W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Lądowanie Na Księżycu - Wielka Ściema - Lektor PL  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 2892
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cez




Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 141
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:55, 23 Mar '10   Temat postu: Lądowanie Na Księżycu - Wielka Ściema - Lektor PL Odpowiedz z cytatem











Nie wiem czy to było, ja nie znalazłem / lub tak szukałem. W każdym bądź razie ciekawy dokument, w którym zawarta jest konfrontacja dwóch teorii na temat lądowania na księżycu.

Już na początku od 52 do 62 sekundy mamy stwierdzenie rodem z nauki logicznego myślenia w podstawówce i wyrażania własnych poglądów, czyli:

"Czy uważasz, że kradzież jest zła, czy dobra? Wykaż dlaczego zła. Smile

W walce na argumenty stroną opowiadającą się za prawdziwością lądowania na księżycu jest m.in. firma zajmująca się udowadnianiem i kontrargumentowaniem zwolennikom haox'u prawdziwości tych zdarzeń (zastanawiające na czyje zlecenie), których to przynajmniej część argumentów jest wg. mnie wyssanych z du!@$, chociaż niektóre mają logiczne podstawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Lądowanie Na Księżycu - Wielka Ściema - Lektor PL
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile