W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Capitalism a Love Story - nowy Michael Moore  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3105
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 07 Mar '10   Temat postu: Capitalism a Love Story - nowy Michael Moore Odpowiedz z cytatem


http://www.rlslog.net/capitalism-a-love-story-docu-dvdrip-xvid-saphire/

warto obejżenia, dużo ciekawych faktów z amerykańskiej rzeczywistości bankowo korporacyjnej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:46, 10 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do obejrzenia online w całości:
http://xtshare.com/ttoshare.php?Id=20118

A poniżej napisy PL:
http://napisy.info/SzukajNapisow.php?to=.....ory&k=

Pozdrawiam Obudzonych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 11 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film świetny do momentu pokazania obamy jako leku na całe zło, Moore zapomniał też powiedzieć że to właśnie ten nigga dofinansował banki kilkoma bilionami, wspomniał może o tym kto obame sponsorował, ale odebrałem to jak by banki na siłe obamie wciskami te pieniądze a biedak chcąc nie chcąc musiał je wziąć.
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:25, 11 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie82 napisał:
Film świetny do momentu pokazania obamy jako leku na całe zło, Moore zapomniał też powiedzieć że to właśnie ten nigga dofinansował banki kilkoma bilionami, wspomniał może o tym kto obame sponsorował, ale odebrałem to jak by banki na siłe obamie wciskami te pieniądze a biedak chcąc nie chcąc musiał je wziąć.


Zgadzam sie w 100% , ogladałem film wczoraj i wszystko ładnie, do momentu pokazania obamy jako "Black Jesus".
Swoją drogą to Moore musi kogoś pokazac w pozytywnym świetle bo inaczej tego filmu wogule by nie było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:27, 11 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego lepiej jakby nie bylo wcale niz ewidetne klamstwo. Nie ogladalem filmu, wiec nie wypowiadam sie o filmie tylko o mieszaniu faktow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barbarossa




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 11 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze to ktos gdzie indziej wrzucic z polskimi napisami? Nie mozna tego sciagnac. Dzieki.
_________________
Per aspera ad astra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:02, 12 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbarossa napisał:
Moze to ktos gdzie indziej wrzucic z polskimi napisami? Nie mozna tego sciagnac. Dzieki.


DL:
Kod:
http://www.megaupload.com/?d=S4E46UFH
http://www.megaupload.com/?d=BP0IL4FX


napisy PL:

Kod:
http://napisy.info/napisy_info_114516.zip
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 12 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten film to jedna wielka porażka. Moore pokazał się, jako zwyczajny populista. Kompensuje sobie traumy z młodości i udowadnia brak jakiegokolwiek obiektywizmu.
Swoje "dzieło" zrobił pod tezę, że przyczyną krachu nieruchomości w usa jest kapitalizm (czyt. pazerność ludzi). Nie pochylił się nawet nad prawdziwym powodem tej zapaści: ręcznym sterowaniem udzielanych pożyczek przez takie "kapitalistyczne" instytucje, jak Fannie Mae, czy Freddie Mac.
Wywoływanie współczucia dla ludzi wyrzucanych z domów i łączenie tego z rzekomą przyczyną, jaką jest kapitalizm, to zwykłe nadużycie dobre dla ignorantów.
Choć nie lubię korporacji, to jednak nie jest dla mnie zrozumiałe zarzucanie im, że ubezpieczają na życie swoich pracowników i są jednocześnie (korporacje) uposażonymi tego dealu. Bunt rodzin zmarłych osób i ich wypowiedzi mogłyby nasuwać myśl, że to rodziny płacili składki, a korzyści ze śmierci mają korporacje.
Może Moore powinien wyciągnąć wnioski i sam się ubezpieczyć, zanim mu pompka siądzie lub się po prostu ogarnąć, bo mu się kiedyś winda urwie i kto wtedy zrobi film o złym Otisie. To jedyne, co mi zostało z tego "obiektywnego" filmu
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:15, 13 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jaki ty chcesz obiektywizm tutaj? koles pokazuje cie w wiekszości swego filmu prawde, jak ktoś nakręciałby film o hitlerze gdzie hitler przedstawiony byłby w pozytywnym świetle i zawarto by w nim informacje że mordy na Polakach były ok to byłby to dla ciebie obiektywizm tak? bo przeceiz wysłuchano by też racj nazistów nieprawdaż?

Adam Polo nie zaczarujesz rzeczywistości. tak kapitalizm jest zły, (upraszczając)tak odpowiada on za obecną sytuacje na świecie i kryzys, wszak cały świat jest kapitalistyczny a zarazem cały świat jest biedny - nie zauważyłeś tego jeszcze?

a co do baraka obamy... mnie tez sie nie dobrze zrobiło kiedy zobaczyłem tą filmową laurke na końcu pod jego adresem ale... nie zapominajcie o jednym, przeciez to nie jest świeży, nowy film - jego premiera miała miejsce 2009 roku o ile mnie pamięć nie myli a zdjęcia rozpoczęte pewnie w 2008 więc moore poprostu o wielu decyzjach i sposobie rządzenia baraka obamy nie miał pojęcia. a uwielbienie do jego osoby wzieło się pewnei z przeciwwagi - a dokładnie z nienawiści do buscha
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:07, 13 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny xXx, nie ważne, czego ja chcę. Film jest zrobiony pod tezę i tylko to stwierdzam. Jest to swobodna wypowiedź subiektywnego autora. I to mi zupełnie nie przeszkadza, bo każdy ma do wolnego słowa prawo (albo powinien mieć). Ale to prawo, jako "broń obosieczna" pozwala mi wypunktować beznadziejność argumentów zarówno Moora, jak i Twoich.
O jakości filmu już się wypowiedziałem i argumenty są na tyle przejrzyste i dobre, że szkoda mi śliny na przytaczanie kolejnych.

Odnośnie Twojej wypowiedzi dotyczącej kapitalizmu: podaj rzetelny przykład 1 (słownie: "jednego") współczesnego kraju o systemie kapitalistycznym, a zdejmę przed Tobą moją pomiętą czapkę.
A może tylko uwierzyłeś mediom, że mamy system kapitalistyczny i bezkrytycznie xerujesz głupoty?
I kto tu czaruje rzeczywistość?

PS. Twojego przykładu z "hitlerem" przez litość nie skomentuję Smile
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Capitalism a Love Story - nowy Michael Moore
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile