W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
CHWDP - chwalmy wszyscy działania policji?  
Podobne tematy
Polska Policja - mordercy i tchórze408
Polska policja159
polska policja...19
Pokaz wszystkie podobne tematy (28)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 13178
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucid napisał:
Czyli eliminowania ze spolecznosci forumowej wszelkiej masci szuj i fryców w/w Smile
wbrew temu co myślisz nie jest to takie proste.
mam jednak nadzieję zdobyć w przyszłości jeszcze przed śmiercią archiwa tychże instytucji - wtedy się dowiem kto był kim i na pewno ogłosze to światu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro_klb napisał:
Każdy medal ma dwie strony, bezsensowne jest stawanie po czyjejkolwiek ze stron bo z góry się przegrywa.Obecnie jest taki stan "patowy" pomiędzy zwykłymi ludźmi którzy swoją nienawiść do systemu wyładowują na ludziach którzy z definicji mają dbać o bezpieczeństwo ludzi.Nie łudźmy się. Ci policjanci robią to gdyż wynika to z etosu ich pracy a on nierozerwalnie jest związany z sumieniem.Myślicie ,że ten szeregowiec zdaje sobie sprawy z tego iz mógłby służyć w czyimś interesie(zakładam ,że takowy jest mówiąc o globalnej elicie)- patrz strzec obecnego porządku.On ma na to wysrane- nie będzie się zajmował takimi rzeczami gdy trzeba jechać na stadion pilnować kibiców , jechać na wezwanie bo jakaś babcia została napadnięta czy jakiś oprych ukradł batona w sklepie. Zacznijmy żyć bardziej realiami a nie snuć jakiś ideologicznych możliwości stworzenia nowej rzeczywistości.

na takiej samej zasadzie możesz usprawiedliwiać niemców którzy gnębili polaków w czasie okupacji: taką mieli pracę...

polska policja nie pomaga babciom odzyskiwać batony - zejdź na ziemię. oni mają ściśle określone zadanie: realizować czwartą RP.
trzeba być ślepym żeby nie zauważyć, że dzisiejsza RP jest (m.in. przez policję) o niebo bardziej represyjna niż PRL.
milicjanci potrafili przymknąć oko - policjanci stosują zasadę "zero tolerancji". plus: kary za przestępstwa i wykroczenia są dziś o wiele surowsze.

HWDP pisane na murach jest współczesną wersją niegdysiejszego "PRECZ Z KOMUNĄ".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
palpatine




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 40
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mój ostatni post na tym forum.
przeczytałem twoją opinię,i wybacz Bimi,ale powiem krótko.
Jesteś debilem...nie obrażając powyższej grupy ludzi,z którymi musimy żyć.
A teraz zachowam się jak debil i powiem
ty głupi chuju nie było cię w kraju co najmniej 2 lata a wiesz wszystko co się tu dzieje
albo z TVN-u albo od kolegów ze służb.
twoje teksty o policji trącą "Trochę" prowokacją,a jeśli nie to twój światopogląd jest
tak dziecinny i głupi że nie zamierzam nawet odpowiadać na twoją "Ciętą ripostę" wal się cwelu i zarabiaj
sobie dużą kasę dorabiając Giebelsów,Fryców czy chuj wie kogo.
z wyrazami miłości Pandarek
ps jestem pod wpływem.... możesz donieść:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic nie napisałeś mądrego. właściwie to w ogóle nic nie napisałeś, poza wyzwiskami pod moim adresem - spierdoliłeś tylko swojego ostatniego posta, bo wyzwisk pod moim adresem to akurat na tmy forum nie brakuje Smile

wiem wystarczająco dużo n.t. tego co się tam dzieje - oglądając TV mam wystarczająco powodów by wnioskować, że jeśli coś tam się zmieniło to co najwyżej na gorsze.

poraża mnie wasz poddańczy szacunek do policji - nie rozumiem skąd on się bierze. że mają mundur, czy co?
myślicie że taki przeciętny policjant co to ledwo zdał maturę szanuje was bardziej niż wy jego? Smile
he - akurat. oni nadużywają swych uprawnień na każdym możliwym kroku - to nie jest szacunek tylko zwykły faszyzm.

jak to możliwe, ze macie większy szacunek do byle psa który bez mrugnięcia okiem potrafi wsadzić małolata do pierdla za jednego skręta, niż choćby do własnego sąsiada? z dzisiejszej perspektywy mam wrażenie, że po upadku komuny polskie społeczeństwo kompletnie okretyniało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
no właśnie.
jesteś pewien, że nie jesteś pałą? Smile

Ja jestem pewien, tak samo jak tego, że ty jesteś pałą, tylko że zakutą.
Kiepski dedektyw z ciebie kotku.Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:33, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego zakutą?
czyżbym nie zrozumiał jakiejś oczywstości w którejś z tutejszych wypowiedzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak jak wygląda styuacja policji w społeczeństwie holenderskim? Z tego co wiem to jest SZACUNEK dla tego zawodu. Policjanci z reguły są bardzo pokojowo nastawieni do społeczeństwa i ludzi ogółem.
Bimi napisał:
na takiej samej zasadzie możesz usprawiedliwiać niemców którzy gnębili polaków w czasie okupacji

Jest różnica pomiędzy gnębieniem( łapanki, gwałty, traktowanie ludzi jak zwierzęta) a biciem pałami na stadionie, czy postrzelenie kogos kto uciekał).Takie przypadki zawsze były i będą się zdarzały bo jesteśmy ludźmi! Nie chcę tutaj stawać po czyjejkolwiek ze stron ale powtórzę jeszcze raz nie ma sensu GENERALIZOWAĆ I SIAĆ STEREOTYPÓW.Takie uproszczenia oparte sa na wyobrażeniach(co nie znaczy ,że nie zdarzają sie przypadki) a nie na stale powtarzających się sytuacjach każdego człowieka.
Ps. Dla ciebie Bimi wszystko jest czarne albo białe, ale jest jeszcze także
wiele odcieni szarego
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale ja nie generalizuję - mówimy o policji a nie o konkretnym policjancie.

o czym właściwie jest ten temat?
o tym że na polskich murach coraz częściej pojawia się HWDP.
więc dlaczego? naprawdę myślicie, ze dlatego iż mamy coraz więcej dresiarzy?
wcale nie - dlatego, ze policja coraz bardziej gnębi polaków.

posłuchajcie tych napisów - one wiele mówią o potrzebach ludzi. prawdziwych ludzi - niejednokrotnie o niebo uczciwszych od przeciętnego policjanta.

inaczej któregoś dnia, po tym jak reżim dopadnie i was, sami zaczniecie wypisywać na murach HWDP.
o ile będziecie mieć jaja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
o czym właściwie jest ten temat?
o tym że na polskich murach coraz częściej pojawia się HWDP.
więc dlaczego? naprawdę myślicie, ze dlatego iż mamy coraz więcej dresiarzy?
wcale nie - dlatego, ze policja coraz bardziej gnębi polaków.

Znów uogólniasz Bimi.
Pamiętaj ,że przemoc rodzi przemoc.Nawiasem mówiąc to nie ma sprawiedliwości na tym świecie.Ps. Odbije piłeczkę Wink
Kto maluje te napisy
a) dzieci do lat 15
b)młodzież 16-24 lat
c) dorośli 25-39 lat
d)40-59 lat
e)60 i więcej
OK. Skończmy ten bezsensowny temat.Poszła informacja w pierwszym poście i basta. Policja jest złem Smile
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno a, b i c malują. a d i e zaczną jak tak dalej pójdzie...

zresztą co za różnica kto maluje?
czyżby potrzeby 20 latków liczyły się mniej niż potrzeby emerytów?

akurat to że policja coraz bardziej gnębi polaków to fakt widoczny na co dzień, a nie żadne uogólnienie.
w której niby dziedzinie polska policja stała się bardziej "tolerancyjna" od 1989 roku? proszę - wymień jedną.
a rzekomo wcześniej był "totalitarny reżim" gdy teraz mamy "wolność i demokrację"... tylko kto jeszcze w to wierzy?

większość z was nie jest sobie w stanie wyobrazić tego, że miliony uczciwych polaków czują realny strach widząc radiowóz czy policjanta - pomimo że nic nikomu nie zrobili!

jest o wiele gorzej niż za komuny - nie rozumiecie tego?
czy naprawdę o to walczyli nasi rodzice?
bo jeśli tak to własnie przestałem ich podziwiać i zacząłem mieć za złe gnój który nam zgotowali. Smile
wolałem milicję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rusty




Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 269
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:33, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co ja mam powiedzieć? Mam posterunek po sąsiedzku, jakieś 50m Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:16, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nigdy, ale to nigdy nie spotkalem sie z agresywnym zachowaniem policji pomimo ze byłem wielokrotnie zatrzymywany, spisywany, bywalem na dolku, etc. powiem wiecej - kilka razy uratowali mi zycie.
bywaly zgrzyty tylko ze zazwyczaj prowokowali je moi popaprani znajomi.



zdaje sobie sprawe ze policja to taka instytucja w ktorej strukturach latwiej jest o naduzycie wladzy, etc. ale w kazdej grupie spolecznej znajdziesz odsetek ludzi kierujacych sie podstawowymi zasadami etyczno-moralnymi po jednej stronie, jak i po drugiej kilku chuji, którzy zazwyczaj psuja opinie calemu srodowisku.

odwolywanie sie do tych skrajnych negatywnych przykladow jest tendencyjne. ciekawsza jest opowiesc /gonily nas paly, dogonily, spalowaly/ niż zatrzymali mnie do kontroli drogowej bo nie miałem swiatel i pomogli mi wymienic zarowke. bo kto tego będzie sluchal?

uwazam ze teksty chwdp sa przejawem infantylnosci, slabosci etc. bo co one wnosza? czy sytuacja jako taka dzieki tym aktom wandalizmu sie poprawia?

zgadzam sie ze w policji jest sporo osob których nie powinno tam być.
ale nie mowie o "kraweznikach" tylko o gorce dyktujacej warunki...

policja jest konieczna, tylko troche trzebaby popracwac nad jej forma, zbudowac pozytywny pijar, poprzestawiac priorytety i będzie gitarka. ale po malutku..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:27, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiraz napisał:
odwolywanie sie do tych skrajnych negatywnych przykladow jest tendencyjne. ciekawsza jest opowiesc /gonily nas paly, dogonily, spalowaly/ niż zatrzymali mnie do kontroli drogowej bo nie miałem swiatel i pomogli mi wymienic zarowke. bo kto tego będzie sluchal?

to masz szczęście, że miałeś przy sobie zapasową żarówkę - inaczej by ci furę odholowali, a ty byś wrócił do domu z buta Laughing
śmieję się, ale wbrew pozorom jest to o wiele bardziej prawdopodobny scenariusz, niż że puścili by cię bez światła Very Happy

wiraz napisał:
uwazam ze teksty chwdp sa przejawem infantylnosci, slabosci etc. bo co one wnosza? czy sytuacja jako taka dzieki tym aktom wandalizmu sie poprawia?

już chyba odpowiedziałem na to pytanie.
a co 30 lat temu wnosił wandalizm p.t. "PRECZ Z KOMUNĄ!" ?
wyrażał pragnienia społeczeństwa.
naprawdę myślisz, że był przejawem infantylności i słabości?

wiraz napisał:
policja jest konieczna, tylko troche trzebaby popracwac nad jej forma, zbudowac pozytywny pijar, poprzestawiac priorytety i będzie gitarka. ale po malutku..
jasne - zbudujmy im PR. jak wykonamy dobrze robotę to pały będą mogły gnębić polaków, a ci im jeszcze będą za to dziękować... Smile
właściwie czytając niektórych mam wrażenie, że ta robota jest już w sporej części wykonana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:58, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, te napisy są tworzone przez ludzi, którzy nie walczą z policją, jako narzędziem opresji, ale instytucją która przeszkadza im w okradaniu bliźnich. Bardziej rozumiem kibiców, którzy niejednokrotnie dostali pałą za samo tylko istnienie w pobliżu pana policjanta/zomowca.
Ale rozumiem dlaczego nie rozumiesz tego:

Cytat:
wiem wystarczająco dużo n.t. tego co się tam dzieje - oglądając TV mam wystarczająco powodów by wnioskować, że jeśli coś tam się zmieniło to co najwyżej na gorsze.

Może zacznij rozmawiać z żywymi ludźmi, bo siedzenie przed telewizorem ostatnio ci nie służy.

Nie porównuj napisu "Precz z komuną" do "HWDP". Zupełnie nie ta bajka. Sam pisałem po ścianach 'Precz z komuną' jako gówniarz za co prawie nie wyleciałem ze szkoły. I nie pierdol mi tu jakiś insynuacji o moich powiązaniach z policją/milicją, bo mnie nie znasz chłopcze.
HWDP oznacza nie mniej nie więcej tylko: Ruchaj policję, bo przeszkadza nam ruchać bliźniego swego. "Precz z policją" ma zupełnie inne znaczenie, na które większość ludzi niestety nie jest jeszcze gotowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
HWDP oznacza nie mniej nie więcej tylko: Ruchaj policję, bo przeszkadza nam ruchać bliźniego swego. "Precz z policją" ma zupełnie inne znaczenie, na które większość ludzi niestety nie jest jeszcze gotowa.


I tu trafiles w sedno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:28, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trafił w sedno?
nie jesteśmy na strzelnicy.
skoro to nie wy piszecie HWDP po murach to skąd właściwie wiecie jakie podbudki kierują tymi co piszą? pytaliście ich, czy co?

moim zdaniem gówno wiecie - coś wam się wydaje, układacie sobie historyjkę kojącą wasze pro-policyjne ego i macie odpowiedź: HWDP po murach piszą wyłącznie złodzieje i gwałciciele! Laughing

innymi słowy pierdolicie głupoty niczym ten murawiec z pierwszego posta - zupełnie jakbym jego czytał...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jokerwader




Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:44, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie wasz poziom pisząc tak ogólnie o ludziach i biorąc ich do jednego worka. Jesteśmy gojami? Kiedyś ludzie mówili na mnie dres co nie zatrzymało mnie w pomaganiu innym i tak samo nie zatrzymało mnie do trafienia na tą stronę. Kobieta nie mogła przejść przez ulice i tylko "Dres" jej pomógł. Facet bił kobietę i tylko "Dres" jej pomógł, bo reszta tylko na to patrząc już hodowała klocka. Dla mnie jeżeli kiedykolwiek taki "Sikorski" trafi do rządu to nie będzie różnił się wiele od dzisiejszych polityków, ponieważ takimi słowami wyrażasz jedynie brak szacunku do ludzi i uważasz ich za niższych od siebie.

Nie znam nikogo kto by wykrzykiwał HWDP, ale nie znam też nikogo kto tego nie zna. Takie zwroty nie biorą się znikąd, ludzie wyrażają w ten sposób emocje, których nie mogą powiedzieć wprost. Taki zwrot jedynie świadczy, że coś jest nie tak. Nigdy nie widziałem aby na murze ktoś napisał "Policja Górą!".

Cytat:
Ja uważam, że coś całkiem innego, w skrócie to taka subkultura hip-hopowska która nienawidzi pał bo im przeszkadzają w rozbojach itp.


Człowieku w jakim ty świecie żyjesz? Daj mi adres to wyślę Ci linę.

Właśnie przez takich ludzi, którzy nie chcą zrozumieć drugiej strony medalu są te "rozboje". Wybuduj sobie drewnianą chatkę na Mount Everest i pierdolnij "Kocham Policję" na dachu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:08, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiraz napisał:
[...]policja jest konieczna, [...]


Brawo dla architektów tego systemu.
Zaprojektowano system w którym społeczeństwo uważa, że Policja jest potrzebna.
Zróbmy tutaj małą przerwę.
Co właściwie robi Policja?
Otóż Policja to nic innego jak organizacja, której zadaniem jest sprawdzanie i kontrolowanie czy społeczeństwo funkcjonuje według określonych zasad, czyli przepisów prawnych. Jeżeli jakaś jednostka w społeczeństwie łamie jakiś przepis Policja przychodzi i koryguje zachowanie. Jeżeli się nie da, nakłada karę, albo aresztuje i dalej delikwent idzie do sądu.
Kto ustala owe przepisy?
Potocznie się uważa, że ludzie będący reprezentantami społeczeństwa. Mają oni rzekomo ustanawiać przepisy w trosce o dobro społeczeństwa.
Niestety ludzie Ci nie są reprezentantami społeczeństwa. Są to ludzie "wykupieni" na własność przez wielkie korporacje, nieoficjalne zrzeszenia inwestorów typu grupa Bilderberg, czy wręcz tajne stowarzyszenia okultystów jak Masoneria czy Illuminati. W interesie tych grup nie leży dobro społeczeństwa, tylko ograniczanie wolności owego społeczeństwa oraz pozbawianie go wszystkich środków finansowych. Obecnie system wykreował już projekt niewolnictwa, w którym ani jednostka, ani grupy społeczne się nie liczą.
Rola Policja jest jednoznaczna. Policja jest aparatem represji, który pilnuje, żeby pozbawianie społeczeństwa wolności odbywało się zgodnie z przepisami ustanawianymi przez wykupionych polityków.
Zamiast wykorzystać grupy społeczne, które otwarcie przyznają się do niechęci do Policji, roztrząsacie moralność owych grup względnie usprawiedliwiacie działania Policji brakiem świadomości policjantów. Ostatecznie zajmujecie się semantyką hasła cHWDP.
Macie, albo za dużo czasu, albo silne mechanizmy wyparcia.
Jebać Policję. Tak po prostu.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlazłem na temat bo widze że mój przyjaciel Bimi sie wypowiada, znam jego wiek ale nie zdradzę,
powiem jednak że wie tyle o zyciu że ma prawo policje oceniac. Np. w porównaniu do policji holenderskiej która jest
że tak powiem bardzo ligtowa odmiana naszej. Ale to bardzo.
Krótko

: słownik podaje piswonie tego wyrazu wyraźnie na CH. I taka jest poprawna - a nie HWDP.
Dla zainteresowanych na Śląsku wiele osób nosiło takie nazwiisko...spotkac mozna jeszcze na nagrobkach...Ci co zyja pozmieniali sobie nazwiska.
U nas na Śląsku spotkasz jeszcze oprócz CHuja, Cipe i Fiutka. Nazwisko jak nazwisko nie o tym chciałem.
Slyszałem również o nazwisku Kurwa.Ten przypadek trudno mi oceniac bo tylko słyszałem.

Ad rem:
Ja mam intensywne kontakty z tzw. organami od kilkunastu lat.

Pierwszy kontakt, a własciwie spotkanie IV stopnia przezyłem jeszcze za komuny jak jednostka ZOOMo, w pełnym
ryszntunku bojowym, była łaskawa zrobić wjazd na chate moim rodzicom. W biały dzień. Sprawa skandaliczna. Policjant załatwiał z moim ojcem swoje prywatne porachunki.....skorzystał z sytuacji politycznej w kraju....
Co ciekawe sprawą oburzył się przynajmniej oficjalnie nawet miesjcowy Komitet Wojewódzki PZPR.

A jako ze brak pokory i kręgosłup przekazano mi we krwii i ja również miałem jeszcze sporo przygód z policja.

Nie zmienia to faktu że nie zdarzyło mi sie jeszcze powiedziec gliniarz, pies itp.....Zwsze traktuje funkcjonariuszy z należyta atencją....przynalezna funkcjonariuszowi policji reprezentującego swoja osoba Państwo.....ład i porzadek prawny.


mam negatywne zdanie o Policji Polskiej i moge sypac z rekawa przykładami ewidentnego łamania prawa przez funckjonariuszy.


Nie zmienia to faktu , że niedopuszczalnym jest aby banda gnoi, kopała i dźgała nożami funkcjonariuszy.
Bo nie chodzi im bynajmniej o jakakolwiek sprwiedliwość, ład porzadek itp. wyłacznie o zwykłą zadyme.
Tu polecił bym polskiej policji metody policji francuskiej.....oferujacych takim klientom wycieczke nad Sekwanę
w jedna strone.

Co trapi Polska Policje......niedofinansowanie i lokalne układy......
nawet jak jest uczciwy policjant to musi siedzieć cicho........w stadzie, zaprzegu pies który ciagnie w inna strone zostanie zagryziony przez inne cos w tym instynkcie stadnym jest w policji.

Zapewniam Was że młody czlowiek przychodząc do Policji nie przychodzi z zamiarem "funckjonowania w środowisku" on po prostu zaczyna krakac tak jak wszyscy wokół.

Ale reasumując z Polską Policja jest zle by nie powiedziec tragicznie...sprawa Olewnika jest tego dobitnym przykładem....Na innym watku zaproponowałem test- w jakim innym kraju zabito jeszcze naczelnika policji...do dzisjaj brak odpowiedzi......czekam uporczywie.....i na wnioski z tego płynące....
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:15, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie "autorytety" takie pojmowanie prawa. Gość w TV stwierdził że, to co dzieje się obecnie, jeżeli chodzi o szacunek dla policji, wypływa bezpośrednio z szacunku dla autorytetów reprezentujących państwo i stojących na straży przestrzegania tego prawa.Nie było grubej kreski ! Stara gwardia zdążyła się uporać z nowym narybkiem i nauczyć go starych metod i oczywiście indoktryny.

On nie ma racji ???

Cytat:
Wszyscy WON , umieli się odnaleźć w tamtym systemie i służyli mu, WON !


Patrze na polityków którzy są przekonani o swojej mądrości i przebiegłości. Młodzież się temu wbrew pozorom przygląda. Widzą senatora Piesiewicza i tym podobne przykłady. Ale tamci, to znaczy politycy, na silę wpychają nam do gardła swoje zapewnienie o tym że są "autorytetem"
i trzeba ich słuchać. Politycy
Cytat:
błazeństwo z oczu im wyziera hańba zmieniona w cyrk


W tak przytłaczającej perspektywie można stwierdzić jedno: nie ma co, robić z ręki żony, a z ptaka wariata.
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Policja pomyliła drzwi i ogłuszyła kobietę


Policyjni antyterroryści skompromitowali się w Łodzi - donosi RMF FM. Specgrupa przeprowadziła akcję przeciwko dwóm bezbronnym kobietom, bo pomyliła numery drzwi. Antyterroryści zdewastowali drzwi i użyli granatu hukowego. Jedna z kobiet została poraniona. Ofiary już złożyły doniesienie do prokuratury.

Antyterroryści wtargnęli w czwartek bladym świtem do mieszkania 6c zamiast do 6. "Z korytarza jest wejście do kilku mieszkań. Specgrupa wpadła do pierwszego mieszkania z numerem 6" - czytamy na portalu rmf24.pl

Mieszkańców pechowego mieszkania obudził głośny łomot w drzwi. "Potem był dźwięk tłuczonego szkła, a po ułamku sekund już dobijali się do moich drzwi. Najgorszy był huk granatu. Chyba przez 5 minut nie słyszałam, co do mnie mówi jeden z policjantów. Jestem chora na serce, a to waliło mi tak, że myślałam, iż wyskoczy z piersi. Moja 16-letnia córka, która bała się, że coś mi się stanie, wbiegła do kuchni tuż po wybuchu granatu. Odłamkami ma poranione, poparzone stopy - opowiada zbulwersowana pani Małgorzata, która została zaatakowana przez policyjną specgrupę.

Kobieta złożyła już doniesienie do prokuratury. Chce odszkodowania od policji za straty materialne i moralne. Antyterroryści ani swojej pomyłki nie wytłumaczyli, ani nie przeprosili. "Usłyszałam tylko od jednego z panów, że gorsze pomyłki się zdarzają" - powiedziała pani Małgorzata.
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/articl.....biete.html

Po takiej akcji można się troche wkurwic . A jakby tak babka przyjebała w ryj "komandosowi" tłuczkiem do kotletów , to mogłaby zwalic to na fakt że była oszołomiona - ja bym poszedł tą drogą Laughing . Co za kurwa ciemniaki. W tym momencie wzrasta liczba fanów zwrotu HWDP Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 07 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziwiam Czechy. Tam policji nie widać, jak trzeba pojawia się.
Generalnie państwo u nich nie jest represyjne. Trzeba pojechać zobaczyć. Karkonosze od ich strony tętnią życiem. Każdy ma biznes i widać że potrafią.
Zszedłem z tematu, ale proszę:


http://img28.imageshack.us/img28/1624/policjax.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:49, 09 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już lecimy obrazkami to coś bardziej w temacie CHWDP Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Specialista




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 148
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:39, 09 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sikorski kurwa jak palant sie zachowuje chuj wie czy to nie psior a propo tego forum to juz na palcach dwuch rak naliczylbym ten syf i zlom. dobra ja odpowiadam: policja to skurwiele i unikac tego scierwa na kilometr najlepiej i 250 jardow jeszcze. a media przez CH pisza bo kurwa zebyu nie bylo juz podwyzek dla tych jebanych skurwieli i jeszcze chcialem powiedziec ze nic nie robia i zamiast muzgu maja srake po psie hahaha + z gory bana na ogladanie TV w ciemnym pokoju kurwy i mendy jebane. a i jezeli bimi pierdoli przyszlego prezydenta to ja premiera ! i telewizje przyokazji kurwa miauuu i pozdrawiam czolowke polskiego hip hopu ktora tu zaglada na forum. yo do zobaczenia w tym pociagu haha Smile

ERRORSON i nara . trzymajcie sie "

pies:
http://www.google.pl/search?hl=pl&so.....=o&oq=
http://search.winamp.com/search/search?s.....stem.comeu
http://search.winamp.com/search/search?&.....0winampie7

i do psiurwow oblegajace to forum. pierdolcie sie kurwa przez duze H. wyzywajcie sie na swojich zonach ale ta policyjna prowokacje to se kurwa w ubikacje wsadzcie ! ehh pierdolone kurestwa napakowane maszynki a co tam kurwa pisze bo sie wkurwilem i jebac ta korupcje CBA kurwy w dupe jabene wszystkie kurwy. co za pansto jeden wielki przekret i kurwa zaniedbulstwo wypierdolilbym was na tej wiejskiej ale szkoda gnoju z reszta czy bez sami sie pogrzebiecie niebawem i kryminalnych tez jebac !

a: Bimiemu zwracam honory a ze mam jeden post to juz nie istotne Smile jak widac zadomowilem sie w pierdolni raz na jakis czas cos pierdolne a teraz HOWK !
_________________
BIMI TY ZAKŁAMANA KURWO ! PIERDOL SIE RAZEM ZE SWOIMI PRZYDUPASAMI !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukashh




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 09 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie na TVNie mówili, że policjanci, którzy zabili Niemca będąc na służbie dostali 2lata w zawieszeniu i stracili prace.

Przypomne - pewien Niemiec,który zgubił się zatrzymał się na końcu zatoczki dla autobusów przy przystanku tak, że utrudniał kierowcom autobusu manewr wyjazdu więc jeden z nich poinformował Policje.

Kundle przyjechały i próbowały Niemca przepędzić z zatoczki ale że głąby z nich i nie znają języka , nie mogli się dogadać więc wpadli na genialny pomysł, żeby obcokrajowcowi wpuścić przez szybę gaz.Później jak już wyszedł z samochodu dalej psikali mu gazem w twarz w skutek czego udusił się.

Mamy tu jawne przekroczenie uprawnień ze skutkiem śmiertelnym na służbie (nawet bym ich nazwał sadystami) a sąd wymierza im śmieszną karę 2lata w zawieszeniu. No i oczywiście stracili prace szkoda, że kara nie adekwatna do czynu bo Niemiec stracił przez tych debili życie.



Pare dni temu czytałem, że Policjanci po serii "napadów na nich" będą mogli zabierać broń służbową po służbie.Napadów napisałem w cudzysłowie bo policjant po służbie nie jest już policjantem tylko zwykłym obywatelem.

Teraz tylko poczekamy aż jakiś policyjny pijaczyna zastrzeli zwykłego obywatela za jakieś przekleństwo skierowane w jego strone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


CHWDP - chwalmy wszyscy działania policji?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile