W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
CHWDP - chwalmy wszyscy działania policji?  
Podobne tematy
Polska Policja - mordercy i tchórze408
Polska policja159
polska policja...19
Pokaz wszystkie podobne tematy (28)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 13144
Strona: 1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 05 Mar '10   Temat postu: CHWDP - chwalmy wszyscy działania policji? Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"CHWDP" stało się elementem podwórkowej rzeczywistości. Młodzi ludzie chcą w ten sposób zaimponować kolegom i zyskać szacunek. Specjaliści ostrzegają przed negatywnymi skutkami lekceważenia tego rodzaju agresji.

Napis "CHWDP" można zobaczyć prawie wszędzie. - To bardzo groźne zjawisko, przerażają mnie potencjalne skutki społeczne takich działań – mówi Sławomir Murawiec, psychiatra. Te skutki to zdaniem specjalistów brak zaufania między ludźmi, rosnący strach przed przestępcami i brak szacunku dla jakichkolwiek autorytetów. - Nie dajmy się zwariować. To nie jest tak, że ktoś widzi hasło na ścianie i idzie mordować – mówi Małgorzata Majewska z Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJ.

Policjanci, słysząc obraźliwe hasła, nie powinni dać się sprowokować. Zdarza się jednak, że puszczają im nerwy, a wtedy spirala nienawiści jeszcze bardziej się nakręca. - Ten skrót może równie dobrze oznaczać "hamujmy wszyscy działania przestępcze", albo "chwalmy wszyscy działania policji" - twierdzi mł. insp. Mariusz Sokołowski.

http://wiadomosci.onet.pl/2137347,11,chw.....,item.html


Podsumowując: HWDP które można zobaczyć prawie wszędzie to: bardzo groźne zjawisko prowadzące do braku zaufania między ludźmi, rosnącego strachu przed przestępcami oraz brak szacunku dla jakichkolwiek autorytetów...

To se pierdolony Murawiec wykminił Laughing

A ja uważam, że prawda jest o wiele bardziej banalna: HWDP to zdrowa i naturalna odpowiedź społeczeństwa na działalność polskiej policji. Która koło żadnego autorytetu nigdy nawet nie stała i stała nie będzie - to tylko faszystowskie chuje w mundurach gnębiące Polaków za ich własne pieniądze. Niewiele się różnią od Niemców w czasie okupacji - też mogą bezkarnie zabijać każdego kto ucieka. I nie omieszkają tego robić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż Bimi, powiem krótko: pierdolisz. Nie wiem ile masz lat, ale nie obracasz się już raczej w towarzystwie młodzieży i za przeproszeniem huja wiesz o realiach, szczególnie że nie mieszkasz w Polsce. Ja z tym się spotykam na co dzień i wiem, że "domena" CHWDP, czy też HWDP jest domeną debilnych hip-hopowców, emo-ciot, nieuków palących faje za garażem na przerwach w szkole (przy czym nie mam nic do palących, tylko po prostu jakoś tak jest że akurat oni są tymi "złymi", jadą na średniej 2.0, piją, nic nie robią i słuchają wyjebistego rapu, w którym co drugi wers to jebać policję Laughing ), kiboli, mend, meneli i generalnie ludzi głupich, przy czym mam na myśli również poziom ich inteligencji. Wiem, bo widzę to na co dzień, a nie na podstawie jakiegoś pierdolenia. Co innego krytykowanie pał za bycie narzędziem w państwie policyjnym, a co innego za to że samemu się łamie prawo i jebie się pały, bo się czepiają, słusznie z resztą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:50, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę, że będzie z ciebie dobry policjant sikorski bo doskonale potrafisz odróżnić tych "złych" Smile
chyba ze zmądrzejesz jak dorośniesz, ale raczej ci to nie grozi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważaj, mówisz do przyszłego prezydenta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Uważaj, mówisz do przyszłego prezydenta

aaa - sorry.
to w takim razie: chuj ci w dupę przyszły prezydencie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Te skutki to zdaniem specjalistów brak zaufania między ludźmi, rosnący strach przed przestępcami i brak szacunku dla jakichkolwiek autorytetów.

No taaa.... gówniarze piszą na murach CHWDP bo sobie nie ufają i boją się przestępców, a policja powinna być dla nich autorytetem. Jak czytam takie bzdury to mnie wykręca. Zastanawiam się skąd się biorą ludzie, którzy wysnuwają takie wnioski. Czy onet robi castingi na najbardziej niedorozwiniętego "dziennikarza"? A ci ich specjaliści to pewnie pierwszy lepszy wykładowca złapany na korytarzu pierwszej lepszej uczelni wyższej. Załamka.

Cytat:
Policjanci, słysząc obraźliwe hasła, nie powinni dać się sprowokować. Zdarza się jednak, że puszczają im nerwy, a wtedy spirala nienawiści jeszcze bardziej się nakręca.

A co to jest kurwa nowość, że są napisy na murach? Albo, że społeczeństwo policji do grona swoich przyjaciół nie zalicza? No raczej, że policjanci nie powinni dać się prowokować. Co to ma znaczyć, że czasem puszczają im nerwy? Jeśli tak się dzieje to wypad z policji. Nie każdy może i powinien tem pracować. To ważne słowa bo w tej sentencji onet przyznaje, że policja jest współodpowiedzialna za nakręcanie spirali nienawiści Smile. A swoją drogą to co oni pierdolą?! Jakiej spirali nienawiści? Między kim, a kim?

Od kiedy zginął ten gliniarz, zadźgany na przystanku przez dwóch niedorozwiniętych gnojów, wszystkie medialne mendy, a zwłaszcza TVN i spółka, próbują ciągnąć temat wynajdując coraz to nowsze bzdury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Sikorski napisał:
Uważaj, mówisz do przyszłego prezydenta

aaa - sorry.
to w takim razie: chuj ci w dupę przyszły prezydencie Smile



Nawzajem.


BTW to forum też zamknę odpowiednią ustawą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
BTW to forum też zamknę odpowiednią ustawą

taaa...
to chyba zaraz po tym jak twój przyjaciel donek wyeliminuje hazard internetowy przy pomocy środków technicznych (cenzura internetu) i administracyjnych (dożywocie za obchodzenie tych pierwszych) Smile
a później rozszerzy zakres ustawy o moją stronę... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi

Sikorski ma sporo racji. Ludzie, ktorzy rzucaja to haselko tu i tam nie wpadliby na to co ty Bimi. Oni krzycza jebac policje, bo to jest git, a nie dlatego, ze znaja i czuja faktyczne argumenty, dlaczego ta policja autorytetu nie ma.

Przykladowy rysopis takiego osobnika. Dres, kurtka, szalik kulbu X, na glowie czapka hooligans i kaprawe oczka.
Niestety, do takich wnioskow jak ty w zyciu by nie doszedl. Uwazam, ze sprzeczka miedzy toba i Sikorskim byla niepotrzebna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka sprzeczka między mną a sikorskim? Smile

z tego co piszesz wynika że w polsce jest coraz więcej dresów.
a ja uważam, że po prostu jest coraz więcej ludzi którzy nienawidzą policji (nie bez powodu).
natomiast głównie dresy mają odwagę to wyrażać - i za to ich podziwiam.

poza tym nie zgadzam się z tą tezą - tacy np. graficiarze i dresy to 2 zupełnie odmienne grupy.
a niektóre tagi hwdp na murach sa wyjebane z butów








swoją droga nigdy nie widziałem CHWDP - nie rozumiem dlaczego media piszą to przez CH..? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Yussuf




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

natomiast głównie dresy mają odwagę to wyrażać - i za to ich podziwiam.


Fajne masz autorytety.



Bimi napisał:

swoją droga nigdy nie widziałem CHWDP - nie rozumiem dlaczego media piszą to przez CH..? Smile


Dlatego, że CHuj pisze się właśnie przez "ch", a nie przez "h", czego tępaki z blokowisk nie wiedzą (słownik ortograficzny mają podłożone pod biurka, żeby się nie chwiały).
_________________
Homo liber sum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:05, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a ja uważam, że po prostu jest coraz więcej ludzi którzy nienawidzą policji (nie bez powodu)


No właśnie tylko tu się różnimy, napisz jaki jest według ciebie ten powód? Czy to co piszemy na forum o państwie policyjnym, czy coś innego? Ja uważam, że coś całkiem innego, w skrócie to taka subkultura hip-hopowska która nienawidzi pał bo im przeszkadzają w rozbojach itp.

Cytat:

swoją droga nigdy nie widziałem CHWDP - nie rozumiem dlaczego media piszą to przez CH..?


Chcesz wiedzieć? W szóstej klasie podstawówki za paski dostawaliśmy jakieś gówniane książki i podręczniki, ja dostałem ciekawy słownik ortograficzny. Od razu zaczęliśmy szukać, między innymi, kurwa, no i chuj, jedynie nie jestem pewien czy "u", czy "ó" obiecuję wstawić zdjęcia ze słownika jak tylko wrócę do domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzadko widze takie fajne jak ty pokazales. Przewaznie sa to jakies krzywe literki. Nie uwazam, ze graficiarze i drechy to to samo. Moje ulubione

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:09, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
natomiast głównie dresy mają odwagę to wyrażać - i za to ich podziwiam.

No właśnie, wyrażać, to głównie potrafią. Bo gdy przychodzi co do czego, aby ratować własną dupę większość z nich sprzeda psom swojego brata, gdy tylko głośniej się na niego krzyknie na komendzie.
Co innego graf na murze a co innego życie.
Po za tym złodziej, pies jeden chuj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:11, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli nie wiecie jak pisac, czy chwdp czy hwdp to chyba najlepiej sie zapytac samych psow Smile


_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:16, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dres, Skate czy kibol. Co to za różnica.
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:33, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yussuf napisał:



Bimi napisał:

swoją droga nigdy nie widziałem CHWDP - nie rozumiem dlaczego media piszą to przez CH..? Smile


Dlatego, że CHuj pisze się właśnie przez "ch", a nie przez "h", czego tępaki z blokowisk nie wiedzą (słownik ortograficzny mają podłożone pod biurka, żeby się nie chwiały).



Ja tu mam swoją teorie . Po pierwsze zwrot HWDP nie został wymyślony przez dresiarzy , graficiarzy , sweterkowców , czy im podobnych . Wymyślili go "inteligenci" podczas pijackich zabaw . Po drugie, dlaczego H a nie CH . Jesli jesteś inteligentny i chcesz kogoś obrazic na piśmie ten ktoś ma nick zaczynający się z dużej litery , to jak napiszesz go z małej - w odpowiednik kontekście - to bedzie to większa ujma dla adresata . Tak samo jak z H i CH . Huj na samo h , jest według mnie bardziej obraźliwe niż Chuj na ch . Dotyka to bardziej adresata , który wie że jest tam błąd i w podświadomości to go dodatkowo irytuje.
przykład :
1) ordel huj ci w dupę
2) Ordel chuj ci w dupę
Pierwszy zwrot jest maksymalnie wulgarny w przeciwieństwie do drugiego , troszkę mniej wulgarnego . Sama poprawnośc - duża litera , bęz błędu - wizualnie mniej "wkurwia".
Takie tam moje spostrzeżenia Laughing
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yussuf napisał:
Bimi napisał:

natomiast głównie dresy mają odwagę to wyrażać - i za to ich podziwiam.

Fajne masz autorytety.

nie uznaję autorytetów.
natomiast podziwiam odwagę ludzi w walce ze skurwysyństwem systemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
No właśnie, wyrażać, to głównie potrafią. Bo gdy przychodzi co do czego, aby ratować własną dupę większość z nich sprzeda psom swojego brata, gdy tylko głośniej się na niego krzyknie na komendzie.

"głośniej się na niego krzyknie na komendzie"? Smile
zabrzmiało jakbyś znał to z autopsji.

metody "przesłuchań" o których wspominasz, tak powszechnie używane przez polską policję, ja osobiście uznaję za łamanie praw człowieka. i między innymi dlatego: HWDP!
każdy człowiek się złamie jeśli go odpowiednio podręczyć psychicznie - na ten temat powstały już tomy prac naukowych. i jeszcze więcej poradników dla policjantów..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, "zabrzmiało"...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie.
jesteś pewien, że nie jesteś pałą? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lucid




Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 244
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Policja watpie... Ale ABW/AW/KW napewno jest na tym forum, Ty Bimi masz najlepsza pozycje do ujawniania takich osobnikow - chyba ze nie lezy to w twoim interesie...

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ujawniania - czyli co? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lucid




Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 244
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli eliminowania ze spolecznosci forumowej wszelkiej masci szuj i fryców w/w Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy medal ma dwie strony, bezsensowne jest stawanie po czyjejkolwiek ze stron bo z góry się przegrywa.Obecnie jest taki stan "patowy" pomiędzy zwykłymi ludźmi którzy swoją nienawiść do systemu wyładowują na ludziach którzy z definicji mają dbać o bezpieczeństwo ludzi.Nie łudźmy się. Ci policjanci robią to gdyż wynika to z etosu ich pracy a on nierozerwalnie jest związany z sumieniem.Myślicie ,że ten szeregowiec zdaje sobie sprawy z tego iz mógłby służyć w czyimś interesie(zakładam ,że takowy jest mówiąc o globalnej elicie)- patrz strzec obecnego porządku.On ma na to wysrane- nie będzie się zajmował takimi rzeczami gdy trzeba jechać na stadion pilnować kibiców , jechać na wezwanie bo jakaś babcia została napadnięta czy jakiś oprych ukradł batona w sklepie. Zacznijmy żyć bardziej realiami a nie snuć jakiś ideologicznych możliwości stworzenia nowej rzeczywistości.
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4   » 
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


CHWDP - chwalmy wszyscy działania policji?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile