W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bloody Niggers  
Podobne tematy
zabójstwa białych w rpa3bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 17611
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 20 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Murzyni śmieją się z małpy . Murzyni dali małpie karabin i już im nie jest do śmiechu Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 27 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka tam pioseneczka gdzie nabijają się z murzynów i reakcja murzyna na to jak postrzegają go inne nacje Wink .

Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 07 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po tym jak skończył się jej lakier do włosów , postanowiła użyć Gorilla Glue Laughing
Na głowie zrobiła się jej skorupa , po miesiącu skorzystała z usług szpitala :



Ten filmik jest krótszy , można go przetrzymać Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1849
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:26, 08 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel widzę że coraz bardziej odjeżdżasz. Nie wiem czy covid tak na Ciebie podziałał, albo ktoś Ci podjebał konto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:59, 08 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Ordel widzę że coraz bardziej odjeżdżasz. Nie wiem czy covid tak na Ciebie podziałał, albo ktoś Ci podjebał konto.

Oj tam , widzę, że coś cię mierzi @p4lm . Musisz wiedzieć , że ten temat jest pół żartem pół serio Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:07, 25 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Murzyn zabił Azjatę, "powiesić" białego .



Dotyczy tej sprawy :
Cytat:
19-letni mężczyzna, któremu postawiono zarzut morderstwa i znęcania się nad starszymi w związku ze śmiercią 84-letniego Vichy Ratanapakdee, nie przyznał się do winy podczas swojego pierwszego wystąpienia przed sądem w Hall of Justice w środę.
https://www.yahoo.com/now/teen-pushed-elderly-thai-man-213530675.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:09, 06 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Cytat:
„Murzyn” oficjalnie odradzany przez Radę Języka Polskiego.


Popularnego określenia czarnoskórego powinno się unikać w mediach, w administracji i w szkole – zaleciła Rada Języka Polskiego.
https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/30303989.....kiego.html Laughing

Szkoda, że Kodym to Pisior, ale muze robi dobrą Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:57, 07 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Afrykę wykupują Chińczycy.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:51, 15 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postęp w Idiokracji, czyli nurkowanie w gównie bez tlenu Wink .
W USA, w jednym mieście zaczynają wypłacać odszkodowania za okres niewolnictwa. Tylko trzeba udowodnić swoje niewolnicze korzenie Smile .
Zwróćcie uwagę na okres za jaki wypłacają odszkodowanie Wink .

Cytat:
Stany Zjednoczone zaczną wypłacać odszkodowania potomkom ofiar niewolnictwa i dyskryminacji rasowej.


„Kiedy wszystko zostanie powiedziane i zrobione, ile pieniędzy zostanie zebranych na wypłatę odszkodowań… będzie to tylko kropla w morzu potrzeb cierpienia i ucisku, jakich czarni doświadczyli w tym kraju” (c) Wielebny Michael Nebors, Evanston

W amerykańskim mieście Evanston rozpoczął się proces wypłaty odszkodowań ofiarom dyskryminacji rasowej.
Zgodnie z planem, w ciągu następnych 10 lat władze miasta przeznaczy 10 milionów dolarów, po 25 000 dolarów na „jedną ofiarę niewolnictwa”. Do tej pory miasto przeznaczyło 400 tysięcy dolarów na odszkodowanie, czyli maksymalnie 16 osób może otrzymać pieniądze.
Aby to zrobić, osoba musi udowodnić, że jej przodek był czarny, mieszkał w Evanston i cierpiał z powodu ucisku lub dyskryminacji rasowej od 1919 do 1969 roku. Jeśli okaże się to udowodnione, miasto wypłaca mu jednorazowo 25 000 jako zadośćuczynienie za wszystkie cierpienia jego przodków, za poprawę warunków mieszkaniowych i bytowych.
Bankiet zostanie sfinansowany z podatku od sprzedaży konopi oraz darowizn socjalnych.
Mimo to część lokalnej społeczności czarnej (głównie działacze Black Lives Matter) uznała, że ​​proponowana wysokość odszkodowania jest zbyt mała i zorganizowała wiec oraz szereg pikiet domagających się podwyższenia wysokości odszkodowania.
Niezadowolonych z proponowanej kwoty i procedury płatności rozpędzano przy pomocy policyjnych pałek i psów. https://twitter.com/whereisourtent/status/1371114860969390086
Stany Zjednoczone oczekują, że jeśli ta praktyka będzie obowiązywać w Evanston, mogą pojawić się inne amerykańskie miasta.

Amerykanie muszą zapłacić i odpokutować.
https://colonelcassad.livejournal.com/6628211.html



W końcu drukują dolary na potęgę to coś musi skapnąć ludowi Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:26, 16 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niczym Niemcy Polakom wypłacający reparacje.

Zaraz, chwila... Przecież to Niemcy są poszkodowani i dlatego Polacy im wypłacają "odszkodowania".
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 17 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z serii jak murzyni podtrzymują stereotypy o swojej nacji. Najpierw kozakują jak nigga, a później murzyńska skrucha Laughing .
Wszystko oczywiście nagrywają i wrzucaj do sieci Applause

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:51, 16 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarni rasiści uważają, że czarny aktor grający w serialu Luther ( nie wiem co to za "arcydzieło" nie widziałem ) jest za mało czarny ( w tym serialu ) bo ma za dużo białych przyjaciół i nie je karaibskich potraw Laughing .



Jak podpali kilka sklepów i podpierdoli kilka par butów to chyba będzie swój chłop Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 10:52, 22 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We wtorek, policjant zastrzelił 16 letnią murzynkę która nożem chciała dziabnąć inną murzynkę .


Na co działaczka BLM :

Cytat:
Aktywistka Black Lives Matter, Bree Newsome, miała nowe podejście do policyjnego zastrzelenia Makhii Bryant w Columbus w stanie Ohio we wtorek. Bryant, który był w posiadaniu noża i według nagrania z kamery policyjnej rzucał się na inną kobietę z tym nożem, został śmiertelnie postrzelony przez policję po wezwaniu na miejsce zdarzenia.

Dziennikarze i aktywiści spieszyli się z osądem i założyli, że Bryant był nieuzbrojony i niewinny, ale dla Newsome incydent był momentem, w którym można było powiedzieć, że przypadkowe walki na noże są po prostu normą, a nie przyczyną ingerencji policji.

Newsome powiedział, że „nastolatki toczą bójki, w tym walki z użyciem noży od wieków. Nie potrzebujemy policji, aby zajmować się takimi sytuacjami”. Laughing

Jej zdaniem każdy, kto wezwie policję na miejsce walki na noże, potrzebuje pomocy, a ona ma na myśli to „szczerze”. Dla Newsome wezwanie policji do walki na noże to nic innego jak biała supremacja.
https://www.sott.net/article/451752-BLM-.....ng-stabbed

Zła policja bo nie pozwala pozabijać się murzynom.

Tak sobie myślę, że cały ten BLM is white privilege Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:43, 23 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dawna wiadomo, że jest. Jak tylko BLM się zaczęło niektórzy czarni zauważali, że społeczność kolorowych jest rozgrywana przez określone grupy interesów.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:04, 24 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amnesty International używa słowa na "N" do zwracania się do osób czarnoskórych i słowa na "P" dla osób z pakistańskim dziedzictwem, no kto by pomyślał Wink .

Cytat:
Amnesty International „stoi na straży rasizmu”, a jej kadra kierownicza używała słowa „N”, więc dlaczego jej poglądy nadal mają tak duży wpływ?


Wewnętrzny raport ujawniający niepokojące uprzedzenia rasowe w organizacji zajmującej się prawami człowieka Amnesty wyciekł sześć miesięcy po jego napisaniu. Podczas gdy takie grupy jak to i Oxfam rozliczają rządy, przed kim odpowiadają? Prawda chowa się w ciemności, jeśli sięgniemy po najnowsze odkrycia dotyczące Amnesty International.

Organizacja praw człowieka, której deklarowanym celem jest „kampania na rzecz świata, w którym wszyscy cieszą się prawami człowieka”, postanowiła nie ujawniać prasie potępiającego raportu wewnętrznego . W jakiś sposób przedostał się do tyłu szafki na akta, aby zebrać kurz.

Ale teraz został udostępniony szerszemu światu,z pomocą grupy sygnalistów. To więcej niż hipokryzja, że ​​organizacja, która nieustannie wypowiada dyktaty wzywające do zmian, postanowiła zachować własne niepowodzenia.

Jako przykład, tylko w zeszłym tygodniu Amnesty przedstawiła doniesienia o tym, gdzie wykonywana jest kara śmierci, o odmowie wypłacenia odszkodowań kobietom z Korei Południowej zmuszonych do niewolnictwa seksualnego podczas II wojny światowej, o rzekomym alarmującym ataku na obrońców praw człowieka w Republice. Konga oraz wezwanie władz rosyjskich do natychmiastowego zaprzestania deportacji obywateli Tadżykistanu zatrzymanych podczas pokojowego protestu.

Twierdzenia te mogą mieć uzasadnienie, w zależności od informacji i prawdziwości przeprowadzonych dochodzeń.Ale jak taka pobożna organizacja może odwrócić się od swoich własnych poważnych błędów?


Komentarz: Amnesty International jest propagandowym ramieniem rządu brytyjskiego, dzięki czemu jest dostępne dla Zachodu. Jego celem nie jest i nigdy nie będzie wewnętrzne. Idea pobożności jest częścią jego okładki - tego, co masz zobaczyć, a nie tego, co naprawdę ma zrobić.


Kieran Aldred pracował w Amnesty International UK przez trzy lata i jest jednym z sygnalistów. Dał jasno do zrozumienia, że ​​swoje stanowisko umieścił w mediach społecznościowych: „Przywództwo Amnesty International w Wielkiej Brytanii jest rasistowskie”.

Raport ujawnia relacje starszych pracowników używających słowa „N” do zwracania się do osób czarnoskórych oraz słowa „P” dla osób z pakistańskim dziedzictwem. Dalej stwierdza, że ​​każdy, kto narzekał, był „oznaczony jako nadwrażliwy”. Innymi sprawami są agresywne i lekceważące podejście personelu do kolegów z globalnego południa, co jest formalnym określeniem krajów o niskich dochodach. Hipotetycznym przykładem może być ktoś w Londynie, który odrzuciłby opinię rówieśnika z Ghany, ponieważ uważa się go za pochodzącego z „zacofanego” miejsca. Rasizm objął także pracowników pochodzących z różnych grup etnicznych, którzy twierdzili, że nie otrzymali takiego samego wynagrodzenia i szans na awans, jak pracownicy rasy białej.

Ogólnie rzecz biorąc, dwóch obecnych i sześciu byłych pracowników twierdziło, że kierownictwo „świadomie wspierało rasizm”. Jedna z tych grup poszła nawet dalej: Katherine Odukoya, która pracowała w Amnesty International w Wielkiej Brytanii, dodała, że ​​czuje, iż organizacja jest „wroga wobec czerni”.
reszta tekstu ; https://www.sott.net/article/451835-Amne.....-influence
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 14:32, 29 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Historia zawsze się powtarza, ale niewielu ją zna więc trudno to im dostrzec.


Te kluczowe podobieństwa między czerwonym terrorem Lenina a amerykańską kulturą Woke ukazują lewicowy plan całkowitego przejęcia władzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:58, 06 Maj '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarna nauczycielka boi się policjantów tak, że podczas jazdy autem zamiast skupić się na jeździe zaczyna nagrywać przejeżdżającą obok autem policje, przez co została zatrzymana do kontroli i dostała mandat, nie omieszkała nazwać policjantów mordercami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:36, 06 Maj '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wpuszczaj nikogo do domu ! Za chwile pojawia sie znajomy osoby wpuszczonej i mozesz byc zwyczajnie wygnany z wlasnego mieszkania. Wladzy i sprawiedliwosci nie ma gdzie dzisiaj szukac !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 06 Maj '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Czarna nauczycielka boi się policjantów tak, że podczas jazdy autem zamiast skupić się na jeździe zaczyna nagrywać przejeżdżającą obok autem policje, przez co została zatrzymana do kontroli i dostała mandat, nie omieszkała nazwać policjantów mordercami.


Cała historia opisana :

Cytat:
Kobieta podająca się za nauczycielkę zatrzymana przez zastępcę LA za prowadzenie telefonu komórkowego - wielokrotnie nazywa go „mordercą”, „rasistą”.


Kobieta, która twierdziła, że ​​jest nauczycielką, jeździ białym mercedesem, została zatrzymana przez latynoskiego zastępcę wydziału szeryfa z Los Angeles za używanie jej telefonu komórkowego podczas jazdy, a następnie rozpoczęła tyradę, w której wielokrotnie oskarżała go o bycie „morderca”, podsumował, „meksykański rasista. Zawsze będziesz Meksykaninem. Nigdy nie będziesz biały, wiesz o tym, prawda?”

Rozmowa, nagrana na wideo przez kamerę zastępczą, przebiegła w ten sposób, gdy zastępczyni dotarła do jej samochodu:

Kobieta:… nękana dzisiaj, ponieważ jechałam poniżej dozwolonej prędkości, jechałam na 38.

Zastępca: Tak, jest pani. Dzień dobry.

Kobieta: A ograniczenie prędkości to 40, a ja jechałem 38, więc dlaczego mnie nękasz?

Zastępca: Masz rację. Wyciągnąłem cię, ponieważ -

Kobieta: Ponieważ jesteś mordercą. O tak, zacząłem nagrywać, ponieważ jesteś mordercą.

Zastępca: Nie możesz rozmawiać przez telefon podczas jazdy.

Kobieta: Nie rozmawiałem przez telefon; Nagrywałem cię, bo mnie przestraszyłeś.

Zastępca: Nie możesz używać telefonu podczas nagrywania.

Kobieta: Mogę cię nagrać.

Zastępca: Czy mogę prosić o prawo jazdy?

Kobieta: Jest w moim mieszkaniu.

Zastępca: Co?

Kobieta: Jest w moim domu. Właśnie zabieram syna do jego -

Zastępca: Masz prawo jazdy?

Kobieta: omyłkowo zostawiłam go w domu.

Zastępca: Czy masz zdjęcie swojego prawa jazdy?

Kobieta: Tak, mam.

Zastępca: Mogę to prosić?

Kobieta: A czy możesz zadzwonić do swojego przełożonego?

Zastępca: już to zrobiłem. Jest w drodze.

Kobieta: Dobrze. Ponieważ jesteś mordercą.

Zastępca: OK.

Kobieta: Więc dajesz mi bilet na telefon komórkowy? Czy to dlatego mnie nękasz?

Zastępca: To nie jest nękanie. Egzekwuję prawo.

Kobieta: Mam prawo do nagrywania policji, kiedy mnie nękają.

Zastępca: Jak najbardziej, ale nie możesz tego zrobić, dopóki

Kobieta: Mogę - nie byłam - nie wysyłam SMS-ów lub nic z tego.

Zastępca, mając na myśli telefon komórkowy: Masz to zdjęcie?

Kobieta: I przestraszyłeś mnie i sprawiłeś, że pomyślałem, że zamierzasz mnie zamordować.

Zastępca: Dobrze, przykro mi, że tak się czujesz.

Kobieta: Cóż, to nie tylko uczucie. Jesteś mordercą.

Zastępca: OK. ... Możesz to dla mnie powiększyć, kochanie?

Kobieta: Jasne.

Zastępca: Dziękuję.

Kobieta: I jestem całkowicie legalna i jestem nauczycielką. A więc morderca.

Zastępca: Gratulacje.

Kobieta: Jesteś mordercą.

Zastępca: ... Jak masz na nazwisko? Tam tego nie widzę. Gdybyś przestał się trząść -

Kobieta: No cóż, proszę bardzo, morderco.

Zastępca: Przybliż mi to, proszę pani.

Kobieta: Nie. Bo mnie przerażasz. Grozisz, że zabijesz mnie i mojego syna.

Zastępca: Powiem ci co. Ciągle się uśmiechasz; jesteś przed kamerą.

Kobieta: Grozisz, że mnie zabijesz. Nie uśmiecham się. To ty jesteś (niesłyszalnym)

zastępcą: Nie ruszaj się. Ja tego nie widzę. ... Czy to jest twoj samochod?

Kobieta: Tak, to prawda. Chcesz powiedzieć, że ukradłem własny samochód, ponieważ jesteś zazdrosny?

Zastępca: Nie sądzę.
Później pojawił się przełożony zastępcy. Ta wymiana nastąpiła:
Przełożony: Potrzebuje tylko twojego podpisu. Cytuje cię tylko za używanie telefonu komórkowego podczas jazdy. Otóż ​​to.

Zastępca: Proszę bardzo.

Kobieta: Dla niego bycie meksykańskim rasistą. Jak to się nazywa?

Zastępca: Jest na wezwanie, proszę pani.

Kobieta: Proszę bardzo, meksykański rasisto. Zawsze będziesz Meksykaninem. Nigdy nie będziesz biały, wiesz o tym, prawda? Nigdy nie będziesz biały, a tego naprawdę chcesz. Chcesz być biały.

Zastępca: Proszę bardzo, kochanie. Miłego dnia.

Kobieta: Tak bardzo chcesz być biały ...
https://www.sott.net/article/452388-Woma.....rer-racist
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:13, 14 Maj '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyćpany murzyn z wodogłowiem na tronie jako pomnik w NY :

Laughing


Tego samego artysty, nawet dobre Smile :



https://www.smithsonianmag.com/smart-new.....180977692/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:49, 19 Maj '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z reportażu wynika, że koleś był w drodze na "anger management class", a przecież powszechnie wiadomo, że nic tak nie leczy gniewu niż porządna porcja ołowiu w łeb Wink .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:38, 25 Maj '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rasizm wśród czarnych:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:59, 29 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Murzyny z organizacji Watchmen For Israel ( czarni Żydzi ) znaleźli sobie białego frajera do przepraszania za niewolnictwo. Biała pizda całuje czarnym buty.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:09, 07 Lip '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Browar Mentzena zrobił reklamę White IPA matters i zrobił się szum na wyspach brytyjskich Wink ;
Cytat:
Polski browar wzbudza oburzenie nowym piwem White IPA Matters i reklamą czarnego barmana pijącego je w amerykańskim barze
Browar Mentzen, którego właścicielem jest prawicowy polityk Sławomir Mentzen, został zalany skargami ludzi, którzy twierdzą, że reklama jest rasistowska
Przedstawia czarnoskórego mężczyznę czyszczącego szklanki w barze przed podaniem mu piwa
Bierze łyk White IPA Matters i ogłasza: „Tego właśnie potrzebowałem”
Białe IPA to gładkie piwa typu ale sprzedawane na ogół u osób niepijących piwa
https://www.dailymail.co.uk/news/article.....tters.html

Oczywiście wszyscy widzą flagę Konfederacji na barze, ale to jest amerykańska kultura tolerancji bo w tym samym pomieszczeniu na ścianie wisi flaga USA . I jest jeszcze głębszy podtekst ukryty w reklamie ; traktat o ekonomii ( książka ) Wink .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 04 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bloody Niggers
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile