W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bloody Niggers  
Podobne tematy
zabójstwa białych w rpa3bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 17708
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:52, 08 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Bo nie wykształcili do czasów nowożytnych żadnej większej kultury która by była zapamiętana .


Nubia, Aksum (Etiopia), Wielkie Zimbabwe, Ghana, Mali, Kanem-Bornu, Benin Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:13, 08 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Ordel napisał:
Bo nie wykształcili do czasów nowożytnych żadnej większej kultury która by była zapamiętana .


Nubia, Aksum (Etiopia), Wielkie Zimbabwe, Ghana, Mali, Kanem-Bornu, Benin Rolling Eyes


Co Ghana , a jakie to niby mieli osiągnięcia ? Nikt nie opowiada murzyńskich historii .

Pisząc zapamiętana mam na myśli że byśmy o takowej pamiętali Wink .
Znaczy się , ty @Azyren pamiętasz , przynajmniej jakieś nazwy Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:01, 08 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Murzyni sa pod bronia komputerowa, a wiecie jak oni nienawidza bialych. Jest ich duzo pod bronia komputerowa. Pamietajmy, ze Obama byl 8 lat prezydentem USA. Biali ludzie Europy w szalonym tempie gina na calym swiecie. Komputerowe wypadki samochodowe, zawaly serca, zatrucia komputerowe - jak polyka sie juz jedzenie to jest wtedy zatruwane, pozniej sie zgania na jedzenie. Murzyni w samochodach ganiaja po swiecie pieszych - po wypadku staja sie niewidzialni. Murzyni produkuja teraz materialy - solidnie je truja - swierzby i te inne rozyczki. Prywatne szycie to juz malo, zaczynaja sie brac za produkcje w Chinach. Chinczycy kupuja od nich materialy i z nich szyja ubrania tasmowe do roznych krajow - Chinczycy sa szczepieni, ale nie wiedza dlaczego. Rezim komunistyczny kaza to trzeba sie szczepic. Najlepiej dzisiaj przesiasc sie na stare ubrania. Czasem takie materialy z Afryki sa markowane jako materialy z Indii.

Murzyni w ogole zawladneli swiatem. Polacy sie do nich przyzwyczaili i dzieki Polakom murzyni maja duze wspomozenia w dzialaniu na swiecie. Murzyni tak w zasadzie Polakow nie potrzebuja juz, ale zawsze i pare groszy sie przyda i rozne wejscia, dojscia. Trucizny tez maja od Polakow ! Bron komputerowa maja rzadowa amerykanska - sa bardzo kryci i szanowani. Przypominam, ze murzyn to mentalnosc pastucha i poziom pastucha.!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 08 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Azyren napisał:
Ordel napisał:
Bo nie wykształcili do czasów nowożytnych żadnej większej kultury która by była zapamiętana .


Nubia, Aksum (Etiopia), Wielkie Zimbabwe, Ghana, Mali, Kanem-Bornu, Benin Rolling Eyes


Co Ghana , a jakie to niby mieli osiągnięcia ? Nikt nie opowiada murzyńskich historii .

Pisząc zapamiętana mam na myśli że byśmy o takowej pamiętali Wink .
Znaczy się , ty @Azyren pamiętasz , przynajmniej jakieś nazwy Wink .


Idąc tym tokiem rozumowania to Słowianie też żadnej cywilizacji nie stworzyli, bo poza samymi słowiańskimi krajami to mało jaki naród ma jakąkolwiek wiedzę o Słowianach czy w ogóle słyszał jakiekolwiek słowiańskie historie. Dla mnie cywilizacja to jest wtedy kiedy grupa ludzi stworzy scentralizowane państwo z własną administracją, miastami, infrastrukturą i armią, a wszystkie wymienione takie osiągnięcia miały. Nie pamiętam już jaki kraj, ale Mali lub Ghana była w stanie wystawić ok X wieku 200-tysieczną armię, w tym samym czasie kiedy państwo Polana nadwyrężając budżet i zasoby ludzkie do granic możliwości, za czasów Bolesława Chrobrego, było w stanie wystawić góra 20 tyś zbrojnych.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 11:23, 09 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Ordel napisał:
Azyren napisał:
Ordel napisał:
Bo nie wykształcili do czasów nowożytnych żadnej większej kultury która by była zapamiętana .


Nubia, Aksum (Etiopia), Wielkie Zimbabwe, Ghana, Mali, Kanem-Bornu, Benin Rolling Eyes


Co Ghana , a jakie to niby mieli osiągnięcia ? Nikt nie opowiada murzyńskich historii .

Pisząc zapamiętana mam na myśli że byśmy o takowej pamiętali Wink .
Znaczy się , ty @Azyren pamiętasz , przynajmniej jakieś nazwy Wink .


Idąc tym tokiem rozumowania to Słowianie też żadnej cywilizacji nie stworzyli, bo poza samymi słowiańskimi krajami to mało jaki naród ma jakąkolwiek wiedzę o Słowianach czy w ogóle słyszał jakiekolwiek słowiańskie historie. Dla mnie cywilizacja to jest wtedy kiedy grupa ludzi stworzy scentralizowane państwo z własną administracją, miastami, infrastrukturą i armią, a wszystkie wymienione takie osiągnięcia miały.


Nie wiem , znów niczego nie rozumiesz , czy ja piszę o jakiś "krajach" , Indianie z Ameryki Płn. też nie stworzyli żadnego państwa , ale ich opór przeciwko kolonizacji jest powszechnie znany .
Słowianie nie stworzyli państwa Shocked , a państwo Wandalów i Alanów w Afryce które istniało 100 lat i to podbili w 80 tysięcy ludzi ( ok 20 tysięcy wojowników ) oczywiście za zgodą cesarza Rzymskiego mogli tego podboju dokonać . A państwo Wizygotów ( i nawet nie myśl że Wizygoci to znaczy Zachodni Goci ) . 100 tysięcy Wizygotów podbiło półwysep Iberyjski zamieszkiwany wówczas przez 9 milionów ludzi i utworzyło swoje państwo na następnych ok 300 lat .

Każdy tworzy jakąś tam cywilizacje , z tym że ja nie o tym .

Cytat:
Nie pamiętam już jaki kraj, ale Mali lub Ghana była w stanie wystawić ok X wieku 200-tysieczną armię, w tym samym czasie kiedy państwo Polana nadwyrężając budżet i zasoby ludzkie do granic możliwości, za czasów Bolesława Chrobrego, było w stanie wystawić góra 20 tyś zbrojnych.

Nie pamiętasz , ale jednak piszesz , no i co z tego że wystawili 200 tysięczną armię w X wieku ? Z taką armią w X wieku podbiliby Europę . Wandalowie przy 20 tysiącach zbrojnych w V wieku lepiej sobie radzili w Afryce .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 09 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Nie wiem , znów niczego nie rozumiesz , czy ja piszę o jakiś "krajach"


Nie to ty nie rozumiesz. Ty twierdzisz że wyznacznikiem "cywilizacji" jest jej znajomość i sława, a ja ci jako przykład podaje że poza samymi krajami słowiańskimi to o Słowianach prawie żaden inny lud wiele nie słyszał i wiele nie wie o nich, jedynie u Niemców w ichniejszej historiografii są szersze wzmianki z racji na długotrwałe sąsiedztwo i interakcje, ale tam są one - chyba w tym punkcie się ze mną zgodzisz - mało obiektywne i oczerniające. Czyli według twojej definicji Słowianie nigdy cywilizacją nie byli. Według mnie byli, bo stworzyli zorganizowane byty państwowe, jak Państwo Samona czy Rzesza Wielkomorawska.


Ordel napisał:
a państwo Wandalów i Alanów w Afryce które istniało 100 lat i to podbili w 80 tysięcy ludzi ( ok 20 tysięcy wojowników ) oczywiście za zgodą cesarza Rzymskiego mogli tego podboju dokonać . A państwo Wizygotów ( i nawet nie myśl że Wizygoci to znaczy Zachodni Goci ) . 100 tysięcy Wizygotów podbiło półwysep Iberyjski zamieszkiwany wówczas przez 9 milionów ludzi i utworzyło swoje państwo na następnych ok 300 lat .


Nie wiem skąd ty takie dane bierzesz, ale z tego wynika że 90% ludów w średniowiecznej Europie to byli według ciebie Słowianie Shocked

Nie będę z tobą dyskutował jakiego pochodzenia byli Wandalowie, Alanowie czy Wizygoci, bo i tak ci nie przegadam. Zwrócę uwagę tylko na jeden kolosalny babol... 9 mln Shocked Shocked Shocked Bój się Boga, jakie 9 mln? Hiszpania u schyłku Imperium Rzymskiego miała ze 2 mln mieszkańców, a najludniejsza w tym czasie prowincja europejska Rzymu, czyli Galia (Francja) nie przekraczała 5 mln obywateli. Całe Cesarstwo Rzymskie u schyłku miało circa 40 mln obywateli, i to głównie w bogatych prowincjach wschodnich (wtedy było na odwrót jak dzisiaj, bogaty wschód i biedny zachód). 9 mln to może miały Hiszpania, Galia, Italia i Brytania razem wzięte. Skąd ty @Ordel bierzesz takie kosmiczne dane?


Ordel napisał:
Nie pamiętasz , ale jednak piszesz , no i co z tego że wystawili 200 tysięczną armię w X wieku ? Z taką armią w X wieku podbiliby Europę . Wandalowie przy 20 tysiącach zbrojnych w V wieku lepiej sobie radzili w Afryce .


Bizancjum u szczytu potęgi miało 0,5 mln żołnierzy i nie podbili Europy. Kwestia logistyki. Widzisz, taka Ghana może i była by w stanie podbić Europę, ale jak tu z 200 tyś wojskiem pokonać Saharę a potem jeszcze desantować się przez Morze Śródziemne. Jeśli dla ciebie możliwość podboju Europy jest wyznacznikiem potęgi, to Chiny u szczytu potęgi to też był według ciebie mały chuj, no bo najdalej na zachód, armia chińska w swej historii dotarła do Morza Kaspijskiego i tez nie posiadali logistycznych możliwości podboju tego kontynentu.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 09 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Ordel napisał:
Nie wiem , znów niczego nie rozumiesz , czy ja piszę o jakiś "krajach"


Nie to ty nie rozumiesz. Ty twierdzisz że wyznacznikiem "cywilizacji" jest jej znajomość i sława, a ja ci jako przykład podaje że poza samymi krajami słowiańskimi to o Słowianach prawie żaden inny lud wiele nie słyszał i wiele nie wie o nich, jedynie u Niemców w ichniejszej historiografii są szersze wzmianki z racji na długotrwałe sąsiedztwo i interakcje, ale tam są one - chyba w tym punkcie się ze mną zgodzisz - mało obiektywne i oczerniające. Czyli według twojej definicji Słowianie nigdy cywilizacją nie byli. Według mnie byli, bo stworzyli zorganizowane byty państwowe, jak Państwo Samona czy Rzesza Wielkomorawska.



Przecież wymieniłem kilka państw Słowian , m.in. w Afryce .
Oczywiście że słyszeli w końcu przemierzali Europę wszerz i wzdłuż .




Azyren napisał:
Nie wiem skąd ty takie dane bierzesz, ale z tego wynika że 90% ludów w średniowiecznej Europie to byli według ciebie Słowianie

Z historii biorę .

Cytat:
Nie będę z tobą dyskutował jakiego pochodzenia byli Wandalowie, Alanowie czy Wizygoci, bo i tak ci nie przegadam. Zwrócę uwagę tylko na jeden kolosalny babol... 9 mln

To po co dyskutujesz , przecież wszyscy wiedzą , że twojej katolickiej nauki historii to nawet ja nie przegadam Wink .
Skąd wziąłem 9 mln mieszkańców Hiszpanii , z pracy naukowej : http://bazhum.muzhp.pl/media//files/Saec.....s25-44.pdf
Str. 38
Cytat:
Pod rządami cesarstwa rzymskiego pozostało jedynie wybrzeże prowincji Tarraconensis i część doliny rzeki Ebro. W r. 466 król Euryk (466-484) położył kres
rzymskiemu panowaniu na tych ziemiach. W 475 r. wypowiedział on cesarstwu
pakt federacyjny i przeniósł się na stałe z Galii do Hiszpanii. Po obaleniu ostatniego cesarza Rzymu Romulusa Wielkiego w r. 476, Wizygoci zajęli resztę części
północno-wschodniej Hiszpanii.86
W prowincji o 9 milionach zromanizowanej ludności znalazło się 100 tys.
Wizygotów, co stanowiło tylko 2% miejscowej populacji. Przechodzenie
administracji w ręce Gotów oraz całkowite jej przejęcie, miało charakter
pokojowy. Gotów określano mianem „hospites”, a w historii pokutuje opinia, że Goci byli „psami broniącymi rzymskości” (Chiens de garde de la
romanité).



Bizancjum miało różne problemy , z tym że co ma ono do twoich wyimaginowanych 200 tysięcy murzynów . Jak pokonać Saharę , no fakt to musieli mieć poważny problem Laughing .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 09 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Przecież wymieniłem kilka państw Słowian , m.in. w Afryce


Dobrze, to wymień jeszcze państwa słowiańskie w prekolumbijskiej Ameryce i w Australii Rolling Eyes


Ordel napisał:
Oczywiście że słyszeli w końcu przemierzali Europę wszerz i wzdłuż


To coś mało sie o nich rozpisują inni Europejczycy, jak na mocarzy którzy im podwórka plądrowali wzdłuż i wszerz, od Afryki po Skandynawię i od Iberii po Krym. Może oni wszyscy amnezji zbiorowej doznali? Rolling Eyes

Np. Konstantyn Porfirogeneta pisał o Słowianach, że byli bitni i wytrzymali, ale też kłótliwi i dość prymitywni. Nie pisał nic natomiast o tym żeby się ze Słowianami zmagali w Afryce czy gdzieś dalej poza Bałkanami.


Ordel napisał:
Skąd wziąłem 9 mln mieszkańców Hiszpanii , z pracy naukowej : http://bazhum.muzhp.pl/media//files/Saec.....s25-44.pdf
Str. 38


No to tą Fonesce nieźle pogięło z tymi szacunkami.


Ordel napisał:
z tym że co ma ono do twoich wyimaginowanych 200 tysięcy murzynów


Cytat:
Pierwsza wzmianka pisana pochodzi od kupców Sanhadża, którzy dotarli do królestwa w VIII stuleciu. Więcej szczegółów o scentralizowanej monarchii, która zdominowała inne stany w regionie pochodzi z okresu na przełomie IX i X wieku. Hiszpański uczony z Kordoby Al-Bakri zebrał opowiadania od pewnej liczby podróżnych, którzy wrócili z tego regionu i szczegółowo opisał królestwo w roku 1067. W tamtym czasie Ghana mogłaby się bronić armią składającą się z około 200 tys. żołnierzy.


https://pl.wikipedia.org/wiki/Imperium_Ghany

Tylko z wiki bo nie chciało mi się szukać, ale sam fakt znam z innego źródła. Ehh... Jak ci nie pasuje coś do narracji to od razu wyimaginowane musi być, co nie @Ordel? Very Happy

]Jakbym to samo powiedział o Słowianach, że mieli 200 tyś woja, to byś na pewno nie zakwestionował. Założę się Very Happy
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:21, 10 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Ordel napisał:
Przecież wymieniłem kilka państw Słowian , m.in. w Afryce


Dobrze, to wymień jeszcze państwa słowiańskie w prekolumbijskiej Ameryce i w Australii Rolling Eyes


Skoroś taki mądry sam sobie wymień .

Nie słyszałeś o Słowianach "przemierzających" Europę , pewnie dlatego że mieli oni inną nazwę/nazwy , np Germanie . Wiesz tak czasem bywa że obcy mają inne nazwy dla "tubylców" niż "tubylcy" by chcieli mieć Wink . Ewentualnie odwrotnie , tubylcy mają inną nazwę dla obcych .



Azyren napisał:
No to tą Fonesce nieźle pogięło z tymi szacunkami.


Czyli idziesz w zaparte , niczym @Piotr z Płaską Ziemią . A jedyne co potrafisz "wyrazić" to ponad przeciętny poziom zdziwienia ( za pomocą emotek ) , a później to już tylko wyparcie . Nic tylko pogratulować podejścia do tematu Laughing .
Więc wyjaśnijmy "źródła" , choć ja wiem , wolałbyś Wikipedie Wink
Powyższy PDF to publikacja z pisma historycznego , która ukazała się w bazie humanistycznej Muzeum Historii Polski . Słabo nie , też tak myślę Wink .
Konkretny przypis do 9 milionów "zromanizowanych" mieszkańców półwyspu Iberyjskiego pochodzi od Andrzeja Kokowskiego , polskiego archeologa , profesora nauk humanistycznych z jego publikacji : Goci. Od Skandzy do Campi Gothorum (od Skandynawii do Półwyspu Iberyjskiego) (2007).

Ja wiem , to nie Wiki musi ci starczyć Wink .



Cytat:
W tamtym czasie Ghana mogłaby się bronić armią składającą się z około 200 tys. żołnierzy.

Słowo klucz "mogłaby" , ale się nie obroniła . Po za tym co z tego że mogli mieć 200 tysięcy żołnierzy . Kiedy się ma taką armię to posiada się ją głównie w celu ekspansji , no wiesz tak jak Goci czy Wandalowie .
A tu czytamy :
Cytat:
Ghana znacznie powiększyli swoje terytorium przez aneksję kilku sąsiednich miast oraz ich mieszkańców.
Laughing , ja wiem że odległości między miastami zapewne były olbrzymie Wink .


Cytat:
Jakbym to samo powiedział o Słowianach, że mieli 200 tyś woja, to byś na pewno nie zakwestionował. Założę się

Lepiej się nie zakładaj , bo ja bym ci nie dał wiary , szczególnie znając twoje podejście do tematu Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:27, 10 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu wszyscy zobaczą naczelnego hipokrytę takim jakim jest. Sam się takim prezentuje.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:16, 21 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Funny guy Smile





Kanał gościa na yt : https://www.youtube.com/channel/UCkYmKSqZFBH8mPVjc48SZmw/videos
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:25, 28 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabić brata za kawałek pizzy Laughing


A drugi ciemny nagrywa brat i wrzuca to do netu Shocked
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 31 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważ Ordel, że nygi tak się zachowują zamknięci w cywilizacjach stworzonych przez białych, przeważnie, innych nie znasz i nie szukaj na siłę bo nie ma takich społeczności czarnych w typowo afrykańskich państwach w których dodam już na obronę nie dodarł syf z zachodu, czyli dużych miast tychże jeśli już. To, że o ich księstwach państewkach, czy huj wie czym tam w buszu nie słyszelimy to dlatego, że oni tego nie potrzebowali. To biali muszą wszędzie się wpierdalać z butami i jak atencyjne suki o tym opowiadać. Apropo tych filmików, tag florida guy abo florida man to moim zdaniem znacznie szersze spektrum patologii umysłowej i upośledzenia. Nie wspomnę już o społeczeństwie Korei czy Japonii do granic możliwości maksymalizacja patologicznych cech niewolniczych społeczeństw jak pracoholizm, masowy, niepotykany wręcz nigdzie indziej stalking czy samotność i wyobcowanie społeczne które już nawet jsą kanonem w sztuce mają swoje nazwy typu hihikomori, otaku i tym podobne. Nie bronie czarnych też no, ale jak jechać to po całości nie.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 31 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mądrze prawi polać mu!
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 31 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

glee314 napisał:
Nie wspomnę już o społeczeństwie Korei czy Japonii do granic możliwości maksymalizacja patologicznych cech niewolniczych społeczeństw jak pracoholizm, masowy, niepotykany wręcz nigdzie indziej stalking czy samotność i wyobcowanie społeczne które już nawet jsą kanonem w sztuce mają swoje nazwy typu hihikomori, otaku i tym podobne. Nie bronie czarnych też no, ale jak jechać to po całości nie.


To nie do końca prawda co do tego pracoholizmu, stalkingu itd. Fakt że wschodni Azjaci, a już w szczególności Japończycy mają społeczeństwo silnie zhierarchizowane, rozbudowany etos pracy i posłuszeństwa co jest ich atutem i przekleństwem zarazem. Atutem dlatego bo powolutku we wszystkich dziedzinach życia, od kultury, przez biznes po gospodarkę, prześcigują mniej zdyscyplinowanych Europejczyków i Amerykanów, a przekleństwem bo tak jak mówisz, hikikomori, otaku czy różne dewiacje jak hentai czy futashy stają się u nich normą, czymś w rodzaju eskapizmu. Nie jest jednak tak że oni mają niewolniczość w genach, tak jak ty to sugerujesz, po prostu w pewnym okresie historii - nie bez buntów i poważnych perturbacji - przyjęli taki model rozwoju, ale np. Japończycy mają długą i bardzo bogatą tradycje outsiderów, nonkonformistów i wolnościowców, jak choćby wędrowni mnisi yamabushi, wojownicy shinobi-ninja czy plaga roninów (samuraje bez pana) w schyłkowym okresie Bakufu Tokugawów i w okresie restauracji Meiji. Wojownicy shinobi-ninja byli nie tylko szajką płatnych szpiegów i skrytobójców, ale również formą anty-feudalnego i anty-samurajskiego buntu, buntu przeciwko normom i kastom społecznym (w Japonii bardzo długo utrzymywał się system kastowy podobny do tego w Indiach, i do dzisiaj żyją w Japonii członkowie dawnej kasty "nieczystych" tzw. Burakumin).

Staję trochę w obronie Azjatów, bo osobiście ich lubię, może właśnie dlatego że imponuje mi ich dyscyplina? Sam nie wiem? Razz

U Słowian natomiast jest wręcz odwrotnie. Już kiedyś o tym pisałem, że Słowianie z innych odłamów rasy białej charakteryzują się dużą sprawnością fizyczną i talentem do sportu, ale raczej przeciętna inteligencją i kompletnym brakiem dyscypliny, co objawia się w wysokim poziomie alkoholizmu i podatności na ciężkie narkotyki w społeczeństwach słowiańskich (szczególnie w Rosji).
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:30, 02 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
glee314 napisał:
Nie wspomnę już o społeczeństwie Korei czy Japonii do granic możliwości maksymalizacja patologicznych cech niewolniczych społeczeństw jak pracoholizm, masowy, niepotykany wręcz nigdzie indziej stalking czy samotność i wyobcowanie społeczne które już nawet jsą kanonem w sztuce mają swoje nazwy typu hihikomori, otaku i tym podobne. Nie bronie czarnych też no, ale jak jechać to po całości nie.


To nie do końca prawda co do tego pracoholizmu, stalkingu itd. Fakt że wschodni Azjaci, a już w szczególności Japończycy mają społeczeństwo silnie zhierarchizowane, rozbudowany etos pracy i posłuszeństwa co jest ich atutem i przekleństwem zarazem. Atutem dlatego bo powolutku we wszystkich dziedzinach życia, od kultury, przez biznes po gospodarkę, prześcigują mniej zdyscyplinowanych Europejczyków i Amerykanów, a przekleństwem bo tak jak mówisz, hikikomori, otaku czy różne dewiacje jak hentai czy futashy stają się u nich normą, czymś w rodzaju eskapizmu. Nie jest jednak tak że oni mają niewolniczość w genach, tak jak ty to sugerujesz, po prostu w pewnym okresie historii - nie bez buntów i poważnych perturbacji - przyjęli taki model rozwoju, ale np. Japończycy mają długą i bardzo bogatą tradycje outsiderów, nonkonformistów i wolnościowców, jak choćby wędrowni mnisi yamabushi, wojownicy shinobi-ninja czy plaga roninów (samuraje bez pana) w schyłkowym okresie Bakufu Tokugawów i w okresie restauracji Meiji. Wojownicy shinobi-ninja byli nie tylko szajką płatnych szpiegów i skrytobójców, ale również formą anty-feudalnego i anty-samurajskiego buntu, buntu przeciwko normom i kastom społecznym (w Japonii bardzo długo utrzymywał się system kastowy podobny do tego w Indiach, i do dzisiaj żyją w Japonii członkowie dawnej kasty "nieczystych" tzw. Burakumin).

Staję trochę w obronie Azjatów, bo osobiście ich lubię, może właśnie dlatego że imponuje mi ich dyscyplina? Sam nie wiem? Razz

U Słowian natomiast jest wręcz odwrotnie. Już kiedyś o tym pisałem, że Słowianie z innych odłamów rasy białej charakteryzują się dużą sprawnością fizyczną i talentem do sportu, ale raczej przeciętna inteligencją i kompletnym brakiem dyscypliny, co objawia się w wysokim poziomie alkoholizmu i podatności na ciężkie narkotyki w społeczeństwach słowiańskich (szczególnie w Rosji).


Nieco źle mnie zrozumiałeś. Nie uważam, że Azjaci mają niewolnictwo w genach, żaden człowiek nie ma.Wszakże moim zdaniem dalekowschodnie formy tresury m.in. konfucjanizm, stawiały, w dużym uproszczeniu państwo ponad jednostkę co jest już czystym niewolnictwem, tłumacząc słowo państwo tak jak należy według mnie czyli dosłownie, a ludzi w nim znajdujących jak nazwać? Wlasnością pana. Takie pierdoły lepiej uformowały ten typ giny pod to co właśnie tam mamy.Zhierarchizowane społeczeństwo bezdusznych robotów. Idąc typ tropem nieco inaczej wyglądało to u nas w rozumieniu Europy i później jej kulturalnych spadkobierców, ale chyba nie trzeba tego wyjaśniać. Choćby istnienie tak jednolitego pod względem obszaru i kultury, która wszak zmieniała się wraz z dynastia;nierzadko jednak adaptując się również do poprzedniej,obejmując swym zasięgiem cały kraj i to przez stulecia do dziś jak Chiny, w Europie było by niemożliwe.

Co do Słowian no nie jestem w stanie nawet odnieść się do akapitu, bo nieco znając Twoje podejście do tematu, zasób informacji, musiałbym się przygotować, bo mam nieco odmienne zdanie na ten temat, wszak jestem w większości Słowianinem. No ale huj może kiedyś.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:53, 02 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robak spod cegły napisał:
Staję trochę w obronie Azjatów, bo osobiście ich lubię, może właśnie dlatego że imponuje mi ich dyscyplina? Sam nie wiem?
To sie kurwa dowiedz
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:58, 02 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:


U Słowian natomiast jest wręcz odwrotnie. Już kiedyś o tym pisałem, że Słowianie z innych odłamów rasy białej charakteryzują się dużą sprawnością fizyczną i talentem do sportu, ale raczej przeciętna inteligencją i kompletnym brakiem dyscypliny, co objawia się w wysokim poziomie alkoholizmu i podatności na ciężkie narkotyki w społeczeństwach słowiańskich (szczególnie w Rosji).


Nie wiem do jakich czasów nawiązujesz , ale dużą sprawnością fizyczną to w dawnych czasach musiał się wykazywać każdy lud by w ogóle przetrwać .
Przeciętna inteligencja i brak dyscypliny , nie wiem skąd bierzesz takie dane , ale to chyba cud , że w ogóle Słowianie byli w stanie założyć jakiś państwo Wink .
Alkoholizm i narkotyki to już chyba czasy nowożytne . W XIX każdy dwór miał gorzelnie ( Polska pod zaborami ) . Wódka która wcześniej nie była popularna wśród Słowian podbijała ich kubki smakowe . Chłop wchodząc do karczmy płacił na wejściu ustaloną kwotę i pił do oporu . Rozpitym ludem łatwiej rządzić .

Osobiście widzę inny problem u Słowian , dużo poważniejszy niż "przeciętna inteligencja" , a jest nim korupcjogenny charakter elit . Przykładów jest bez liku , cała nasza historia ( Słowian ) , ale to u nas doprowadziła do tego że na ponad 100 lat zniknęliśmy z mapy świata jako Państwo .
Bitwa Słowian połabskich z Sasami pod Ręknicą w 955 roku jest tu dobrym przykładem zdradzieckiej przekupności części Słowiańskich elit w obliczu kiedy wroga mamy już pod nożem . To jest ten najgorszy poziom zdrady kiedy wiesz że i tak coś zyskasz , chcesz jeszcze więcej . Chciwość przysłania ci prawdziwy ogląd sprawy i nie myślisz przyszłościowo jak na członka elit przystało . A wszystko co zrobiłeś dla swojej "chwały" obraca się przeciwko tobie i ogółowi w przyszłości .

Nie wiem jak to jest na tzw. "Zachodzie" , nie będę się za bardzo skupiał , ale to my dziś warujemy przy czyjejś nogawce , a nasi ludzie wyjeżdżają na ten Zachód , przy czym czarni nie garną się gromadnie w "zwolnione" miejsca .

Szczytem potęgi Słowiańskiej RON był XVI wiek , później leci nam z górki . Wciągnięci przez wybory elekcyjne w wojny innych imperiów możemy co najwyżej poszczycić się pięknie wygranymi bitwami jak ta pod Kircholmem która nie służyła interesom narodu polskiego . Albo taki Wiedeń i Sobieski , krótki piękny krzyk podczas powolnego upadku . A później nas nie ma i nie można winić zaborców że nas rozebrali . Dziś takie miejsce w historii ma Ukraina która w tamtym świetle by została - dziś - tak rozebrana . Każdy by dostał kawałek ; Węgry . Polska , Białoruś , Rosja , Izrael Wink .


A co do samych Ruskich . Ich złamali Mongołowie . To co Ruskim wtedy w XIII wieku zrobili Mongołowie to Stalin przy nich mógłby być co najwyżej woźnym w Katowni .
Wyobraźcie sobie że Mongołowie po wygranej bitwie z koalicją ziem ruskich wyprawili ucztę , stoły pełne jadła i napitku ( w sumie to nie wiem czy mongoły były na tyle islamskie by nie chlać Wink ) ustawione na drewnianej podłodze pod którą leżały tysiące ruskich jeńców , w tym wielu znacznych bojarów i innych panów .
Tak się kształtuje elity i naród który ma być posłuszny , latami wyrzynasz niepokornych . A czym bardziej jesteś okrutny tym bardziej popierdolony w swoim oddaniu będzie twój poddany .
I tak powstał ruski człowiek i tylko tam można było poeksperymentować z bolszewizmem Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 02 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:


Osobiście widzę inny problem u Słowian , dużo poważniejszy niż "przeciętna inteligencja" , a jest nim korupcjogenny charakter elit . Przykładów jest bez liku , cała nasza historia ( Słowian ) , ale to u nas doprowadziła do tego że na ponad 100 lat zniknęliśmy z mapy świata jako Państwo .
Bitwa Słowian połabskich z Sasami pod Ręknicą w 955 roku jest tu dobrym przykładem zdradzieckiej przekupności części Słowiańskich elit w obliczu kiedy wroga mamy już pod nożem . To jest ten najgorszy poziom zdrady kiedy wiesz że i tak coś zyskasz , chcesz jeszcze więcej . Chciwość przysłania ci prawdziwy ogląd sprawy i nie myślisz przyszłościowo jak na członka elit przystało . A wszystko co zrobiłeś dla swojej "chwały" obraca się przeciwko tobie i ogółowi w przyszłości .


Rzekł bym, że nie tyle korupcjogenność co prywata, ale to już u nieco późniejszych, że tak ujmę "skalanych" przez pewien pustynny wpływ. Prywata z korupcjogennością może iść w parze, ale nie musi.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 02 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

glee314 napisał:
Nieco źle mnie zrozumiałeś. Nie uważam, że Azjaci mają niewolnictwo w genach, żaden człowiek nie ma.Wszakże moim zdaniem dalekowschodnie formy tresury m.in. konfucjanizm, stawiały, w dużym uproszczeniu państwo ponad jednostkę co jest już czystym niewolnictwem, tłumacząc słowo państwo tak jak należy według mnie czyli dosłownie, a ludzi w nim znajdujących jak nazwać? Wlasnością pana. Takie pierdoły lepiej uformowały ten typ giny pod to co właśnie tam mamy.Zhierarchizowane społeczeństwo bezdusznych robotów. Idąc typ tropem nieco inaczej wyglądało to u nas w rozumieniu Europy i później jej kulturalnych spadkobierców, ale chyba nie trzeba tego wyjaśniać. Choćby istnienie tak jednolitego pod względem obszaru i kultury, która wszak zmieniała się wraz z dynastia;nierzadko jednak adaptując się również do poprzedniej,obejmując swym zasięgiem cały kraj i to przez stulecia do dziś jak Chiny, w Europie było by niemożliwe.

Co do Słowian no nie jestem w stanie nawet odnieść się do akapitu, bo nieco znając Twoje podejście do tematu, zasób informacji, musiałbym się przygotować, bo mam nieco odmienne zdanie na ten temat, wszak jestem w większości Słowianinem. No ale huj może kiedyś.


To też nie do końca prawda. Po pierwsze, konfucjanizm stawiał ponad jednostkę tradycję, hierarchie i rodzinę, a nie państwo (za podporządkowaniem państwu był bardziej legizm, czyli inna, mniej popularna chińska tradycja religijno-filozoficzna). Po za tym, razem z konfucjanizmem istniało wiele bardziej wolnościowych tradycji, jak choćby taoizm. Myślę że prze długi kawał historii Europa nie różniła się zbytnio od Azji w kwestii wolności i podporządkowania, bo w Europie jako takie tradycje wolnościowe zaczęły się kształtować dopiero od Rewolucji Angielskiej i Francuskiej, a swoje preludium miały w antyfeudalnym gnostycyzmie (np. ruchy katarów, patarenów, waldensów itp.), kiedy zresztą podobne zjawiska występowały również w Chinach (powstanie białego lotosu czy czerwonych turbanów, chiński manicheizm, antyfeudalne sekty buddyjskie itd.). To że dzisiaj w Azji jest silniejsze podporządkowanie władzy, wynika li tylko z tego, że ostatecznie wygrał taki a nie inny model społeczno-polityczny, a dlaczego tak się stało to trzeba by szerzej rozeznać kontekst historyczny i kulturowy. W sumie to w Europie Kalwinizm też kładł silny nacisk na podporządkowanie, zwłaszcza wobec hierarchii i rodziny, w czym jest bardzo podobny do konfucjanizmu.

Też jestem w części Słowianinem, ale uważam że krytycyzm i patrzenie trzeźwym okiem nawet na przywary swoich współplemieńców, to na pewno bardziej zdrowa i rozsądna postawa niż samookłamywanie siebie i etniczne onanizowanie własnej dumy kłamstwami i wydumanymi, wyolbrzymionymi mitami, by się poczuć lepiej, tak jak to niektórzy czynią. Okłamywanie samego siebie, mitomania i etniczny onanizm, to nie jest zdrowa postawa. Słowianie niestety zbyt bystrzy nie są, i mogę to powiedzieć ot choćby dzięki temu że miałem możliwość porównać ich z innymi etnosami które w życiu spotkałem, ale też z lektury historycznej.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 02 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Nie wiem do jakich czasów nawiązujesz , ale dużą sprawnością fizyczną to w dawnych czasach musiał się wykazywać każdy lud by w ogóle przetrwać .
Przeciętna inteligencja i brak dyscypliny , nie wiem skąd bierzesz takie dane , ale to chyba cud , że w ogóle Słowianie byli w stanie założyć jakiś państwo Wink .
Alkoholizm i narkotyki to już chyba czasy nowożytne . W XIX każdy dwór miał gorzelnie ( Polska pod zaborami ) . Wódka która wcześniej nie była popularna wśród Słowian podbijała ich kubki smakowe . Chłop wchodząc do karczmy płacił na wejściu ustaloną kwotę i pił do oporu . Rozpitym ludem łatwiej rządzić .

Osobiście widzę inny problem u Słowian , dużo poważniejszy niż "przeciętna inteligencja" , a jest nim korupcjogenny charakter elit . Przykładów jest bez liku , cała nasza historia ( Słowian ) , ale to u nas doprowadziła do tego że na ponad 100 lat zniknęliśmy z mapy świata jako Państwo .
Bitwa Słowian połabskich z Sasami pod Ręknicą w 955 roku jest tu dobrym przykładem zdradzieckiej przekupności części Słowiańskich elit w obliczu kiedy wroga mamy już pod nożem . To jest ten najgorszy poziom zdrady kiedy wiesz że i tak coś zyskasz , chcesz jeszcze więcej . Chciwość przysłania ci prawdziwy ogląd sprawy i nie myślisz przyszłościowo jak na członka elit przystało . A wszystko co zrobiłeś dla swojej "chwały" obraca się przeciwko tobie i ogółowi w przyszłości .

Nie wiem jak to jest na tzw. "Zachodzie" , nie będę się za bardzo skupiał , ale to my dziś warujemy przy czyjejś nogawce , a nasi ludzie wyjeżdżają na ten Zachód , przy czym czarni nie garną się gromadnie w "zwolnione" miejsca .

Szczytem potęgi Słowiańskiej RON był XVI wiek , później leci nam z górki . Wciągnięci przez wybory elekcyjne w wojny innych imperiów możemy co najwyżej poszczycić się pięknie wygranymi bitwami jak ta pod Kircholmem która nie służyła interesom narodu polskiego . Albo taki Wiedeń i Sobieski , krótki piękny krzyk podczas powolnego upadku . A później nas nie ma i nie można winić zaborców że nas rozebrali . Dziś takie miejsce w historii ma Ukraina która w tamtym świetle by została - dziś - tak rozebrana . Każdy by dostał kawałek ; Węgry . Polska , Białoruś , Rosja , Izrael Wink .


A co do samych Ruskich . Ich złamali Mongołowie . To co Ruskim wtedy w XIII wieku zrobili Mongołowie to Stalin przy nich mógłby być co najwyżej woźnym w Katowni .
Wyobraźcie sobie że Mongołowie po wygranej bitwie z koalicją ziem ruskich wyprawili ucztę , stoły pełne jadła i napitku ( w sumie to nie wiem czy mongoły były na tyle islamskie by nie chlać Wink ) ustawione na drewnianej podłodze pod którą leżały tysiące ruskich jeńców , w tym wielu znacznych bojarów i innych panów .
Tak się kształtuje elity i naród który ma być posłuszny , latami wyrzynasz niepokornych . A czym bardziej jesteś okrutny tym bardziej popierdolony w swoim oddaniu będzie twój poddany .
I tak powstał ruski człowiek i tylko tam można było poeksperymentować z bolszewizmem Wink .
\

1 Słowianie nawet dzisiaj wykazują się w wielu dziedzinach sportu i często mają spora nadreprezentacje medali w stosunku do liczby ludności na różnych olimpiadach czy mistrzostwach lekkoatletycznych. Ot nawet taka Rosja jest w stanie rywalizować z 3-razy ludniejszym USA, mimo że ci mają dodatkowo wsparcie murzyńskich genów, zwłaszcza w dziedzinach biegowych, a Polska niejednokrotnie biła 2-razy ludniejsze Niemcy. Coś w tym na pewno jest.

2. No i co z tego że czasy współczesne? Ale fakt że łatwo ulegają używkom jednak się unaocznił, a czy stało się to teraz, czy 500 lat temu nie ma większej różnicy. Przecież Indianie 2000 lat temu też byli w chuj zdrowi i trzeźwi, a dopiero w erze kolonizacji biali odkryli że India nie mają genetycznie słabe predyspozycje do alkoholu. Fakt pozostaje faktem

3. To o czym mówisz to tez problem, ale po części wynikający z tego co pisałem. Korupcjogennośc to pochodna krótkowzroczności, a krótkowzroczność to jedna z oznak głupoty.

4. Mongołowie kiedy najeżdżali na Ruś w XIII wieku nie byli jeszcze muzułmanami, więc trochę ci się epoki pomyliły. Dopiero po rozpadzie Imperium część Mongołów przeszła na Islam, i to nawet w tym przypadku, na bardzo liberalną odmianę Islamu.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 08:55, 05 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naturalnie rozumiem i po części się zgadzam. "To że dzisiaj w Azji jest silniejsze podporządkowanie władzy, wynika li tylko z tego, że ostatecznie wygrał taki a nie inny model społeczno-polityczny" tylko to jest skutkiem czy przyczyną? Ja uważam, że pierw się ludzi do czegoś przyzwyczaja a później już taki debil nie wie że łykanie codziennie fluoru to powolne niszczenie mózgu i otępiane się, to odruch bezwarunkowy "obywatela" to taki, w mym mniemaniu, gatunek człowieczy dostosowany do wegetacji w państwie. Wiesz, że przykładów można mnożyć. No i ja wychodzę z tego założenia. Nie twierdzę też, że to prawidłowa metodologia, póki sprawdza się w moim życiu i poprzez obserwacje, nigdy czynny udział!, tego cyrku, a to jest jedyny sposób weryfikacji jakiemu ufam. Dlatego jestem otwarty na dyskusje i wymianę poglądów. Polemiki zaś prowadzić nie chcę, ponieważ nie zależy mi na forsowaniu swoich poglądów, a na nie wpływa nie tylko moja wiedza, posiadane informacje ale też doświadczenie i przede wszystkim hierarchia wartości, a bez poznania człowieka od tej strony nie jestem w stanie ocenić jego intencji toteż traktować go stricte poważnie, nie uwłaczając Ci Azyren sądzę, że rozumiesz do czego zmierzam. To forum to wspomienia, ale na poważnie to już nie jest miejsce na intelektualne debaty od lat. Kiedy było ja nie miałem nic do powiedzenia, kiedy myślałem, że mam nie miałem okazji , a teraz jak wydaję mi się że mam to nie widzę sensu dzielenia się wiedzą z ludzmi, którzy jej nie chcą, a jedynie potrzebują prostych rozwiązań. Ja za to fhuj zapłaciłem i chcę płacić jesio więcej toteż wymagam Smile
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 09:27, 05 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Ordel napisał:
Nie wiem do jakich czasów nawiązujesz , ale dużą sprawnością fizyczną to w dawnych czasach musiał się wykazywać każdy lud by w ogóle przetrwać .
Przeciętna inteligencja i brak dyscypliny , nie wiem skąd bierzesz takie dane , ale to chyba cud , że w ogóle Słowianie byli w stanie założyć jakiś państwo Wink .
Alkoholizm i narkotyki to już chyba czasy nowożytne . W XIX każdy dwór miał gorzelnie ( Polska pod zaborami ) . Wódka która wcześniej nie była popularna wśród Słowian podbijała ich kubki smakowe . Chłop wchodząc do karczmy płacił na wejściu ustaloną kwotę i pił do oporu . Rozpitym ludem łatwiej rządzić .

Osobiście widzę inny problem u Słowian , dużo poważniejszy niż "przeciętna inteligencja" , a jest nim korupcjogenny charakter elit . Przykładów jest bez liku , cała nasza historia ( Słowian ) , ale to u nas doprowadziła do tego że na ponad 100 lat zniknęliśmy z mapy świata jako Państwo .
Bitwa Słowian połabskich z Sasami pod Ręknicą w 955 roku jest tu dobrym przykładem zdradzieckiej przekupności części Słowiańskich elit w obliczu kiedy wroga mamy już pod nożem . To jest ten najgorszy poziom zdrady kiedy wiesz że i tak coś zyskasz , chcesz jeszcze więcej . Chciwość przysłania ci prawdziwy ogląd sprawy i nie myślisz przyszłościowo jak na członka elit przystało . A wszystko co zrobiłeś dla swojej "chwały" obraca się przeciwko tobie i ogółowi w przyszłości .

Nie wiem jak to jest na tzw. "Zachodzie" , nie będę się za bardzo skupiał , ale to my dziś warujemy przy czyjejś nogawce , a nasi ludzie wyjeżdżają na ten Zachód , przy czym czarni nie garną się gromadnie w "zwolnione" miejsca .

Szczytem potęgi Słowiańskiej RON był XVI wiek , później leci nam z górki . Wciągnięci przez wybory elekcyjne w wojny innych imperiów możemy co najwyżej poszczycić się pięknie wygranymi bitwami jak ta pod Kircholmem która nie służyła interesom narodu polskiego . Albo taki Wiedeń i Sobieski , krótki piękny krzyk podczas powolnego upadku . A później nas nie ma i nie można winić zaborców że nas rozebrali . Dziś takie miejsce w historii ma Ukraina która w tamtym świetle by została - dziś - tak rozebrana . Każdy by dostał kawałek ; Węgry . Polska , Białoruś , Rosja , Izrael Wink .


A co do samych Ruskich . Ich złamali Mongołowie . To co Ruskim wtedy w XIII wieku zrobili Mongołowie to Stalin przy nich mógłby być co najwyżej woźnym w Katowni .
Wyobraźcie sobie że Mongołowie po wygranej bitwie z koalicją ziem ruskich wyprawili ucztę , stoły pełne jadła i napitku ( w sumie to nie wiem czy mongoły były na tyle islamskie by nie chlać Wink ) ustawione na drewnianej podłodze pod którą leżały tysiące ruskich jeńców , w tym wielu znacznych bojarów i innych panów .
Tak się kształtuje elity i naród który ma być posłuszny , latami wyrzynasz niepokornych . A czym bardziej jesteś okrutny tym bardziej popierdolony w swoim oddaniu będzie twój poddany .
I tak powstał ruski człowiek i tylko tam można było poeksperymentować z bolszewizmem Wink .
\

1 Słowianie nawet dzisiaj wykazują się w wielu dziedzinach sportu i często mają spora nadreprezentacje medali w stosunku do liczby ludności na różnych olimpiadach czy mistrzostwach lekkoatletycznych. Ot nawet taka Rosja jest w stanie rywalizować z 3-razy ludniejszym USA, mimo że ci mają dodatkowo wsparcie murzyńskich genów, zwłaszcza w dziedzinach biegowych, a Polska niejednokrotnie biła 2-razy ludniejsze Niemcy. Coś w tym na pewno jest.

2. No i co z tego że czasy współczesne? Ale fakt że łatwo ulegają używkom jednak się unaocznił, a czy stało się to teraz, czy 500 lat temu nie ma większej różnicy. Przecież Indianie 2000 lat temu też byli w chuj zdrowi i trzeźwi, a dopiero w erze kolonizacji biali odkryli że India nie mają genetycznie słabe predyspozycje do alkoholu. Fakt pozostaje faktem

3. To o czym mówisz to tez problem, ale po części wynikający z tego co pisałem. Korupcjogennośc to pochodna krótkowzroczności, a krótkowzroczność to jedna z oznak głupoty.

4. Mongołowie kiedy najeżdżali na Ruś w XIII wieku nie byli jeszcze muzułmanami, więc trochę ci się epoki pomyliły. Dopiero po rozpadzie Imperium część Mongołów przeszła na Islam, i to nawet w tym przypadku, na bardzo liberalną odmianę Islamu.


1. Sądzę, że dzisiejszy sport to taka forma laurki, coby ocieplić wizerunek, humorki poprawić co tym sądzisz? Chodzi mi o to aby nie brać tego na poważnie. jak np representacja Jamajki w bobseju hehe.
2. tu sie po części zgodzę upijanie słowian to jebany spisek wenecjan zaprzeszły(mam jeno filmik to ci nie wyśle nie gadamy o tym), ale dzisiejsze czasy łatwo to weryfikują. Spójrz na emigrację polską na zachodzie, byłem i jestem jej częścią już w 4 kraju i każdy jara trawe abo piję, no 99%, ale 1% ten to też zwykle są ludzie wyalienowani. No i standrdowo Ci "najbardziej ogarnieci" to zwykle na bida koksie czyli monice nakurwiają na tzw oriencie czyli niby zdrowo(microdosing, odpowiedni nawadnianie), bez przypalu. I dlatego sobie tak :radzą: i potem jacy to mi pracowici, nie kurwa pracowici to byli nasi starzy i dziadkowie, my jesteśmy ciagle naćpani kofeeina, cukrem, nikotyną, opiatami w seropodobnych i chlebopodbnych wyrobach a Ci co nieco szerej w temat zaszli mają całą game specyfików, i nitk nie nazwie ich ćpunami, dobry wyrobnik to taki ktory poswieca swoje zycie i zdrowie dla pana i tak to wyglada na zachodzie ze Słowianami obecnie, ale to nie tylko słowianie a ogól naszej generacji ludzi po 80 urodzonych. Nas po prostu wbito w komplexy i teraz chcemy 2x szybciej bo sądzimy ze ktoś na coś zabrał i czeba nadrabiać.
3. Ordel twierdzisz, że Słowianie byli najpoteżniejsi gdy byli buforowym pieskiem na usługach każdego innego tylko nie swojego dworu. O Polsce jako o słowianskim imperium moim zdaniem można mówić max do XIIw. Potem robiono z tego kosmopoloityczny zlepek wszystkego, to co polskie było w polu i w lasach a w miastach od XIIIw. zasiadali praktycznie wyłącznie zachodnie psy, branderburczyk cz sas. A tym jest firma, zlepkiem filli czyli miast. Także Moim zdaniem te tereny to już od wielu wieków fasada, ale to moje subiektywnie przemyślenia z nutą obiektywizzmu, trochę kurwa historii polski się z róźnorakich źródeł naczytałem
4. Tutaj jedynie napiszę, że mam odczucie, że rosjanie to wyjątkowy naród a raczej znaleźli się w wyjątkowym miejscu, a tereny rosji, takie jak syberia, ural, cz okolice bajkalu sa jednymi z najwazniejszych miejsc tego globu. Dlatego metody wyniszczania genetycznego, społecznego i moralnego tego kraju i jego ludzi to nieco grubsza i o wiele bardziej wyrachowana i skomplikowana, nie tak czarno-biała sprawa, my chcemy sądzić, że jesteśmy najbardziej napierdalani, ale kurdowie np? Poza tym radzę separować obserwacje reakcji i działań ludi, obywateli i tych co nad nimi piecze sprawują. Każdy z tych elementów działa na innej płaszczyźnie pojmowania - i tu nie napiszę moim kurwa zdaniem bo tak jest i już!Smile
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:21, 05 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ad.1
Jakoś nie zauważyłem żeby Słowianie się wyróżniali w sporcie na tle innych nacji , ale niech ci będzie Wink .
Natomiast zauważyłem że niektóre miast , miejscowości organizują maratony z jakiejś okazji gdzie płacą za pierwsze miejsce i wszystkie takie biegi wygrywają Kenijczycy czy inni murzyni .


Ad.2
"Ale fakt że łatwo ulegają używkom jednak się unaocznił" Shocked
Ale jaki fakt , na jakiej podstawie tak twierdzisz , są jakieś dane na ten temat . Jak na razie to wróżysz z fusów Wink .


Ad.3
Wiesz , ale zwykły głupek to o korupcji co najwyżej słyszał . Korupcja to coś więcej niż tylko głupota , to upadek obyczajów/praw i moralności . Korupcja prowadzi do upadku , głupota niekoniecznie Wink .


Ad.4
A co ja napisałem " w sumie nie wiem " . I i gra , czyli pili więc stoły uginały się również i do napitku Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:32, 05 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

glee314 napisał:
3. Ordel twierdzisz, że Słowianie byli najpoteżniejsi gdy byli buforowym pieskiem na usługach każdego innego tylko nie swojego dworu. O Polsce jako o słowianskim imperium moim zdaniem można mówić max do XIIw. Potem robiono z tego kosmopoloityczny zlepek wszystkego, to co polskie było w polu i w lasach a w miastach od XIIIw. zasiadali praktycznie wyłącznie zachodnie psy, branderburczyk cz sas. A tym jest firma, zlepkiem filli czyli miast. Także Moim zdaniem te tereny to już od wielu wieków fasada, ale to moje subiektywnie przemyślenia z nutą obiektywizzmu, trochę kurwa historii polski się z róźnorakich źródeł naczytałem


Że co ja twierdze Shocked . Tu nie chodzi o bycie pieskiem , to są interesy . Ów kosmopolityczny zlepek był swego czasu potężniejszy niż twoje "Słowiańskie Imperium" . Przecież rozbicie dzielnicowe doskonale ukazują wewnętrzne waśnie podsycane przez tych których zwaliśmy "Niemcami" . To były czasy gdzie taki Kraków , by praktycznie Niemieckim miastem bo tylu tu "Niemców" mieszkało .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bloody Niggers
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile