W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Wpływ Żydów na rządy światowe  
Podobne tematy
Hasbara - żydowscy aktywiści33
Co to jest i jak działa Hasbara bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
31 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 118304
Strona:  «   1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 28, 29, 30   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hasesis




Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 79
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 10 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja może tak tu wtrącę jedno małe sprostowanie...
Kim jest Żyd?
Człowiekiem, który jak Polak, Niemiec, Amerykanin czy Chińczyk zamieszkuje kraj - Izrael?
czy może jak to zwykło się mówić...

"Żydzi są narodem wybranym..."
Jeśli tak ktoś myśli t znowu błąd w tłumaczeniu, bo tu nigdy nie chodziło o wybrany naród, ale o naród, który ma wybór i to nie o naród w sensie naród, obywatele jakiegoś kraju, ale każdy z nas, kto chce zacząć odczuwać, że rzeczywiście kieruje się wolną wolą... i wtedy to Yashar-Kel - czyli zmierzający drogą prosto do Stwórcy...

a reszta tłumaczeń o Żydach to sory, ale wymyślanie i czepianie się wszystkiego, najleoiej innych byleby zapomnieć o samemu sobie, bo przecież ja taki zawsze doskonały... inni wymagają naprawy... każdy ale nie JA

pozdr.
_________________
POCZUJ co dla ciebie ważne.
ZDROWIEDUCHA.PL <- Polecam! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
freshman




Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 279
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 11 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żyd to obywatel Izraela
żyd to wyznawca judaizmu

Co więcej można być Żydem, a nie być wyznania mojżeszowego.

A 'naród wybrany' to mówią o sobie właśnie żydzi, nie tylko obywatele (mieszkańcy) Izraela. I nie, wcale nie chodzi o jakiś tam ich wybór, tylko o przekonanie, że są 'wybrani przez Pana'. Podstawowa znajomość Biblii się kłania czy zwyczajnej, a nie żadnej zaawansowanej wiedzy o poszczególnych religiach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hasesis




Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 79
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 12 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawowa znajomość Biblii!
naród, który ma wybór
naród - nie chodzi o żaden kraj! bo Biblia to nie są same suche opowieści, jeśli ktoś tak myśli to po prostu nie potrafi czytać Biblii lub odsłania tylko jej zewnątrzną wartswę...
bo to się tyczy każdego z nas.... i wszystko odnosi się zawsze do mnie samego
_________________
POCZUJ co dla ciebie ważne.
ZDROWIEDUCHA.PL <- Polecam! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
freshman




Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 279
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:06, 13 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki znowu kraj? Kto tu pisze o kraju? Mały problem z czytaniem ze zrozumieniem?

Od kiedy to 'wybrany' oznacza 'posiadający wybór'? Może to jednak Ty nie potrafisz czytać Biblii? Bo to, że sobie dowolnie naciągasz jej wybrane fragmenty to jedno, ale naciąganie zasad języka polskiego to coś zupełnie innego. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hasesis




Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 79
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:56, 13 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

więc o czym ten temat?
co nowego wnosi?

celowo napisalam o kraju bo to bardzo mylace a wielu tak wlasnie mysli, widzę, że jednak nie ma tutaj chęci zajrzenia do tematu trochę głębiej, więc spoko,
bawmy się dalej w piaskowicy
pa Wink
_________________
POCZUJ co dla ciebie ważne.
ZDROWIEDUCHA.PL <- Polecam! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grzanek




Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 368
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 14 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna nienawistna gęba do zapamiętania – niejaki Andrzej Jonas[z]:


Japa: trochę Władymir Żabotyński, trochę Michał Boni. Mamy już więc: 1) nazwisko, 2) fizjonomię – przyjrzyjmy się zatem życiorysowi:
jakiś wikipedysta napisał:
Andrzej Jonas (ur. 28 października 1940 w Warszawie) – polski dziennikarz i publicysta, wydawca; założyciel i redaktor naczelny „The Warsaw Voice”.

W latach 90. ubiegłego wieku był jednym z prowadzących program publicystyczny w TVP 1 Gorąca linia, często gościł również w programie 7 dni świat. W latach 1994-95 Prezes Unii Wydawców Prasy[2]. Od 2010 przygotowuje i prowadzi audycję "Trójka po trzeciej" w Trójce[3].

Był wiceprezesem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, w latach 1996-2001 członek Rady Programowej Centrum Monitoringu Wolności Prasy[4].

A więc ten – już bez wątpienia – przedstawiciel nacji dziennikarsko-prawniczej skomlał przed chwilą na antenie TVP Info nt. wielkiego zagrożenia, jakie w jego opinii stanowi dla tzw. Zachodu świat islamu, konkretnie zaś to, co się obecnie dzieje w Iraku. Pan Jonas[z], po konstatacji pana redaktora prowadzącego, że – cyt. z pamięci – "rebelianci zdobywają coraz więcej zwolenników", wyraził zaniepokojenie próbami tychże "islamskich terrorystów" ustanowienia kalifatu [ów] na terenach Iraku, Jordanu czy Syrii.

A więc 5) charakterystyczna mowa nienawiści (że zastosują termin z ich nowomowy) połączona z podżeganiem do popełniana aktów przemocy wobec muzułmanów/Arabów.

Jakieś wątpliwości?

P.S. Zupełnie w ostatniej chwili przypomniało mi się, że miałem kolejnego kandydata do kolekcji nienawistnych koczowniczych gęb.
W Internecie krążą mianowicie spekulacje nt. pochodzenia etnicznego jednego z najpotężniejszych tzw. media moguls Zachodu, niejakiego Ruperta Murdocha, który – przynajmniej wg mediów gł. nurtu – miałby stanowić w najwyższych eszelonach czwartej władzy niekoszerny wyjątek (ergo dowód – lichy co prawda – na to, że jakoby nieprawdą jest, iż "Żydzi kontrolują media"). W ramach wyjaśnienia, a dla niektórych może ciekawostki, wrzucam zatem i poddaję pod rozwagę:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:13, 14 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem w czyich rękach są media i Hollywood, ale wiem jaki obraz muzułmanów/Arabów jest od lat kreowany.
Wiem po sobie, że sporo czasu i indywidualnych poszukiwań potrzeba, żeby się z takiego programowania wyleczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 14 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O grzanek widzę ,że zaglądasz Very Happy . Zobacz to , dzisiaj świętuję z tej okazji Cool http://nathanel.neon24.pl/post/110047,we.....ckefellera
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
freshman




Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 279
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:06, 17 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ hasesis

Co innego zgłębianie tematu, który faktycznie istnieje, a co innego wymyślanie sobie takowego i dorabianie do tego ideologii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:00, 27 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żydzi nie rządzą światem:

"http://www.telegraph.co.uk/culture/film/10921952/Gary-Oldmans-outrageous-Playboy-interview-best-quotes.html"

" On meeting fans…

"I’ve learned over the years that people get upset when they tell you something is their favorite movie and you go, 'Really? You liked that piece of s---?'"

On the future of society…

"I think we’re up s--- creek without a paddle or a compass."

"Our world has gone to hell."

"Reality TV to me is the museum of social decay."

On kids these days…

"Kids honestly believe they are the center of the f-----g universe. But then they get out into the real world and it’s like, 'S---, maybe it’s not all about me,' and that leads to narcissism, depression and anxiety."

On political correctness…

"I just think political correctness is crap. I think it’s like, take a f-----g joke."

On Mel Gibson’s infamous comments about Jews…

"He got drunk and said a few things, but we’ve all said those things. We’re all f-----g hypocrites. That’s what I think about it. The policeman who arrested him has never used the word n----- or that f-----g Jew? I’m being brutally honest here. It’s the hypocrisy of it that drives me crazy.

"Mel Gibson is in a town that’s run by Jews and he said the wrong thing because he’s actually bitten the hand that I guess has fed him. But some Jewish guy in his office somewhere hasn’t turned and said, 'That f-----g kraut' or 'F--- those Germans,' whatever it is?"

On Alec Baldwin calling a photographer a “fag”…

"Alec calling someone an F-A-G in the street while he’s pissed off coming out of his building because they won’t leave him alone? I don’t blame him."

On the Pope…

'Oh, f--- the Pope!'

On US House of Representatives minority leader Nancy Pelosi. And satirical TV hosts…

"If I called Nancy Pelosi a c--- – and I’ll go one better, a fucking useless c--- – I can’t really say that. But Bill Maher and Jon Stewart can, and nobody’s going to stop them from working because of it."

On the Golden Globes…

"It’s a meaningless event. There’s nothing going on at all. It’s 90 nobodies having a w--k."

"It certainly doesn’t mean anything to win a Golden Globe."



http://www.deadline.com/2014/06/gary-old.....t-context/

"EXCLUSIVE UPDATE: Gary Oldman has sent an explanation to the Anti-Defamation League and the Simon Weisenthal Center, in response to the ADL’s charge he propagated anti-Semitic stereotypes in his Playboy Interview. He’s the response:

Dear Gentlemen of the ADL:

I am deeply remorseful that comments I recently made in the Playboy Interview were offensive to many Jewish people. Upon reading my comments in print—I see how insensitive they may be, and how they may indeed contribute to the furtherance of a false stereotype. Anything that contributes to this stereotype is unacceptable, including my own words on the matter. If, during the interview, I had been asked to elaborate on this point I would have pointed out that I had just finished reading Neal Gabler’s superb book about the Jews and Hollywood, An Empire of Their Own: How the Jews invented Hollywood. The fact is that our business, and my own career specifically, owes an enormous debt to that contribution.

I hope you will know that this apology is heartfelt, genuine, and that I have an enormous personal affinity for the Jewish people in general, and those specifically in my life. The Jewish People, persecuted thorough the ages, are the first to hear God’s voice, and surely are the chosen people.

I would like to sign off with “Shalom Aleichem”—but under the circumstances, perhaps today I lose the right to use that phrase, so I will wish you all peace–Gary Oldman."

Żydzi nie rządzą światem Question
No, ale że rządzą Los Angeles i Holywood to już zaprzeczyć nie można Laughing

Jedno jest pewne pierwszy polityk, który ogłosi, że na ZBITY RYJ WYPIERDALA Z POLSKI ADL i nie tylko, a ów polityk nie dość, że dostanie mój głos, ale również w imię społecznego poświęcenia osobiście jestem gotów chronić go przed tą wszechświatową szarańczą i jestem przekonany, że nie jako jedyny.
Kolejny na liście do wypierdalania z tego kraju jest Światowy Kongres Żydów.
Mogą wrócić w momencie, gdy oficjalnie przeproszą Polaków za swoje wypowiedzi oraz zagwarantują, że nigdy się to w ich ustach nie powtórzy.
Jeśli to okaże się politycznie niemożliwe należy stworzyć Ligę Przeciw Zniesławieniu Polaków z budżetem rządowym, co najmniej 100 mln dolarów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
grzanek




Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 368
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 06 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciąg dalszy historii z Michaelem Carltonem, raportowanej tu.

Sydney Morning Herald columnist Mike Carlton resigns after being forced to apologise over abusive tweets as backlash over 'anti-Semitic' cartoon escalates

http://www.dailymail.co.uk/news/article-.....lates.html

Warto zauważyć, w jak załgany sposób wierchuszka gazety relacjonowała odejście Carltona z redakcji.
Cytat:
We said we'd suspend him and he's resigned on the spot.
'He was apologetic. He accepted he had gone too far. As more emails emerge we kind of figured we needed to suspend him. We need to put the readers first

Sam zainteresowany twierdzi, że odszedł, bo gazeta ugięła się, zastraszana przez zbirów:
Cytat:
He wrote on Wednesday morning: 'Confirming I have quit the SMH, sad that a once great newspaper has buckled to the bullies

Panu Carltonowi należą się wyrazy uznania za to, że nie poszedł w ślady Henry'ego Forda, Marlona Brando czy – ostatnio – Garry'ego Oldmana. To jednak nie koniec dobrych wiadomości:

Chicago Tribune: ‘David Duke’s Video Might Herald Transformation in American-Israeli Relations”

http://davidduke.com/chicago-tribune-dav.....relations/

Naprawdę serce roście, kiedy czyta się takie newsy. Oby było ich jak najwięcej Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3488
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:06, 07 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz wtedy :

"W Ameryce nie ma czegoś takiego, w tym rozdziale historii świata, jak niezależna prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie śmie uczciwie przedstawić swojej opinii. A gdyby spróbował, to wie z góry, że nigdy by się to nie ukazało w druku... Interesem żurnalisty jest zniszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżenie, drżenie u stóp mamony i sprzedawanie swojego kraju i swojej rasy za codzienny chleb. Wy o tym wiecie i ja o tym wiem; i co za szaleństwo wznosić ten toast za niezależną prasę? Jesteśmy narzędziami i wasalami bogaczy za kulisami. Jesteśmy marionetkami; oni pociągają za sznurki, a my tańczymy. Nasze talenty, nasze możliwości i nasze życia są własnością innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami."
-
John Swinton,
były szef personalny New York Times

Swinton became the chief editorial writer at The New York Times[1] from 1860 to 1870 and an editorial writer for The New York Sun from 1875 to 1897
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 17:29, 31 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wśród zydów zdarzają sie pozytywne
postaci jak profesor Filkenstein z USA
czy były rabin Eduard Hodos z Ukrainy.

Kiedyś czytałem książkę Romana Nacht-
-"Podwójna spirala". Błyskotliwe dziełko
z dużym dystansem do siebie i swojego życia.
Ogólnie świetny facet. Wiele razy polecałem tę książeczkę.

Jest wreszcie wywiad z panem Romkiem na żywo


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 31 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że wśród Żydów zdarzają się pragmatycznie myślący, normalni ludzie.
Ja bym dodał tutaj Yoava Shamira twórcę filmu "Dezinformacja" funkcjonującego w Polsce bardziej pod tytułem "Zniesławienie" pokazującego, jak działa, manipuluje i kłamie ADL oraz ukazującego wykorzystanie antysemityzmu jako oręża przez wielu wpływowych Żydów.
Tak samo przedstawiony również w tym filmie Uri Avnery {pokojowy izraelski aktywista walczący od lat o pokojowe rozwiązanie izraelsko-palestyńskiego konfliktu}, który w 2001 roku otrzymał Right Livelihood Award czyli tzw. alternatywnego Nobla.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 01 Wrz '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Oczywiście, że wśród Żydów zdarzają się pragmatycznie myślący, normalni ludzie.
Ja bym dodał tutaj Yoava Shamira twórcę filmu "Dezinformacja" funkcjonującego w Polsce bardziej pod tytułem "Zniesławienie" pokazującego, jak działa, manipuluje i kłamie ADL oraz ukazującego wykorzystanie antysemityzmu jako oręża przez wielu wpływowych Żydów.
..................................


Właśnie w tym filmie pod koniec są długie fragmenty z prof. Filkensteinem

http://youtu.be/NSErQFWJC9o?t=1h14m42s
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:34, 05 Wrz '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Były prezydent Izraela Szimon Peres zaproponował papieżowi Franciszkowi podczas spotkania w czwartek w Watykanie utworzenie "ONZ religii". W ten sposób jego zdaniem można by sprzeciwić się terrorystom, którzy zabijają w imię religii.

http://gosc.pl/doc/2145919.Proponuje-papiezowi-utworzenie-ONZ-religii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 07 Wrz '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:

Jest wreszcie wywiad z panem Romkiem na żywo



Zyd to jak czegoś nie pierdolnie, to nie zaśnie!
Pan Romek w ostatniej minucie (45.10)przypomniał, że robi łachę Zagórskiemu.

Wszyscy jesteście równi Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:45, 07 Wrz '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi napisał:
.................

Zyd to jak czegoś nie pierdolnie, to nie zaśnie!
Pan Romek w ostatniej minucie (45.10)przypomniał, że robi łachę Zagórskiemu.

Wszyscy jesteście równi Laughing


Obejrzałem w tej chwili tę końcówkę ( nie widziałem jeszcze całości nagrania ) .
Szczerze powiem, że to mi się u Nachta właśnie podoba.
Musiałbyś poczytać książkę żeby zajarzyć o czym mowa.
Te programy NTV sa zazwyczaj nudne jak flaki z olejem.
Przywalił temu cymbałowi - i słusznie.
W pierwszym spotkaniu pan " prowadzący" w ogóle pokręcił nazwisko
mówiąc : "przed nami Roman Nach".
Zapewne nie jedna taka wpadka i święty by się wkurzył
tym "zaciekawieniem" z obowiązku.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 08 Wrz '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filo said

2014-09-07 (niedziela) at 12:16:46
Zaczelo sie w 1991 roku gdy starszy G. Bush przybyl do Kijowa i ostrzegal Ukraincow, zeby sie trzymali Rosji, jesli chca sie cieszyc wolnoscia. Nie usluchali bo mieli tych samych doradcow (Sorosa) co Polska przy Okraglym Stole.
Nazywalo sie to Danie Busha: Chiken Kiev.

Zaczelo sie zaraz po utworzeniu po raz pierwszy w historii niezaleznego panstwa rozkradanie majatku narodowego i wyprzedaz panstwowych firm.
Zaczal sie bandytyzm na Ukrainie – taki sam jak w Rosji za Jelcyna.
Okradanie Ukrainy przez pejsowaych oligarchow trwalo przez caly czas; alisci zaczely sie pejsy brac za krawaty. Chodzilo o strefe wplywow i podzial lupow.
W tych ukrainskich ‚biznesach’ brali udzial oligarchy-parchy z Polski.
Do wladzy dochodzili coraz to inni nie tylko zlodzieje ale i bandyci.
Pomagaly im w tym bandytyzmie oligarchy z Zachodu. i z Polski.

Po nieudanej wojnie w Syrii i nieudanych planach z Iranem, USA doszlo do wniosku ze najwiekszym zagrozeniem dla ekspansji Izraela jest … Krym.
Bo na Krymie mialy byc amerykanskie bazy, ktore moglyby kontrolowac nie tylko Bliski Wschod ale i Rosje (przede wszystkim)
Uknuto wiec spisek przeciwko Putinowi przy pomocy dzielnych pumagierow z majdanu.
Majdan nie powstal w ciagu jednej nocy. Przygotowywali majdan od 10 lat!
Szkolono mlodziez, organizowano ‚latajace uniwersytety’, rozne grupy bojowkarzy, ktorzych przyuczano do tzw. Urban warfare; podobnie kiedys robiono w Chile, a potem na Balkanach, W Egipcie i gdzie sie dalo zamieszac.

Putin chcial naturalnie przechytrzyc i namowic Ukraine do Unii celnej, bo kraj zaczal rzezic i nagle zaczelo brakowac pieniedzy na oplacanie rachunkow i wyplat dla administracji. Rozkradanie Ukrainy szlo pelna para.
No i z ta Unia Celna Putin dal w kosc bo Europa przygotowana zreszta od dawna zaczela obiecywac Ukraincom gruszki na wierzbie i do tego za darmo.
Bezrobotna ale wyszkolona mlodziez z tesknota patrzyla na Europe i mozliwosci zarobku w Europie.
Ciekawe, ze nikomu nie przeszkadzalo, ze mlodziez na majdanie bronila Ukrainy tylko po to, zeby wyjechac z kraju!!!
Putin zaproponowal lepsze warunki pozyczki nie dlatego, ze szczegolnie pokochal Janukowicza, bo wlasciwie go nie cierpial, ale po to zeby sobie zabezpieczyc spokoj na Ukrainie i nie dopuscic amerykanskich baz.

Bez przesady! Putin doskonale wiedzial co mu Zachod przygotowuje. Nie tylko od czasow walk z muzulmanami (wahabitami ) w Czeczeni ale i Gruzji; i od czasu gdy udalo mu sie zlikwidowac piramidy Sorosa w Rosji. Soros nie ma wstepu do Rosji a kumpel Sorosa Chodorkowski mial odsiadke.
Soros poprzysiagl zemste Putinowi.
Nie pomagal fakt, ze Polacy jak zwykle sie poszkapili i pomagali rozprowadzac anty-rosyjskie, anty-putinowe wiesci.
O ile na Ukrainie nienawisc do rosyjsko mowiacych Ukraincow doszla do poziomu zboczenia, o tyle w Polsce Zachod hodowal te nienawisc roznymi sposobami. Jedna z takich prowokacji byla katastrofa smolenska. Polacy NIGDY nie wybacza Rosji tej katastrofy!. Mimo, ze niektore proby ‚dochodzenia’ przyczyn byly rownie prowokacyjne jak i cala katastrofa. Doszlo do tego, ze sie znalezli eksperci co pieprzyli najdziksze androny o galazce brzozki 2 metry nad ziemia co zmiotla z samolotu wszystkie ciala pasazerow. A Jankesi i ich pomagiery maja wielka wprawe w prowokacjach i ogromne historyczne doswiadczenie: wystarczy przypomniec tylko Pearl Harbour, 9/11., Monachium czy metro londynskie.
Jakos zaden z tych terrorystycznych zamachow nie przyniosl korzysci domniemanym terrorystom – ale pozwolil rozpetac dzika nienawisc dzikiego Zachodu do suwerennych panstw.

No wiec pejsata Unia podsunela Ukraincom dokument do podpisania.
Do podpisania!.
Tego dokumentu nikt nie czytal bo chyba do tej pory nie zostal przetlumaczony na j. ukrainski.
Putin mial juz rosyjska wersje i probowal namowic Ukraincow na przeczytanie tego cudownego dokumentu stowarzyszeniowego. Ale dokument zawiera 3000 stron (3 tysiace) i ktoby sie babral w czytanie po rosyjsku.
A Putinowi nie nalezy wierzyc i pewnie to tlumaczenie bylo przekrecone.
Nagle ocknal sie oligarcha Janukowicz, ze nie da rady podpisac tych papiorow bo nie ma pieniedzy na splacanie pozyczki.
Zeby ratowac ekonomie ukrainska ten glupek – zlodziej podpisal rok wczesniej umowe z Royal Dutch Oil na oddanie iles tam tysiecy hektarow we Wschodniej Ukrainie pod odwierty. W tej transakcji maczala paluszki pejsata polska oligarchia.
Jak juz wszyscy znienawidzili Putina, to wszystko co Putin mial do powiedzenia bylo o dupe rozbic i mozna bylo przystapic do ataku.
Janukowicz posluchal Putina i zaczal czytac ten cyrograf. Zlapal sie za glowe i powiedzial Unii, ze sie zastanowi bo nie moze jednoosobowo podpisac tego wyroku na Ukraine.
I nie nalezalo dopuscic do publicznej debaty nad cyrografem!
Janukowicz NIE odmowil podpisania; prosil, zeby mu dac czas i chwile zastanowienia.
A juz wszystko bylo przygotowane do rozpierduchy i majdan zakwitl bolszewicka rewolucja.
Tlumy wyly z zachwytu, Amerykanie pojawili sie na majdanie z wieliki obietnicami i kanapkami. Sam pan ambasador USA zachecal bolszewie do walki o dostep do Europy!
Nigdzie nie pisalo, ze Ukraincy beda mieli karte unijna. A o te karte sie glownie rozchodzilo, bo chcieli miec ‚tak dobrze jak Polacy’ i pracowac w Anglii. Swoisty patriotyzm.
Pojawili sie tez na majdanie polscy politycy, ktorym nalezy sie wielkie lanie za to ze oklamali swoich wiernych przyjaciol z majdanu. Polacy doskonale wiedzieli, ze Ukraincy nie dostana zadnej Karty Unii. Za to klamstwo wdzieczni Ukraincy powinni puscic Jarkacza na golasa po sniegu i prac rozgami jak Kmicic rajcow miejskich.
Atakiem na Ukraine byl majdan przygotowany pieniedzmi USA. Pani Victoria Nuland przyznala sie do 5 milardow dolarow wydanych na rozpierduche ukrainska. Sam pan senator McCain (ten co finansuje terrorystow w przeciwko Syrii i ten sam co uzbroil ISIS) – przybyl na majdan, zeby dodawac otuchy i wiary w siebie demokratycznym snajperom z Izraela, ktorzy grasowali po majdanie i skakali po dachach strzelajac do policji. Rozentuzjazmowane najemne tlumy zas mordowaly bezbronna milicje i wrzucaly butelki z benzyna nie tylko na milicje ale i do parlamentu. Zdemolowano parlament, powybijano szyby; i z wielka godnoscia do rzadzenia zabraly sie o dziwo same pejsate wybrane przez pania Nuland przywodcy narodu ukrainskiego ale tylko z Kijowa. Bo przeciez wschodnia Ukraina zostala sprzedana obcym firmom razem z mieszkancami jak za przeproszeniem dziwka na targu z niewolnicami.
I nie miala nic do powiedzenia. Awanturnicy na majdanie dostawali po 50 dolarow dziennie a po 200 za strzelanie do ludzi.
Nowe ‚wladze’ wymyslily, ze na terenach gdzie nigdy nie mowiono innym jak rosyjski jezykiem, nalezy zabronic kategorycznie poslugiwania sie jezykiem ojczystym. Testy jezykowe mialy byc przeprowadzone dla wszystkich obywateli Ukrainy, ktorzy od pokolen mowili tylko po rosyjsku.
Z Krymu wyjechaly autobusy do Kijowa, zeby na majdanie zaprotestowac przeciwko jawnej dyskryminacji obywateli Ukrainy.
Autobusy zostaly znioszczone a pasazerow ciezko pobito i przez szpital wracali na Krym.
A tymczasem na majdanie wszystko bylo przygotowane i zapiete na ostatni guzik, lacznie z tym ze pedal Ljaszko rozdawal widly na majdanie, tak zeby pokazac Putinowi, ze Ukraina od zarania dziejow byla kulturowo silnie zwiazana z Zachodem.
Mialy swiadczyc o tym widly Ljaszko, ktore sa w herbie Ukrainy jako trizub.
(dwa zuby uzhe potierali)
http://marucha.wordpress.com/2014/09/07/.....ent-410953
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 09 Wrz '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zażydzone polskie media objawiają swoją twarz raz za razem ukazując charakterystykę polskiej kolonii - neo-kolonii.
Innowacyjne badania DNA z dużym prawdopodobieństwem wskazały na Aarona Kosminskiego, jako Kubę Rozpruwacza.
Jeden z newsów dnia - Daily Mail - spotkał się z poważnym problemem związanym z nazewnictwem w polskich, poprawnych politycznie a w rzeczywistości jankesko-żydowskich mediach, które jednak tym newsem śniadaniowym zgodnie z koncepcją swego działania bardzo chciały się podzielić.
Czy jest to Żyd polskiego pochodzenia czy Polak żydowskiego pochodzenia?
Przez myśl nie przeszło skurwiałym mediom stwierdzenie, że Aaron to oczywiście ŻYD urodzony na terytorium Kongresówki.
Oczywiście problem nazewnictwa jest poważny, bo musi być zgodny z istotną linią myślenia.
Co złego to nie MY.
W związku z tym media właściwe pytają: Czy Kuba Rozpruwacz był POLAKIEM?
W pytaniu takowym nie pojawia się nawet taki kontekst: Czy Kuba Rozpruwacz był Polakiem czy Żydem? - to mogłoby sugerować, że był Żydem a to jest niewskazane.
Problem ten jest poważny, bo w przypadku Żydów urodzonych na terytorium Polski, którzy byli ni mniej, nie więcej Polakami żydowskiego pochodzenia - odszkodowania otrzymał IZRAEL, ponieważ uznano owych Polaków za Żydów. Koncepcja według, której tak postąpiono przedstawiona jest poniżej.
Podobnie komuniści we władzach ZSRR żydowskiego pochodzenia to ROSJANIE wg. Żydów.
Koncepcja, co złego to nie MY jest nadzwyczaj istotna. Aaron Kosminski musi być POLAKIEM, ponieważ Żydzi nie mogą być mordercami.
Wybiórczość owego myślenia jest znana od dekad, ale w temacie musi być cicho sza a sugestie muszą być jednoznaczne.
Jako, że Żydzi do czasu powstania Izraela byli obywatelami różnych krajów strategia, co złego to nie MY może być banalnie stosowana. Skoro takowa koncepcja została już przyjęta na polu międzynarodowym to trzeba ją po prostu do stosować w każdym przypadku. Żydowskim hipokrytom to nie w smak a tym bardziej zażydzonym mediom i ich polskim sprzedajnym lub żydowskim mocodawcom. Są to mistrzowie stosowania zasady Kalego, która jest charakterystyczna dla pastuchów z Bliskiego Wschodu oraz wyznawców koncepcji pastuchów ze Wschodu.
Mamy, więc artykuły - Żydzi z Polski i ich osiągnięcia a nie tytuł Polacy żydowskiego pochodzenia i ich osiągnięcia.
Z punktu widzenia formalnego Aaron Kosminski nie może być Polakiem, ponieważ Polska wówczas nie istniała na mapie świata. Aaron może być, co najwyżej Żydem urodzonym na terytorium Rosji, tak jak ówcześni Polacy byli Polakami urodzonymi na terytorium Rosji, czyli obywatelami Rosji. Aaron Polakiem nazywany być może wyłącznie pod warunkiem, iż on sam stwierdził gdziekolwiek, że jest Polakiem a nie Żydem - czekam na takowe informacje.
Na temat Kosminskiego kłamie oczywiście Wikipedia "Kosminski was a Polish Jew who emigrated to England from Poland".
Nie mógł kurwa emigrować z Polski, bo do chuja Pana Polska ówcześnie nie istniała {nawet nie było autonomii po jej likwidacji ostatecznej formalnie w 1966 - Żydzi oczywiście nadal korzystali ze statutów dla ludności żydowskiej} a na pewno nie była uznawana na arenie międzynarodowej przez jebanych dżemojadów, jankesów twórców pierdolonej Wikipedii i niemal przez CAŁY ÓWCZESNY ŚWIAT - tak samo skurwiały, jak ten obecny.
Jednak nie wchodzimy w zbyt skomplikowane dywagacje, zbyt skomplikowane dla przygłupów anglosaskich.
ww.jewish.org.pl
"Każdy, kto ma matkę Żydówkę lub przeszedł przez oficjalną procedurę konwersji na judaizm jest Żydem. Należy zaznaczyć, że bycie Żydem nie ma nic wspólnego z przekonaniami lub tym co się robi. Osoba urodzona z rodziców nie-Żydów nawet wyznająca tę samą wiarę jak Żydzi ortodoksyjni oraz przestrzegająca praw i zwyczajów judaizmu nadal pozostaje nie-Żydem nawet dla najbardziej liberalnych odłamów judaizmu podczas gdy osoba urodzona z matki Żydówki nawet jeśli jest ateistą i nigdy nie praktykuje religii żydowskiej nadal uważana jest za Żyda nawet przez ultra ortodoksyjnych Żydów.
W tym sensie, judaizm jest bardziej podobny narodowości niż inne religie i bycie Żydem jest jak obywatelstwo."
Pierdolone, zażydzone media polskie doskonale znają tę formułkę i stosują kiedy trzeba.
W związku z ową formułką: "His parents were Abram Jozef Kozminski, a tailor, and his wife Golda née Lubnowska"
Zgodnie z ową formułką i tym kim była matka Kosminskiego wspominanie nawet o tym, że Kosminski był Polakiem żydowskiego pochodzenia jest czystą postacią KUREWSTWA.
Kosminski był ni mniej, ni więcej Żydem urodzonym w Kłodawie na terytorium ówczesnej carskiej Rosji dawnym terytorium Rzeczypospolitej Polski, ówczesnym Królestwie Kongresowym - potocznie a Kraju Nadwiślańskim oficjalnie.
Tylko pierdolone zażydzone media mogą w ogóle sugerować, że Kosminski był Polakiem.
Gdyby Kosminski żył dziś z marszu otrzymałby izraelskie obywatelstwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:33, 15 Wrz '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna szkoła żydowska powstaje właśnie we Wrocławiu
Cytat:
Nowa podstawówka z klasą "0" nieprzypadkowo nosi nazwę Tikkun Olam ("doskonalenie świata"). Taką właśnie misją ma się kierować się grono pedagogiczne szkoły. - Chcemy, aby dzieci miały świadomość swojego pochodzenia, aby dzięki przesłaniu, jakie niosą, doskonaliły i naprawiały świat - tłumaczy Lucyna Rojzen, założycielka i dyrektorka szkoły.

Od kilku miesięcy trwa nabór uczniów. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z liczby zgłoszeń, jakie otrzymujemy. Jest środek lata, więc pora na nabór do szkoły nie jest najlepsza, ale - jak widać - nie jest to problemem - twierdzi dyrektorka szkoły.

Szkoła nie ma religijnego charakteru. Posiada status szkoły niepublicznej na prawach szkoły publicznej. Nauczyciele, oprócz nauki podstawowych przedmiotów, takich jak język polski, matematyka i język angielski, będą jednak uczyć tradycji i historii żydowskiej oraz języka hebrajskiego. Dodatkowo w ciągu roku szkolnego uczniowie będą obchodzili święta żydowskie.

W planie są przewidziane zajęcia dodatkowe, jak teatr i basen. Pierwszeństwo zgłoszeń do szkoły mają dzieci pochodzenia żydowskiego. - Zgłaszają się do nas zarówno rodziny wyznania żydowskiego, jak i katolicy, pawosławni czy protestanci. Nie ma dla nas znaczenia, jakiego wyznania jest dziecko. Trzeba jednak mieć na uwadze, iż dzieci będą nauczane kultury żydowskiej, a katechezy nie będzie - tłumaczy Lucyna Rojzen.

Szkoła będzie mieścić się przy ul. Sieradzkiej 5 (boczna Ślężnej, blisko aquaparku). Czesne za miesiąc nauki wynosi 790 zł (płatne przez 12 miesięcy). Od przyszłego roku będzie możliwość kontynuowania nauki w gimnazjum. Inna wrocławska szkoła żydowska Szalom Alejchem działa przy ul. Jastrzębiej 18/20.

Cały tekst: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771.....z3DNZZP8nI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 15 Wrz '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

November09 napisał:
Kolejna szkoła żydowska powstaje właśnie we Wrocławiu
Cytat:
[b]Nowa podstawówka z klasą "0" nieprzypadkowo nosi nazwę Tikkun Olam ("doskonalenie świata")......................I


tiaaa... a spróbuj otworzyć szkołę Słowiańska i nie przyjmować byle kogo to ze startu oskarżenie o antysemityzm i nietolerancję.

Metoda kalego. Film stary ale przypominam

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 17 Wrz '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Polska stawała się Paradis Iudaeorum
Długo zastanawiałam się, od czego zacząć ten tekst i na co zwrócić w nim szczególną uwagę. Historia, którą chcę opowiedzieć jest bowiem tak wieloznaczna i o tyle spraw zahacza, że w zależności od rozłożenia akcentów, może doprowadzić nas do oświeceniowych masonów – historyków, do ciemnych, zakurzonych, tajemniczych antykwariatów, na królewskie dwory i do wielkopolskich rabinów. Może być chłodną analizą źródeł, opowieścią o przemyślności i długofalowym, konsekwentnym działaniu, które przyniosło obfite owoce, badaniem statystycznym, albo jeszcze jedną spiskową teorią, czy raczej praktyką dziejów.
Z tzw. ostrożności procesowej od razu zaznaczam, że przedstawiam tu wyniki cudzych badań, zestawiam je i opisuję, a jako przedstawicielka homo sapiens łączę je w pewne ciągi przyczynowo – skutkowe, ostateczne wnioski pozostawiając czytelnikom.
Pozwólmy sobie jeszcze na małą refleksję. Otóż tak się jakoś dziwnie składa w naszym nieszczęśliwym kraju, gdzie ciągle albo urok, albo przemarsz wojsk, gdzie regularnie płoną biblioteki i archiwa, że na nadmiar źródeł nie możemy raczej narzekać, a historycy załamują ręce nad białymi plamami w naszych dziejach, których nie ma jak wypełnić.
Tymczasem jest pewien dokument, który wprawdzie też nie dochował się w oryginale, ale za to znany jest z tylu kopii, że każdy może wybrać coś dla siebie, w zależności od potrzeb i zamiłowań.
Tym dokumentem jest tzw. Statut Kaliski, znany też jako Przywilej Bolesława Pobożnego, którego 750- letnie dzieje raczyły odnotować w okolicy 16 sierpnia b. r. niektóre media, z portalem Forum Żydów Polskich i tygodnikiem Polityka na czele.
Przyłączę się więc do owego jubileuszowego chóru i postaram się opowiedzieć o tym zabytku naszego prawodawstwa oraz o konsekwencji, z jaką był wykorzystywany i jakie to skutki za sobą pociągnęło.
Co wiemy dziś o Statucie Kaliskim?
Z pewnością został wydany przez księcia kaliskiego (krótko także pana całej Wielkopolski) Bolesława Pobożnego 16 sierpnia 1264 roku, z inicjatywy jakichś miejscowych Żydów, którzy prawdopodobnie przedstawili gotowy tekst przywileju, wzorowany na podobnych aktach, znanych w poł. XIII w. z sąsiednich krajów (przywilej cesarza Fryderyka dla Wiednia z 1238r., Fryderyka Bitnego z 1244r., na Węgrzech – przywileje Beli IV z 1251r. i z 1256r. i w Czechach – przywileje Ottokara II z 1254r. i z 1255r).
Wynika stąd, że w państwie Bolesława musiała istnieć już dość duża i prężna społeczność żydowska, która czuła się na tyle pewnie, że wystąpiła do władcy o wyraźne określenie swoich uprawnień, zwłaszcza w kontaktach z chrześcijańskimi sąsiadami.
Statut ów dotyczył stosunków chrześcijańsko – żydowskich w państwie Bolesława, ze szczególnym uwzględnieniem zasad pożyczania pieniędzy, czyli lichwy, jako głównego zajęcia żydowskich poddanych księcia. Żydzi otrzymali własne sądownictwo, ochronę prawną w razie zabójstwa, wymóg korzystania także ze świadków żydowskich w sporze z chrześcijanami o wydanie zastawu, zakaz porywania i nawracania dzieci żydowskich, niszczenia cmentarzy czy oskarżeń o mord rytualny pod różnymi karami. Przywilej regulował jednak przede wszystkim możliwość swobodnego prowadzenia działalności lichwiarskiej, w tym pobierania odsetek od odsetek i szerokiego brania w zastaw mienia ruchomego „prócz rzeczy kościelnych i krwią zabarwionych” wraz z prawem zatrzymywania przedmiotów zastawu, jeżeli pozostają u żyda dłużej niż rok.
Treść owego przywileju znamy z kilku odpisów, a najdziwniejsze jest to, że choć pochodzą z podobnego okresu (XV/XVI w.), różnią się od siebie ogromnie. Dotyczy to zarówno ilości paragrafów, określających prawa Żydów (od 32 do 48, zależnie od kopii), jak i przede wszystkim sprzecznych ze sobą treści dokumentu.
Zwrócili na to uwagę XIX – wieczni badacze, ale nie zawsze uczciwie wyciągali wnioski ze swoich spostrzeżeń. a zajmował się tą sprawą zarówno Ludwik Gumplowicz („Prawodawstwo polskie względem Żydów”. zdigitalizowane tu: https://archive.org/details/prawodawstwopol01gumpgoog) , poznański rabin Perles, bracia Bandkie, Aleksander Kraushar jak i Romuald Hube (http://temidaiklio.info/ksiegozbior.php), nie licząc Tadeusza Czackiego (Rozprawa o Żydach i Karaitach, zdigitalizowana tu:. https://archive.org/details/rozprawaoydachi00turogoog)
Konsekwentną i pogłębioną analizę Statutu Kaliskiego i jego licznych kopii przeprowadził jedynie Romuald Hube i na jego wywodach będę się opierać
Najpierw jednak kilka słów o samym badaczu.
Był on przede wszystkim prawnikiem i wybitnym historykiem prawa, znawcą wszystkich współczesnych mu systemów prawnych nie tylko w Europie, ale i w obu Amerykach. Był też właścicielem bogatej kolekcji dokumentów do historii prawa polskiego, m.in. z XIII i XIV wieku (wydał drukiem obszerne rozprawy na ten temat).
Wiele dokumentów Hube pracowicie przepisał w petersburskiej bibliotece i archiwum (będąc często jedynym czytelnikiem), pod okiem mocno niezadowolonego bajkopisarza Kryłowa, korzystając ze swojej uprzywilejowanej pozycji kodyfikatora praw dla Królestwa Polskiego.
Ten cenny zbiór spłonął niestety podczas wojny wraz z całą Biblioteką Ordynacji Krasińskich.
Dzięki swojej ogromnej wiedzy nie tylko prawniczej, ale także historycznej i źródłoznawczej, napisał Hube w 1878 r. krótką rozprawę pt. „Przywilej żydowski Bolesława i jego potwierdzenia”, która jest zarówno historią tego dokumentu i jego kolejnych zatwierdzeń, jak i polemiką m. in. z pracą Ludwika Gumplowicza z 1868 r. „Prawodawstwo polskie względem Żydów”.
Najciekawsze jest jednak to, że z wnioskami Hubego nikt nie podjął polemiki merytorycznej, bo trudno za taką uznać kuriozalne stwierdzenie Mojsze Schorra w pracy: „Organizacya żydów w Polsce od najdawniejszych czasów aż do r. 1772″ (Lwów 1899, s. Cool „jeżeli nawet zgodzimy się z Hubem, że przywilej ten jest falsyfikatem, sporządzonym przez żydów a podsuniętym królowi przez żydów zamiast oryginału, który się spalił w Poznaniu podczas pożaru w r. 1447, to przynajmniej może nam posłużyć jako źródło do poznania ustroju żydów w II. połowie XV. wieku”(sic!)
A tezy Hubego są następujące:
1. istnieją dwie wersje przywileju Bolesława Pobożnego: tzw. oryginalna, krótsza (zwykle 36 paragrafów: jedna z datą 1334, pochodząca ze Statutu Łaskiego, druga z tzw. rękopisu Bandkiego BIII, będącego XV-wiecznym odpisem, a także świeżo wówczas znalezione odpisy potwierdzeń: jeden z datą 1365, własność niegdyś Hubego, następnie Biblioteki Ordynacji Krasińskich, także w kopii rękopiśmiennej z końca XV w., oraz potwierdzenia z datą 1367 z akt grodzkich miasta Krakowa, Przemyśla i Lwowa, oraz liczne późniejsze potwierdzenia) i dłuższa, tzw. rozszerzona (do 48 paragrafów).
Wersja dłuższa, zw. przez Hubego przerobioną, też znana jest z kilku kopii:(tzw, rękopisu B Bandkiego, z akt gminy żydowskiej w Poznaniu, z potwierdzenia króla Jana III Sobieskiego, z akt grodzkich poznańskich, oraz kolejne dwie cytowane przez Gumplowicza z posiadanych przez niego potwierdzeń Augusta III z 1735 r. oraz Stanisława Augusta z r. 1765). Oba teksty znane z różnych odpisów, nie starszych niż koniec XV w.
2. tylko pierwsza (krótsza) wersja jest prawdziwa. Druga została sfałszowana.
3. fałszerstwa dopuścili się żydzi poznańscy w czasach Kazimierza Jagiellończyka (najprawdopodobniej w dniu jego koronacji w 1447 roku, nie później niż w 1453 r.)
4. dowodem fałszerstwa jest zarówno budowa dokumentu (niezgodna ze znanymi tego typu aktami) jak i jego treść, sprzeczna z innymi prawami dotyczącymi Żydów, w tym ze Statutem Warckim z 1423 roku.
5. różni polscy królowie w różnych okresach zatwierdzali obie wersje Przywileju Bolesława Pobożnego.
6. inicjatorami zatwierdzeń zawsze byli Żydzi, a ich orędownikami niektórzy możnowładcy polscy.
W czym więc tkwi problem?
Przede wszystkim w paragrafach dotyczących kredytowej (mówiąc oględnie) działalności Żydów, a ściślej przedmiotu zastawu.

Ciąg dalszy w najnowszym numerze „Szkoły nawigatorów”.

- See more at: http://coryllus.pl/?p=1698#sthash.A5Opnq9T.dpuf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzanek




Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 368
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 25 Wrz '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Department of Homeland Security is direct Israeli Occupation of the US. The names behind 911 revealed.
Cytat:
DHS was set up and has been run by Israeli-American Dual Citizen traitors and is strictly an Israeli occupation army inside America.

http://the-tap.blogspot.com/2014/09/the-department-of-homeland-security-is.html
Pełna wersja:
http://www.veteranstoday.com/2014/09/23/making-you-an-enemy-of-the-state/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 30 Wrz '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Waszynkton ZOORGANIZOWAŁ Teraz REBELĘ W Chinach !? said

2014-09-30 (wtorek) at 09:05:50
Tak zwany „ruch protestacyjny Occupy Central” który od czerwca organizuje masowe akcje w Hongkongu jest częścią składową PRZYGOTOWYWANEG O z jubilerska dokładnością, z cynicznym wyrachowanym PLANEM w celu ZESTABILIZOWANIA na początku części Chin a następnie CAŁYCH Chin w celu spowodowania ROZDARCIA umysłowego, a w konsekwencji ROZWALENIA JEDNOŚCI panstwa Chinskiego co jest opłacane przez żydo-masońskich LUDOBUJCÓW z MELINY „biały dom” z Waszynktonu kierowanego przez CIA oraz innych 15 tajnych służb specjalnych z USA opłacanych przez sponsorów bank-sterów globalistów.

Ludzie na świecie nie wiedzą, że żydo mafia w USA wymusiła sformowanie dziesiątek oficjalnych instytucji, ośrodków badawczych finansowanych z budżetu USA jak International Republican Institute, The Albert Einstein Institution, Ford Foundation, National Endowment for Democracy i jeszcze cała masa innych tego instytucji, które ROZPRACOWUJA jakiś Kraj aby jego całkowicie ZESTABILIZOWAĆ politycznie oraz gospodarczo wykorzystując całe zaplecze naukowe Uniwersytetów w USA i kraju planowanego ATAKU na osaczany kraj.

W tym celu jest wykorzystywane wszystkie osiągnięcia w dziedzinach inżynierii i socjologii społecznej, dogłębną wiedzę o kraju przeznaczonym do zniszczenia. Te instytucje ZBIERAJĄ informacje o networkach powązań personalnych całej masy ludzi w tych krajach w którym żydo-mafia z MELINY jest opłacana łapówkami globalistów bank-sterów.

W kraju gdzie pod pozorem zakładania „nowej demokratycji w stylu amerykańskim” lub obalania starej tzw. „dyktatury” gdzie następnie MELINA żydowska na zamówienie globalistów bank-sterów organizuje tzw. „REWOLUCJE” (jak na Ukrainie, Egipcie, Venezueli, Liby, Jugosławi …a ostatnio szykuje ROZWALENIE Rosji od środka itp) wyszukują SPRZEDAJNYCH CYNGLI serwalistów na piedestał lokalnych władz na PODOBIEŃSTWO kupionego Jacyniuka, Kliczko, Poroszenko … itp. (w Polsce Tuska/Komora itp. sprzedawczyków) oraz na pozomach niższych organizując OPŁACONY US dolarami wielki network, który działa jak agresywna V Kolumna.

Te wynajęte opłacone struktury przez żydowską MELINĘ z Waszynktonu następnie organizują wywoływania zamieszek ulicznych, wywołania krwawych konfliktów społecznych, aby stworzyć POZORY sztucznego niezadowolenia społecznego oraz NIBY potrzeby obalenia władzy w jakimś kraju, która NIE jak SUBORDYNOWANA wobec żydowskiej mafii ZŁODZEJI mędzynardowych lub żydom z centralnej ludobujczej MELINY „biały dom” z Waszynktonu.
Ta żydowska MELINA „biały dom” uzurpuje siebie za „władze całego świata” z jej FASADOWYM pajacem „prezydentem USA” oraz za pomocą PRZYMUSOWEJ „jedynej waluty” obiegowej czyli bezwartościowego US żydowskiego dolara, który jest drukowany jak papier toaletowy w żydowskich PRYWATNYCH drukarniach w USA udających państwowe „amerykańskie” o nazwie Federal Reserve.

Te organizowane „rewolucje demokratyczne” przez MELINĘ w różnych krajach mają spowodować powstanie MARIONETKOWEJ jakieś lokalnej władzy posłusznej żydowskiej mafii międzynarodowej co w efekcie ma na celu SKOLONIZOWAĆ, podporządkowac i RABOWAĆ metodycznie tak osaczony CAŁY jakiś Kraj, a wtym przypadku Chiny.

Teraz po totalnym zestabilizowaniu przez MELINĘ takich państw jak Iraku, Afganistanu, Egiptu, Liby, Libanu, Syrii oraz Ukrainy … itd. ci ludobójcy mają na celowniku zestabilizowanie polityczne i ROZWALENIE na kawałki Chin w celu całkowitego destabilizacji tego kraju jak Egipt lub nawet Ukrainę przez WYNAJETYCH opłaconych „zakładaczy” nowej żydo-kracji w stylu „amerykańskim”

Niestety ale rządząca od 1963 roku do dzisiaj żydowska mafia w USA zabankrutowała Amerykę doszczętnie poprzez całkowite okradnięcie przeciętnęgo społeczeństwa do samego dna możliwości i już nie jest w stanie nic więcej wydrzec w USA bo to grozi zbrojnym rozpaczliwym buntem społecznym, więc ta żydowska mafia za pomocą posiadanej władzy w MELINIE oraz podporzadkowania swoim interesom US Army urzadza międzynarowe awanturnicze RABUNKOWE napady na inne kraje pod POZOREM instalowania „amerykańskiej demokracji” w tych napadniętych krajach w celu ZESTABILIZOWANIA pod każdym względem, a następnie przejęcia nad nim kontroli przez jakiś zawodowe organizowane bandyckie gangi w celu okradnięcia tego anstwa.

Żydowska mafia w USA wygenerowała powstanie WYSPECJALIZOWANYCH E firm w USA i na świecie, które realizują ZAMÓWIENIA przygotowania strategii „REWOLUCJI” celem OBALENIA rządów małych państw, wgonienia ich w ZADŁUŻENIE.

Takie metodologie ROZWALANIA krajów są przygotowywane w czołowych UNIWERSYTETACH USA z wykorzystaniem socjo-techniki, profesorów inżynierii społecznej, znawców krajów, gdzie ma byc wzniecona „rewolucja” za wspiera CIA, Mosad i opłacaja żydy jak G.Soros, JC Morgan i inni zalegalizowani przestepcy.

KONIECZNIE zobacz poniższy film, który WYJAŚNI ci PODSTAWY tego kryminalnego PROCEDERU organizowania „rewolucji” na przykład jak „ruch protestacyjny Occupy Central” który od czerwca organizuje masowe akcje w Hongkongu przez powstałe specjalne FIRMY, które zatrudniają wielu KONSULTANTÓW do opracowania STRATEGI obalania legalnej władzy … w różnych krajach.

Teraz MELINA na spółke ż zydowskimi globalistami realizują swój plan ROZERWANIA wewnętrznego Chin z urzyciem opłaconej wynajetej V Kolumny czyli obywateli Chin czy tez Honkongu, którzy dzięki wsparciu finansowemu dla REBELI przez MELINĘ z Waszynktonu, aby mogli się też stać uprzywilijowaną KASTĄ w Rosji jaka są żydzi w USA za pomocą tam im przyznanych NIE legalnie specjalnych praw i przywilejów pod każdym względem:


http://marucha.wordpress.com/2014/09/30/.....ent-416291
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 28, 29, 30   » 
Strona 17 z 30

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wpływ Żydów na rządy światowe
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile