W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kody kreskowe a 666  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 15680
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
placebo




Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 317
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:48, 04 Mar '10   Temat postu: Kody kreskowe a 666 Odpowiedz z cytatem

Otóż, kiedyś zaintrygowała mnie informacja o tym, że w każdym kodzie kreskowym na każdym dowolnym produkcie, zakodowany jest symbol 666. Być może z nudów, przyjrzałem się bliżej kodom kreskowym i zacząłem je analizować. Wynik jest dosyć ciekawy, można go sprawdzić na każdym produkcie z kodem. Przykładowo, biorę pudełko po jakimś produkcie, znajduje kod kreskowy i pierwsze co rzuca się w oczy to trzy kolumny jednolitych pasków, na początku, środku i końcu kodu kreskowego. Czasem te trzy pasy składające się z dwóch jednolitych linii, zostają przedłużone aż na pole cyfr poniżej. Teraz kolejny zonk, podczas szczytywania skanerem kodu kreskowego, te trzy kolumny za którymi kryją się jakieś liczby, nigdy nie są sczytywane do wyniku. Czyli, inaczej mówiąc, w cyfrach pod kodem, nigdy nie znajdziesz cyfr, z trzech kolumn. Domyślam się, że służą one za separatory, początku, środka i końca kodu. A teraz najlepsze, te dwa jednolite paski o identycznej grubości to liczba 6.
Jak to sprawdzić ? Znajdź jakiś kod kreskowy na którym jest dużo szóstek, albo który zaczyna się bądź kończy na szóstce, a następnie porównaj wzór z tym z trzech kolumn.

Ave Satan !!! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:00, 04 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe Wink

Jakich konkretnie standardów kodów kreskowych dotyczy ta ciekawostka Wink?
Masz jakieś przykłady i mógłbyś przedstawić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PragnącyDziałać




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:11, 04 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też ostatnio się nad tym zastanawiałem i faktycznie dwa paski oznaczają szóstkę. Możecie sobie porównać. Smile



i jeszcze jeden dla porównania

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
guinness




Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 209
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 04 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisal o tym juz w 2004 Jan Van Helsing w swojej ksiazce "Rece precz od tej ksiazki" ze kody cenowe (tzw. barcodes znane ze sklepow) to slady pazurow diabla (ksiazka zawiera nawet obrazek porownawczy).

tutaj do poczytania

http://www.salonik.com.pl/jan.pdf
_________________
Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafał




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:21, 04 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

" (17) i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia. "
Apokalipsa Świętego Jana
(Apokalipsa (Objawienie) 13:1-18 )

wszystko się zgadza, żyjemy w czasach ostatecznych Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matiesc




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 04 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto nie ma znamienia Smile
Na razie znakowanie ludzi nie istnieje przynajmniej masowe. Znakowanie mam na myśli chipowanie, bo myślę , że taka będzie forma naszego oznakowania. Myślę, że tatuowanie kodu kreskowego na czole lub prawej ręce masom, byłoby zbyt kontrowersyjne i tego akurat ludzkośc wcisnąc by sobie nie dała, zapewne nie chciałby bym byc porównany do mleka albo musztardy.
Choc jak wiemy wszystko się masom wciśnie. To tylko czyste spekulacje.
A co do tych kodzików na produktach spożywczych, właśnie zajrzałem do lodówki. Na ogórkach i soku się zgadzało, 2 cieniutkie długie kreseczki = 6 . Sprawa ma się inaczej do mleka z biedronki i musztardy. Identyczne kreseczki na tych produktach to też 6 tylko potrzeba tych kresek 3 Smile
Czyli nie na każdym produkcie 2 kreseczki oznaczają 6. Może biedronka ma inną strukturę kreskowania produktów, albo ja jestem jakiś niekumaty ? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ender




Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 35
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 04 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beezle napisał:
Ciekawe Wink

Jakich konkretnie standardów kodów kreskowych dotyczy ta ciekawostka Wink?
Masz jakieś przykłady i mógłbyś przedstawić?



Przedstawione kody kreskowe są w standardzie EAN-13

polska ma kod 590

czyli jak widzisz ciąg 590 123456 001 6

590 polska 123456 - numer wytwórcy 001 numer produktu 6 cyfra kontrolna (wynika ze wzoru -algorytmu)

z tymże ze są w obrębie rózne wariacje

producent moze wykupić od jednej cyfry (na 10 produktów) do bodajże 6 (100000 produktów)

w powyższym przykładzie producent wykupił na 1000 produktów.

Kody nadaje min. poznański instytut logistyki i magazynowania tam się płaci jakies składki w zależności od obrotu rocznego. Przydzielają Ci numer producenta a ty sobie nadajesz numery na swoje produkty.

Dobra koniec teorii o kodach a wracając do 666 w kodzie


tak to wymysł szatana Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 04 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

666 to liczba człowieka . F jest szóstą litera alfabetu

Death Before Dishonor - 6.6.6. Friends Family Forever Live (With Full Force 2008)
http://www.youtube.com/watch?v=r1aV4_lKdlo

Romper Stomper - fuhrer fuhrer
http://www.youtube.com/watch?v=yJcs8AoF2u0

Laughing
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:00, 04 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy zauważyliście ale motyw 6 i 9 ekstremalnie nasilił się ostatnio w mediach, reklamach szczególnie banków, grach, filmach itp. i nie chodzi mi o ceny z końcówką 0.99 bo to było i jest, ale w innym aspekcie.

Oferta SKOK

District 9


9
http://www.imdb.com/title/tt0472033/

Chipowanie ludzi promowane w Wiadomościach TVP

Zauważcie, że w pierwszej scenie w której zapowiadają nowy system oparty na chipowaniu, gdy pokazany jest monitor kasy mamy prawie same 9.99 6.99 itp. Może przypadek, a może celowe podprogowe oswajanie. Warto mieć oczy otwarte i śledzić, czy jest faktycznie coś w tym, czy raczej jest to efekt potwierdzania.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:14, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajecie w dupę. Smile
Uczepiliście się tylko kodów z separatorami, bo te mają symbol początku, końca, i rozdzielający. Inne standardy nie mają takich kresek.

A co z innymi systemami liczbowymi? Co tam jest symbolem diabła ? To się tyczy również binarnego, szesnastkowego i innych ? Smile

Czasami wydaje mi się, że nie tyle wierzycie w istnienie diabła, co podniecają was emocje towarzyszące tego typu bzdurom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
placebo




Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 317
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 09:56, 05 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko na tym świecie można tłumaczyć przypadkiem. Dodając do tego jeszcze szczyptę ignorancji, możemy dowolnie, według własnych wizji zmieniać fakty.

Jest taki stan, w którym nic mnie nie przekona, że czarne jest czarne a białe jest białe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:15, 07 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej... na na ogórku w warzywniaku nikt kodów nie nakleja.
Więc można bez metki coś kupić.

Ehu..
WIĘC nie żyjemy w czasach ostatecznych...
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 09 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się np zastanawiałem nieraz jak to się stało, że znak handlowy wszedł w posiadanie 3-ch szóstek.
Więc co? Projektant tego kodu dostał wytyczne od tych co znali proroctwo? Kto to mógł być? Ludzcy iluminaci znający to proroctwo, czy jakiś nadludzki nadzorca inwigilujący mózg projektantowi i zsyłający mu pomysł?
W przypadki nie wierzę.
Więc chyba jakaś beszczelna buta iluminatów, aby to celowo spasować do proroctw. Nadrwić się z ludzi, że niby to wydaje im się, że odkryli jakieś tajemnice, co oni sami z premedytacją zaaplikowali w projekcie kodu paskowego, aby ludzi już wstępnie postraszyć. W końcu nad każdą dziedziną życia iluminaci prowadzą inwigilację i kontrolę.
A może ich też ktoś podprowadził na ten pomysł dopasowania tego znaku do proroctwa? Któryś z jakichś Nadzorców nad nimi? Pieron wie z której korporacji. Bo i Bóg jak trzeba "wbija haki w szczęki komu chce i zaciąga gdzie chce". W końcu to Jego proroctwo powszechnie już znane i każdy może na nim robić sobie użytek wielokrotnie, zanim ostatecznie przyjmie ono i tak swoją docelową prawdziwą interpretację na finale rozgrywki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BożenaSz




Dołączył: 22 Kwi 2010
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:28, 29 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to liczba człowieka." Może numer człowieka. Przecież każdy taki czip będzie podłączony do centralnego komputera i zamiast www. trzeba będzie wpisać fff. ; ooo.; lub xxx. Te litery w numerologii odpowiadają liczbie 6 . Ten kto sobie pozwoli taki czip wszczepić jako znamię, będzie znamienny tym, że będzie miał swój własny numer idetyfikacyjny światowy. Tak jak teraz już mamy Pesel, NIP czy regon dla szybszej identyfikacji. Poza tym może ma to jakiś związek jednocześnie z liczbą ludzi na świecie i liczbą zwierząt, które nami rządzą. Przyrównanie ich do zwierząt jest o tyle trafne, że cofnęli się w swoim rozwoju i stoją na niższym szczeblu niż ludzie. Nas jest ponad sześć miliardów a ich może jest tylko tyle ile Biblia podaje. Pozdrawiam www.bozenaszymborska.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kody kreskowe a 666
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile