W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Z-DAY 13 marca 2010   
Podobne tematy
Zeitgeist movement22
Zeitgeist Addendum (napisy PL)295
Projekt Venus401
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 10833
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:39, 13 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
zainteresowany napisał:
goldbug

Historia to jeszcze nikogo, niczego nie nauczyła.

Tacy ludzie jak Wyszkowski , jak Gwiazdowie, jak Ron Paul i wielu wielu innych , choćby i tych piszących na S24, to też są sterowani centralnie w/g Ciebie? Nie ośmieszaj się, bo znowu wrzucasz wszystkich do jednego wora.

Salon, jak salon oczywiście, że nie wszyscy są ... za to Zeitgeist ... fałsz się wyczuwa z daleka, co widać po reakcjach ludzi.


Ale nie masz chyba blokady żeby napisać im to bezpośrednio?
Ja nie mam potrzeby konfrontacji Fresco z elitami światowej finansjery i innymi szujami.
Uważam go za dobrego człowieka i na tyle inteligentnego że gdyby tylko wyczuł, że ktoś chce na nim znowu(bo kilka razy już system go przejechał) sie na nim przejechać to powiedziałby to i wskazał łachudrę. A może się nie skapnął to mu podpowiedz.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Budyks




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 12
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 13 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję Ci zainteresowany, abyś dobrze wsłuchał się w słowa tej mądrej pieśni, którą przytoczyłeś wyżej, przemyślał dwa razy i nie używał więcej argumentów przeciwko sobie bo za taki można uznać tą pieśń. Potem uważasz że "historia jeszcze nikogo, niczego nie nauczyła" no to pardon, ale coś tu nie pasuje.
"Aż zobaczyli ilu ich, poczuli siłę i czas
I z pieśnią, że już blisko świt, szli ulicami miast
Zwalali pomniki i rwali bruk - Ten z nami! Ten przeciw nam!
Kto sam, ten nasz najgorszy wróg! A śpiewak także był sam
Patrzył na równy tłumów marsz
Milczał wsłuchany w kroków huk
A mury rosły, rosły, rosły
Łańcuch kołysał się u nóg..."
I to jest właśnie to o czym mówię, sam system nic nie zmieni, zauważ jak zgubne może być nastawienie na zysk, zaobserwuj u siebie jak niszczące jest przekładanie tego żebyś to właśnie Ty miał racje, a przynajmniej zrobił takie wrażenie, nad to aby dojść do prawdy. To ty na tym forum pełnisz rolę iluminata (oświeconego). System pierze mózgi, święta racja, tylko dlaczego chcecie sobie prać mózgi następnym systemem ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:43, 13 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja proponuję abyś poszedł sie przewietrzyć , bo bredzisz kolejny raz.
Robisz sobie jakieś projekcje , których nie mam zamiaru zgłębiać.
Ja nie muszę mieć człowieku racji, ba, chciałbym sie wiele razy mylić bo to czegoś uczy. Jednak z tego co widzę to Ty myślisz , że masz rację. Twoja brocha panocku, i zejdź ze mnie bo mi duszno. Pa.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:25, 15 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja was nie rozumiem. Nie zdajcie sobie sprawy z pewnych wydarzeń które nastąpią. Na szczęscie wiele osób rozumie powagę sytuacji. Mam nadzieję tylko że nie odstraszycie ludzi o otwartych umysłach, i że za pomocą waszej niby chęci walki z NWO nie wpadniemy właśnie w NWO.
Sprawa jest prosta, ten system upada własnie na naszych oczach, i w przeciągu najbliższych lat zawali się całkowicie. To jest pewne, o czym już wiele razy pisałem na tym forum. Najwazniejsza kwestia, to co zrobimy dalej. Nie wiem ja sobie to wyobrażacie. Wygląda na to, że z powodu waszego strachu, nie zauważacie pewnych rzeczy. Co według was zrobimy jak system się zawali, co będziemy próbowali go odbudować, będziemy walczyć znów o kapitalizm, tylko że w troche innej wersji, która i tak wyewoluuje znów do tej samej wersji jaka jest teraz, to będzie tylko kwestia czasu. Dopóki będzie istniał pieniądz, to będzie korupcja, i zawsze za pomocą pieniędzy znajdzie się elita, która zapragnie władzy.
Tak jak Fresco mówił w Addendum. Pierwsze zawalą się stany. Juz teraz jest tam dość duże niezadowolenie, wielu ludzi nie wierzy w oficjalną wersje 9/11. System monetarny, i ekonomia upada. Już teraz w Grecji mamy przedsmak tego co się stanie, tylko będzie o wiele wiele gorzej. Oczywiście po stanach, przejdzie to na cały świat. Co Wy wielce "Oświeceni" proponujecie ?.
Napiszcie może co proponujecie, jeśli będzie to logiczne, i do zrealizowania, to myślę ze całkowicie się z tym zgodzę.
Więc czekam na wyczerpującą odpowiedz.

PS. Może w końcu zrozumiecie, że w systemie w którym nie będzie pieniędzy, i w którym my wszyscy wspólnie(a nie jak jest teraz że mała grupka ludzi) będziemy decydować jak ten system będzie wyglądał. Wszystko jest kwestią technicznych rozwiązań. Wiadomo przecież jest, że w PV będziemy się wystrzegać elityzmu jak ognia. Zrobimy wszystko by nie było takiej możliwości, by jakaś elita zdobyła władze. To jest kwestia rozwiązań, i świadomości ze takie coś może się stać. W jakimkolwiek systemie, w którym jest pieniądz, próba wyeliminowania elity jest dużo bardziej trudniejsza. Nie wiem zajarzycie to w końcu czy nie.
Powtórzę to może jeszcze raz. W systemie bez pieniędzy łatwiej jest wyeliminować elity, niż w systemie monetarnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:37, 15 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jesteśmy po, impreza okazała się wielkim sukcesem: 100-osobowa sala była zapełniona po brzegi. Przyjechali ludzie z całej Polski. Po wyświetleniu Z:Addendum i prezentacji nt. ruchu odbyła się dość długa dyskusja z udziałem uczestników (która trwała do ok. 21:30). Jej zapis mp3 (wraz z ostatnią częścią prezentacji) można pobrać tutaj: http://www.przeklej.pl/plik/dict019a-mp3-000c5l62o26b2j6
A tu relacja wideo: http://www.livestream.com/januszzagorski.....ae4249b43e
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bofain




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:25, 15 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem 3/4 tego filmiku i niestety nie miałem siły dalej słuchać tych mądrości Smile Koleś gada o rewolucji, że obalenie rządu to nie jest metoda lol. Obalić to sobie możecie co najwyżej flaszeczkę wódki po tym całym spotkaniu, ponarzekać i pójść grzecznie do domu. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 15 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

puść se bofain transmisje mszy świętej z watykanu - nie wątpię że w tym przypadku nie będziesz mieć problemu z dotrwaniem do końca.
a do tego jaki głęboki przekaz - prosto z nieba Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bofain
Cytat:
ponarzekać i pójść grzecznie do domu


Jak narazie, to najwięcej osób które tylko narzekają, to widze na tym forum. Wygodnie jest narzekac na wszystko, i wszędzie widzieć NWO. Tylko co zrobić by do tego nie dopuścić. Nie wiem jak niektórzy przeciwnicy tutaj NWO wyobrażaja sobie tą walkę.
Wszyscy przeciwnicy NWO, i PV, skupiają się tylko na obronie. ale co chcecie osiągnąć tą obroną. Nie widzicie że nie ma czego bronić. Co chcecie bronic kapitalizmu. Nie wiem w ogóle jak Wy sobie to wyobrażacie. Najlepszą obroną jest atak. PV to jest atak.
Jasne, jest możliwość, że jest to plan NWO, że ktoś od góry zaplanował PV. Ale nawet jeśli się tak stało, i zostało to zaplanowane z góry, to mozemy to przejąc w swoje ręce. Jeśli PV to broń NWO, to co za problem, by tą broń przejąć.
Co do New York Times, stacji Fox itp. To co Wy myślicie, że Ci ludzie tam u góry nie myślą. Oni wiedzą że my nie zrezygnujemy, że będziemy zdeterminowani do końca, i że będziemy robic wszystko, by rozprzestrzenić ta informacje. Jedyne co oni mogą zrobić, to zacząć mieszać. Wprowadzać zamieszanie, dezinformacje. To będzie walka strategiczna, juz od dawna jest. Tak samo, myślicie, ze ludzie z naszego ruchu, nie będa starać się przedostać do głównych mediów, i przemycić idei naszego ruchu szerszej publiczności.
Jak sobie wyobrażacie sytuacje, kiedy ten system się zawali, bo dług już będzie nie do spłacenia, co się niedługo stanie. Czego wtedy będziecie bronić, i co będziemy robić dalej. Będziecie dalej pisać że musimy się bronić przed NWO. Czy nie lepiej przejść do ataku. Jaki waszym zdaniem najlepszy jest atak?
Proszę nie piszcie o zadnych lucyferach, skoro nawet nie macie pojęcia o teozofii, czy okultyzmie. Nawet gdyby Fresco działał dla lucyfera, to co to za różnica?
Najgorszy własnie jest ten Wasz strach, boicie się jakiegoś lucyfera. Jak myślicie komu zalezy na strachu. Myślicie że w kościele straszyło się szatanem/lucyferem, i piekłem bez powodu?
Strach jest najgorszym naszym przeciwnikiem, a Wy się właśnie bardzo boicie lucyfera, NWO, i niestety ten strach Was paraliżuje.
Ktoś jeszcze rozsiał plotkę w internecie, że lucyfer nie przychodzi tylko pod postacią zła, tylko dodatkowo pod postacią miłości, i czegos dobrego. Czyli cudownie, lucyfer to wszystko co złe, ale tez to co dobre, ponieważ taka jest technika lucyfera.
Nie jarzycie tego, że komuś zalezy na Waszym strachu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucid




Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 244
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Życie w strachu, a wiedza i świadomość rzeczywistości to DWIE RÓŻNE RZECZY. Kto żyje w strachu, nigdy nie będzie potrafił stawić czoła upadłemu... Drumer chciałbym widzieć chwilę, kiedy zdasz sobie sprawe, iż iluzja jego imaginarium jest dosłownie wszędzie i z dnia na dzień, więcej, więcej i więcej rzeczy dzieje się nie przez przypadek...Światowy teatr, który obserwują miliardy punktów, na planecie zwanej Ziemią, gdzie niektórym tylko, pozostała jedna własność - swoja dusza i wolna wola...

Chcesz coś zmienić??? Musiałbyś się poświęcić sprawie całkowicie... zacznij od wymazania swojej tożsamości... zgiń, przepadnij i powstań jako cień swojego cienia... I przede wszystkim, odnajdź BOGA w swoim sercu...

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:53, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odnalazłem już Boga, lepsze słowo to Absolut. Ale nie wiem o jakim upadłym Ty mówisz. Ja na wszystko patrze przez pryzmat dualizmu. Miłość jest niemożliwa, bez doświadczenia strachu, i zła.
Niestety ja nie mam możliwości by komuś wytłumaczyć, to co ja zrozumiałem. Jedyne co mogę polecić, to nie szukanie czegoś złego, tylko czegoś dobrego. Nie bałem się np. książek, bo ktoś mi powiedział, że macał w tym palce jakiś lucyfer. Może dlatego nigdzie nie znalazłem tego lucyfera.
Ciężko jest w ogóle wytłumaczyć innej osobie coś do czego się samemu doszło. Każdy niestety musi pewne sprawy zrozumieć sam. Ja tylko mogę małą wskazówkę dać, mniej strachu, więcej miłości. Strach nie ma dostępu do kogoś, kto zrozumiał, czy zaczyna rozumieć miłość.

Właśnie ja troszkę inaczej widzę to co napisałeś. Moim zdaniem wiedza i świadomość rzeczywistości, poszerzają się kiedy ustępuje strach, a zaczyna docierać miłość.
Widzisz ja wymazałem już jakiś czas temu całkowicie swoją tożsamość. Moje życie zmieniło się o 180 stopni kiedy przestałem się bać, a zauważyłem drogę miłości, i wolności.
Widzisz napisałeś "Kto żyje w strachu, nigdy nie będzie potrafił stawić czoła upadłemu" więc dlaczego dalej żyjesz w tym strachu? i dodatkowo rozprzestrzeniasz ten strach ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucid




Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 244
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:36, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz... to Twoje:
Cytat:
Miłość jest niemożliwa, bez doświadczenia strachu, i zła.
jest wspaniałym przykładem, jak zostałeś zmanipulowany przez dualizm i doktryne Lucyferiańską...

Nie żyje w strachu, żyje w wiedzy i tą wiedzę i świadomość staram się przekazać, bez grama strachu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucid napisał:
Widzisz... to Twoje:
Cytat:
Miłość jest niemożliwa, bez doświadczenia strachu, i zła.
jest wspaniałym przykładem, jak zostałeś zmanipulowany przez dualizm i doktryne Lucyferiańską...

Nie żyje w strachu, żyje w wiedzy i tą wiedzę i świadomość staram się przekazać, bez grama strachu...


Ty weź człowieku pokaż mi niezbite dowody na istnienie tego twojego Lucka.Dobra?
Tylko przemyśl zanim podasz.Przemyśl też co to jest w/g Ciebie wiedza...

I nie w tym wątku. Proszę. Wink
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:01, 16 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie przenosimy się do innego tematu :d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bofain




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 17 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
puść se bofain transmisje mszy świętej z watykanu - nie wątpię że w tym przypadku nie będziesz mieć problemu z dotrwaniem do końca.
a do tego jaki głęboki przekaz - prosto z nieba Smile

Wolę sobie puścić relacje z Watykanu niż tak jak ty siedzieć i słuchać jakiegoś dziadka który pokazuje kolorowe obrazeczki i układa legendy o tym jak każdy będzie miał samowystarczalny dom na wyspie + samolot +wodolot +mini elektrownie na własne potrzeby. Może jeszcze nanoroboty w formie krasnoludków ze spiczastymi kapeluszami będą ci parzyć poranną kawę - oczywiście z własnej mini farmy na której pracują roboty-smerfy. Kpisz z ludzi wierzących a sam dajesz się nabierać na jakieś kolorowe obrazeczki powycinane chyba z TeleTygodnia albo FaktoraX
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 17 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

puść se puść.
i nie pierdol. bo to grzech Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Budyks




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 12
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 18 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poziom postów na tym forum diametralnie spada, zawsze był niski ale teraz to już przesada, i to prowodytorem jest administrator i jego poplecznicy. Jak nie macie argumentów, albo nie chcecie nic pisać to nie róbcie tego bo inaczej stajecie się jedynie manipulatorami, niestety większość ludzi będzie stała za wami, bo ludzie lubią jak jest hałas, ale niestety dzwon głośny, bo pusty... A tak do rzeczy, myślę, że wpierw trzeba zastanowić się nad swoimi celami. Otóż, widzę i zdaję sobie sprawę że większość ludzi na tym forum jest przepełniona nienawiścią i pała chęcią zemsty (żeby nikt nie wypomniał ja oczywiście też) możecie mówić 1000 razy jacy jesteście przepełnieni miłością, połączeni z absolutem, bogiem czy inną nirvaną, Prawda jest taka że gdyby tak było to mielibyście w chuju to prostackie forum, gdzie nie ma miłości, jest tylko wiedza, informacje, opinie, po co oświeconemu wiedza ? Wiedza mąci, a człowiek oświecony poprostu żyje, nie stara się walczyć z nwo czy kimkolwiek innym, bo wie że tak daje "szatanowi" siłę, mimo tego najwięksi mistycy byli największym zagrożeniem dla establishmentu, i byli często przez niego mordowani (Jezus, mistrz Osho, Sokrates itd ). Wydaje mi się że to powinno dać do myślenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:08, 18 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słuchajcie mistycy,
co do PV
Facet zwraca uwagę, że obecnie dominującym elementem społeczeństwa jest ekonomia, jednak to technologia daje nam dobra którymi się cieszymy, a nie ekonomia. Idąc dalej można powiedzieć że to ekonomia staje się obecnie stoperem rozwoju technicznego, rozwijamy to co jest poprawnie ekonomiczne kosztem technologi. np. Mercedes słynna beka z przed 25 lat, miał silnik który potrafił przejechać 1000 000 km, obecny mam problem z dobrnięciem do 100 000 km. Mimo, że dysponujemy bez porównania lepszymi technologiami niż wtedy i założę się że zbudowanie autka dla ludu będącego wstanie przejechać milion kilometrów - jest w zasięgu naszych możliwości.
Teza tego gościa, że to technologia powinna być podstawą rozwoju społeczeństwa jest moim zdaniem bardzo trafna.
Tyle tylko, że on chce całkowitej rewolucji, i zamiast ile to kosztuje, sprawdzamy czy mamy środki do wykonania tego - no i tu do końca nie jestem przekonany czy powinniśmy/możemy zrezygnować z ekonomi, w każdym razie na pewno powinniśmy zmienić kolejność ekonomia powinna być podległa technologi, a nie technologia ekonomi.

Tutaj od razu nasuwa się pytanie co to jest cena? Co wliczasz w cenę i koszty. Taki nowy mercedes ok jest znacznie korzystniejszy dla firmy produkującej go,ale bardzo szkodliwy dla społeczeństwa, które będzie ponosiło koszty utylizacji kolejnych samochodów i jest nieekonomiczny jeśli spojrzysz na zużycie zasobów planety. Oczywiście tego nie wliczamy do ceny samochodu, a powinniśmy.

Jak żyjesz? Co determinuje twoje życie? obecnie kasa pozycja i grupa społeczna, bez niej nie istniejesz. To jest głupie bo powinne być to indywidualne predyspozycje. Ok, możecie tu opowiadać bajki o równości komunistycznej , albo bajki o kapitalistycznym wolnym rynku, ale to są tylko hasła.
Wiec moim zdaniem postulat PV żeby zapewnić wszystkim dach nad głową i michę jest właściwy.
I najśmieszniejsze że z technologicznego punktu widzenia przy obecnej technice banalny. Oczywiście dalszy rozwój będzie zdeterminowany twoimi personalnymi umiejętnościami, nie poprowadzisz samolotu jeśli będziesz idiotą.
Przy obecnym ekonomicznym podejściu marnujemy większość ludzkiego potencjału i zasobów.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 26 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualizacja: wypowiedź J. Zagórskiego na Z-Day we Wrocławiu: http://januszzagorski.pl/2010/03/17/wypo.....wroclawiu/
Planujemy zrobienie podobnych imprez w Warszawie, szczegóły wkrótce...
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:54, 27 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fifi napisał:
Planujemy zrobienie podobnych imprez w Warszawie, szczegóły wkrótce...

Też będzie o UFO? Smile
Przecież na tym filmie koleś nic mądrego ani istotnego nie powiedział - tylko się lansuje.

Nie mieliście tam kogoś ciut bardziej szczerego?
Pytam w dobrej wierze; bo taki Zagórski raczej nie zachęca do odwiedzenia kolejnej imprezy... chyba że ktoś jest UFOfilem, ale chyba nie o tym jest Project Venus? Pomimo kosmicznej nazwy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 27 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie o Projekcie Venus Smile A przemawiać może każdy, bez względu na to czy jest ufofilem czy też nie Wink
Nagrania wideo z Z-Daya robił tylko J. Zagórski, tak więc daje to co jest.
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 27 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czaję.
w każdym razie przypomniał mi się od razu filmik ze szklarskim który ukradł mikrofon na E-commerce 2007 Smile
http://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=37182

niestety nie można już obejrzeć tego filmiku - może ktoś ma przypadkiem?
http://www.youtube.com/watch?v=fjtcNVMC7oM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:21, 12 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informacje nt. pokazu filmu Zeitgeist Addendum (połączonego z dyskusją) w Warszawie:

Termin:
16 kwietnia (piątek), 18:00
Miejsce:
Warszawa, ul. Targowa 22 (Infoszop)
Plan:
18:00 - Wstęp
18:05 - Projekcja filmu Zeitgiest Addendum
20:00 - Dyskusja
21:00 - Zakończenie

Wstęp wolny - zapraszam Exclamation

Więcej: http://zeitgeistpolska.org/www/spoleczno......html#7328
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Z-DAY 13 marca 2010
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile