W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Autor filmu amatorskiego ze Smoleńska nie żyje  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 6767
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:33, 20 Kwi '10   Temat postu: Autor filmu amatorskiego ze Smoleńska nie żyje Odpowiedz z cytatem

Pierwszy filmik nagrany po katastrofie przez Rosjanina, na którym słychać głosy po polsku, jeśli jest autentyczny, to jest kluczowym dowodem. Trudno przypuszczać, że został tak realistycznie zmontowany, poza tym wtedy byłoby zapewne w internecie wiele jego wersji, a jest jedna. Tam są wyraźnie głosy po polsku a zaraz później strzały. Kolejna sprawa – kokpit ocalał, a to dziwnym trafem właśnie ciał pilotów nie mogą znaleźć. Byli w fotelach, przypięci pasami, w hełmofonach. Pożar się rozpoczął po katastrofie, więc jeśli piloci byli przytomni to mogli wyskoczyć przed rozprzestrzenieniem się ognia. Mogli zginąć, ale właśnie ich ciała miały największą szansę ocaleć w całości. Czy chodzi o to, aby ukryć prawdziwą przyczynę ich śmierci?



Zakładając autentyczność filmiku jego autorowi groziło śmiertelne niebezpieczeństwo jako świadkowi. Dlatego zamieszczam informację która pochodzi z internetu i której prawdziwości nie mogę sam ustalić, ale myślę, że większe redakcje są w stanie sprawdzić czy człowiek o takim nazwisku był wtedy w okolicach Smoleńska, czy rozmawiał z rodziną o tym co widział i inne fakty. Jeśli to fałszywy trop może uda się wypytać okolicznych mieszkańców czy coś słyszeli o tym filmiku i jego autorze. Oto ta informacja:

“Osoba która ten filmik wrzuciła jako pierwsza na szybko go usunęła i jego konto też zostało usunięte! Autorem tego filmu był Andriej Mendierej, któremu wbito nóż w okolicach Kijowa 15 kwietnia 2010. Został przywieziony w tragicznym stanie do szpitala w Kijowie gdzie odłączono aparaturę!”

Wiem, że polska prokuratura zbada ten filmik. Jednak w przeszłości mieliśmy umarzanych wiele śledztw, kiedy w grę wchodziły możliwe zarzuty dla znanego polityka czy biznesmena. Tym bardziej może mieć to miejsce, kiedy w grę wchodziłaby polityka międzynarodowa. Zatem mam uzasadnione obawy, że prokuratura podważy wiarygodność tego materiału – nawet jeśli jest on prawdziwy. Takie sprawy powinny badać i ujawniać media. Czy telewizje i stacje radiowe nie mają specjalistycznego sprzętu do sprawdzenia wiarygodności materiału i wyeksponowania głosów jakie tam słychać?

To, że wszystko się sprzysięgło przeciw samolotowi prezydenckiemu (nagle wyjątkowo zła pogoda, błędne wskazania wysokościomierzy, nie działający TAWS, zła współpraca z wieżą) już daje poważne wątpliwości. Do wpisu na moim blogu dodałem sporo nowych ciekawych informacji i hipotez dotyczących prawdopodobnej (umyślnej lub nieumyślnej) winy Rosjan. A jeśli ponoszą przynajmniej część winy (nawet nieumyślnej) to ujawnienie tego byłoby olbrzymim ciosem w wizerunek Rosji – dlatego nie można wykluczyć próby ukrycia takich faktów.

Publikujemy list otrzymany od specjalisty opracowującego systemy trójwymiarowej nawigacji, który rzuca nowe światło na możliwe przyczyny katastrofy lotniczej w Smoleńsku. Oto treść tego listu:

“Jestem wykładowcą na Politechnice Hambuskiej i pracownikiem odpowiedzialnym za tzw. advanced research and development w Koncernie HarmanBecker Automotive Systems. Rozwijałem i współtworzyłem systemy trójwymiarowej nawigacji, dlatego też trudno mi sobie wyobrazić, jak system TAWS, który był zainstalowany w samolocie Prezydenta, może zawieść jeśli mu nie “pomóc.” (więcej informacji tutaj)

Autor: Filip Stankiewicz
Materiał nadesłany do “Wolnych Mediów”
http://wolnemedia.net/?p=21277
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

że wolnemedia.net wydrukują każde jedne sensacyjne gówno jakie im się wyśle, z nostradamusem włącznie - to mnie nie dziwi.
ale że wydawało by się rozsądni użytkownicy forum prawda2 postują tu każde jedne takie gówno - to już przesada.

kto to kurwa jest Filip Stankiewicz?
znowu jakiś nawiedzony świr z LPRu?

jak jeszcze wczoraj pytałem kto zrobił ten film - nikt nie wiedział...
za to dziś już każdy wie że ktokolwiek to nie był to i tak już nie żyje - zginął 15 kwietnia zaciukany przez jakiegoś ruskiego szakala. bo za dużo widział - wszak to on nakręcił faceta z teczką, ducha kaczyńskiego oraz dobijanie ofiar.. Laughing

czy wy jesteście normalni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:47, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vril




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 237
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słusznie Bimi.
Również uważam że robi się wokół całej sprawy jakąś chorą sensację. Komuś wybitnie zależy na tym, aby filmik ten uzyskał rangę jedynego pewnego źródła dotyczącego sytuacji po katastrofie.

Szczerze mówiąc, ścieżkę dźwiękową do tego filmu przesłuchałem już przynajmniej kilkanaście razy i wychodzę z założenia że jest to zlepek kilku nagrań. Ciekawe komu zależy na wywołaniu tego całego gówna?

A w rzekomą egzekucję autora też nie wierzę. Tym bardziej że wątpię, abyśmy po tak krótkim czasie znali jego imię i nazwisko. No chyba że facet był debilem i poszedł zaraz z tym wszystkim na pierwszy lepszy posterunek milicji.
_________________
"bajka o demokracji, to największe gówno w jakie tylko ludzkość mogła wdepnąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gilastyle




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Autor filmu ma na imię Andirej - tak do niego mówi dziadek pod koniec filmu...
Czy był to ten Mendierej? nie wiadomo.

Na rosyjsko-języcznych nie spotkałem się z żadnym info. W każdym bądź razie fakt iż w Rus mediach puszczono ten film zmanipulowany, dlaczego?
http://www.youtube.com/watch?v=TjJX2xSL-sw&feature=player_embedded
Skąd wiadomo że jest zmanipulowany? Ponieważ pierwsza wersja jaka trafiła do ludu przez neta była z odgłosami strzałów, konto i filmik wkrótce usunięto.

Od znajomych mieszkających na Białorusi wiem, że strzelanie w celu wystraszenia gapiów jest bardzo prawdopodobne.
Jednakże cała sprawa cuchnie. Bimi nie widzi prorosyjskiej propagandy.... Why Bimi why??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:12, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie mam widzieć prorosyjską propagandę, bo nie kumam?
na tym filmie z youtube zrobionym przez chuj wie kogo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 20:44, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już myślałem, że nigdy się z Bimim nie zgodzć ale muszę przyznać mu rację.

Nie wiem czemu obstajecie, ze wina była ruskich a nie "czynnika ludzkiego". Spieszyli się do Katynia a Smoleńsk był blisko. Gdyby wylądował w Mińsku, PO zjadłoby go, że Kaczor kazał czekać rodzinom katyńskim. I tu nie ma sensu kto wpływał na kogo, bo pilot sam mógł tak zadecydować.

1. Czemu ruskie miałyby zabić Leszka i świtę?
2. Czemu zamach byłby tak nieudolny by pozostawić po sobie tyle "niedomówień"?
3. Czemu strącono by tak nieumiejętnie samolot by FSB czy dziadkowie z siatkami, mieli potem biegać z Walterem by dobijać i mieć na wiedzy to, że każdy chirurg rozpozna dziurę wlotową i wylotową w każdym stadium zepsucia tkanek?
4. Po co Miedwiediew i Putin biegali w około zwłok Kaczyńskiego zamiast siedzieć na Kremlu i wydać rozkaz ataku na pseudo - Polski która nie ma dowództwa?
5. Czemu się nie czepiacie dziadka z siatką na filmiku? Przecież mógł on strącić nie jeden samolot chujem spod Sosnowca!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
3. Czemu strącono by tak nieumiejętnie samolot by FSB czy dziadkowie z siatkami, mieli potem biegać z Walterem by dobijać i mieć na wiedzy to, że każdy chirurg rozpozna dziurę wlotową i wylotową w każdym stadium zepsucia tkanek?


Wszyscy chirurdzy, prokuratorzy ruscy, prokuratorzy polscy, a także rodziny identyfikujące swoich bliskich są również zamieszane w zamach! Nie wiedziałeś????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

umówmy się, prawda jest okrutna, ale ktoś musi ją powiedzieć: polskie 9/11 zaplanował i własnoręcznie przeprowadził donald tusk Smile
we współpracy ze swym kolega komorowskim. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:10, 20 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
umówmy się, prawda jest okrutna, ale ktoś musi ją powiedzieć: polskie 9/11 zaplanował i własnoręcznie przeprowadził donald tusk Smile
we współpracy ze swym kolega komorowskim. Very Happy


no wreszcie gadasz do rzeczy Smile,
















































tak wiem to była ironia z twojej strony
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 22 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstrętna dezinformacja i manipulacja rodem z Faktu.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Autor filmu amatorskiego ze Smoleńska nie żyje
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile