W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
What The Bleep Do We Know - ten film zmieni twoj poglad  
Podobne tematy
dokument: What the Bleep Down the Rabbit Hole +napisy.pl19
[Film] What the bleep do we know 12
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3918
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukashh




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:01, 20 Lis '07   Temat postu: What The Bleep Do We Know - ten film zmieni twoj poglad Odpowiedz z cytatem

na świat!

Opis :Film przedstawiający poglądy naukowców, którzy opierając się o fizykę kwantową próbują znaleźć odpowiedzi na podstawowe pytania egzystencjalne typu: Czym są nasze myśli? Jaki jest cel naszego istnienia? Kim jest Bóg? Czy to, co widzimy jest prawdziwe?



http://peb.pl/filmy-dokumentalne/106094-rapidshare-what-bleep-do-we-know.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:51, 20 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film jest już na naszym forum: dokument: What the Bleep Down the Rabbit Hole +napisy.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
roala42




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:48, 24 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę o pomoc w rozpakowaniu filmu.Chodzi mi o film z polskimi napisami- What the bleep do we know. Nie wiem jak do tego się zabrać. Z góry bardzo dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
b4l




Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 25 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film wymiata, mozg sie lasuje.
Po 2 latach zbierania informacji, glownie na temat wszystkich religi, ich pochodzenia, celu, wyksztalcil sie u mnie pewien obraz rzeczywistosci, prawdy. O dziwo, obraz ten idealnie zgadza sie z filmem.
Nie sa to juz jakies hipotezy, a niepodwazalna nauka.
Dziedzina nauki ktora najblizsza jest wyjasnieniu fenomenu zycia Jezusa.

Wszystkim poszukiwaczom prawdy szczerze polecam Smile ,film powinien byc lektura.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:21, 25 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roala42 napisał:
Proszę o pomoc w rozpakowaniu filmu.Chodzi mi o film z polskimi napisami- What the bleep do we know. Nie wiem jak do tego się zabrać. Z góry bardzo dziękuję.


http://www.freebyte.com/hjsplit/

Bimi przypialbys jakies info o tym progsie do rozpakowywania czy jak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 25 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O podobnej tematyce jest również film 'The Secret'. Troszkę precyzyjniej traktuje o roli emocji w naszym życiu. Również warto obejrzeć i przemyśleć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 26 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"The secret " to gówno.
A "Bleep..." nie zmienił mojego mojego pogladu..
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waldeklena




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:58, 26 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hjsplit program do rozpakowania prosty jak konstrukcja cepa .naciskasz JOIN
znajdujesz folder z plikami ,program rozpozna jeden ,zaznaczasz go i po robocie .film automatycznie jest rozpakowany w tym samym folderze .

co do the secret dalem ten film i kazdy mowi ze jest lipa ,ale czemu ?juz odpowiadam .myslalem ze ktos sie pokapuje .czlowiek wszystko co robi jest z 2 powodow .z milosci lub ze strachu .a wiec wszyscy ktorzy to praktykuja robia to nieswiadomie ze strachu przed sytuacja finansowa lub choroba .dowodem na to jest obecny stan czlowieka praktykuje to bo czegos mu brakuje lub obawia sie ze ma za malo .tylko ze ci co to robia i nawet jesli by dzialalo i ktos wygra 100000$ musi komus zabrac ,badz za te pieniadze wynajmie jakis ludzi zeby mu sluzyli np wybudowali mu domek .to nie jest milosc to czysty egoizm .mysle ze ten film pojdzie znacznie dalej ,jesli wiekszosc ludzi uzna ta metode za prawde to jesli ktos bedzie biedny to powiedza mu ze nie umie wspoldzialac z uniwersum i to jego wina ze jest biedny .tak to sobie wymysla .w tym dokumencie gdyby sie zatrzymali na mysleniu o milosci dla wszystkich bylo by git ,ale w usa
w tym materialistycznym spoleczenstwie takie rzeczy nikogo nieobchodza
i film by sie niesprzedal .zrobia z tego nowa religie .

co do What the Bleep Down the Rabbit Hole to jest tam wazny przekaz dla nas wszystkich ,ze jestesmy polaczeni i ze nasze mysli wplywaja na swiat
materialny .gdyby wszyscy to zaakceptowali bylibysmy blisko dzialania
wspolnie razem .droga daleka do takiego myslenia i wiele przeszkod ,moze nasi nastepcy zrobia cos na lepsze ,ale zeby oni mogli cokolwiek zrobic musimy im zostawic normalna ziemie i klimat .chyba nic z tego nie bedzie bo ludzie mysla ja i oni ,a gdy tak jest to konfliktow masa .ocieplenie klimatu moze jest specjalnie zrobione zeby sie dostac do ropy .glupota ludzka nie zna granic .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 28 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obejrzałem, zacny kop prawdy. lubię ; ]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spaczony




Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 15 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wchłonąłem dzieło (14 godz z BearShare ssałem, przklinając mojego dostawce internetu)...syte pranie przy pomocy fizyki i mechaniki kwantowej.
_________________
"...mam swoje prawa, nikt nie zabroni mi sie zastanawiać..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:35, 15 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Extra film. tylko co ma fizyka do opatrzności...http://www.smog.pl/wideo/14867/krotka_sondanbspna_temat_seksu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:41, 15 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi: podales linka do 2 czesci filmu ktora jest bleeeeeee jak dla mnie w porównaniu z 1 czescią ktora zrobiła dawno temu duuze wrazenie na mnie wiec polecam jakby juz co oglondanie 1 czesci a nie "Down the rabbit hole" a swoja droga to jest podobne do the secret tylko podaja dowody naukowe - ja sie z tym all zgadzam tylko to produkcja pozytywnej karmy ktora trzeba spalic Wink (nauki Buddhy) Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 15 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88: buhahaha a ja slyszalem o tym linku co podales!! ale myslalem ze to bylo w radiu buhahahahaha a to na ulicy ale podobno oni dostali zestaw kuchenny do mieszkania cale wyposazenie jezeli tylko ich odpowiedzi sie zgadzałby ale z tego co wiem to oni to dostali chodz ostatnia odpowiedz sie nie zgadzala buhahaha %-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 17 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bycmoze kogos zainteresuja sceny wyciete z "The secret" :
http://www.youtube.com/watch?v=j2_JPRnuYGE

i jeszcze krotki filmik z Fredem Alanem Wolfem: http://www.monday9am.tv/allfilms/ , ktory wklejam, zeby zaprosic Was na fantastyczna strone: http://www.monday9am.tv/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:48, 17 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cos mi nie wyszlo Smile, link do filmu: http://link.brightcove.com/services/link.....1119132626
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:26, 19 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to działa? Czy wola i siła umysłu może tworzyć rzeczy z pozoru niemożliwe? Czy rzeczywiście myślenie, medytacje, siła woli działają? Cóż dla mnie to wystarczy, aby dowieść o prawdziwości tego filmu. To chyba najlepszy przykład: http://pl.youtube.com/watch?v=i_aUQmNbtm0 energia czi (czy jak oni to se nazywają to po prostu siła umysłu i jest ona POTĘŻNA)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:09, 20 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Czy to działa? Czy wola i siła umysłu może tworzyć rzeczy z pozoru niemożliwe? Czy rzeczywiście myślenie, medytacje, siła woli działają? Cóż dla mnie to wystarczy, aby dowieść o prawdziwości tego filmu. To chyba najlepszy przykład: http://pl.youtube.com/watch?v=i_aUQmNbtm0 energia czi (czy jak oni to se nazywają to po prostu siła umysłu i jest ona POTĘŻNA)


nie... najlepszy przykladem sa ludzie myslacy pozytywnie nawet w najczarniejszych godzinach, znam taka osobe, ktorej wszystko zaawsze sie udaje, i zawsze wychodzi z obronna reka, potega umyslu...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:06, 24 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno na Racjonaliście ukazał się tekst starający się obalić tezy przedstawione w tym filmie.

Cytat:
Zastanawiało mnie, kim są te wszystkie gadające głowy? Rozpoznałem kilka, ale kim był ten cudaczny facet, który twierdził, że tworzy swój dzień po prostu myśląc o nim, i kim była ta tęgawa blondynka w czerwonym kostiumie, wygłaszająca z dziwnym akcentem dziwaczne oświadczenia? Normalnie w filmie dokumentalnym przedstawia się ekspertów, kiedy pokazują się po raz pierwszy. Tutaj zostali oni przedstawieni już po filmie. Ubawiło mnie, kiedy dowiedziałem się, że facet tworzący swój dzień jest kręgarzem. Ale kiedy dowiedziałem się, kim jest blondynka, oczy niemal wyskoczyły mi z orbit. (...)

Ramtha
Mistrz-Nauczyciel - Szkoła oświecenia Ramthy
Kanałowany przez JZ Knight

Autorzy filmu stwierdzają jako fakt, że jedna z osób, których słuchaliście przez poprzednie 90 minut, główny autorytet prezentowanych informacji, to liczący sobie 35 tysięcy lat duch starego wojownika z Atlantydy, kanałowany przez gospodynię domową z Tacomy, która została przywódczynią kultu. Kobieta na zdjęciu to JZ Knight, ale nie słyszycie JZ Knight. Słyszycie Ramthę. I są ludzie, którzy widzieli ten film i nie powiedzieli: „To tylko jakaś baba siląca się na dziwaczny akcent". Przerażające.

W tym momencie film traci resztki pretensji do naukowości i faktograficznej rzetelności.

Trochę pogrzebałem w internetowych danych na temat Ramthy.

Ramtha to mający 35 tysięcy lat duch-wojownik, który objawił się J.Z. Knight w jej kuchni w Tacomie w 1977 roku. Knight twierdzi, że jest kanałem Ramthy. Jest także właścicielką praw autorskich Ramthy i prowadzi sesje, na których udaje, że wpada w trans i gardłowym, chropawym głosem mówi hollywoodzką wersją elżbietańskiego angielskiego. Ma tysiące wyznawców i zarobiła miliony dolarów występując jako Ramtha na seminariach (tysiąc dolarów za występ) i na swojej Szkole Oświecenia Ramthy oraz ze sprzedaży taśm, książek i akcesoriów (Clark i Gallo, 1993). Musi mieć siły hipnotyczne. W poszukiwaniu samospełnienia normalni skądinąd ludzie słuchają jej rozkazów i spędzają godziny z zawiązanymi oczyma w zimnym, błotnistym labiryncie.

Przy dalszych badaniach odkryłem, że producenci, scenarzyści, reżyserzy i cały szereg przedstawionych „ekspertów" to członkowie Szkoły Oświecenia Ramthy. Film jest propagandą kultu.


Czy ktoś, kogo ten film przekonał, mógłby się jakoś odnieść do tego tekstu? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:13, 24 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwól, że odniosę się do serwisu racjonalista.pl

jest to banda popierdolców i fanatyków wyznających za swoje bóstwo PO i GWno prawdę, których celem jest zniszczenie kościoła, skurwysyny uważające się za elitę intelektualną narodu, a są naprawdę pojebami i zdrajcami, ich ukochana PO nareszcie doszła do władzy i jakoś nie za bardzo widać dobre efekty, ci pierdolce myślą, że myślą racjonalnie, kiedy w zasadzie myślą jak Wybiórcza,

wybacz Bimi za wulgarność i offtop, ale prawda o oczy kole...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 24 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, nie wiem ile macie lat ale jedno powinniście już zauważyć. Często w procesie tak zwanej argumentacji która ma podnieść wartość czy też zdyskredytować jakąś książkę lub też film podaje się konkretne fragmenty i mówi: 'To oczywista bzdura', lub 'to fakt' w nadziei, że czytelnik założy, że skoro to jest udowodnione to cała reszta książki, filmu, jest identyczna, jest bzdurą lub faktem. To jednak nielogiczne założenie i co więcej, rzadko prawdziwe.
Jak już chcecie mistycyzmu to dam przykład z tej dziedziny. Na pewno nie raz słyszeliście, że Szatan chcąc zwieść swoje ofiary często mówi prawdę i tylko przemyca gdzie nigdzie kłamstwa. Płynie z tego prosty wniosek, że nawet od takiego wrednego typa jak Szatan można się sporo prawdziwych rzeczy dowiedzieć Smile
Czyli Panowie i Pani, w takich filmach każde zdanie z osobna trzeba sobie przemyśleć i zweryfikować, to jedyna droga jaką znam na to by możliwie rzadko się mylić. Przyjęcie słów autorytetu bezkrytycznie moim zdaniem nie da tak dobrych efektów.
To się tyczy zarówno filmu jak i strony Racjonalista.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 24 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Sikorski
Ulżyło Ci? Smile Też nie przepadam za Racjonalistą, ale tekst, który wkleiłem wyżej, jest tłumaczeniem tekstu z jakiegoś tam bloga. Poza tym - co to ma znaczyć? Tekst jest bzdurą, bo na swojej stronie umieściła go banda popierdolców i fanatyków wyznających za swoje bóstwo PO i GWno prawdę, których celem jest zniszczenie kościoła, skurwysyny uważające się za elitę intelektualną narodu? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 24 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz Veritatis Wink ale dzięki ulżyło mi. Poważnie. Mam negatywne doświadczenia z racjonalista.pl Wink oczywiście moja poprzednia wypowiedź nie odnosiła się do treści tekstu wklejonego przez Ciebie, który jest niemalże rozłożeniem na łopatki tego filmu, oczywiście nie przesądza to ostatecznie o słuszności tez w filmie. Chodzi mi o to, że np. w średniowieczu duchowni czerpali ogromne korzyści z religii, co nie może jednak być dowodem na to że religia jest kłamstwem. Np. jakbym nakręcił film o spisku, który mówiłby prawdę i bym ten film sprzedawał to też nie znaczy od razu że film kłamie. Jednak w tym przypadku matactwa są zbyt duże. Jak już wspomniałem niemalże został rozłożony na łopatki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


What The Bleep Do We Know - ten film zmieni twoj poglad
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile