W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Narkotyki - jazda w dół czy w góre?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 7122
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NDNS




Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:29, 23 Lut '10   Temat postu: Narkotyki - jazda w dół czy w góre? Odpowiedz z cytatem

Witam.
Czytając temat " Czechy legalizują uprawę psychodelicznych roślin "
dochodze do wniosku ( jak w HOT SHOT 2 - "Wojna to niezła zabawa") żę narkotyki to "niezła jazda".Biorąc będziesz Morisonem lub Witkacym, poszerzą ci się horyzonty zostaniesz oświecony lub w gorszym przypadku "tylko odprężony".Jeśli nie myślisz po " Holendersku " lub " Czesku " to wogóle nierozrywkowy z ciebie gość.Bo pogląd sprzedaży legalnie czy nie nie ma znaczenia z takim podejściem, Z "czeskiego filmu" mozna łatwo wpaść wcześniej czy póżniej w uzaleznienie.Zgodzicie się chyba że granica, po jakiej jest ta zabawa jest wyjątkowo cienka?.Też nie przekonują mnie " miękkie " lub " twarde ",brane w " sposób kontrolowany Brick wall ", dla fan- u lub lansu, z sklepu lub od dilera - czy to są argumentu ZA ?.
Czy jeśli kupione w "specjalnym barze" to cynicznie odpowiem ze "społeczeństwo się oczyści" a jeśli "od dilera" to zostało złamane prawo i ponosi się odpowiedzialność za to ( bez rozpatrywania czy mądra lub kretyńskie jest to kara).
Czy bardziej wolnościowe podejście w tej kwesti nie jest "właśnie pułapką na wolność ?.
A taki stan jak obecnie w Polsce " pozostawiający wiele do życzenie " walczący przede wszystkim ze skutkami zamiast z przyczynami.Bujanie się z jednej skrajności w drugą fajne nie jest.

Chciałem to wrzucić do "Czechy legalizują uprawę psychodelicznych roślin" ale stracił by on tym tekstem klimat
Very Happy
Nie jest też wątek sponsorowany przez Monar i inne instytucje.To wyrażenie prywatnego zdania zapraszającego do dyskusji.

Skoro narkotyki są "dobre" dlaczego ??. I jak jest z tym na dłuższą mete??.
Pozdrawiam. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:50, 23 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy nóż jest dobry ?
Czy pistolet jest dobry?
To tylko narzędzia, i rozum jest po, to by się nimi obchodzić.
Zakazywanie nic nie da, poza pełnymi więzieniami.
Punktami policji na łapaniu dzieciaków z woreczkiem trawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 15:16, 23 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiesz @jarondo nóż nie zmusza mnie abym go ciągle używał i to nie tylko do krojenia chleba ale też nie zmusza mnie do samookaleczenia. Ale fajki już tak, narkotyki pewnie też by mnie zmuszały gdybym się uzależnił
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:26, 23 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co wam daje moralne prawo ku temu by wsadzać drugiego człowieka do więzienia tylko za to że zażywa inne narkotyki niż te "dozwolone" (m.in alkohol)?

odpowiedź: nic obiektywnego - wyłącznie wasza własna schizofrenia.
schizofrenia o wiele bardziej niebezpieczna dla innych i samego społeczeństwa niż jakikolwiek istniejący narkotyk.
to was sie powinno zamykać a nie narkomanów, wy faszystowskie świry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:39, 23 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisał:
no wiesz @jarondo nóż nie zmusza mnie abym go ciągle używał i to nie tylko do krojenia chleba ale też nie zmusza mnie do samookaleczenia. Ale fajki już tak, narkotyki pewnie też by mnie zmuszały gdybym się uzależnił

kolega spłycił bardzo coś, co chciałem pokazać.
Nie myślę, że uzależnienie jest dobre, że efekty przyjmowania są dobre.
Może być to efektem przyjmowania, tak jak uzależnienie Kuby Rozpruwacza od noża.
Zresztą dywagacje moralne nad środami odurzającymi kosztują dużo i dają "pracę"
wielu nierobom.
Już sam fakt tego, powinien spowodować koniec debat i zalegalizowanie posiadania.
Szkoda kasy i czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NDNS




Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:18, 23 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racje Bimi to schizofrenia.Wyprodukować taka sytuacje ekonomiczną lub społeczną by mieć problem z wódka (alkoholizmem), papierosami (rakiem itp) lub narkomanią a potem bić po glowach nieszczęśników którzy wpadli.Z drugiej strony czerpać z tego korzyści - banderole i podatki.


Ale wróce do pytania:
To jak jest z tymi narkotykami ? są "dobre" czy "złe" ? i jak z tym jest na dłuższą mete ?.
Skoro mamy brać przykład z Czechów ?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 23 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba coś ci się popierdoliło z tymi czechami
"masz brać przykład z czechów" w sensie "nie wsadzać do pierdla ludzi za to że ćpają".
a nie "masz brać przykład z czechów" - czyli ćpać...

kto ci w ogóle powiedział że czesi ćpają więcej niż polacy?
niechże zgadnę: twoja schizofrenia? Laughing

pojęcia "dobro" i "zło" mają podłoże religijne, a ja religijny nie jestem, więc nie zamierzam nimi operować.
chyba że chodzi ci o smak? Smile
skoro tak to sam sobie odpowiedz: czy alkohol jest dobry?
w sumie zależy który - wóda np. jest ohydna Smile
zresztą, kwestia gustu - niektórzy np. nie lubią piwa, a jeszcze inni są uczuleni na wino..

ludzie potrafią się wykończyć przez obżarstwo - jakby tak do tego podchodzić ot nawet i zwykłe jedzenie jest "złe".
to może zdelegalizujmy jedzenie, co? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szyszynek




Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 8
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:06, 23 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W głównej mierze fajki uzależniają przez dodatki do tytoniu więc to trochę inna sprawa.

Narkotyki są złe lub dobre jeśli ty masz o nich takie mniemanie i sam sobię mówisz owe wyrobić.
Wg. mnie jak na obecne czasy to dragi są dobre - można oderwać się od rzeczywistości, ale ja mam jakieś pojęcie o funkcjonowaniu tego świata, a osoba, która bawi się z dragami w liceum nie wie w ogóle co robi. Dragi są złe - dlaczego i co robią takiego, że są złe ? Alkohol jest zły bo rozwala rodziny - ale nie wszystkie tak samo jak dragi.
Popatrz na ludzi, którzy palą MJ po przepaleniu w najgorszym przypadku zaśniesz z bananem na buzi.
Jedziesz samochodem po MJ to ciężko się przekracza 50km/h.
Jeśli chodzi o twardsze doświadczenia ... Czy coś co rośnie na polu i jest grzybem może być złe ?
Nie, ale jeśli ktoś nieodpowiedni zacznie się z nimi bawić to może się skończyć źle.

Ja nie widzę różnicy między alkoholem a innym dragiem.
Jestem pewien, że w tych czasach alkohol to najtrudniejsze do zwalczenie uzależnienie - głównie z powodów 'kulturowych'.

Myślę, że dobrze wytłumaczy to Bill Hicks http://www.youtube.com/watch?v=39fm-MTgb50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:20, 23 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy dajesz dzieciom do zabawy wszystko o co poproszą?
Czy mówisz im że coś jest niebezpieczne?
I im tego zakazujesz...

Tak samo jest w państwie , organ rządzący podejmuje decyzję o np szkodliwości heroiny , więc jej zakazuje.

Czyli. Jeśli dorosły człowiek wie jak np posługiwać się nożem.
To dziecko może się pokaleczyć.
Moim zdaniem powinno się dzieciom Nie dawać noży do zabawy...

Kiedyś wprowadzono zakaz na użytkowanie narkotyków.
Chociaż są ludzie którzy umieją się nimi posługiwać , jednak
spora część ma z tym problemy.
Niektóre mogące kończyć się aresztem/ranami/śmiercią.
Owym "dorosłym" dzieciom zakazano zabawy narkotykami.

Sprawa prosta , Czechy są przykładem.
W pewnym momencie dzieci dostają nową zabawkę.
Ponieważ ktoś dał im token zaufania w ich świadomość.

I tyle.
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:41, 23 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz, ja rozumiem że twoje pojęcie o świecie sprowadza się do reguły "ja dziecko - rząd dorosły, egro: zadaniem rządu jest uchronić mnie od niebezpieczeństw".

moje pojęcie o świecie brzmi jednak: "ja wolny człowiek - rząd mój oprawca, egro: moim zadaniem jest uwolnić się od oprawcy".

i tym się różnimy.

dlatego czechy są krajem wolnych ludzi - dzikich wilków.
a polska jest krajem dorosłych dzieci - baranów które chcą być zamknięte w zagrodzie coby ich wilk przypadkiem nie napadł.

weź się najlepiej zamknij w domu i nigdzie nie wychodź, bo jeszcze wpadniesz pod samochód - nie ma sensu ryzykować Smile
wszak każdy "dobry" baran wie, że wilki to "zło" Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:19, 23 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dysputant ludzie muszą nauczyć się brać odpowiedzialność za swoje czyny, a nie sztucznie tworzymy niańkę kata, która będzie wpierdalać za kraty każdego dzieciaka za to, że tylko śmierdzi trawą, ilu niewinnym osobą jeszcze zniszczy ta ustawa życia zanim ludzie zaprotestują.
A doszliśmy do czasów w którym taka hipokryzja wydaje się być czymś normalnym.
Wiecie co tak dywagujecie nad słowem narkotyki, a czy wiecie, że nie ma sprecyzowanej definicji dla tego słowa tzn. każda organizacja definiuje je inaczej, a najpopularniejsza w obiegu jest definicja organów ścigania czt. policji która traktuje za narkotyki wszystko to co jest zakazane prawnie, dzięki czemu psychodeliki min. trawa staje się narkotykiem takim samym jak np. hera, a alkohol, kofeina czy nikotyna zwykłymi używkami.

to tak z wiki przykład:
Cytat:
Ze względu na poglądy społeczne, różnice kulturowe, stany prawne itp. nie ma jednoznacznej definicji słowa narkotyk. Narkotykami nazywa się:

* substancje, których przyjmowanie powoduje po jakimś okresie używania uzależnienie fizyczne: nikotyna, alkohol, opiaty i opioidy (np. morfina, heroina), kokaina, fentanyl; niektóre benzodiazepiny,
* wszystkie substancje psychotropowe, które aktualnie są nielegalne (tzw. policyjna definicja narkotyku; narkotyk z punktu widzenia obowiązującego prawa).

W polskim prawodawstwie środkiem odurzającym nazywamy substancję pochodzenia naturalnego lub syntetycznego działającą na ośrodkowy układ nerwowy, określona w wykazie stanowiącym załącznik nr 1 do ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii (Dz. U. z 2005 r. Nr 179, poz. 1485 z późn.zm.). Substancje psychotropowe określa załącznik nr 2 ustawy.


czy zauważyłeś jakieś naturalne psychodeliki w pierwszej definicji mp. trawa? nie, ponieważ marihuana nie jest narkotykiem zgodnie z definicją zdrowotną, nie uzależnia fizycznie i nie ma negatywnego wpływu na zdrowie, bardziej od trawy szkodzi np. kawa i to są udokumentowane fakty. Zacznijmy to rozgraniczać, obecne kryteria przypinania metki narkotyk określonym związkom chemicznym nie mają nic wspólnego z dbaniem o zdrowie konsumenta, a za to wiele mają wspólnego z kodeksem karnym i ustawą rządową. Dlatego też mamy ten podział narkotyki twarde i miękkie wynika on stąd, że dawniej odbyła się debata której celem było ponowne rozpatrzenie tego co powinno być narkotykiem min. wykluczona miała być z tej definicji marihuana, a alkohol włączony. Zamiast tego politycy sprytnie odwrócili kota ogonem dodając do obecnych standardów słowa miękkie i twarde ale dalej będzie się to publice kojarzyć w ten sam sposób.

Co do samego nagłówka tematu, oczywiście narkotyki są złe i ciągną w dół, pytanie tylko co jest narkotykiem, a co nie, ponieważ oficjalna klasyfikacja jest nie do przyjęcia jeżeli chcemy uwzględniać nasze zdrowie. Tutaj bardzo skrzywdzone zostają naturalne psychodeliki które jakimś cudem nikogo nie zabiły, nikogo nie uzależniły fizycznie, nie są toksyczne oraz szkodliwe, a policja jak by mogła nie pozwoliła by im w ogóle rosnąć na ziemi.
Temat nie jest tak powierzchowny jak się może wydawać, istnieje też coś takiego jak umiar lib zdrowy rozsądek psychicznie uzależnić się można od wszystkiego i nie jest to powód by to wszystko odtrącać z tego powodu.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 23 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

dlatego czechy są krajem wolnych ludzi - dzikich wilków.
a polska jest krajem dorosłych dzieci - baranów które chcą być zamknięte w zagrodzie coby ich wilk przypadkiem nie napadł.


a jakie jest twoje zdanie w temacie dostępu do broni palnej???
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:31, 23 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba spróbuj kogoś zabić marihuaną jak ci się uda to na pewno przejdziesz do historii jako niebywały wyczyn doprowadzenia do pierwszego śmiertelnego przypadku Cool
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 23 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sonic3 napisał:
jabba spróbuj kogoś zabić marihuaną jak ci się uda to na pewno przejdziesz do historii jako niebywały wyczyn doprowadzenia do pierwszego śmiertelnego przypadku Cool


a jak się to co napisałeś ma do wolności ?? ja uważam że broń jest dobra, a trawa zła. Co do legalizacji to uważam że broń jak i wsie narkotyki powinny być dostępne. Ale broń powinna być zakazana dla tych co choć raz zostali przyłapani z jakimś zielem. Nawet z mikroskopijnymi ilościami. ćpuny nie dorośli do posiadania broni. I oczywiście Leczenie ćpunów na ich własny koszt. Poza tym osoby przyłapane z jakimkolwiek zielem też nie powinny mieć paru innych praw np prawa jazdy, licencje pilota. Ale oczywiście wszystko co zostało w laboratoriach chemicznych opracowane powinno być dostępne. Po prostu spożywając to coś, udowadniasz że możesz w amoku zrobić głupoty. mając broń lub samochód lub samolot możesz narobić wielu kłopotów innym ludziom. Wiesz jak bym się wódą nie uchlał to nie zdarzyło mi się żeby mnie telewizor atakował, a panna zamieniła się ośmiornice. A ponoć po dragach to się zdarza. Więc ktoś kto ryzykuje takie przeżycia automatycznie udowadnia że nie nadaje się do posiadanie pewnych innych praw. Ale to już jego wybór. Albo prawo do posiadania broni, pilotowania samolotu, prowadzenia auta, obsługi koparki mechanicznej, albo ćpanie. Jest wolny wybór.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:23, 23 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisał:
Bimi napisał:

dlatego czechy są krajem wolnych ludzi - dzikich wilków.
a polska jest krajem dorosłych dzieci - baranów które chcą być zamknięte w zagrodzie coby ich wilk przypadkiem nie napadł.

a jakie jest twoje zdanie w temacie dostępu do broni palnej???

a jakie ma być?
o co ci chodzi? co ma broń palna do narkotyków? bo nie słyszałem jeszcze żeby ktoś się naćpał bronią palną Smile

a ty jesteś za delegalizacją alkoholu? bo jakoś mi na takiego nie wyglądasz...
więc nie bądź hipokrytą.
jako wieloletni użytkownik zarówno alku jak i ganji mogę ci z czystym sumieniem i pełnym przekonaniem powiedzieć, że alkohol to o wiele większy problem po kilkunastu latach jego zażywania, choćby w ilościach 2-3 piw dziennie. i nie mówię tu tylko o rosnącym brzuchu Smile
zresztą umówmy się, pomijając już nawet to że alk można przedawkować, człowiek nim zajebany zachowuje się najczęściej jak zwykła świnia. plus: często jest agresywny.
akohol to najbardziej niebezpieczny znany dziś narkotyk. nie heroina - bo tą mało kto ćpa, bynajmniej nie ze względu an jej niedostępność.

więc jeśli ktoś chce wsadzać innych do pierdla za to że sobie palą zioło, a zarazem sam nie stroni od alku to nie jest niczym innym jak tylko zapatrzonym w siebie HIPOKRYTĄ. ewentualnie idiotą, ale głupota zasadniczo nie usprawiedliwia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 23 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co by było gdyby nie było używek? Życie byłoby nudne? Wink
I tak przeminie i czasem możemy zapomnieć o świadomości zażywając właśnie używki(taki fetysz na psychice) Wink
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 23 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą ja naprawdę nie czaję co wam zrobili ci biedni palacze zioła, że w taki faszystowski sposób się na nich wyżywacie?
2 lata więzienia za posiadanie jednego bolka - a większość Polaków i tak uważa, że to jeszcze za mało.. Shocked
Chyba was już do reszty popierdoliło od tej telewizji i kościoła.

Ci ludzie wam nic nie robią - naprawdę myślicie, że kiedykolwiek podziękują wam za to, że przez całe życie paląc sobie zioło musieli się schizować waszym faszystowskim prawem? A nie daj boże gdzieś po drodze wpadli..
Taaa - na pewno kiedyś zaczną wam być wdzięczni... wtedy na pewno pójdziecie za to do nieba Laughing
Faszyści - jabba to akurat wiem, ale żeby reszta.?

Największe problemy z narkotykami jakie dostrzegam to problem ich kryminalizacji oraz tego, że służą do prania mózgów.
A najbardziej - o grozo - piorą mózgi tym co od nich stronią.

A oni są przeciez tacy zabawni. Np. :
Cytat:
Policja ze szwedzkiego miasta Eslov poinformowała, że na jednym z komisariatów pojawił się 26-letni mężczyzna, który skarżył się na... jakość kupionych od dilera narkotyków - informuje serwis UPI.com.
26-latek przyznał policjantom, że często pali marihuanę lub haszysz. Mężczyzna poskarżył się, że ostatnio przydarzył mu się tzw. bad trip, czy nieprzyjemne doznania po zażyciu narkotyku. Jak zeznał, w pewnym momencie zorientował się, że telewizor do niego przemawia, a jego dziewczyna przemienia się w... delfina.
Miłośnik używek przyniósł nawet ze sobą próbkę "trefnego" towaru do zbadania.
Nie wiadomo jeszcze, czy "uczynny" 26-latek poniesie konsekwencje posiadania narkotyków. W Szwecji posiadanie niewielkiej ilości tzw. miękkich narkotyków karane jest zazwyczaj niewielką grzywną.

http://hyperreal.info/poskar%C5%BCy%C5%8.....o_haszyszu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 23 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Swoją drogą ja naprawdę nie czaję co wam zrobili ci biedni palacze zioła, że w taki faszystowski sposób się na nich wyżywacie?
2 lata więzienia za posiadanie jednego bolka - a większość Polaków i tak uważa, że to jeszcze za mało.. Shocked
Chyba was już do reszty popierdoliło od tej telewizji i kościoła.

[/quote]

Znajomy mówi , że w jego parafi ksiadz , aby uzależnić parafian dosypuje marychy do kadzidła.
Od tego czasu znacznie wzrosła w kościele frekwencja!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 23 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akurat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 23 Lut '10   Temat postu: Re: Narkotyki - jazda w dół czy w góre? Odpowiedz z cytatem

Kadzidło samo w sobie ma właściwości lekko uspokajające. Tzn. robi z parafian takich "głupich jasiów". To nie ja wymyśliłem. To są wywody naukowe. Smile
http://www.eioba.pl/a82119/psychoaktywne_wlasciwosci_kadzidla
Ja myślę, że sprawdzało się to szczególnie kilkaset lat temu, w malutkich kościółkach. Jak dobrze nakadzili, to mózgi parafian przyjmowały wiedzę bezkrytycznie. Smile
Zresztą patrząc na niektórych "parafian" to i bez kadzidła wyglądają jakby chodzili nakadzeni. Smile


NDNS napisał:
z sklepu lub od dilera

Najlepiej swoje.
I sklepy i dealer chcą zazwyczaj aby klient wrócił spowrotem. Smile

Po narkotykach ludzie mogą nie widzieć sensu podjęcia pracy. Na narkomanach nie da się pasożytować...
Narkomani to cios dla nas wszystkich.
My nie pracujemy w polu, nie zdobywamy pożywienia.
Wszystko ktoś musi dla nas zrobić.

Jeżeli ludzie zaczną ćpać, to przestaną pracować. Jeżeli przestaną pracować to inni nie będą już mogli siedzieć za biurkiem ale będą musieli wziąć pług traktor i zaorać pole - żeby jeść. A tego byśmy nie chcieli. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 23 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narkotyki są dla ludzi nie dla "taboretów" . Jak będziesz pił jedno piwko dziennie to po jakimś czasie , będziesz pił więcej i juz nie będziesz pił tylko chlał , a to niewiele ma wspólnego z przyjemnością picia. Jak będziesz jarał codziennie to tak samo . Non stop zjarany człowiek nie jest w stanie normalnie funkcjonowac . Ale wybór należy do każdego z nas . A to że Polacy nie są wyedukowani w sprawach narkotyków , to nie moja wina .
Problemem , nie są narkotyki , czy alkohol , problemem jest brak więzi w rodzinie , rodzice nie rozmawiają ze swoim potomstwem . Pierwszy kontakt np z marihuaną dziecko powinno miec wraz ze swoimi rodzicami . Wszystko trzeba ludziom wytłumaczyc , a jak nie zakapują to kij im w oko .
Jeśli narkotyki są złe to alkohol jest dobry ? Tu chodzi nie tyle o kasę co jakikolwiek brak chęci poruszenia tego problemu , przez "naszych" polityków . Oni mają wyjebane , za dużo roboty papierkowej , później jakieś debaty , a komu to potrzebne . Są ważniejsze problemy w kraju np beatyfikacja JP II Smile
Trzeba się zastanowic , czy nie zebrac "gratów" i nie wybyc z tego "pieknego" kraju . Słyszałem że w Hiszpanii tanio domy stoją , a i klimat łaskawszy , ludzie mniej zestresowani Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 23 Lut '10   Temat postu: Ciekawe , czy JPII choć raz w zyciu zarajał? Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Są ważniejsze problemy w kraju np beatyfikacja JP II Smile
Trzeba się zastanowic , czy nie zebrac "gratów" i nie wybyc z tego "pieknego" kraju . Słyszałem że w Hiszpanii tanio domy stoją , a i klimat łaskawszy , ludzie mniej zestresowani Smile


Własnie beatyfikacja!

Ciekawe , czy JPII choć raz w zyciu zarajał?
Ja jestem pewien , że tak, ale mogę sie mylić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szyszynek




Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 8
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:59, 24 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Wiesz jak bym się wódą nie uchlał to nie zdarzyło mi się żeby mnie telewizor atakował, a panna zamieniła się ośmiornice.A ponoć po dragach to się zdarza."
Skąd ty masz takie informacje ? Musisz mnie zapoznać z dilerem, który sprzedaje takie specyfiki.
Do tego prędzej zastrzeliłbyś człowieka po alko niż po MJ ...

Najbardziej denerwuje mnie nagonka na palących i nakładanie na nich kolejnej dawki strachu. W rodzinie i z powodów prawnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 24 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisał:
Wiesz jak bym się wódą nie uchlał to nie zdarzyło mi się żeby mnie telewizor atakował, a panna zamieniła się ośmiornice. A ponoć po dragach to się zdarza. Więc ktoś kto ryzykuje takie przeżycia automatycznie udowadnia że nie nadaje się do posiadanie pewnych innych praw. Ale to już jego wybór. Albo prawo do posiadania broni, pilotowania samolotu, prowadzenia auta, obsługi koparki mechanicznej, albo ćpanie. Jest wolny wybór.


A wymiotowałeś kiedyś po alkocholu? Pewnie tak , a wiesz dlaczego? Bo orgaznizm sam musiał wypłukać z siebie ten syf. Myslisz ze ludzie nie mają co robić tylko po kwasie i grzybach jeździć samochodem? (owszem wyjątki się zdarzają) Spójrz ile wypadków powodują pijani kierowcy hmm a wiesz czemu? Bo alkochol robi tylko złudzenie że wszystko jest wporządku , natomiast gdybyś widział swój samochód rozpadający się na atomy i jednoczesną utratę ciała fizycznego to niewiem czy byś do niego wsiadł :]. Niestety twoja wiedza telewizyjna nie dorówna mojemu doświadczeniu związanemu z psychodelikami. Jeszcze jedno , napisałeś co się zdarza po narkotykach "ponoć" a ja ci napisze co się zdarza po alkocholu napewno:
- pewność siebie
- zwiększona agresja
- smród
- żygi
- syndrom dnia następnego (pot. kac)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 24 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wziąłem LSD przed maturami i nie żałuję .
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Narkotyki - jazda w dół czy w góre?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile