W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polska Policja - mordercy i tchórze  
Podobne tematy
Polska policja159
polska policja...19
Zorganizowana grupa przestępcza 48
Pokaz wszystkie podobne tematy (30)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
37 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 68354
Strona:  «   1, 2, 3 ... , 15, 16, 17   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:34, 27 Lis '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Bimi napisał:
aha, także taka opcja.. jasne Smile
ty chyba nie wiesz w jakim kraju żyjesz.
jeśli ten gliniarz pójdzie siedzieć, to ja jestem kurwa święty.


No nie wiem , niektórym będzie ciężko to znieść Laughing .



Cytat:
Konin: policjant, który zastrzelił 21-latka odpowie za zabójstwo?


Szykuje się przełom w sprawie śmierci Adama Czerniejwskiego. Jak podaje poznańska „Gazeta Wyborcza”, funkcjonariusz, który 14 listopada strzelił bez ostrzeżenia w kierunku młodego mężczyzny, prawdopodobnie nie miał prawa w takiej sytuacji sięgać po broń. A zatem może ponieść poważne konsekwencje, z karą długoletniego więzienia włącznie.

Trwa śledztwo prowadzone przez prokuraturę okręgową w Łodzi. Przeprowadzono już oględziny miejsca tragedii. Jak podaje „GW”, policjant wystrzelił do chłopaka z bliskiej odległości, w momencie, gdy 21-latek odwrócił się do niego przodem. Analiza lotu pocisku wskazuje na to, że leciał z góry pod niewielkim kątem. Z ustaleń biegłych wynika, że zabity nie zachowywał się agresywnie, nie miała miejsce żadna sytuacja, która mogłaby zagrażać funkcjonariuszowi.


Na ostateczne ustalenia w tej sprawie przyjdzie jeszcze poczekać, natomiast na obecnym etapie wnioski wydają się jasne – doszło do bezprawnego użycia broni, co zakończyło się śmiercią Adama Czerniejewskiego.

– Nie mam wątpliwości, że prokuratura postawi policjantowi zarzuty. Pozostaje tylko pytanie, jakie to będą zarzuty. Muszą jak najdokładniej oddać przebieg tego zdarzenia – tłumaczy adwokat Michał Wąż, pełnomocnik rodziny Czerniejewskiego, dodając, że „opinia biegłych jest niezbędna, żeby prokuratura mogła postawić taki zarzut, jakiego oczekujemy”.

Jaki zarzut może usłyszeć policjant, jeśli wstępne ustalenia się potwierdzą? „GW” podaje, że „stróż prawa” może odpowiadać nawet za zabójstwo z zamiarem ewentualnym, które zagrożone jest karą do 25 lat więzienia lub dożywociem. Ale równie dobrze może być to też nieumyślne spowodowanie śmierci i przekroczenie uprawnień.
https://strajk.eu/konin-policjant-ktory-.....zabojstwo/

Coraz bliżej "świętości" Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 27 Lis '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomimo bycia zagorzałym ateistą, do perspektywy mej beatyfikacji podejście mem wyłącznie pozytywne. Smile

mam nadzieję się przekonać, że nie miałem tu racji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 27 Lis '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
pomimo bycia zagorzałym ateistą, do perspektywy mej beatyfikacji podejście mem wyłącznie pozytywne. Smile

mam nadzieję się przekonać, że nie miałem tu racji.


Skoro beatyfikację udawało się wyłapać nawet zbrodniarzom wojennym lub kolaborantom w zbrodniczych dyktaturach (np. Jan Kapistran czy Alojzy Stepinac), to chyba nie jest nic trudnego do osiągnięcia Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:11, 28 Lis '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
mam nadzieję się przekonać, że nie miałem tu racji.


Cytat:
Pojawiają się informacje, że strzał padł w chwili, gdy Adam C. był odwrócony twarzą do policjanta. Obok 21-latka znaleziono "długie na 15-20 cm nożyczki". Ma to świadczyć o próbie ataku na funkcjonariusza. W kieszeni kurtki Adama C. był schowany nóż myśliwski. Metr dalej zabezpieczono torebkę z substancją psychoaktywną.

Nie miałeś racji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 31 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Policjanci widać chcieliby mieć Amerykę w Polsce , tylko , że u nas nie ma tylu "biednych" murzynów Wink .

Cytat:
Taksówkarz został potraktowany gazem, zakuty w kajdanki i zatrzymany przez policję. Tylko dlatego, że ośmielił się skomentować nieudolność funkcjonariuszy podczas interwencji.

W jednym z koszalińskich sklepów spożywczych doszło do awantury. Agresywny, uzbrojony mężczyzna obrażał jedną z klientek, próbował odebrać jej dziecko. Sytuacja była bardzo niebezpieczna, obsługa wezwała więc policje. Niestety, pomoc nie nadeszła. Funkcjonariusze przyjechali po około godzinie, gdy napastnik dawno zdążył uciec ze sklepu. Poszkodowana kobieta też wróciła do domu, zostawiła jadnak swoje dane dla policji.

Policjant wchodząc do sklepu był zdenerwowany, bardzo agresywny, miał do mnie pretensje, że ja w ogóle wezwałam policję, krzyczał. Powiedział, że nie ma osób poszkodowanych, oni tego zgłoszenia nie mogę przyjąć – mówi mówi ekspedientka sklepu.

W tym samym czasie zakupy robił pan Tomasz Jakubowski, taksówkarz z Koszalina. Widząc nieudolność policji skomentował ich interwencję. Jak twierdzą świadkowie, nie był w żaden sposób agresywny, wulgarny, czy natarczywy.

Mąż powiedział, że „taką mamy policję w Polsce”. To zdanie, które padło – opowiada Joanna Jakubowska.

Po tym funkcjonariusze przerwali interwencję w sprawie awantury, a skoncentrowali się na panu Tomaszu. Mimo, że skończył zakupy i chciał wyjść ze sklepu.

Odwróciłem się i powiedziałem do kasjerki „do widzenia”. Wyszedłem na dwór i ten policjant krzyknął coś za mną i wyleciał. Stanął tak brzuchem do mnie i mówi: dawaj dowód. Ja tak spojrzałem i mówię: najpierw niech się pan przedstawi i powie, dlaczego chce mnie wylegitymować, wtedy dam dowód. Policjant wyciągnął kajdanki i chciał mnie skuć – mówi pan Tomasz

W pewnym momencie policjant wyjął gaz i spryskał pana Tomasza. To sprawiło, że mężczyzna odruchowo zaczął uciekać. Funkcjonariusze dogonili go, powalili na ziemię i skuli kajdankami. Pan Tomasz miał zostać też kopnięty przez policjanta. Po wszystkim wywieziono go na pogotowie, a później na komisariat, gdzie spędził noc. Zdaniem policji, to zatrzymany mężczyzna miał być wulgarny i agresywny.

Nie chciałabym powtarzać tych słów, bo tam naprawdę oprócz jednego słowa, to jest stek wulgaryzmów i wyzwisk – informuje Alicja Śledziona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Problem w tym, że wszyscy świadkowie potwierdzają słowa pana Tomasza, a dodatkowo całe zajście zostało zarejestrowane przez monitoring. Z nagrania wynika, że to policjant był prowodyrem zajścia. Więcej już o 19:30 w programie Państwo w Państwie.
https://panstwowpanstwie.polsatnews.pl/odcinek/smial-sie-odezwac/
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Forged




Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:59, 08 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naoglądali się jak to się robi w USraelu...


_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RuskaOnuca




Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:09, 08 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, że nie strzelali jak atakował, a dopiero jak już pozbył się niebezpiecznych narzędzi. Nie chciało się biegać psom leniwym Very Happy

Btw. starsze od węgla prawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 08 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i nadużyli siły, ale z drugiej strony ten śmieć, ludzki odpadek społeczny, sam był sobie winien skoro na uzbrojonych w pistolety policjantów rzucił się z jakimiś kijami czy co on tam miał. Pewnie miał mózg wypalony od narkotyków czy alkoholu i nie kontaktował co się dzieje. Mimo wszystko, nie szkoda mi go, jednego śmiecia w społeczeństwie mniej.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 08 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forged napisał:
Naoglądali się jak to się robi w USraelu...



I dobrze. Chyba lepiej żeby takie śmiecia psy zajebali, niż żeby taki męt społeczny np. tobie kijem czy bejzbolem łeb rozwalił w czasie spaceru chodnikiem, co nie? Chyba że się nie zgadzasz i ci takie potencjalnie niebezpieczne, odpalone męty nie przeszkadzają, to ok, nie wnikam, może niektórzy lubią żyć z odrobiną adrenalinki na co dzień, wychodząc np. do sklepu po zakupy Very Happy
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 08 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Forged napisał:
Naoglądali się jak to się robi w USraelu...



I dobrze. Chyba lepiej żeby takie śmiecia psy zajebali, niż żeby taki męt społeczny np. tobie kijem czy bejzbolem łeb rozwalił w czasie spaceru chodnikiem, co nie? Chyba że się nie zgadzasz i ci takie potencjalnie niebezpieczne, odpalone męty nie przeszkadzają, to ok, nie wnikam, może niektórzy lubią żyć z odrobiną adrenalinki na co dzień, wychodząc np. do sklepu po zakupy Very Happy


Ale nie strzela się w plecy . Po za tym jak widać przydałby się policji paralizatory . Z filmiku wynika też , że policjanci strzelali do typa jak ten do nich machał rurką czy kluczem do kół . Teraz pytanie czy były to te słynne strzały ostrzegawcze , czy po prostu nie trafili , co by wskazywało jakie mają chujowe szkolenie ze strzelania , bo okazuje się że życie , gdzie jest adrenalina to nie strzelnica .

PS. ta policjantka go trafiła jak szedł na nią , nieźle musiał być gość naspawany .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 08 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Azyren napisał:
Forged napisał:
Naoglądali się jak to się robi w USraelu...



I dobrze. Chyba lepiej żeby takie śmiecia psy zajebali, niż żeby taki męt społeczny np. tobie kijem czy bejzbolem łeb rozwalił w czasie spaceru chodnikiem, co nie? Chyba że się nie zgadzasz i ci takie potencjalnie niebezpieczne, odpalone męty nie przeszkadzają, to ok, nie wnikam, może niektórzy lubią żyć z odrobiną adrenalinki na co dzień, wychodząc np. do sklepu po zakupy Very Happy


Ale nie strzela się w plecy . Po za tym jak widać przydałby się policji paralizatory . Z filmiku wynika też , że policjanci strzelali do typa jak ten do nich machał rurką czy kluczem do kół . Teraz pytanie czy były to te słynne strzały ostrzegawcze , czy po prostu nie trafili , co by wskazywało jakie mają chujowe szkolenie ze strzelania , bo okazuje się że życie , gdzie jest adrenalina to nie strzelnica .

PS. ta policjantka go trafiła jak szedł na nią , nieźle musiał być gość naspawany .


W każdym bądź razie jedno ścierwo mniej. Może i policja nadużyła siły, ale szczerze mówiąc sam bym w samoobronie nie miał problemów ani wyrzutów sumienia przed wyeliminowanie tego ludzkiego odpadku, gdybym został przezeń napadnięty, i to mimo faktu że w tym chorym kraju za nadużycie obrony koniecznej trafił bym za kratki. Albo ja albo on, a co mam go tylko znokautować nie mając pojęcia czym ten gad jest naspawany i czy zaraz nie wstanie z ziemi i nie ponowi ataku, tym razem skuteczniej niż za pierwszym razem, nawet ze skutkiem śmiertelnym dla mnie?
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzyzak




Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 09 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
jakie mają chujowe szkolenie ze strzelania
zapraszam Cię Ordelku na naszą strzelnicę - Klub Strzelających Inaczej - zobaczysz, że nie jest tak łatwo trafić z tetki - 9mm, odrzut spory a broń malutka...
na 5m to się nadaje Smile
czasy stare - to fakt, jeszcze nubira na ulicy stoi a bagiety octavią jeżdżą - strzelam, że lata 90, pewnie końcówka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:52, 09 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i nie jest łatwo, co nie zmienia faktu że policjanci szkolą się swojego fachu za nasze pieniądze, i jako podatnicy mamy prawo wymagać od nich odrobiny profesjonalizmu.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 09 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Męt mętem, ale dużo bardziej przydał by się w kamieniołomie czy przy zamiataniu ulic, niż na cmentarzu, więc jeśli można go tylko obezwładnić bez zabijania, to policja powinna być na taką okoliczność przygotowana Smile
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 09:44, 28 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka słów dla Policji - 24.10.2020 Warszawa Marsz Wolności
https://www.liveleak.com/view?t=kc6on_1603831931
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 28 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Kilka słów dla Policji - 24.10.2020 Warszawa Marsz Wolności
https://www.liveleak.com/view?t=kc6on_1603831931


Dobre to.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areks




Dołączył: 09 Gru 2014
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:20, 29 Paź '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ustawa o policji mówi jednoznacznie o tym że funkcjonariusze prewencji nie muszą mieć ani numerka ani nazwiska ani nie będą pociągnięci do odpowiedzialności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:12, 23 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1852
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:34, 11 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:56, 09 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastrzelili kolesia bo szedł zakrwawiony ulicą i "nie wykonywał poleceń policjantów".
Prokuratura bada sprawę pod kątem "zmuszania policjantów do zaniechania czynności służbowych".


Poznań. Policjanci pięciokrotnie postrzelili 39-latka. Matka: Choruje na schizofrenię, policjanci kłamali

W ubiegłą niedzielę policjanci w Poznaniu postrzelili 39-letniego mężczyznę po tym, jak mieszkańcy zgłosili, że zakrwawiony chodzi po osiedlu. Wg funkcjonariuszy "dziwnie się zachowywał" i "nie wykonywał poleceń". Okazuje się, że mężczyzna choruje na schizofrenię. Matka zgłosiła jego zaginięcie i mówi, że policjanci ją okłamywali - podaje "Gazeta Wyborcza".


W ubiegłą niedzielę przed południem policjanci otrzymali zgłoszenie nt. zakrwawionego mężczyzny, który z nożem w ręku zobaczyli go na ul. Gorzysława. . Na miejsce pojechało czterech funkcjonariuszy. W pewnym momencie postrzelili mężczyznę pięciokrotnie, oddal też większą liczbę niecelnych strzałów. 39-letni Łukasz został zabrany do szpitala, jest w śpiączce farmakologicznej.

W ubiegłym tygodniu policja udzielała niewielu informacji. Stwierdzono, że mężczyzna nie wykonywał poleceń policjantów, "dziwnie się zachowywał", w końcu policjanci użyli broni.

Jak się okazuje, 39-latek cierpi na schizofrenię i ma historię prób samobójczych. Poznańska "Gazeta Wyborcza" rozmawiała z matką mężczyzny. Według jej relacji, syn miał epizod chorobowy. W niedzielę rano udała się z nim na grzyby, rozdzielili się, a gdy ten przez dłuższy czas nie wracał, zgłosiła zaginiecie na policję. Poinformowała o chorobie syna, o próbie samobójczej oraz o tym, że miał on ze sobą mały nóż na grzyby.

Gdy rozmawiała z policjantami, słyszała odgłosy strzelaniny. Gdy Łukasz był już w szpitalu, policjanci mówili, że nie wiedzą, gdzie się znajduje. Kobieta mówi, że funkcjonariuszka ją okłamywała. Policja poinformowała, że nie miał on dokumentów i dopiero później ustalono, że może to być zaginiony. W piątek rano mieszkanie kobiety przeszukali policjanci z psem, którzy mieli powiedzieć, że szukają "broni i narkotyków".

Sprawą zajmuje się prokuratura. Prowadzone są dwa śledztwa, jedno dotyczy zmuszania policjantów do zaniechania czynności służbowych, drugie - przekroczenia przez nich uprawnień.


https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/.....n=10199882
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 08 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu na filmie Policja chyba nie polska ale mentalność podobna https://t.me/siostryjasnowidzki/17775
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1992
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:27, 09 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo Policja wszelkiej maści to prywatna firma ochroniarska dla rządów i wszelkiej maści bandytów. Obywatel służy im wyłącznie do jebania na kasę za mandaty, wykroczenia i inne naruszenia związane z domniemaniem winy. Ukradli ci rower? Sprawa umorzona, zajebali auto? Oo kwit o umorzeniu. Ale przekroczyłeś prędkość o 50 w zabud na 3 pasmowej obwodnicy to zapierdolą ci prawo jazdy. Zawsze i wszędzie policja jebana będzie! I wy psie kurwy same sobie na to dzielnie zapracowujecie.

I tutaj przy okazji fajna wypowiedź.

https://www.youtube.com/watch?v=04UnUYQFSMY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 20:33, 19 Gru '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o tym głównym polskim komendancie policji co odpalił granatnik przeciwpancerny ( niestety pocisk się nie uzbroił ) w biurze to już słyszeliście. Gość pretenduje do nagrody Darwina, a skurwiela nawet nie zawiesili.
Dodam tylko, że takim załadowanym granatnikiem to można i rzucać i nic się nie stanie bo ma zabezpieczenia które trzeba odblokować ( jak większość nowoczesnej broni ), tak się bawią elity Laughing .
Linia obrony jest taka, że dostał go w prezencie od służb ukraińskich Smile , jest jeszcze inna teoria, że to broń z przemytu z Ukrainy, przechwycona przez polską policje . No ale tu lepiej, żeby nikt nie węszył , bo dobry handel by yankes jest wtedy kiedy "coś" można sprzedać dwa razy ( co najmniej ) Very Happy .
A więc ukraińska pomoc wojskowa z tzw Zachodu jest rozkradana przez służby ukraińskie wspierane przez USA, GB itd, następnie trafia do różnych krajów m.in przez Polskę, z tymże cześć sprzedających nie jest dogadana z polskimi władzami i ludzie tracą zachodnie fanty. Co dalej dzieje się z tą bronią, jak widać, niektórzy świetnie się bawią Laughing , a cała reszta jest odbierana przez służby USA ( np CIA ) , swobodnie działające w tym kraju od lat i dalej sprzedawana.




PS. zauważyliście, że w nowszych produkcjach filmowych ( po roku 2000 ) CIA jest przedstawiana jako "czarny charakter" i to jest celowy czarny PR, by poddanym zaszczepić, że z nim nie wygrasz. A jeszcze teraz ujawnili jakieś dokumenty z których wynika, że Oswald ( co niby odjebał JFK ), był swego czasu agentem CIA .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:33, 26 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że miejscem służby policji i strażaków miejskich jest ulica, a nie komenda. Kiedy chodzi o karanie kierowców, policja nie ma problemów, by wysłać na ulice nieoznakowane radiowozy i policjantów ubranych po cywilnemu. Gdyby darmozjady patrolowały Krupówki, a nie dojeżdżały na interwencję nie byłoby żadnego problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1763
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:11, 26 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azizami napisał:
Prawda jest taka, że miejscem służby policji i strażaków miejskich jest ulica, a nie komenda. Kiedy chodzi o karanie kierowców, policja nie ma problemów, by wysłać na ulice nieoznakowane radiowozy i policjantów ubranych po cywilnemu. Gdyby darmozjady patrolowały Krupówki, a nie dojeżdżały na interwencję nie byłoby żadnego problemu.


Kto normalny godzi się na "służbę darmozjadów"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... , 15, 16, 17   » 
Strona 16 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polska Policja - mordercy i tchórze
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile