W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polska Policja - mordercy i tchórze  
Podobne tematy
Polska policja159
polska policja...19
Zorganizowana grupa przestępcza 48
Pokaz wszystkie podobne tematy (30)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
37 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 68339
Strona:  «   1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 14:26, 19 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A podobnież w Hong Kongu nie ma demokracji.
W Polsce zamiast odsunąć gości od obowiązków mamy tygodnie śledztwa, rozważania, czy mogli czy nie mogli.
W Hong Kongu jak wyciekło video z bicia studenta przez policjantów to następnego dnia zostali odsunięci od obowiązków a dopiero potem prowadzono śledztwo w ich sprawie, a szef policji przepraszał za ich zachowanie, które było nieprofesjonalne i nie będzie tolerowane w policji Hong Kongu.
Z dwojga złego wolę niedemokratyczną policję w Hong Kongu, niż demokratyczną policję czy straż miejską w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
chomicki




Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 91
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 16:40, 20 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwol­nie­nia w Stra­ży Miej­skiej w Szcze­cin­ku po po­bi­ciu 20-lat­ka. Jeden straż­nik zwol­nio­ny, dwóch wy­sła­nych na urlop. – Teraz boję się wyjść. Jak straż­nik miej­ski przy­je­dzie, to po­wtó­rzy się taka sy­tu­acja? – pytał na an­te­nie TVP Info Grze­gorz Miel­cza­rek, który zo­stał po­bi­ty. Na­grał dyk­ta­fo­nem wszyst­ko, co się tam dzia­ło. Na­gra­nie tra­fi­ło do in­ter­ne­tu. Pro­ku­ra­tu­ra bada spra­wę

Po afe­rze w Szcze­cin­ku lecą głowy. Jak po­in­for­mo­wał To­masz Czuk, rzecz­nik pra­so­wy Urzę­du Mia­sta w Szcze­cin­ku, jeden ze straż­ni­ków zo­stał w po­nie­dzia­łek zwol­nio­ny z pracy w try­bie art. 52 pa­ra­graf 1 ko­dek­su pracy czyli za cięż­kie na­ru­sze­nie obo­wiąz­ków pra­cow­ni­czych w trak­cie służ­by.

Po­zo­sta­li dwaj funk­cjo­na­riu­sze, de­cy­zją ko­men­dan­ta, zo­sta­li urlo­po­wa­ni do czasu wy­ja­śnie­nia spra­wy przez pro­ku­ra­tu­rę. Ko­men­dant SM oddał się do dys­po­zy­cji bur­mi­strza. Ten nie zde­cy­do­wał jesz­cze, czy przyj­mie jego re­zy­gna­cję.

Pan Grze­gorz twier­dzi, że jak co dzień sie­dział wraz z ko­le­ga­mi na placu. Nie byli agre­syw­ni ani pi­ja­ni. Na miej­scu po­ja­wił się pa­trol straż miej­skiej, który kazał męż­czy­znom po­ka­zać do­ku­men­ty. Kiedy pan Grze­gorz po­in­for­mo­wał, że do­wo­du przy sobie nie po­sia­da, funk­cjo­na­riu­sze na­pi­sa­li jakiś pro­to­kół i ka­za­li mu pod­pi­sać.

– Nie wie­dzia­łem, co to za do­ku­men­ty, nie po­ka­zał mi ich, więc oświad­czy­łem że tego nie pod­pi­szę. Po czym pod­sze­dłem z dru­giej stro­ny do ra­dio­wo­zu, a oni wrzu­ci­li mnie do środ­ka, użyli siły i tak jak sły­chać na na­gra­niu, użyli agre­sji oraz gazu, żebym pod­pi­sał te do­ku­men­ty – opo­wia­dał na an­te­nie TVP Info pan Grze­gorz.


We­dług po­szko­do­wa­ne­go, to nie pierw­szy raz, kiedy straż­ni­cy miej­scy prze­pro­wa­dzi­li bru­tal­ną in­ter­wen­cję. Tyle, że tym razem pan Grze­gorz całe zaj­ście na­grał. W sumie za­re­je­stro­wał 13 minut. Twier­dzi, że naj­pierw zo­stał po­bi­ty, potem – gdy był w szoku po ataku gazem – pod­wie­zio­ny pod szpi­tal.

Osta­tecz­nie jed­nak pod­pi­sał do­ku­men­ty, ale co pod­pi­su­je, nie pa­mię­ta, bo mówi, że tego nie wi­dział, był bo­wiem ośle­pio­ny gazem.

Pan Grze­gorz zde­cy­do­wał się zgło­sić spra­wę na pro­ku­ra­tu­rę na­stęp­ne­go dnia. Teraz nie czuje się jed­nak bez­piecz­ny. – Teraz boję się wyjść ze zna­jo­my­mi, bo jak straż­nik miej­ski przy­je­dzie to co, po­wtó­rzy się taka sy­tu­acja? – pyta.

Grze­gorz Gron­dys, ko­men­dant Stra­ży Miej­skiej w Szcze­cin­ku, od­pie­ra za­rzu­ty pana Grze­go­rza mó­wiąc, że funk­cjo­na­riu­sze zo­sta­li we­zwa­ni po zgło­sze­niu od jed­nej z miesz­ka­nek Szcze­cin­ka, która skar­ży­ła się na za­kłó­ca­nie spo­ko­ju przez grup­kę pi­ja­nych mło­dych męż­czyzn.

– Wszy­scy są do­sko­na­le znani funk­cjo­na­riu­szom i wobec nich było już wcze­śniej prze­pro­wa­dzo­nych kil­ka­dzie­siąt in­ter­wen­cji w róż­nych spra­wach – po­wie­dział TVP Info ko­men­dant, twier­dząc, że in­ter­wen­cja była za­sad­na, choć za­uwa­ża, że straż­nik, przy­naj­mniej jeden, za­cho­wał się nie­od­po­wied­nio. – Z tego na­gra­nia można wnio­sko­wać, że takie upraw­nie­nia zo­sta­ły prze­kro­czo­ne przy­naj­mniej przez jed­ne­go straż­ni­ka i zo­sta­ną wy­cią­gnię­te kon­se­kwen­cje – tłu­ma­czył Gron­dys na an­te­nie TVP Info. – Nic nie upo­waż­nia straż­ni­ków do prze­kra­cza­nia swo­ich upraw­nień i sto­so­wa­nia środ­ków przy­mu­su bez­po­śred­nie­go nie­ade­kwat­nych do całej sy­tu­acji.

De­cy­zje w spra­wie uka­ra­nia jed­ne­go ze straż­ni­ków miej­skich mają zo­stać pod­ję­te w po­nie­dzia­łek. Także bur­mistrz Szcze­cin­ka Jerzy Har­die-Do­uglas po­wie­dział, że bę­dzie dążył do za­wie­sze­nia in­ter­we­niu­ją­cych straż­ni­ków. Jeśli zaś za­rzu­ty o prze­kro­cze­niu upraw­nień się po­twier­dzą, funk­cjo­na­riu­sze stra­cą pracę.

http://www.fakt.pl/wydarzenia/skatowany-.....97105.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:47, 22 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbigniew Stonoga "poucza" policję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
@ZlaPolicja




Dołączył: 18 Cze 2014
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 24 Paź '14   Temat postu: Wronki: Policjanci pobili głuchoniemego Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dwóch policjantów z Wronek pobiło głuchoniemego, nielegalnie odławiającego ryby na stawach hodowlanych. Ofiara policyjnych bandytów ma złamany nos i inne obrażenia ciała wyraźnie świadczące o pobiciu.

W poniedziałek, 6 października, do redakcji „Gazety Szamotulskiej” zadzwoniła kobieta, której bardzo zależało na anonimowości. Przekazała redakcji informacje o tym, że w piątek 3 października dwóch wronieckich policjantów pobiło głuchoniemego mężczyznę. Dziennikarze „GS” zadzwonili do rzecznik prasowej szamotulskiej policji, aby prosić o potwierdzenie tej informacji. Tego samego dnia st. sierż. Sandra Śrama przesłała krótkie wyjaśnienie. Wersje policjantów oraz poszkodowanego różnią się. Komendant Powiatowy Policji w Szamotułach jednak zawiesił dwóch policjantów. Sprawa została przekazana do Prokuratora Okręgowego w Poznaniu, by wyznaczył inną jednostkę do jej prowadzenia.

Zawieszeni funkcjonariusze nie będą pełnić służby do czasu wyjaśnienia sprawy. Obaj pracowali w KP Wronki. Jeden jest dzielnicowym z 7-letnim stażem, a drugi od dwóch lat pracuje w ogniwie patrolowo-interwencyjnym. Dotychczas nie przedstawiono im zarzutów. Szczegółowym wyjaśnianiem sprawy zajmuje się prokuratura.


Wronki: Policjanci pobili głuchoniemego
_________________
www.bezkarnoscpolicji.info - milczenie oznacza przyzwolenie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:21, 06 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyżby policja to nadal sb-ccy kaci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1992
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:47, 06 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za ścierwa... Rozumiem, że on tam podszedł z lewej strony i chciał pomóc gościowi co go właśnie haltnęli? Ręce opadają. Ale spoko niebawem MN także paru niebieskich wybrańców zarobi w japę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczafi




Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 06 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brutalność i bezkarność Policji to nie tylko polski problem. Podczas ostatniej dekady w USA z rąk policjantów zginęło ponad 5 tysięcy Amerykanów, co przewyższa nawet liczbę wojskowych ofiar wojny w Iraku.

In the last decade alone the number of people murdered by police has reached 5,000. The number of soldiers killed since the inception of the Iraq war, 4489.

http://www.globalresearch.ca/increasing-.....ar/5361554

Wyobrażacie sobie panikę mediów i przyklejanie etykietek terrorysty, gdyby powyższe dotyczyło nie USA, a Rosji, Białorusi, Chin albo Iranu?

jarondo napisał:
Czyżby policja to nadal sb-ccy kaci?


Sprawa Wiplera jest o tyle zabawna, że on sam padł ofiarą głoszonych przez siebie fantazji. Najpierw KNP domaga się silnej Policji, a potem narzeka, gdy prominentny działacz miał okazję odczuć bezsens własnego postulatu. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 06 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem że policja ma być silna.
Jednak, nie można katować leżącego, lać gazem, bić z pięści, okładać go, a potem obwiniać go o atak.
W moim regionie, jakim dorastałem tak postępowała policja.
Mam inne zdanie.
Gdyby kamera i mikrofon,były zawsze włączone w czasie działań policji takie zachowania nie występowałyby.
GO-PRO dla MO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 23:23, 06 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@jarondo
Niestety nie możesz od przygłupów wymagać rozróżniania użycia siła od brutalności i przemocy. Znalezienie różnic przy zbyt słabym procesorze może prowadzić do przepalenia zwojów mózgowych a to może prowadzić do niepowetowanych strat kadrowych. Ponadto słaby procesor nie jest w stanie jednocześnie myśleć i pałować. Po prostu wymagasz zbyt wiele, zbyt wiele chłopie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:34, 07 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomnijmy "rzetelnego" świadka w sprawie Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 10 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



To są policyjne skurwysyny, nie jacyś funkcjonariusze publiczni!
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
absolutarianin




Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:21, 10 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla rownowagi dorzuce pozytywny glos odnosnie dzialan polskiej policji.

Miesiac temu znalezli moja lodz, ktora skradziono mi ponad rok temu! Shocked

Przyszli do mnie do domu, pokazali zdjecia zrobione telefonem, zapytali mojego kolege, ktory opiekuje sie domem pod moja nieobecnosc, czy to nasza. On, ktory ja widzial, stwierdzil, ze najprawdopodobniej tak, wtedy przeslali mi te zdjecia mmsem. Przyjrzawszy sie im na komputerze, powiedzialem tez, ze wyglada na moja, ale pewnosci miec nie moge, bo zdjecia byly robione z daleka, zza plotu. Wyslalem im wiec swoje, ktore zrobilem w zeszlym roku i zaznaczeniem znakow szczegolnych. To byla szybka wymiana telefonow i wiadomosci o godzinie 18stej. Nazajutrz o 8mej rano wzieli mojego kolege, zorganizowali szybka akcje, bo twierdzili, ze sprawa moze spalic w ciagu jednego dnia, on rozpoznal lodz w terenie, oni ja zabezpieczyli do czasu mojego przyjazdu do PL i ostatecznej idendyfikacji. Przy okazji wlamali sie bez skrupulow do garazu zlodziejaszka (lodz stala na podworku) i wyjeli stamtad jeszcze silnik zaburtowy, ktory skradziono razem z lodzia.

Jak przyjechalem, to zabrali mnie na parking policyjny, zapytali, czy moja, spisali zeznanie, pomogli wrzucic na lawete i mam lodz z powrotem. Brakuje tylko dwoch przelacznikow i kola ratunkowego. Applause

Zauwazcie, ze kilka posuniec bylo na granicy prawa, a zrobili je, by ulatwic mi zycie. Wiec nie jest az tak zle, jak sie wydaje.
_________________
"Na szczęście wszelakie - serce trza mieć jednakie" J.Kochanowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:58, 16 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


http://img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201411/1416120608_pvpxjy_600.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 15:45, 16 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 07 Gru '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aż krew człowieka zalewa, chyba szkolą ich w mossadzie.
[youtube]aż krew człowieka zalewa, chyba szkolą ich w mossadzie.
[/youtube]

a tu wywiad z ojcem zamordowanego przez policje 22 latka w nysie. kolejna ofiara "obrońców" społeczeństwa.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,P.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 08 Gru '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak to były plotki ze ten chłopak już nie żyje, póki co żyje, ale jest w stanie ciężkim z kulą miedzy kręgosłupem a aortą którą nie wiadomo jak wyjąć.
Swoja drogą podejrzanie cicho w tej sprawie.
Niemniej jednak zachowanie policjanta jest karygodne, strzelił do chłopaka przez boczna szybę z odległości półtora metra, to jak egzekucja...

i inny przykład jak teraz policja traktuje tych których ma chronić

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:50, 28 Gru '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



W dniu 18.12.2014r w miejscowości Busko-Zdrój w południe wychodząc z jasełek z przedszkola została zatrzymana podchodząc do swojego auta matka z 3 letnim dzieckiem . Podczas próby wylegitymowania została brutalnie skuta kajdankami z tyłu jak kryminalista na oczach swojego 3 letniego dziecka oraz innych dzieci i rodziców .

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/art.....F141229811
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:20, 29 Gru '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sie policjantka zabawiła...


Cytat:
Do niezrozumiałej sytuacji doszło w niedzielę przed południem w Warszawie. Policyjny radiowóz na przejściu dla pieszych skręcił gwałtownie w kierunku starszej kobiety, która nie zdążyła zejść z pasów po zmianie światła. Jak dowiedział się serwis nasygnale.pl, funkcjonariuszce, która siedziała za kierownicą, zatrzymano już prawo jazdy.
komentuj
"Polowanie na staruszkę na pasach - ile to powinno kosztować wg taryfikatora pln i punktów?" - napisał internauta pod filmikiem z samochodowego widerejestratora, zamieszczonym w serwisie YouTube.

Do zdarzenia - jak pisze świadek - doszło w niedzielę około godziny 9.40 na skrzyżowaniu Alei Jerozolimskich z ulicą Żelazną w centrum Warszawy.

Nagranie trafiło od razu do stołecznych policjantów na specjalną skrzynkę mejlową. Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Okazało się, że radiowóz prowadziła policjantka z wydziału ruchu drogowego.

Rzecznik Komendy Stołecznej Policji Mariusz Mrozek powiedział w rozmowie z nasygnale.pl że doszło do zachowania, które stwarzało realne zagrożenie dla pieszego. - W takich sytuacjach zatrzymujemy prawo jazdy i kierujemy sprawę do sądu - podkreślił i dodał, że tak też stało się w przypadku nieodpowiedzialnej funkcjonariuszki. Mrozek poinformował, że wykroczenia, które popełniła (nieustąpienie pieszemu i zmiana pasa ruchu na przejściu dla pieszych) zagrożone są 16 punktami karnymi i mandatem o łącznej wysokości 600 złotych. Zastrzegł jednak, że ostatecznie zadecyduje o tym sąd.

Rzecznik dodał, że funkcjonariuszka musi liczyć się także z innymi konsekwencjami. - Obecnie w związku z zatrzymaniem prawa jazdy została przeniesiona do innego wydziału i wszczęto wobec niej postępowanie dyscyplinarne - dodał.

Nagranie z "wyczynu" policjantki trafiło na specjalną skrzynkę mejlową. Zostały one uruchomione we wszystkich województwach. Można na nie przesyłać filmy, na których zarejestrowano niebezpieczne zachowania na drogach.

- Coraz więcej kierowców używa różnego rodzaju widerejestratorów. Sami zachęcamy ich do wysyłania nagrań, więc tym bardziej będziemy zwracali uwagę i reagowali na to, jak zachowują się za kierownicą policjanci - podkreśla Mrozek.

W ubiegłym tygodniu portal tvn24.pl pokazywał inne nagranie internauty, na którym widać radiowóz zaparkowany na miejscu dla inwalidów oraz dwóch mundurowych przy budce z kebabem. Andrzej Browarek z Komendy Stołecznej Policji informował później, że funkcjonariusz został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych i 5 punktami karnymi


http://nasygnale.pl/kat,1025341,title,Ra.....omosc.html
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
7070




Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:52, 02 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pracownik izby wytrzeźwień widział opaskę cukrzyka? Dyrektor: jakąś opaskę widać na nagraniu.

Dyrektor izby wytrzeźwień w Zabrzu (woj. śląskie), dokąd został przewieziony chory na cukrzycę, przyznał, że na monitoringu widoczna jest "jakaś" opaska przekazywana do depozytu. - Zdjętą opaskę strażnik miejski pokazywał pracownikowi izby - powiedział dyrektor placówki. Teraz będzie z nim wyjaśniał zaistniałą sytuację.

Naszej redakcji udało się skontaktować z dyrektorem zabrzańskiej izby wytrzeźwień, Andrzejem Wilkiem. Dyrektor placówki poinformował, że pan Maciej został przywieziony na izbę w sobotę o godz. 15:30, a wypuszczony o 20:57. Wtedy też zostało przeprowadzone badanie alkometrem, które potwierdziło trzeźwość chorego na cukrzycę.

"Jakaś opaska jest widoczna na monitoringu"

Dyrektor przyznał, że oglądał nagranie z monitoringu, na którym widać, jak zdjętą z ręki pana Macieja opaskę strażnik miejski pokazywał felczerowi (pracownikowi izby) podczas przekazywania jego rzeczy do depozytu. - Jakaś opaska jest widoczna na monitoringu, ale nie widać dobrze jej kolorów, ani tego, co jest na niej napisane - powiedział Wilk.

W tej sprawie dyrektor izby wytrzeźwień będzie rozmawiał we wtorek z felczerem, który w sobotę pełnił dyżur, aby wyjaśnić całą sytuację.

Andrzej Wilk jest zdziwiony sytuacją, albowiem nie otrzymał żadnej skargi ze strony pana Macieja. - W karcie ewidencyjnej jest możliwość wniesienia uwag - tych uwag nie ma. Oczekuję z jego strony takiej skargi, wtedy mogę się odnosić do sprawy - powiedział dyrektor placówki.

Zasłabł w drodze z pracy

Pan Maciej choruje na cukrzycę. Kiedy wracał w piątek autobusem z pracy, spadł mu cukier. Mężczyzna opadł z sił i ledwo trzymał się na nogach. Kierowca autobusu wezwał straż miejską z powodu dziwnego zachowania mężczyzny. Straż miejska, która przyjechała na miejsce, zabrała pana Macieja do izby wytrzeźwień w Zabrzu. Dopiero tam zauważono, że pan Maciej ma na ręku opaskę informującą o jego chorobie. Jak powiedział Kontaktowi 24 mężczyzna, wypuszczono go dopiero po kilku godzinach z rachunkiem na prawie 300 złotych.

- Ja nie wiedziałem co się wokół mnie dzieje. Zabrali mnie na izbę wytrzeźwień rozebrali do majtek i trzymali mnie z pijanymi osobami - powiedział Kontaktowi 24 pan Maciej, mieszkaniec Świętochłowic.

"Powinni zauważyć opaskę"

Pan Maciej nosi na ręku specjalną opaskę "Jestem cukrzykiem. Jeśli zasłabnę wezwij lekarza". - Strażnicy miejscy, którzy przyjechali na miejsce powinni zauważyć, że mam taką opaskę - uważa mężczyzna.

Jak dodał, w plecaku miał dokumenty potwierdzające jego chorobę oraz insulinę i glukometr.

Opaskę pana Macieja zauważyli dopiero w izbie wytrzeźwień, ale jak mówi mężczyzna, nadal nie udzielono mu pomocy.

- Kiedy oprzytomniałem, kilkakrotnie dzwoniłem dzwonkiem i mówiłem, że jestem cukrzykiem i mogę zapaść w śpiączkę. Oni straszyli tylko, że zapną mnie w pasy - dodał.

Straż miejska: Nie wyglądał jak osoba chora

Straż miejska, która zabrała pana Macieja z autobusu podaje, że mężczyzna "wyglądał jak po spożyciu jakiegoś środka odurzającego".

- Mężczyzna zachowywał się wulgarnie i agresywnie. Nie było z nim kontaktu. Kiedy strażnicy prosili go o dokumenty, przeklinał i szarpał się. Nie czuć było od niego alkoholu, jednak wyglądał jak po spożyciu jakiegoś środka odurzającego. Kiedy chcieli zbadać go na obecność alkoholu, odmówił. Nie wyglądał jak osoba chora - powiedziała nam Mirosława Uziel-Kisińska, rzecznik prasowa Straży Miejskiej w Zabrzu.

Strażnicy przewieźli go do Izby Wytrzeźwień na ulicy Wolności 94 w Zabrzu. Jak dodała rzeczniczka, w izbie wytrzeźwień mężczyzna również odmówił badania alkomatem.

Pan Maciej przekonuje jednak, że był badany na obecność alkoholu, które wykazało, że ma zero promila alkoholu w organizmie.

Rachunek na 280 złotych

Pan Maciej twierdzi, że spędził w izbie kilka godzin. - Około godziny 21 puścili mnie do domu z rachunkiem na 280 zł - powiedział. Dokument pokazał na antenie TVN24.

Mężczyzna dodał też, że nie ma zamiaru zapłacić za pobyt w izbie wytrzeźwień.

- Oczekuję przeprosin. Jechałem na rodzinny obiad. Moja żona nie wiedziała co się ze mną dzieje. Myślała, że coś mi się stało, dzwoniła do szpitali - powiedział nam mężczyzna - Nie zostawię tak tej sprawy, ponieważ na niebezpieczeństwo narażone było moje życie - dodał na antenie TVN24.



http://kontakt24.tvn24.pl/pracownik-izby.....56657.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:04, 03 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczafi




Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 02:06, 04 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak wygladaja przesluchania w Polsce :



http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20131009/POWIAT0210/131008857



http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3.....32946.html





http://wyborcza.pl/1,76842,14451042,Poli.....chamy.html

Nie pierwszy raz wychodzi na jaw, że POlska policja lubuje sie w "wolnościowych", KoLiberalnych metodach a'la pinochetowskie Chile czy USA - zgodnie z zasada "chcacemu nie dzieje sie krzywda". Istny prawicowy raj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:28, 04 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaczafi, o ile trzeba piętnować mendy, które torturują innych ludzi nadając "przyjazne" nazwy typu waterboarding, o tyle Twój komentarz fatalnie świadczy o poziomie, jaki reprezentujesz.
Widać wyraźnie, że socjalizm jest dla Ciebie optymalnym wyborem. I tego się trzymaj...
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczafi




Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:04, 04 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
Kaczafi, o ile trzeba piętnować mendy, które torturują innych ludzi nadając "przyjazne" nazwy typu waterboarding, o tyle Twój komentarz fatalnie świadczy o poziomie, jaki reprezentujesz.
Widać wyraźnie, że socjalizm jest dla Ciebie optymalnym wyborem. I tego się trzymaj...


Jakikolwiek moj wybor nie gra tutaj zadnej roli. Rzecz w tym, ze polska policja zdaje sie wzorowac na najbardziej niechlubnych przykladach rodem z USA i dyktatur Ameryki Lacinskiej (oczywiscie pomijanych przez system zaslona milczenia), zamiast dazyc do standardow panstwa respektujacego wolnosc jednostki. W tym caly problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 21:52, 04 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam nie wygłupiaj się, że to są jakoweś pojedyncze mendy.
Niestety to już jest SYSTEM. Te działania są systemowe, bo wszystkie służby strzegące władz oderwanych od społeczeństwa {Wczoraj policja strzelała do górników. Na razie z gumowych kul} mają pełne wsparcie tych władz we wszystkim co robią, więc robią co im się żywnie podoba.
Dziś zakończyła się sprawa 19 latka postrzelonego wielokrotnie podczas omyłkowego zatrzymania przez policję. Chłopak został kaleką.
Trzech policjantów zostało skazanych, ale sąd tak się długo brandzlował, że zarzuty się jakoś, dziwnym trafem przedawniły, więc owi nie trafią do więzienia. Oczywiście nadal pracują w policji Laughing
Co byś powiedział, co byś zrobił, gdyby to był twój syn albo brat? To nie system tylko mendy, które trzeba piętnować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 04 Lut '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendate: nie wygłupiaj się. Chyba jest oczywistym nadużyciem komentarz mr Kaczafi'ego:

"POlska policja lubuje sie w "wolnościowych", KoLiberalnych metodach a'la pinochetowskie Chile czy USA - zgodnie z zasada "chcacemu nie dzieje sie krzywda". Istny prawicowy raj."


I do tej jego wypowiedzi nawiązuję. Co mają wolnościowcy wspólnego z katami SBckimi i innymi amerykańskimi czy chińskimi reżimowymi terrorystami??!!!
A propos piętnowania systemu... No to polska komuna rzeczywiście wystrzegała się przemocy, jak nigdy przedtem, ani potem...Ja pierdolę taki system.

_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17   » 
Strona 12 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polska Policja - mordercy i tchórze
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile