W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ważna decyzja UEFA dotycząca Euro2012  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2609
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 07 Cze '12   Temat postu: Ważna decyzja UEFA dotycząca Euro2012 Odpowiedz z cytatem

Doprawdy nie rozumiem "polityki informacyjnej" polskich portali netowych.Jak można "trzymać pod korcem" tak ważną informację.
W imieniu UEFA Michel Platini oświadczył że w razie rasistowskich ekscesów na trybunach sędziowie będą przerywać mecze a być może całe rozgrywki
http://translate.google.pl/translate?hl=.....md%3Dimvns
http://sport.rbc.ru/football/newsline/07/06/2012/353583.shtml
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 14:36, 07 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tvn24.pl/sport,4/strefa-kibica-na-zywo,255965.html
Cytat:
Jeżeli w trakcie meczu na Euro dojdzie do incydentów na tle rasistowskim, sędziowie będą zobowiązani do przerwania meczu - powiedział szef UEFA, Michel Platini.



2009-04-21
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1.....ykach.html
Cytat:
- Jeśli okrzyki byłyby kontynuowane, to mecz powinien zostać przerwany. Potrzebna jest odwaga, aby przeciwstawić się rasizmowi. Taka jest misja UEFA - zakończył Platini.



To dobrze, czy zle, @Pszek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 07 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda, że nie reagowali tak w RPA, jak okrzyki były, ale w inną stronę Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 07 Cze '12   Temat postu: Re: Ważna decyzja UEFA dotycząca Euro2012 Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
Doprawdy nie rozumiem "polityki informacyjnej" polskich portali netowych.Jak można "trzymać pod korcem" tak ważną informację.
W imieniu UEFA Michel Platini oświadczył że w razie rasistowskich ekscesów na trybunach sędziowie będą przerywać mecze a być może całe rozgrywki


Bo w Polsce nie ma rasizmu a kibice jedynie dopingują w ten sposób swoją drużynę. Palenie szalików, flag, rzucanie butelkami, transparenty z których kipi nienawiść to sposób kibicowania w Polsce i każdy się w Polsce z tym zgodzi, "że nie ma nic w tym złego, a jak ktoś inny zza granicy twierdzi inaczej to jest głupi, i niech spada".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 15:13, 07 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ElCommendante
Tam nie bylo slychac, byly wuwuzele Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zarowka




Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 79
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:17, 07 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ przestań pierdolić te głupoty... na zachodzie występuje rasizm w takim samym stopniu, a gdzieniegdzie nawet większym. Szukasz problemów tam gdzie ich nie ma lub go wyolbrzymiasz. Po co? Prędzej będzie przerwany mecz innych drużyn niż Polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:29, 07 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zarowka napisał:
goral_ przestań pierdolić te głupoty... na zachodzie występuje rasizm w takim samym stopniu, a gdzieniegdzie nawet większym. Szukasz problemów tam gdzie ich nie ma lub go wyolbrzymiasz. Po co? Prędzej będzie przerwany mecz innych drużyn niż Polski.


Więc stan na wysokości zadania i pokaż ten rasizm na stadionach w UK! Jak nie możesz to po prostu przestań usprawiedliwiać Polską głupotę twierdzeniem, że tak wszędzie jest.
W UK na stadionie, jaki kol wiek przejaw rasizmu czy dyskryminacji (nie koniecznie rasowej) spotyka się z natychmiastową interwencją służb porządkowych a delikwent jest odbierany przez policję, gdzie na komisariacie jest przesłuchiwany i możliwe, że może dostać zarzut dotyczący dyskryminacji co w UK jest przestępstwem karnym.
W Polsce istnieje dyskryminacja i rasizm. Na stadionach to już kipi.
Nie jestem miłośnikiem żydów, ale robić z siebie debili i krzyczeć na stadionach do drugich kiboli a tamci to samo do krzyczą w odpowiedzi wygląda żałośnie i po prostu debilnie. I tak jest to widziane na zachodzie. Może ty i tobie podobni mają w dupie to jak Polskę postrzegają za granicami, ale nie tylko ty masz obywatelstwo Polskie.
Nadal nie pokazałeś ustawek w UK. Jak już ci napisałem, w UK nie ma walki kiboli MC z MU czy Liverpool z Everton.
Kibice jednych czy drugich związani są z drużyna ale nie organizuje się debilizmu znanego z dzikiego wschodu.
Sprawa druga: jakim debilem i małym móżdżkiem trzeb być, by na widowiskach sportowych (WIDOWISKACH) robić zadymy i jedni drugich obrzucać hasłami "ty żydzie"... Proponuję też w teatrach, kinach i na festynach ludowych. A może w Kościele zrobić taką zadymę z transparentami i hasłami?
Może kibole powinni własną ligę stworzyć gdzieś na Syberii...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:34, 07 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to mam nadzieję, że UEFA dotrzyma słowa.

Bo o ile EURO mi totalnie zwisa, o tyle odwołanie zawodów z powodu tego, że polscy kibice przemycili na stadion, a potem rozwinęli w czasie meczu transparent "Polska Jihad" - to by było wydarzenie, którego chętnie doświadczę.
Kurwa, jaka szkoda, że Izrael się nie zakwalifikował... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 07 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieprzyć pomówienia a póki co kibicujmy jutro naszym

Polska - Grecja

Polska gola

Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zarowka




Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 79
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:04, 07 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Nadal nie pokazałeś ustawek w UK. Jak już ci napisałem, w UK nie ma walki kiboli MC z MU czy Liverpool z Everton.


pn mar 12, 2007 7:01 pm
Holba napisał:
Wczoraj, 3 godziny po meczu FA Cup Chelsea-Tottenham doszlo do (wg prasy) umowionej walki Headhaunters z Yid Army. Pijący w knajpie kibice Tottenham zostali zaatakowani przez Chelsea. Walczylo sie po ok 20 osob z obu stron.
19 osob aresztowano. Headhunters wjechalo z kijami besbolowymi, hokejowymi oraz nabijanymi gwozdziami i nozami. Walka trwala ok 20 minut.

pzdr


jak znajdę czas to pokażę ci rasizm.
I nie mów tylko, że to co wkleiłem to jeden przypadek, tylko jest to pierwszy z brzegu. Nie mam czasu, żeby wyszukiwać ci informacje o wszystkich takich zdarzeniach.
To, że o czymś nie wiesz nie znaczy, że tego nie ma Wink i nie stosuj nagonki na polskich kibiców rodem z TVNu i Gówna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:43, 07 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral widzę, że pierdolisz smuty, bo futbolem to TY się nie interesujesz. Kibole w Grecji i na odwrót w Turcji to jadą po sobie, jak chcą. Pierdolić Turasa to tam jest miłe i przyjazne określenie. Nie mówię już nawet o Cyprze.
Szkoda, że Turasom nie udało się siedziby UEFA rozpierdolić, jak im Fenerbahce wycofali z rozgrywek. To byłby dopiero przejaw wandalizmu. Polscy kibole to przy Turasach pikuś.
Niestety obecnie poprawni politycznie srają się tylko, jak w zdaniu pojawi się słowo czarny lub żyd.
Czemu się tak nie srają, jak w zdaniu w amerykańskiej TV pada słowo Palestyńczyk, Arab, Irańczyk w bardzo negatywnym tonie. Nie mówię już nawet o tym, jak w ju es ej mówi się na ulicach.
Jak widać punkt widzenia zależy od punktu ustawienia się na skali poprawności politycznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 07 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też myślę @goral, że z deka cię ponosi ta fascynacja kulturą i salonowym obyciem brytyjskich kibiców.
Spójrz prawdzie w oczy: to takie samo bydło jak i nasze - z tym, że jeszcze głupsze. O ile na tym poziomie - gości jarających się bandą cyrkowców biegających za piłką - idzie jeszcze stopniować głupotę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 07 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
No to mam nadzieję, że UEFA dotrzyma słowa.

Bo o ile EURO mi totalnie zwisa, o tyle odwołanie zawodów z powodu tego, że polscy kibice przemycili na stadion, a potem rozwinęli w czasie meczu transparent "Polska Jihad" - to by było wydarzenie, którego chętnie doświadczę.
Kurwa, jaka szkoda, że Izrael się nie zakwalifikował... Laughing


Ja tam przeciw Jihadowi nic nie mam. To ani nie rasizm ani antysemityzm, to zwykłe zawołanie do (mówiąc prostym językiem) pogłębienia własnej wiary (mylnie określane jako zbrojna ofensywa). Tak jak nie miał bym nic przeciw hasłu "Wolna Palestyna".
To, że tego nie będzie bo zabronią to polityka nie rasizm.
Ja bym chętnie zobaczył hasło w stylu: "Tusk i Kaczyński - wypierdalać! PO-PiS najwięksi złodzieje Polski" itp.
Ewentualnie chętnie bym widział wkurwione tłumy pod URM-em domagające się kasacji ustawy o podwyższonym wieku emerytalnym a nie głupie napierdalanie się bo ten mieszka bliżej ŁkS a ten bliżej Widzewa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 07 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale zrozum, że cały ten "rasizm", "stadiony śmierci", "polskie obozy" - to wszystko to te same nazwy tej samej rzeczy: polonofobii Laughing
A ty się dajesz w to wrobić, jakbyś Polaków nie znał - gdy przecież znasz ich doskonale i wiesz że przeciętny Polak, może i ma bardziej niewyparzony ryj, ale nie jest większym rasistą/antysemitą/nacjonalistą/patriotą niż przeciętny Brytol, albo Żyd - po prostu Polak potrafi - więc jest bardziej ekspresywny, pomysłowy w wyrażaniu tego co myśli i czuje Smile

A "ważna decyzja UEFA", że mogą unieważnić Euro, bo Platini obejrzał na BBC reportaż jakiegoś żydowskiego debila, co Austrii od Czech nie odróżnia - to jest po prostu żenada. I bynajmniej nie moja - wstyd mi za całą tą jebaną żydowską UEFĘ. Przy czym, gdy mówię "żydowską", to nie mam tu na myśli rasy, a wyłącznie to jak są łasi na kasę, jebane chuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 07 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
Pieprzyć pomówienia a póki co kibicujmy jutro naszym


"Naszym" to znaczy komu?
Przypadkowym grajkom na kolanach wyproszonych przez Smude by zagrali dla kadry bo babcia była Polką?
O tym się nie mówi w Polsce ale Koscielny z Arsenal (Obywatelstwo francuskie, polskie korzenie) wprost odmówił Smudzie.
Przeważnie są to średniacy w swoich ligach, często nie grający całych meczów.
Po EURO2012 więcej dla kadry nie zagrają bo się będą obawiać o brak zainteresowania ze strony managerów.
A do tego w reprezentacji masz przestępce skazanego za sprzedawanie meczów!!!
Reprezentacja narodowa musi być czysta, bo ma być wzorem. A tu mamy kadrę która gloryfikuje przestępców.
Wybaczcie ale ja kibicować kadrze Smudy nie zamierzam, bo to wstyd.
Ta kadra z pewnością mnie nie reprezentuje, może Smude, Late, Komorowskiego z Tuskiem i Kaczora tak, ale nie wyrażam zgody by złodziej mnie reprezentował.

Cytat:

Polska - Grecja

Mój typ: 0-3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 07 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Ale zrozum, że cały ten "rasizm", "stadiony śmierci", "polskie obozy" - to wszystko to te same nazwy tej samej rzeczy: polonofobii Laughing
A ty się dajesz w to wrobić, jakbyś Polaków nie znał - gdy przecież znasz ich doskonale i wiesz że przeciętny Polak, może i ma bardziej niewyparzony ryj, ale nie jest większym rasistą/antysemitą/nacjonalistą/patriotą niż przeciętny Brytol, albo Żyd - po prostu Polak jest bardziej ekspresywny Smile


No i właśnie ta ekspresja bardzo drogo kosztuje, może warto się nad tym zastanowić, że można więcej "ugrać" jeśli się zmieni wizerunek, który jak sądzę jest wymyślany i podtrzymywany przez samych zainteresowanych na jak największą polonofobię. Zamiast dawać się prowokować, może warto czasem pomyśleć?
Co do kibiców angielskich, ja ich nie gloryfikuje a jedynie pokazuje debilizm naszych kiboli, którzy poprzez własne debilizmy wzmacniają tylko taki właśnie obraz Polski.
Ja nie zacząłem porównywać kibiców Polskich do Angielskich a jedynie sam dałem się wciągnąć w piaskownicę porównania kto większy debil... A nie o to biega. Bo tak samo jak Polscy kibole też Ukraińscy wyglądają na tych samych debili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 07 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral to kibicuj Francuzom, gdzie trudno znaleźć takiego, który po Francji by mógł hasać jakieś 100 lat temu. Sorry jest taki nazywa się Ribiery, ale kolo lubi ruchać małoletnie prostytutki.
Lepiej może Włochów, ale nie tam też sprzedajne chuje. Ustawiają mecze częściej, niż Piszczek w nich gra. Włącznie z wielką gwiazdą Gigi Buffonem.
To może lepiej Angole, ale gdzież tam Terry obraża swojego czarnego kolegę z drużyny. Cole posuwa wszystko, co się rusza i na drzewo nie ucieka i tym sposobem posunął też żonę kumpla z repry. Rooney z dzielni dziwek nie wychodzi.
I tak, by można pisać dalej o kolejnych reprach, więc ...
Nasze chłopaki to wręcz wychodzą na grzeczne i uczciwe aniołki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 07 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
No i właśnie ta ekspresja bardzo drogo kosztuje, może warto się nad tym zastanowić

Ale kibole nie są od tego żeby się "zastanawiać" - to z założenia idioci, a nie politycy. Robią to co robią spontanicznie, a zarazem z premnedytacją - i wcale nie uważam, żeby akurat polscy kibole byli jakimiś super rasistami, w odróżnieniu od kiboli innych krajów.
A ja natomiast mam to w dupie co sądzi o nich, tym bardziej o mnie, pan redaktor z BBC, co nie odróżnia Austrii od Czech - chuj mu w dupę, głąbowi jebanemu; przeciętny polski kibol - łysy rasista i antysemita z głupim szalikiem chuj wie czego, ma więcej oleju w głowie, niż ten debil z BBC od stadionów śmierci, którego reportaż tak podziwiasz, że niby pełen prawdy Smile

Kiedy niby ostatnio ktoś w Polsce zginął na stadionie?
A że murzynów wyzywają z trybun od bambusów - to wiadomo nie od dziś.
I będą wyzywać - UEFA chuja może tu poradzić.
Ludzie sami muszą poznać murzyna i zaprzyjaźnić się z nim - dopiero wtedy im to przejdzie.
A że w Polsce jest mało murzynów, nie każdy ma okazję się zaprzyjaźnić - to jest tak, jak jest.
Co wcale nie znaczy, że u nas są stadiony śmierci, a w Anglii stadiony zycia - nosz kurwa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ważna decyzja UEFA dotycząca Euro2012
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile