W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kłamstwa oczywiste   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1640
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prawie_magister




Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 19 Lut '10   Temat postu: Kłamstwa oczywiste Odpowiedz z cytatem

Mam propozycję, aby spróbować zestawić tutaj list "oczywistych" kłamstw. Oczywistych z tego względu, że są do sprawdzenia od ręki jednak krążą niemal jak dogmaty, rozpowszechniane wciąż przez media i pseudo-autorytety.
Na początek np. "Profesor" Bartoszewski (nasz wielki autorytet;) - wg wikipedii nie skończył nawet studiów:

http://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82adys%C5%82aw_Bartoszewski
"studia polonistyczne na Wydziale Filologicznym UW w trybie eksternistycznym. Złożył na ręce profesora Juliana Krzyżanowskiego pracę magisterską, jednak decyzją rektora UW Stanisława Turskiego został w październiku 1962 skreślony z listy studentów"

Niecierpliwie czekam na Wasze propozycje. Jedna prośba, aby dowody były nie do obalenia - wiarygodne źródła: prasa powszechna, wikipedia, filmy z programów informacyjnych. Może to przekona niedowiarków Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:17, 20 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiste kłamstwo to np. to że polskie wojsko nie brało udziału w wojnie w Iraku, ani w Afganistanie.
Tylko w misji pokojowej... Very Happy

Jednakże... niektórzy twierdzą, że dowody na to są obalalne. Niczym pół litra w faktach po faktach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:37, 20 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Oczywiste kłamstwo to np. to że polskie wojsko nie brało udziału w wojnie w Iraku, ani w Afganistanie.
Tylko w misji pokojowej... Very Happy

"Misja Pokojowa" ale zajebiście pojemne hasło.
Co do IRAKU tam nawet nie byliśmy w misji pokojowej w rozumieniu prawa międzynarodowego, bo ONZ głosował przeciwko interwencji. Wojna w 2004 roku była nielegalna, teraz można ją co najwyżej nazwać zalegalizowaną.
Co do Afganistanu to co prawda Amerykanie napadli go nielegalnie, ale my już wkraczaliśmy kilka dni po rezolucji ONZ wiec prawie na legalu.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:05, 20 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ya napisał:
"Misja Pokojowa" ale zajebiście pojemne hasło.
Jego pojemność jednakże nie może uszczuplać pojemności hasła "Wojna". Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
prawie_magister




Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:21, 20 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki ale bardziej zależy mi na tym co związane jest z "nowym ładem" Wink. Do źródeł dodałbym zapisy w ustawach, dokumenty ze stron administracji państwowej itd. Na pewno wśród użytkowników jest więcej inwencji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:03, 20 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam pojęcia o czym ty mówisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
prawie_magister




Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:14, 20 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez na odparcie kłamstw związanych z gonitwą za NWO: a więc fałszywych autorytetów, informacji, pojęć itd. prostych do udowodnienia, a znanych powszechnie pod fałszywą postacią. Może tak będzie jaśniej :}
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prawie_magister




Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 20 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prostych do odparcia, żeby nie było niedomówień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:19, 20 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie widzę zależności pomiędzy wyrażeniem "kłamstwo oczywiste" oraz "fałszywy autorytet".
autorytet jest zawsze subiektywny natomiast oczywistość kłamstwa musi być obiektywna.

co to jest gonitwa za NWO? co to jest NWO?
jak można mówić o "oczywistych kłamstwach" posługując się tak mętnymi (niezdefiniowanymi) pojęciami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
prawie_magister




Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:57, 21 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko wyjaśniłem na początku. Nie użyłem słów niezrozumiałych, nie wiem więc o co chodzi. Podobno jesteś administratorem i nie wiesz co to NWO ? Smile
Zresztą zostawmy nawet Nowy Porządek Świata (=NWO) i wróćmy do istoty tematu. Tematu nie zmienię, bo chyba nie ma takiej możliwości. Można było napisać "powszechne kłamstwa proste do obalenia". Zamiast szukać dziury w całym wykazałbyś się jakąś inwencją Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:22, 21 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piedolisz głupoty jak mało który.

nie - pomimo tego że jestem administratorem nie wiem co to NWO.
a ktoś ci powiedział, że wiem? w takim razie cię okłamał - podaj mi jego dane Smile

ale skoro ty wiesz to może mi wyjaśnij zamiast od razu przechodzić "do istoty tematu"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:59, 21 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie widzę zależności pomiędzy wyrażeniem "kłamstwo oczywiste" oraz "fałszywy autorytet".
autorytet jest zawsze subiektywny natomiast oczywistość kłamstwa musi być obiektywna.

Oczywistość kłamstwa również jest subiektywna, np. Bimi uważa że atak na USA 9/11 to oczywiste kłamstwo.
Jak chcecie być naprawdę racjonalni to przestańcie używać słów obiektywny,subiektywny,oczywiste, prawdziwe i innych mówiących o subiektywnej obiektywności itp.
Chyba że chodzi o robienie kariery w polityce to wtedy takie pierdoły są wskazane.
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 21 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 napisał:
Oczywistość kłamstwa również jest subiektywna, np. Bimi uważa że atak na USA 9/11 to oczywiste kłamstwo.

Oczywiste kłamstwo (tudzież oczywista manipulacja) to twierdzenie że ja tak uważam.

Uważam natomiast, że twierdzenie iż wieże WTC zawaliły się bez udziału ładunków wybuchowych - to oczywiste kłamstwo.
A jeśli ty nie rozumiesz oczywistości tego kłamstwa to pozostaje mi jedynie wyrazić wyrazy głębokiego współczucia.
Przeprany mózg nigdy nie pojmie prostoty oczywistości - zawsze będzie jej zaprzeczał przy użyciu pokrętnych wyjaśnień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kłamstwa oczywiste
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile