W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zakładanie nowych tematów - zmiana  
Podobne tematy
Pałka się przegła68
Drobna zmiana w liczeniu limitu postów13
Ograniczenia postowania 
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
21 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 4993
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:49, 17 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

amnestia , to jest to czego potrzebujemy na tym forum. Ja osobiście wstawiam sie za PrOmeteuszem , jeśli trzeba oddam swoje 4 posty na rzecz tego gościa. Bo warto , a ja wierze w jednostki .
Bez wiary wszystko będzie stracone .

Więc Bimi warto rozpatrzyc pewna forme amnestii dla co niektórych . To jest odpowiedni czas .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:50, 17 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Więc Bimi warto rozpatrzyc pewna forme amnestii dla co niektórych . To jest odpowiedni czas .


No nie wiem? Środa popielcowa, to u Bimiego nie przejdzie. To już prędzej na Prima Aprilis:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:28, 17 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem krotko - coraz mniej mi sie to wszystko podoba. Forum zaczyna przypominac troche polski sejm - i pod wzgledem merytoryki i pod wzgledem zajmowania sie i sposobu tegoz zajmowania sie 'problemami' jak ten. Przyznam ze to m.in. sklania mnie ostatnimi czasy do rzadszego zagladania i postowania na prawda2.info

Bimi - sugestia do Ciebie - choc mimo wszytko nie spodziewam sie ze wezmiesz to pod uwage:

Zamiast pierdolni i coraz to nowych obostrzen - znacznie lepszym pomyslem byloby wprowadzenie czegos odwrotnego do pierdolni - czyli w miare 'elitarnego' dzialu forum, gdzie publikowac mogliby wybrani przez ciebie najlepsi/najwartosciowsi postowicze. Mysle ze to mialoby duzo lepszy skutek:

1. Ludzie z podstawowego forum starraliby sie pisac lepsze posty, zeby moc dostac sie do wąskiego forum 'elitarnego', zwlaszcza gdybys wybieral publikujacych tam ludzi faktycznie z glowa i na tyle obiektywnie na ile potrafisz
2. Wąskie forum mialoby esencje merytoryki i przez to nie trzebaby szukac rodzynek w gownie. Czesc tematow powtarzalaby sie na obydwu forach, ale mysle ze to jest problem - bylaby faktycznie okazja do prownywania jakosci obu dyskusji. Poza tym nie ma przeciwwskazan zeby tematy na obu forach mogly do siebie nawiazywac. Np. na forum glownym ktos puszcza ciekawego newsa, a na forum wąskim zaczyna sie rownolegle odrebna dyskusja i komentowanie tego faktu.
3. Waskie forum - mialoby szanse stac sie wizytowka i takim centrum publikacyjnym dla forum. Moglbyby tam byc publikowane ciekawe artykuly pisane przez jego uczestnikow- ja osobiscie nie mam nic przeciwko, zey taki artykul moglby byc jedna z przepustek do waskiego foruum. Na takiej samej zasadzie jak w tej chwili postowicze oceniaja 'podanie o rejestracje' - tak samo uczestnicy waskiego forum mogliby dopuszczac kolejnych czlonkow na podstawie podobnych ocen - jesli wlasciwie dobierzesz ludzi na poczatku oni sami zadbaja o to by nie wpuszczac trolli i roznej masci informacyjnych uzurpatorow - moglbys zostawic sprawy swojemu biegowi - waskie forum zarzadzaloby sie same, a ty moglbys interweniowac tylko w wyjatkowych sytuajach.

[EDIT]
w razie czego - jak do waskiego forum dostanie sie przez przypadek ktos niepozadany, jego uczestnicy sami szybko zidentyfikuja swoja pomylke, zdobia glosowanie / DEMOKRACJA BEZPOSREDNIA Very Happy \ i poprosza cie o usuniecie danej osoby. Kto wie moze nawet ustalilaby sie z czasem nawet jakas 'mala konstytucja'. Zasady bylyby fair, przejrzyste dla wszystkich i powszechnie akceptowane, i wierze, ze w gronie ludzi o wysokiej kulturze i merytoryce - ta demokracja bezposrednia faktycznie by zadzialala

Arwena
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 17 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny pomysł Arwena - ciekawe co na to Bimi ?
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boooor




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:03, 18 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi to bolszewik i postępuje jak oni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:24, 18 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to i tak dobrze, że nie mason. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 18 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

suspenser napisał:
Świetny pomysł Arwena - ciekawe co na to Bimi ?

co na to Bimi? poraz kolejny obciął mi limit postów tym razem do 4 na dobe.

Bimi - naprawde nie rozumiem - to co robisz jest pierwszorzedna strategia do zarżnięcia tego forum.
Nie potrafie też oprzec sie wrazeniu ze znajdujesz jakąś dziwną przyjemność w "eliminowaniu" innych i być może czytaniu bluzgów na swój temat od osób którym umyslnie pozostawiłes 1 post swobody wypowiedzi.
Byc może wydaje ci się, że możesz kogoś w ten sposób pognębić, ale to tylko te forum zostaje pognebione.
Jednocześnie dziwi mnie tolerowanie takich narcyzów jak XTC, którzy niewiele wnoszą dla tej społeczności.

To forum dalo mi bardzo wiele - takze w sferze poszukiwania źródel, analizowania faktow w kontekscie wymienionych tutaj poglądów. Z żalem patrze jak niszczeje, ale też nie potrzebuję go już teraz tak, jak kiedyś.

Jeśli ktoś ma chęć rozmawiać ze mną, przesyłać sobie informacje i dyskutować poza tym forum proszę o kontakt na priva - wymienimy się emailami.

pozdrawiam
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zakładanie nowych tematów - zmiana
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile