W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Super pomysły na Walentynki  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1568
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 10 Lut '10   Temat postu: Super pomysły na Walentynki Odpowiedz z cytatem

Interia przyslala mi spam pod takim wlasnie tytulem. Niby nic takiego a dalo mi do myslenia. Pierwsze gdzie sie podzial w moim rozumieniu swiat, gdzie jakos wszystko bylo w miare poukladane i i w miare normalne. I druga sprawa moze wazniejsza, czy my jestesmy stadem baranow, na ktorych robi sie roznego rodzaju badania i testy w stylu czego konsument potrzebuje to im damy, czy moze jest odwrotnie, wymysla sie rozne glupoty typu zgadnij czy pies jest kotem - wyslij sms i wygraj, albo super pomysl na walentynki i wciska sie tluszczy aby nie myslala czasami o wazniejszych sprawach i nie czula sie indywidualna istota ludzka. Jezeli mnie sie chce rzygac na widok tego badziewia krzyczacego ze stron internetowych, tv, bilbordow i reklam to podejrzewam ze nie jestem w tym sama. Jezeli inni mysla podobnie jak ja, to w jakim celu to gowno sie serwuje? swiat goni coraz szybciej, moze warto czasami przystanac odpoczac i powiedziec manipulatorom won?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:25, 10 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie chcą być manipulowani.
Co się stanie jak pozbawisz owiec przewodnika?
Rozejdą się i prędzej czy później wilki je zeżrą.

Próba stworzenia świata gdzie ludzie obiektywnie myślą ,
nie powtarzając decyzji innych jako swoich...
Eh. to nie zadziała.

Ty powiedz manipulatorom won , nakłoń bliskich.
A stada ludowców zostaw jakiemuś przyszłemu "liderowi".
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 10 Lut '10   Temat postu: Re: Super pomysły na Walentynki Odpowiedz z cytatem

Bou napisał:
..... I druga sprawa moze wazniejsza, czy my jestesmy stadem baranow, na ktorych robi sie roznego rodzaju badania i testy w stylu czego konsument potrzebuje to im damy

Tak
Bou napisał:
..... czy moze jest odwrotnie, wymysla sie rozne glupoty typu zgadnij czy pies jest kotem - wyslij sms i wygraj, albo super pomysl na walentynki i wciska sie tluszczy aby nie myslala czasami o wazniejszych sprawach i nie czula sie indywidualna istota ludzka.

Tak

Bou napisał:
..... Jezeli mnie sie chce rzygac na widok tego badziewia krzyczacego ze stron internetowych, tv, bilbordow i reklam to podejrzewam ze nie jestem w tym sama. Jezeli inni mysla podobnie jak ja, to w jakim celu to gowno sie serwuje? swiat goni coraz szybciej, moze warto czasami przystanac odpoczac i powiedziec manipulatorom won?


Na rynku nabywców wyróżnić można 3 segmenty: Konie robocze, Podróżnicy - Specjaliści oraz Klasa Mercedes. Laughing
Każdy segment ma inne potrzeby i pragnienia, a więc wymaga innej strategii marketingowej, która będzie się do nich odnosiła. Jedną z pierwszych decyzji będzie wybór dwóch segmentów docelowych . Po wybraniu rynku docelowego, należy opracować, a następnie wprowadzić w życie strategię marketingową dla wybranych segmentów.

Konie robocze to największa grupa klientów.(kupują wszystko co leci,także walentynki) Laughing

Segment Podróżnicy -część z nich też kupi nową idee Laughing

Segment Mercedes -jak oni kupią, to wszyscy też Laughing

Liczy się tylko ten ostatni, reszta owiec pójdzie za pasterzem. Laughing
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 10 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ty jestes koniem roboczym czy mercedesem? a moze nie pasujesz do zadnego segmentu? nie mialam na mysli strategii marketingowych , grup docelowych tylko to co sie ze z ludzmi i ogolnie ze spoleczenstwem dzieje - a moze nie z ludzmi moze z gra iluzji jakiej jestesmy poddawani? moze znkomita wiekszosc ma w dupie walentynki tylko jak ryby milcza? jesli nikt nie mowi nie to znaczy ze jest tak, i mozna wysylac dalej spamy o walentynkach lekarstwach na wszystko i kredytach za darmo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:24, 10 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę Bou że powinnaś przestać zwracać na to uwagę, wtedy odłączysz sie od mimowolnego wplywu tych rzeczy, na siebie.
Wybór jest w Twoich rekach.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:07, 10 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę Aya, że Bou nie chodziło o wpływ na siebie. Mnie też przeraża to co się dzieje w społeczeństwie. Mówię o coraz intesywniejszej "amerykanizacji"... co ryj to gwiazda, jazzy, trendy, sexy, trendsetterzy, lunch w pracy itd. Oraz o ogólnym popadaniu w konsumcyjny i sterowany modą i reklamą "flow" - już od najmłodszych lat. Pierwsze, dorodne owoce tych praktyk chodzą pewnie teraz do gimnazjum (fabryki idiotów). Pominę już kwestie debilnych mediów, galerianek, słitaśnych fotek i pokemonów... Smile

A... zapomniałem wspomnieć o bożym narodzeniu zaczynającym się 2 listopada, które jest równie dziwnym fenomenem jak walentynki. Jak dwoje ludzi jest w sobie zakochanych to każdy spędzony razem dzień jest dniem zakochanych. Zresztą ostatnio każdy dzień jest światowym dniem czegoś tam... Kilka autentycznych przykładów:
Światowy Dzień Nerek, Światowy Dzień Kota, Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, Światowy Dzień Walki z Pustynnieniem i Suszą, Światowy Dzień Toalet, Światowy Dzień Geografa, Światowy Dzień Osób Jąkających się, Międzynarodowy Dzień Mówienia po Piracku (WTF?!), Światowy Dzień Liczby Pi itp. Są jeszcze w ogóle jakieś wolne dni? Very Happy
http://pl.wikipedia.org

Bou napisał:
Jezeli inni mysla podobnie jak ja, to w jakim celu to gowno sie serwuje?

Podejrzewam, że częśc ludzi myśli tak jak Ty. Ale to całe gówno robione jest niestety dla większości. Popyt rodzi podaż, a indoktrynacja od urodzenia robi swoje Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 10 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze nie amerykanizacja, ale doszlam do wniosku ze to poczatek nowego ustroju ktorego celem jest przekonanie mas ze czlowiek jest istota, ktorego jedynym zyciowym celem jest kupowanie wszystkiego, nie tylko rzeczy potrzebnych do zycia, ale wszelkiego rodzaju gadzetow, masowej rozrywki, klamstw politykow, i lapania wszelkich "okazji"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 10 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bou napisał:
moze nie amerykanizacja, ale doszlam do wniosku ze to poczatek nowego ustroju ktorego celem jest przekonanie mas ze czlowiek jest istota, ktorego jedynym zyciowym celem jest kupowanie wszystkiego, nie tylko rzeczy potrzebnych do zycia, ale wszelkiego rodzaju gadzetow, masowej rozrywki, klamstw politykow, i lapania wszelkich "okazji"

No tak Laughing

Korzystają z tego....
Prawa wielkich liczb - seria twierdzeń matematycznych (jedne z tzw. twierdzeń granicznych), opisujących związek między liczbą wykonywanych doświadczeń a faktycznym prawdopodobieństwem wystąpienia zdarzenia, którego te doświadczenia dotyczą. Najprostsza i historycznie najwcześniejsza postać prawa wielkich liczb to prawo Bernoulliego sformułowane przez szwajcarskiego matematyka Jakoba Bernoulliego w książce Ars Conjectandi (1713). Prawo Bernoulliego orzeka, że:

„Z prawdopodobieństwem dowolnie bliskim 1 można się spodziewać, iż przy dostatecznie wielkiej liczbie prób częstość danego zdarzenia losowego będzie się dowolnie mało różniła od jego prawdopodobieństwa.]

I dlatego atakują Laughing Konie robocze( dla nich nim właśnie jestem, ty też Laughing )wykonują ruchy, nieważne, ze któryś się zbuntuje. Wystarczy, ze kupią ci " q". Laughing


_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Super pomysły na Walentynki
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile