W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Interpretacja Użytkowników Portalu  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1288
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:44, 31 Sty '10   Temat postu: Interpretacja Użytkowników Portalu Odpowiedz z cytatem

Od czasu do czasu słyszano na forum bądź zarzucano ludziom, że są agentami rządu, ekonomistów narodowych, czy też po prostu nieświadomie(podświadomie) robią to, czego robić nie przystoi. Czyli infiltrują i zaburzają(zapobiegają) prawdziwym informacjom i przekazom tzw. prawdom!! : )

Dla zachęty zinterpretuje samego siebie na podstawie tego co sami możecie się o mnie dowiedzieć(prawdopodobniej osobie stworzonej na wzór mnie). Nie twierdzę, że jestem popularny bądź mam wpływ na zmianę zdań na najbardziej popularnych tematach, ale jeśli by Wam zapłacili to chętnie przeczytalibyście moje wszystkie posty, kontrolę odwiedzania forum i wpływ emocjonalny moich wypowiedzi na temat danych informacji.

Chciałbym zaproponować więc zabawę.
Ma ona polegać na subiektywnym, ale realnym ocenianiu innych użytkowników po nazwie i innych danych o tej osobie(oczywiście tylko z tego co nam ofiarowała, czyli posty, nastawienia oraz charakter internetowy[taki przeze mnie wymyślony nowy rodzaj charakteru człowieka, jego Alterpersona]).



Chcę tylko wspomnieć, że to jest zabawa, nie chcę aby inni użytkownicy w końcu jak czarownice rzucali Bogu Winnych ludzi. I proszę o nie łączenie się w niezdrowe grupki szkalujące XCT czy jak jej/jemu na login Wink .



mandarck - zaglądając na pierwszą stronę w google można domyślić się że Mam na imię Mateusz, Dosyć młody bo interesuje się grami jazdą na desce jadącej dowolnie po dowolnej nawierzchni. Jest tu i prawda2.info a tam mój nick pod którym kilka myśli o Jaszczurach, pisałem o tym 2lata temu w styczniu.

mandarck - wchodząc na wikipedię dowiadujemy się, że utożsamiłem się z postacią Dexter Laboratory. Spoglądając na moje przybycie oraz na formę wypowiedzi, okres oglądania bajek tego typu w życiu, fascynację danymi tematami na forum można stwierdzić mój wiek, jak mogły zmienić sie moje myśli do dnia dzisiejszego oraz co będe robić najprawdopodobniej za lat 10.

mandarck - odwiedzając najczęstsze komunikatory, poczty elektroniczne, portale rozrywkowe można ocenić kim jestem, czego oczekuję od życia i jaki jest mój charakter.

Aya Sophia - spoglądając w google dowiadujemy się conieco o zainteresowaniach. Architektura, może religia. po spojrzeniu zakładane tematy przeważają tematy o polityce i filmy o wszystkim co ma i n n y (tu odezwała się mandarck - subietkywna ocena) punkt widzenia. Ma też link do my space -Dubai Quartet. Może jest pochodzenia Wschodniego, może fascynują ją klimaty dalekowschodnie.

Aya Sophia - niewykluczone, że może być masonem. Opierając się na pierwszych lepszych odwiedzinach jej tematów czytam :
Cytat:
Jakiego słowa nauczylibyście swojego dziecka jako pierwszego (procz mama i tata offcourse)?
Pytanie jest zadane przez mojego brata - był bardzo ciekawy Waszych odpowiedz(badania czy po prostu ciekawośćVery Happy)i - odpowiedzi proszę popdawać mozliwie zwięźle

Można by to nazwać zabawą z forumowiczem. Forumowicz jak Ty i Ja zobaczy ciekawską osobę która ostatecznie nawet się tym nie interesuje tylko robi coś dla brata.
Albo Chrystusowe zachowanie- pomagania wszystkim w każdej sekundzie swojego życia, albo dzień jak codzień sprawdzanie danych dla stowarzyszenia, do tego sobie poigram z tymi tamtymi(malutcimi literami).

Aya Sophia -
Cytat:
Przydam sie Wam i Wy mi sie przydacie
Wink < motto forumowe Aya.


Naturalnie tysiąc więcej informacji z avatarów, wielu innych postów, dat, toku rozumowania, języka pisanego, nastawienia do innych graczy, o przepraszam, forumowiczów a to tylko podpowiedzi Wink.

Aya Sophia mam nadzieję, że nie masz mi za złe wzięcie Cię za przykład.
Nie korzystałem z niczego więcej niż informacji dostępnych dla każdego i mojej głowy. Dlatego pozostanie to jedynie subiektywnym tokiem myślenia i wylaniem tego. Nie utożsamiaj się z moimi słowami i ja tak też nie robię z Twoją kim kolwiek jesteś osobą : ). Także luz Wink


Ps. 'Najtrudniej jest być sobą, a najłatwiej jest dawać rady' jak to powiedział jakiś grecki filozof Rolling Eyes


Życzę powodzenia w








Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peacemaker




Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 30
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:55, 31 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kumam postu ale Tool to moja ulubiona kapela Smile
_________________
Make love not war...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 31 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do czego mają Tobie posłużyć te profile? Chcesz zrobić statystykę profilu psychologicznego użytkowników pisujących na forach i portalach anty-nwo? Jeśli tak, rodzi się kolejne pytanie - kto systematyzuje i dzieli na kategorie ludzi mało przychylnych dla jego poglądów?
Cytat:
Chciałbym zaproponować więc zabawę.
- Tak mamy myśleć.
Cytat:
Dla zachęty zinterpretuje samego siebie
- Metoda zachęty.
"mandarck" - 2530 odpowiedzi Google, 300 odpowiedzi Yahoo, 290 odpowiedzi AltaVista. Możemy więc wyspekulować że - albo faktycznie używasz wszędzie jednakowego nick'a, albo podszyłeś swoją tożsamość pod dosyć często spotykany profil.
Cytat:
Spoglądając na moje przybycie oraz na formę wypowiedzi, okres oglądania bajek tego typu w życiu, fascynację danymi tematami na forum można stwierdzić mój wiek, jak mogły zmienić sie moje myśli do dnia dzisiejszego

Zrobiłbym podobnie. Gdybym był w wieku 16 lat, udawałbym doktora "wiem". Gdybym był stabilnym panem z ciepłą posadką (być może rządową), pisałbym w stylu małolata. Nie jest to jednak regułą, więc przy rozpracowaniu niektórych osób trzeba posłużyć się podwójną negacją, albo zaskoczeniem kontekstowym.
Dobra zabawa. Skrobnij coś o mnie (frustrat, patriota, katol, pro/antysemita, sztywniak/wesołek, forumowy idiota/kaznodzieja). Wink
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NDNS




Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:17, 31 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam inną propozycje przebierzmy sie za dziki i biegajmy po lesie.
To jest zabawa.


ps.
jeśli chcesz sie dowiedzieć coś o kimś to wal prosto w oczy w poście a nie
baw się w biały wywiad i nie wciągaj w to nikogo.
Poczytaj może Mandarck jakąś książke, to oderwiesz się od myśli kim są forumowicze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:14, 01 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.
.
A dlaczego nie sprawdzać? Po prostu im większy zakres weryfikacji tym większa wiedza. Można tu wyciągać wnioski z różnych wypowiedzi użytkownika, w różnych miejscach i różnym czasie. Np. może się zdarzać tak, że na ten sam temat wypowiada dwie przeciwne opinie etc. Istotne też są jego zainteresowania i pozycja zajmowana na innych forach. Hmmm, całkiem ciekawe wnioski można wtedy wyciągnąć, np. o wieku kogoś kto udaje nastolatka a używa porównań czy przykładów których musiał być świadkiem dwa+ razy dawniej niż podany przez niego wiek. Wink

Także dziwi mnie postawa „poszukiwaczy wiedzy” czy „głosicieli prawdy” którzy próbują ograniczyć takie sprawdzanie, np. tylko do informacji uzyskanych od samego sprawdzanego. To tak jakby w śledztwie informacje miały pochodzić wyłącznie od podejrzanego. O co im chodzi? Nie rozumieją negatywu tej postawy czy po prostu mają w tym interes. Prawda to znaczy też swobodny dostęp do informacji, przejrzystość struktur.

Rozpoznawanie istoty rzeczy, tego co za kulisami, polega na szczególnym zwracaniu uwagi na obszaróy ukrywane w jakiejkolwiek formie. Bazuje to na normalnym założeniu że to co jest przed nami ukrywane tym samym ma dla ukrywającego duże znaczenie.
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NDNS




Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:13, 01 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Przeczytałem wątek - Forum agnetów wpływu- gratuluje tytułu oraz kolejnego Interpretacja Użytkowników Portalu.
Szczególnie spodobał mi się twój tekst Mandarck.

Wysłany: 23:04, 26 Gru '07
-------------------------------------------------------------------------------
Tak żeby nie było wątpliwości, to ja jestem agentem. A żeby ukazać, że jestem bezkarny i że Bimi też jest agentem pozostanę na tym forum i będę wyniszczał Was od środka
Smith is creeper, the real virus is Me mua mua muaaaahahaha
-------------------------------------------------------------------------------

Gratuluje dobrej zabawy.
P.S.
I moja rada, by ułatwić wam pisanie "załóżcie sobie" żę "służby" przefiltrowały już te forum wzdłuż i w szerz.Załóżcie żę druga strona jest tak samo inteligentna jak wy.I podzielcie się z czymś konkretnym z drugą osobą na tym forum nawet jeśli "Wielki Brat" patrzy.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jermaj




Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:08, 01 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie to co najkonkretniejsze jest już właściwie podane. To właśnie dawanie wędki a nie ryby. Gdzie wędka oznacza dawanie możliwości samodzielnego rozróżniania prawdy od kłamstwa. Cóż może być cenniejszego? Dawanie jakichś sensacyjnych faktów które natychmiast są negowane przez byle dyletanta? To mała tymczasowa wartość, a więc dawać wędkę-umiejętność a nie wydarzenia tak naprawdę nieznanego autorstwa i celu.

Pragnę zauważyć, że poszukując, weryfikując i interpretując informację budujemy swoje umiejętności samodzielnego myślenia – wędkę właśnie.

Do tego słowo o technice wyszukiwania w przypadku osób. Sam nick/pseudonim to za mało w takim razie można zapuszczać frazę „nick + napisał” i już ograniczy to wyniki do tego nicka na forach. Można także „nick – zmieniony przez” co działa podobnie. Można „nick – użytkownik”. Można też poszukiwać tematycznie jeżeli się wie jaki jest krąg zainteresowań danej osoby np. „nick + kościół” itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Interpretacja Użytkowników Portalu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile