W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Technologia fal milimetrowych  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 2971
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fop




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:18, 27 Paź '08   Temat postu: Technologia fal milimetrowych Odpowiedz z cytatem

Pojawiło sie na wp wiec dodaje, rewelacji nie ma ale temat ciekawy.

http://wp.tv/mid,168074,klip.html?ticaid=56dbb
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:39, 30 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm obejrzałem filmik, pogooglałem i faktycznie jest to ciekawy temat.

Nie znalazłem na razie konkretnych opinii na forach.
Będę śledził temat.

Aparat jest do kupienia od 2 300 zł, więc nie jest to jakiś kosmos zwłaszcza jeśli działa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:50, 30 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę Was...

Jak chcecie mieć dobre wibracje, to zacznijcie się dobrze odnosić do siebie i do innych. Człowiek uśmiechnięty, to człowiek dobrze rozwibrowany. Very Happy

Jeśli chcecie argumenty merytoryczne to:

1. Jaka jest zbadana skuteczność terapii?
2. Skąd urządzenie wie jak "sczytać" częstotliwość?
3. Jak zostało zbadane te 5 lat przechowywania informacji w "sondzie"?
4. Panowie są zacofani, bo już wiadomo, że materia jest osnową w okół drgań, czy fal (fizyka kwantowa).
5. Jak w sposób magiczny można odczytać częstotliwość komórek chorych (które nie drgają, albo drgają słabo) z przeskoczeniem silnego sygnału komórek zdrowych?

Panowie wiedzą, że gdzieś coś dzwoni, ale nawet nie wiedzą, że to dzwon. Choć teorii elektromagnetycznej budowy świata nie neguję, to jeśli chodzi o to urządzenie - to załatwię wam podobne za 1200PLN (jak tylko przerobię starego walkmana) Wink
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moria




Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 13
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 30 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobne urządzenia z wykorzystaniem zmiennych pól magnetycznych są dostępne na rynku od początku lat 90-tych. Regulują one organizm tak , aby wrócił do pierwotnej wymiany międzykomórkowej ("zmiękczają" błonę komórkową), stabilizują prądy jonowe i dodatkowo poprzez rezonans jonowy poprawiają pracę płynów ustrojowych. Urządzenia znajdują się w większości klinik terapeutycznych, ale nie tylko. Większość sportowców, artystów, którzy mają dosyć dynamiczny tryb pracy i muszą być szybko zregenerowani używają tych urządzeń na codzień. Wyniki są rewelacyjne, zarówno na płaszczyźnie regeneracji zdrowej osoby, jak i przy rehabilitacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 30 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam się właśnie, że nie są podobne...

Nie przeczę elektromagnetycznej strukturze organizmu, powiedz mi jak przepuścić prąd n.p. przez struny głosowe, przy pomocy tego "cósia"?

Zwyczajnie, ktoś chce zrobić kasę na produkowaniu pseudo-sprzętu.
To taka "chińska" podróba.

Napisałem o strunach głosowych - bo to pierwsze zastosowanie tej techniki regeneracji alektromagnetycznej o jakim słyszałem już wiele lat temu. Podobno między innymi dzięki takim prawdziwym sprzętom można było tak bardzo wydłużyć trasy koncertowe.

Jeśli możesz podważyć, któreś z pytań o których pisałem, to pokornie słucham.
Wink
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moria




Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 13
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 30 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zamierzam stawać w obronie przydatności tego urządzenia, gdyż go po prostu nie znam. Poruszone zagadnienia w tym filmie na temat odnowy i regeneracji komórkowej są bardzo podobne do tej jaką uzyskujemy za pomocą metody magnetostymulacji.
Pytania które sporządziłeś dobitnie dowodzą że nie masz jakiejkolwiek wiedzy w tej materii i świadczą o z góry założonej ignarancji.
Najłatwiej byłoby skontaktować się z osobami które kupiły to urządzenie i spytać , czy daje ono efekty takie jakie zakładają pomysłodawcy i wtedy ewentualnie poruszyć temat. Wiadome jest że w tej materii można znaleść całą masę aparatur typu placebo skierowaną na naiwną część społeczeństwa i uszczuplenia jej z kasy.
Ja tego z góry nie zakładam, tymbardziej że promieniowanie elektromagnetyczne typu ELF (bardzo niskiej częstotliwości) jest absorbowane przez komórkę do znormalizowania błony komórkowej, a to na pewno prowadzi do regulacji procesów międzykomórkowych co z kolei prowadzi do regeneracji organizmu.
Pytanie, czy te fale milimetrowe mogą zdziałać to samo zostawiam otwarte...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:27, 31 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moria napisał:
Nie zamierzam stawać w obronie przydatności tego urządzenia, gdyż go po prostu nie znam. Poruszone zagadnienia w tym filmie na temat odnowy i regeneracji komórkowej są bardzo podobne do tej jaką uzyskujemy za pomocą metody magnetostymulacji.
Pytania które sporządziłeś dobitnie dowodzą że nie masz jakiejkolwiek wiedzy w tej materii i świadczą o z góry założonej ignarancji.
Najłatwiej byłoby skontaktować się z osobami które kupiły to urządzenie i spytać , czy daje ono efekty takie jakie zakładają pomysłodawcy i wtedy ewentualnie poruszyć temat. Wiadome jest że w tej materii można znaleść całą masę aparatur typu placebo skierowaną na naiwną część społeczeństwa i uszczuplenia jej z kasy.
Ja tego z góry nie zakładam, tymbardziej że promieniowanie elektromagnetyczne typu ELF (bardzo niskiej częstotliwości) jest absorbowane przez komórkę do znormalizowania błony komórkowej, a to na pewno prowadzi do regulacji procesów międzykomórkowych co z kolei prowadzi do regeneracji organizmu.
Pytanie, czy te fale milimetrowe mogą zdziałać to samo zostawiam otwarte...


Chryste - jaśniej już nie umiem.
Zanim zaczniesz mnie oceniać przeczytaj jeszcze raz moje posty - twierdzę, że ci panowie nawet nie wiedzą o czy mówią i jest to ewidentny fake.

To tak jakbym powiedział, że panowie proponują pić kollę podczas maratonów - a Ty mi wyjeżdżasz, że poziom elektrolitów jest właśnie, ze bardzo ważny. Wink

Ale jeśli wolisz rozmawiać z nimi - przyjmuję to z taką samą pokorą, z jaką przeżyłem ocenę mnie zamiast odpowiedzi na moje pytania.

Czasem nie warto szukać wrogów wśród przyjaciół Moria Wink

Pozdrawiam Cię Wink
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
b4l




Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 31 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

inecki napisał:
Człowiek uśmiechnięty, to człowiek dobrze rozwibrowany. Very Happy


Sadze iz miales na mysli 'czlowiek o wysokich wibracjach' Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 31 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

b4l: im ktos ma wyzsze wibracje tym bardziej cierpi bo wszystko w nim sie "rodzic" do "zycia wiecznego" Wink (osoby swiete i ich "dziwne" choroby) Wink



ale materiał wideo ciekawy Smile i moim zdaniem bardzo prawdziwy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 31 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O.K. Widzę, że tylko tu krwi napsułem Very Happy

Temat owszem ciekawy, ale egzemlifikacja nie przypadła mi do gustu Wink



Peace
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Technologia fal milimetrowych
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile