W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polski rząd w światowym spisku - ACTA  
Podobne tematy
TTIP to druga ACTA107
Józef Kossecki o ACTA 11
SOPA, ACTA, CISPA - kolejne próby cenzury internetu10
Pokaz wszystkie podobne tematy (11)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
39 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 60075
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj były konsultacje premiera z internautami w sprawie ACTA.

Tusk najwyraźniej zlecił jakieś sondaże, które mu pokazały z -10% poparcia po podpisaniu ACTA, więc się zreflektował i ogłosił "konsultacje społeczne"... Zaszalał, pierdolony Smile

Parę osób przyszło, choć ci poważniejsi odmówili - bo wiadomo, że te "konsultacje" to totalna ściema i strata czasu.

Tym którzy nie śledzili dzisiejszego wydarzenia zdam skróconą relację.
Więc było tak.
Najpierw mu mówią, żeby rząd wycofał podpis pod umową, bo wszak tylko wtedy konsultacje n.t. tego czy podpisać ACTA, czy nie mają sens...
Ten odpowiada, że nie da się wycofać podpisu pod umową, bo nie ma takiej prawnej możliwości...
Na co jakiś koleś (który w odróżnieniu od rządu, dla odmiany, przeczytał ten papier) mówi, że zgodnie z tym a tym artykułem umowy, można się z niej wycofać w ciągu 180 dni od podpisania...
No to wtedy Tusk mówi że może i można, ale on nie wycofa, bo nie po to podpisywał żeby wycofywać. Laughing

No to skoro nie wycofa "bo nie" - to po chuj organizuje jakieś "konsultacje" i zawraca ludziom gitarę?
Czy on ma ich za totalnych idiotów? Najwyraźniej.

Cóż, jakby na to nie patrzeć: kibice nie dali rady, ale internauci właśnie podpalili Tuskowi dupę - co widać Smile
On już wie ile stracił w sondażach - a dzisiejsze spozerowane konsultacje na pewno niewiele mu już pomogą.
Co najwyżej zaszkodzą.

Tusk wypierdalaj, ty sprzedajny chuju!
Wszyscy wiedzą, że wzięliście w łapę za podpisanie tego gówna.
Będziesz miał fuksa, skorumpowana świnio, jak cię za to nie zamkniemy, gdy kiedyś dojdziemy do władzy - my anonimowi internauci. Najlepiej już kupuj bilet do Tel Avivu - tam cię rodzina przygarnie, a rząd da ci obywatelstwo i azyl. Naprawdę szczerze radzę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wyłączyłem po chwili nie dało się słuchać tego pierdolenia ...
Pamiętam że mówił i tłumaczył się że konferencja nie jest dlatego że ludzie się wkurwili wyszli na ulicę i protestują a dlatego że doszły go rozsądne acz marginalne głosy krytyki ludzi opanowanych ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege napisał:
Pamiętam że mówił i tłumaczył się że konferencja nie jest dlatego że ludzie się wkurwili wyszli na ulicę i protestują a dlatego że doszły go rozsądne acz marginalne głosy krytyki ludzi opanowanych ...

No właśnie, czyli mówiąc po ludzku: sprawdził najnowsze sondaże Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Internauci nie odpuszczą

Premier zapowiedział, że nie wycofa podpisu pod ACTA. Internauci organizują kolejne akcje

Spotkanie premiera z internautami miało poprawić notowania rządu wśród najmłodszych wyborców. Stało się odwrotnie. Donald Tusk raczej stracił.

- Celem debaty było ukazanie rzekomej chęci do rozmów, stąd ekspresowe tempo jej zwołania. Oferta słusznie została zlekceważona przez część internautów, którzy nie dali się postawić pod ścianą - uważa dr Wojciech Jabłoński, politolog z UW. Dodaje, że internauci okazali się trudnym przeciwnikiem. - Są silną grupą, która mówi własnym głosem. Widać, że stronie rządowej zaczynają puszczać nerwy - przyznaje.


czytaj dalej: http://www.rp.pl/artykul/10,807753-Po-de.....autow.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@bimi
Cytat:
Tusk wypierdalaj, ty sprzedajny chuju!

- publiczne oczernienie "prawie" głowy państwa

Cytat:
Wszyscy wiedzą, że wzięliście w łapę za podpisanie tego gówna.

- publiczne pomówienie "prawie" głowy państwa

Cytat:
Będziesz miał fuksa, skorumpowana świnio, jak cię za to nie zamkniemy, gdy kiedyś dojdziemy do władzy - my anonimowi internauci.

- grożby karalne
Cytat:

Najlepiej już kupuj bilet do Tel Avivu - tam cię rodzina przygarnie, a rząd da ci obywatelstwo i azyl. Naprawdę szczerze radzę Smile

- Smile

Ode mnie mogę jedynie dodać, że takie wyzwiska w pełni popieram !
_________________
Genezyp_Kapen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
memorandum




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 121
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poziom hipokryzji siegnal zenitu w Polsce ale to paradokslanie dobrze dla nas i dobrze dla prawdy, bo ludzie juz masowo otwieraja oczy z tego co czytam i widze dookola.
Nikt tak latwo jak dotychczas juz nie kupi tej taniej propagandy serwowanej przez ogolnodostepne mass media dlatego tak wazna jest obrona ostatniej wolnej platformy wymiany mysli miedzyludzkiej.

Spece od Public Relations popelnili kilka kolosalnych bledow bardzo latwo bylo przewidzec reakcje spoleczenstwa na danym etapie tej sprawy jednak z mojego punktu widzenia byc moze nie mieli innego wyjscia: Korporacje vs Ludzie. Gra i pozowanie na "twardego meza stanu" przynioslo odwrotne od zamierzonych skutki i jest poczatkiem konca dla tego rzadu i formacji politycznej z ktorej sie wywodzi.

PIERDOLIC TUSKA i wszystkie sprzedajne kurwy w naszej ojczyznie, ktore chca ugrac cos na calej sprawie z ACTA.
_________________
"Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją.
Są niebezpieczni"
G. J. Cezar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:45, 07 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spece od PR nie popełnili żadnych błędów. Wystarczy poczytać sposoby wpływu na zachowania społeczne. Tuski doskonale spodziewał się takich reakcji, stąd jego zachowanie. O takowych na pewno poinformowali go koledzy na czele z Sikorskim. Uprawiana obecnie przez rząd szopka to jedynie gra, która zakończy się wyciszeniem sprawy. Rację me Herr Niesiołowski, który sra na te manifestacje. Zresztą nie dziwię się kolo rozpierdalał urzędy wojewódzkie. Jakby poszło z dymem parę siedzib PO, nie mówiąc już o Urzędach w paru nawet drobnych miastach to, co innego. Niestety nie pójdzie. W związku z tym sprawę się przepchnie, bo ma być dopchnięta kolanem, co tak chcą mocodawcy amerykańscy i kropka. Teraz następuje uspokajanie nastrojów społecznych, jakże doskonale znane tym, co znali sposoby działania Kiszczaka lub choćby o nich czytali. Parę spotkań, poza zainteresowania, negocjacje, o których każdy wie, że są fikcją i zmian przedstawiania sprawy przez media.
Herr Sikorki pierdolił wam o tym, chyba z dwa lata, jak będzie. A, jeśli nie wy to wasi dziadkowie, mamy, żony zagłosowały na tych pojebów. Żal ściska dupę, bo nawet nie serce.
Wybieracie zinwigilowane przez amerykańców władze, a następnie dziwicie się, że obciągają swoim mocodawcom bez pytania.
Zabawne jest, że niektórzy tu piszą o jakimś wpływie społecznym, który cokolwiek zmieni. Sprawa jest, zaś jasna i oczywista.
ACTA już obowiązuje, a dokładnie od momentu jej podpisania weszły w życie jej przepisy i będą stosowane, jeśli nie będzie przez Polskę łamane prawo międzynarodowe { a nie będzie Laughing }
Sprawa się rypła i kobyłka u płotu. Numer lepszy, niż sprawa FOZZ-u.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:48, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

memorandum napisał:
Poziom hipokryzji siegnal zenitu w Polsce ale to paradokslanie dobrze dla nas i dobrze dla prawdy, bo ludzie juz masowo otwieraja oczy z tego co czytam i widze dookola.
Nikt tak latwo jak dotychczas juz nie kupi tej taniej propagandy serwowanej przez ogolnodostepne mass media dlatego tak wazna jest obrona ostatniej wolnej platformy wymiany mysli miedzyludzkiej.


"Abstrakcyjność pojęcia «wolność» umożliwiła nam przekonać tłum, że rząd nie jest niczem innem, tylko rządcą, który działa z ramienia właściciela, to jest narodu, i może być zmieniany, jak znoszona już para rękawiczek. Sam fakt, że przedstawiciele narodu mogą być pozbawieni władzy, oddał ich w nasze ręce, zaś w praktyce przekazał nam także władzę wyznaczania ich."

Protokoły Mędrców Syjonu /lektura obowiązkowa

Żebyś się nie zdziwił w związku z masowym otwieraniem oczu ,to jest zwykła wymiana rękawic. Tusk spełnił swoją role teraz skierujemy nienawiść w jego stronę tak aby nowo przygotowany prze nas rząd został entuzjastycznie przyjęty bo jak uczy życie po okresie wkurwienia i wyładowania emocji naród potrzebuje w kogoś znowu uwierzyć komuś zaufać i za kogoś zagłosować...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fosfor




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:49, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co widać następna fala protestów 11 lutego - tym razem zsynchronizowana z resztą Europy.
Skurwysyny już więcej nie powiedzą, że to tylko nasz "zaścianek" protestuje.

Warszawa : https://www.facebook.com/events/123234047799227/
Wroclaw : https://www.facebook.com/events/289017024486218/
Kraków: https://www.facebook.com/events/272088409527352/
Katowice : https://www.facebook.com/events/295429993847714/
Leszno : https://www.facebook.com/events/335762799789364/
Lublin: https://www.facebook.com/events/244180135663581/
Poznań : https://www.facebook.com/events/308222379225477/
Radom : https://www.facebook.com/events/349957518356918/
Szczecin : https://www.facebook.com/events/324226357616024/
Głogów: https://www.facebook.com/events/186466864787150/
Zielona Góra: https://www.facebook.com/events/309184612461947/
Białystok: https://www.facebook.com/events/234713619947638/
Gdańsk: https://www.facebook.com/events/381444841871793/

@ElCommendante : Tylko skoro menda Tusk spodziewał się takich reakcji to po co mu te całe zeszłoroczne przygotowania do stanu wojen...khem!... wyjątkowego ? Myśle, że wszystko jeszcze przed nami, zwłaszcza, że ACTA to nie jedyna przyczyna obecnego wkurwienia społeczeństwa, tych przyczyn przybywa praktycznie z dnia na dzień.
_________________
"... Pierwszy krok do zrzucenia niewoli to odważyć się być wolnym ..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicram




Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:14, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekajcie czekajcie ,niech sie zacznie konflikt z Iranem i ceny paliw zaczna szalec, wtedy wyjda ludzie dopiero Wink
Protesty trzeba zorganizowac w centrum tego burdelu czyli w warszawie , w przeciwnym wypadku to wg mnie nie ma sensu .Prostest muszą POCZUĆ NA WŁASNEJ SKÓRZE rządzący panowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:16, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege napisał:
memorandum napisał:
Poziom hipokryzji siegnal zenitu w Polsce ale to paradokslanie dobrze dla nas i dobrze dla prawdy, bo ludzie juz masowo otwieraja oczy z tego co czytam i widze dookola.
Nikt tak latwo jak dotychczas juz nie kupi tej taniej propagandy serwowanej przez ogolnodostepne mass media dlatego tak wazna jest obrona ostatniej wolnej platformy wymiany mysli miedzyludzkiej.


"Abstrakcyjność pojęcia «wolność» umożliwiła nam przekonać tłum, że rząd nie jest niczem innem, tylko rządcą, który działa z ramienia właściciela, to jest narodu, i może być zmieniany, jak znoszona już para rękawiczek. Sam fakt, że przedstawiciele narodu mogą być pozbawieni władzy, oddał ich w nasze ręce, zaś w praktyce przekazał nam także władzę wyznaczania ich."

Protokoły Mędrców Syjonu /lektura obowiązkowa

Żebyś się nie zdziwił w związku z masowym otwieraniem oczu ,to jest zwykła wymiana rękawic. Tusk spełnił swoją role teraz skierujemy nienawiść w jego stronę tak aby nowo przygotowany prze nas rząd został entuzjastycznie przyjęty bo jak uczy życie po okresie wkurwienia i wyładowania emocji naród potrzebuje w kogoś znowu uwierzyć komuś zaufać i za kogoś zagłosować...


Celem uzupełnienia

Palikot: Tusk i Kaczyński to nieudacznicy, chcemy odsunąć PO-PiS na bok
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/palikot-t.....omosc.html

Janusz Palikot przekonywał w TVN 24, że jego głównym celem politycznym jest odsunięcie "nieudaczników Tuska i Kaczyńskiego" od władzy oraz stworzenie nowej siły politycznej, która będzie mogła skutecznie zakończyć nieudane rządy PO-PiS.

- Ja namawiam do tego, żebyśmy się połączyli z SLD. Mamy zastrzeżenia do Millera, tak jak Miller ma do nas. Jesteśmy z innych środowisk, są inne elektoraty. Chcemy zbudować alternatywę dla nieudacznika Tuska i nieudacznika Kaczyńskiego i odsunąć PO-PiS na bok. Będziemy robili wszystko co w naszej mocy, żeby zrobić to razem (z SLD - red.) - przekonywał Palikot w "Faktach po Faktach".
I już gotowe nowe rękawiczki
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:18, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonały cytat privilege - jeden z wielu, który można tu przedstawić, a który jest celny jak strzał Zeusa piorunem w Tytana.
Te manifestacje Fosfor są w porządku, ale niczego nie zmienią w tej sprawie. Są na pewno zarzewiem czegoś więcej na przyszłość. Pokazują, że skończyło się pokolenie NIC.
Spodziewał się takich reakcji Herr Tusk, ponieważ były one wszędzie i były oraz są nieuniknione. Nie można nie spodziewać się czegoś nieuniknionego. Co innego reakcje, które zapewne były przygotowane w różnych wariantach.
Najpierw był wariant antykibolski, czyli z buta. Nie wyszedł, gdyż nie podchwyciły go media nawet mainestreamowe, gdyż manifestacje były spokojne.
W związku z tym nastąpił wariant czekania i obiecywania konsultacji licząc, że po drodze wybuchnie jakaś inna sprawa.
Herr Tusk nie potrafi jeszcze wypierdalać całych wieżowców do przykrycia swoich działań, a los mu nie sprzyjał, bo żadna poważna sprawa typu strajk lekarzy nie wybuchła.
Pojawił się wariant trzeci, czyli pozornych negocjacji. Wariant uległości. Przepraszanie, pozy zainteresowania i rozmowy.
Nawet na przykładzie władz komunistycznych w syfiastej Polsce { bo w Polsce to nawet totalitarny komunizm nie mógł się udać Laughing } widać naturalne zmiany podejścia w miarę zmian w sytuacji politycznej.
Przyczyn wkurwienia było, aż nadto z trzy lata temu już zgoła i wtedy nawet pies z kulawą nogą nie biegał w tym temacie po ulicy.
Władzie brytoli czy amerykańców srają na cały ruch oburzonych i leją na nich ciepłym moczem. Polskie władze, obecne też mają w dupie ilość manifestacji, a nawet ich liczebność. Co innego, jak im nagle w kosmos wypierdoli ministerstwo spraw wewnętrznych, albo manifestanci się tam wedrą w setkę i zaczną głodówkę i okupację. W najlepszym przypadku głodówka we wszystkich urzędach wojewódzkich. To jest dla władzy widoczne. Negacja straszna. Przekaz w TV 24 H plus potężna uciążliwość pracy. Puścisz policję to możesz podjudzić resztę zainteresowanych manifestacjami. Nie puścisz masz na głowie takich romków, co najmniej kilkanaście dni.
Obecna forma to tylko sobie można pokrzyczeć przeciw wojnie w Iraku, Afganistanie, Libii, czy zabijaniu ludzi w Tybecie.
A stan wyjątkowy musi przewidywać w Polsce każda władza kolaborancka, której macki się ujawniają. Nie bez kozery nawet Stalin bał się Polaków i rewolt, stąd przyjął koncepcję ustalenia granic państwa polskiego i jednocześnie przejmowania władzy poprzez pranie mózgu ludziom i przekupywanie elit. Polacy są spokojni, ale jak przegniesz to masz Czeczenów, Rusków i Gruzinów w jednym wkurwie, a wtedy to tylko wiza kupiona do ju es ej, co uczynił już, jak wiemy Herr Rostkowski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
memorandum




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 121
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:55, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra przyznaje poplynalem trochu i zostawilem wam za duzo mozliwosci do wypunktowania mojego posta wyzej.

Privilege mam nadzieje, ze nie uwazasz mnie za totalnego ignoranta i nie zarzucasz pominiecia tej pozycji.
Z jednej rozmowy juz uciekles w innym watku chociaz przyznaje, ze nie poszla ona dokladnie w ta strone ktora chcialem ale to wyniklo znowu z czegos innego.

Ja o tym wszystkim o czym pisza w tej ksiazce wiem jednak znacznie bardziej wole ta rzeczywistosc dzisiaj niz jeszcze kilka miesiecy badz lat temu, bo to co sie dzieje zmusza jednostke do zastanowienia sie nad swoim zyciem
"a moze jednak mnie robia w chuja".
Konkluzje zawarlem w innym watku o ACTA i nie chce mi sie powtarzac jednak samym sianiem defetyzmu i zwatpienia nic nie osiagniesz. Dla mnie i kazdy tutaj moze miec inne zdanie podstawa jest zaczecie od siebie - zastanowienia sie co ja moge i jak to wszystko dookola widze pozniej przelozenie wnioskow na swoje codzienne zycie, widzisz ja tak zrobilem. Nastepnie swojego najblizszego otoczenia, a jak sie ma srodki i mozliwosci to dalej i dalej chyba nie musze tlumaczyc.

Kiedys jak bylem trochu mlodszy mialem bardzo podobne podejscie jak niektorzy z was tutaj, a co mnie ku..a inni obchodza "tepe bydlo, barany" te sformulowania widze tu nazbyt czesto - wazne ze ja mam dobrze i daje rade w systemie.
Jednak po latach ogladania, czytania, badania rzeczywistosci dochodzi sie do punktu w ktorym stwierdzasz, ze sam to sobie mozesz conajwyzej "konia strzepac" piszac dosadnie.

Elcomendante czasami trzeba zejsc na ziemie i przynajmniej jesli chodzi o mnie to na dzien dzisiejszy jest nam, wiekszosci o niebo za dobrze, zeby cokolwiek moglo juz plonac!!! Ktos pisal wczesniej gdzies, ze paliwo w Polsce powinno byc po 10 zl , podatki 65% powiedzmy, a sruba dokresona na maksa, bo wtedy ludzie rusza dupy jak wiekszosc nie bedzie miala co zrec i ja sie z tym zgadzam jak najbardziej.
Po drugie, nikt El nie jest samobojca z natury - to odnosnie Tuska, chociaz widac bylo od jakiegos czasu, ze to juz nie ten zapal i widocznie pomyslow na siebie i jakiekolwiek zmiany brak, a tylko walka o slupki w sondazach.

Dzisiaj jest jeszcze inna sytuacja, bo trzeba mierzyc srodki i sily na zamiary szanowni panowie i panie, a jesli juz tak lubicie polecac i nastroje wojenne to ja polecam dokladne przestudiowanie Sun Tzu's Art of War.

Ps. Ja na Palikota nie dam sie zlapac nie zaloze tych rekawiczek ani nikt z mojej najblizszej rodziny tak jak i wielu innych idiotow proponowanych dzis w Polsce - co spowodowane jest wzrostem swiadomosci spolecznej!
_________________
"Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją.
Są niebezpieczni"
G. J. Cezar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:16, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"memorandum"
mam nadzieje, ze nie uwazasz mnie za totalnego ignoranta i nie zarzucasz pominiecia tej pozycji.



Nie uważam

Cytat:
Z jednej rozmowy juz uciekles w innym watku chociaz przyznaje, ze nie poszla ona dokladnie w ta strone ktora chcialem ale to wyniklo znowu z czegos innego.

nie uciekłem Wink dalej się droczę z Tańczącą Wink


Cytat:
Ja o tym wszystkim o czym pisza w tej ksiazce wiem jednak znacznie bardziej wole ta rzeczywistosc dzisiaj niz jeszcze kilka miesiecy badz lat temu, bo to co sie dzieje zmusza jednostke do zastanowienia sie nad swoim zyciem
"a moze jednak mnie robia w chuja".

Konkluzje zawarlem w innym watku o ACTA i nie chce mi sie powtarzac jednak samym sianiem defetyzmu i zwatpienia nic nie osiagniesz.

Nie sieję defetyzmu ani zwątpienia Smile wręcz przeciwnie daję nadzieję i pisałem o tym wiele razy ...
Wolność buduje się na poziomie jednostki a nie społeczeństwa czy grupy...
Jedyny sposób aby coś zmienić to wychować mądre krytyczne dzieci ,nie ma innej opcji !!!
Dzieci dla których ich życie ich wolność będzie przedstawiała taką wartość że będą w stanie oddać za to życie...
Na dzień dzisiejszy społeczeństwo walczy wyłącznie o dłuższą smycz i nieco większą miskę, dlatego żadne protesty niczego nie zmienią jeżeli zatrzymacie ACTA to powstanie inna bardziej ukryta z prostego bardzo powodu ludzie ci na ulicach walczą o pewnego rodzaju udogodnienia ,przywileje, ułatwienia...Ci którzy wprowadzają ACTA walczą o wszytko ich plan nie zaczyna się i nie kończy jak dla wielu protestujących na możliwości bezkarnego zasysania torrentów ...Ich plan polega na posiadaniu wszystkiego łącznie z naszą przyszłością teraźniejszością i przeszłością... Acta jest małym krokiem do totalnej kontroli i ONI nigdy z tego nie zrezygnują dopóki ich przeciwnikiem będzie stado baranów którym cieplej w grupie ...



Cytat:
Dla mnie i kazdy tutaj moze miec inne zdanie podstawa jest zaczecie od siebie - zastanowienia sie co ja moge i jak to wszystko dookola widze pozniej przelozenie wnioskow na swoje codzienne zycie, widzisz ja tak zrobilem. Nastepnie swojego najblizszego otoczenia, a jak sie ma srodki i mozliwosci to dalej i dalej chyba nie musze tlumaczyc.


Owszem to wszytko świetnie, najpierw ja potem moi najbliżsi ,to jest droga i z takimi wrogiem NWO nie wygra ale to co ja obserwuję to coś innego jest Hasło ACTA ludzie idą protestują nie do końca wiedząc o przeciwko komu i czemu wydaje im się że coś osiągnęli i siadają na dupie... Cała ich złość skierowana jest na Her Tuska ale czy to TUSK napisał ACTA ??? On tej ustawy nawet nie przeczytała a dla stada baranów ACTA to TUSK !!! Dlatego nigdy nie wygracie bo nawet nie wiecie kto jest waszym wrogiem...Jak już pisałem w innym wątku / wybijacie szyby sklepikarzowi a obok w limuzynie przejeżdża dygnitarz i się z was śmieje ...
Cytat:

Kiedys jak bylem trochu mlodszy mialem bardzo podobne podejscie jak niektorzy z was tutaj, a co mnie ku..a inni obchodza "tepe bydlo, barany" te sformulowania widze tu nazbyt czesto - wazne ze ja mam dobrze i daje rade w systemie.

Mnie obchodzą inni może bardziej niż się tobie wydaje co nie znaczy że nie uważam wielu z nich za stado baranów kiedy dokładnie tak się zachowują ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ministerstwo kultury opublikowało na swojej stronie internetowej pięć instrukcji dla polskiej delegacji, która w 2008 i 2009 r. brała udział w negocjacjach w sprawie umowy ACTA

Rzecznik ministra kultury Maciej Babczyński powiedział, że na stronie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w zakładce "ACTA", będą pojawiać się dokumenty dotyczące negocjacji w sprawie ACTA.

Ujawnienie instrukcji zapowiedział premier Donald Tusk podczas poniedziałkowej debaty. Dostępu do wszystkich dokumentów związanych z negocjacjami prowadzonymi przez polski rząd w sprawie ACTA domagały się organizacje pozarządowe zajmujące się obroną wolności w internecie, m.in. Helsińska Fundacja Praw Człowieka, fundacje Panoptykon i Nowoczesna Polska. Ich zdaniem, ujawnienie stanowiska negocjacyjnego to warunek toczenia dalszej debaty na temat ACTA.


czytaj całość: http://www.rp.pl/artykul/796028,808423-R.....-ACTA.html


Jaki jest właściwie powód, że rząd ujawnia dokumenty dot. negocjacji w sprawie umowy ACTA powoli, jeden po drugim, zamiast od razu wszystkie naraz???

Normalny człowiek pomyślał by że rząd najwyraźniej ma coś do ukrycia - boi się, że w tych dokumentach jest coś "niewłaściwego"... I dlatego tyle czasu trwa ich publikowanie, bo każdy jeden dokument musi najpierw byś skrupulatnie przeanalizowany, a jego treść ewentualnie skorygowana, coby wyeliminować jakiekolwiek oznaki niekompetencji, bezprawia, tudzież (nie daj boże) korupcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi to wynika z troski rządu o obywateli nie wiesz że prawda w dużej dawce może zabić od lat okłamywany organizm narodu Wink a tak powoli małe wstrząsy uprzednio ocenzurowanej prawdy
edit // zapomniałem dodać "By żyło się lepiej"
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast zbędnych dywagacji, przytoczę dość ciekawy tekst, niestety nie mogę znaleźć go teraz na stronie rządowej

Fajne nie? Ku*wa :/ teraz pomyślcie ile podobnych przekrętów w ogóle nie dociera do społeczeństwa, pozostając tylko w sferze administracji. Szkoda, że to nie wyszło przed wyborami... chociaż co by to zmieniło :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to m.in. dlatego wprowadzili ostatnio te zmiany w ustawie o dostępie do informacji publicznej.
viewtopic.php?t=17379

A ustawa o dostępnie do informacji publicznej jest po to aby obywatele mogli patrzeć rządowi na ręce.
Najwyraźniej jednak rząd nie chce aby obywatele patrzyli mu na ręce.... a ciekawe dlaczego? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was wie, który zapis w ACTA i w jaki sposób wpływa na kwestie leków i żywności?
Jeżeli tak, proszę o linki lub wyjaśnienie.
Bimi napisał:
Na co jakiś koleś (który w odróżnieniu od rządu, dla odmiany, przeczytał ten papier) mówi, że zgodnie z tym a tym artykułem umowy, można się z niej wycofać w ciągu 180 dni od podpisania...

ACTA napisał:
ROZDZIAŁ VI
ARTYKUŁ 41
Wycofanie
Strona może wycofać się z niniejszej Umowy na drodze pisemnego powiadomienia złożonego Depozytariuszowi. Wycofanie staje się skuteczne po upływie 180 dni od dnia otrzymania powiadomienia przez Depozytariusza.

http://www.komputerswiat.pl/blogi/blog-redakcyjny/2012/01/pelna-tresc-acta.aspx

Nie 180 dni od podpisania a 180 dni po złożeniu wniosku o wycofaniu, który może być złożony kiedykolwiek, czyli nawet po 180 dniach od podpisania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:52, 09 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baccalus wskazuje na to sam tytuł umowy, który rozszerza postanowienia umowy TIPS:

UMOWA HANDLOWA DOTYCZĄCA ZWALCZANIA OBROTU TOWARAMI PODROBIONYMI

Następnie wskazuje:

"STWIERDZAJĄC, ŻE rozpowszechnianie towarów podrobionych i pirackich oraz usług polegających na dystrybucji materiałów stanowiących naruszenie osłabia prowadzony zgodnie z prawem handel i zrównoważony rozwój światowej gospodarki, powoduje znaczące straty finansowe dla posiadaczy praw i działających zgodnie z prawem przedsiębiorstw oraz, w niektórych przypadkach, stanowi źródło dochodów dla przestępczości zorganizowanej oraz zagrożenie dla społeczeństwa"

następnie: "ZAMIERZAJĄC zapewnić skuteczne i odpowiednie środki uzupełniające w stosunku do porozumienia TRIPS, służące dochodzeniu i egzekwowaniu praw własności intelektualnej, z uwzględnieniem różnic w swoich systemach i praktykach prawnych"
bardzo ważne jest rozumienie własności intelektualnej, które określane jest poprzez sekcję 1-7 część 2 umowy TRIPS

Generalnie ACTA jest bardzo niejasno napisana, ale warto zwrócić uwagę na to, że definicja podróbki jest już doskonale opisana w załączniku 1C do TRIPS.
Jak łatwo zauważyć ACTA opisuje głównie metody kontroli oraz ścigania łamania własności intelektualnej, czyli zarówno dóbr niematerialnych, jak i własności przemysłowej.
Już dziś jest wiele nieścisłości, jeśli idzie o zachowanie służb celnych w przypadku dla przykładu wwozu towarów oryginalnych bez zgody właściciela prawa do znaku towarowego. Takich klocków może być znacznie więcej i na znaczną skalę, jak choćby udowodnienie podróbki patentu na kukurydzę przez Monsanto. Czy substancje czynne w generykach.
Problem może wystąpić znacznie bardziej w wykańczaniu konkurencji poprzez domniemanie działania nieprawnego, o czym pisze ACTA, na podstawie, którego organa mają na zlecenie właściciela patentu przejmować towar, aż do wyroku prawomocnego sądu. W Polsce innymi słowy nie masz gospodarstwa, bo na wyrok możesz czekać latami. Dodatkowo za takie działania, jak też napisane jest w ACTA urzędnik nie może być pociągany do odpowiedzialności Laughing Laughing Laughing

tu masz link to TRIPS: http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexU.....%29:PL:PDF
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:48, 09 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem na Kongresie Wolnego Internetu w Warszawie. Przyjechał Boni. Szopka Panowie.
Boni w zasadzie nie potrafił ani razu metorycznie odpowiedzieć na zadane mu pytania, w TV został pokazany jako człowiek otwarty na dialog chcący rozmawiać z ludźmi.

Spotkaliśmy się z organizatorami całej Polski.

Sprawa nie ucichnie, 11 lutego ostatnia porcja protestów. Potem będzie dokładne planowanie kolejnych działań, w marcu zacznie się dziać.

Pozdr.
Organizator protestów we Wrocławiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:57, 09 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
No to m.in. dlatego wprowadzili ostatnio te zmiany w ustawie o dostępie do informacji publicznej.
viewtopic.php?t=17379

A ustawa o dostępnie do informacji publicznej jest po to aby obywatele mogli patrzeć rządowi na ręce.
Najwyraźniej jednak rząd nie chce aby obywatele patrzyli mu na ręce.... a ciekawe dlaczego? Smile

Czytasz w moich myslach. Dokladnie to samo pomyslalem. Ale bagno. Totalitaryzm kurwa nie demokracja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:14, 09 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filjan
Cytat:
Sprawa nie ucichnie, 11 lutego ostatnia porcja protestów. Potem będzie dokładne planowanie kolejnych działań, w marcu zacznie się dziać.


Czyli macie plan organizowanie ciągłych protestów, aż do momentu ...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:23, 09 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baccalus napisał:
Czy ktoś z was wie, który zapis w ACTA i w jaki sposób wpływa na kwestie leków i żywności?

ElComendante napisał:
wskazuje na to sam tytuł umowy, który rozszerza postanowienia umowy TIPS
[...]


@ElComendante
Ja nadal nie widzę związku z kwestią leków i żywności.
Kiedy urzędnicy będą stosować ACTA? Gdy ktoś będzie chciał sprzedawać legalnie zakupione leki(apteki), czy może legalnie zakupioną żywność(banany, ziemniaki i płatki owsiane)? Jakoś mi się nie wydaje. Co do żywności, to rozumiem, że pewnie zakażą sprzedaży, czy siania opatentowanych organizmów modyfikowanych genetycznie. Tu problemu nie widzę - nie kupujmy GMO.
Podaj konkretny przykład. Wymyśl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 09 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://pej.cz/Rzad-celowo-utajnil-negocj.....wody-a1972

Rząd celowo utajnił negocjacje w sprawie ACTA. Są mocne dowody

I jak tu ufać w dobrą wolę i szczerość polityków? Zapewnienia rządu, który twierdził, że dokładał wszelkich starań, aby negocjacje w sprawie ACTA były prowadzone w sposób jawny, okazały się zwyczajnym kłamstwem w świetle najnowszych dokumentów

Na nic deklaracje ministra kultury i dziedzictwa narodowego Bogdana Zdrojewskiego, zapewniającego, że polski rząd jako jeden z pierwszych w Europie domagał się pełnej jawności prac nad porozumieniem. Dokumenty, które właśnie wypłynęły nie pozostawiają złudzeń.

Z instrukcji rządowej dla polskiej delegacji, pochodzącej z lipca 2009 r., jasno wynika, że polski rząd zakazał udostępniania projektu umowy "poza kręgi administracji publicznej". Jednocześnie w dokumencie jest jasno określone, że "uniemożliwia to przeprowadzenie konsultacji społecznych".

Ponadto politycy mieli pełną świadomość tego, że utajnienie treści negocjacji "może także spowodować niejasności w przypadku ewentualnego pojawienia się wniosku o ich udostępnienie w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej". Jak również wynika z relacji z negocjacji przeprowadzonych w Rabacie (Maroko), polska delegacja nie zgłosiła żadnych uwag, zatem zapewnienia, że rząd zabiegał o jawność prac nad porozumieniem, należy włożyć między bajki.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polski rząd w światowym spisku - ACTA
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile