W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Złoty - TAK  
Podobne tematy
ZŁOTY tak [RIP]2
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 1935
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:10, 27 Sty '10   Temat postu: Złoty - TAK Odpowiedz z cytatem

Ciekawa strona, ciekawe wypowiedzi.
http://www.zlotytak.pl

,,Nazywam się Sławomir Kłusek. Jestem pracownikiem Zespołu Analiz Rynkowych Departamentu Skarbu Gospodarczego Banku Wielkopolski. Od grudnia 1997 roku do maja 2008 roku byłem komentatorem giełdowym "Rzeczpospolitej”.

Od stycznia 2002 roku do marca 2009 roku byłem z kolei komentatorem Gazety Giełdy "Parkiet”. Ukończyłem Akademię Ekonomiczną w Poznaniu, posiadam więc wykształcenie wyższe ekonomiczne. Przede wszystkim jestem jednak Polakiem. Jako Polak (tak jako Polak ! - ,,Zawsze i wszędzie śmiało stwierdzaj, że jesteś Polakiem.” – pisała Zofia Kossak – Szczucka) jestem PRZECIWNY wejściu Polski do strefy euro, ponieważ oznaczałoby to przekazanie SUWERENNOŚCI POLSKI w zakresie polityki pieniężnej (suwerenności monetarnej) w obce ręce, ze szczebla NBP na szczebel EBC.

Nadejdzie czas, gdy Polska odzyska niepodległość i wyjdzie z UE. To głównie (choć nie tylko) dzisiejsza młodzież licealna, gimnazjalna, uczniowie techników i szkół zawodowych oraz młodzież studencka zbuntuje się przeciwko UE. Wznieci oddolny ruch sprzeciwu wobec członkostwa Polski w obcym państwie zwanym Unią Europejską. To przede wszystkim ci młodzi ludzie ZA KTÓRYCH w 2003 roku bez ich zgody w 2003 roku podjęto decyzję o zalegalizowaniu władzy obcych stolic nad Polską nawiążą twórczo do najbardziej chlubach tradycji polskich dążeń niepodległościowych.

Prymas Tysiąclecia kardynała Stefana Wyszyńskiego przestrzegał niegdyś "Żaden naród nie może zrezygnować ze swoich praw do wolności i z własnych zadań. Nie wolno tych praw nikomu oddawać, ich obrona jest obowiązkiem moralnym, a rezygnacja z nich – zdradą”.

Poglądy przedstawione w tym oświadczeniu wyrażają moje osobiste stanowisko i nie odzwierciedlają stanowiska instytucji, z którą mam zaszczyt być związany zawodowo. Jestem jednak głęboko przekonany, że w instytucjach finansowych działających na terenie Polski pracuje więcej osób podobnie myślących.

Jeszcze Polska nie zginęła !.

26.01.2010"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 27 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było
(w linkach)

viewtopic.php?t=5562

forumowa szukajka Wink
i moja pamięć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Złoty - TAK
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile