W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dr Kent Hovind - Wiek Ziemi   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Odsłon: 6516
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:01, 25 Sty '10   Temat postu: Dr Kent Hovind - Wiek Ziemi Odpowiedz z cytatem

Ten wykład odpowie na większość waszych pytań.


_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:17, 25 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wytrzymałem tylko pierwszą częśc . Jakie to płytkie , sama propaganda . I jeszcze ten krawat źle dobrany Smile
Ale nie powiem że niczego nie wyniosłem z obejrzenia cz.1 . Dowiedziałem się dlaczego chrześcijanie tak bardzo lubują się w nepotyźmie . Gościu dokładnie to wyjaśnia na na początku swojego wykładu i jeszcze jest z tego dumny .
Goścu jest zwykłym showmenem i naciągaczem i w dodatku kłamcą . I dlatego skończył tak jak powinien skończyc prawdziwy kreacjonista. Z więzienia wyjdzie najszybciej w 2015 roku . http://translate.google.pl/translate?hl=.....26hs%3Dxd0
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:37, 25 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz Ordel, ja wytrzymałem cały Laughing

Ale że siedzi to nie wiedziałem, nie sadze ze przez kreacjonizm, a przez machlojki podatkowe Wink

The End, masz prawo wierzyc w cokolwiek Ci sie podoba, fakt - z tym ze przydłoby sie posprawdzac co Ci mowi paqn Hovind, sporo ewidentnych bledów i kłamstw znajdziesz w kazdym wykładzie. Powodzenia Wink
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fado




Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:28, 26 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wierze, ze cale Pismo Swiete jest nieomylnym natchnionym slowem Boga.

The end, tu masz wyklad kogos, kto troche lepiej zna sie na Biblii.


Jezeli potrzebujesz wiecej dowodow na to, ze Biblia byla zmieniana wiele razy i jest w niej mnostwo sprzecznosci, to daj znac Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 26 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel,Fado realy?
czekam na błedy w wypowiedzi Hoivita?
typu:
1.
2.
3.
...sam mam tez pewne przemyslenia....nie jestem zwolennikiem tego Pana ale czekam...na dyskusje nie na kalumnie....
...mine tam zaszkoowała tylko jedna dana ...jak bede mial czas wykonam odpowiednie obliczenia i wrzuce na forum....troche czeba pogrzebac w arkuszu kalkulacyjnym....
zobaczymy czy Hoivit ma w tym punkcie racje.
dyskusja powinna byc merytoryczna a nie siedzi w pierdlu to jest OK. System podatkowy jest tak skonstruowany
prawnie że pozwala przemycac miliony "legalnie" gdzie jednoczesnie moga kogos zgnoic za przysłowiowa złotówke.

Tak jak w Polsce teraz kradniesz miliony jestses biznesmen...kradnisz bułke w sklepie jestes zlodziej.....
Prawo nie jest stworzone dla ludzi uczciwych jakkolwiek na nie nie spojrzysz......jest elementem systemu.
Z którym rzekomo się nie zgadzacie...

Byc moze facet ten ma na tym dobry interes ale zadaje pare pytan które ruszaja mózg...doslownie z miejsca...

A uważam że clou jego wypowiedzi to własnie "Miliony lat temu..." teraz dopiero dotrało do mnie znaczenie tych słów.

Tak że w ramach mojego skromnego limitu ( spoglądam na niebo i mowie...dzieki ci o Bimi ) postram się z wami polemizowac, jak mnie przekonancie przyznam wam racja jak nie przedstawie swoje argumenty.....


W takich wątkach od razu poznac intencje ludzi.....
Ja nie sądze po tym kto gdzie siedzi ale co ma w głowie.

Ograniczacie sie...teraz tak dużo sie zmienia że ja byłbym ostrozny w takich ocenach jak wasze.

Rozpoczniecie polemike albo uciekniecie...wasz wybor.


Aha, nie chce dyskutowac o bibli ale o tych przypadkach które on pokazywał....
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 26 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoria Darwina jest tylko teoria. To jest fakt. To, ze za wszelka cene probuja ja udowodnic, to tez fakt. To i to jest religia - obie rzeczy to wymysly. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 26 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację, tak naprawdę gówno wiemy i gówno się dowiemy jak było, chyba, że jesteśmy wytworem inżynierii genetycznej jakieś cywilizacji pozaziemskiej, a nasi twórcy w końcu się pojawią i nam wyjaśnią co i jak. (To się kurwa będą tłumaczyć z tego syfu;)

Dlatego te teorie doktóra Hovinda już na samym początku są spalone, bo on nie wie, tylko wierzy. Wierzy w to co jest napisane w Biblii, a co gorsze, wierzy dosłownie. A ponieważ nauka jest bardzo wolną drogą poznawczą więc może sobie wymyślać cokolwiek, tak jak i naukowcy to robią, aby wszystko wyglądalo logicznie, a umysł był zaspokojony i zamkął ryja w dociekaniach wybiegających poza umysł.

Popatrzcie na trzęsienie ziemi na Haiti. Mamy mnóstwo teorii naukowo-spiskowych, od zwykłego rozładowania napięć skorupy ziemi, po wybuch podwodnej bomby atomowej czy HAARP. A prorok z Izraela rzekłby, że Bóg zesłał karę na grzesznych Haitańczyków i kropka. Kto w co wierzy jego sprawa, ale niech nie ściemnia innych ludzi, używając swoich socjotechnicznych (fakt-prymitywnych) sztuczek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 26 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baaaa Adwokat, nie wiem czy widziales film "Bóg cudów"...Bardzo "pouczający". Rzecz w tym moi mili, że na czyms musimy BAZOWAĆ, wykształciliśmy więc więdzę, jaka jest taka jest, ale jedno jest pewne - nie mamy poza doświadczeniami i uczuciami, nic poza tym. Wiarę zostawmy innym...
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fado




Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:43, 27 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kalfas napisał:
Ordel,Fado realy?
czekam na błedy w wypowiedzi Hoivita?
typu:
1.
2.
3.

Na razie obejrzalam 3 czesci. Naprawde z trudem sluchalam tego wykladu. Po pierwsze za duzo wodolejstwa, ktorego bardzo nie lubie. Po drugie, nie lubie sluchac tego samego w dwoch jezykach jednoczesnie. Postaram sie obejrzec wyklad do konca w wolnej chwili.
Kalfas, z wiadomosci ktora od Ciebie dostalam wynikalo, ze potrzebujesz wiecej dowodow na potwierdzenie tego, co mowil Bart Ehrman.
Prosze bardzo... porownaj ponizsze fragmenty Biblii:
Ez 45,46 i Lb 28,29
Joz 13 i Pwt 2
1Krn 7,8 i Rdz 46
1Krn 8:29-30 i 1Krn 9:35-44
2 Sm 24:13 i 1 Krn 21:12
2 Krl 8:26 i 2 Krn 22:2
2 Krl 24:8 i 2 Krn 36:9
2 Sm 23:8 i 1 Krn 11:11
2 Sm 5,6 i 1 Krn 13,14
Rdz 6:19-20 i Rdz 7:8-9
Lb 31:7 i Sdz 6
2 Sm 8 i 1 Krn 18
2 Sm 10 i 1 Krn 19
1 Krl 4:26 i 2 Krn 9:25
1 Krl 7:24 i 2 Krn 4:2-3
2 Krl 16:2 i 1 Krl 18:2
2 Krn 28:1 i 2 Krn 29
2 Sm 12:31 i 1 Krn 20:3
1 Krl 15:33 i 2 Krn 16:1
2 Krn 15:19 i 1 Krl 15:33
1 Krl 5:16 i 2 Krn 2:2
1 Krl 7:26 i 2 Krn 4:5
Ezd 2 i Ne 7
2 Krn 13:2; 2 Krn 11:20; 2 Sm 14:27
Joz 10 i Joz 15:63
2 Sm 24:1 i 1 Krn 21:1
Mt 1:12 i Łk 3:27
Mt 1:16 i Łk 3:23
Mt 1:13 i Łk 3:27
Mt 8:28 i Mk 5
Mk 1:6 Mt 11:1-19
Mk 1, Mt 4:18-22, J 1
J 5:31 i J 8:14
Mt 15:22 i Mk 7:26
Mk 7:32 i Mt 15:30
Mt 9 i Mk 5:22-23
Mt 10:10 i Mk 6:
M 15:30 i J 13:21-26

Mam nadzieje, ze teraz rozumiesz, dlaczego napisalam, ze Biblia nie jest nieomylnym, natchionym slowem Boga.
kalfas napisał:
Aha, nie chce dyskutowac o bibli ale o tych przypadkach które on pokazywał....

A dlaczego nie?
Nie mozna inaczej obalic twierdzenia Hovinda o nieomylnosci Biblii jak tylko powolujac sie na nia.

PS. Kalfas, pisz do mnie prosto (czytaj: bez ironii).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 27 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnosnie tez Hoivita o wieku ziemi.
Pokazal plansze ze wzrostem demograficznym.

Dane z Wikipedii:
1750 1800 1850 1900 1950 1999 2008
791 978 1262 1650 2521 5978 6707

rok - ponizej ludnośc w milionach. 1750 r. 791 mln......a prawdziwości tych danych za chwile.

Czyli zastanawia nas ile było ludzi X lat temu?

Skoro teroria ewolucji jest słuszna to znajdziemy ludzi 10 tys, 40, tys, 100 tys lat temu prawda...antropolodzy ida nawet w mln lat......

mozemy zrobic to prosto , arkusz kalkulacyny...funckja trendu i bach do tyłu zgodnie z równaniem funckji....
proste mało precyzyjne.....


wynik

-2650 -87 1,4799E-12 0,0000014798965
-2700 -88 1,00877E-12 0,0000010087684
-2750 -89 6,87625E-13 0,0000006876248
-2800 -90 4,68718E-13 0,0000004687180
-2850 -91 3,19501E-13 0,0000003195007

Czyli populacja zeruje sie na -2750 roku BC

OZNACZA TO ŻE WTEDY POJAWIŁ SIĘ PIERWSZY CZŁOWIEK!!!!!!!
nIECH BĘZIE ŻE MIELI TRUDNOŚCI PROKREACYJNE...ILE TO MOZNA MAKSYMALNIE COFNĄĆ BIOLOGICZNIE???????

Możemy załozyc postac funckyjna ...i dopasowac funckje np. metoda najmniejszych kwadratów....minimalizując kwadrat odchylen.


zakładam postac ae^(x*b)->arkusz proponuje wykładnicza postac choc jak na moj gust to zlozenie liniowej z wykładniczą.
probowałem tez funckji podwojnie zlozonych kombinacje z a^x i liniowymi ax+b....ale dupa.

zostanmy przy wykladniczej odwroconej.

przyjałem...skoro teroria ewolucji jest wykładana w szkołach to mały punkcik dla niej...o czym za chwile.


ale jedziemy z exponential dalej....

obliczamy na podstawie metody naj. kwadratów dopasowanie paraametrów a,b

i co....duże zdziwienie

trudno dojść z obliczeniami ponizej 2000 BC (żeby nie było wątpliwości
2000 lat przed Chrystusem)...tam sie po postu populacja zeruje.....
Potop...cały czas będziemy sie potykac o potop......



-62 -1400 0,00000039057687108902
-63 -1450 0,00000027800102561460
-64 -1500 0,00000019787287974140
-65 -1550 0,00000014084004348759
-66 -1600 0,00000010024576321682 (6 zero znaczace)

HUSTON MAMY PROBLEM TU NIE MA LUDZI NAWET PRZED 1500 BC!!!!!!!!

Mówie trudno dane demograficzne wątpliwe....

Uwzględniam ten plusik dla eolucionistów...niech maja co mi tam....
i zakładam bardziej liniowy spadek w latach od renesansu w dół.......
czyli spokojny liniowy wzrost demograficzny.


Tu tez spore zdziwienie .....populacja zeruje mi się przy maksymalnym
optymizmie w kierunku teorii ewolucji na

-17950 -391 1
-18000 -392 -1
Tak Huston na mniej więcej XVIIIw BC.(wykazalem maksimum dobrej woli)

Dobra...zapomnialem...wszystkie zjawiska spoleczne mają cykle.....
ok...ale funckja zeruje te odchylenia....to po primo
secundo....jaesli byłby jakis mega cykl...dwa cykle wykładnicze wzrostu cwyilizacji...gdzie sa slady po tak licznej cywilizacji liczonej w setkach milionów ludzi...jesli nie już w mliliardach.... Co jest setki milionów ludzi kryły sie po lasach lub pod piaskami pustyni???????

Mam problem, a Wy słabo mi pomagacie je rozwiązywac, Bimi nawet przeszkadza jak moze....
1. Dane są błedne.
2. Hoivit kłamie
3. Teoria ewolucji kłamie

1. Nie zastanawia Was , że rewolucja przemysłowa końca XVIII i XIX wieku dawała mniejsze wzrosty populacji niż automatyzacja pracy?

1750 1800 1850 1900 1950 1999 2008
791 978 1262 1650 2521 5978 6707

-> 87 mln 284 mln 971 mln.
% 123 129 152

Czyli zmniejszaniu zatrudnienia....to wtedy pojawiło się realne bezrobocie towarzyszy wzrost populacji?????/aborcje,,,, polityka depopulacyjna,planowanie rodzin.
może te wszystkie dany i prognozy sa błędne...Ludzie ile nas jest naprawde...
BTW zerknijcie sobie na prognozy ONZ jak nas chca wytrzebic ...nie do 500 mln...ale znacznie w stosunku do obecnego stanu Smile keep smilling.

W danych ONZ My po depopulacji to te kolorowe krzywe lecace w dół na łeb i szyje za ekstremum funckji populacji.

2 Nie wiem czy ten pan mówi prawde odnosnie bibli ale wiem że przedstawia
poprawne dane tj. takie które miszcza sie w regresji zajwiska.Ktos chce moze zrobic drzewo, scoring albo siec neuronowa. I poprawic mnie ale wiem ze raczej znaczaco odbiegajacych rezultatow nie osiagnie.

celujemy z początkiemm populacji.....1500 BC do 18.000 BC!!!!!!!maximum!!!!!

3. Teoria ewolucji nie musi kłamać po prostu wiele gatunków uważanych za naszych przodków po prostu nimi nie jest i tyle....

przypomne neandertalczyk datowany nawet na 400 tys lat BC.!!!!!!
człowiek heidelberski 600 tys lat temu 33 razy wiecej niz z obliczen!!!!,
bam bam.....
homo erectus 1,8 mln lat temu?????
małpa wodna 9-7 mln lat temu!!!!!!!!!

A k.... liczymy ilośc ...czysta ilośc czyli dochodzimy w czasie do pierwszego egzemplarza na podstawie danych statystycznych!!!!!!!!!!!

Dla mnie i to i to jest religia....chyba że statystyka jest kłamstwem.

Na marginesie nie wiem czy wiecie jak działa w skrócie teoria ewolucji....
Pokazuje sie nam ogniwa pośrednie lub boczne, erectusa, haidelberskiego, neandertalczyka....których dzieli po kilkaset tysiecy lat z grubsza licząc....

Teraz weźcie wyobraxie sobie cos takiego ktos pokazuje wam fragmenty czegos tam......dostajecie do reki 3 lub wiecej fragmentów....z XX w. BC. układanke.....
obracacie krecicie wachacie dopasowujecie........i nagle stwierdzacie...rany
XX wieków przed chrystusem walcowano i ciagniono stal? nie może byc.
Onacza to że dopasowujecie dwoody do swojej teorii a nie budujecie teorii na dowodach.

Teraz rozwiązanie problemu....wszstko ma ręce i nogi jesli w prehistorii wystepowały znaczące statystycznie depopulacje - wtedy możemy ciagnąc to dalej wstecz niz XVIII w . BC.

Znane depopulacje na skale globalna?....wow...bilblia i biblijny potop Smile

Asteroida? 75 mln....a fe eolucjonisci...małpy wodnej nawet jeszcze nie bylo....


Dobra.... biblia była zle przepisana zamiast słowa potop w oryginale było potopy Smile


Ewolucjonisci ...oderwijcie sie od biblii i skupcie sie na swoich dowodach.

Przypomne ze feudalizm odszedl do lamusa w XVI-XVII wieku...a na gospodarce rolnej obowiązywała jedna zasada....mnozyć się...więćej rak do pracy.

Co do mnożenia Bimiego daje mu limit 1.Smile A co ja tez zostane depopulacjonista.


Teraz wazne: jeżeli faktycznie mozna udowodnic (nie chce mi sie przeszukiwac tych wszystkich statystyk w USA które pokazywał Hovit) że spoleczenstwo psuje sie wraz z wyparciem bibli ze szkol na rzecz teorii ewolucji to jestesem za biblia.Ale dla Howita wykazanie zwiazku tego z teoria Darwina będzie zadaniem karkołomnym.

Bimiemu wsyyłam Biblijny cytat "nie liczcie nikomu (limit!!!) bo będzie wam policzone" Smile. Troche go strawersowałem Smile Boga Smile - Nie Bimiego - gdziez bym śmiał.
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:11, 27 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yhy, Yhy, :

1. Czarna śmierć

To potoczne określenie epidemii dżumy, która "szalała" w średniowiecznej Europie. Z rejonów Krymu dżuma zaczęła rozprzestrzeniać się na obszar Europy i Afryki Północnej. Historycy podają różne liczby, co do liczby ofiar czternastowiecznej zarazy. Na całym świecie zmarło wg nich od 75 do 200 milionów osób, z czego w samej tylko Europie mogło umrzeć ok. 50 milionów osób.

2. Pandemia grypy 1918-1919

Jedna z największych pandemii w historii ludzkości uderzyła w 1918 r. i określona została mianem "hiszpanki". Grypa wywoływana przez wirus A/H1N1 przetoczyła się kolejno przez niemal wszystkie kontynenty, zabijając wg różnych szacunków od 50 do 100 milionów osób. Na chorobę zapadło ok. 500 milionów osób, które stanowiły wówczas ok. 1/3 światowej populacji.

3. Dżuma Justyniana

W połowie VI w. Cesarstwo Bizantyjskie zostało nawiedzone prawdopodobnie przez epidemię dżumy dymieniczej. Szczególnie dotknięta została stolica Cesarstwa, Konstantynopol, gdzie zmarło ok. 40 procent mieszkańców. Brakuje szczegółowych danych, ale wedle szacunków, zabójca każdego dnia uśmiercał ok. 5 tysięcy osób. Na dżumę zapadł wówczas sam cesarz Justynian I.

4. Ospa prawdziwa

Począwszy od XV w. ospa prawdziwa skutecznie zabijała miliony ludzi w obu Amerykach. Pojawienie się tam epidemii ospy łączy się z faktem przybycia pierwszych pochodzących z Europy osadników.Pandemie ospy często rozpatrywane są jako czynnik, który ostatecznie wpłynął na wyniszczenie cywilizacji Inków i Azteków.
Tymczasem podczas pandemii, które przetoczyły się przez osiemnastowieczną Europę zmarło ok. 60 milionów osób.

5. Siedem pandemii cholery

Pod tym pojęciem kryją się pandemie cholery, które dotknęły ludzkość od 1816 r. do wczesnych lat 60-tych. Jedna z najbardziej zabójczych fal zachorowań na cholerę wystąpiła w Indiach w 1817 r. i przez ponad kolejne cztery dekady doprowadziła tam do śmierci 40 milionów ludzi. Z Indii szybko rozprzestrzeniła się na inne kontynenty i doprowadziła do śmierci ok. 100 tysięcy osób w Europie i Ameryce Północnej.

6. Epidemie tyfusu

Szacuje się, że tylko w XX w. tyfus doprowadził do śmierci wielu milionów ludzi w Europie. Do epidemii dochodziło najczęściej podczas wojen i klęsk żywiołowych. Pojawiały się także w miejscach zatłoczonych, takich jak więzienia. To epidemia tyfusu spowodowała odwrót Napoleona i jego wojsk z Rosji - szacuje się, że zmarło wówczas 400 tysięcy żołnierzy, czyli więcej niż zginęło w trakcie walk. W trakcie epidemii, która miała miejsce podczas I wojny światowej - zmarły 3 miliony osób.

7. Trzecia pandemia

Tak często określa się trzecią wielką falę zachorowań na dżumę, która nastąpiła w połowie XIX w. Choroba zaczęła się rozprzestrzeniać od prowincji Junnan w Chinach i wkrótce zaczęła atakować mieszkańców kolejnych kontynentów. W samych tylko Indiach i Chinach zmarło na nią 12 milionów ludzi.

8. Epidemia dżumy we Włoszech

Epidemia dżumy, która wybuchła we Włoszech w 1629 r. znana jest tez pod nazwą wielkiej dżumy mediolańskiej. Choroba, która szalała w północnej części kraju, w ciągu dwóch lat zabiła ok. 280 tysięcy ludzi.


9. Wielka plaga w Atenach

Podczas II wojny peloponeskiej, zwanej też wielką, w Greków z wielką siłą uderzyła epidemia. Historycy badający ten wątek nie są zgodni, czego tak naprawdę dotyczyła zaraza. W dotychczasowych rozważaniach brano pod uwagę odrę, ospę, tyfus, wąglik oraz dżumę, z czego za tym ostatnim wariantem przemawia najwięcej argumentów. Szacuje się, że epidemia, która wybuchła w 430 r. p.n.e. zabiła 1/3 mieszkańców Aten

10. Wielka zaraza w Londynie

W wyniku epidemii dżumy, która wybuchła w Londynie w 1665 r., mogło umrzeć nawet 100 tysięcy mieszkańców miasta stanowiących wówczas 1/5 populacji. W szczytowej fazie epidemii umierało ok. 7 tysięcy osób tygodniowo zarówno w Londynie jak i w wioskach znajdujących się nieopodal miasta.

Pominąłem, erupcje wulkanów, tornada, huragany, trzęsienia ziemi, potopy, wylewy, osunięcia, wizyty z innych galaktyk etc etc. Teraz wiesz dlaczego Ci się nie zgadza? Jak sądzisz dlaczego mimo to utrzymywalismy rozwój intelektualny i technologiczny na jako takim poziomie?
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 27 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czyli populacja zeruje sie na -2750 roku BC

OZNACZA TO ŻE WTEDY POJAWIŁ SIĘ PIERWSZY CZŁOWIEK!!!!!!!
nIECH BĘZIE ŻE MIELI TRUDNOŚCI PROKREACYJNE...ILE TO MOZNA MAKSYMALNIE COFNĄĆ BIOLOGICZNIE???????


Kalfas, skoro taki dobry jesteś z matmy, to oblicz mi proszę kiedy przybyli Aborygeni do Australii, Polinezyjczycy na Hawaje, czy Maorysi na Nową Zelandię. Czy też powołując się na Biblię, odpłyneli szalupami z Arki Noego w cztery strony świata?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 27 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj coś dla fanów Hovinda i Darwina, oraz dla ciebie kalfas do obliczeń:

http://www.convictcreations.com/aborigines/prehistory.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 30 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tydzień czasu zajeło mi przebrnięcie przez wiekszośc sesji Hovinda,
a nie robie tego pospiesznie.....niektórym tyle zajeła kreacja swiata.
Ciekawe prawda....nawet Bog potzrebował aż tygodnia....kolejne ograniczenie skali i czasu ?

@The_End dzieki za linki,

Podsumowując Hovinda, jedno ten pan z pewnoscia udowodnil,
równoprawnośc dowolnej teorii z teorią ewolucji.
Żadna nie jest lepsza żadna nie jest gorsza...ba
teoria kreacji ma źródła pisane liczące kilka tysięcy lat Smile czym ewolucjonisci nie mogą sie pochwalić
ich źródła pisane to raptem niecałe 150 lat.

Hovind denerwuje jednym, ludyczną religijnością oprawiona na domiar
złego w typowo amerykańską "garniturową" pobożność.
Mało co mnie tak denerwuje...chyba że Bimi jako biegun tego zjawiska.
To straszenie piekłem - myslałem że juz odeszło do piekła.
W ogóle Bog w takim odbiorze piekło-niebo nie jest postacia / istotą atrakcyjną.
Z jednej strony daje wolna wole (rzekomo) z drugiej wiezienie w ludzkim ciele na czas próby....japierdole jak pisze Bimi...schiza.
Jednostka wolna i kochająca musi negować takiego Boga....czyz może takim byc dobry ojciec? Chciało by sie rzecz...baw sie w te gierki z szatanaem ja wysiadam...prawda.... nie takie to jednak proste Smile

W powiastkach Hovinda jedno zwróciło moja uwage.....11.09.
WTC. Tam zginęło trzy tysiące ludzi. Hovind podaje że w samych USA zabija się w trakcie aborcji jednego dnia 4,700 dzieci. podaje nastepne liczby....wydaje mi sie że mocno zawyzone.... tym niemniej jednak powraca temat aborcji.....

Relatywizm moralny...to jest zmora naszych czasów...nie tylko...ale teras wychodzi kontrast....powtórze pytanie jakie prawo mamy krytykowac Hitlera czy Stalina skoro zyjemy w społeczeńśtwie które kilkakrotnie zabiło więcej ludzi niz oni jako wspólnicy zbrodni? Mowa oczywiście o aborcjach...teraz wchodzi eutanazja....tu jestem ostrozny...tu przynajmniej zywa istota ma prawo głosu.


Do przesmiewców....Hovina...jest taka scena w filmie jak podnosi ręke i mówi że
ja ukradłem ja oszukiwałem....było to 8 lat temu!!!!! widocznie miał słabych prawników jak dostał 10 lat.....lub komus zalezało żeby go zamknąc.


Lepiej tlumaczy zlodowacenia niż klasyczna geologia.....która do dzis nie potrafi poradzic sobie z rzekoma powolnościa tego zjawiska.....patrzcie najnowesze filmy katastroficzne.

Cała wspołczesna nauka wydaje sie być bardziej kreacjonistyczna niz sama teoria kreacji....najlepiej to widać wg. jakiego klucza kreauje sie Noblistów....
Jest to kreacja nauki...pozniej alma mater wieszaja sobie na szyldach ile zatruniali lub zatrudniaja noblistów.


Hovind dotkna poważnego problemu współczesnosci..szkolnictwa....
wszyscy jestesmy jego ofiara.....w ramach nauczania zintegrowanego
...amputowano nam znakomita część naszej świadomości.....jak to zrobiono?
proste wtłoczono schematy które blokują rozpoznawania realnego obrazu swiata.
Lansowana jest medialnie pustynia intelektualna....wiadomo po co
ogłupione stado tym łatwiej wydac na rzeź.Najlepiej to widac na święta w marketach...tam ustawione między kasami, odrgrodzone barierkami, stado najbardziej przypomina ysdło rzexne....trwogi większej nie ma...bo na horyzoncie nie pojawił
sie jeszcze rzexnik....dobranoc książęta Yorku.
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ryszard




Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 1
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:00, 16 Sie '10   Temat postu: Wiek Ziemi wg Dr Hovinta Odpowiedz z cytatem

Trudno określić wiek Ziemi na podstawie jednego źródła w tym przypadku Biblii, która została napisana na podstawie mitów
- mezopotamskich,
-asyryjskich,
-egipskich, oraz innych wcześniejszych kultur,
A także mitów hebrajskich i historii żydowskiej.
Określając wiek Ziemi na tej podstawie to tak jakby chciał poznać rozszerzoną wiedzę z jakieś dziedziny życia na podstawie elementarza. Dziwne, że pan Hovind zapomniał o swoich wiadomościach z fizyki. Ciekawe czy Hovind przeszedł na głoszenie prawd biblijnych ze względów finansowych, czy modnego w USA zaistnienia w mediach i innych środowiskach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolarz




Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:53, 16 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety film nie odpowiada na żadne poważne pytania .
Religijna papka nasączona ograniczeniami i sprytną autoreklamą .
Jeżeli kogoś faktycznie nurtują pytania : kim jest, co tu robi i dlaczego to zapraszam do lektóry Michaela Newtona.
Moim zdaniem jego książki są lepsze od bibli i wyjaśniają wszystkie aspekty stworzenia.

http://rapidshare.com/files/413272730/Newton_Michael_-_Wae_dr__wka_dusz.zip.html
http://rapidshare.com/files/413273078/Ne.....z.zip.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flimon




Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 16 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkim nieporozumieniem jest twierdzenie, że Hovind próbuje obalić teorię ewolucji. Jak sam wielokrotnie powtarza na swoich seminariach, jeśli ktoś chce wierzyć w ewolucje jego sprawa. Postuluje natomiast aby nie nazywać nauką czegoś co jest nie udowodnione czy nie sprawdzone metodami naukowymi. Zgadzam się z Hovindem, że ewolucja to religia. Większość argumentów za teorią ewolucji jest naciągana i równie dobrze może posłużyć nimi jako argumentami za potopem. Hovind mówi o tym aby w podręcznikach szkolnych była wiedza potwierdzona naukowo, jest przeciwko nauczaniu dzieci rzeczy nie udowodnionych bądź już dawno temu obalonych jako fałszywe i tu podaje wiele przykładów na to z amerykańskich podręczników np. dowód embrionalny, który figuruje jako argument za, podczas gdy był bezczelnym fałszerstwem za które tzw. odkrywca został usunięty z uczelni jeszcze na początku XX wieku.
Nie należy się spodziewać, że nauczę się fruwać, tak samo nie należy spodziewać się od Hovinda czegoś czego sam nawet nie zamierza robić. Nie obala on teorii ewolucji, udowadnia jedynie, że nie ma żadnych naukowych podstaw aby nauczać jej w szkole za pieniądze podatników. Ewolucja powinna być nauczana tam gdzie jej miejsce, czyli na lekcjach religii. Jeśli ktoś będzie miał ochotę w nią wierzyć to jego sprawa. Nie należy jednak przymuszać nikogo do uważania za naukę czego co nie jest naukowo udowodnione i chyba nigdy nie będzie. Ewolucja to religia jak wiele innych. Różnica miedzy ewolucją a innymi religiami jest taka, że z urzędu przymusza się ludzi do jej nauczania i temu sprzeciwia się Hovind.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:56, 05 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewidentne kłamstwa w podręcznikach.

http://www.seans24.pl/film,14811,klamstwa-w-podrecznikach--2009--lektor-pl
_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dr Kent Hovind - Wiek Ziemi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile