W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Alex Jones i Syjonizm  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3898
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:51, 19 Sty '10   Temat postu: Alex Jones i Syjonizm Odpowiedz z cytatem

Jak widać nawet długoletni, fani Alexa Jones, zaczynają budzić się odnośnie totalnego ignorowania, czy też raczej maskowania przez Alexa Jones, fundamentalnego elementu w konspiracji NWO jakim jest Zionism oraz niezaprzeczalnego zaangażowania służb Mossadu w organizacji ataku na WTC 911





W Fall of the Republic? Główni sprawcy kryzys, przez Alexa Jonesa nazywani, Offshore Banks, czy Korporacyjną Mgłą to:

- Greenspan
- Bernanke
- Summers
- Rubin
- Geithner
- Blankfein
- Fuld
- Volcker
- Emmanuel


Co ci ludzie mają wspólnego? Dokładnie to samo co w przypadku telefonu słuchacza odnośnie Neoconów stojących za atakiem na WTC ... to już od dawna wykracza poza granice przypadkowości, ale AJ opowiada o Offshore Banks.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i długo nie trzeba było czekać ... dzisiejsza edycja http://www.infowars.com/



Alex talks with the founder of Jews for the Preservation of Firearms Ownership, Aaron Zelman.

Czyli jak to Izrealici walczą o zachowanie prawa do posiadania broni dla Amerykanów. Niedługo się okaże, że głównymi wodzirejami anty-NWO rewolucji będą te i im podobne organizacje, w tym akurat na przykładzie rewolucji październikowej, czy Pomarańczowej Rewolucji na Ukrainie incjowanej przez Sorosa i Bierezinskiego są dobrzy. W tym czasie gońmy za mgiełką korporacyjnych offshore banks, kiedy tym czasem ...

Premier Izraela - Wykupujemy bez problemów Polskę...

Tutaj macie swoje NWO ... stoi i śmieje się wam prosto w twarz, kiedy wy ganiacie za "wężowymi istotami" czekając na przemianę 2012
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba normalne ze Alex nie chce wyjsc na anty-semite bo to bedzie tylko mlynem na make dla jego przeciwnikow i ukaze "conspiracy theorists" jako rasistow jakby malo metek zostalo im przypinanych.. on stara sie pokazac ze szanuje wszystkich bo przeciew nie wszyscy Zydzi sa zli.. Aaron Russo tez byl Zydem.. poza tym zona Alexa jest Zydowka (ze strony matki) takze wydaje mi sie po prostu nie ma on do tej grupy ludzi zadnych uprzedzen i bardzo madrze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana napisał:
Do tej grupy ludzi zadnych uprzedzen i bardzo madrze!

Zrozum, że ja do nich też nie miałem, żadnych uprzedzeń i przez długi czas myślałem, że tego typu opinie to typowo moherowe cliche i oszołomstwo. Ale fakt jest faktem, że czy to jest moja wina, że takie są fakty iż absolutne 60-70% osób związanych z implementacją NWO ma pochodzenie jakie ma i definiują siebie jako Syjoniści.

Joe Biden otwarcie mówi, że jest SYJONISTĄ i że jest globalny plan wdrażany w domyśle przez ruch Syjonistyczny

Dodać należy, że według Syjonistów talmudu zwykli ludzie to goje / bydło, co wpełni tłumaczy, dlaczego nie mają oporów z tych masowych morderstwach jakie popełniają w tym także Palestynie. W końcu, gdyby ktoś przez wieki powtarzał Ci

Sam fakt, że ludzie się boją mieć przypiętą łatkę anty-semity, jest to używane po to aby zdyskredytować kogoś, pojawia się zakodowany medialnie u ludzi odruch niesmaku, którego sam niejednoktornie doświadczyłem, zaś za za wymawianie takich opinii ludzie mogą formalnie siedzieć coś świadczy.

Możesz mówić, źle o wszystkim bankierach, jezuitach, politykachm reptalianach i całej reszcie rzekomych grup stojących za spiskiem itp. itd., ale broń Boże wspomnij coś źle o Irazelu i tym, że ludzie forsujący NWO mają takie pochodzenie jakie mają i stanowi to absolutnie mindblowing niereprezentatywność wobec rozkładu narodowościowego w społeczeństwie. I już będzie się ukrzyżowanym medialnie i społecznie jako antysemita.

Gdybyś stała za NWO, czyż właśnie nie takich rekacji chciałabyś mieć i takiej tarczy, gdzie wytresowany medialnie lud poprawnością polityczną sam reaguje w taki sposób aby bronić kontrolujących system. Ja tak i co więcej byłaby to pierwsza i jedna z najlepszych strategii, jakie chciałbym zaimplementować. Owce przywołujące do porządku inne owce, czy raczej w tym przypadku GOJE trzymające w ryzach innych GOJÓW

Nie mam nic do zwykłych Żydów, do Syjonistów, czyli ultranacjonalistycznych Żydów traktujących innych jako goje i bydło, umiejscowionych na kluczowych pozycjach w agendach rządowych. Ci moimi starszymi braćmi w wierze na pewno nie będą.

The Israel Lobby and U.S. Foreign Policy
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Israel_Lobby_and_U.S._Foreign_Policy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wy robicie jeden podstawowy błąd, syjonizm do żydów ma się tak jak nazizm do Niemców, czy faszyzm dlo Włochów. .
Jest to tylko jeden z politycznych kierunków, fakt że obecnie główny. Jednak nie generalizujcie. W przedwojennej Polsce syjonizm mimo wsparcia władz Polskich słabo się rozwijał, gdyż gminy żydowskie spokojnie się tu rozwijały i nie czuły potrzeby tworzenia własnego państwa. Najlepsze jest w tym to, że ze zachodnie, zwłaszcza amerykańskie organizacje syjonistyczne odmawiały przed wojną pomocy biedocie żydowskiej ze wschodu. I chociaż same mało ucierpiały, teraz są głównym beneficjentem tamtej tragedii i oczywiście nie chciały zajmować się ludźmi, ale chętnie zajmą się teraz odszkodowaniami za majątek.

W sumie sam nie wiem co sądzić o Aleksie, ale jestem pewny, że ta jego krucjata skończyła by się błyskawicznie gdyby zaczął wyciągać wątki syjonistyczne.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:51, 20 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Syjonizm głównym kierunkiem politycznym, według mnie nie. (delikatny)

Jest nim na pewno globalizacja a jakiego wyznania są obecni figuranci nie ma znaczenia ba oni są w większości ateistami.

Gadałem ze znajomym masonem, który twierdzi, że większość żydów (szczególnie na zachodzie) to ateiści.

Syjonizm ma taki sam wpływ jak fanatyczny katolicyzm:

wyrok 5 lat za zabicie lekarza aborcjonisty we USA - motywowany religijnie - nie syjonizmem.

Błędnie krążycie cały czas wokół jakichś motywów duchowych niczym P. Bein a tymczasem wszystko co wokół nas się dzieje jest właśnie umotywowane porzuceniem wiary w Boga, jakąkolwiek duchowość, zapoczątkowanym od rew. francuskiej.

Wielu z tchy starców mówi otwarci, że chcą być nieśmiertelnymi, że czekają na kolejny postęp w nauce, który przedłuży ich życie.

Większość z nas swoją wiedzę zaczęła czerpać od Alexa a gdyby nie on to naprawdę niewiele byśmy wiedzieli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 20 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
No i długo nie trzeba było czekać ... dzisiejsza edycja http://www.infowars.com/



Alex talks with the founder of Jews for the Preservation of Firearms Ownership, Aaron Zelman.

Czyli jak to Izrealici walczą o zachowanie prawa do posiadania broni dla Amerykanów. Niedługo się okaże, że głównymi wodzirejami anty-NWO rewolucji będą te i im podobne organizacje, w tym akurat na przykładzie rewolucji październikowej, czy Pomarańczowej Rewolucji na Ukrainie incjowanej przez Sorosa i Bierezinskiego są dobrzy. W tym czasie gońmy za mgiełką korporacyjnych offshore banks, kiedy tym czasem ...

Premier Izraela - Wykupujemy bez problemów Polskę...

Tutaj macie swoje NWO ... stoi i śmieje się wam prosto w twarz, kiedy wy ganiacie za "wężowymi istotami" czekając na przemianę 2012


Dobre zestawienie i całkiem prawdopodobne że na krótką metę taki jest właśnie plan "gadziej" rasy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 21 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faron
Cytat:

Większość z nas swoją wiedzę zaczęła czerpać od Alexa a gdyby nie on to naprawdę niewiele byśmy wiedzieli.


Rzygam już tym sloganem na forum ,że gdyby nie Alex to byśmy niewiele wiedzieli itp.

Po primo cóż takiego wiemy?

A po secondo Alex Jones to taki mainstream info w zakresie ''teorii spiskowych''.
Istnieje mnóstwo jeszcze tematów , które na forum nie zostały w ogóle poruszone oraz takie , które jeszcze nie zostały poddane merytorycznej dyskusji.
Przed istnieniem Alexa istniały już pozycje książkowe z których można się dowiedzieć o ,,ukrywanej prawdzie'' ,ale ponieważ ludzie byli, są i będą leniwymi ignorantami to nie sięgają zbyt daleko w swoich poszukiwaniach , gdyż najłatwiej w dobie internetu jest odpalić stronę mainstreamowego truthseekera www.infowars.com.

P.S np. u mnie to nie A.Jones był szokiem emocjonalnym Laughing był nim magazyn ''Nexus'' pamiętam jak dziś 1998 rok i przez pierwsze lata zawsze miałam depresje po przeczytaniu egzemplarza Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 21 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Faron
Cytat:

Większość z nas swoją wiedzę zaczęła czerpać od Alexa a gdyby nie on to naprawdę niewiele byśmy wiedzieli.


Rzygam już tym sloganem na forum ,że gdyby nie Alex to byśmy niewiele wiedzieli itp.

Po primo cóż takiego wiemy?

A po secondo Alex Jones to taki mainstream info w zakresie ''teorii spiskowych''.
Istnieje mnóstwo jeszcze tematów , które na forum nie zostały w ogóle poruszone oraz takie , które jeszcze nie zostały poddane merytorycznej dyskusji.
Przed istnieniem Alexa istniały już pozycje książkowe z których można się dowiedzieć o ,,ukrywanej prawdzie'' ,ale ponieważ ludzie byli, są i będą leniwymi ignorantami to nie sięgają zbyt daleko w swoich poszukiwaniach , gdyż najłatwiej w dobie internetu jest odpalić stronę mainstreamowego truthseekera www.infowars.com.

P.S np. u mnie to nie A.Jones był szokiem emocjonalnym Laughing był nim magazyn ''Nexus'' pamiętam jak dziś 1998 rok i przez pierwsze lata zawsze miałam depresje po przeczytaniu egzemplarza Laughing


Celna - bardzo celna uwaga. Ja też mam na temat Alexa podejrzenia i mówię tu na podstawie swoich osobistych doświadczeń z tym Panem - spokojnie nie znam go face 2 face, ale z korespondencji email - bardzo dziwny i niejednoznaczny gość.

Ten rodzaj depresji przechodzi z czasem gdy opanujesz strach przed świadomością że świat w który wierzyłaś/eś NIGDY nie istniał, zaakceptujesz to i zaczniesz traktować "rzeczywistość" z "przymrożeniem oka" Wink Lekka paranoja ale można się przyzwyczaić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:48, 21 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex Jones jest nadal niezłym źródłem wielu sprawdzonych informacji i tylko dlatego, że zamieściłem ten post nie zamierzam zaprzestania czytania wiadomości z infowars. Ale właśnie dlatego, że w pewnych aspektach jest tak rzetelny, a w innych jak niezaprzeczalna kontrola USA przez lobby syjonistyczne, czy to w postaci szeregu osób z poprzednich i obecnej administracji prezydenckiej i rządowej USA, czy też ludzi stojących bezpośrednio za zaprojektowaniem i pełną implementacją obecnego kryzysu ekonomicznego, czy też związanych z 911 oraz całą medialną machiną propagandową, totalnie milczy. I właśnie to milczenie budzi podejrzenia. Coraz więcej ludzi zaczyna to dostrzegać, jest to wyraźnie widoczne w komentarzach. Teraz jak zaczęto go przyciskać, zaczął robić wzmianki o Mossadzie zaangażowanym w WTC 911. Nie zrobił tego jednak sam dla dobra prawdy, zrobił to dlatego aby zachować swoją wiarygodność kiedy dowody na zaangażowanie Isrealeskiego wywiadu stały się niezaprzeczalne.

Do Zionists / Israel Control the US Government? [PL subs]


The Israel Lobby and U.S. Foreign Policy
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Israel_Lobby_and_U.S._Foreign_Policy
Cytat:
The Israel Lobby and U.S. Foreign Policy[1] is the title of a book by John Mearsheimer, Professor of Political Science at the University of Chicago, and Stephen Walt, Professor of International Relations at the Kennedy School of Government at Harvard University, published in late August 2007 by Farrar, Strauss, and Giroux. It was a New York Times Best Seller.[2]

The book describes the lobby as a "loose coalition of individuals and organizations who actively work to steer U.S. foreign policy in a pro-Israel direction".[3] The book "focuses primarily on the lobby's influence on U.S. foreign policy and its negative effect on American interests".[4] The authors also argue that "the lobby's impact has been unintentionally harmful to Israel as well".[5]

Ile razy Alex Jones chociaż raz nawiązywał do tej kwestii? Praktycznie nigdy ...
Zresztą po wywiadzie z David de Rothschild, gdzie teatralnie wykrzykiwał i odgrażał się mu, ktoś może go traktować jako poważnie prawdziwą opozycję? Czy myślicie, że Rothchildowie przyszli by udzielać pogawędkowego wywiadu Billowi Cooperowi np?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:24, 21 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

If Americans Knew What Israel Is Doing! VIDEO WAS CENSORED!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:27, 21 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Możesz mówić, źle o wszystkim bankierach, jezuitach, politykachm reptalianach i całej reszcie rzekomych grup stojących za spiskiem itp. itd., ale broń Boże wspomnij coś źle o Irazelu i tym, że ludzie forsujący NWO mają takie pochodzenie jakie mają


Moze dlatego ze czlonkowie grup ktore wymieniles staja sie znimi z wyboru (no moze poza jaszczurami Laughing ) nie wszyscy maja takie pochodzenie tylko Zydzi najbardziej rzucaja sie w oczy.. poza tym nawet jesli wiekszosc ludzi popierajacych NWO to Zydzi nie znaczy ze wiekszosc Zydow popiera NWO...i mysle ze to wlasnie staral sie wskazac Alex zapraszajac zydowskiego goscia do rozmowy.. jezeli ma cos ciekawego i madrego do dodania mialby go nie zapraszac tylko dlatego ze jest Zydem.. no pomyslcie troche... Musimy razem wspolpracowac bo gdyby nie Zydzi to nie mielibysmy zielonego pojecia o planach Elity odnosnie Bio-chipow i swiatowego rzadu..



08:30 Aaron rozumie jezyk Yyidish i nastepnie tlumaczy widzom co powiedzial jego rozmowca.



Wielu Zydow protestuje przeciwko zydowskiej okupacji Izraela. Pala nawet swoje izraelskie paszporty w gescie solidarnosci.



[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 21 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Faron
Cytat:

Większość z nas swoją wiedzę zaczęła czerpać od Alexa a gdyby nie on to naprawdę niewiele byśmy wiedzieli.


Rzygam już tym sloganem na forum ,że gdyby nie Alex to byśmy niewiele wiedzieli itp.

Po primo cóż takiego wiemy?

A po secondo Alex Jones to taki mainstream info w zakresie ''teorii spiskowych''.
Istnieje mnóstwo jeszcze tematów , które na forum nie zostały w ogóle poruszone oraz takie , które jeszcze nie zostały poddane merytorycznej dyskusji.
Przed istnieniem Alexa istniały już pozycje książkowe z których można się dowiedzieć o ,,ukrywanej prawdzie'' ,ale ponieważ ludzie byli, są i będą leniwymi ignorantami to nie sięgają zbyt daleko w swoich poszukiwaniach , gdyż najłatwiej w dobie internetu jest odpalić stronę mainstreamowego truthseekera www.infowars.com.

P.S np. u mnie to nie A.Jones był szokiem emocjonalnym Laughing był nim magazyn ''Nexus'' pamiętam jak dziś 1998 rok i przez pierwsze lata zawsze miałam depresje po przeczytaniu egzemplarza Laughing


Więc może Ty wiedziałeś i kilku innych ale faktem jest, że większość ludzi zaczynała od END GAME itp. To Alex rozpropagował tą informację na największą skalę bo do książek mało kto zagląda, od niego rozpoczęła się rewolucja w necie.

Tu nie chodzi o to czy Alex był pierwszym ale ilość zasług dla społeczności internetowej i akacje, które organizuje lub współorganizuje.

Jeśli zacznie rozpisywać się i tracić cenną energię na syjonizmu co do niczego nie zaprowadzi to pojawią się glosy zmulców i redmulców, że Alex nie wspomina o gadających jaszczurkach z marsa.
Bad Grin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 21 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@gerwazjana
Jak widzisz, tematem tego wątku jest Syjonizm, zaś wymienieni przeze mnie Żydzi implementujący NWO, to Syjoniści a nie zwykli szeregowi Izraelscy obywatele, którzy sami są bądź z czasem będą ofiarami skutków tego mafijnego syndykatu. Syjonizm dla mnie jest jak włoska Cosa Nostra, czy sprzeciwiając się jej jest się od razu AntyWłochem. A właśnie ruch ten tak tarczę sobie wybudował, do tego stopnia, że nazwanie kryminalistów kryminalistami, odbierane jest jako antysemityzm i atak na wszystkich Żydów i jeszcze ludzie dzięki medialnej machinie propagandowej kodującej w umysłach taki schemat reakcji, dzięi Hollywood oraz takim osobom jak Murdoch, czy lokalnie Michnik, bronią tych kryminalistów. Sam fakt, że inni starotestamentowi Żydzi prostestują przeciwko ruchowi Syjonistycznemu już coś pokazuje o jego naturze.

A Alex Jones nie widzi "An Elephant in the living room" jako to mówią i mnie najbardziej rozbawiło jego podenerowanie, kiedy jeden ze gości, koleś który nazwał Busha Syjonistą i mordercą, powiedział, że sam został obudzony dzięki Alexowi, ale zaczął sprawdzać rzeczy dalej pod powierzchnią. Zdziwienie i wkurzenia Alexa w tym momencie, pokazało, że zdecydowanie nie tak miały sprawy przebiegać ;D, a truthersi mieli absorbować jego wariant "prawdy" bez zmrugnięcia oka. A zauważcie, że Alex Jones robi sobie wolny dzień od pracy w sobotę, zaś w niedziele pracuje normalnie Very Happy. A to taka mała dygresja do przemyślenia.

Jeżeli interesowałaś się kryzysem ekonomicznym oraz tym, jacy ludzie podejmowali kluczowe decyzje oraz posunięcia związane z ich implementacją oraz TARPEM to powinnaś wiedzieć, że były nimi poniższa lista, która wymieniana jest mainstreamowej prasie ekonomicznej oraz pojawia się nawet w Fall of The Republic?
- Greenspan
- Bernanke
- Summers
- Rubin
- Geithner
- Blankfein
- Fuld
- Volcker
- Rahm Emmanuel

Czy to faktycznie jest przypadek, że każdy z tych finansowych terrorystów ma background? Kiedy w USA zaledwie 2% ludzi formalnie ma pochodzenie Żydowskie? Tak samo było z neokonserwatystami stojącymi za atakiem na WTC.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 21 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes none dare call this a conspiracy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 21 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pochodzenie nie ma znaczenia.

Brzeziński urodził się w Polsce a jest Amerykaninem, działa jak Amerykanin i uważa się za w pełni za Amerykanina.

Osoby, które wymieniasz to nie Żydzi ale Amerykanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 21 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faraon napisał:
Pochodzenie nie ma znaczenia.
Osoby, które wymieniasz to nie Żydzi ale Amerykanie.

Nie bądź na naiwny, zdecydowana większość z nich ma podwójne obywatelstwa Amerykańsko-Izrealeskie, Rahm Emmanuel był oficerem Mossadu, to on wprowadził także Monikę Lewinski od Bill Clintona, do Białego Domu.


http://en.wikipedia.org/wiki/Rahm_Emanuel
Cytat:
Emanuel was born in Chicago, Illinois to Jewish parents.[4] His father, Benjamin M. Emanuel, a Jerusalem-born pediatrician, was a member of the Irgun, a militant Zionist group that operated in the British mandate of Palestine between 1931 and 1948. Emanuel's older brother Ezekiel J. Emanuel is an oncologist and bioethicist, and his brother Ari Emanuel a Hollywood talent agent.

Jego ojciec był ważnym członkiem terrorystycznej bojówce Irgun Leumi Cwai pacyfikujących Palestynę zanim utworzono jeszcze stan Izrael, starszy brat Ezekiel J. Emanuel jest odpowiedzialny jako główny mózg za ustawę HEALTHCARE będącą czystą eugeniką, zaś młodszy ich brat jest bardzo wpływowy w Hollywood,, trzymając pieczę nad machiną propagandową ZIONWO. Jak tłumaczyłeś Fall of the Republic to zapewne pamiętasz scenę jak na posiedzeniu UN, gdy OBAMA przewodniczył jej jako "prezydent świata" tuż za nim po prawej stronie Obamy siedział Rahm Emmanuel! Kogo wymienia wówczas Obama podczas podziękowań prawdziwym przywódcom, jako figurant oddając hołd wyższej hierarchii, dzięki którym było to możliwe Kissinger, Perry, Schultz ... ? Znowu wspólny denominator.

Odnośnie Neokonserwatystów dochodziło, do tego, że nawet pułkownicy i generałowie armii USA stwierdzali, że Neoconsi bardziej cenili dobro Izraela, aniżeli dobro USA. Nie jest to precedens ... o tym mówił już Nixon, może nieco nad wyraz radykalnie, ale z całą pewnością wiedział co się dzieje wewnątrz ...

Posłuchaj Nixona mówiącego o izraelskich szpiegach

Poza tym widzisz sam na przykładzie Bidena, wiceprezydenta USA, stojącego za Obamą, że formalnie jest "katolikiem" ale sam defininiuje siebie jako Syjonistę, dokładnie wypunktowując dlaczego polityka USA ma być tak podporządkowana. Jak widać oni inaczej myślą o samych sobie. To ty myślisz o nich jak o Amerykanach, oni myślą o sobie jako o Syjonistach i mówią to wprost.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 21 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś dla badających tematykę ataku na WTC 911

Israel did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!!
http://theinfounderground.com/forum/viewtopic.php?p=20882

A teraz po czasie, jak ludzie sami zaczęli drążyć i ustalać fakty, ilość dowodów stała się na tyle duża, że totalne ich ignorowanie zaczynało podawać wiarygodność AJ silnej próbie musiał w końcu puścić nieco pary z ust w tym temacie.

More Israeli Mossad Connections to 9/11
http://www.infowars.com/more-israeli-mossad-connections-to-911/

Komentarze do tego postu na stronie infowars, pokazują, że nawet "hard core Alex Jones fans" zaczynają dostrzegać tą jego tendencyjność w unikaniu tematyki pewnych powiązań. Ale machina ruszyła!

I ważny cytat:
Former Italian President Francesco Cossiga, who revealed the existence of Operation Gladio, has told Italy's oldest and most widely read newspaper that the 9-11 terrorist attacks were run by the Mossad, and that this was common knowledge among global intelligence agencies. In what translates awkwardly into English, Cossiga told the newspaper Corriere della Sera:

Cytat:
"All the [intelligence services] of America and Europe know well that the disastrous attack has been planned and realized from the Mossad, with the aid of the Zionist world in order to put under accusation the Arabic countries and in order to induce the western powers to take part in Iraq [and] Afghanistan."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 20:34, 02 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex Jonestein Annihilated on the Mask Of Zion

Link
Cytat:
Jonathan Azaziah puts the nail in the coffin of this Alex Jones character
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marylin




Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 01 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wciąż wielu ludzi traktuje Jonesa jako obiektywne i jedyne źródło "prawdy".
Nie wiecie, że na teoriach spiskowych też można nieźle zarobić?
Czy Jones poza straszeniem, gadaniem o spiskach i jakimi to my niewolnikami jesteśmy robi coś konstruktywnego?
Próbuje coś zmienić?
I kolejne pytanie: dlaczego "władcy tego świata" pozwalają mu żyć?
William Cooper prawdopodobnie miał dowody na 11 września, wiedział za dużo i musieli go sprzątnąć.
Jones też wie "dużo", a jednak ci u władzy olewają go, więc groźny to ci on nie jest.
To dobry sposób na życie, gadać o spiskach, ustalić z tymi wyżej, że nie będzie się mówić nic naprawdę istotnego i nieźle przy tym zarabiać.
Nie dajcie się zwieść Jonesowi.

http://www.erichufschmid.net/TFC/Alex-Jones-summary.html

http://www.realjewnews.com/?p=387
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:46, 02 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marylin napisał:
Wciąż wielu ludzi traktuje Jonesa jako obiektywne i jedyne źródło "prawdy".
Nie wiecie, że na teoriach spiskowych też można nieźle zarobić?
Czy Jones poza straszeniem, gadaniem o spiskach i jakimi to my niewolnikami jesteśmy robi coś konstruktywnego?

A czy prasa musi coś robić . Cała jej moc to gadanina przelana na ośrodki informacji Smile . Spójrzcie na ryj sytej świni . Miota się z megafonem i krzyczy tam są biderbergowie , tam jest zło . Trochę wariata porobi , trochę sympatii i posłuchu zdobędzie . Kto nie robi drugiego kroku , kiedy pierwszy już postawił , znaczy , że nigdy tak naprawdę tego pierwszego kroku nie chciał postawić . I stoi na tym kroku , to sie nie przewróciwszy , to nie zrobiwszy kolejnego kroku. Bujamy się w zawieszeniu sytego niewolnika który chciał się zbuntować i innych namawiał ( do działań ) Bardzo wygodna postawa .
Syci niewolnicy są najzacieklejszymi wrogami wolności.
Marie von Ebner-Eschenbach




Cytat:
I kolejne pytanie: dlaczego "władcy tego świata" pozwalają mu żyć?

Bo lubią dreszczyk emocji w grze zachować . Wiesz , mówienie ludziom prawdy na swój sposób , zarazem ją ośmieszając , dając pajace na mesjaszów prawd . I mają ubaw po pachy .
A co do samego zabierania życia . To tak i owszem , może kiedyś , by pokreślić prawdę , o tak jak w przypadku Williama C. Bo artysta sztywny jest najbardziej wiarygodny Wink



Cytat:
Jones też wie "dużo", a jednak ci u władzy olewają go, więc groźny to ci on nie jest.

Ludzie tacy jak Jones zostaną zapomniani przez historię . Gdyż wszyscy faceci wiedzą jaki jest koniec gościa który kończy na gadaniu . Delikatnie można powiedzieć , że pizda nie facet . A kto dziwek się słucha, dziwki są od jednej sprawy i na pewno nie w gadaniu muszą być dobre Wink
Może i wie "dużo" . A może i ważne jest jak to sprzedaje, jaką buduje atmosferę wokół . Ale nigdy nie ma zakończenia . Ze ich pokonamy , prawda zatriumfuje , zarżniemy wszystkich wrogów, a ich dzieci przerobimy na karmę dla psów .




Wiecie o co chodzi tak naprawdę we władzy i kto naprawdę potrafi być szyty na miarę władcy . Nie ten co potrafi zabić przy czym wszystko uchodzi mu płazem tylko ten który w rozmowie potrafi naprawdę tak człowieka zastraszyć samym widmem śmierci i zniszczenia tego co kochamy . A największy triumf kurwa świętuje , kiedy przestraszony w swym strachem stał się nadgorliwy .



Prawda nie jest istotna. Istotna jest siła która ją obroni . Bo jak się nie obroni . Nie zginie , skazana na banicje ulega zapomnieniu . A z biegiem czasu , wszystko ulega coraz większemu zatarciu . By przestać istnieć . Czas jest tu kluczowym pojęciem. I zawsze działał na niekorzyść prawdy .
Ocierając się o smak prawdziwego życia doświadczając widma niepewności jutra, niedogodności, a może i śmierci . Chcemy być wygodni . Chcemy by było nam ciepło , byśmy mieli co zjeść, napić się poruchać normalnie jak świnie . Tylko ze w oborze nie ma luster , więc skąd świnia miałaby zobaczyć , że jest świnią i jakie to wydarzenia miałoby wpływ na jej życie Wink
W końcu nadchodzi ten moment kiedy prowadzi się świnię w rzeźni na ubój . I świnia łapie co się zaraz wydarzy , i walczy , miota się i kwiczy , przebłysk : oszukali mnie , zupełnie jak ludzie Smile




Na zakończenie, coś z innej beczki



I numer z dedykacją dla świń

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Alex Jones i Syjonizm
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile