W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Konieczność wielokrotnego logowania  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 1478
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Time




Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 04 Lis '07   Temat postu: Konieczność wielokrotnego logowania Odpowiedz z cytatem

Ze sprawą zwracam się właściwie do Bimiego. Myśle, że to jest rzecz od Ciebie niezależna, ale może się mylę i masz na to jakiś wpływ. Problem wygląda tak: loguję się na starcie, popstrykam po kilku tematach i już jestem wylogowany. Najbardziej dramatycznie było w momencie, kiedy napisałem post i opublikowałem go (oczywiście po zmaganiach z logowaniem). Po opublikowaniu zauważyłem błąd ortograficzny i chciałem to szybko poprawić. Wtedy się zaczęło. Loguję się, szukam mojego posta daję edytuj zmieniam błąd i chcę zatwierdzić, ale jest komunikat, że nie mogę zmieniać nie swoich postów. Dalej jest dramatyczna walka. W końcu się udało po 10 logowaniu i szybkim wchodzeniu w edycję.
Jestem prawie pewny, że to wina mojego falującego IP, który zmienia się co chwilę, ale może jest na to jakaś rada. Może nie jest konieczna ciągła weryfikacja numeru IP po zalogowaniu?
Dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 04 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na razie nic nie moge na to poradzic, choc probowalem znalezc przyczyne

mysle, ze jest to problem z mozillą, bo na innych przegladarkach sie nie zdarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 04 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Confused u mnie też czasem dzieje sie podobnie, .... najczęściej jednak mam problemy z wysyłaniem postów mimo, że nic mnie nie wyrzuca i nadal jestem zalogowany ...
wyswietla sie jakis komunikat o blędzie, ... na poczatku nie wiedziałem jak temu zaradzić, ale próbuje do skutku i posty idą za drugim, albo z piatym razem ...


Pozdrawiam ... Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 04 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...teraz wszystko hula jak trzeba


ostatnie dwa posty poszły bez problemu


Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Konieczność wielokrotnego logowania
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile