W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
David Wilcock - Przebudzeni i Świadomi [PL]   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
19 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 20589
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:37, 08 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie wykorzystuję mój ostatni post więc się nie pobawimy. Przykro mi Very Happy , a ten link jest linkiem do źródła, w którym Nassim opisuje dynamikę obiektów w przestrzeni. Obejrzałbyś, to byś wiedział. Jaki to ma związek z Plutonem? Chyba oczywisty - Pluton jest ciałem niebieskim, które podlega tej dynamice. Ciężko tak tłumaczyć coś osobie, która albo chce być celowo głupia, albo ma jakiś inny cel w wywoływaniu zamieszania. Nie potrzebne mi są żadne kompetencje aby odnosić się do czegokolwiek, a szczególnie do czyjejś głupoty.
_________________
The Titans - autorski projekt gry przeglądarkowej
Kanał na YT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:25, 08 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to przecież mówiłem że dynamikę obiektów w przestrzeni opisał newton a xvii wieku, a ten twój nassim to co najwyżej próbuje odkryć na nowo amerykę
to co było nie na temat w tym co napisałem?
bo już zgłupiałem.

pluton jest ciałem niebieskim które podlega tej dynamice - serio? Shocked
bo wiesz na tym zdjęciu to wygląda bardziej na ciało sraczkowate.
no, ale w świetle tego co piszesz pozostaje zakładać, że zmienia kolor właśnie na niebieski Smile

w każdym razie, biorąc pod uwagę terminologię którą zazwyczaj się posługujesz pozostaje mi się tylko cieszyć, że jest niebieski, a nie np. święty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 08 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robisz świetną robotę Bimi ciągnąc ze sobą swoje "chuje" i "sraczki". To dopiero terminologia. Możesz tak trochę częściej? Dzięki temu więcej marginesu jaki wokół siebie gromadzisz poprzestanie na tym forum znajdując tu ciepłe gniazdko i mniej tego syfu przejdzie na inne fora. A ja z przyjemnością pozostanę przy tym co piękne i święte. Im bardziej Ciebie to boli tym lepiej. Twoje DNA się krzywi i rozpada, a tobie się wydaje, że mnie w ten sposób rozzłościsz Smile Powodzenia Exclamation Kawa na ławę wyłożona. Lepiej się nie da odkryć swojej prawdziwej natury. Jako zwolennik darwinowskiego modelu ewolucji nie będziesz pewnie obrażony jeśli powiem, że nie chce mi się już dyskutować z organizmem, który sądzi, że wyewoluował z "pierwotnej zupy". Shocked To, że do tej pory nie odkryłeś, że cała ta ideologia jest pseudonauką finansowaną z samej góry mającą wpędzić człowieka w ekonomiczne niewolnictwo to dla mnie największa zagadka.

Trzymaj ode mnie mały prezent za swoje akrobacje. Name Decoder zawsze ma rację Laughing


B.I.M.I. - Człowiek Nieporównanie Stworzony do Odpustu Very Happy
_________________
The Titans - autorski projekt gry przeglądarkowej
Kanał na YT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 08 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe. widzę, że jednak nie chcesz się bawić.
zresztą, sądząc po poziomie drętwoty twych wypowiedzi pewnie nawet nie umiesz.
twoja strata Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 09 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koledzy - załóżmy kółko korepetycyjne. Zatrudnimy trzech studentów nauk przyrodniczych, którzy będą nam tłumaczyć to i owo, od czasu do czasu. Raczej częściej niż rzadziej - sądząc po liczbie kontrowersyjnych pytań pojawiających się na forum tudzież kategorycznych wypowiedzi dotyczących mechaniki kwantowej i jednolitej teorii pola.
Tymczasem, siedząc z nosami w książkach, przyznajmy się przed sobą - nie mamy zielonego pojęcia o tzw. prawach naukowych rządzących światem, lub nasze pojęcie jest co najwyżej mizerne
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Skorpiono




Dołączył: 02 Kwi 2018
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 17 Paź '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. - Dr Fox poprzez badania krwi udowodniła, że niektórzy ludzie już teraz mają rozwinięte dodatkowe pasmo DNA.
2. Osobiście znalazła trójkę dzieci, u których już rozpoczął się proces mutacji i posiadają 3 nitki DNA.
3. Publicznie oświadczyła, że proces mutacji na wielką skalę rozpocznie się ok. 5 do 20 lat po roku 2012.
4. Dzieci jakie znalazła, z potrójnym helix DNA są dziećmi "Indygo". Posiadają odmienną inteligencję, zdolności telepatyczne i mogą za pomocą własnego umysłu przenosić rzeczy w inne miejsca.
5. Dr. B. Fox twierdzi, że u wielu dorosłych osób będzie również zmieniać się ich świadomość i fizyczne ciało.

Nie wiem o jakich dzieciach czy piszesz, ale ja kiedysz szukalem informacji o dzieciach z potrojna helisa DNA i znalazlem tylko jedną, i to dziecko bardziej przypominalo uposledzona powykrecana osmiornice i jezdzilo na wozku zamiast korzystac z super mocy, latac i komunikowac sie telepatycznie, wiec moze zamiast pierdolic klamstwa powielane przez inne strony poszukasz informacji sam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


David Wilcock - Przebudzeni i Świadomi [PL]
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile