W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
David Wilcock - Przebudzeni i Świadomi [PL]   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
19 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 20592
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 18 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi dał mi dzisiaj prezent, na który czekałem od pół roku Smile

"Nie możesz wysłać teraz kolejnego posta gdyż osiągnąłeś swój dzienny limit wynoszący 4".

Dzięki Bimi Smile Nie mogłeś wymyślić lepszego sposobu na podkreślenie swojej klęski. Niestety musiałbyś wyłączyć mi pamięć cache, żebym chodził jak 386 Very Happy

Goldbug: jak tak kochasz mainstream, to czytaj.

"Stephen Hawking has put forward a new theory that changes the way scientists view black holes, saying HE WAS WRONG ABOUT THEM in the past. "
http://news.bbc.co.uk/2/hi/science/nature/3913145.stm

Tak jak to Nassim ujął, promieniowanie Hawkinga było niekoherentne. Powinienem użyć słowa informacja w poprzednim poście zamiast promieniowanie, czasem zdarza się nieścisłość Smile Model Nassima obejmuje wydzielanie koherentnej informacji przez czarną dziurę, w postaci materii, którą wcześniej wchłonęła. Nassim skomentował to krótko w Crossing the Event Horizon: "Finally i have some support".
"Proton Schwarzwilda" (?)... ekhm... cóż, nie ma gorszej apatii od tej kiedy się nawet nie zwraca uwagi na nazwę tematu, który się krytykuje. Ale doskonale rozumiem, że z takimi klapkami na oczach to na pewno nie wygląda przełomowo...

http://theresonanceproject.org/research.html

http://www.youtube.com/view_play_list?p=F9298D518AF4A766
http://www.youtube.com/view_play_list?p=77D3298B7971D658
http://www.youtube.com/view_play_list?p=6D2CB6ADF2DCFA9A
http://www.youtube.com/view_play_list?p=293E9C55DA1D5895

I na koniec coś z innej beczki. Bardzo zastanawiająca sprawa, która da światło na to, dlaczego trzeba się sprzeciwiać apatycznym produktom systemu (edukacji). Ostatni klip dedykuję Bimiemu oraz szanownym forumowiczom.




_________________
The Titans - autorski projekt gry przeglądarkowej
Kanał na YT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 18 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shielder napisał:
Bimi dał mi dzisiaj prezent, na który czekałem od pół roku Smile

"Nie możesz wysłać teraz kolejnego posta gdyż osiągnąłeś swój dzienny limit wynoszący 4".

Dzięki Bimi Smile Nie mogłeś wymyślić lepszego sposobu na podkreślenie swojej klęski. Niestety musiałbyś wyłączyć mi pamięć cache, żebym chodził jak 386 Very Happy


Bimi upierdolił Ci limit za tę dyskusję? Myślałem że wiocha ma jakieś granice Laughing
Dobrze że nie ma więcej adminów, bo nie pogadalibyśmy sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 18 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi
Bimi napisał:

mogę natomiast spróbować się podjąć działania woltomierza: napięcie na końcach cewki o dużym oporze powoduje przepływ prądu przez cewkę co wytwarza pole elektromagnetyczne które porusza magnes ze wskazówką umieszczony na sprężynce. Smile


A teraz jednym zdaniem: co to jest pole elektromagnetyczne?

Wikipedia napisał:
Wszystkie organizmy które żyją na Ziemi, podlegają działaniu ziemskiego pola magnetycznego. Ziemia jest gigantycznym magnesem, wytwarzającym wokół siebie stałe pole magnetyczne. Tkanka żywa jest na ogół mało podatna na działanie pola magnetycznego o takim natężeniu. Niektórzy badacze stwierdzają jednak, że silne pole magnetyczne ma wpływ na układ nerwowy u ludzi i zwierząt i przejawia się opóźnieniem czasu reakcji. Natomiast u roślin działanie silnego pola magnetycznego powoduje kurczenie się komórek i zmiany w błonach komórkowych.

U niektórych gatunków zwierząt np. owadów, ptaków lub ryb pole magnetyczne Ziemi odpowiada za orientację w przestrzeni (np. coroczne wędrówki ptaków do tych samych miejsc lęgowych różnie położonych geograficzne dla różnych gatunków). W organizmach tych zwierząt występują narządy pełniące funkcje biologicznych "kompasów" sprzężonych najprawdopodobniej z "zegarem biologicznym". Sztuczne zmiany wywołane np. przez przymocowanie do głowy ptaka miniaturowego magnesu, powodują utratę orientacji i chęć "podróży" w innym kierunku. Gdy izolowano rośliny i zwierzęta od wpływu ziemskiego pola magnetycznego, zaobserwowano zaburzenia ich rozwoju.


Załóżmy teraz, że starożytne cywilizacje miały na tyle rozwiniętą wiedzą astronomiczną, że były w stanie przewidzieć jakieś istotne zmiany w Układzie Słonecznym, które mogą silnie zaburzać ziemskie pole elektromagnetyczne. Jeżeli rozpocznie się to ok. 2012 roku, to możemy obserwować zmianę zachowania istot żywych zgodnie z powszechnie znaną i potwierdzoną wiedzą (dostępną nawet w wikipedii).

PS. Norbi, uważaj, bo i Ty zaraz będziesz miał limit 4 za teksty o granicach wiochy... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:41, 18 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choone napisał:
@Bimi
Bimi napisał:

mogę natomiast spróbować się podjąć działania woltomierza: napięcie na końcach cewki o dużym oporze powoduje przepływ prądu przez cewkę co wytwarza pole elektromagnetyczne które porusza magnes ze wskazówką umieszczony na sprężynce. Smile


A teraz jednym zdaniem: co to jest pole elektromagnetyczne?

Wikipedia napisał:
Wszystkie organizmy które żyją na Ziemi, podlegają działaniu ziemskiego pola magnetycznego. Ziemia jest gigantycznym magnesem, wytwarzającym wokół siebie stałe pole magnetyczne. Tkanka żywa jest na ogół mało podatna na działanie pola magnetycznego o takim natężeniu. Niektórzy badacze stwierdzają jednak, że silne pole magnetyczne ma wpływ na układ nerwowy u ludzi i zwierząt i przejawia się opóźnieniem czasu reakcji. Natomiast u roślin działanie silnego pola magnetycznego powoduje kurczenie się komórek i zmiany w błonach komórkowych.

U niektórych gatunków zwierząt np. owadów, ptaków lub ryb pole magnetyczne Ziemi odpowiada za orientację w przestrzeni (np. coroczne wędrówki ptaków do tych samych miejsc lęgowych różnie położonych geograficzne dla różnych gatunków). W organizmach tych zwierząt występują narządy pełniące funkcje biologicznych "kompasów" sprzężonych najprawdopodobniej z "zegarem biologicznym". Sztuczne zmiany wywołane np. przez przymocowanie do głowy ptaka miniaturowego magnesu, powodują utratę orientacji i chęć "podróży" w innym kierunku. Gdy izolowano rośliny i zwierzęta od wpływu ziemskiego pola magnetycznego, zaobserwowano zaburzenia ich rozwoju.


Załóżmy teraz, że starożytne cywilizacje miały na tyle rozwiniętą wiedzą astronomiczną, że były w stanie przewidzieć jakieś istotne zmiany w Układzie Słonecznym, które mogą silnie zaburzać ziemskie pole elektromagnetyczne. Jeżeli rozpocznie się to ok. 2012 roku, to możemy obserwować zmianę zachowania istot żywych zgodnie z powszechnie znaną i potwierdzoną wiedzą (dostępną nawet w wikipedii).


To co powiesz na to ?

Cytat:
Zmiany orbity Ziemi mają znaczenie dla istnienia gatunków
Ostatnia aktualizacja: 2006-10-13

Paleontolodzy i geolodzy z Holandii, Hiszpanii, Francji i Niemiec analizowali ostatnio dane ze skamieniałości obejmujących okres 22 mln lat. Wykazali oni, że porządek cyklu pojawiania się i wymierania gatunków odpowiada zmianom orbity Ziemi, powodującym globalne ochłodzenia.

Zbieżność tę ustalił Jan van Dam z holenderskiego uniwersytetu w Utrechcie i jego współpracownicy, badający skamieniałości gryzoni z Hiszpanii. Zebrali oni szczegółowe informacje na temat tego, kiedy pojawiały się i zanikały te gatunki. Jak poinformowali naukowcy, tempo pojawiania się i zanikania gatunków wykazuje pewną złożoną systematyczność. Naukowcy zaobserwowali dwa cykle - dłuższy, którego szczytowy moment przypada mniej więcej co 2,5 mln lat i krótszy, trwający około miliona lat.

Źródło: Nature/PAP/onet.pl


http://www.biolog.pl/article3535.html

Cytat:
Na pomysł jak można zwiększyć orbitę Ziemi, wpadło dwóch amerykańskich astronomów, Don Korycansky z Uniwersytetu Kalifornijskiego i Gregory Laughlin pracujący w NASA i na Uniwersytecie Stanu Michigan.

Naukowcy twierdzą, że w niedalekiej przyszłości ludzkość będzie miała możliwość powiększyć orbitę Ziemi, co może dwukrotnie przedłużyć istnienie życia na naszej planecie.

Słońce w swojej ewolucji nieustannie zwiększa swoją jasność. Zmiany są na tyle małe, ze nie jesteśmy w stanie zaobserwować ich na codzień. Jednak szacuje się, że za około 1 miliard lat jego jasność wzrosnie o 10%, a przez następne 3 miliardy nawet o 40%. W takich warunkach życie na Ziemi powoli przestanie być możliwe, gdyż klimat naszej planety będzie przypominał łaźnię parową. To, co jest nam niezbędne do życia dzisiaj, czyli energia słoneczna, w dalekiej przyszłości nas zabije, a Ziemię zamieni w pustynię.

W takiej sytuacji ludzkość ma dwa wyjścia. Albo zacząć kolonizować inne planety, albo zmienić orbitę naszej planety. Według autorów projektu to drugie wyjście jest o wiele łatwiejsze.

Do zmiany orbity Ziemi, według wyżej wymienionych astronomów, możnaby wykorzystać tzw. efekt procy grawitacyjnej. Technika ta nie jest niczym nowym, gdyż wykorzystuje się ją np. przy wysyłaniu w przestrzeń próbników czy sond międzyplanetarnych. W skrócie polega ona na wykorzystaniu pola grawitacyjnego jakiegoś obiektu w przestrzeni kosmicznej do nadania innemu obiektowi odpowiedniej prędkości. Oczywiście, zgodnie z zasadą zachowania pędu, oba obiekty uzyskują pewne przyspieszenie, choć różne odpowiednio do ich mas.

Obiektem pomocnym do zmiany orbity Ziemi miałaby się okazać asteroida o przekroju 100 km, ściągnięta w okolice naszej planety. Ludzkość ma oczywiście jeszcze dużo czasu na dopracowanie szczegółów technicznych takiego przedsięwzięcia i technologii pozwalającej na precyzyjne ściągnięcie asteroidy tak, aby nie dopuścić do zderzenia olbrzymiej skały z Ziemią, a jedynie doprowadzić do odpowiednio bliskiego przelotu. Trzeba też znaleźć odpowiedni obiekt.

Tempo poszerzania orbity Ziemi powinno być oczywiście dostosowane do zmieniającej się jasności Słońca. Zmiany orbity powinny być dokonywane co jakieś 6000 lat i na pewno nie będzie można w ten sposób obronić życia na Ziemi przed efektem cieplarnianym.

Należy przy tym pamiętać, że Układ Słoneczny jest bardzo stabilną strukturą i każda zmiana może spodowoać naruszenie swoistej równowagi. Autorzy projektu twierdzą, że z ich obliczeń wynika, iż z pewnością wystąpią zmiany w orbitach Merkurego i Wenus, a być może i innych planet, ale ta destabilizacja będzie raczej krótka i nie powinna wpłynąć na stabilność Układu Słonecznego.


http://news.astronet.pl/news.cgi?199

Taka układanka: w jakieś "niby Nibru", pojawiające się nowe gatunki, zanikające inne gatunki, ruchy, plamy na słońcu, rosnące planety, zmiany położenia biegunów.... itd.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leszek




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:36, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choone napisał:

Załóżmy teraz, że starożytne cywilizacje miały na tyle rozwiniętą wiedzą astronomiczną, że były w stanie przewidzieć jakieś istotne zmiany w Układzie Słonecznym, które mogą silnie zaburzać ziemskie pole elektromagnetyczne. Jeżeli rozpocznie się to ok. 2012 roku, to możemy obserwować zmianę zachowania istot żywych zgodnie z powszechnie znaną i potwierdzoną wiedzą (dostępną nawet w wikipedii).



Jest to dodatek do drugiej części wykładu Nassima pt. "Rozpoczęcie kolejnego cyklu". Chodzi oczywiście o rok 2012, który - według kalendarza Majów - wyznacza początek kolejnego cyklu kosmicznego. Wcześniej jednak Nassim spróbuje wyjaśnić nam przy pomocy czworościanu gwiaździstego pewne zjawiska energetyczne na planetach i na Słońcu...
Więcej:
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=428.0

===================================
i cześć 3.1
Co by nie myśleć o zasadności zestawiania nassimowej "struktury próżni" ze starożytnym tekstem, ciekawostką pozostaje fakt istnienia TAKIEGO opisu w tekście, którego pochodzenie datuje się na prawie 14 tys. lat przed Chrystusem...


Więcej
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=427.0

Pozdrawiam

P.S
Nie mogę tego wstawić jako nowego wątku, bo mam blokadę założona przez Bimiego... ale nadarzyła się okazja, więc wrzucam, bo myślę, że warto.

Nassim Haramein
otrzymał ostatnio za to swoje teoretyzowanie prestiżową nagrodę za najlepszy artykuł (na University of Liège, Belgium podczas 9th International Conference CASYS'09) wyznaczający nowy paradygmat w fizyce kwantowej, w którym jądro atomu traktuje się jako mini czarną dziurę...


Więcej:
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=413.0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:54, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i pan i władca zadziałał nie podobała mu się dyskusja to postanowił ukrócić ją zmniejszając limit postów już dawno podkreślałem,że z administratorem jest coś nie tak chyba ma bardzo poważne kompleksy ja na szczęście już o limit postów nie muszę się obawiać mam 1 po prowadzeniu z nim dyskusji w wątku o pedałach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:06, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak słucham Nassima to nie wygląda mi na człowieka który miałby siać dezinformacje i naprawdę rajcuje się tym co mówi,widać pasję w tworzeniu określonych struktur geometrycznych i wpływu na nas i nasze ,życie. Podsumowując to wszystko dzięki naszemu SŁONECZKU co niejednokrotnie już powtarzałem !
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:19, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Wiem, że ten wyrok jest niesprawiedliwy, ale kurwa potrzebny!!!"

Jak ktoś z tego forum próbuje robić paranormalne.pl pisząc o takich pierdołach i na dodatek trolluje bo ostatnich kilkunastu postów inaczej nie można nazwać to droga wolna.

Moja propozycja jest taka, żeby osoby które nie pasjonują się tymi bredniami po prostu zlewały na ,,te" rewelacje i nie pisały więcej w tych wątkach. Minusować i więcej się nie przejmować. Ja tak właśnie od dzisiaj robię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:46, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shielder, my przecież tylko gramy w szachy.. a ja właśnie zbiłem ci wieżę Smile

dziwie się ze ktoś tak doskonale ogarniający prawdę, komu już za 2 lata DNA wejdzie na wyższy poziom świadomości, nie wiedział, że mu zmniejszę limit za szczeniacką pyskówkę pod moim adresem.
stary, rozczarowujesz mnie.

pocieszaj się tym że dla admina dacvidicke.pl dalej jesteś oświeconym prorokiem który nie dotyka stopami ziemi.
bo niestety dla admina prawda.info jesteś kolejnym nawiezionym oszołomem, który uważa że poznał prawdę dając się wciągnąć w sekciarskie brednie.
wszyscy sekciarze mówią że się przebudzili i że już są świadomi.

niestety sekt na tym forum nie tolerujemy. kosmitów też nie.
ergo: pomijając brak szacunku do życiowej mądrości administratora, złamałeś co najmniej 2 reguły tego forum. limit 4 jest jak najbardziej uzasadniony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:15, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się Bimi Twoim posunięciem, ale nie nazywaj mnie synkiem. Ty jesteś tu specjalistą od prowadzenia dyskusji na otępiałym poziomie z wycieczkami personalnymi i już dawno powinieneś zbanować sam siebie. Nie wiem czy zauważyłeś, ale po tym zbiciu mojej wieży straciłeś coś więcej... niekoniecznie figurę z szachownicy. Gry planszowe są po to, żeby sprowadzić czyjś umysł na płaszczyznę, na której traci kontakt z trójwymiarową rzeczywistością Wink
_________________
The Titans - autorski projekt gry przeglądarkowej
Kanał na YT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:21, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shielder napisał:
Nie wiem czy zauważyłeś, ale po tym zbiciu mojej wieży straciłeś coś więcej... niekoniecznie figurę z szachownicy.

nie - nie zauważyłem. wyjaśnij mi proszę co straciłem.
czyżby szansę na życie wieczne w twoim wyimaginowanym świecie świętej geometrii?
a może szansę na kontynuację pustej dysputy z sekciarzem przekonanym o tym że nie stąpa już po ziemi bo dzięki kilku szarlatanom zrozumiał tajemnicę wszechświata i teraz czeka tylko aż mu DNA zmutuje na takie jak mają kosmici - twórcy naszej cywilizacji? co niechybnie się stanie już wkrótce... Smile
tak czy owak - żadna strata. cała przyjemność po mojej stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:29, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
Ale syf dezinformacyjny wprowadza w ramach tzw. teorii spiskowych i taką łatkę fikicji właśnie nadaje reszcie wiarygodnych informacji potwierdzających realny mafijny spisek NWO. Jeżeli to jest twoim celem informacyjny dywersancie to ci się udaje.


Psie gadanie...
Nie cwaniakuj bo przetłumaczyliśmy o wiele więcej filmów od Ciebie w bardzo wartościowej tematyce poza DI.
Jak chcesz tupać nóżkami i skakać to zachowaj siły na później bo w przygotowaniu mamy 6 innych wykładów z Camelot + 4 kolejne filmy, także show trwa nadal. w tym jeden to wywiad z agentem CIA który od lat zajmował się satanizmem w kręgach elit, będą też raporty organizacji zajmującej się wykorzystywaniem w rytuałach i ich sledztwo w sprawie transferu porwanych dzieci do Bohemian Grove i Dulce, to są fakty tej mrocznej strony NWO, za mało robaczku przestudiowałeś historii i okultyzmu aby mieć jakąkolwiek wiedzę na tema starożytności, legend, rytuałów i ofiar w których elity uczestniczą o czasów Sumerów, dowodów na interwencjonizm na ziemi jest cała masa, problem jest w takich tępych ignorantach jak ty którzy myślą że wszytko wiedzą. Ja szukam informacji nie boję się żadnych obszarów. To nie tylko Credo Mutwa o tym mówi, to samo dotyczy Indian, Tybetańczyków, aborygenów, wszelkich ludów pierwotnych ziemi. To samo stwierdzali mądrzejsi od ciebie jak Heiser na którego nieopatrznie się powołałeś na podstawie badań biblii i starożytnych języków.

Psy szczekają karawana jedzie dalej i potrzeba czegoś więcej niż goldbug z myszką który robi za psa NWO dławiąc przepływ informacji. Gówno mnie obchodzi twoje zdanie i to co sądzisz. Bedę wrzucał na forum takie pozycje jakie uznam za stosowne. Może wygrasz swoje banany małpko, ale nie w tej grze, bo taki bystry nie jesteś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i ja tez mam limit skasowany do 8 z 18. Dobrze się bawisz Bimi widzę...
I tak więcej nie pisałem...nie warto

Bimi napisał:

bo niestety dla admina prawda.info jesteś kolejnym nawiezionym oszołomem, który uważa że poznał prawdę dając się wciągnąć w sekciarskie brednie.


Może nie oszołomem tylko znakomitym tłumaczem którego doceniam pracę i pasję z jaką to robi. U mnie nie ma limitów ani selektywnych podań, mam przynajmniej normalne forum które nie blokuje przepływu informacji na żaden temat.

Nie ma obawy raczej nie będę wrzucał na to szanowne forum żadnych tłumaczeń.
Więcej goldbugów, orionów, prawdziwych czy faraonów a takimi pionkami każdą partię przegrasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:12, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dosyć tego, dzisiaj do wieczora obalę wasze brednie. Pokaże skąd czerpiecie ,,inspiracje" i po kim są to popłuczyny.

Boli miu szerzenie dezinformacji tutaj, jeśli wyjdziecie z tym na ulicę będę bardzo rad bo zamkną was szybciusieńko a przynajmniej zepchną na totalny margines skąd już niczego nie da się osiągnąć. Trzeba znać umiar. Skoro nawet nam jawicie się jako nawiedzeni sekciarze to co o was pomyślą owce?

Fakty, które przedstawię są mi znane od dawna ale nie chciałem psuć tak dobrej zabawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:15, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli możesz to wytłumacz mi redmuluc jak stawiasz siebie ponad orionem , prawdziwym czy innymi użytkownikami skoro zajmujesz się też tłumaczeniami nt. "SATANIZMU" (???) ...a może stajesz w ich obronie? I jeszcze powiedz czemu dziwisz sie temu że masz limit zmniejszony, sam chciałeś i mówiłeś o tym na swoim forum.
To jesteś niezastąpiony czy co? Graliście kiedyś w jednej orkiestrze a teraz macie swoje i napierdalacie się o gówna, limity.Wykrzykujesz, że Twoje forum jest normalne jakby wszystkie inne były gorsze. Nie przekonasz tym do siebie.
Jak dla mnie jest to akcja marketingowa mająca przyciągnąć ludzi z prawda2.info na davidicke.pl. Nawet śmiem twierdzić że zaczęła sie już jakiś czas temu ...

http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=35&t=103
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:29, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:

To jesteś niezastąpiony czy co? Graliście kiedyś w jednej orkiestrze a teraz macie swoje i napierdalacie się o gówna, limity.Wykrzykujesz, że Twoje forum jest normalne jakby wszystkie inne były gorsze. Nie przekonasz tym do siebie.


Oczywiści że nie,wykonujemy tylko drobną pracę w całym systemie.
W internecie każdy może być zapisany w tylu miejscach i forach ilu zechce.
Może inaczej, każde inne jest normalne za wyjątkiem tego.
Marketing prowadzi się tam gdzie jest ocenianie, limitowanie i podania - marketing informacyjny.
Temat postępowania forum prawda2 jest poruszony na wielu forach.
Co do prawdziwego i Oriona to oni pluli na każdego, nawet na siebie nawzajem to nie są partnerzy do współpracy.
Po prostu stopień ośmieszania przeszedł tutaj do fazy pozbawionej podstaw do dyskusji.
Nasze materiały i tak skopiuje ten kto chce i gdzie chce nikt tego nie broni.
Starałem się być tolerancyjny ale widać nie zdaje to egzaminu w dwie strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:38, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
zainteresowany napisał:

To jesteś niezastąpiony czy co? Graliście kiedyś w jednej orkiestrze a teraz macie swoje i napierdalacie się o gówna, limity.Wykrzykujesz, że Twoje forum jest normalne jakby wszystkie inne były gorsze. Nie przekonasz tym do siebie.


Oczywiści że nie,wykonujemy tylko drobną pracę w całym systemie.
W internecie każdy może być zapisany w tylu miejscach i forach ilu zechce.
Może inaczej, każde inne jest normalne za wyjątkiem tego.
Marketing prowadzi się tam gdzie jest ocenianie, limitowanie i podania - marketing informacyjny.
Temat postępowania forum prawda2 jest poruszony na wielu forach.
Co do prawdziwego i Oriona to oni pluli na każdego, nawet na siebie nawzajem to nie są partnerzy do współpracy.
Po prostu stopień ośmieszania przeszedł tutaj do fazy pozbawionej podstaw do dyskusji.
Nasze materiały i tak skopiuje ten kto chce i gdzie chce nikt tego nie broni.
Starałem się być tolerancyjny ale widać nie zdaje to egzaminu w dwie strony.


A odpowiedzialny jesteś? Czy zdajesz sobie sprawę z tego czym są informacje które przekazujesz?
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:50, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:

A odpowiedzialny jesteś? Czy zdajesz sobie sprawę z tego czym są informacje które przekazujesz?


Tak...to tylko EZO TV brednie, w większości wyssane z palca i nie udowodnione majaki starych ludzi z afryki czy byłych piłkarzy - nie ma się czym przejmować Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:01, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie...Dalej myślisz że budujesz zaufanie? To się mylisz ...
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:24, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
No właśnie...Dalej myślisz że budujesz zaufanie? To się mylisz ...


Dziękuję za wyjaśnienie, postaram się więcej nie mylić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę nie ma za co.Niczego przecież nie wyjaśniłem.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:40, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
Nie ma obawy raczej nie będę wrzucał na to szanowne forum żadnych tłumaczeń.

to świetnie - trzymam cię za słowo.
i pamiętaj, że za kłamstwa zawsze zmniejszam limit. Smile
fałszywe obietnice można chyba podciągnąć pod kłamstwo, nie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu jedziecie po skrajnościach zamiast spróbować przekonać się na wzajem.
Usiłowałem przetrawić jakiś film Davida Wilcocka ale widocznie nie dorosłem do jego treści Very Happy Szybciej skasowałem, niż ściągnąłem.
Jednocześnie trudno lekceważyć, że ktoś lub coś dysponuje technologią nieporównywalną do oficjalnej. Założenie że posiadacze tej technologii pozostają obojętni wobec wydarzeń na Ziemi wydaje się być bardzo naiwne.
Szkoda że forum nie posłużyło do zbliżenia ludzi o różnym spojrzeniu na rzeczywistość, wymianie informacji i odsianiu ziaren od plew.
Szukajmy więc kompromisów
Może ku zadowoleniu admina ma ktoś informacje o pijanych pilotach UFO lub homoseksualnych reptilianach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:02, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie są teraz Orion i Prawdziwy? Laughing

Czuje dziką satysfakcję że miałem 'drobny' udział w wykorzenieniu tego patologicznego błazeństwa z tego forum.

Mam też szczerą nadzieje, że są tam gdzie ich miejsce, na forach, z satanistycznymi naukami o YHWH czy innym gadającym gadzie z Biblii, o prorokach : Ezechielu co to na rozkaz Jahwe jadł własny kał (Szatan potrafi upokorzyć co ?), Mojżeszu ludobójcy etc etc. Słowem : Jahwe z Nimi !

Dobra, to satanizm mamy z grubsza odhaczony, co tam dalej :

Ah, Nassim - no cóż - trzeba wrócić do modelu Bohra żeby cokolwiek zacząć rozumieć o GEOMETRII. Czy to sie komuś podoba czy nie, Natura przyjmuje NAJPROSTRZE, oparte o ZŁOTY PODZIAŁ rozwiązania. Fakt, skończcie Wasz wewnętrzny dialog. To że Nassim wywodzi z tego ezoteryczne implikacje - Jego sprawa, dla mnie nie wygląda to AŻ tak metafizycznie, ale nie mnie to oceniać.

Ja się szczerze mówiąc zastanawiam po co MY tu jesteśmy ?

Goldi - znów, przy całym szacunku do Ciebie i sympatii a jaką czytam Twoje posty, ocenianie zanim się obejrzy materiał to zagrywka przedszkolaka : "Tata, a Marcin powiedział". Doskonale zdajesz sobie sprawę z faktu istnienia NWO - karteli mafijnych - być może zamieszanych w satanizm - a mimo to, z uporem maniaka podpierasz się Biblią (nie cytujesz, ale to "czuć") i Naukami Chrystusowymi.
Fajnie - nie wierzysz w Retilian, ale czytasz Biblie. Masz tam Reptlianina, chyba że gadający wąż nie robi na Tobie wrażenia. Ja rozumiem : "oczywiście to tylko przenośnia".

Zainteresowany: Coś Ci chłopie zacytuje :

Cytat:
To miejsce w polskiej przestrzeni społecznej, gdzie można myśleć, mówić i kształtować się na zasadzie autonomii i odwagi intelektualnej, bez ograniczenia ideologiczną poprawnością.


Wiesz, skąd to?

To forum łamie ideologiczną poprawność. Po to zostało stworzone jak mniemam, i jeśli ktoś nie budzi Twojego zaufania, jest to Twoja prywatna sprawa. A że, nie potrafisz się odnieść rzeczowymi argumentami do tez głoszonych przez np Icka, Wilcoka czy Nassima - wybacz, ale musisz się z tym sam zmierzyć Wink Możesz z premedytacją, zdroworozsądkowo odrzucać pewne tezy i ja będę bronił Twojej możliwości ku temu, ALE, przynajmniej JA wymagam kontrargumentacji, u Ciebie takowej brak.

Bimi :

Poważnie uważasz że zmniejszenie limitu postów jest lekarstwem na szarlatanerie w Twoim mniemaniu ? Czy każdy kto się z Tobą nie zgadza jest skazany na cięcia?

Konkludując :

Przydałby się głos rozsądku, mówiący że "nikt z nas, nie może być pewnym tego że coś pojął, przebudził się, etc."

Razem zaś stanowimy siłę, zdolną przez argumenty tworzyć idee i światopoglądy. Ludzie, umieszczający TU swoje prace translatorskie robią to za darmo, z czystości serca (chce w to wierzyć) i dla ludzi. To czy ktoś się z tym zgadza czy nie, wynika albo z niewiedzy albo z wiedzy. Przecież, do cholery o to tu chodzi. Jakiś czas temu w rozmowie z Tańczącą, zasugerowałem Jej odwrotne niż myślała rozumienie tego czym jest głupota i jak na nią reagować - niewiedzę, głupotę, ignorancję - należy DEMASKOWAĆ, zanim wejdzie w krew, co mniej inteligentnym czy łatwowiernym użytkownikom. A demaskuje się argumentami naukowymi. I to z klasą.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi napisał:
Usiłowałem przetrawić jakiś film Davida Wilcocka ale widocznie nie dorosłem do jego treści Very Happy Szybciej skasowałem, niż ściągnąłem.
Jednocześnie trudno lekceważyć, że ktoś lub coś dysponuje technologią nieporównywalną do oficjalnej. Założenie że posiadacze tej technologii pozostają obojętni wobec wydarzeń na Ziemi wydaje się być bardzo naiwne.

Niech zgadnę; ten pokrętny wywód wysuwa tezę iż jesteśmy obserwowani przez kosmitów którzy niedługo zamierzają się ujawnić ludzkości aby nas wszystkich pogodzić?
Faktycznie, zajebisty kompromis - już w niego wchodzę Smile
To są właśnie typowe pierdoły z tych filmów redmulca o jaszczurkach i wielbłądach - oczywiście wszystko udowodnione naukowo Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


David Wilcock - Przebudzeni i Świadomi [PL]
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile