W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
David Wilcock - Przebudzeni i Świadomi [PL]   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
19 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 20660
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:18, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Aya, limity nie służą do karania tylko do kształtowania profilu forum. Jeśli pewne treści uznaję za niepożądane to je przycinam.
Ktoś musi to robić coby forum nie zamieniło się w spiskowo-ezoteryczno-religijną pierdolnię ala davidicke.pl - zapewne większość z nas by tego nie chciała. I mam tu na mysli nie tylko tych co pisują, ale zwłaszcza tych co tylko czytają.

To chyba normalne, że często przycinam dopiero po, a nie jeszcze przed rozmową z delikwentem? Najpierw daje mu szansę na refleksję i zmniejszam dopiero gdy z niej nie skorzysta a ja nie widzę już dla niego nadziei Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

Niech zgadnę; ten pokrętny wywód wysuwa tezę iż jesteśmy obserwowani przez kosmitów którzy niedługo zamierzają się ujawnić ludzkości aby nas wszystkich pogodzić?
Faktycznie, zajebisty kompromis - już w niego wchodzę Smile
To są właśnie typowe pierdoły z tych filmów redmulca o jaszczurkach i wielbłądach - oczywiście wszystko udowodnione naukowo Very Happy


W tym właśnie problem, że ufoków niby wszędzie pełno, a nikt ich jeszcze za mackę nie złapał. Przy tylu doniesieniach z całego Świata nie ma śladu ingerencji w nasze życie - to jest wystarczająco podejrzane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:


Zainteresowany: Coś Ci chłopie zacytuje :

Cytat:
To miejsce w polskiej przestrzeni społecznej, gdzie można myśleć, mówić i kształtować się na zasadzie autonomii i odwagi intelektualnej, bez ograniczenia ideologiczną poprawnością.


Wiesz, skąd to?

To forum łamie ideologiczną poprawność. Po to zostało stworzone jak mniemam, i jeśli ktoś nie budzi Twojego zaufania, jest to Twoja prywatna sprawa. A że, nie potrafisz się odnieść rzeczowymi argumentami do tez głoszonych przez np Icka, Wilcoka czy Nassima - wybacz, ale musisz się z tym sam zmierzyć Wink Możesz z premedytacją, zdroworozsądkowo odrzucać pewne tezy i ja będę bronił Twojej możliwości ku temu, ALE, przynajmniej JA wymagam kontrargumentacji, u Ciebie takowej brak.



Wszystko jest moja prywatną sprawą , dobrze że to rozumiesz Aya Wink
redmuluc potrzebuje adwokata? Wiesz co to jest odpowiedzialność, zdolności personalne , interpersonalne ...? Zapewne wiesz. Dlatego takie macie przebicie, a nie inne.Tylko w tym widzę Wasz upór w pokazaniu , że to Wam należy się liderowanie i zdyskredytowanie innych. Możesz sobie wymagać co chcesz od kogo chcesz. Zacznij najpierw wymagać od siebie, bo chyba tego u Ciebie brak, tak samo jak pewnej skromności w przypisywaniu sobie ograniczenia oriona czy prawdziwego. Mają taki sam głos jak TY. Nie widzisz tego? A Reptylian widzisz?

Cytat:
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację, która zmieni świat"


Wiesz skąd to? Śmieszy mnie ta dyskusja.Może dlatego, że jestem taki tępy i mam niskie zapotrzebowanie na udzielanie się w reptylianizmie.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi napisał:
W tym właśnie problem, że ufoków niby wszędzie pełno, a nikt ich jeszcze za mackę nie złapał. Przy tylu doniesieniach z całego Świata nie ma śladu ingerencji w nasze życie - to jest wystarczająco podejrzane.

faktycznie strasznie podejrzane. bardziej podejrzany do tego jest już chyba tylko HAARP Smile
duchów też jest wszędzie pełno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:01, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Norbi napisał:
W tym właśnie problem, że ufoków niby wszędzie pełno, a nikt ich jeszcze za mackę nie złapał. Przy tylu doniesieniach z całego Świata nie ma śladu ingerencji w nasze życie - to jest wystarczająco podejrzane.

faktycznie strasznie podejrzane. bardziej podejrzany do tego jest już chyba tylko HAARP Smile
duchów też jest wszędzie pełno.


No.. a NWO widziałeś ...gdzie? Lądowanie na księżycu widziałeś ?, Codex Alimentarius widziałeś - pewnie też nie ? to tylko fikcja na twoim kompie ... Grypę widziałeś...takie małe zarazki ? Każdy widzi że ziemia jest płaska to chyba oczywiste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

faktycznie strasznie podejrzane. bardziej podejrzany do tego jest już chyba tylko HAARP Smile
duchów też jest wszędzie pełno.

Na HAARPA tez biorę poprawkę, bo dwa lata temu miałem okazje zobaczyć skutki działania najprawdopodobniej tego sprzętu.
Latem 2007 podróżując samochodem po Dolnym Śląsku szukałem czegoś do słuchania w radio. Jakież było moje zdziwienie jak w pewnym momencie skala zaroiła hiszpańskojęzycznymi stacjami. W dwóch przypadkach miałem pełen odczyt RDS. Pamiętałem z fizyki coś o kanałach jonosferycznych które wiosną i jesienią pozwalają słuchać radio FM z bardzo daleka więc podzieliłem się ciekawostką ze znajomymi krótkofalowcami. Cały dzień jeździłem po pagórkach, by upewnić się że nie są to jakieś retransmisje czy audycje językowe. O pomyłce nie było mowy.
Wydawało mi się to sensacyjne zjawisko do czasu, jak przez następny tydzień łapałem w kolejne dni stacje: tunezyjskie, greckie a na końcu tureckie.
Zjawisko trwało tydzień, nigdy później nie trafiłem na nic takiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
No.. a NWO widziałeś ...gdzie? Lądowanie na księżycu widziałeś ?, Codex Alimentarius widziałeś - pewnie też nie ? to tylko fikcja na twoim kompie ... Grypę widziałeś...takie małe zarazki ? Każdy widzi że ziemia jest płaska to chyba oczywiste.

to żeś przyjebał z wiązanki Smile
niczym twoi cudowni prorocy masz dar wrzucania przeróżnych, zupełnie odmiennych pojęć do jednego wora w celu... no właśnie jakim? chyba robienia ludziom wody z mózgu. ewentualnie wylania wody ze swojego.

- NWO nie widziałem - kilka razy słyszałem jak politycy używali tego wyrażenia. wiem też że jest też taki napis na dolarze - to wszystko co wiem na temat waszego tajemniczego "NWO".
- lądowanie na księżycu - widziałem dowody lądowania które dla mnie sa dowodami na fałszerstwo - ściema
- Codex Alimentarius - to jakas organizacja która opsiała normy dotyczące żywności: http://www.codexalimentarius.net/ - dużo hałasu o nic
- grypa - to chorba, mówią że wirusowa, ale istnieją tacy co twuierdzą, że wirusy nie istnieją. nie zdziwię się jesli sam od takich należysz - osobiście po objawach nie jestem w stanie odróżnić grypy od przeziębiania innego rodzaju (jeśli o to pytasz).
- płaska ziemia - wiesz trochę podróżuje, sprawdziłem; strefy czasowe istnieją, a jak u nas jest zima to w australii jest lato. tak że ziemia jest okrągła, zapewniam cię. i zaryzykuję nawet stwierdzenie, że się kręci - a co, też chcesz dowodów? Smile

coś jeszcze chcesz wiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nassim Haramein to SZARLATAN
Analizie tych, rzekomo przełomowych lecz nigdzie tak naprawdę nie opublikowanych w prawdziwie specjalistycznych czasopismach, prac Harameina, przyjrzał się profesor Fizyki Teoretycznej prof. Arkadiusz Jadczyk. Nie pozostawia suchej nitki odnośnie wartości tych jego publikacji, które ocenia na poziomie totalnych bzdur z szeregiem fundamentalnych błędów i naukowego szamanizmu na którym Haramein i jemu podobni żerują.

Pasożyty umysłu
http://arkadiusz.jadczyk.salon24.pl/66544,pasozyty-umyslu

Cytat:
Nie jestem z pewnością ani arystokratą ani apostołem, ani też przywódcą. Jestem więc stale atakowany przez pasożyty umysłu, te o których pisze Dimnet. Znów mnie taki jeden zaatakował a ja mu na to przyzwoliłem. Znajoma autorka, o której wspominałem wczoraj, nie zadowoliła się moją ogólnikową opinią na temat isntytucji amerykańskiej The Resonance Project. Przysłała mi do oceny pracę „Scale Unification – A Universal Scaling Law For Organized Matter „ autorami której są Nassim Haramein, Michael Hyson, i E.A. Rauscher. Jako, że znajoma, którą zresztą lubię, zabrałem się do roboty. Zajęło mi to dziesięć minut . Dziesięć minut dla pasożytów umysłu – w końcu pasożyty też boskie stworzenia. Czemu maja żerować na kimś innym, kiedy mogą na mnie, a ja to jakoś zniosę! (Czytelnicy o słabych nerwach nie powinni zaglądać tutaj)

Unifikacja skali? Jak na górze tak i na dole? To znamy. Zorganizowana materia? Ciekawe. Może znajdę jakąś informację na temat organizatorów? Nazwiska autorów obiły mi się o uszy. Co prawda Rauscher pracowała dla amerykańskiej marynarki wojennej studiując właśnie problem jak napuszczać pasożyty umysłu na „wroga”, najlepiej bombardując go odpowiednimi impulsami, może nawet elektrinem, ale, pomyślałem, lepiej przyjrzeć się pracy. Wszak powtarzam raz po raz: diabeł zawsze ukrywa się w detalach.

W pracy trochę wzorów, trochę obrazków, a to czarna dziura a to biała .... stoi jak byk „Siła”, „częstotliwość”, „próżnia” - przecież o tym wszystkim dyskutowaliśmy w Salonie. Grawitacja, Misner, Thorn, Wheeler – pisałem o tym wczoraj! Dalej „galaktyki” - było i o tym, razem z dziurawcami. Jadę więc stron po stronie, wyłapując słowa kluczowe. Niezłe, myślę. Zaczynam podejrzewać, że prawdziwym autorem jest jakiś dobrze opłacony student. Ale to tylko podejrzenie, zasiane pewnie przez jednego z tych pasożytów. Dalej pojawiają się moje ulubione fraktale – jakby pisana pode mnie, myślę sobie. Nawet są ośmiościany foremne – i o tym kiedyś pisałem w Salonie. Magnetohydronamika – o tym też wspominałem! W podziękowaniach zauważam nazwisko Sirag – szukam w starej poczcie, rzeczywiście, dostałem kiedyś od niego jakiś mejl na temat wielowymiarowych fraktali. Sirag się nawet publikował w prawdziwych czasopismach fizycznych. Wszystko to zajęło mi dziewięć minut.

Dochodzę do Dodatku matematycznego. Czytam trzy pierwsze paragrafy .... i już wiem. Ten student naprawdę istniał, podejrzenie zamienia się w pewność. Nie miał tak naprawdę pojęcia o czym pisze i z Dodatku to widać natychmiast. Takich bzdur jeszcze nie widziałem! Po prostu bezwstydne!

Myślę sobie: o co chodzi w puszczaniu w obieg takich rzeczy? Dlaczego podpisuje się pod nimi prawdziwy naukowiec – pani profesor Rauscher? I jak tu nie mieć konspiracyjnych teorii?

Jeden rzut oka na zdanie „24 elementowa grupa oktahedralna jest dana przez C[0] = U2xU2xU4” i już wiem, że to był właśnie student przepisujący nieuważnie z Wikipedii, paru monografii i paru oryginalnych prac, bowiem zdanie to mówi mniej więcej tyle: „24=nieskończoność”. Przeciętny czytelnik będzie oczywiście pod wrażeniem znajdując takie zdanie i taką formułę, podobnie jak jest zapewne pod wrażeniem wzorów z pracy o wyłonieniu się czasu, którą dyskutowaliśmy w serii o grupoidach i algebrach. Bowiem wrażenie przeciętnego czytelnika nie zależy zupełnie od tego czy stwierdzenia i wzory maja sens czy nie. Wrażenie przeciętnego czytelnika zależy przede wszystkim od stopnia pewności z jaką autor dane stwierdzenie wypowiada. Korzystają na tym w największym stopniu psychopaci których bez zmrużenia oka i cienia wątpliwości wybieramy na naszych przywódców.


A tu dorobek publikacyjny profesora Jadczyka - Fizyka Matematycznego
http://arkadiusz-jadczyk.org/jadczyk_publications.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:09, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

to żeś przyjebał z wiązanki Smile
niczym twoi cudowni prorocy masz dar wrzucania przeróżnych, zupełnie odmiennych pojęć do jednego wora w celu... no właśnie jakim? chyba robienia ludziom wody z mózgu. ewentualnie wylania wody ze swojego.
coś jeszcze chcesz wiedzieć?


Już się dowiedziałem co chciałem,...raczej mi chodziło o coś innego.
To wszystko to stan UMYSŁU i jest nie istnieje nigdzie i nigdzie tego nie ma.
Walczysz o inny stan umysłu czyli o coś co też nie istnieje, przez dotyk nie stwierdzisz że ziemia jest okrągła, nie zobaczysz ani lądowania na księżycu bo jest za daleko ani bakterii bo są zbyt małe. NWO nie istnieje bo to stan umysłu, Codex nie istnieje bo to stan umysłu.
Jedni mają zmysły lepsze drudzy gorsze, ale umysły mamy różne i inną wiedzę.
To wiedza sprawia że inni widzą to czego ty nie widzisz i na odwrót. Nie dysponujesz poza tym absolutnie niczym co jest trwałe bardziej niż długość twojej percepcji w życiu i poziom postrzegania rzeczywistości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przebrnąłem przez ten tekst pod adresem http://arkadiusz.jadczyk.salon24.pl/66544,pasozyty-umyslu
Atmosfera nakręca się tam jakby ktoś ładował armaty i gotował się na prawdziwe salwy argumentów i dotarłem wreszcie do tego stwierdzenia, które miało wszystko podważyć.

"Jeden rzut oka na zdanie „24 elementowa grupa oktahedralna jest dana przez C[0] = U2xU2xU4” i już wiem, że to był właśnie student przepisujący nieuważnie z Wikipedii, paru monografii i paru oryginalnych prac, bowiem zdanie to mówi mniej więcej tyle: „24=nieskończoność”."

"Mniej więcej" robi wielką różnicę, a oto ta różnica:

Nie możesz ignorować geometrii i zostawiać same liczby, które reprezentują ilość figur aby zadowolić matematykę samą w sobie. Uzyskasz oczywisty matematyczny błąd - tak jak w renormalizacji, w której musieli sztucznie posłużyć się długością Plancka, aby wyszła im skończona wartość energii w próżni (bo wzory były dla nich ważniejsze niż rzeczywistość) - co tylko dowodzi, że fizyka bez fraktali nie rozwiąże tego problemu. "Grupa oktahedralna" to są ośmiościany. We fraktalnym modelu (i we wszechświecie) dysponujesz nieskończonością w każdej objętości. W tych grupach geometrycznych zachodzą procesy, których nie można redukować do jakichś śmiesznych liczbowych definicji. I to tyle na temat tych apatycznych wywodów profesora Jadczyka bo nic więcej tam nie ma poza niezrozumiałą wrogością. Socjotechniczna manipulacja na poziomie Richarda Dawkinsa. Ale widzę, że się towarzystwo ze zranionym ego zbiera u jednego wodopoju - niejaki nick Waldemar M, który tam niżej występuje wydaje mi się dziwnie znajomy Smile

Bimi: niczego Ci nie będę wyjaśniał ponieważ i tak to Ciebie nie interesuje skoro mi zmniejszasz limit. Może się kiedyś połapiesz sam. Mam teraz o jeden powód więcej, żeby nie interesować się bezsensownymi dyskusjami.

Faraon: czekamy, czekamy. A najbardziej to mnie fascynuje co ten nick u Ciebie robi? Very Happy
_________________
The Titans - autorski projekt gry przeglądarkowej
Kanał na YT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
Już się dowiedziałem co chciałem,...raczej mi chodziło o coś innego.
To wszystko to stan UMYSŁU i jest nie istnieje nigdzie i nigdzie tego nie ma.
Walczysz o inny stan umysłu czyli o coś co też nie istnieje, przez dotyk nie stwierdzisz że ziemia jest okrągła, nie zobaczysz ani lądowania na księżycu bo jest za daleko ani bakterii bo są zbyt małe. NWO nie istnieje bo to stan umysłu, Codex nie istnieje bo to stan umysłu.
Jedni mają zmysły lepsze drudzy gorsze, ale umysły mamy różne i inną wiedzę.
To wiedza sprawia że inni widzą to czego ty nie widzisz i na odwrót. Nie dysponujesz poza tym absolutnie niczym co jest trwałe bardziej niż długość twojej percepcji w życiu i poziom postrzegania rzeczywistości.

aha - stan umysłu, jasne Smile
obawiam się jednak, że takie np. lądowanie na księżcu to nie żaden wyimaginowany subiektywny stan umysłu, tylko jak najbardziej rzeczywiste i obiektywne dymanie baranów.
jak cię ktoś napadnie w ciemnej ulicy i będzie rżnąć w dupsko to tez będziesz sobie powtarzał że to tylko stan umysłu? bo david wildcock ci tak powiedział
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne socjotechniczna manipulacja, z ust profesora z szeregiem publikacji w danej specjalizacji, jak najbardziej predysponowanego do oceny warsztatu i "przełomowości" tych plagiaryzmów, a nie Heriena z zerową ilością prawdziwych publikacji nie mówiąc już o jakichkolwiek cytowaniach oprócz ezoterycznych new ageowych for internetowych. Przecież gdyby te prace Nassima były naprawdę wartościowe to sam Jadczyk, byłby w stanie to docenić i cała reszta specjalistów z tej dziedziny. Tu nie potrzeba żadnych filozofii zwykła logika to mówi, chyba że się zakłada, że wszyscy spiskują przeciwko niemu, bo przecież udziela się w ruchu darmowej energii. Get real! Za to emocjonują się za tym Camelotowcy, którym wystarczy, to że opowiadanka wpasowuja się w ich wizje channelingów.

Czego nie wyśle publikacji do prawdziwego czasopisma naukowego, skoro jest to taki Święty Greal, na słuchanie którego nawet nie zamierzam poświęcić nawet chwili. Nie przeszłoby nawet przez oceny recenzentów i to z całą pewnością nie ze względu na wrogość tylko na jakość. Oczywiście, tego co mówi nie da się udowodnić matematycznymi formułami, mamy przyjąć je na wiarę, bo są niekwantyfikowalne ilościowo i opisowo. Obrazki heksagramów i i spiralnych muszelek za to mu wpełni wystarczają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
Nassim Haramein to SZARLATAN
Analizie tych, rzekomo przełomowych lecz nigdzie tak naprawdę nie opublikowanych w prawdziwie specjalistycznych czasopismach, prac Harameina, przyjrzał się profesor Fizyki Teoretycznej prof. Arkadiusz Jadczyk. Nie pozostawia suchej nitki odnośnie wartości tych jego publikacji, które ocenia na poziomie totalnych bzdur z szeregiem fundamentalnych błędów i naukowego szamanizmu na którym Haramein i jemu podobni żerują.
A tu dorobek publikacyjny profesora Jadczyka - Fizyka Matematycznego
http://arkadiusz-jadczyk.org/jadczyk_publications.html



No fajnie...a wiesz że Arkadiusz Jadczyk jest "Camelotowcem" wierzy w UFO i zjawiska paranormalne, ba nawet o tym napisał w CV że ma takie hobby ? Very Happy

A wiesz że zajmuje się popularyzacją informacji o channelingach swojej żony od Kasjopejan ?

Cytat:
...wystarczy pojęcie "grupa" rozumieć szerzej, gdzie "grupa" nie musi koniecznie być "zlokalizowana w czasie".

Takie ujęcie grupy zmienia postać rzeczy. Dla mnie to jest coś więcej niż grupa, to potężna siła, a do tego, dostępna na wyciągnięcie ręki, chociaż niewidoczna. Kto wie, czy Kasjopeanie nie są personifikacją tej siły. U mnie zaczęło się od konkretnych postaci podczas przebywania w stanie alfa czy snów, a skończyło się na zwykłym głosie - wspaniałe uczucie.

Znacznie więcej jest ludzi nie mających takich mozliwości.

W moim przekonaniu wynika to z niewiedzy na temat tego jak działa manipulacja, symbole, systemy wierzeń. Jak działają wszechobecne przekazy podprogowe. Gdy człowiek to sobie to uświadomi, zaczyna szukać, a kto szuka ten znajdzie. Kiedyś czytałem książkę napisaną przez księdza "Łam siły kontrolujące".

A Jezusa to pewnie nie wymieniłeś dlatego, że się zawahałeś czy nie miał przypadkiem do pomocy grupy swoich apostołów?

Dla mnie Jezus Chrystus pozostawił po sobie świetne wyjaśnienie jak żyć, by osiągnąć oświecenie, aczkolwiek jego słowa są ogromnym uproszczeniem - dla tłumów. Czyli nie wyjaśnia dlaczego, ale wyjaśnia co robić. Nie wymieniłem go, bo często na średniowiecznych obrazach występuje z UFO, więc nie chciałem mieszać tematów, a nie wiem jak się na to zapatrujesz.
Zamiast Jezusa miałem w zanadrzu drogę wojownika Carlosa Castanedy Wink


http://quantumfuture.net/pl/index.htm
http://quantumfuture.net/pl/ark.htm
http://www.kasjo.net/ufoforum6.htm

Kolejne mega UUPSS !!! z twojej strony. Jadczyk gra w naszej lidze koleś. Laughing Laughing Laughing
Trafiony zatopiony...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście Goldi :

Giertych jest również prof. z "szeregiem publikacji naukowych". Jakoś z Niego nie drwisz podobnie, ale rozumiem że drwienie może być wybiórcze. Ewolucja to mit! Laughing

Haramein się myli ? Możliwe ! Oczywiście, wg tego Pana Profesora pożal się Boże NA PEWNO;) (przejmjuąca pewnosc graniczaca z absurdem). Ten Pan najwyraźniej nie jest w stanie Ci powiedziec o pierwszych sekundach Wszechswiata nie odnosząc sie do entropii i jak pisze (czytałem jego wypociny) spontaniczności w formowaniu przez materię pierwszych struktur. Materia nie myśli, a formuje ją wiatr słoneczny, słodkie....Zajebiście ze jest chemikiem, napewno wie jak wyglądają wiązania...WIE?

Czekaj, co tam jeszcze Pan Jadczyk lubi :

Hobby: publicystyka, zjawiska paranormalne

SZARLATAN ! Laughing

To jest śmieszne:

R. Coquereaux, A. Jadczyk, Riemannian Geometry, Fiber Bundles, Kaluza-Klein Theories And All That .. , (book) World Scientific, Singapore (1988) 345 p. (World Scientific Lecture Notes in Physics, 16),"

google : geometria Riemanowska.

Najpewnie ten Pan nie czytał lub całkowicie pominał wnioski z prac giganta matematyki (geometria jest działem matematyki!) z Indii, co nie dziwi - Włosi mieli zawsze chujowych zołnierzy i chujowych naukowców - dlatego sprawdzają desant z PL Wink Jedna sprawa, przyjrzyj się tematykom Jego prac - czysta geometria, matematyczne teoretyzowanie. Ja sądzę że to zwykła zazdrość polaczkowa. Żal. Ot zwykły prof. Jakieś prelekcje? Wykłady, z pewnoscia, tylko ich NIKT nie chce tłumaczyć.

Ignorowanie geometrii to ślepota.

Jakby tego było mało :

http://arkadiusz.jadczyk.salon24.pl/144011,pozaziemska-inteligencja

Można się śmiać, śmiech to zdrowie...!

A teraz uważaj. Nie lubie :

- Project Camelot,
- nie przepadam za channelingami, nie uznaje ich,
- nie wierze w zaden rok 2012,
- nie wierze w inną gestosc,
- przeskoki swiadomosci
- i _UWAGA_ REPTILIAN ...

Ale coś mi mówi że TY tak : wszak GADAJĄCY WĄŻ Z BIBLII jest jak najbardziej realny...

Jeszcze jedno - Twoj Prof. zdobył tytuł w 1970 r. (U. Wroclawski) - podobnie Jerzy Wiatr - solidny prawnik i wzór cnót! Wink

Zainteresowany;

Prawdziwy i Orion, wyladowali tam gdzie ich miejsce, na smietniku internetu, pewnie nawet w Nautiliusie...nie zdziwiłbym sie :] A Ty tez satanista czy mnie się zdaje ? Smile
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Aya Sophia
Ale z czym ty porównujesz jakieś pisarskie popierdułki politologiczno-prawne Wiatra i Giertycha, z publikacjami z zakresu fizyki teoretycznej w wielu top czasopismach naukowych w swojej specjalizacji z recenzentami publikacji z całego świata.

http://arkadiusz-jadczyk.org/jadczyk_publications.html

Totalnie nie wiesz o czym mówisz, chyba. To tak jak porównywać zgadywanki analityków, ze schematami układów elektronicznych. Jeden może pieprzyć od rzeczy, w drugim przypadku szybko da się zdiagnozować efekty. To jest zupełnie inna kategoria "nauki". W tej kategorii prawdziwie wartościowe publikacje już dawno zdetronizowałyby obecne top publikacje, gdyby faktycznie miały wartość dodaną do obecnego zrozumienia rzeczywistości, szczególnie na poziomie fundamentalnej percepcji patrzenia na Wszechświat i Unifikację Teorii. Tym czasem przez blisko 10 lat mają zerowy odzew oprócz paru cytowań samego Nassima. Ba nawet nie zostały nigdzie opublikowane oprócz jakiegoś pdf'a zamieszczonego na stronce Resonance Project. Koniec i kropka!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya wiesz tyle co widzisz,(no jeszcze jak sam mówisz "coś ci mówi" )
orion z prawdziwym będą mieli już niedługo zajebistą platformę cyfrową z własnymi prezenterami i wozami transmisyjnymi.(chyba że im DNA zmutuje)
Możesz się do nich wkręcić, zawsze potrzebni są oponenci , ba , możesz nawet wtedy wziąć mnie jako tego najmniej zorientowanego Cool .
Tak jestem teżsatanistą ...tak jak Miedviediew...




...upił się ! http://fakty.interia.pl/galerie/swiat/mi.....9240,1,268

Lepiej Ci? To cieszę się i merdam ogonkiem.(tak ,tak -o g o n k i e m )
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie średnio mnie to interesuje, ale post ten zaciekawil mnie z innego

powodu, otóz przecieram oczy
ze zdumienia, Widze z przerażeniem jak z site admina wychodzi mały,
bardzo mały człowieczek. Powoli budzi sie w im taki mały ....potwór.

Facet, gdzies ty widział żebym napisał , że WTC samo się zawaliło?
Tracisz chłopie kontakt z rzeczywistościa.Wczoraj piszesz do mnie
Re: na moj post? I co oczekujesz odpowiedzi ? Chłopie obudz sie!
mam jeden post. Nie oczekuj od ludzi z takim limitem dyskusji.Chyba ze

stosujesz mowe retoryczna.

Piszesz że mieszkasz w Holandi....to poprzycinac sobie możesz co najwyżej

kwiatki albo ten zielony szaliczek...bo widzi mi sie ze platasz sobie nogi...
i walisz głową w podłoge .....

Chyba chodzi o to żeby stworzyć Bimicentryczne forum dyskusyjne
z orbitującym wokół niego klakierami silnie osadzonymi w relatywistyczno-
rajonalistycznym światopoglądzie. Nie przeszkadza to oczywiście w propagowaniu
przez niektórych na forum jazdy po pijaku.

Coraz bardziej przypominasz Dyrektora cyrku który zaprasza gawiedź do namiotu
po czym wciela sie w role klauna, wypuszcza lwy na publicznośc i pozostaje
sam w cyrku w siwetle reflektorów......
facet...lwy wrócą Smile

Wezmy chociażby stwierdzenie o płaskiej ziemi...nie jest płaska ale okragła

Bimi tez nie jest....ziemia nie jest dealna sfera o czym powie Ci każdy pilot

nawigator z własnego doświadczenia. na takim poziomie chcesz rozmawiac??????

@Aya Sophia....grzebiesz w starozytności a nie jesteś w stanie znaleść wybitnych włsokich fizyków? A fe!!!! Choc oczywiście dupy maja lepsze....
nawet ostatnio sie bardziej szanuja niz Polki.

Tak ten obiecujący wątek zszedł na dupy maryny bo Bimi chciał swoje 5 groszy....
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kalfas napisał:
Facet, gdzies ty widział żebym napisał , że WTC samo się zawaliło?

Nie że się same zawaliły tylko że same wybuchły - czytaj co piszę.
Tutaj lajkoniku: viewpost.php?p=132481

Cytat:
Wczoraj piszesz do mnie
Re: na moj post? I co oczekujesz odpowiedzi ? Chłopie obudz sie!
mam jeden post. Nie oczekuj od ludzi z takim limitem dyskusji.Chyba ze stosujesz mowe retoryczna.

Sam sobie odpowiadasz na pytania które zadajesz (najwyraźniej moje "Re:" nie było retoryczne skoro właśnie na nie odpisałeś). Smile
Poza tym ja się nigdzie nie wybieram; jest mi bez różnicy czy mi odpowiesz dziś, jutro czy za tydzień jak znajdziesz czas.
Generalnie musisz przyznać, że im więcej będziesz miał czasu na zastanowienie, tym większa szansa, że napiszesz coś mądrego - tak że to nawet działa na twoja korzyść Smile Zresztą, nie myśl że jesteś taki wyjątkowy - na tym forum ludzie często czekają na to by móc komuś odpisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:15, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narzucacie definitywnie ludziom swój punkt widzenia, a nie zauważacie, że macie różne punkty odniesienia. Obie strony patrzą na świat zgoła odmiennie, problem tej dyskusji polega na tym, że jedna strona ignoruje nagromadzony materiał dowodowy z powodu własnych uprzedzeń jaki chce przedstawić druga strona, przez co koncentrujecie się jedynie na własnej ignorancji zamykając sobie drogę do złapania ostrości w danym temacie. Przerobiliście inne zakresy wiedzy, dlatego nie zaczynajcie tej dyskusji od założenia, że wiem wszystko. Najgorsze osoby to te które krytykują nie zapoznawszy się nawet z materiałami jakie w tej dziedzinie oferuje konwencjonalna akademicka nauka. Nie piszę, że ze wszystkim mam się zgadać, piszę o tym, że jeżeli chcemy otwarcie myśleć to opierajmy te myślenie na prawdopodobieństwach zamiast prawda/nieprawda. Wszystko co wiemy o otaczającym nas świecie jest prawdopodobieństwem nawet to, że ziemia jest okrągła. Opieramy je na autorytetach i informacjach jakie spotkaliśmy w naszym życiu np. rodzice, szkoła, media itd.. To, że ziemia jest okrągła jest wysokim prawdopodobieństwem, ale to tylko wiara i nie będziesz tego pewien do puki sam tego nie zaobserwujesz i tak jest z wszystkim. Radykalne spojrzenie na rzeczywistość wymaga po pierwsze wyzbycia się z siebie ignorancji, ponieważ to ona jest naszym auto cenzorem dla zdobywania nowej wiedzy. Bagatelizowanie rzeczy za pomocą wyśmiewania ich jest przejawem ignorancji panie adminie.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyśmiewanie materiału dowodowego na to, że niedługo nam wszystkim zmutuje DNA i wyrośnie szósty palec jest przejawem ignorancji?
być może. ale przejawem jeszcze większej ignorancji jest ten "materiał dowodowy" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałem, że nie musisz się zgadzać ze wszystkim, a 6 palec to raczej coś dopiętego na boku w temacie, a nie coś z tego wykładu. Materiał dowodowy nie jest zaprezentowany w wykładzie, a jedynie omówiony ale David podaje wiele informacji nt. gdzie można się z tymi badaniami wnikliwie zapoznać. Tematyka jest naprawdę obszerna i nie sposób jej streścić w jednym poscie, proponuje zacząć od największego pewniaka jaki w każdy z nas posiada, czyli własna samoświadomość, Peter Russell - Pierwszeństwo Świadomości. Wykład ten świetnie omawia problematykę tradycyjnego akademickiego spoglądania na naturę istnienia: http://www.youtube.com/watch?v=p5kQ8Mc8rTw kolejne części sobie chyba każdy znajdzie Smile
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie muszę się zgadzać ze wszystkim? to super. a z iloma procentami mogę się nie zgadzać? Smile

w tym wykładzie koleś mówi o tym, że ma "hard code evidence" że ludziom niedługo zmutuje DNA. nie mówi co prawda konkretnie czy w praktyce będzie to oznaczać szósty palec, trzecie oko, czy może skrzydła, ale można wywnioskować że ma to być coś w tym stylu - prawda?

poza tym umówmy się, to nie jest nauka. gość non stop nawiązuje do religii - gada jak kaznodzieja. nie muszę studiować jego kariery naukowej żeby jako naukowiec był dla mnie skompromitowany. bo naukowcy nie zajmują się sekciarstwem.

a jakbym miał się zagłębić w każdą część tego co on wygaduje (a skubany przeskakuje z tematu na temat jak naćpany) to bym mu musiał non stop przerywać i zadawać pytania. i wątpię by po nich równie pewny siebie dotrwał po do końca pierwszej części swego wykładu. ma szczęście że zaprasza na swoje wykłady tylko członków swojej sekty. Smile
to szarlatan niczym ci medialni pastorzy w usa - alleluja i do przodu.
wstydzili byście się tak się nim podniecać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
boooor




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:07, 20 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZY wiara w boga to sekciarstwo i po ktorej stronie stoi nasz administrator?Bolszewicy po wybiciu opozycji sami tworzyli opozycje po to zeby moc ja kontrolowac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:06, 20 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

boooor napisał:
CZY wiara w boga to sekciarstwo i po ktorej stronie stoi nasz administrator?

nieee. sama wiara w boga to zaledwie przejaw niedojrzałości umysłowej. dopiero religia, czyli bezkrytyczna wiara w dogmaty to sekciarstwo.

a po której stronie stoję? wygląda na to że po przeciwnej niż ty. swoją drogą, czy ty wiesz jaka to ulga? Smile

boooor napisał:
Bolszewicy po wybiciu opozycji sami tworzyli opozycje po to zeby moc ja kontrolowac.

no i co? to zupełnie tak samo jak dzisiaj amerykanie - też tworzą opozycję - terrorystów...
czyżbyś sugerował że barak obama jest bolszewikiem? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 20 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małe opóźnienie:

viewtopic.php?t=10438
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 5 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


David Wilcock - Przebudzeni i Świadomi [PL]
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile