W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Cudowna Kraina   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
24 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 6103
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kacdor




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 03 Sty '13   Temat postu: Cudowna Kraina Odpowiedz z cytatem

Cudowna Kraina. Odcinek pierwszy.


Źródła:
Bankier, Biuletyn Informacji Publicznej, Biuro Analiz Sejmowych, Centrum Badania Opinii Społecznej, Eurostat, Fakty i Mity, Forbes, Fundacja Dzieci Niczyje, Fundacja Kidprotect, Gazeta Prawna, Gazeta Wyborcza, Gemius Polska, Główny Urząd Statystyczny, Kancelaria Prezydenta RP, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ministerstwo Sprawiedliwości, Money, Monitor Polski, Najwyższa Izba Kontroli, Newsweek, Onet, Policja, Polityka, Przekrój, Puls Biznesu, Racjonalista, Rzecznik Praw Dziecka, Rzecznik Praw Obywatelskich, Rzeczpospolita, Sejm RP, Senat RP, Trybunał Konstytucyjny, Wirtualna Polska, Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Czyta:
BrzydkiBurak

Animuje:
Th3MrD

Muzyka:
Long Road Ahead - Kevin MacLeod
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 03 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film bardzo mi się podobał choć nie wiem czy określenie "podobał" jest w tym przypadku najszczęsliwsze.
Polska Bieda ma swoje niespotykane nigdzie indziej cechy (dlatego nazywam ją "polską biedą"). Polska Bieda jest cicha,nie wścieka się,nie krzyczy,nie wali pięścią w stół,jakby miała poczucie winy i wstydziła się swego istnienia.
Trzeba przyznać że polskie władze zrobiły co mogły aby nas-ludzi wrażliwych i delikatnych,uchronić przed widokami które stresują.W 90-latach Ośrodki Pomocy społecznej które kiedyś były zazwyczaj w centrach miast,przeniosła na miejskie peryferia.Dzięki temu nie widujemy na co dzień tego co być może powinniśmy;setek szarych,wymiętych,zaniedbanych i wogóle mało szykownych ludzi stojących w kolejkach po dwudziestozłotowy zasiłek
No,może czasem jakiś rezolutny dzieciak zaczepi nas przy wejściu do supermarketu i poprosi.Nie,nie o pieniądze,o coś do jedzenia.
Nie wiem jak kto ale ja miewam takie doświadczenia i właśnie dlatego oburzyło mnie oburzenie europosła Migalskiego
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:27, 03 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakas wladze to ta kraina ma ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shanyo




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:24, 04 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

System w tym kraju jest korzystny dla nierobów i alkoholików. Ten kto pracuje jest jebany na 70% przez państwo w przeróżnych podatkach. Menel nie. Menel dostaje od państwa pieniądze, aby dalej był menelem i nie chciało mu się iść do pracy. By nie być gołosłownym podam przykład z Gdańska

1) Świadczenie z mops ok 530 zł miesięcznie
2) na podstawie zaświadczenia iż jest to jedyny dochód udajemy się do miasta po dodatek mieszkaniowy
3) Na obiad codziennie idziemy się do garkuchni, na sobotę i niedziele dają prowiant.
4) Co piątek ksiądz dobrodziej wydaje paczki dla ubogich.
5) No i trzeba się ubrać, w budynku mops są używane ciuchy za darmo, więc zamiast prać odzież wyrzucamy i udajemy się po następną.
6) Ubezpieczenie zdrowotne gratis.
7) Menel uważa że to wszystko się mu należy.

Oczywiście menel dalej narzeka jak to mu jest ciężko. Na pytanie dlaczego sobie nie dorobi u bambrów którzy płacą 10zł na godzinę, pada odpowiedz
. - Kurwa musiałbym wstać o 6.00 a ja śpię do 11.00

A normalny człowiek zapierdala i jak się pomyli o złotówkę w kwicie do skarbowego to na dzień dobry 500 zł mandatu Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monstrumis




Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:46, 04 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demagogia wielkich liczb. Mnie to się podoba.

Brakuje jedynie orkiestry smyczkowej grającej rzewnie abyś uwierzył, że prawo wielkich liczb dotyczy jednostki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafał




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 04 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mie REWELACJA !!!
Podane tylko suche fakty i liczby, a "idzie w pięty"
Cała esensja w cytacie na końcu ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astre Occlu




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 209
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 04 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieńdobry

Cytat:
Podane tylko suche fakty i liczby


Mówiąc o faktach… wystarczy w swoich wypowiedziach oprzeć się na takich słowach jak : „statystycznie x procent” by brzmiała ona bardziej wiarygodnie. Ja bym był wdzięczny za źródła na których oparty jest ten film-ik.

Fakt… w naszym kraju nie jest najlepiej i trzeba problem uwypuklić by stał się on bardziej dostrzegalny. Jednak w chuja cięcie typu że tutaj jest źle a politycy to złodzieje jest czystym młodzieżowym wiatrem na flagę zbuntowanych. Kurwa…chcesz mieć lepiej? To rób coś. Tylko każdy z nas „jeśli zdrowy” jest odpowiedzialny za stan swojego życia.

Bez przechwalanek a na potrzebę argumentu zarabiam 5 tysiaków na ręke. Za rok będzie 7.5 tysiaka i pracuje w firmie UWAGA państwowej…i UWAGA nie jestem urzędnikiem ani policjantem ani wojskowym ani lekarzem nfz… I UWAGA nie płace ani grosza podatków.

Pracowałem kiedyś za 1.500zł. Fakt było ciężko. Ale postanowiłem coś w tej sprawie zrobić a nie chodzić kurwa narzekać i nakręcać pałaszujące poczucie godności filmy.

W Polsce przede wszystkim powinno się łeb uciąć stereotypom. Nie… za granicą nie wszędzie jest lepiej. Przypuszczam że Polska leży wręcz w tej lepszej połowie świata.

pozdrawiam.
_________________
Vitam impendere vero.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafał




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 04 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astre Occlu napisał:
Cytat:
Podane tylko suche fakty i liczby


Mówiąc o faktach… wystarczy w swoich wypowiedziach oprzeć się na takich słowach jak : „statystycznie x procent” by brzmiała ona bardziej wiarygodnie. Ja bym był wdzięczny za źródła na których oparty jest ten film-ik.

Fakt… w naszym kraju nie jest najlepiej i trzeba problem uwypuklić by stał się on bardziej dostrzegalny. Jednak w chuja cięcie typu że tutaj jest źle a politycy to złodzieje jest czystym młodzieżowym wiatrem na flagę zbuntowanych. Kurwa…chcesz mieć lepiej? To rób coś. Tylko każdy z nas „jeśli zdrowy” jest odpowiedzialny za stan swojego życia.

Bez przechwalanek a na potrzebę argumentu zarabiam 5 tysiaków na ręke. Za rok będzie 7.5 tysiaka i pracuje w firmie UWAGA państwowej…i UWAGA nie jestem urzędnikiem ani policjantem ani wojskowym ani lekarzem nfz… I UWAGA nie płace ani grosza podatków.

Pracowałem kiedyś za 1.500zł. Fakt było ciężko. Ale postanowiłem coś w tej sprawie zrobić a nie chodzić kurwa narzekać i nakręcać pałaszujące poczucie godności filmy.

W Polsce przede wszystkim powinno się łeb uciąć stereotypom. Nie… za granicą nie wszędzie jest lepiej. Przypuszczam że Polska leży wręcz w tej lepszej połowie świata.



Nie napisałem nigdzie, że źle zarabiam.
Film mówi o CAŁEJ PATOLOGI TEGO KRAJU, tyczącej nie tylko zarobków.
Np. 2 mln osób pracujących za granicą, co daje kilkaset tysięcy Euro sierot ...
Lub 3 mln. dziennie dla Czarnych Pająków ...
Te wątki bardziej mnie poruszyły.
Na dzień dzisiejszy 5 tysięcy, to żaden pieniądz, skoro opłaty za mieszkanie, media, samochód, to już 2 tysiące stałych opłat, nie licząc jedzenia, ubrań, czy rozrywek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 04 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astre Occlu napisał:
[Przypuszczam że Polska leży wręcz w tej lepszej połowie świata.


dokładnie, zresztą istnieje coś takiego jak modelowanie danych i w zalezności od tego jak tam ustawisz kryteria takie dane otrzymujesz, często na różnych forach pokazują się w tym stylu statystyki dotyczące Rosji Putina, tam Rosja ma pierwsze miejsce w świecie we wszystkim co najgorsze - tylko nie wiadomo czy to dane bezwzględne czy na mieszkańca i nie przypomina się przy tym że to największy na świecie kraj rozłożony na dwóch kontynentach więc z czym tu porównywać ...

Przykładowo ze
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/ros.....a-h-pajak/
Cytat:

Rosja:
1 miejsce w świecie w bezwzględnym ubytku ludności.
1 miejsce w świecie w liczbie samobójstw wśród ludzi starszych.
1 miejsce w świecie w liczbie rozwodów i ilości dzieci pozamałżeńskich.
1 miejsce w świecie w liczbie dzieci porzuconych przez rodziców.
1 miejsce w świecie w liczbie samobójstw wśród dzieci i młodzieży.
1 miejsce w świecie w liczbie zgonów z powodu chorób układu sercowo-naczyniowego.
1 miejsce w świecie w liczbie pacjentów z zaburzeniami psychicznymi.
1 miejsce w świecie pod względem handlu ludźmi.
1 miejsce w świecie w liczbie aborcji i śmiertelności matek.
1 miejsce w świecie pod względem zużycia heroiny (21% produkcji światowej).
1 miejsce w świecie pod względem sprzedaży wódki.
1 miejsce w świecie pod względem spożycia alkoholu i produktów alkoholowych.
1 miejsce w świecie pod względem tempa wzrostu palenia papierosów.
1 miejsce w świecie w liczbie dzieci palących papierosy.
1 miejsce w świecie pod względem wzrostu tempa zakażenia HIV
1 miejsce w świecie w liczbie wypadków lotniczych (13-krotna średnia krajowa).
1 miejsce w świecie w liczbie miliarderów, którzy są ścigani przez organy ścigania.
1 miejsce w świecie w liczbie wypadków drogowych.


albo ze
http://romanzaleski.nowyekran.pl/post/84014,rosja-w-liczbach
Cytat:
1 miejsce na świecie w liczbie aborcji i liczbie dzieci opuszczonych przez rodziców.
1 miejsce w świecie w zużyciu alkoholu.
1 miejsce w świecie w sprzedaży wysokoprocentowego alkoholu
1 miejsce w świecie zgonów z powodu chorób układu sercowo-naczyniowego.
2 miejsce na świecie dla sprzedaży sfałszowanych leków.
1 miejsce w świecie z konsumpcji heroiny (21% produkcji światowej)
1 miejsce na świecie dla liczby zmarłych z powodu alkoholizmu i palenia tytoniu.
1 miejsce na świecie w ilości katastrof lotniczych (13-krotnie wyższy niż poziom europejski)
159. miejsce na świecie pod względem praw politycznych i wolności.
72 miejsce w światowym rankingu wydatków państwa na obywatela
67. miejsce na świecie w jakości życia
127- miejsce w świecie pod względem zdrowia ludności
111-miejsce na świecie wg średniego czasu życia
1 miejsce w świecie z sprzedaży tytoniu


na koniec chcę zauważyć, że lektor w tym filmiku nie wymawia zgłoski "ą" Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:07, 05 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:

na koniec chcę zauważyć, że lektor w tym filmiku nie wymawia zgłoski "ą" Smile

Samogłoski.Sposób wymawiania samogłoski ą jest typowym regionalizmem.Jeśli ktoś mówi som,robiom,piszom,myślom zamiast są,robią,piszą,myślą to znaczy że jest rodowitym Ślązakiem.Bo rdzenny mieszkaniec ściany wschodniej powie so,robio,piszo,myślo .
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:17, 05 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Meksyk Europy" - Podoba mi się to określenie. Bardzo trafnie.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 11 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shanyo napisał:
System w tym kraju jest korzystny dla nierobów i alkoholików. Ten kto pracuje jest jebany na 70% przez państwo w przeróżnych podatkach. Menel nie. Menel dostaje od państwa pieniądze, aby dalej był menelem i nie chciało mu się iść do pracy.
Oczywiście menel dalej narzeka jak to mu jest ciężko. Na pytanie dlaczego sobie nie dorobi u bambrów którzy płacą 10zł na godzinę, pada odpowiedz
Kurwa musiałbym wstać o 6.00 a ja śpię do 11.00
A normalny człowiek zapierdala i jak się pomyli o złotówkę w kwicie do skarbowego to na dzień dobry 500 zł mandatu Laughing

nic nie stoi na przeszkodzie byś został menelem, skoro im czegoś zazdrościsz.

a filmik fajnie zrobiony. porusza bardzo ważne problemy Polski. szkoda że to wszystko prawda Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shanyo




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 12 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xXx napisał:
shanyo napisał:
System w tym kraju jest korzystny dla nierobów i alkoholików. Ten kto pracuje jest jebany na 70% przez państwo w przeróżnych podatkach. Menel nie. Menel dostaje od państwa pieniądze, aby dalej był menelem i nie chciało mu się iść do pracy.
Oczywiście menel dalej narzeka jak to mu jest ciężko. Na pytanie dlaczego sobie nie dorobi u bambrów którzy płacą 10zł na godzinę, pada odpowiedz
Kurwa musiałbym wstać o 6.00 a ja śpię do 11.00
A normalny człowiek zapierdala i jak się pomyli o złotówkę w kwicie do skarbowego to na dzień dobry 500 zł mandatu Laughing

nic nie stoi na przeszkodzie byś został menelem, skoro im czegoś zazdrościsz.

a filmik fajnie zrobiony. porusza bardzo ważne problemy Polski. szkoda że to wszystko prawda Sad


Jak kogoś cytujesz inteligencie jeden to :
- cytuj całą wypowiedz bez wycinania lub w miejsce wyciętego tekstu wstaw znaczek (...)
- cytowany tekst powinieneś rozumieć
- nie doszukuj się treści niewypowiedzianych w cytacie

Ja niczego nikomu nie zazdroszczę, mam taką konstrukcję : mało zazdrosny jestem Very Happy



Wkurwia mnie to, że mam płacić na menela



wole swojemu dziecku netbooka kupić raz na dwa miesiące
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:18, 13 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dla mie REWELACJA !!!
Podane tylko suche fakty i liczby, a "idzie w pięty"
Cała esensja w cytacie na końcu ....


Cytat świetny, ale wiele ludzi nie odbierze go osobiście. Gdyby to wyrazić ciut agresywniej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:09, 13 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shanyo napisał:

Jak kogoś cytujesz inteligencie jeden to :
- cytuj całą wypowiedz bez wycinania lub w miejsce wyciętego tekstu wstaw znaczek (...)
- cytowany tekst powinieneś rozumieć
- nie doszukuj się treści niewypowiedzianych w cytacie
Ja niczego nikomu nie zazdroszczę, mam taką konstrukcję : mało zazdrosny jestem Very Happy

widać zazdrościsz skoro piszesz do mnie inteligencie...
po kiego grzyba mam cytowac cała twoja wypowiedz skoro do całości sie nie odnosze a poza tym jej treść jest nie warta cytowania w całosci. nie omieszkam dodać że gówno mnie obchodzą wytyczne kogoś zza monitora co do sposobu cytowania jego wypowiedzi i żali co do jej interpretacji. skoro masz problem z przekazaniem myśli w formie pisanej to nie pisz - rysuj może Smile
shanyo napisał:

Wkurwia mnie to, że mam płacić na menela

a dziecko porzucone przez rodziców lub człowiek niedołężny, chory fizycznie, umysłowo nie zdatny do pracy to też menel? bo na takie osoby w znacznym stopniu idą pieniądze. a na menele jak byś nie wiedział to kasa idzie po to żeby ten menel cie nie zadźgał na kacu o 3zł na wino.
shanyo napisał:

wole swojemu dziecku netbooka kupić raz na dwa miesiące

nie zapomnij o nowym telewizorze raz na miesiąc i nowym krzyżu na ścianę co niedziele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Razer




Dołączył: 15 Wrz 2012
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:17, 13 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i filmik poruszający i w ogole. Ale jaka na to rada? Co zrobić by było lepiej? Tylko mi nie mówcie że głosować na inne partie bo wszystko to jeden chłam... Any ideas?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 13 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xXx napisał:
shanyo napisał:

wole swojemu dziecku netbooka kupić raz na dwa miesiące

nie zapomnij o nowym krzyżu na ścianę co niedziele.

Smile
z tym, że broń boże nie wyrzucaj starego - oddaj potrzebującym!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:22, 13 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Razer napisał:
Może i filmik poruszający i w ogole. Ale jaka na to rada? Co zrobić by było lepiej? Tylko mi nie mówcie że głosować na inne partie bo wszystko to jeden chłam... Any ideas?

w takich momentach najlepiej zaufać instynktom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 13 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Razer napisał:
Może i filmik poruszający i w ogole. Ale jaka na to rada? Co zrobić by było lepiej? Tylko mi nie mówcie że głosować na inne partie bo wszystko to jeden chłam... Any ideas?

w takich momentach najlepiej zaufać instynktom.

ale one są zwierzęce Very Happy dla nie których to może śmierdzieć siarką z piekła rodem Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:44, 13 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xXx napisał:
Bimi napisał:
Razer napisał:
Może i filmik poruszający i w ogole. Ale jaka na to rada? Co zrobić by było lepiej? Tylko mi nie mówcie że głosować na inne partie bo wszystko to jeden chłam... Any ideas?

w takich momentach najlepiej zaufać instynktom.

ale one są zwierzęce Very Happy dla nie których to może śmierdzieć siarką z piekła rodem Laughing

to ich problem, nie mój - ja się muszę zatroszczyć o swoją dupę póki jeszcze ją mam.
więc kiedy statek mi tonie, to szczerze: wolę być na nim już szczurem, niż jeszcze kapitanem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
shanyo




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:23, 14 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xxx teksty ala kiepski „gówno mnie obchodzi” chyba najlepiej obrazuje poziom intelektualny jaki reprezentujesz, więc pojęcie sarkazm jest ci obce.

„a dziecko porzucone przez rodziców lub człowiek niedołężny, chory fizycznie, umysłowo nie zdatny do pracy” Myślę że jesteś połączeniem tych wszystkich cech w jednej osobie. Czyli chore umysłowo i fizycznie dziecko porzucone przez rodziców, które nie może samodzielnie funkcjonować. Nie dziwi mnie, że ciebie porzucili jak i to że potrzebujesz pomocy MOPS. Jednak dalej mi nie pasuje, że mam to sponsorować.

Ja nie mam problemu z przekazem ty masz problem ze zrozumieniem czytanego tekstu. Laughing

Jakbyś nie zrozumiał tego co powyżej:
Zjebie genetyczny, który spierdolił z wiaderka po skrobance jak czegoś nie rozumiesz to nie zabieraj głosu
w sprawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:52, 14 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie przez takich cweli jak ty Polska będzie jeszcze długo pukać do bram rozwiniętego i cywilizowanego świata.
chyba ten krzyżak na ścianie cie tak analnie zabolał hehe. ok możesz odmaszerować by w spokoju onanizować się nim ze swym proboszczem, nie zapomnij wziąć swego nańduszka i jego tabletka Laughing aman
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 14 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry przekaz. Szczegolnie spodobal mi sie fragment o kosciele Very Happy

shanyo Ty egoistyczny zjebie. Rozumiem niechec do menelstwa ale zeby do na prawde potrzebujacych? Niewladnych, chorych, kurwa dzieci? Kiepsko..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shanyo




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:34, 19 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XXX nie mam pojęcia skąd tyle wiesz o onanizowaniu się krzyżem, ale szanuje to twoja prywatna sprawa.Shocked

wkurwiony chcesz, płać z nawet z uśmiechem na ustach, odpierdol się od mojej osoby. Ja jeszcze nie dałem sobie zryć bani reklamami różnych fundacji, gdzie występują chrome dzieci. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 27 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shanyo pisalem o pomocy ze strony panstwa dla potrzebujacych a nie o kolorowych reklamach puszczanych miedzy reklama proszku do prania a jakims debilnym serialem gdzie rodzice chlopca bez raczek sadzaja go przed kamera i staraja sie wzbudzic w innych politowanie..

Ty to pewnie bys na wzor staarych zwyczajow kazde chore dziecko zaraz po urodzeniu ze skarpy zrzucal. Byleby przypadkiem z mojej kieszeni nic nie poszlo dla kogos innego. Zalosne ale kolesie piszacy o kupowaniu nowego netbooka co dwa miesiace niestety czesto tak maja..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Cudowna Kraina
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile