W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Utworzyć Ministerstwo Szczęścia   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1045
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 08 Sty '10   Temat postu: Utworzyć Ministerstwo Szczęścia Odpowiedz z cytatem

W kolejce pytałem ludzi co sądzą o Kaczyńskim jako prezydencie.

Jedna odpowiedziała , że to człowiek mądry
Druga odpowiedziała , że to głupek
Trzecia odpowiedziała ,że to socjalista


Następnie zapytałem kolejnej osoby jak nazwać osobę o której krążą opinie , że to: socjalista, mądry , głupi.

Osoba ta zastanowiła się i odpowiedziała , że w jego stronach na takiego mówili we wsi pól.........

Myślę, że ta opinia jest lekko krzywdząca , ale brak mi argumentów, aby ją obalić!

Wiem że zajmowanie się prawem pracy zamiast gospodarką , jest dużo łatwiejsze. Wyobrażam sobie co mógłby , zrobić przy swoich możliwościach intelektualnych zajmująć sie gospodarką
JUż wolę niech psuje prawo pracy niż cała gospodarkę, bo to jest mniej groźne dla Polski



A może prezydent złoży wniosek , żeby utworzyć Ministerstwo Szczęścia.
Czy jest kto przeciw?
=========================================
http://biznes.onet.pl/prezydent-chce-chr.....news-detal

Prezydent chce chronić pracowników zatrudnionych na stałe


Prezydent Lech Kaczyński złożył w Sejmie projekt nowelizacji ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych - poinformowało w piątek biuro prasowe Prezydenta RP. Nowe propozycje mają zabezpieczyć osoby zatrudnione w firmie na stałe przed rozwiązywaniem z nimi umowy, by w ich miejsce przyjąć pracowników tymczasowych.

Projekt uzupełnia rozwiązania wprowadzone ustawą z dnia 23 października 2009 r. o zmianie ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych.

Zdaniem Lecha Kaczyńskiego obowiązujący stan prawny w sposób niedostateczny chroni stałych pracowników przed zwolnieniami, wynikającymi wyłącznie z chęci zastąpienia ich pracownikami tymczasowymi. Obecnie, pracodawca, który zwolnił osobę zatrudnioną na stałe, przez trzy miesiące nie może zatrudnić na jej miejsce pracownika tymczasowego. Propozycja prezydenta wydłuża ten czas do sześciu miesięcy i dotyczy również sytuacji, w której zatrudniony tymczasowo miałby wykonywać zadania tylko w części pokrywające się z obowiązkami wcześniej zwolnionej osoby.

W projekcie proponuje się, by naruszenie tego zakazu traktowane było jak wykroczenie karane grzywną na wniosek inspektora pracy.

Prezydent podkreślił w uzasadnieniu do projektu, że "jednym z zadań prawa pracy jest ochrona pracowników, czyli +słabszej+ strony stosunku pracy, przed utratą stałych miejsc pracy stanowiących ich podstawowe źródła utrzymania".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:14, 09 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:
W kolejce pytałem ludzi co sądzą o Kaczyńskim jako prezydencie.

W Kanadzie??Polaków pytałeś??
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Utworzyć Ministerstwo Szczęścia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile