W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pokolenie hazardzisty czy Tumana  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1084
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:58, 08 Sty '10   Temat postu: Pokolenie hazardzisty czy Tumana Odpowiedz z cytatem

Patrząc na wybory.
Nu , cóż gra hazardowa. Raz się wygrywa, a raz przegrywa.
teraz jestem już pewien , że to jednak pokolenie nie hardzistów tylko Tumanów, bo tylko Tuman zasiada kolejne razy do gry, którą za każdym razem przegrywa



Oczywiście KK będzie apelował o udział w wyborach i "MĄDRY WYBÓR"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8570
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 08 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JerzyS myslę ,że jest troche inaczej . Ludzie mają nadzieję , że coś się w końcu zmieni . Dostają po dupie , ale nadzieji nie tracą . Mówi się ,że nadzieja jest matką głupich , ale lepiej miec matkę niż byc sierotą Smile

Ja niestety tutaj czuję się jak sierota . Kiedys poszedłem na wybory . Ludzie odjebani jak by szli na jakiś bal , ja założyłem wojskowe eMki koszulkę ( tą z mojego avatara ) i poszedłem oddac głos . Jako że jestem szczodry zaznaczyłem wszystkich kandydatów na liście . Na koniec napisałem dużymi drukowanymi literami - KAŻDY INNY , WSZYSCY TACY SAMI .
Zasadniczo raz jeszcze za namową wziołem udział w wyborach . Ale musiało minąc wiele lat , zaczym dałem się przekonac , a i to okazało się błędem . Ale kto nie błądzi , nie odnajduje drogi Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:44, 08 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachecony przez wielu ludzi ,ktorych szanuje biore pod uwage( zupelnie powaznie) kandydowanie w wyborach.
Wygrac nie wygram ale bede mial okazje przekazac troche zakazanych informacji:)

Pierwszym punktem mojego programu bedzie CALKOWITA KONTROLA RZADU NAD KREDYTEM I ILOSCIA GOTOWKI W OBIEGU.

RZADU-nie prywatnego zydowskiego banku ,ktory pozycza rzadowi (na procent) pieniadze na pokrywanie rzadowych wydatkow takich jak : ochrona zdrowia obywateli,edukcja,mieszkania i WOJNY.
Innym punktem bedzie przysiega poselska ,ktora bedzie informowala posla ,ze za udowodniona mu korupcje grozi mu kara smierci.
Zmienimy jednoczesnie kary za lapownictwo.W chwil obecnej karany jest ten co daje i ten co bierze.
W moim programie ten co chce dac bedzie bezkarny.
Jest tylko czlowiekim i mysli tylko o sobie.Takie jego prawo.Nie musi byc tytanem moralnosci:)
Ale ten ,ktory ma ochote wziac jest URZEDNIKIEM PANSTWOYM ,KTORY REPREZNTUJE MAJESTAT PANSTWA.

JEMU NIE WOLNO BYC SLABYM.

A jesli nie wytrzyma...wiedzial z gory skladajac przysiege czym ryzykuje...:)CZAPA...

Szczegoly wkrotce



Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1412
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 08 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja skutecznie z tej politycznej szulerni wyleczyłem się za nierządu AWS-u. dalej ,to tylko k*****ca mi wzbiera na te sprzedajne łajno.DOŚĆ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pokolenie hazardzisty czy Tumana
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile