W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jim Jeffries o religii  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 4300
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 15:13, 09 Gru '11   Temat postu: Jim Jeffries o religii Odpowiedz z cytatem




_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 09 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko satyryk może trafnie powiedzieć prawdę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 09 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TO powinno być w Polsce na każdej lekcji angielskiego.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:45, 10 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jim fajnie gada.
Nie wyobrażam sobie jego występu w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:45, 10 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

demagogia raczej niz komizm, dla wnikliwych, a nie znajacy jezyka i tak sie nie 'pośmieją' Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:18, 10 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rabarbar napisał:
demagogia raczej niz komizm, dla wnikliwych, a nie znajacy jezyka i tak sie nie 'pośmieją' Wink


Ktoś kto co niedziela powtarza, ze to jego wina, że się urodził i to z grzechem pierworodnym i tego żałuje ma czelność powiedzieć, ze kilka słów prawdy to demagogia?

Laughing


AQuatro, własnie o tym wczoraj rozmawialiśmy, jak wyglądałby taki występ w Polsce. Pewnie połowa sali by wyszła, potem jakiś Nowak pierdoliłby o "obrazie uczuć religijnych", ale pocieszam się, że połowa ludzi by została, co by oznaczało, ze są tu ludzie myslący.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:00, 10 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może i prawdę mówi, ale spłyca wszystko do poziomu publiki, który zawiera się pewnie w większości w kulturze angielskich pubów i ich bywalców...
uzyskując przez to zamierzony efekt, rozbawionej gawiiedzi, która do końca nie wie z czego się śmieje, przyklaskując temu w co sami zdawali by się tylko wierzyć,
przyjrzyjmy się faktom, to są dylematy prostych ludzi, które gostek przedstawia, plebsu,
z góry przepraszam za obrazę 'uczuć klasowych'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:09, 10 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co złego widzisz w spospbie w jaki przekazuje te informacje? Są różni ludzie, nadawcy i odbiorcy, skoro on jest akurat taki, lub do takiej grupy będzie trafiał jego przekaz, to nie rozumiem czemu sie czapiasz.

jedan mowi o problemie jak Carlin (raczej mowił), drugi jak ten, a trzeci jak Palikot.

Istotne jest, że przekaz jasny i prawdziwy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 10 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli, hulaj dusza, piekła nie ma,
korzystajcie dowoli z ziemskich uciech
i żyjcie najwygodniej jak tylko się da
bez strachu przed potępieniem, które jest jedynie
straszną bajką dla bogobojnych

ja ten przkaz tak widzę

i zatrważa mnie myśl, że większość społeczeństwa miałaby podobnie do niego myśląca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 10 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rabarbar napisał:
czyli, hulaj dusza, piekła nie ma,
korzystajcie dowoli z ziemskich uciech
i żyjcie najwygodniej jak tylko się da
bez strachu przed potępieniem, które jest jedynie
straszną bajką dla bogobojnych

ja ten przkaz tak widzę

i zatrważa mnie myśl, że większość społeczeństwa miałaby podobnie do niego myśląca


Przeraża Cię, że nie ma piekła? To jakaś odwrócona logika. Jeżeli tylko strach sprawia, że nie zyjesz jak byś chciał, to przemyśl swoje życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 10 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Przeraża Cię, że nie ma piekła? To jakaś odwrócona logika. Jeżeli tylko strach sprawia, że nie zyjesz jak byś chciał, to przemyśl swoje życie.


'przeraża' mnie jedynie co ludzie z tą świadomością mogą zrobić, czy jest piekło czy nie ma, dla mnie to nieznaczne,
istotne jest natomiast to,

jakie będą ludzkie zachowania wynikające ze świadomości, że kary nikt nie poniesie
i nie chodzi mi o obawę przed karą, strach uważam za największą słabość homosapiens i emocje z niego wynikające, ale zastanowienie się komu to jest na rękę,

to jak będziemy się odnosić do innych przez pryzmat izolacji i pogardy jakimi obdarzamy inaczej myślących, nazwijmy ich wierzącymi

bo jak już ktoś tu stwierdzał, społeczeństwo jest złożone w większości z półgłówków i innych powielających schematy myślowe, z czym niestety musze się zgodzić,
niezdolne do własnego interpretowania faktów, i dlatego 'prawda' przedstawiana w taki sposób jak robi to J. J. niesie według mnie mało pozytywne skutki

agitacja i tworzenie kolejnych podziałów, a raczej ich pogłębianie,

powiedz sam Mike, śmieszą cię jego skecze? czy tylko kiwasz głową jak to oglądasz

'dont be a cunt' , czyli 'nie bądź pizdą', ależ to proste i nie zobowiązujące

ps.
przemyślałem swoje dotychczasowe życie, i ....nadal się nie boję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 10 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, ze mnie to śmieszy.

Jeszcze bardziej śmieszy mnie ten Twój kawałek:

Cytat:
czy jest piekło czy nie ma, dla mnie to nieznaczne,
istotne jest natomiast to, jakie będą ludzkie zachowania wynikające ze świadomości, że kary nikt nie poniesie
i nie chodzi mi o obawę przed karą, strach uważam za największą słabość homosapiens i emocje z niego wynikające, ale zastanowienie się komu to jest na rękę


To w koncu chodzi Ci o kare, czy nie? Bo w jednym zdaniu sam sobie zaprzeczasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:37, 11 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzi mi o poczucie winy lub jakiegolwiek odruchu sumienia, któremu sam sobie przeczysz, ale zostawie to do twojej własnej rozkminki, czujesz się czasem winny? nie, to gratuluję rozwagi, lub czegoś mniej osobliwego
ale nie przecze, swiadomość kary niesie o wiele więcej korzyści niz jej brak...a jej dobro od ukierunkowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:11, 11 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rabarbar napisał:
chodzi mi o poczucie winy lub jakiegolwiek odruchu sumienia, któremu sam sobie przeczysz, ale zostawie to do twojej własnej rozkminki, czujesz się czasem winny? nie, to gratuluję rozwagi, lub czegoś mniej osobliwego
ale nie przecze, swiadomość kary niesie o wiele więcej korzyści niz jej brak...a jej dobro od ukierunkowania


Ogólnie z Twoich postów bije zaprzeczenie idei tego forum:

Popraw mnie, jezeli się mylę, ale wg Ciebie ludzie bez manipulacji religią nie potrafiliby przetrawać, dlateog potrzebny jest strach przed piekłem?
To manipulacja, kontrolowanie bydła, a Ty uwazasz, ze to dobre?

Jedyne co Cię powstrzymuje przed krzywdzeniem innych to strach przed piekłem? Karą?

To właśnie ten chory system.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:43, 12 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie uważam manipulacji za nic dobrego, czy to religijna, klasowa, informacyjna, patriotyczna...żadnej
tak samo jak nie uważam za nic dobrego nabijanie głów ideologicznymi hasłami, czy głoszeniem 'prawdy' jedynie słusznej

i nic mnie nie powstrzymuje od krzywdzenia innych poza mną samym

po prostu nie sądzę, że przyśpieszanie procesu sekularyzacji świata będzie dawało pozytywne wyniki, a główną moją obawą jest, że dzieje się to z powodu przygotowywania 'gruntu' pod nową religię

bo powiedzmy sobie szczerze...zawsze będą istnieć fanatycy wierzący w przepowiednie i mesjaństwa...dopóki się wszystkie nie wypełnią Very Happy

czy chodzi o to żeby zmarginalizować religijność? przecież wystarczy poczekać te parę pokoleń, i naturalnie to się stanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 12 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o to, żeby mówić prawdę. Ale oczywiście "komu to może być na rękę"?!

Sorry rabarbar. Ale strasznie pokręcony ten Twój światopogląd. "Co to będzie, jak ludzie będą oświeceni?". Że co?: Oświecenie ich zabije? Niech żyje ciemnogród! Tylko w Ciemnym Grodzie ludzie się nie będą napierdalać, bo wierzą w karę wieczną...
Naprawdę w to wierzysz?

Jak już jesteśmy przy ulubieńcu Carlin, to aż się tu prosi obejrzeć jego show o "czapkach":


_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:20, 12 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rabarbar napisał:


czy chodzi o to żeby zmarginalizować religijność? przecież wystarczy poczekać te parę pokoleń, i naturalnie to się stanie


Zrozum, że Ty twierdzisz iż stanie się to naturalnie, przez wysiłek uswiadamiania którego kiedyś podjeli się inni!

Ty po prostu boisz się zycia bez religii, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 12 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Adam Polo
Cytat:
"Co to będzie, jak ludzie będą oświeceni?"

Laughing

oświecony, bo ateista?

Wy po prostu lubujecie się w nawracaniu na swoje rację.

I co jak już porwiecie za sobą tłumy? Że niby społeczeństwo zmienione na lepsze?Laughing

Ta śmieszna postawa politykierstwa, poczucie do nawracania przeżarła już tłumy. Internet daje najwięcej miejsca do popisu w tej kwestii.

Cytat:
Zrozum, że Ty twierdzisz iż stanie się to naturalnie, przez wysiłek uswiadamiania którego kiedyś podjeli się inni!

masowe oświecanie normalnie.

Nie moralność, pracowitość, rozum, tylko jakiś pierdolony w rzeczywistości nic nie znaczący pogląd. Sprowadzać życie do tego czy istnieje jakiś absolut to jakiś idiotyzm.

Zwyczajny temat zastępczy dla pustogłowych mądral.

P.S. A Bóg już i tak nie żyje, jakbyście nie wiedzieli.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 12 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakbyście nie wiedzieli.
bez religii
poczucie winy
światopogląd.
naturalnie to się stanie
bije
śmieszą
jego skecze
bez strachu

co to kuHwa jest Do dziabonga ja sie dziwie ??? o czyym wy piEeEEEEEEEEhRhrddOOolicieeEE????????????????
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:16, 13 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan: Pakujesz się z komentarzami nie czytając wypowiedzi rabarbara do których się odniosłem. Ładujesz się z gotową tezą w dyskusję. Szufladkujesz ludzi, bo sam siedzisz w szufladzie mocno zatrzaśnięty i delektujesz się swoimi mądrościami.

Do głowy mi nie przyszło, żeby nawracać kogokolwiek. Zawrócić z drogi można idącego człowieka. Ty zapierdalasz światopoglądowo ze skarpy głową w dół. Kto Cię zatrzyma?
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 13 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ przeczytałem. Możliwe, że źle Cię zrozumiałem. Ale jeśli piszesz, że nie chcesz nikogo nawracać, to właściwie masz tak samo jak rabarbar. On nigdzie nie pisał, że chce ludzi utrzymywać w religii. Po prostu nie chce nawracać, bo i po chuja to robić.

To Ty go źle zrozumiałeś, a przez to Ja Ciebie.

Cytat:
Szufladkujesz ludzi

gówno prawda. Że zacytuję: ,,Nie jestem tu od oceniania, co nie znaczy, że nie mogę mieć własnego świata."

A pisząc słowa: szufladkujesz ludzi, sam mnie zaszufladkowałeś do szuflady ludzi szufladkujących, czym samym sam się do niej włożyłeś. xD

Ja tu po prostu opisałem zjawisko, jakie zaobserwowałem. Rzeczywiście wynika z tego jakiś osąd czy opinia o jakiś postawach, ale nie w tym rzecz.

Dla mnie po prostu antyklerykalizm i antyteizm jest śmiesznym efektem dzisiejszych czasów. Czepiają się jakiejś pierdoły zwanej wiarą w Boga(a gówno a nie wiara to jest w dzisiejszych czasach w moich oczach) i religią, a sami siebie sprowadzają do jakiś głosicieli prawdy objawionej niczym jakieś poglądowe przekupki.

Spójrz na ten internet. Pierdolony rynek prawd objawionych. Wszyscy najmądrzejsi, jebani.
Cytat:
Ty zapierdalasz światopoglądowo ze skarpy głową w dół. Kto Cię zatrzyma?

głębia twych słów jest powalająca.
Teraz powiem szczerze: jeśli na prawdę sądzisz(po jakimś poście), że spadam ze skały, to podaj pomocną dłoń, bądź człowiek, poratuj mnie, bo może całe życie błądzę.
A jak sobie po prostu zachciałeś mnie pooceniać, żeby se podkarmić ego czy chuj wie czemu, to weź się lepiej zajmij swoim życiem, może zrozumiesz, że nie tym się motywowałem i że twoje szybkie oceny, to możesz sobie w kieszeń schować. Jeśli Ci to podjebie, to napisałeś na prawdę ciętą trafną odpowiedź. Przejrzałeś mnie na wylot... koleżko sprzed monitora.
Cytat:
bo sam siedzisz w szufladzie mocno zatrzaśnięty i delektujesz się swoimi mądrościami.

Ty to się znasz.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:19, 13 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan, piszę w tematach, jak pewnie zauwazyłeś, religijnych, gdyż akurat to mnie obchodzi, więc piszę i bedę, niezależnie od Twoich opinii.

Dlatego nie rozumiem Twojego postu, uwazasz, ze już wszystko zostało powiedziane? Ja nie, więc mówię co chce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 13 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niech ludzie drążą tematt religii nawet w internecie. Lepsze to niż powielanie jebanych dogmatów do robienia wody z mózgu, za którą jeszcze setki milionów ludzi płaci. I co z tego, że jeden próbuje być mądrzejszy od drugiego? Konstruktywna krytyka to oznaka inteligencji, zwłaszcza gdy poddajemy krytyce samego siebie. Ateizm nie zabrania zastanawiania się nad sensem życia i w ogóle kwestią istnienia całego kosmosu, bo ateizm nie jest jakimś wdrukowanym w mózg przykazaniem zabraniającym komuś głębszych rozkmin. Mnie nie dziwi, że ludzie zadają pytania i szukają odpowiedzi, bo nauka i cywilizacja ledwo co stara się opanować samą siebie na jakiejś małej kulce wirującej w chuj wie czarnym czymś. Równania opisujące wszechświat uznajemy za słuszne dopiero wtedy gdy mają one przełożenie na ziemską technologię, a jaka jest technologia ziemian i co ona oznacza? Na pewno to, że jesteśmy ładnie popierdoleni wykorzystując i testując ją do mordowania samych siebie. Cool.
Wyobraźcie sobie gdyby nie było religii i każdy myślałby o czarnym czymś w swoją unikatową stronę. Miliardy wolno szukających umysłów nastawionych na wspólną technologię etyczną. Marzy mi się i chuj - mogę, bo umiem Smile .
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 13 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@The mike
A dyskutujta se. Może zmądrzejeta, a może kto inny zmądrzeje.

A może obsikacie te internetowe życie i zajmiecie się własnym życiem. Efektów z tutejszych rozmów nie ma absolutnie żadnych, a energia - jakby nie patrzeć - zmarnowana.

Jak podniosą VAT do 50 %, to już nawet nie będzie trzeba dyskutować, wszyscy będą się wreszcie poklepywać po ramionach.

Chcecie porozmawiać o czymś konkretnym? To kto się piszę na zamach na Wiejską albo sabotaż możliwie największej ilości audycji TVN?

Spokojnie, przecież wiem, że nie jesteście do tego zdolni. Nie po to tu w końcu jesteście. Tutaj to wy się wyładowujecie i karmicie ego.

Przy odrobinie szczęścia zorganizujecie pewnie nawet jakiś pamiętny marsz. Laughing A może nawet w Faktach o was wspomną.
Cytat:
No niech ludzie drążą tematt religii nawet w internecie. Lepsze to niż powielanie jebanych dogmatów do robienia wody z mózgu, za którą jeszcze setki milionów ludzi płaci.

W internecie sami sobie robią z mózgu wodę. Sam fakt, że żyją jakimiś internetowymi dyskusjami dla mnie jest dowodem na to, że internet szkodzi ludziom na głowy, odrywa od rzeczywistości.

Spisać sobie możecie wasze pierdolone systemy etyczne, niczym 10 przykazań, tylko potem się nie zdziwcie jak zapomnicie, jak się żyło na prawdę, a nie na niby jak jakieś czubki w wariatkowie.

To wszystko o czym wy rozmawiacie nie jest potrzebne zdrowym ludziom tylko wam czubkom sprzed monitora, którzy o życiu wiedzą tyle, że i o nim można pogadać na forum. Laughing


Internet powinien być bronią dla ludzi a nie narzędziem w rękach władzy do coraz większego ogłupiania. I nie robi, że rozumujecie niczym Darwiny i Einsteiny, ważne, że gówno działacie, żeby coś zmienić, a jak już działacie, to tak, żeby było legalnie i bez problemowo. Społeczeństwo zostało przerobione na miękkie cipki i nawet tego nie zauważyło. Jeszcze się oburza, że im się wytyka.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 13 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Internet powinien być bronią dla ludzi

Nie pogrążaj się Astanku. Internet został stworzony przez wojsko, tak jak gps i inne zabawki, które polepszyły ci komfort życia więc nim oddali go w ręce ludzi musieli być już zaopatrzeni w coś znacznie bardziej skutecznego. Każde dziecko ci to powie i widzisz sam żyjesz marzeniami, które wydają ci się na tyle realne, aby w imię tej ideii wyrażać swoje ego. A co złego w urządzeniu czegoś legalnego jeśli innej opcji nie ma? Spoko jeśli sfinansujesz nam kontr wywiad zaopatrzony w sprzęt i badania
, które doprowadzą do stworzenia armii hybryd ludzie-szarańcze mogę w ten idealizm popłynąć a tak sraj się z własnymi wizjami boga internetu i zamachami dla debili - nie obchodzą mnie takie infantylne wzloty. Twoje podejście jest tak emocjonalne, że idealny z ciebie materiał na zamachowca - twoje panaceum. Wzór funkcjonującego logistycznie przedsiębiorstwa z pod organizacjami cię przerasta, że zdobywasz się tylko na pomysły samobójcze? Oczywiście, bo taki kretyn jak ty z planowaniem, pozyskiwaniem finansów i usprawnianiem takiego projektu ma mało wspólnego. Z dnia na dzień nie rodzą się firmy, a tylko emocje skrzywdzonych dzieci.
Nami się nie przejmuj, u nas wszystko zmierza w dobrym kierunku. Wypijemy i twoje zdrowie. Smile

PS Jak internet zechce byś wyszedł na ulicę to wyjdziesz, także nie płacz - tam znajdziesz debili z odpowiadającym dla ciebie poziomem rozumowania trajektorii lotu płyty chodnikowej.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jim Jeffries o religii
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile