W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czym się zajmuje polska policja i straż   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 3447
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 04 Sty '10   Temat postu: Czym się zajmuje polska policja i straż Odpowiedz z cytatem

Oto jak pracuje polska policja i straż pożarna!
Aż strach pomyśleć, że nasze podatki idą na takie cele !
Ciekawe co pomyślałby sobie jakiś obcokrajowiec widząc ten film?!
Że Polacy to jakaś banda psycholi Smile



Przez jakiś czas sądziłem, że Polska wyszła już z zacofania, ale jak zapodałem sobie w youtubie hasło: "peregrynacja", albo "nawiedzenie obrazu", i znalazłem filmiki z 2008, 2009 r, to wymiekłem do reszty.
Wszystkie służby publiczne utrzymywane z naszych podatków zaangażowane w eskortę jakiegoś obrazu.
Ludzie. Mówię wam, nagrywajcie tego typu filmiki i trzymajcie jak relikwię, bo nasze wnuki nam nie uwierzą, że tak było w Polsce!. Smile

Kurde, znowu dyskoteka policyjna:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katiusza




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:54, 06 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jeszcze pikuś!

Nasze ciężko zarobione pieniądze wydaje się np.: na kursy językowe dla służb :o Zatrudniali jełopów po zawodówkach, albo idiotów kolegów a teraz musimy za to płacić!!

Ku... dostają mieszkania a w wieku trzydziestu paru lat już emeryt i dorobić może jak chce!! A ja będę zapierdalał do 65 roku dostając mandaty z fotoradarów z każdej wioski, bo kurwa nie można obwodnic zrobić albo autostrady. Hitler wiedział, że autostrady są potrzebne a u nas gdyby nie euro 2012 to dalej nic by się nie robiło w tej dziedzinie. Pytam się kurwa gdzie podziały się pieniądze, które płacę z każdym litrem paliwa a miały opłacić budowę dróg!! Przecież płacimy nie od wczoraj a nie pamiętam, żeby w np.: 1990 rozpoczęła się budowa SIECI autostrad. Druga sprawa to jakość. Dużo jeżdżę i jak widzę kurwa dwa pasy i ograniczenie do 110 na A4, bo ktoś zapomniał o pasie awaryjnym, to mnie krew zalewa. Oczywiście zaraz gestapo cię namierzy i "jak pan się spieszy". Czy komuś pomogła policja?? Oni się nadają do trzymania suszarki i nic więcej. Coś ci ukradną i masz jak w banku "mała szkodliwość społeczna czynu...". Według mnie małą szkodliwością jest jazda z prędkością 160km/h po autostradzie!! Dlatego szczerze pierdolę policję!!

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 06 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katiusza napisał:
To jeszcze pikuś!

Nasze ciężko zarobione pieniądze wydaje się np.: na kursy językowe dla służb Surprised Zatrudniali jełopów po zawodówkach, albo idiotów kolegów a teraz musimy za to płacić!!

Ku... dostają mieszkania a w wieku trzydziestu paru lat już emeryt i dorobić może jak chce!! A ja będę zapierdalał do 65 roku dostając mandaty z fotoradarów z każdej wioski, bo kurwa nie można obwodnic zrobić albo autostrady. Hitler wiedział, że autostrady są potrzebne a u nas gdyby nie euro 2012 to dalej nic by się nie robiło w tej dziedzinie. Pytam się kurwa gdzie podziały się pieniądze, które płacę z każdym litrem paliwa a miały opłacić budowę dróg!! Przecież płacimy nie od wczoraj a nie pamiętam, żeby w np.: 1990 rozpoczęła się budowa SIECI autostrad. Druga sprawa to jakość. Dużo jeżdżę i jak widzę kurwa dwa pasy i ograniczenie do 110 na A4, bo ktoś zapomniał o pasie awaryjnym, to mnie krew zalewa. Oczywiście zaraz gestapo cię namierzy i "jak pan się spieszy". Czy komuś pomogła policja?? Oni się nadają do trzymania suszarki i nic więcej. Coś ci ukradną i masz jak w banku "mała szkodliwość społeczna czynu...". Według mnie małą szkodliwością jest jazda z prędkością 160km/h po autostradzie!! Dlatego szczerze pierdolę policję!!

Pozdrawiam.


Tu władza , twoje pieniądze zostały ukradzione i zmarnotrawione i co mi pan zrobi ( tutaj dziki rechot ) .


Co do dróg , jak powstanie jakiś odcinek to i tak jest spierdolony . Jakiś czas temu jechałem drogą na Kartuzy . Był tam taki nowo oddany odcinek drogi . Jechałem tak po dwóch tygodniach od oddania drogi . A tu już zapadnięte studzienki i ,żeby było śmieszniej , to studzienka jest na wysokości koła samochodu . No K...A MAC .
Nie można instalowac studzienek poza drogą , podobno w GB tak jest . Aż chce się komuś - urzednikowi - przyjebac z bezradności .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katiusza




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:37, 07 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Ordel,

Drogi się robi tak a nie inaczej niestety. Te studzienki powinni zaraz poprawić z uwagi na gwarancję robót. Przeważnie tak się dzieje, że po oddaniu zaraz wpada ekipa od poprawek i podnoszą te jebane studzienki. No chyba że drogi budowała firma kolegi urzędasa! To jeszcze pikuś. W moim mieście w lokalnej gazecie ukazały się zdjęcia ekipy remontowej od dziurek w drogach. Masa z worka do dziury i uklepywanie łopatami. Ale coś im nie szło i musieli dogęścić. Nie mieli zagęszczarki więc posłużyli się Żukiem, którym przyjechali. Fachowiec jeździł po łatce kołem, aż się podrównało Wink Równie dobrze mogli tam do dziury zrobić kupę i wytrzymałaby taka naprawa podobnie długo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 07 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmiejcie się, śmiejcie. A to być może wasza matka!Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 23 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dowieźli jedzenie radiowozem. Na sygnale

"Gazeta Krakowska" donosi o skandalicznym zachowaniu łebskich policjantów. Kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały, jak funkcjonariusze w radiowozie na sygnale dowożą prywatnej osobie plastikowe opakowanie - takie, jakie są wydawane w barach szybkiej obsługi.

Do zdarzenia doszło na jednej z ruchliwych ulic w Łebie. Na zapisie z kamery obserwującej ul. Kościuszki widać, jak policyjny samochód przedziera się przez tłum z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi. Kierowca przyhamowuje przed jednym z pawilonów handlowych, po czym do radiowozu podbiega kobieta i odbiera przesyłkę. Zdaniem świadków nie było to jednostkowe zdarzenie i już wcześniej widziano, jak funkcjonariusze podwozili na miejsce pieczywo.


http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/tro.....omosc.html


A teraz najlepsze - jaka spotka ich kara:
Cytat:
Komenda policji w Łebie zapowiada, że sprawę wyjaśni, a wobec funkcjonariuszy zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje. Policjanci, którzy brali udział w zdarzeniu, muszą się liczyć z tym, że ich premie i ewentualne awanse póki co zostaną wstrzymane - pisze "Gazeta Krakowska".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 10:47, 01 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Cytat:
Okazuje się, że funkcjonariusze chorują więcej niż pracownicy.

http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/57.....ownik.html

jacy oni biedni, schorowani....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czym się zajmuje polska policja i straż
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile