W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Atak na Larsa Vilksa  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2606
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gezo




Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 73
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 27 Cze '10   Temat postu: Atak na Larsa Vilksa Odpowiedz z cytatem



Lars Vilks, znany szwedzki rysownik, został zaatakowany we wtorek podczas prowadzenia wykładu Uniwersytecie w Uppsali. O artyście zrobiło się głośno w 2007 roku, gdy opublikowano karykaturę Mahometa jego autorstwa. Vilks przedstawił proroka z głową psa.
_________________
"Kłamstwo powtórzone wielokrotnie staje się prawdą"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:15, 27 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Debil.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 27 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwszy filmik 5:14 "Szwecja jest naszym krajem" - przyjechały pustynne czarnuchy do liberalnego kraju i myslą że zrobią sobie tu republikę islamską, jeszcze im vikingowie wpierdolą.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 27 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pieprzone islamskie bydło tylko wziąć kałacha i napier... wpuszczenie tego ścierwa do europy było cholernym błędem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 27 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesteście tresowanymi baranami,
gdyby na miejscu tych demonstrantów byli ortodoksyjni żydzi to wpierdolili by organizatorom, a policja by sie biernie przyglądała, a później przeczytał bym w wyborczej, że zlikwidowano bojówkę kłamców oświęcimskich.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 27 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
pieprzone islamskie bydło tylko wziąć kałacha i napier... wpuszczenie tego ścierwa do europy było cholernym błędem

wpuszczasz to "ścierwa" bo jesteś frajerem do dymania, zapłaciłeś za wojnę teraz zapłać za obsługę uchodźców. Dokładnie ci sami ludzie którzy zajmują się rabunkiem, wciskają ci kit o równouprawnieniu i tolerancji, dla nich najlepiej było by żęby np w iraku nie pozostał ani jeden irakijczyck, no może kilku do obsługi rafinerji reszta najlepiej niech się wynosi,
atak na Irak spowodował eksodus prawie 4 mln osób w wiekszości rafili do krajów arabskich, ale kilkaset tysięcy przedostało się do europy. Myślisz że przyjechali tu integrować sie kulturalnie i witani chlebem i solą cytują Mickiewicza. Przyjechała nieufna biedota, przyjechali do ludzi którzy brali udział w napadzie rabunkowym na ich ziemie, a ty spodziewasz się miłości i poszanowana tradycji. Zrozumm oni gardzą tobą, ty im się za to odwzajemniasz, a tacy skórwiele jak Dick cheney dopisują kolejne miliardy do swoich rachunków, lejąc do rozpuku jak tresowane debile leją się miedzy sobą. Kiedyś wydawało mi się że nwo to zło, ale teraz jak was tak czytam, to poprostu stwierdzam że kilku inteligetniejszych kolesi, stwierdziło że zarobi na waszej głupocie.
Widzisz durniu najbardziej wkurwia mnie to że tacy znajdują się w tym kraju któremu przez długi okres czasu udawało się przezwyciężać takie pierdolenie.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:21, 28 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie spokojnie. @porfirij z kałachem to może i przesadziłeś.
@ya powiedział dużo prawdy, ale faktem jest,że muzełmanie są tutaj w "gościnie", a jak jesteś w gościach to trzeba się umieć zachować.
Nikt nikogo do oglądania/słuchania wykładu nie przymuszał - więc na kiego groma oni tam przychodzą i robią awantury.

A tak naprawdę jest to kolejny przykład na to jak religia dzieli ludzi.


Cholernym błędem było mieć kolonie, teraz trzeba dźwigać ten ciężar (odnośnie kilku innych krajów europejskich, gdyż Szwecja nie miała kolonii ) .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamkalosze




Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:55, 28 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i gdyby Szwedzi byli mądrzy to natychmiast załatwiliby tej krewkiej i pełnej wiary młodzieży natychmiastową deportację;

nie jestem imigranto-żercą i rozumiem, że każdy ma prawo szukać wygodniejszego życia i wyznawać swoją religię, ale jeżeli ktoś ją wyznaje w taki sposób, że komuś z innymi wartościami najchętniej wsadziłby kosę w żebra, to nie powinno być dla niego miejsca w Europie;

powinno się tych ludzi wywalić ze Szwecji i z UE z dożywotnim zakazem powrotu, a ich najbliższych wziąć pod lupę czy aby nie mają podobnych skłonności (żeby nie było, że jestem jakimś zwolennikiem odpowiedzialności zbiorowej);

nie jestem anty-islamski; miałem okazję poznać bardzo poukładanych wyznawców tej wiary, ale oszołomów takich jak na tych filmikach nie jestem w stanie zaakceptować i w ogóle nie interesują mnie ich racje;

po prostu chcę, żeby zabrano ich ode mnie i od moich bliskich jak najdalej, bo oni się już z tego swojego fanatyzmu nie wyleczą...

już się nawet nie czepiam, że młodzi Arabowie w Barcelonie czy w Madrycie biegają z kosami i okradają ludzi; może jak im się jakoś inaczej ułoży życie i dostaną szansę na jakiś awans społeczny, to nie będą już rozrabiać;

natomiast z czubami, których nadrzędnym celem jest narzucenie innym swoich szemranych wizji i wartości i to przy pomocy agresji, nie da się nic zrobić;

powinno się ich spektakularnie oddelegować tam gdzie ich miejsce (i nieważne czy są z pokolenia wychowanego w Szwecji), w taki sposób, żeby innym się odechciało "nawracania" niewiernych czy innego tam kurwa ich mać dżihadu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 28 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas tez moherow podkrecaja beszczeszczeniem krzyza no ale mohery nie maja takiej sily jak muzulmanie. tak sie zastanawiam po co przyszli ci muzulmanie dla ktorych jest to bezczeszczeniem ich wartosci.

zauwaznie jak latwo nakrecic ludzi jesli wiemy w co wierza
wystarczy zbeszczescic w to w co wierza i odrazu podnosi sie im cisnienie
nawet tak negatywne emocje latwo jest przekrecic na pozytywne stany Smile
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 28 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po co w ogóle wkładał kij w mrowisko?
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 28 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
A po co w ogóle wkładał kij w mrowisko?



Aqua, nigdy nie wsadzałeś kija w mrowisko i nie czekałeś co się stanie? Więc widzisz, może ten Lars nigdy tego nie robił w dzieciństwie, i tak mu naszła ochota na starośc, no i wyszła głupota. Chociaż może nie koniecznie.
Facet może ma taki fetysz, lubi patrzec na wkurwionych muzułmanów Smile


a teraz coś z innej beczki:
Szczyt sadyzmu z okresu wczesnej młodości?
Obciąc czułki ślimakowi.

Jak mi to kumpel powiedział, że coś takiego udało mu się zrobic to byłem pod wrażeniem Laughing
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:06, 29 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ya napisał:
Cytat:
pieprzone islamskie bydło tylko wziąć kałacha i napier... wpuszczenie tego ścierwa do europy było cholernym błędem

wpuszczasz to "ścierwa" bo jesteś frajerem do dymania, zapłaciłeś za wojnę teraz zapłać za obsługę uchodźców. Dokładnie ci sami ludzie którzy zajmują się rabunkiem, wciskają ci kit o równouprawnieniu i tolerancji, dla nich najlepiej było by żęby np w iraku nie pozostał ani jeden irakijczyck, no może kilku do obsługi rafinerji reszta najlepiej niech się wynosi,
atak na Irak spowodował eksodus prawie 4 mln osób w wiekszości rafili do krajów arabskich, ale kilkaset tysięcy przedostało się do europy. Myślisz że przyjechali tu integrować sie kulturalnie i witani chlebem i solą cytują Mickiewicza. Przyjechała nieufna biedota, przyjechali do ludzi którzy brali udział w napadzie rabunkowym na ich ziemie, a ty spodziewasz się miłości i poszanowana tradycji. Zrozumm oni gardzą tobą, ty im się za to odwzajemniasz, a tacy skórwiele jak Dick cheney dopisują kolejne miliardy do swoich rachunków, lejąc do rozpuku jak tresowane debile leją się miedzy sobą. Kiedyś wydawało mi się że nwo to zło, ale teraz jak was tak czytam, to poprostu stwierdzam że kilku inteligetniejszych kolesi, stwierdziło że zarobi na waszej głupocie.
Widzisz durniu najbardziej wkurwia mnie to że tacy znajdują się w tym kraju któremu przez długi okres czasu udawało się przezwyciężać takie pierdolenie.


no i co w związku z tym mam ich do serca przytulic i odbyt nadstawić bo w iraku jest wojna? jeżeli ktoś przyjdzie do twojego domu nasra ci na środku pokoju i mówi że to jest dobre bo jakiś pajac kilkaset lat temu wymyślił sobie że sranie na środku pokoju to jest to, to się uśmiechniesz, radośnie posprzątasz i przyznasz mu rację? skoro już tu są to niech się zachowują jak ludzie. zwisa mi wojna w iraku, zwisają mi miliardy które ktoś gdzieś sobie dopisuje do konta - i tak nie mam na to wpływu, natomiast wiem jakich chcę mieć sąsiadów i z pewnością nie są to muzułmanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:59, 29 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel - niech robi karykatury kogo chce, ale potem niech nie ma pretensji, że mu ktoś ryj obija. Smile
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:12, 29 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
Ordel - niech robi karykatury kogo chce, ale potem niech nie ma pretensji, że mu ktoś ryj obija. Smile


Jeszcze się taki nie urodził, co by przy wkładaniu kija do mrowiska, wielka leśna mrówka go nie ugryzła Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:38, 29 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego właśnie ja kijami się nie bawię. Mr. Green
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:41, 29 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tędy droga... Z islamem należy szukać porozumienia za wszelką cenę. Państwa narodowe w Europie przeszły już do historii. Imigranci są takimi samymi Szwedami lub Polakami jak każdy inny posiadacz obywatelstwa. A że wielkość rodziny islamskiej jest wielokrotnie większa od wielkości rodziny staroeuropejskiej, to w przeciągu dwóch, trzech, góra czterech pokoleń muzułmanie będą stanowić większą część społeczeństwa i w demokratyczny sposób będą tu wprowadzać swoje prawa, do których reszta będzie musiała się dostosować. Lepiej zatem wcześniej zacząć myśleć o jakiejś płaszczyźnie porozumienia, bo czeka nas zmiana dyktatury rzymsko katolickich fanatyków na dyktaturę fanatyków islamskich... Dlatego zwykłą głupotą jest wkurwianie muzułmanów obrażając ich przedmiot (podmiot) kultu religijnego. Tyle samo mnie obchodzi homoseksualizm Mahometa co dziewictwo Maryśki żywcem do nieba wziętej...

Czy ktoś dotarł do tego filmu, którego projekcję przerwała grupa wkurwionych muzułmanów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamkalosze




Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 29 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

connard napisał:
Nie tędy droga... Z islamem należy szukać porozumienia za wszelką cenę. Państwa narodowe w Europie przeszły już do historii. Imigranci są takimi samymi Szwedami lub Polakami jak każdy inny posiadacz obywatelstwa. A że wielkość rodziny islamskiej jest wielokrotnie większa od wielkości rodziny staroeuropejskiej, to w przeciągu dwóch, trzech, góra czterech pokoleń muzułmanie będą stanowić większą część społeczeństwa i w demokratyczny sposób będą tu wprowadzać swoje prawa, do których reszta będzie musiała się dostosować. Lepiej zatem wcześniej zacząć myśleć o jakiejś płaszczyźnie porozumienia, bo czeka nas zmiana dyktatury rzymsko katolickich fanatyków na dyktaturę fanatyków islamskich... Dlatego zwykłą głupotą jest wkurwianie muzułmanów obrażając ich przedmiot (podmiot) kultu religijnego. Tyle samo mnie obchodzi homoseksualizm Mahometa co dziewictwo Maryśki żywcem do nieba wziętej...

Czy ktoś dotarł do tego filmu, którego projekcję przerwała grupa wkurwionych muzułmanów?


problem w tym, że jakakolwiek płaszczyzna porozumienia może się okazać niemożliwa; dla wszelkiej maści radykałów i fanatyków koncepcje "porozumienia" czy "kompromisu" są równoznaczne z pełnym dostosowaniem się drugiej strony do ich warunków; innymi słowy, są poza ich zasięgiem intelektualnym;
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:16, 30 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

connard napisał:
Nie tędy droga... Z islamem należy szukać porozumienia za wszelką cenę. Państwa narodowe w Europie przeszły już do historii. Imigranci są takimi samymi Szwedami lub Polakami jak każdy inny posiadacz obywatelstwa. A że wielkość rodziny islamskiej jest wielokrotnie większa od wielkości rodziny staroeuropejskiej, to w przeciągu dwóch, trzech, góra czterech pokoleń muzułmanie będą stanowić większą część społeczeństwa i w demokratyczny sposób będą tu wprowadzać swoje prawa, do których reszta będzie musiała się dostosować. Lepiej zatem wcześniej zacząć myśleć o jakiejś płaszczyźnie porozumienia, bo czeka nas zmiana dyktatury rzymsko katolickich fanatyków na dyktaturę fanatyków islamskich... Dlatego zwykłą głupotą jest wkurwianie muzułmanów obrażając ich przedmiot (podmiot) kultu religijnego. Tyle samo mnie obchodzi homoseksualizm Mahometa co dziewictwo Maryśki żywcem do nieba wziętej...

Czy ktoś dotarł do tego filmu, którego projekcję przerwała grupa wkurwionych muzułmanów?


ty idealista jesteś Smile muzułmanie może i bedą stanowić większość na zachód od odry (bo mnoża się jak karaluchy korzystając z dobr jewopejskiego socjala. nie chodzi o swobody religijne bo nikt im wyznawać pedofila mahometa nie zabrania, problem jest w tym że oni chca zbudowac ten kontynent na swoją modłe. a ja kurwa lubie sie piwa napić i zerżnąć chętną panienkę. oczywiście deczko to spłyciłem ale ich konsensus jest konsensusem adolfa w filmie pod spieprzonym tytułem upadek czyli rise of evil. i nie chodzi o obrażanie a nnawet jeżeli to o dostosowanie się do pewnych postaw i warunków a te muzułmańskie ŚCIERWA tego nie potrafią. tak po prawdzie to hitler nie wstrzelił się z gazowaniem zydów ale gdyby za arabów się zabrał ... (też semici) tak znam historię i wiem że rzesza z islamsko-arabskim pedalstwem spółkowała co źle o rzeszy świadczy zresztą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Atak na Larsa Vilksa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile