W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Moje pierdoly  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
70 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 313315
Strona:  «   1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 287, 288, 289   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:00, 29 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe..

Electric Vehicle and Self Charge car, inside car: part 1 Aberdeen



Electric Vehicle and Self Charge car, inside car: part 2 Aberdeen



Electric Vehicle and Self Charge car, inside car: part 3 Aberdeen



Electric Vehicle and Self Charge car, inside car: part 4 Aberdeen



Electric Vehicle and Self Charge car, inside car: part 5 Aberdeen



Electric Vehicle and Self Charge car, inside car: part 6 Aberdeen



Electric Vehicle and Self Charge car, inside car: part 7 Aberdeen




Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:59, 29 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa Rzeuska komentuje Święto świec Chanukowych i oszczerstwa Putina ws. RP!?



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:47, 30 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takim osobom płaci Polska za badania "naukowe"

Link do artykułu: http://bit.ly/2PRqll3




Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:25, 30 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świadek Koronny Broda o kulisach sławy żony Ziobry.Uwaga materiał dla dorosłych 18+ (FOTO VIDEO MOCNE !)

Zbigniew Stonoga ostry przekaz do Pana Zbigniewa .Z ..Ostatni raz Ziobro uderzyłeś bezkarnie w moją rodzinę i we mnie. Nadchodzi tsunami.
Beata Marczak-Zastępca Prokuratora Krajowego, prawa ręka Ziobry od lat współpracuje z mafią pruszkowską-uprawia sex zabawy z bandytami


Calosc tutaj.Polecam..

https://miziaforum.com/2019/12/29/swiade.....3AEVJmecZo

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:52, 31 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprzednią notkę skończyłem zdaniem: „często w ramach cywilizacji człowiek tworzy systemy polityczne, które wolność ograniczają tak, że ludzie mają jej mniej niż dzikie zwierzęta, mają jej tyle, co zwierzęta hodowlane”. I właśnie w takim systemie żyjemy. System socjaldemokratyczny, jaki opanował dzisiejszy świat, to system hodowania ludzi jak bydło.
Różni celebryci, dziennikarze, czy "fachowcy" wypowiadający się w TV traktują ludzi jak bydło, którym trzeba się opiekować, o które trzeba dbać, które trzeba uczyć, karmić, którym trzeba budować zagrodę, by nie weszło w szkodę. I tak samo jak bydło traktuje wszystkich nas władza państwowa.

Ale takie traktowanie ludzi jak bydło nie ogranicza się tylko do dziennikarzy, celebrytów czy rządzących. Dokładnie takie samo podejście ma i opozycja, i w ogóle wszyscy, w tym wielu blogerów. W ogóle my, ludzie, traktujemy się nawzajem jak bydło - traktujemy innych jak niewolników.

Wszyscy zgadzają się z tym, że musi istnieć obowiązek szkolny i że państwo musi dzieci uczyć za darmo, finansując to z podatków. To jest traktowanie nas jak bydło - to jest uznanie, że bez opiekuna państwowego, bez państwa i jego przemocy ludzie byliby zacofani i niewyedukowani - a zatem większość nie posyłałaby dzieci do szkoły.

Wszyscy zgadzają się z tym, że państwo musi realizować publiczny system ubezpieczeń emerytalnych - musi ludziom pod przymusem zabierać część owoców ich pracy po to, by zapewnić im na starość utrzymanie. Bo jak nie, to większość ludzi się na starość nijak się nie zabezpieczy i będzie żebrać albo umrze z głodu. To jest traktowanie nas jak bydło, które nie potrafią planować i przewidywać przyszłości.
Wszyscy zgadzają się, że system opieki zdrowotnej musi zapewnić państwo. Trzeba od ludzi zebrać przymusowo płaconą składkę zdrowotną by zapewnić nam państwową służbę zdrowia. Trzeba utrzymywać państwowe szpitale i państwowe ubezpieczalnie, bo bez tego ludzie by się pochorowali i umarli. Sami nie są w stanie dbać o swoje zdrowie, ubezpieczać się dobrowolnie i znaleźć sobie lekarza - musi to zapewnić im państwo. Bo jesteśmy bydłem, które nie potrafi się leczyć, nie potrafią się ubezpieczyć, nie potrafi sobie zorganizować dobrowolnej służby zdrowia.
Nie jest więc tak, że to jacyś kosmici, jakieś nieludzkie twory, jacyś "oni", traktują nas jak bydło. Sami się tak traktujemy. To my wszyscy uważamy się za bydło, którym trzeba się przymusowo opiekować i które trzeba hodować. To nie jest jakiś elitarny, marginalny pogląd - to jest pogląd powszechny, dominujący w cywilizacji, która nas okupuje.

Ci, którzy traktują ludzi poważnie, uważają, że ludzie są odpowiedzialni, potrafią planować, potrafią doceniać kwestię edukacji, potrafią zorganizować sobie prywatnie system opieki zdrowotnej etc - czyli ci, którzy nie traktują ludzi jak bydło i dlatego żądają zniesienia obowiązku szkolnego, obowiązku ubezpieczeń społecznych czy likwidacji państwowego systemu zdrowotnego - są marginesem, są mało znaczącą, wykluczoną grupą.

Drogi blogoczytelniku! Jeśli uważasz się za bydło, które trzeba hodować i prosisz o pomoc, prosisz by ktoś cię hodował, by dbał o twoje zdrowie i edukację twoich dzieci, by ci zapewniał pracę i chronił cię przed samym sobą, to oczywiście powinno się ci pomóc i cię hodować jak bydło. Ale wcale nie potrzeba do tego państwa! Zawsze możesz sobie znaleźć pana, który będzie się tobą opiekował.
Problemem nie jest to, że jedni ludzie czują się jak bydło a inni ich tak traktują - istotnym problemem jest to, że i jedni i drudzy żądają wprowadzenia państwa, które będzie wszystkich, czy chcą, czy nie, czy czują się bydłem, czy nie, traktować jak bydło.

Ty chcesz być traktowany jak bydło, a ja nie chcę. Ja ci nie bronię tego byś żył jak bydło i by cię ktoś inny hodował. Ale ty mi bronisz tego, bym mógł nie być traktowany jak bydło. Ty żądasz by ten twój pan, który się tobą opiekuje, który cię hoduje, opiekował się też i mną na siłę, by przyjął mnie przemocą do tej waszej hodowli. Bo dokładnie tym jest żądanie obowiązku szkolnego, obowiązku ubezpieczeń społecznych i obowiązku finansowania publicznej służby zdrowia.

Wszystkie partie, które są obecnie w parlamencie tego chcą, tego żądają, to utrzymują, to wspierają i wykonują. A zostali wybrani przez zdecydowaną większość aktywnego politycznie społeczeństwa polskiego! Więc większość Polaków chce być traktowana jak bydło i żąda by wszystkich tak traktować.
Moim zdaniem państwo nie powinno być organizacją zajmującą się hodowlą ludzi, a zatem traktującą nas jak bydło, ale większość ludzi, i popierających rząd, i opozycję, i blogerów i wszystkich, właśnie tak państwo rozumie i chce by takie było.

Więc jeśli dziennikarze i celebryci w swoich wypowiedziach w TV traktują ludzi jak bydło, to jest to jak najbardziej zgodne z filozofią państwa, w którym żyjemy, z którą zgadza się większość obywateli, w tym wszyscy ci "wykluczeni" i niezależni, niby niszowi, blogerzy. I większość tych, którym się to państwo nie podoba.

Większości nie podobają się ci konkretni rządzący, ta konkretna władza, ci konkretni ludzie, którzy nas traktują jak bydło, ale ogólna zasada, by państwo nas traktowało jak bydło poprzez ustawy i rozporządzenia jest akceptowana przez zdecydowaną większość społeczeństwa!

Grzegorz GPS Świderski

https://www.salon24.pl/

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:55, 31 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczasie okupacji hitlerowskiej jeździły po Warszawie tramwaje na których napis głosił :"NUR FUR DEUTSCHE" ,"tylko dla Niemców"..
Gdybym napisał dzisiaj na tramwaju :"TYLKO DLA ŻYDÓW" to zrobili by ze mnie "antysemitę" Smile


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:43, 31 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy twoj rzad tez ma broń laserowa? Ciekawy film...

Fox News Admits Government Using Lasers Directed Energy Weapons






Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:21, 31 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadajniki telefonii Komórkowej Jelenia Góra na budynku PZU koło Żeroma.



xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Sarajevo 1941 - rare footage filmed by a german Wehrmacht soldier



1941 - Germany invades USSR: Train Krakow, East Poland, Ukraine, USSR, (kro13




1941 - Germany invades USSR, Dnjepr, Derjewka (kro15)



60 tysiecy niemieckich jencow maszeruje przez Moskwe...

60,000 Steps To Degredation Aka Degradation (1944)



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:26, 31 Gru '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku ...Cuda się zdarzają ale nie na zawołanie...

Senior Citizen Plays Piano...Then Magic Occurs



Tough Guy on Piano Is Asked To Play Mary Poppins




Nicola di Bari e Peppino Gagliardi - Due Grandi Insieme





Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:27, 01 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz to wiedzieć (661)Ruszyła propaganda od durnia po filozofa...




Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:02, 01 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarek Bogusławski was live.
5 hours ago ·


Putin, Stonoga, Ziobro...
Co mają wspólnego z Panią Tokarczuk?
A co na to Alfred Nobel?


https://www.facebook.com/jrbpolska/video.....o_explicit


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:10, 01 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy panna Greta wyda rozkaz, pani Ochojska się podliże, pani reżyserowa... - S. Michalkiewicz



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 01 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani..

Pierwszy dzień nowego roku,
Może trzeba by zaczac cos ROBIC aby wyrwać Polskę z lap rzygów?
Udawanie,ze nie widzimy problemu jest na reke tylko tym,którzy systematycznie,dzień po dniu,krok po kroku kradna nam te Polska wlasnie.
Samo postawienie diagnozy niczego nie zmieni.Każdy z nas,w kraju czy poza jego granicami "musi zachować się jak trzeba"
Mamy w sejmie kilkunastu posłów Konfederacji.

MY musimy powiedzieć im co oni w naszym imieniu muszą zrobić dla sprawy polskiej.
Bardzo chciałbym aby poseł Braun lub poseł Winnicki zajęli jasno określone stanowisko odnośnie:

1.Obecności niejakiego Danielsa na tzw."salonach" miłościwie nam panujących.

2.Bezczelnego,niewiarygodnego zachowania rzygowskiego dyrektora muzeum w Oświęcimiu ,który w kontaktach z Polakami używa ksywy "Cywiński"

3.Usunięcia z polskich urzędów publicznych wszystkich rzygowskich symboli religijnych.

Prosze was o uzupelnienie tej list ale przede wszystkim prosze was o KONTAKTOWANIE SIE Z NASZYMI POSŁAMI CZYLI POSŁAMI KONFEDERACJI nawet po to aby powiedzieć im czego od nich oczekujemy.

Nikt inny za nas tego nie zrobi.
"Po owocach ich poznacie" czyli czekamy na te owoce.
Same słowa,nawet najmilsze naszym sercom niczego nie załatwia.


https://www.facebook.com/profile.php?id=100019395438257

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Siedem pigułek Lucyfera Sergiusz Piasecki Audiobook Pl Książka czytana




Jerzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:27, 01 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ORĘDZIE PREZESA
Comedy Central Polska


https://www.facebook.com/watchparty/1487055148115233/


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:18, 02 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba ja szybko zaszczepić. Albo-jak mawiał pewien Stalin:"ROZSTRIELAT ETU SUKU"

Prof. Jackowska: Powinien być kalendarz szczepień dla dorosłych


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:47, 02 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RODZINA SASSOON- ŻYDOWSCY HANDLARZE NARKOTYKAMI

https://www.bitchute.com/video/3dY2uEAhv.....Me5ByRtRq8


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 02 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzegorz Braun - Prawy sejmowy. Podsumowanie 2019 roku w Sejmie RP



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 02 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jan Dyzma-Potocki wygłosił orędzie do narodu Smile



Po wygłoszeniu owego wiekopomnego orędzia pan prezydent udzielił wywiadu Narodowej Agencji Informacyjnej .
Treść wywiadu poniżej :

Tylko u nas :Unikalny wywiad z prezydentem Dyzma-Potockim

-Moje uszanowanie panie prezydencie?
Jak samopoczucie?

-Witam szanownych państwa
Dzisiaj nie najlepiej bo mialem wczoraj bardzo nieprzyjemna rozmowa z krolowa angielska..

-To poważna sprawa? O co poszlo?

-Moim zdaniem w oparciu o konstytucje z 35 roku roku Anglia powinna nam oddać Australie bo nasz rodak Paweł Strzelecki byl pierwszy na tym kontynencie na długo przed pierwsza angielska flota..

-A królowa odmówiła?
-
-Odmówiła ale to nie koniec tematu.Nie puszczać tego płazem..

-A czy sa jakieś inne bardziej pocieszające wydarzenia z ostatnich dni?

-Oczywiscie ,ze sa..
Zwróciła sie do mnie delegacja Indian amerykańskich,wodzowie z 20 szczepów, abym ich reprezentował w ich walce z rządem zaborców amerykańskich w Waszyngtonie.
Domagamy się aby USa zwróciło Indianom wszystkie zagarnięte ziemie i zapłaciło 500 trylionów odszkodowania za ich bezprawne użytkowanie przez 200 lat
Mój sekretarz wysłał już oficjalne pismo do prezydenta Trumpa w tej sprawie.
O tutaj ...mam kopie tego dokumentu..

-A dlaczego na papierze toaletowym ?

-Zabrakło papieru w drukarce ale ze względu na pośpiech i ważność sprawy braliśmy to co pod reka..Treść sie liczy prosze pana a nie jakość papieru..

-Ma pan racje..A czy otrzymaliście już -to znaczy pan i wodzowie - jakas odpowiedz z gabinetu prezydenta?

-Prosze pana ! Oczywiscie ,że nie otrzymaliśmy! Przestraszeni w ogóle nie przyszli na spotkanie z nami i zignorowali nasz apel..To znaczy ,ze wygraliśmy sprawę bo oddali walkowerem..Przestraszyli się..
Tak samo jak konsul Niemiec wtedy gdy chciałem dać mu do ręki rachunek za zniszczenia dokonane przez Niemców w czasie okupacji..
Tez sie nawet nie pokazał ..Rozmawialiśmy tylko ze sprzataczka ale obiecała pod słowem honoru ,ze list doreczy..

-To Indianie są panu na pewno bardzo wdzięczni za pomoc ?

-Oczywiscie..Nie moge panu zdradzac wszystkich szczegolow ale w tajemnicy powiem ,ze nadali mi imię "Siedzacego Byka" na pamiątkę słynnego wodza Sitting Bull..

-No to rzeczywiście odniósł pan kolejny ogromny sukces panie prezydencie..
Moze cukierka?
Te czerwone są silniejsze niż te niebieskie..

-Z przyjemnością..Dziękuję bardzo..

-Panie prezydencie ..Wracając do spraw krajowych..
Slyszalem ,ze wynalazł pan wspaniały lek antyrakowy?

-Tak,to prawda..Moje laboratoria opracowały taki właśnie lęk ale wielki przemysł farmaceutyczny blokuje nam jego wdrożenie..Ale sytuacja zmieni się po wyborach..

-Czyli jest nadzieja ,ze czesc z tych pieniedzy,ktore pan wywalczył-mowie o tych 850 miliardach dolarów ,które sad arbitrażowy z Ciechanowa przyznał panu zaledwie w 7 dni po złożeniu przez pana wniosku -może zostać przeznaczona na produkcję tego wspaniałego leku ?

-Oczywiście..Do tej pory zapłaciłem z własnej kieszeni 50 milionów funtów na badania nad tym lekiem....Tu widzi pan odcinek z mojej książeczki czekowej..50 milionów..

-Ladna sumka..Ale i cel zbozny..

-Prosze pana ,jako prezydent jest to moim obowiązkiem ..

-Ale jak pan pogodzi taka mase zajęć w tym samym czasie?Jest pan prezydentem polski..teraz startuje pan w wyborach na prezydenta Warszawy ..do tego badania nad nowym lekiem..Jak pan to pogodzi ?Doba ma tylko 24 godziny..

-Prosze pana ..To żaden problem ..Bede wstawał o 3 godziny wcześniej...

-Panie prezydencie..czas nam sie konczy ..Dziekuje bardzo za rozmowę i powodzenia.
Kiedy zobaczymy się znowu?

-Chyba pojutrze bo zgodnie z programem mam ustalone spotkania z panem co dwa dni..

-W takim razie :do zobaczenia wkrótce..

....................

Siostro...

-Kto tam jeszcze czeka w kolejce?

-Tylko Napoleon bo krolowa angielska pobiła się wczoraj z panią
Walewska o Jezusa Chrystusa i obaj są w szpitalu.. Smile


https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 02 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dawno zmarł Władimir Bukowski autor książki Moskiewski proces. Przypominamy jego słowa sprzed lat o UE.

https://www.facebook.com/watch/?v=1195876620601876


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:15, 02 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzegorz Braun o przymusie szczepień i policji sanitarnej



Grzegorz Braun: Czy państwo polskie ma interweniować na rynku usług edukacyjnych?



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 02 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami mam podejrzenie że @Jerzyk to nie jest jedna osoba, tylko kilka osób, bo aż nie chce mi się wierzyć że dorosły, pracujący(?) facet, ma tyle czasu na produkowanie takiej ilości dezinformacji każdego dnia Shocked
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:48, 03 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Who Creates Money?



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:40, 03 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EUROPA THE LAST BATTLE - PART 6

https://www.bitchute.com/video/WfcbyaQsh.....yEBtFYWLEg

EUROPA - THE LAST BATTLE - PART 08

https://www.bitchute.com/video/AEdj8h9RO.....2hXKMXMUwU

[b]EUROPA - THE LAST BATTLE - PART 09[/b]

https://www.bitchute.com/video/t7Cem3CTI0HY/


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:22, 03 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PAMIĘTAJ KIM JESTEŚ I SKĄD PRZYSZEDŁEŚ

REMEMBER, WHO YOU ARE, WHERE YOU CAME FROM AND WHO YOU COME FROM

https://www.bitchute.com/video/XjOrgRoOT2DF/

Pod rozwage...

Ksiądz profesor Guz: bezkarność to droga do deprawacji





Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:28, 03 Sty '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw Chiny..potem my.. "1984" wprowadzony w życie.. Orwell nas ostrzegal..



Shoshana Zuboff on surveillance capitalism | VPRO Documentary








Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 287, 288, 289   » 
Strona 225 z 289

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Moje pierdoly
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile