W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Moje pierdoly  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
70 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 313319
Strona:  «   1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 287, 288, 289   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:37, 31 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak napaść na państwo (całość) Jurij Bezmienow



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:39, 31 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
Azyren napisał:
good why napisał:
Cytat:
Przyszły rok bédzie dla mnie dobry, a ty deial opierdolisz mi rowa razem z rodzynami Wink

Oops, komuś się wymsknęło. Wink To nie Pierdolnia, zostanie dla potomnych jako posmak (no pun intended) ordynarnościowo-wulgarnościowym możliwości Azyrena, w przeciwieństwie do legendarnych (słynących z niebywałego poziomu chamstw wzmiankowanego ordynusa) już iście karczemnych burd z manhatanem. Surprised


Ja pisze tylko co wywróżyłem z ptasich jelit. Na tym forum wróżenie z fusów i ptasich jelit jest modne, to sobie pomyślałem, czemu nie ja Rolling Eyes

Gea mi wywróżyła ze mam problemy z alkoholem, mimo ze nie pije (moze okazjonalnie, ale to kilka razy do roku) i nawet niektórzy znajomi sobie drwią ze mnie, ze chyba jestem abstynentem albo śluby składałem. Nic z tych rzeczy, czasem wypije ale niewiele. Ale Gea na podstawie swojej pseudonauki wywróżyła mi KONFLIKT (sic!) alkoholowy Shocked Shocked Shocked Jeszcze jeden powód by nie ufać tej pseudonauce, skoro nawet wobec mnie spudłowała jak kula w plot.


Chłopcze, zaprawdę powiadam ci, nie wysilaj się, bo ci żyłka pęknie.

Notorycznie wcinasz się w tematy, o których NIE MASZ BLADEGO POJĘCIA. Z prostej przyczyny- nie przeczytałeś, nie wysłuchałeś.

Historiozof Feliks KONECZNY, nie Konieczny, jak piszesz.

To, źe robisz błędy językowe na poziomie szkoły podstawowej oznacza, że jesteś dyslektykiem (uszkodzenie neurologiczne). Jednak niezdolność do opanowania emocji, poziom agresji i kompulsywne stosowanie śeksualnych skojarzeń ze spektrum "homo" oznacza konstelację konfliktów.

Frustrację z pewnością rozładowujesz jak nie używkami to alkoholem czy seksem albo i wszystkim naraz.
Mnie to nie obchodzi.Więc nie musisz się tłumaczyć z problemów z hemoroidami, zgagą czy opryszczką narządów płciowych.
Ani z tego ile, kiedy i z kim pijesz.

Ostatnio słyszałam taką kwestię z ust aktora: "ja piję codziennie, a jednak nie wpadłem w alkoholizm".

Masz dziwne, moim zdaniem, hobby - liczenie jezusów.
Mógłbyś i dziś przejść z kwerendą po zakładach leczniczych i znalazłbyś nowych do swojej kolekcji. Przebiłbyś Józefa Flawiusza, zapewne.

Wyspecjalizowałeś się w tej aktywności i naprawdę NIE MUSISZ komentować wszystkich tematów, postów.
Zwłaszcza moich, dotyczących biologii, których NIE ROZUMIESZ.

Zwracam się do Ciebie z prośbą, abyś nie popadał w przesadę - przymus komentowania. Bo możesz dostać takiego opętania, jak WZBG.
Biedak teraz to nawet po nocach wkleja te swoje natręctwa ideologiczne.

Nie komentuj zamieszczanych poważnych treści i ich autorów załączaniem głupawych ikonek "lol" czy wpisywaniem tego rodzaju treści:

"ze... chuj a nie alternatywa. Karon i każdy kto słucha tego przychlasta, to idioci, nieobeznani nawet z podstawami. "

Kto przeczyta ten ordynarny bełkot, nie zajrzy na fp 2. I nie przeczyta sensacji o tym, jaki interes można zrobić inwestując w bitcoiny.
A tego z pewnością nie życzyłby sobie Panadministrator. Więc nie rób szkody w interesie.


Gwoli informacji dla podnieconego moim "korzennym" pochodzeniem : lol : a,

mój nick to gea, w dopełniaczu gei.

Krótki i wymowny.

"Grecy opowiadali, że nim powstali bogowie, ludzie i świat cały, nie istniało nic prócz chaosu. Z tego chaosu poczęły się z wolna wyłaniać rozmaite twory, między innymi Uranus { Niebo } i Gea { Ziemia }."



Gea
Podgatunek ,ktory zaszczycilas/zaszczyciles swoja uwaga na taka uwage nie zasluguje.

Ignoruj bo szkoda czasu a znizanie sie do poziomu jednokomorkowcow ..Po co?
Wiem ,ze sa i to mi wystarczy.



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:55, 31 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Azyren

Czy Ty w ogóle czytasz co piszesz? Czy tak walisz pod wpływem emocji bez zastanowienia?

W jakim świecie TO
Azyren napisał:
opierdolisz mi rowa razem z rodzynami


Może uchodzić za symptom "udanego roku" albo jakiegokolwiek przejawu "męskości"?

TO
Azyren napisał:
opierdolisz mi rowa razem z rodzynami

Jest homoseksualna propozycja z koprofilskim sznytem. I co ciekawe nie pierwszy raz ją składasz tutaj i zawsze kierujesz ją do męskich użytkowników. Co z Tobą jest nie tak? Czy Ty zdajesz sobie sprawę ile syfu masz w podświadomości? Każdy ma, miał lub będzie miał swoją Golgotę, Twoja jest przed tobą. Tylko współczuć.

Swoją drogą wiele tłumaczy Twoje zachowanie - ten homoseksualny akcent z tym samym sznytem pojawiający się zawsze jak ktokolwiek zwraca Ci uwagę na pewne braki w Twej osobie. Reagujesz zawsze tak samo, przewidywalnie, z zacietrzewieniem utwardzonego ego. Stary co w Twojej głowie siedzi, że piszesz takie rzeczy? Ty się chociaż przez chwilę zastanawiasz co piszesz?

Tylko współczuć.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 31 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

31.12.2017 3:15 am
gea napisał:
Bo możesz dostać takiego opętania, jak WZBG.


W którym znaczeniu?



31.12.2017 3:15 am
gea napisał:

Biedak teraz to nawet po nocach wkleja te swoje natręctwa ideologiczne.


Biedak? (gea) teraz to nawet po nocach wkleja te swoje natręctwa ideologiczne.

noc:



Jerzy Ulicki-Rek napisał:


Ignoruj bo szkoda czasu


WZBG napisał:
rafal811 napisał:
dajcie [...]


WZBG napisał:



WZBG napisał:


Tracisz czas.

09.09.2017 11:23 am
rafal811 napisał:
Od tej pory, proszę, używajmy tylko lewo i prawo, tak jak sobie życzyłeś, będzie szybciej, bo szkoda tracić czas.


Nie była takiego życzenia, ale:

lewo prawo

graficzne odzwierciedlenie:
viewtopic.php?t=26662&start=25
_________________
Dzieje się krzywda dokonywana przez jednych na drugich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:18, 01 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O opresji systemu medycznego - Dr Hubert Czerniak



NAJBARDZIEJ ZAKAZANE TEMATY - dr Hubert Czerniak - 04.10.2017 r.



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:33, 01 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Facebook potrafi zrujnować życie i niszczyć społeczeństwa

http://tylkonauka.pl/wiadomosc/jak-faceb.....leczenstwa

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:10, 02 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O co walczymy ? - Hubert Czerniak



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:04, 02 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Jak Facebook potrafi zrujnować życie i niszczyć społeczeństwa

http://tylkonauka.pl/wiadomosc/jak-faceb.....leczenstwa

Jerzy


W temacie:


_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:01, 03 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonaly material.Dziekuje bardzo

Popatrzcie na zdjecie powyzej..
To ma byc czlowiek?
A moze robot..


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:56, 03 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IPN stanie przed sadem..
Postby Jerzy Ulicki-Rek » 03 Jan 2018 01:31 pm

IPN stanie przed sadem..

Jest 3-ci stycznia 2018

Kilka minut temu rozmawialem z sekretariatem muzeum na terenie bylego obozu koncentracyjnego w Oswiecimu probujac sie dowiedziec c czy i kiedy moge liczyc na odpowiedz na moj list

https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=27041

Jakos nie udalo sie nam ustalic czy email w ogole dotarl bo pani z ktora rozmawialem nie mogla go odszukac.
Ale jest szansa ,ze sie znajdzie" bo jej kolezanka "...

Przy okazji ,sila rozpedu ,porozmawiam za chwile z IPN .

Szukajac numeru telefonicznego do tej organizacji,ktora w 2010 prowadzila sledztwo w mojej sprawie ,sledztwo , w ktorym zarzutem byly"zbrodnie przeciwko ludzkosci" (a konkretnie brak nalezytej wiary w nowa holo-religie i jej wszystkich swietych),trafilem na niewiarygodny material podpisany przez niejakiego prof.ZARYNA ,ktory po raz kolejny powiela i utrwala utarte holo-brednie z mala poprawka:liczba "zagazowanych" zydow wynosi"ponad milion' zamiast poprzednich 4-ech milionow "odgazowanych" w Oswiecimiu.

http://www.en.truthaboutcamps.eu/…/holocaust/15609,The-Holo…

Przemysl holokaustyczny musi pracowac 24/7/366 po to abysmy przypadkiem nie zaczeli myslec.
Powodem mojego telefonu do IPN ,ktory za chwile wykonam jest uzyskanie informacji o tym,kto ich reprezntuje ze strony prawnej.
Mam bowiem zamiar w tym roku pozwac te organizacje do sadu i zmusic ich :
Albo do udowdnienia ,ze holo-brednia ,ktora nam wciskaja ma jakies realne podstawy albo zazadac publicznych przeprosin i 6 milionow Smile odszkodowania za potwarz i zniewage .
Maja wybor..


Jerzy Ulicki-Rek
(Jerzy Alexander Ulicki


Po rozmowie z IPN.

Troche czasu zajelo mi uzyskanie prawidlowego numeru telefony poniewaz te podane na stronie oficjalne sa mylne ale dodzwonilem sie.
Dowiedzialem ,ze sie moj pozew powinienem wyslac do prezeza IPN ,ktory nazywa sie Jaroslaw Szarek a on skieruje go do odpowiedniej komorki prawnej ,ktora reprezentuje IPN.
Napisze ten list jutro bo to sprawa powazna i musi byc potraktowana powaznie.
Wyjasnilem pani,z ktora rozmawialem powody swojego telefonu i to co zamierzam zrobic po to ,zeby wiedzieli co im szykuje.
Wszystkie informacje zwiazane z ta sprawa beda w internecie.
Gdyby zablokowali mnie w pejs-zbuku beda w forum
https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=27131&p=57247#p57247
Tam nie znikna:)
Po raz kolejny apeluje do patriotow w kraju o pomoc w znalezieniu prawnika-Polaka,ktory bedzie mial wystarczajaco odwagi aby dzialac w moim imieniu.
jak do tej pory,pomimo tego ,ze oglaszalem takowe apele skierowane do prawnikow w Polsce na kilku "prawniczych' stronach oferujacych porady prawne w kraju nie otrzymalem zadnego odzewu.
Ale-pamietajac o tym ,ze kazdy sukces sklada sie w 95 % z uporu w dzialaniu-nie mam zamiaru zrezygnowac.
Pozdrawiam serdecznie

https://www.facebook.com/jerzyalexander.ulicki.7


Jerzy
Wolna Polska zaczyna sie tutaj



xxxxxxxxxxxxx

Jarosław Szarek nowym prezesem IPN

Awantura towarzyszyła w Sejmie wyborowi nowego szefa IPN. Opozycja krytykuje Jarosława Szarka, że nie ma żadnego doświadczenia w zarządzaniu, i - co najważniejsze - fałszuje historię. O mordzie na Żydach w Jedwabnem w 1941 r. Jarosław Szarek mówił, że wykonawcą byli Niemcy, którzy wykorzystali grupę Polaków. Jest to sprzeczne z ustaleniami dochodzenia IPN z 2003 r. Śledczy ustalili, że Żydów zamordowali ich polscy sąsiedzi. Teraz PiS chce by sprawę dalej badać.

http://wyborcza.pl/10,82983,20434509,czy.....zesem.html
http://wyborcza.pl/1,75398,20469280,prez.....z-ipn.html

https://blog-n-roll.pl/pl/kolegium-ipn-z.....kzlHdR96Hs









Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:58, 04 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
O co walczymy ? - Hubert Czerniak



Jerzy



Panie Jerzy, moim zdaniem ważniejsze od tego co było, jest to co się dzieje. A dzieje się źle.
Opłacani przez mafię bigfarmaceutyczną KRETYNI narażają na holokaust społeczeństwo polskie.



Stwierdziłam, że lepiej pisać komentarze u Pana Jerzego U R, niż w psychiatrii.

Od czasu do czasu piszę komentarz, kiedy mi nieco depresja zelżeje. Być może ktoś przeczyta a nawet zrozumie. I nie polegnie od voodoo medycznej pytii, która wykryje mu raka.

Akurat pan Jerzy wstawił wypowiedź lekarza Huberta Czerniaka. Nie rozumiem, dlaczego ten lekarz nie podaje rzetelnych informacji o dr Hamerze !
Dr Ryke Geerd Hamer jest wielkim naukowcem, który odkrył biologiczne prawa rządzące życiem organizmów żywych, w tym człowieka. Zmarł w maju 2017.
Germanische Heilkunde jest w Polsce prawie NIEZNANA!
Nie chodzi tylko o szczepionki. Ale o CAŁĄ hucpę związaną z leczeniem. Szczególnie związaną z "leczeniem" raka
cytotrutkami, przeszczepami itp.

http://germanischeheilkunde-drhamer.com

Polskie strony o nowym paradygmacie medycznym:

www.5prawnatury.pl
www.germanska.pl

Oraz
www.learninggnm.com





Po co tyle robić piany z powodu tego biedaka WZBG ?

Ile zmarnowanej energii poszło w globalnowioskową zmianę klimatu na niekorzyść. Very Happy

Dlaczego kierowane są pretensje do "osoby zajmującej się obsługą techniczną fp2, ukrywającą się pod pseudonimem Bimi" ?
Osoba ta, jak sam Bimi podaje, ma szefa, który : " - to mi prezes odpowiedział że go to jebie, że ma w chuj siana tak czy owak Smile"

Jakie są cele, jaki może być główny cel tego niszowego forum, można wywnioskować z "popularności" tematów.


Proszę sobie wpisać frazę forum prawda 2 i przeczytaĆ INFORMACJE. I przestać WIERZYĆ W BAJKI DLA GLOBLANOWIOSKOWYCH KRASNOLUDKÓW.

Święty Mikołaj tylko dzieciom DAJE prezenty.
I nie mówi ile kosztowały, nie twierdzi, że są to jego "prywatne środki własne". Patrz punkt 1.
Jednak ja się obudziłam po 50 latach umysłowego przebywania w mikołajkowe bajce dla dorosłych ale niedojrzałych. I NIE WIERZĘ W DOBRE SERDUSZKA ORAZ PROWADZENIE CZEGOKOLWIEK ZA DARMO, co się dotyka KASY.

Prowadzenie forum, jak każdego geszeftu, KOSZTUJE. I każdy
może zerknąć na sponsoranta prawdy the second: "Nasz serwer sponsoruje CJ2 Hosting & Development". Patrz punkt 2.
Kiedy się zajrzy na stronę sponsoranta, trzeba posiłkować się tłumaczem z holenderskiego. Mnie interesują fizjognomie filantropów sponsorujących i ich nazwiska. Niestety, nie dotarłam do nich. Zdjęcia zespołu pokazują grupkę młodych mężczyzn. Nie wiadomo, czy jest wśród nich osoba szefa, raczej nie. Mogłabym go rozpoznać po sianie sięgający do rozporka Laughing

Zatem osoba "zajmującą się obsługą techniczną" ma szefa, określone przez niego "targety", określone warunki finansowe.
Nie sądzę aby holenderski szef wnikał w szczegóły treści poruszanych na fp2. Raczej jest to ogólnie zarysowana linia. Być może niektóre tematy służą do sondowania opinii politycznych, religijnych itp.

Myślę jednak, że celem głównym jest kręcenie bitszeklem. Jak to skrótowo ujęła osoba zajmująca się obsługą techniczną forum.
Patrz punkt 3

1/ Serwis - strona Prawda2.Info (wraz z Forum) jest przedsięwzięciem społecznym którego celem jest stworzenie platformy mogącej służyć do nieskrępowanej wymiany informacji, poglądów, myśli, spostrzeżeń, itp. Działalność strony jest całkowicie niekomercyjna, a wszelkie koszty techniczne pokrywane są z prywatnych środków własnych.

Informacja o stronie z samej STRONY GŁÓWNEJ:

Strona Prawda2.Info (wraz z Forum) jest przedsięwzięciem którego celem jest realizacja platformy społecznej mogącej służyć do nieskrępowanej wymiany informacji i poglądów. Działalność strony jest niekomercyjna - koszty techniczne pokrywane są ze środków prywatnych. Serwis znajduje się poza terytorium Polski, a jego obsługą techniczną zajmuje się osoba ukrywająca się pod pseudonimem Bimi.


2/https://www.cj2.nl

"Usługi kolokacji i centrum danych oferowane są z 3 centrów danych w północnej Holandii. W tych centrach danych zarządzamy bazą danych o powierzchni ponad 500 m2 z aktywnym sprzętem ICT dla naszych klientów"



3/
Wysłany przez Bimi: 13:56, 23 Mar '14 Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A co to niby dla mnie za różnica, czy ty tu piszesz za kasę, czy za darmo?
Dopóki piszesz to co ja chcę, a ja nie muszę za to płacić - to niech ci płacą frajerzy, be my guest! Smile
Nie bój się: nie ty pierwszy ani nie ostatni - kurewstwo to najstarszy zawód świata.

Jednym kurwom płacą w groszach, innym w miejscach na listach, czy innych strukturach, a jeszcze innym tak, że nie idą do pierdla za szabrowanie poniemieckich ruin. Każda kurwa ma swój incentive i nie mi oceniać który z nich jest bardziej zjebany - ja tu tylko rozdzielam limity, na podstawie tego co czytam. Nie wnikam w kwestie tego ile i czego dana kurwa dostaje za kurwienie się - to wasz biznes, nie mój. Smile




Być może nawiedzony biedak WZBG. Wklejający we dnie i w nocy swoje nieszczęsne mantry nieświętopoglądowe dostał dożywotnie stanowisko nieusuwalnego 18 postowca. Odgórnie.
WZBG ma taką pracę, wykonuje ją sumiennie, poświęca się.
Za którą mu rzetelnie płacą. WIERZY W TE PIERDY, które przekleja stale z tych samych sorosowych gie - jzerów. Może musi to robić. Bo ma na utrzymaniu chorego ojca, matkę, partnera...
I niekoniecznie jest związany z Bimi.

W momencie zakładania forum, "na przynętę" wystawiono kilka i tak wszystkim (prawie) znanych nieprawd, aby zachęcić potencjalnych Kubusiów Puchatków do tropienia prawdy.
"co tropisz? - Coś, coś, coś - odparł tajemniczo Puchatek. - A co, co, co? - spytał Prosiaczek podchodząc bliżej. - Właśnie ... Będę musiał trochę poczekać, aż to coś wytropię, i wtedy się dowiem - odparł Kubuś ..."


Zatem, nie można mieć pretensji ani do sponsora, ani do obsługującego technicznie forum, ani do WZBG.
Ja NIE MAM. Od czasu do czasu mogę napisać komentarz, kiedy mi nieco depresja zelżeje. Być może ktoś przeczyta a nawet zrozumie. I nie polegnie od voodoo medycznej pytii, która wykryje mu raka.

Wstawiam jedną opinię na temat fp2 z sieci. Pisze osoba rozeźlona, której Bimi obniżył limit do 4. Z jedną uwagą.
PRAWDA może dotyczyć jedynie NAUKI, nigdy metafizyki. Nauka opiera się na tezach potwierdzonych empirycznie.

Zatem w tym kontekście FAŁSZEM jest zdanie : "Bóg jest", jak i "Boga nie ma".Tego WZGB nigdy nie pojmie. I nie płaczmy z tego powodu.

Cytat:

"Powody dla których możesz nas nie lubić

"Prawda to kraina bez dróg. Żadna organizacja, żadna religia, żaden nauczyciel nie mogą do niej doprowadzić. Ludzie patrzą na świat przez pryzmat swoich myśli i swojej przeszłości. Tym samym jesteśmy niewolnikami myśli i czasu. Myśl jest zawsze ograniczona i nigdy nie odpowiada całkowicie rzeczywistości, prowadzi więc do cierpienia. Świadomość uczy odróżniania tego, co rzeczywiście jest, od tego co na ten temat myślimy i w konsekwencji do prawdziwej wewnętrznej wolności. Wszelkie autorytety, religie, ideologie powodują jedynie budowanie kolejnych fałszywych konstrukcji myślowych. Tylko świadomość i obserwacja pozwalają dostrzec ich iluzję.
Jiddu Krischnamurti (filozof z cywilizacji bramińskiej * moja uwaga)"

Powody są zupełnie inne, dla których można WAS nie lubić. Tworzycie chaos zamęt bo forum prawda jest dalekie od swoich podstawowych założeń.

Cytat z głównej strony.
Cytuj:
Serwis - strona Prawda2.Info (wraz z Forum) jest przedsięwzięciem społecznym którego celem jest stworzenie platformy mogącej służyć do nieskrępowanej wymiany informacji, poglądów, myśli, spostrzeżeń, itp. Działalność strony jest całkowicie niekomercyjna, a wszelkie koszty techniczne pokrywane są z prywatnych środków własnych.


I jest to całkowitą fikcją.

Tak jak i to zdanie z konstytucji forum:

Cytuj:
Jak wiadomo na forum już od jego zarania panuje dyktatura i na razie nie przewiduję obalenia tego systemu. Dyktator jest jednak liberałem, który nad wyraz ceni sobie wolność słowa nie tylko z teorii, ale i w praktyce.


Tylko w teorii - nigdy w praktyce. Bo Liberalizm jako postawa społeczna w uproszczeniu jest tolerancyjnym stosunkiem wobec poglądów lub czynów innych ludzi."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 09:04, 04 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Panie Jerzy, moim zdaniem ważniejsze od tego co było, jest to co się dzieje. A dzieje się źle.
Opłacani przez mafię bigfarmaceutyczną KRETYNI narażają na holokaust społeczeństwo polskie. "
Moim zdaniem szalenie istone jest i jedno i drugie .
TO z przeszlosci czyli holo-kit ma za zadanie rozbroic nas moralnie i zabic chec oporu zerujac sztucznie stworzonym i podsycanym 24/7 na poczuciu winy.

To o czym mowi dr.Czerniak to ciag dalszy tego samego procesu ,ktorego zadaniem jest eksterminacja gojow przez skorumpowana lub kupiona przez pejsow wilka farmacje.

Pamietasz co pisal Orwell :"Kto kontroluje przeszlosc.." ?


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:02, 04 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żydzi wyłapywali i mordowali Polaków podczas kampanii wrześniowej 1939Calosc ze zdjeciami tutaj:

https://forumemjot.wordpress.com/2016/02.....owej-1939/

.............

"06/10/2015
Żydowskiego pochodzenia ożydzacze Maria Bejda, Józef Bizoń, Walerian Dąbrowski, Rafał Gawroński, Marek Głogoczowski, John Kaminski, prof. Korab-Karpowicz, Bogusław Maśliński, Maciej Pokora, Stanisław Staszewski, Jerzy Ulicki-Rek, Mirosław J. Wiechowski, Wojciech Właźliński, Teresa Wojda?

Vismaya: W 1939 roku takie żydowsie pachołki wręczali cale listy polskich patriotow hitlerowcom już pierwszego dnia po wkroczeniu do Polski… i już pierwszego dnia dzieki takim śmieciom była obława na tych ludzi … i dlatego wyginęła prawie cała inteligencja polska …

a ten smieć pod nazwa jozef bizoń wystawia takie listy na internet ….
wystawia niewinnych ludzi żydowskim psychopatom na odstrzał ….."


(..)

"Jeden z nich, John Kaminski, dołączył do was ożydzaczy Beina po ‘cynku’ od żydojada Ulickiego-Reka.."
Za prawde nie bija wiem sie nie gniewam:)

Calosc tych bredni tutaj:
Laughing Laughing Laughing

https://piotrbein.wordpress.com/2015/10/.....ki-wojcie/


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:14, 04 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Re: Polski zamęt
Róża Thun walczy o swój kraj Laughing Laughing Laughing

https://www.arte.tv/pl/videos/071436-003-A/re-polski-zamet/


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:51, 04 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
"Panie Jerzy, moim zdaniem ważniejsze od tego co było, jest to co się dzieje. A dzieje się źle.
Opłacani przez mafię bigfarmaceutyczną KRETYNI narażają na holokaust społeczeństwo polskie. "
Moim zdaniem szalenie istone jest i jedno i drugie .
TO z przeszlosci czyli holo-kit ma za zadanie rozbroic nas moralnie i zabic chec oporu zerujac sztucznie stworzonym i podsycanym 24/7 na poczuciu winy.


Z jakiego powodu masz miec poczucie winy, skoro nie jesteś Niemcem i nie jesteś potomkiem tamtych ludzi którzy to robili ? Chyba ze jestes i masz jakiegoś naziste w rodzinie, o czym nikt na tym forum nie wie, i stad te usilne wysiłki denializmu holokaustu by pamięć przodka z SS oczyścić? Rolling Eyes

Jesteś jerzyk strasznie monotematyczny, co sugeruje albo chorobę maniakalna, albo jakiś osobisty intetres.

6 mln to liczba zawyżona, co nie zmienia faktu ze wielu Żydów jednak wymordowano, ale to nie moi przodkowie mordowali, wiec mam to gdzieś i niech o dokładne statystyki spierają sie potomkowie ofiar z potomkami oprawców.

Masz Jerzyk jakiegos SS-mana czy szmalcownika-kolaboranta w rodzinie, którego interesu pośmiertnie bronisz? Po co zaprzeczać nieswojej zbrodni?
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:08, 04 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W MORDE KOPANY OBRZEZANY PEJS-ZBUK USUNAL MI ZDJECIA TRZECH PRZEPIEKNYCH FIGUREK Z PORCELANY!!


"Sorry, this content isn't available at the moment
The link you followed may have expired, or the Page may only be visible to an audience that you aren't in.
Go back to the previous page · Go to News Feed · Visit our Help Centre"

RAZ JESZCZE:

https://www.facebook.com/jerzyalexander.ulicki.7

WY GNOJE SMIERTELNE Smile
Jerzy Alexander Ulicki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:14, 04 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
W MORDE KOPANY OBRZEZANY PEJS-ZBUK USUNAL MI ZDJECIA TRZECH PRZEPIEKNYCH FIGUREK Z PORCELANY!!


"Sorry, this content isn't available at the moment
The link you followed may have expired, or the Page may only be visible to an audience that you aren't in.
Go back to the previous page · Go to News Feed · Visit our Help Centre"

RAZ JESZCZE:

https://www.facebook.com/jerzyalexander.ulicki.7

WY GNOJE SMIERTELNE Smile
Jerzy Alexander Ulicki.


Jerzy widzę że masz prezydenta H. Trumana na swoim profilu .



Tylko ty wiesz @Jerzy , że ta łajza przyjęła walizkę pieniędzy od Żydów ( Syjonistów konkretnie ) żeby USA uznało państwo Izrael .
I powiem jeszcze , że tacy ludzie jak Truman mogą sobie pozwolić na powyższe słowa i włos im z głowy nie spadnie , bo oni szczerze podziwiają żydów .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:38, 04 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i.. ?

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 04 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
No i.. ?

Jerzy


Cytujesz Syjonistę który źle mówi o Żydach .
Dziś nie ma "tamtych" Żydów , wszystko się zmieniło odkąd posiadają państwo - twór Syjonistyczny .
Akurat w tym przypadku , umieszczając to zdjęcie z tym tekstem o zgrozo , schlebiasz im .
Jak to się mówi , nie ważne co o tobie mówią , ważne że mówią , ale to tylko część drugiego dna . Bezczelności z jaką ujawniają prawdę o sobie nikt nie jest w stanie przebić Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:09, 05 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech mi ktoś wyjaśni, w czyim interesie Polak dowodzi ze Niemcy nie mordowali Żydów? Czy to nie problem Niemców udowadniać, ze niesłusznie oskarża sie naród Niemiecki o holokaust, którego Niemcy nie dokonali, bo tego holokaustu w ogóle nie było?

Cos mi to śmierdzi Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:53, 05 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:
No i.. ?

Jerzy


Cytujesz Syjonistę który źle mówi o Żydach .
Dziś nie ma "tamtych" Żydów , wszystko się zmieniło odkąd posiadają państwo - twór Syjonistyczny .
Akurat w tym przypadku , umieszczając to zdjęcie z tym tekstem o zgrozo , schlebiasz im .
Jak to się mówi , nie ważne co o tobie mówią , ważne że mówią , ale to tylko część drugiego dna . Bezczelności z jaką ujawniają prawdę o sobie nikt nie jest w stanie przebić Wink .


Bede cytowal kazdego kto mowi o nich prawde zyda lub nie zyda bo tylko to mnie interesuje.

Podobne podejscie mozesz zauwazyc wtedy gdy pisze o holo-kicie.
Cala masa debili -co mozesz latwo sprawdzic zagladajac do dzialu:holokaust-oskarzala mnie o Bog wie co bo "bronilem Niemcow'

Ci debile nie zdaja sobie sprawy z tego ,ze ja nie bronie Niemcow ale atakuje holo-mit jako taki bo ten-przetestowany na Niemcach czego skutki widac golym okiem -zostaje uzwany bez przewrwy przeciwko innym narodom ,ktore zydzi planuja obrabowac i zniewolic.

Ale zeby to zroumiec potrzeba chociaz troche mozgu i chociaz troche konkretnej wiedzy.


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 05 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oznaka posiadania mózgu i wiedzy jest patrzenie holistyczne, dostrzeganie całości przyczyn, skutków i motywów różnych narodów, grup etnicznych, wyznań, elit, tajnych organizacji itd. na przestrzeni wieków. Obarczanie wina za cale zło jednej tylko nacji, jest oznaka ślepoty i niskiego ilorazu inteligencji, czego przykładem jest jeden tutaj komentujący.

Państwo Izrael jest krajem terrorystycznym, który jednakowoż nigdy by nie powstał gdyby nie złowieszcze działania innych grup etnicznych, w tym Anglo-sasów.

Imperializm nie ma jednej narodowości. Żeby to zrozumieć potrzeba mózgu i odrobiny dobrej woli.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 05 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:


Bede cytowal kazdego kto mowi o nich prawde zyda lub nie zyda bo tylko to mnie interesuje.


W tym kontekście to i Hitler jakąś prawdę ujął w swych wywodach . A przecież Hitlera nie będziesz cytował Wink .

Truman jest/był zbrodniarzem wojennym i najzwyczajniej nie warto go cytować .



Azyren napisał:
Imperializm nie ma jednej narodowości.

Nie każdy Żyd to Syjonista , nie każdy Syjonista to Żyd Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:34, 05 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel..
Chcialbym miec twoje problemy..



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:06, 05 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Ordel..
Chcialbym miec twoje problemy..



Jerzy


Oj tam oj tam Wink

Wiedza nie boli , teraz przynajmniej będziesz wiedział że Truman to taka sama kanalia jak Syjoniści Smile .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 287, 288, 289   » 
Strona 140 z 289

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Moje pierdoly
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile