W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Moje pierdoly  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
70 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 313258
Strona:  «   1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 287, 288, 289   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:09, 03 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dywizjon 303 "Ci cholerni cudzoziemcy"





Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:07, 04 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem









The end of the REFUGEE SCAM ???


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:28, 04 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

American Conservatives Love Poland! Here's Why You Should Too
(Polskie napisy)


The Animated History of Poland



Why Australian police has ABN number?!
Zadalem to pytanie w moim liscie do ministra policji (Minister for police) i ciagle czekam na odpowiedz Smile

A Private business has an ABN which in turn has NO authority of the Crown.

https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=58&t=26518

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:51, 04 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Resortowe dzieci Komucha Rajmunda...IPN odnalazł dokumenty ps.Lolek... Laughing


https://scontent-syd2-1.xx.fbcdn.net/v/t.....e=5A583F28

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Postanowilem zapytac pana ministra raz jeszcze a zeby nie bylo ,ze cos zniknelo na wszelki wypadek wrzucilem moje pytanie do pejsa.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100019395438257
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:32, 04 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz to zobaczyc!


https://videos.files.wordpress.com/mnLI2sMV/admiralty-law_dvd.mp4


https://larryhannigan.com/2017/08/08/16-admiralty-law-for-beginners/

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:13, 04 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Who REALLY owns the Reserve Bank of Australia?

https://larryhannigan.com/banks/who-really-owns-the-reserve-bank-of-australia/

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 04 Wrz '17   Temat postu: Fake TV Massacres Odpowiedz z cytatem


Fake TV Massacres and CGI Laughing Laughing Laughing

https://videos.files.wordpress.com/fENDKuOY/03_fake_tv_massacres_std.mp4

https://www.facebook.com/profile.php?id=100019395438257

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.100 mBTC

PostWysłany: 15:54, 04 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

9/11 Experiments: The Force Behind the Motion



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:06, 04 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Re: PATYKIEM PISANE -PO RAZ KOLEJNY
Postby Jerzy Ulicki-Rek » 07 Mar 2017 01:21 pm

Przez wiele lat -od co najmniej 30- usiłowałem przekonac Polakow ,że Polsce zagraża zydowska okupacja.
Wtedy tego typu poglądy spotykaly się z gwałtowna reakcja tych ,ktorzy swoja wiedze o życiu czerpali z telavivzji .

Niestety wydarzenia ostatnich 25 lat potwierdzily moja teorie w prkatyce.
Nie oznacza to wcale ,ze jestem zadowolony z tego ,ze moja wizja się spełniła.
Wręcz przeciwnie .

Po "upadku" komuny czyli po umowie w Magdalence rząd prl musial ustapic przed zadaniami żydowskimi bo tym byla tzw.opozycja.

Tyle tylko ,ze totalna i szczelna cenzura wewnętrzna ,która była bronia numer jeden zydowskich dywersantów zdolala wprowadzic w blad ponad 10 milionów Polakow.

Bylismy przekonani ,ze te wszystkie Michniki,Kuronie i cała reszta tej pejsatej bandy udającej antykomunistyczna opozycje to "nasi".

Wtedy gdy okazalo sie ,ze nie tylko nie "nasi' ale po prostu wrogowie-bylo za pozno.

Nasi rodzimi szubrawcy ,którym koryto i wplywy byly bliższe sercu niz Polacy i Polska opracowali program,który doprowadził do rozgrabienia NARODOWEGO majątku,zniszczyl ze szczętem etos uczciwej pracy i zmusił miliony Polakow (glownie ludzi młodych)do emigracji za chlebem.

Ci,którzy pozostali są -na razie-bezsilni i mogą jedynie obserwować z pozycji bezbronnych obserwatorów to co się dzieje.

Ale..

Wbrew oczekiwaniom żydowskich bandytów i ich polskich łańcuchowych pokurczy coraz większa liczba rodaków zdaje sobie sprawę z tego co sie stało i co się nadal dzieje.
Nowe pokolenia mlodziey,ktore teoretycznie powinny byc juz totalnie odmóżdżone zaskoczyły bandytów swoja rozwaga i goracym patriotyzmem.


Nie pomogly policyjne prowokacje ani zydowskie cyrkowe imprezy w rodzaju marszy kontr-niepodległościowych.

Żydowskie gwizdki zostały zmuszone do milczenia a ich właściciele do rejterady.

Szanowni Panstwo.
W chwili obecnej ważą sie losy naszego kraju .
Musimy zrobic wszystko aby powstał jednolity front narodowy ,który przejmie kontrolę nad losami kraju,rozliczy tych ,którzy do upadku naszej gospodarki przylozyli swoja brudna lape i przywroci wiare w sprawiedliwosc.

Pisalem wiele razy i powtarzam raz jeszcze aby nie bylo watpliwosci: uważam WSZYSTKIE ISTNIEJĄCE OBECNIE PARTIE POLITYCZNE -z wyjątkiem Samoobrony- za zdrajców,którzy brali i biorą udział w doprowadzaniu naszego kraju do zagłady a jego mieszkańców do roli tanich niewolników.

Wszystko jedno czy to PiS ,Po czy inna banda wszyscy oni służą obcym-czasami walczących ze sobą-panom.
Trzeba z tym skończyć.

Koniec z oglupianiem.

Jedyne co mnie dziwi i przeraża jednocześnie to brak czynnego oporu ze strony Polaków.

Przez "czynny" opór rozumie takie np.gesty jak wystawienie telavivzorow w okna co było widocznym gestem w stronę miłościwie panującego nam reżimu.
A teraz?
Komunistyczny totalitaryzm wziął ślub z bankami i poszli o wiele dalej niż snilo sie nawet najbardziej obłąkanym komunistycznym satrapom.

Żadnych granic..wspólna waluta..jeden parlament..jedna biurokracja..jedna flaga i nawet jeden hymn ..

Stalin nawet w najśmielszych marzeniach nie sięgał tak daleko!

A tu prosze: delikatnie i po "europejsku" wzięli nas za mordę a my...
Nic?
Absurdow eurokolchozu nie wyliczam bo robili to inni przede mna .

Kiedy wreszcie powiemy :"DOŚĆ" ?


Jerzy Ulicki-Rek


XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=68&t=25890

Nie tesknie za toba ,zydzie..



Wtedy gdy bylem dzieckiem i nastolatkiem obserwowalem to co dzieje sie w moim kraju i z moim krajem. Nie rozumialem jeszcze wtedy mechanizmow tego co sie dzialo, demoralizujacego, negatywnego wplywu jaki, TY, Żydzie miales na moj kraj, na mentalnosc i zachowanie jego mieszkancow.

Nie wiedzialem wtedy jeszcze ,ze to Ty, Zydzie,wymordowales tych najlepszych synow i corki narodu polskiego, ktorych nie zdazyli wymordowac hitlerowcy.

Nie wiedzialem wtedy jeszcze , ze to ty-Zydzie, pod polskim nawiskiem prowadziles (na kazdym polu-kulturalnym,ekonomicznym ,spolecznym) polityke antypolska.

Prawde mowiac nie wiedzialem nawet ,ze istniejesz wsrod nas przekonywqany od dziecka ,ze wszyscy Zydzi zostali „zagazowani’ lub zamordowani w inny sposob w czasie okupacji.
Dopiero po latach zdalem,patrzac wstecz zdalem sobie sprawe z tego ,ze duza ilosc moich kolegow i kolezanek ,ktora wyraznie unikala mnie i moich kumpli to byli ci-mityczni wtedy-Zydzi.

Czesc z nich nosila polskie nazwiska takie jak „Slawomir Patocki”.

Dlaczego pamietam wlasnie jego, pomimo tego, ze chodzilem z nim do szkoly podstawowej ponad pol wieku temu? Pamietam jego -niezrozumiala wtedy z dzieciecego punktu widzenia- arogancje i wrogosc w stosunku do reszty kolegow. Tolerowal tylko 4-ech, ktorzy (zrozumialem to po wielu latach) byli rowniez Zydami.

Po latach rowniez zdalem sobie sprawe z tego, ze nie moge, nie potrafie zyc w atmosferze jaka istniala w panstwie, ktore stworzyles dla nas Polakow a ktore nazwales w przyplywie fantacji:”Polska Rzeczpospolita Ludowa”.

Po nastepnych kliku latach, majac dostep do niecenzurowanych informacji o historii mojego kraju zrozumialem jeszcze wiecej. Podobnie jak wielu Polakow przywitalem z radoscia upadek tzw komuny.

To, ze byl to kolejny mit wyprodukowany przez ciebie, Zydzie, na moj, polski uzytek zrozumialem po nastepnych kilkunastu latach. Zrozumialem rowniez sporo mechanizmow propagandowych jakimi sie na codzien poslugujesz po to aby twoj, Zydzie, monopol na manipulowanie ludzkim zyciem nie zostal w jakikolwiek sposob zagrozony.

Zrozumialem ,ze „holokaust”, ktorym karmiono mnie od przedszkola to nie historia a fikcja majaca na celu zabezpieczyc monopol, o ktorym pisalem poprzednio, przed jakakolwiek krytyka bo to moglo by go oslabic.

Nie tesknie za toba, Zydzie, bo jestes-biorac pod uwage twoja odwieczna tradycje i mentalnosc, twoj brak tolerancji dla wszystkiego co inne, twoja przerazajaca bo ciagnaca sie przez stulecia-msciwosc , jestes wszystkim czego w moim kraju niechcialbym widziec i spotykac.

Dlatego dzisiaj, 5 marca 2010 roku jestem a Australii w nie w Polsce gdzie naleze i gdzie powieniem byc.

Mam 56 lat.Byc moze uda mi sie dozyc chwili, gdy Polska bedzie naprawde wolna, ze rzad bedzie skladal sie z Polakow a nie Zydow z polskimi nazwiskami, krewnych lub spadkobiercow tych samych Zydow, ktorzy ten kraj niszczyli i rabowali na rozkaz swoich wspolplemiencow, ktorzy okupowali sasiadnia i silniejsza od nas Rosje.

Od momentu gdy 25 lat temu zrozumialem kim jests, Zydzie, postanowilem ze zrobie wszystko co w mojej mocy aby twoj trujacy wplyw na innych przynajmniej oslabic wierzac ,ze wyrosna w tym czasie nowe pokolenia ,wolne od twojej trucizny ,ktore beda go w stanie obalic.

Pomagasz mi w tym ,Zydzie,bardzo tym ,ze nie liczysz sie z nikim i z niczym,ze twoja mordercza natura ,wtedy gdy moze dojsc do glosu tak jak to ma miejsce w Palestynie,jest najlepszym przykladem tego czego musimy sie obawiac w kontakatach z toba.

Nie wierze w to, ze Polacy tesknia za toba, Zydzie. To twoja kolejna kuglarska sztuczka ,ktora ma za cel taka tesknote w nich wmowic. Zrobie co w mojej mocy aby ten kolejny „szwindel” spalil na panewce.

Jerzy Ulicki-Rek 5.03.2010
https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=68&t=25890
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:24, 04 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popatrzyla bez slowa na zastawiony stol,powoli stygnacy obiad i nieruchoma na tle tego sylwetke meza.
-Jerzy,co cie zzera? Od dawna nic nie mowisz wtedy gdy wracasz a ja zostaje sama ze swoimi myslami..Przeciez kiedys rozmawialismy..
Nie odpowiedzial.
Patrzyl niby to bezmyslnie na wykrochmalone i pomarszczone firanki ale widac bylo ,ze myslami jest bardzo daleko od tych domowych drobiazgow.
Dopiero po chwili zaczal jesc ale powoli i jakby z wysilkiem.Jakby kazdy kes jedzenia z trudem przechodzil mu przez gardlo.
Kilka razy siegnal po szklanke ,z ledwo juz letnia herbata ,i bez slowa kontynuowal przerwany na chwile posilek.
CD(BM) N

Jerzy.
BM=byc moze Smile
J.

https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=68&t=25890&p=56615
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 05 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WPŁYWY ŻYDOWSKIE A DOMINACJA RELIGII HOLOCAUSTU

W czasie ostatniego spotkania Jarosława Kaczyńskiego z przedstawicielami środowisk żydowskich, strona żydowska skarżyła się na rzekomo "wzrastający antysemityzm w debacie publicznej" w Polsce. Jako przykład podano wypowiedzi dwojga polskich polityków Magdaleny Ogórek oraz posła PiS Bogdana Rzońcy.

Magdalena Ogórek "wypomniała żydowskie pochodzenie przodkom senatora Marka Borowskiego." Natomiast, Bogdan Rzońca zastanawiał się "dlaczego wsród aborterów jest tylu Żydów, pomimo Holocaustu."
Laughing



https://wiadomosci.wp.pl/jaroslaw-kaczyn.....282660993a

Wspomniani politycy nie odważyli się oczywiście na rozwinięcie tych niezwykle drażliwych dla Żydów kwestii. Jednakże dotknęli oni zakazanych tematów tabu. Cytowani ponizej autorzy argumentują, że Holocaust stał się rodzajem religii (lub quasi-religii), obowiązującej w zachodniej cywilizacji. Podobnie jak każda religia, Holocaust ma swoje dogmaty, zakazy i tabu, których nie wolno rozpatrywać z racjonalnego punktu widzenia. Według tej religii Żydzi są zawsze ofiarami i próby przedstawiania ich w roli katów traktowane są jako ciężki grzech antysemityzmu.

Doświadczył tego znany sowiecki dysydent, laureat nagrody Nobla, Aleksander Sołżenicyn, który był przez wiele lat wielbiony na Zachodzie. Kiedy jednak napisał książkę pt. 200 lat razem, w której opisywał olbrzymi udział komunistycznych Żydów w potwornych zbrodniach sowieckiego systemu, nagle popadł w niełaskę a jego książka nie została przetłumaczona na zachodnie języki i była prawie całkowicie przemilczna przez zachodnie media.

http://wazne-sprawy.pl/aleksander-solzenicyn-200-lat-razem/

Osobiście mogłem się o tym przekonać kiedy przed kilku laty napisałem list do redaktora Johna Podhoretza, pochodzącego z rodziny żydowskich imigrantów z Białorusi, który w gazecie New York Post opublikował artykuł, w którym wymienił narody, które jego zdaniem wymordowały największą liczbę Żydow, a mianowicie: Niemcy, Arabowie i Polacy.

Przypomniałem mu kilka oczywistych dla nas Polaków historycznych faktów. Jak chociażby to, że przez kilka stuleci Polska była schronieniem dla Żydów, masowo wypędzanych z krajów zachodnich, w rezultacie czego pod koniec XVIII wieku na polskich ziemiach zamieszkiwała największa żydowska diaspora w Europie.

Innym przykładem była informacja, że pierwszymi więźniami obozu koncentracyjnego Auschwitz, który obecnie zchodnie media nazywają "polskim obozem śmierci" byli polscy więźniowie. W sytuacji kiedy Żydzi zawłaszczyli praktycznie Auschwitz jako ich symbol, informacja ta jest dla nich bardzo niewygodna.

Przypomniałem mu rownież zbrodniczą rolę jaką spełniali Żydzi stalinowcy, którzy instalowali po wojnie komunistyczną władzę w Polsce po II wojnie światowej. http://niepoprawni.pl/blog/2218/zydowscy-kaci-nkwd-i-sb-w-powojennej-polsce

Zamiast rzeczowej dyskusji, otrzymałem od redaktora Podhoretza e-mail, w którym oskarzał mnie, że jestem "chorym z nienawiści antysemitą."

Odpowiedziałem mu w podobnym stylu, pisząc, że dyskusja z takimi przedstawicielami zachodnich mediów jak on przypomina mi trochę „rozmowę" jaką gangster przeprowadza ze swoją ofiarą, przywiazując ją przedtem do krzesła i zaklejając jej usta taśmą. Niestety, ale my Polacy mamy chyba podobne możliwości, aby przezentować swoje argumenty w mediach światowych.

Kiedy znany amerykański historyk prof. Richard Lucas napisał książkę pt. Zapomniany Holocaust na temat cierpień Polaków pod niemiecką okupacją w czasie II wojny światowej, spotkała go fala krytyki, nagonka i ostracyzm oraz odebrano mu prestiżową nagrodę literacką.

https://wirtualnapolonia.com/2015/06/09/.....literacka/

W załączonej do niniejszego artykułu recenzji Jana Peczkisa na temat książki pt. Holocaust And Memory In The Global Age przytoczona jest następująca opinia:

"Język rządzi. Nic więc dziwnego, że Żydzi walczyli tak uparcie o wyłączenie nazistowskich mordów na Polakach i Cyganach z hasła "Holocaust"! Z powodzeniem zmonopolizowali tęn termin w wąskim żydowskim sensie i stąd tkwimy w orwellowskim określeniu "Holokaust i inne ofiary hitlerowców". Poza tym, nie-żydowskie ofiary nazistów, jeżeli już się o nich w ogóle wspomina, muszą używać terminologii wskazującej na ich mniejszą wagę niż ofiary Holokaustu (np. cygański Holocaust, polski Holocaust, czasami lekceważąco nazywany Polocaustem lub Polonocaustem), a ostatnio "Kosovocaust" z 1998 r. -1999 (str. 165)]."


Podobne protesty wśród Żydow budzi nazywanie masowej aborcji "Holocaustem nienarodzonych dzieci." Kiedy Bogdan Rzońca zastanawiał się "dlaczego wsród aborterów jest tylu Żydów, pomimo Holocaustu," musiał wiedzieć o zdominowaniu ruchu proaborcyjnego przez osoby pochodzenia żydowskiego (miliarderów, dziennikarzy, polityków, prawników, lekarzy, dziennikarzy, feministki, itd.).

Chyba dla każdego normalnego człowieka, wychowanego w kulturze chrześcijańskiej niemożliwy do zrozumienia jest fakt, że naród, który na swojej skórze odczuł zastosowanie eugeniki na masową skalę(MIT- Jerzy) jest pozbawiony jakiejkolwiek moralnej refleksji i może wspierać taki masowy mord dzieci nienarodzonych.

https://www.polishclub.org/2017/07/22/europa-popelnia-samobojstwo/

W sytuacji nieustannych ataków na religię chrześcijańską oraz podkopywania jej podstawowych wartości moralnych w cywilizacji zachodniej, Holocaust staje się oficjalną religią, która ma w przyszłości zastąpić chrześcijaństwo. Hugon Hajducki pisze, że "Holocaust został przeniesiony w sferę sacrum, uległ mitologizacji, przeradzając się w świecki system religijny dzisiejszego zlaicyzowanego Zachodu." Już pobieżne przyjrzenie się dogmatom „religii Holocaustu" pozwala stwierdzić, że stoi ona w opozycji do katolicyzmu. Jednoznaczność wypowiedzi cytowanych w artykule T. Gabisia jest dla katolika jasna – Holocaust znosi chrześcijaństwo, uwidacznia bezsens chrześcijaństwa, jego małość, a nawet bluźnierczość w obliczu Shoah. Holocaust „usuwa w cień centralne wydarzenie chrześcijaństwa, czyli Ofiarę Chrystusa" – pisze redaktor „Stańczyka".

„Religia Holocaustu" a dialog katolicko-żydowski – Hugon Hajducki

http://www.bibula.com/?p=81235

Jan Saski
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


Tłumaczenie recenzji Jana Peczkisa na temat książki pt.
Esau's Tears: Modern Anti-Semitism and the Rise of the Jews Albert S. Lindermann
Ta praca obfituje w przytaczane fakty. Ja chciałbym jednak skupić się jedynie na wybranych problemach. Inni recenzenci już poinformowali czytelników o ogólnej zawartości tej książki i nie chcę ich powielać.
Ta książka jest szczególnie przydatna w śledzeniu żydowskiego zaangażowania we włoski faszyzm, które było dość znaczące. (str. 368)

NAJCIEKAWSZE W TEJ NIEZWYKŁEJ KSIĄŻCE JEST UNIKANIE OSKARŻANIA O WSZYSTKO ZŁO CHRZEŚCIJAN

Lindermann opisuje wczesne poglądy rasistowskie, siegające do starożytności: "Ponieważ w chrześcijaństwie można się doszukać jedynie niejasnych, często sprzecznych zródeł współczesnego antysemityzmu, Autor więc sięga do szerszych judaistycznych źródel, częściowo włączonych do chrześcijaństwa, ale częściowo wylącznie żydowskich, które przyczyniły się do niejasnych, często sprzecznych ze sobą, sposobów przejawiania się współczesnego rasizmu, zwłaszcza w sprawie wyjątkowości i czystości rasowej "(s. 74).
JUDAIZM BYŁ BARDZIEJ EKSKLUZYWNY I „NIETOLERANCYJNY” NIŻ CHRZEŚCIJAŃSTWO

Autor pise: Żydzi mówiący w jidysz rozróżniali pojęcia nie-żydowskiej KOYEKH (brutalnej, fizycznej siły) a żydowskim MOYEKH (rozum, podstęp, spryt, wyrafinowanie), rozróżnienie związane z tymi, którzy identyfikowali się z Ezawem i Jakubem. Można powiedzieć, że nie-żydowskie społeczeństwa w większości znanej historii Europy wydają się być pod wrażeniem żydowskiej ostrości intelektu, sprytu i przebiegłości, których nawet chrzest nie mógł zmienić. W hiszpańskiej inkwizycji te różne postrzegania niezmiennej istoty żydowskosci, nawet po nawróceniu, znalazły wyraz w pojęciu LIMPIEZA DE SANGRE (czystość krwi). Zydzi konwertyci nie przestali być Żydami i ciaąle byli podejrzanymi, ponieważ zachowali nieczystą krew, która kwestionowała ich konwersję. Przez wiele wieków później zakony jezuickie ustanowiły ograniczenia wobec kandydatów z żydowskim przodkiem lub zanieczyszczoną krwią. Jezuici wymyślili zatem chrześcijańskie odpowiedniki zakazu nieczystości wśród Żydów, którzy starali się zachować nieskalaną linię KOHANIM. Jednak przywiązanie Jezuitów do czystości rasowej nie było tak kategoryczne, jak w przypadku Żydów. Władze kościelne często zezwalały na wyjątki w sposób, jaki nigdy nie mógłby być dozwolony przez halakha "(s. 75).
Sporóbujmy teraz omówić sytuację w carskiej Rosji po 1905 roku.

PRZEMOC W ŻYDOWSKIM WYDANIU BYŁA POWSZECHNA NAWET PO ABDYKACJI CARA

Lindermann stwierdza: "Liczba Żydów zaangażowanych zarówno w działaność o charakterze terrorystycznym, jak i antyterrorystycznym tego okresu jest uderzająca. W dekadzie sprzed 1914 roku wielu carskich urzędników, w tym z najważniejszych ministerstw cara, zostało zabitych przez żydowskich zamachowców. Poza takimi zamachowcami jak Kaplan i Kanegiesser, Jacob Blumkin, żydowski członek Socjalistycznej Partii Rewolucyjnej, zamordował 6 lipca 1918 r. hrabiego Mirbacha, ambasadora niemieckiego w Moskwie, w nadziei na wznowienie wojny między Niemcami a Rosją. Przed 1917 rokiem dużą liczbę żydowskich zamachowców można przypuszczalnie tłumaczyć antysemickim charakterem carskiego reżimu. Ale takie wyjaśnienia są niewystarczające w przypadku takich zabójców, jak Kaplan, Kanegiesser i Blumkin. Tak wielu żydowskich terrorystów przyczyniło się do utrwalenia przekonania, że Żydzi, zwłaszcza ci co zerwali z ich tradycyjną wiarą, zwrócili się naturalnie do fanatyzmu i anarchicznej destrukcyjności, nawet jeżeli ich ofiarami byli żdowscy czekiści. "(s. 446).
WPŁYW ŻYDÓW NA UKSZTAŁTOWANIE KOMUNIZMU BYŁ DUŻO WIĘKSZY NIŻ TO MOGŁOBY WYNIKAĆ Z ILOŚCI ŻYDOWSKICH PRZYWÓDCÓW

Ciągle słyszymy, że Żydzi w żadnym momencie nie stanowili większości kadr przywódczych w komunizmie. Jest to technicznie prawdziwe, ale nie mówi całej prawdy. Zaczynijmy od tego, że komuniści żydowskiego pochodzenia charakteryzowali się wysoką inteligencją umiejętnościami oratorskimi, asertywnością oraz ideologicznym zapałem, itd. (Str. 429).

Nic więc dziwnego, że niewielu liderów komunistycznych nie-żydowskiego pochodzenia osiąneło poziom przywódców komunistów żydowskich. Linderman podaje przykład Trockiego, który był człowiekiem o niezwykłych talentach" (s. 447). "Nikt nie może poddawać w wątpliwość" głównej roli Trockiego w rewolucji ... "(s. 448). Wprawdzie można wspomnieć o innych komunistycznych liderach nie-Żydach, ale na pewno żaden z nich nie dorówna Trockiemu, Zinowiewowi, Kamieniewowi, Yoffe'emu, Swierdłowowi, Uritskiemu czy Radkowi, zarówno w działalności wewnątrz Rosji, jak i za granicą, szczególnie w kluczowych latach od 1917 do 1921 r. "(str.. 432)
Wreszcie, wpływowi Żydzi nigdy nie musieli działać samotnie. W rzeczywistości Żydzi mieli umiejętność wpływania na nie-Żydów w taki sposób, aby ci rozumowali żydowskimi kategoriami. Np. Lenina można słusznie postrzegać jako "żydowskiego nie-Żyda" (s. 432-433). To samo można powiedzieć o polskim renegacie Dzierżyńskim (s. 442, 446), a także o Rosjaninie Kalininie, o którym żydowscy bolszewicy mówili, że jest "bardziej żydowski niż Żydzi". (Str. 433).

Skupmy się na "Krwawym Felku" - Feliksie Dzierżyńskim. Zawsze był on w bliskich relacjach z Żydami, począwszy od swojej młodzieńczej współpracy z Żydowskim Bundem oraz zaangażowania w kontakty z wyobcowaną żydowską inteligencją wśród polskich socjaldemokratów. (Str. 442). [To doprowadziło do podejrzenia, że Dzierzyński sam był  Żydem. Jedna z teorii głosi, że prawdziwym Dzierżyńskim był polski szlachcic, którego cała rodzina została pozbawiona majątku i wysłana na Syberię przez carskie rosyjskie władze, w odwecie za poparcie dla nieudanego powstania styczniowego w 1863 roku. Pewien Żyd nabył jego majątek, a co dziś nazywany  kradzieżą tożsamości, przyjął nazwisko Dzierżyński i ostatecznie został niesławnym liderem Czeki.] W każdym razie żydowskie wpływy na Dzierżyńskiego są niewątpliwe.
ROLA BANKERÓW ŻYDOWSKICH W TWORZENIU KOMUNIZMU
Amerykański bankier żydowskiego pochodzenia Jakub Jacob Schiff był podejrzewany o udział w podjęciu decyzji o obaleniu cara. Zarzut ten jest o tyle wiarygodny, że Schiff kazał pożyczać rewolucjonistom w Rosji duże kwoty pieniędzy i otwarcie chwalił się swoją rola w zwalczaniu cara "(s. 435).
ŻYDZI OPANOWALI WŁADZE CZEKA A NASTĘPNIE NKWD

Komunistyczna tajna policja była sercem komunistycznego terroru. Lindermann komentuje: "W niektórych regionach, na przykład na Ukrainie, kierownictwo Czeki było w przeważającej mierze żydowskie. Na początku 1919 roku w organizacji Czeka w Kijowie były 75 procent Żydów ... Biorąc pod uwagę, że duża część Żydów brała udział w ruchu rewolucyjnym oraz ogólnie reprezentowali oni wyższy poziom edukacji, nie jest zaskoczeniem, że wielu z nich zgłosiło się do działalności wywiadowczej, przynajmniej do jej wyższych szeregów. Funkcjonariusze Czeka niższego szczebla, którzy byli najbardziej bezpośrednio zaangażowani w faktyczne aresztowania, tortury i morderstwa, byli mniej wykształceni, a niektórzy byli nawet analfabetami) "(s. 443).

Autor dodaje, że "Na zebraniu Politbura w kwietniu 1919 r. Trocki skomentował, że" Łotysze i Żydzi stanowili znaczną część zatrudnionych w Czeka ... "" (s. 444).
Nic więc dziwnego, że Żydzi zostali uznani za "mózgi" i kadrę kierowniczą komunizmu. Ponadto rozróżnienie pomiędzy wykształconymi przywódcami żydowskimi a "ludowymi" szeregowymi żołnierzami komunistycznych sił bezpieczeństwa można porownać do późniejszego komunistycznego marionetkowego rządu w Polsce (1944r.), zwanego ŻYDOKOMUNĄ i CHAMOKOMUNĄ.

Żydowskie przywództwo komunistycznych sił bezpieczeństwa nie było ani przypadkiem ani chwilową modą. Lindermann stwierdza: "Warto zauważyć, że wysoki procent Żydów w tajnej policji w dalszym ciągu trwał rownież w latach trzydziestych XX wieku, kiedy to proporcja Żydów stopniowo zmniejszała się wśród większości sowieckich rzadowych i partyjnych kadr" (str. 443).

Autor podkreśla, że kierownictwo Czeki stało się częścią uprzywilejowanej komunistycznej klasy rządzącej (str. 443) (później znanej jako NOMENKLATURA). Jej członkowie byli zwolnieni ze służby wojskowej, mieli dostęp do nieprzerwanych dostaw żywności i cieszyli się różnymi luksusowymi dobrami i usługamii. Na przykład "urzędnicy z Czeki należeli do wąskiej elity, która miała prawo do samochodów osobowych i innych przedmiotów" (str.443).

https://www.amazon.com/gp/review/R2VVFXS25EO2GQ?ref_=glimp_1rv_cl
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Nowe formy dominacji Holocaustu oraz rozmywania niemieckiej odpowiedzialności za Holocaust



Recenzja Jana Peczkisa ksiazki pt. Holocaust And Memory In The Global Age (Politics History & Social Chan)

CZĘŚĆ I Rozważmy zdominiowanie kwestii ludobójstwa Holocaustu, zdefiniowanego zgodnie z żydowskim punktem widzenia. Holocaust stał się rodzajem moralnej latarni morskiej dla całej ludzkości oraz przewodnikiem w stosunku do ludobójstwa popełnionego na wszystkich innych nie-żydowskich narodach.
OKRES SPRZED DOMINACJI HOLOCAUSTU
Wkrótce po II wojnie światowej wszystkie zbrodnie niemieckiego nazizmu były rozpatrywane z właściwej perspektywy bez podziału na ważniejsze i mniej ważne ofiary. Według autorów omawiających proces norymberski: "wyroki Trybunału zostały zawarte na 226 stronach, z których jedynie trzy zajmowały się unicestwieniem Żydów ..." (s. 5Cool.

Np. w 1950 roku "Amerykanie kultywowali obraz Holokaustu, który podkreślał różnorodność ofiar" (str. 90). Tak więc, w tamtym czasie, wszystkie ofiary Niemców były uznawane za równe.

Pojęcie Holocaustu lub Shoah, jakie znamy obecnie, nie obowiązywało nawet w nowym państwie żydowskim. Levy i Sznaider piszą: "Do koncac lat 50-ych XX wieku Holokaust nie był uznawany za unikalne wydarzenie historyczne w świadomości publicznej czy w myśli historycznej w Izraelu" (str. 8Cool
WPŁYWY ŻYDOWSKIE A DOMINACJA HOLOCAUSTU
Zdając sobie sprawę ze spodziewanej reakcji, Levy i Sznaider szczerze mówią o przyczynach wyniesienia Holokaustu ponad wszystkie inne ludobójstwa. "Pamięć o Holocauście jest naznaczona różnymi tabu w wielu krajach. Niemniej jednak nie jest przypadkiem, że pamięć o Holocauście odgrywa coraz większą rolę na arenie  międzynarodowej. Jak zauważyliśmy, Żydzi, a dokładniej, ich reprezentaci w mediach światowych, są najważniejszymi promotorami takiego przedstawiania Holocaustu "(str. 198-199).
[b]DOMINACJA HOLOCAUSTU IDZIE W PARZE ZE ZMIANAMI W JĘZYKU W STYLU ORWELL’a



xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx



Działania zachodniej propagandy, które mają zmusić narody Środkowej i Wschodniej Europy do zaakceptowania dominacji Holocaustu oraz bagatelizowania własnej historii



Tłumaczenie recenzji Jana Peczkisa na temat książki pt. Holocaust Cinema in the Twenty-First Century: Images, Memory, and the Ethics of Representation (revised edition) Gerd Bayer , Oleksandr Kobrynsky
Ta antologia może być przydatna, gdyż kataloguje wiele filmów związanych z Holokaustem. Dowiadujemy się również, że promocja Holokaustu, szczególnie w filmach, jest obecnie w dużym stopniu działaniem o charakterze międzynarodowym. Na przykład w latach 2000-2004 niemal 40 procent filmów o Holokauscie było przedsięwzięciami wielonarodowymi. (Kobryński i Bayer, str. 15).
Jednak wszystkie te cenne informacje może przyćmić stronnicza promocja standardowej opowieści o Żydach i Wschodnch Europejczykach. Na przykład całkowicie bezkrytyczne a nawet pochwalne recenzje takich filmów  jak Pokłosie i Ida (Zobacz moje recenzje na temat filmów polonofobicznych).
http://www.internationalresearchcenter.o.....-subtitled

PRZERZUCANIE WINY ZA HOLOCAUST NA INNE NARODY
Niektórzy komentatorzy mówili o judaizacji Polski i krajów sąsiednich, podobnie jak to zdarzyło się dawno temu na Zachodzie. Nie trzeba wierzyć w teorie spiskowe, albo we wszechpotęgę Żydów, aby się o tym przekonać. Jedno z autorow, Aleida Axemann, przyznaje, że w rzeczywistości jest to dobrze zorganizowana akcja promująca standardową narrację dominacji Holocaustu na masową i międzynarodową skalę. Pisze ona: "Od początku nowego tysiąclecia, długofalowe kształtowanie pamięci o Holokauście stało się konkretnym projektem polityków, ocalałych Żydów oraz profesjonalnych ekspertów" (str. 34). Co więcej, ten ogromny wysiłek składa się z bezinteresownej próby zmuszenia wschodnich Europejczyków do pisania ich historii od nowa w celu dostosowania się do żydowskiego sposobu myślenia, kosztem ich własnych cierpień, spowodowanych ludobojstwem na tych narodach. "Pomimo tego, że muzea Holocaustu są budowane w krajach Europy Środkowej i Wschodniej, niekoniecznie oznacza to, że obowiazuje tam już nowa swiadomość na temat Holocaustu. W Europie nadal istnieją próby zaprzeczania lub obojętności, w których wciąż brakuje samokrytycznego podejścia do własnej historii, a narodowa narracja o dumie lub cierpieniu wyklucza lub przemilcza historię żydowskich ofiar i innych mniejszości ".(str. 34).

MITYZACJA HOLOCAUSTU
Gershenson przedstawia pretensjonalne wizje Holokaustu, ganiąc równocześnie Rosjan, że nie są ulegli żydowskim naciskom. Czyniąc to, porównuje w niekorzystny sposób Rosję z Zachodem: "w przeciwieństwie do świata zachodniego, gdzie Holokaust jest traktowany jako wydarzenie uniwersalne w historii, archetypowe ludobójstwo, przejaw kryzysu współczesnego świata, z reperkusjami dla calej ludzkości.” Niektórzy historycy posuwają się aż do zadawania nastepujących pytań: "Czy kraje lub cywilizacje, które nie doceniają wagi Holocaustu, mogą tworzyć uniwersalną moralność polityczną, w sytuacji kiedy powinny one uznać "wyjątkowość i świętość Holocaustu jako podstawę uniwersalnej moralnej dojrzałości?" (str. 90) . Czy Gershenson mówi to na poważnie, czy zmityzowanie Holocaustu spowodowało, że stracił kontakt z rzeczywistością? Czy mamy do czynienia ze świętością Holokaustu czy może juz z bałwochwalstwem?


„NOWOMOWA” W STYLU ORWELLA W PROMOCJI HOLOCAUSTU PRZY RÓWNOCZESNYM LEKCEWAŻENIU LUDOBÓJSTWA INNYCH NARODÓW

Martin Modlinger bezkrytycznie cytuje Michaela Rothberga, który chce, abyśmy uwierzyli, że " Dalecy jesteśmy od prób zablokowania innych historycznych wspomnień w ramach konkurencji o historyczne uznanie; jest wręcz przeciwnie, gdyż pojawienie się globalnej pamięci o Holocauście przyczyniło się do wyartykułowania innych historii "(str. 164 ). To brzmi prawie jak nowomowa Orwell’a, u którego wojna to pokój, wolność to niewolnictwo, a teraz mamy dominację Holokaustu jako uniwersalizm. Rothberg mógłby równie dobrze powiedzieć, że podpalanie budynków nie jest niczym złym, ponieważ przyczynia się do rozwoju doskonałszego sprzętu gaśniczego i zapewnia karierę dla strażaków.

Rzeczywistość jest bardzo, bardzo różna od dość stronniczych wypowiedzi Rothberga. Holocaustowi poswieca się bowiem „tylko” 95% całej uwagi, a wszystkie inne ludobójstwa łącznie muszą zadowolić się pozostałymi 5%.

Spójrzmy prawdzie w oczy: dominacja Holocaustu jest formą rasizmu, która sugeruje, że ludobójstwo gojów nie jest tak ważne jak ludobójstwo Żydów. Narusza to prawa obywatelskie wszystkich nieżydowskich grup, które kiedyś doświadczyły ludobójstwa.[/b]
 

https://www.amazon.com/gp/review/R1QH6WFMNB53YC?ref_=glimp_1rv_cl




Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 05 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Nie wiem kto to byl ale jak go wrzucali to krzyczal:"Angela !!!Hilfe!!!"


https://www.facebook.com/WolnaPolskaInfo.....42/?type=3

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:03, 06 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Few words of introduction:

19 innocent people (out of 35 ! ) murdered on that day were killed WITH SINGLE HEAD SHOT !!!!
19 OUT OF 35 !!!
AND GOVERNMENT BLAMES SUCH MARKSMANSHIP ON A VILLAGE IDIOT WITH IQ OF 66 AND ZERO MILITARY TRAINING !!!!


Jerzy




xxxxxxxxx



16 FEB 2016

Daniel V AghionNOT PRIVATE; NO COPYRIGHT
NATIONAL & INTERNATIONAL DISTRIBUTION
COPY / FORWARD / LINK WEBSITE FREELY

Daniel V. AGHION,


Port Arthur massacre
Postby yoshin » 14 Feb 2016 12:28 pm

How many people remember the trick used by Australian ‘government’ to disarm population?
Similar tricks are not working in USA, but here in Australia, in 1996 a mentally disabled person
with IQ about 70, Martin Bryant, was used as a patsy to be blamed for murdering 35 people
and injuring 23 others in the Port Arthur massacre in Tasmania.


Most people ‘think’ that he was guilty and that it was proven in court.
This is a typical hoax used in anglo ‘legal system’.
Martin was heavily burned and under sedation at that time, so lawyer, John Avery, pleaded on his behalf
when that poor man due to pain, sedation and mental disability did not have a clue what was happening.


Keith Allan Noble has been researching the subject for many years. He wrote 2 books about his interviews
with various people and with the references to the official police transcripts.

....................................................................................................................
13 FEB 2016

Dear READER,

Nationally and internationally, more and more people are speaking out about the corruption associated with
the official killing at and near Port Arthur, Tasmania, in 1996 - a mass murder perpetrated by the State and
then blamed on the innocent and mentally handicapped Martin Bryant.


This past week, the song Wish I Knew How To Be Free was released by BONNEYBUSHTAYLOR Productions.
The lyrics, music, and vocals are by the professional singer Cherri Bonney in Western Australia, formerly of Tasmania.
You can listen to her words from the heart here:
https://www.change.org/p/the-hon-will-h ... u/15382378

Please sign Cherri's petition and add your comments. Those who have signed the petition are saying staggering things.
Information related to those responsible for the official killing is now being provided. Of course it is going to be broadcast.
People are waking up to the fact that justice has not been served to anyone. The families, relatives, and friends
of the victims have been lied to and denied their rights. The legal system (it must never be called a justice system)
in Tasmania is corrupt to the core - just as it is throughout Australia.

On humanitarian grounds, innocent Martin Bryant must be released into the arms of his loving mother who too
has suffered agonies for 20 years. Please read everything you can about the official killing at and near Port Arthur,
Tasmania. Do not blindly accept the corrupt official narrative. Learn about how the State perpetrated
a psycho-political act of terror so unthinking people of Australia could be mentally manipulated
to support gun-control legislation.


To achieve its objectives, the State ensured there was NO coronial inquest, NO legal representation for Martin,
NO guardian for Martin, NO witness gave evidence under oath, NO trial, etc. But undeniable evidence confirms
the entire massacre was planned and professionally perpetrated (be sure to investigate the surnames Dyson & Overbeeke).
Martin Bryant had an IQ of 66 (what must it be now?) and was NOT capable of planning a picnic. The massacre at
and near Port Arthur was spread over seven crime scenes and required skills innocent Martin Bryant never possessed.
He was incapable of assembling simple Meccano toy parts. Petra Willmott who he was friendly with said in one
of her four witness statements that at times Martin would even forget what he was doing. (Martin's mind has been
equated with that of an 11-year-old boy.) Read LEAKED DOCUMENTS (see below) and learn what the witnesses say.
This document includes the words of witnesses who said the gunman was NOT Martin Bryant and reveals how
he was falsely identified as being the gunman. None of these witnesses had the opportunity to present their statements
in a trial, because the State ensured there was NO trial
.

So please: listen to Martin Bryant's song Wish I Knew How To Be Free; sign Cherri Bonney's petition; forward
the link for the song and the petition to your contacts; and, question so-called authorities - the official narrative
related to the Port Arthur Massacre and the subsequent cover-up is, in the Australian vernacular, complete bullshit.
The State has lied to you since 28 APR 1996.

Many thanks again to all of you who contacted me about my email to that gutless mongrel barrister Cameron Scott.
This mongrel who specializes in criminal law has not even had the guts to stand up and defend his (inexcusable) failings.
The next barrister who will be addressed nationally and internationally is Sandra Taglieri. She is another officer
of the supreme court in Tasmania who specializes in criminal law, but who cannot see anything wrong with ignoring
the fact that innocent Martin Bryant was wrongfully convicted and incarcerated with NO trial. And Taglieri is even
a mother of sons who no doubt she loves. But as for Mrs. Bryant and her innocent son Martin, Taglieri has callously
condemned them to a living hell. This is what mongrel barristers do because Truth and Justice is not what
the adversarial legal system is all about. (read Evan Whitton's book OUR CORRUPT LEGAL SYSTEM; see below)
This system created by lawyers for the benefit of lawyers is all about making money - not seeing mentally handicapped
people like Martin Bryant are not wrongly charged, convicted, then slowly tortured to death. As long as it's not
one of Taglieri's boys, she doesn't give a damn.

Many things are being planned related to the 20th anniversary of official lies related to the State's heinous crimes
at and near Port Arthur, Tasmania, in 1996. Until innocent Martin Bryant is released from prison, things for
the State and its evil supporters (includes mongrel barristers) will become a whole lot worse.
As Nietzsche warned all of us: All truths kept silent become poisonous.

And for the record, on this day in 1978 the bombing at the Hilton Hotel in Sydney took place. This was another
State-orchestrated killing which took the lives of three innocent people (Paul Burmistriw, Alec Carter, Arthur Favell)
and put three innocent people in prison.



Just like Martin Bryant was, Paul Alister, Tim Anderson, and Ross Dunn
were set up, wrongly convicted, then imprisoned. For more information about this murderous prelude
to the Port Arthur massacre read Tom Molomby's book SPIES, BOMBS, & THE PATH OF BLISS (see below).


Molomby is an author and barrister - a rare barrister who questions officials and who speaks out.


Thank you Mr. Molomby. You will also fínd details about this official bombing in the book of readings
THE WORST OF BRITISH JUSTICE (see below).


Of course ASIO was behind the bomb explosion at the Hilton Hotel
- just as ASIO was involved with the Port Arthur massacre. In Australia, you have more chance of being killed
by ASIO than you have of being killed by some imaginary terrorist. Question authority and stand up
to State officials and their fear-mongering. Australians take back your country!


This is what the investigator Andrew S. MacGregor has stated in relation to ASIO and the Port Arthur massacre:

"What did we have at Port Arthur? We had the Tasmania Police, the Tasmania Police Special Operations Group,
the Victoria Police Special Operations Group (six members), the NSW Police Special Operations Group,
the Australian Federal Police Anti-terrors Squad, ASIO, PSCC, the Australia defence forces helicopter pilots
and the SAS.


It was a bloody big exercise and much of that had to have been organised prior to the event.
Three army helicopter pilots to fly the rescue helicopters on the Sunday. They were there prior to the event.
The SAS van arrived at the oval to guide in the helicopters. This van indicates the preparedness,
as they could not just have been in the area at the time." (Port Arthur Massacre: A Closer Look at
State Terrorism in Australia; in MASS MURDER; 2014 (2nd edition): p. 43)


Of course State officials want you to believe the mentally handicapped Martin Bryant arranged for
all of the above. And State officials also want you to believe innocent Martin had the 22-body refrigerated mortuary
vehicle built ready for the slaughter, and the special embalming equipment made ready for all the people
about to be murdered. This embalming equipment was provided by Nelson Brothers, funeral directors
in Footscray, Victoria. The evidence of this is in an official document identified in the book MASS MURDER
(see below). Of course innocent Martin Bryant had nothing to do with any of these official preparations
and accoutrements of death
.

For those of you who are have a faith, please pray for poor innocent Martin - 20 years of incarceration,
drugging, and pain - he must be set free.

HELP ME OUT MUM, WHY CAN'T I GO HOME
THE DRUGS THEY GIVE ME RUNNING BAD IN MY BRAIN
NOBODY LOVES ME, AND I'M HATING THE PAIN
CAN'T I GO HOME NOW!
I WONNA COME HOME NOW!
(Wish I Knew How To Be Free; Cherri Bonney - BONNEYBUSHTAYLOR)

Sincerely,

Dr. Keith Allan Noble; author
Unit 72 B, Am Heumarkt 7
1030 Vienna, Austria
t. 43-1-9712401

related works:

LEAKED DOCUMENTS:
Statements of Port Arthur Massacre Witnesses
leaked from DPP Office, Hobart, Tasmania
2015; 112 pp.
free pdf: murder.research@gmail.com

SUBMISSION DOCUMENT TO AUSTRALIAN PRESS COUNCIL:
News Corp Australia Articles Inciting Hatred & Killing
2105 SEP 22: 21 pp.
free pdf: murder.research@gmail.com

THE WORST OF BRITISH JUSTICE:
Readings Related to Injustice in Australia
2015 (2nd edition; 796 pp; 100 Authors, 80 Inserts, 66 Readings)
free pdf: BIGWORMBOOKS@gmx.net
paperback: bookfinder.com

MASS MURDER:
Official Killing in Tasmania, Australia
2014 (2nd edition; 696 pp.)
free pdf: BIGWORMBOOKS@gmx.net
paperback: bookfinder.com

SPIES BOMBS & THE PATH OF BLISS
1986; 444 pp.
paperback: bookfinder.com

OUR CORRUPT LEGAL SYSTEM:
Why Everyone Is a Victim (Except Rich Criminals)
2009; 325 pp.
paperback: bookfinder.com


https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=58&t=25083


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
As you are registered as an interstate barrister on the Tasmanian Bar website, you were sent a copy of my email
(13 FEB 2016) headed: MARTIN BRYANT'S SONG - Wish I Knew How To be Free (CHERRI BONNEY - BONNEYBUSHTAYLOR
Productions). If you have discarded that email, you (and all the new people receiving this email) can find the song on this link:
https://www.change.org/p/the-hon-will-h ... -our-sakes
/u/15382378

But today there is another matter, one you could have addressed and still should address and act on. Instead of emailing
and asking me to "unsubscribe" you, I put it to you Mr. Aghion that you have a moral and ethical responsibility to investigate
the following then report your findings to the Tasmanian Supreme Court of which you are an officer. You certainly should not
pretend that this matter does not relate to you by ignoring the appalling, criminal, and callously cruel statements that
have emanated from said court - specifically from the mouth of that supremely corrupt judge William Cox (another lawyer).

Just to remind you and all other readers of this email, it was mongrel William Cox who allowed the mentally handicapped
(66IQ) Martin Bryant to be denied his legal rights. Who allowed poor Martin to be illegally kept in isolation for six months.
Who allowed poor Martin to be represented by your colleague John Avery - aka the anus that walks like a man.
Who allowed your colleague that mongrel Damian Bugg to make unproved false statements about poor Martin.
And who then sentenced this 11-year-old boy-man to be put into a cage until he dies from enforced drugging and despair,
or from being knocked. Yes, your colleague judge William Cox has done all this under the guise of serving justice.


But the truth is, justice has NOT BEEN SERVED to Martin Bryant or to any of the families, relatives, and friends of all
the victims of the official killing at Port Arthur. They have been denied the truth and have been officially lied to since
28 APR 1996. The damning facts that prove all this are documented, and if you don't believe me Mr. Aghion,
then take me on in public or anywhere else you care to.


Returning to the matter you should investigate as an officer of the Tasmanian Supreme Court - but there is no money
in it for you, so the victims of the official killing at Port Arthur will probably never see a report from you - just what
would Cox and all your other legal mates in Tasmania and Victoria say if you documented the true facts that innocent
Martin Bryant was set up and wrongly convicted then incarcerated forever? An interesting question.

You live in Victoria. Your office (oh sorry, Chambers) is at the toney location of 200 Queen Street, and on
the 26th level in fact - some view up there in the clouds. Think about this every time you rise up in the world
in the lift from the underground garage where your Mercedes? is parked and remind yourself you've got it made
while that dumbsuck Martin Bryant is groaning and grovelling in a cage at Risdon Prison - existing there until they knock him.

Now there is another business in Melbourne that is significant in relation to the official killing at Port Arthur.
You should get into your Mercedes or BMW or whatever barristers in Victoria are tooling around town in these days
and go over to NELSON BROTHERS Funeral Directors. It's not far from your office (oh sorry, Chambers).
Go to Port Melbourne. To 214 Lorimer Street and there have a little discussion with Theo Nelson the managing director.
His office is only about 5 kilometres from you at Cloudsville.


Ask Theo Nelson if his company was involved with embalming the bodies after the official killing at Port Arthur.
If he says no, then Theo Nelson is a bald-faced liar. Because NELSON BROTHERS had its embalming cannulas right
into those victims - just like bloodsucking lawyers get their fangs into their vulnerable clients
. And it gets better yet
Mr. Aghion. Make serious and honest investigations into the official killing at Port Arthur and it is staggering
what you will find.

Ask Theo Nelson if NELSON BROTHERS had embalming equipment especially manufactured to be used for the embalming
of the victims of the official killing at Port Arthur. Note the colour of Theo Nelson's face as he will probably
go a little pale at this point. If he says no again, then he might be a chronic bald-faced liar. Because this is exactly
what Theo Nelson's company and his embalmers did. It was NOT innocent Martin Bryant who made the arrangements
for embalming equipment to be got ready for of all the yet-to-be officially murdered victims at Port Arthur.
It was NELSON BROTHERS.


What is even more significant - ask Theo Nelson who contacted NELSON BROTHERS and told them a massacre
was about to take place? Before the official killing, a State person must have contacted Theo Nelson or some other
manager at NELSON BROTHERS. Was that person Mick/Rick Dyson? (The Tasmanian cop who has admitted in writing
that he has a "passion" to be involved with violent incidents. It seems Dyson loves death and destruction.
He's the man who the literature says was an official shooter INSIDE Seascape Cottage.) Or maybe it was ASIO
who contacted NELSON BROTHERS?


And you're laughing now Mr. Aghion. Sure you are. Go on - have a good guffaw you mongrel.

If you cannot regain your composure, ask your assistant (Tammy?) to do some library searches for you.
Find the report titled: PORT ARTHUR SEMINAR PAPERS; 1997 (Melbourne, VIC). It was published by the Tasmania
State Disaster Committee and sponsored by Emergency Management Australia. When you have your copy of this report,
find the paper titled: Port Arthur Massacre 1996 - AFDA National Embalming Team - Detailed Report. And when
you have that paper in front of you, turn to page 112 where you will find this statement by Stephen Parry who headed
the team that embalmed (25 it seems) victims of the official killing at Port Arthur:

"One firm in particular, NELSON BROTHERS, had organised for an embalming machine box and a special large equipment
case to be MANUFACTURED READY FOR THE INCIDENT. These two containers were the envy of all embalmers
and worked extremely well." (added capitals)


Still laughing there Mr. Aghion? You really should check this. If you cannot find a copy of the report just let me know
as I and other investigators in Australia have copies. (Copies are listed as being at the State Library and other libraries
in Victoria. But those copies have probably been pulled off the shelves by now.) And if you want to talk with Stephen Parry
, you'll find him at the Australian Senate where he is the president (sic).

Stephen Parry is an ex-cop from Tasmania. He became an embalmer. Then he became the president
of the Australian Funeral Directors Association (AFDA). Then he got himself elected to the senate, wait for it,
in 2004 when that mongrel liar John Howard (another lawyer) was prime minister. John Howard who most definitely
did not want the legally required trial to take place after the official killing at Port Arthur.


And as you know very well Mr. Aghion, poor innocent Martin Bryant was locked in isolation, coerced to change
his plea of innocent, denied a guardian, allowed NO trial, convicted without a shred of hard evidence being assessed
by a jury, then incarcerated for the remainder of his life never to be released. And as we know Mr. Aghion,
you have never said one word in public to express your disapproval. Please correct me if I am wrong. Even though
you have been involved with lawyering since before innocent Martin Bryant was locked up in April 1996,
you have done absolutely nothing to right the worst injustice in modern-day Australia.


If you are of the belief that mentally handicapped Martin Bryant phoned NELSON BROTHERS and told them
he was going to have a good massacre at Port Arthur and that NELSON BROTHERS should get some new embalming
equipment ready, and if you also believe mentally handicapped Martin Bryant told Ray Charlton then
of the Southern Region Mortuary Ambulance Service in Tasmania to manufacture a 22-body refrigerated mortuary truck
because Charlton was going to need one soon, then you are an incompetent.

All this equipment was ordered, manufactured, and made ready for the pending official killing. Innocent Martin Bryant
had nothing to do with it. Just as he had nothing to do with the shooting at the Broad Arrow Café, or at Seascape Cottage,
or anywhere else. There is not a shred of hard evidence that proves he did. Will gladly send you a copy of MASS MURDER:
Official Killing in Tasmania, Australia (2nd edition; 2014) if you can get your head out of the clouds up there
on the 26th floor and face the facts - true facts that confirm from beginning to end that Martin Bryant is innocent.
And confirm that barristers like you, officers of the Tasmanian Supreme Court, are gutless mongrels.


And you can be sure Mr. Aghion that your name will be listed with the names of all the other Tasmanian Bar barristers
on the Obituary Notice - will be distributed internationally - for allowing innocent Martin Bryant to be put in Risdon Prison
and left there to die a cruel unnatural death. Instead of fighting to get him out, you are more interested in having
your email address unsubscribed. (Perhaps my emails are bothering your conscience - I hope so.)

Well, to hell with you Aghion - you gutless mongrel.

And if you don't like me calling you a mongrel - you fine, upstanding, middle-class gentleman - please let me know.
Will certainly acknowledge your correspondence and at the same time ask you why the following does not apply
to poor, innocent, soon-to-be knocked Martin Bryant:

"Everyone charged with a penal offence has the right to be presumed innocent until proved guilty according
to law in a public trial at which he has had all the guarantees necessary for his defense." Article 11;
UN Universal Declaration of Human Rights; and,

"A fundamental element of the right to a fair trial is that every person should be presumed innocent unless
and until proved guilty following a fair trial. This is why the responsibility falls on the state to prove guilt and
to discharge the presumption of innocence. Due to the presumption of innocence, a person CANNOT BE COMPELLED
TO CONFESS GUILT or give evidence against him/herself.... Because of the serious consequences of conviction,
the state must prove guilt to a high standard. If doubt remains, the defendant must be given the benefit
of the doubt and cleared because the state’s 'burden of proof' has not been met."




The Presumption of Innocence;
Fair Trials International - Temple Chambers, London UK. (added capitals)


Perhaps you are aware of some legislation in Tasmania that allowed the DEFENCE! lawyer John Avery (your corrupt
mongrel colleague and now a legally-convicted criminal) to ram his guilty plea down poor innocent Martin's throat
after Martin had been illegally isolated, intimidated, and coerced to change his repeated plea of INNOCENT.

Perhaps you are aware of some legislation in Tasmania that allowed the prosecutor Damian Bugg to perjure himself
by telling unproved statements and incomplete facts extremely prejudiced against innocent Martin Bryant who
witnesses have stated in writing was NOT the gunman.

Perhaps you are aware of some legislation in Tasmania that conferred dictatorial power to that supremely corrupt
so-called judge William Cox which allowed him to waive all innocent Martin Bryant's rights and to condemn him
with a coerced confession, with not one piece of hard evidence proving guilt, with NO trial.

Tell us how the Tasmania legal system could do this. Tell us why not one barrister - all officers of the Tasmanian
Supreme Court - has ever stood up in public and said it is wrong. Are all you barristers slimy, gutless, money-grubbing,
unethical, inhuman mongrels?

Not being a lawyer, I try hard to stay away from bullshit. So as you are a barrister, please enlighten me and
the growing number of discontent people in Australia about all the legislation in Tasmania that allowed officials
there to set up, convict, incarcerate, and then torture a mentally handicapped boy-man with a 66IQ (
what must it be now?).

This is not too much to ask of you Mr. Aghion, barrister of Chancery Chambers (motto: INTEGRITY. EXCELLENCE.
JUSTICE - sic) at 200 Queens Street, Melbourne, Victoria.

Sincerely,

Dr. Keith Allan Noble; author
Unit 72 B, Am Heumarkt 7
1030 Vienna, Austria
t. 43-1-9712401


https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=58&t=25083
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:19, 06 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Sw.Mikolaju.
Wiem ,ze masz mase pracy i klopoty z wyborem wlasciwym prezentow.
Pozwol ,ze ulatwie ci zadanie: to bym chcial dostac pod choinke.
OK ?


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=.....amp;type=3


Horytnica-Mój Hymn



28 sierpnia 1946 roku Z RĄK CZERWONYCH MORDERCÓW ZGINĘŁA
TA DWÓJKA DZIELNYCH I BOHATERSKICH OBROŃCÓW OJCZYZNY
W 71 ROCZNICĘ ICH ŚMIERCI ODDAJMY CZEŚĆ ICH PAMIĘCI



https://www.facebook.com/photo.php?fbid=.....amp;type=3

Jerzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:07, 06 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ernst Zündel: Unbowed



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:25, 07 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z najlepszych polskich filmow jaki widzialem w ciagu ostatnich lat i sadzac po liczbie obejrzen prawie nie znany.
Obejrzyjcie prosze bo warto.Prowokujacy bo na pytanie zadane pod koniec filmu przez naczelnika wiezienia nie ma prostej odpowiedzi a przciez taka odpowiedz MUSI sie znalezc"



Konwój Film pl



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:27, 07 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sześć milionów Żydów 1915-1938



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 07 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Język żydowski oficjalnym językiem urzędowym w Polsce!

PO MOIM TRUPIE -Jerzy



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:08, 08 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

David Lane: Police Powers are Used to Arrest, Prosecute or Murder the Last True White Resisters


https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=4&t=26604&p=56624


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:08, 08 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Treblinka Archaeology Hoax




Treblinka Truths




Deborah Lipstadt's Lies & Deceptions, Part 1



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:03, 08 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Zionist Occupied Government of America



Ex-Mossad Officer Reveals How They Operate




https://www.c-span.org/video/?c4536523/victor-ostrovsky

Former Us Ambassador Charles Freeman Jr. - Jews Control The USA




Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 08 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=.....amp;type=3

https://www.facebook.com/zionistreport/p.....25/?type=3



xxxxxxxxxxxxxxxx

#BANNED BY #AMAZON!!! In 1988, #FredLeuchter, an #American expert for execution technologies, investigated the alleged gas chambers of #Auschwitz and #Majdanek and concluded that they could not have functioned as claimed.
Ever since, Leuchter’s claims have been massively criticized. In 1993, Germar Rudolf & Wolfgang Lambrecht, researchers from the prestigious #German Max-Planck-Institute, published a thorough forensic study about the alleged gas chambers of Auschwitz which irons out the deficiencies and discrepancies of the #LeuchterReport.
The conclusions are startling. The appendix describes Rudolf’s unique persecution—this brilliant scientist was so feared by the mainstream Holocaust establishment that they banned him from writing about or researching the subject as terms of his release from prison!
https://zionistreport.com/…/ebook-the-rudolf-report-expert…/

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%.....sxvcXHvdOe



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:17, 10 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka lat temu pewien parch ksywa "BetleJEWski " planowal-po to aby poruszyc sumienia polskich antysemitow spalic w Jedwabnem druga stodole Smile
wewnatrz mialy znajdowac sie "karteczki" przyslane temu cwelowi przez skruszonych Polakow Smile


"Korzystajac z okazji ,ze mozna sobie zamowic u autora pomyslu karteczke ,ktora ma "symbolizowac wszystkie niezyczliwe mysli zwiazane z Zydami -postanowilem skorzystac z okazji.
Nie wiem co prawda jakiego rozmiaru sa te karteczki ale ta moja musi byc co najmniej formatu A-4 .
Na mniejszej to co mysle o Zydach i Betelejowskim sie nie zmiesci Very Happy
Przy okazji mozecie sprawdzic liste.Moze znajdziecie znajomych Very Happy

Chcialbym zaoferowac przy okazji worek ziemniakow (i banke mleka) do upieczania ich w zarze.
Ich zjedzenie bedzie mialo symboliczne znaczenie i bedzie wyrazna aluzja do zydo-zerczego charakteru Polakow... Very Happy Very Happy Very Happy
Mleko bedzie sugerowac zrodlo z ,ktorego pilismy ten antysemityzm... Very Happy Very Happy Very Happy


Mam tylko jeden powazny problem: nie wiem gdzie mam jechac... Very Happy
Uwierzylem slowom Mistrza i kupilem bilet do Jedwabnego..
Teraz widze ,ze w gre wchodzi Lomza,Bialystok,Podkarpacie...
To co ja mam zrobic?
Przeciez nie bede latal po Polsce z worem kartofli i banka mleka bo mnie wezma za wariata. Very Happy
Moze dostane jakas wiadomosc z ostatniej chwili

Laughing

https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.....etlejewski

Teraz ta sam meska kurwa pejsatego pochodzenia firmuje swoja ksywa cos innego:) Sam tego nie wymysli ale nie moga przeciez napisac ,ze to pomysl Sorosa Smile




"W Warszawie chcą witać imigrantów. Akcję wspiera „gwiazdka” TVN"



"UCHODZMY WITAJCOW !!"
Jerzy.
PS.Przypominam tym ,z krotka pamiecia:"Betlejewski" to ten parch ,ktory wlazac zydom do dupy chcial spalic po raz drugi stodole w Jedwabnem pare lat temu..
I tez mu nie wyszlo.. Smile
Jerzy Ulicki-Rek.



Spore poruszenie w internecie wywołała informacja o akcji związanej z wywieszeniem w centrum Warszawy transparentu z hasłem „Witajmy uchodźców”. Okazuje się, że wśród osób zaangażowanych w promowanie wydarzenia jest „gwiazdka” telewizji TVN Omenaa Mensah.
Jak się okazuje, akcja miała odbyć się wcześniej, jednak jej organizator – Rafał Betlejewski – informuje, że ze względu na decyzję władz Warszawy, musiał zmienić jej termin.

- Wszystkich serdecznie przepraszam - muszę datę wydarzenia, gdyż dostałem od miasta decyzję odmowną - zgłosiłem to jako manifestację zbyt późno - w związku z tym przekładam wieszanie transparentu na czwartek w przyszłym tygodniu. Wtedy wszystko będzie legalnie. - napisał na Facebooku widniejący jako organizator akcji Rafał Betlejewski.


Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że w promocję wieszania powitalnego transparentu dla imigrantów włączyli się przedstawiciele mediów, m.in. Omena Mensah znana z telewizji TVN i TVN24.

- Po raz kolejny nad ulicą Tamka wywiesimy transparent będący poparciem Polaków dla przyjęcia przez nasz kraj uchodźców. - czytamy w opisie wydarzenia.
Akcja wywołała falę oburzenia wśród internautów. W polemikę z krytykami wdał się sam organizator akcji wieszania transparentu. [color=red]Twierdzi on, że zdecydowana niechęć społeczeństwa wobec przyjmowania imigrantów to... przejaw agresji.

[b]
- Ilość paskudnych komentarzy po akcji z transparentem pokazuje, jak głęboko daliśmy sobie wszczepić strach i nienawiść. Daliśmy sobie dorobić ohydną gębę - moi rodacy stracili wszelkie hamulce w plugastwie. Czy sprawa jest przegrana? Czy też powinniśmy jednak walczyć o polskie dusze i nie poddawać się? Tu nie chodzi o jeden czy drugi cel polityczny, ale o nas. O nas, Polacy! Transparent Witajmy Uchodźców jest tylko lustrem, w którym odbija się nasza agresywna gęba. Winą za tę gębę obarczam polityków i misjonarzy nienawiści, którzy nieustępliwie i od lat sączą strach w dusze moich rodaków. To wy stworzyliście potwora, który dziś strzyka jadem. Wy. My natomiast, obywatele Polski, mamy obowiązek przeciwstawić się tej manipulacji i odrzucić złość. Jeśli ze sobą rozmawiamy, to bez obelg. Jeśli się różnimy, to pięknie. Nigdy jeden przeciwko drugiemu. Czerpmy z tego, co w nas najlepsze. Tego od Was oczekuję! - grzmi na Facebooku Betlejewski.



Akcje witania uchodźców miały już miejsce m.in. w Niemczech i Hiszpanii. Jak informowaliśmy na łamach portalu niezalezna.pl, na dworcach w Monachium Niemcy paradowali z transparentami „Witamy w Monachium”.



Później prawdziwą sensację w internecie wywołało nagranie ukazujące zatłoczony deptak w centrum miasta, po którym przechadzali się ciemnoskórzy mężczyźni i kobiety w hidżabach z gromadkami dzieci u boków. Nie jest to jednak żadne z miast krajów Bliskiego Wschodu. – To jest Monachium – mówi autor nagrania.
[/b][/color]


http://m.niezalezna.pl/202778-w-warszawi.....iazdka-tvn

PRZECZYTAJCIE PROSZE KOMENTARZE DO ARTYKULU MOWIACEGO O POMYSLE TEGO KARALUCHA.

DUCH W MARODZIE NIE GINIE Smile
ROZSADEK TEZ NIE Smile

Jerzy

Ps.Zwroccie rowniez uwage ,ze transparent mowi:"WITAJCIE" a nie "WITAMY"

Czyli zyd mowi nam wyraznie co mamy zrobic Smile
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:17, 11 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Nikt" - film Andrzeja Kępińskiego



Prawda o mjr Józefie Kurasiu " Ogniu " - Świadek historii Polak , góral Józef Uznański z AK



Jerzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:10, 11 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To byly piekne dni..
Tyle pieknych zludzen...

Mary Hopkin - Those Were The Days - 1968



Cos na luzie:

https://www.facebook.com/WyluzujPan/videos/354238551618483/

https://www.facebook.com/WyluzujPan/videos/356441611398177/

https://www.facebook.com/WyluzujPan/phot.....52/?type=3


https://www.facebook.com/WyluzujPan/phot.....21/?type=3

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 287, 288, 289   » 
Strona 125 z 289

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Moje pierdoly
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile