W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Moje pierdoly  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
70 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 312672
Strona:  «   1, 2, 3, ... 287, 288, 289   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:30, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.facebook.com/dottie.best?v=feed&story_fbid=5003792497365

Nie mam czasu aby wsztstko tlumaczyc dlatego tylko ci co czytaja po angielsku beda w stanie obserwowac sytuacje.
Moje wpisy prowokuje bardzo ciekawe reakcje.Po wstepnej blokadzie,ktora -wtedy gdy zostala ujawniona zostala cofnieta--na razie tylko obrzucaja mnie blotem.
Szlenie ciekawe jest ich myslenie.ta mloda dziewczyna ,ktora nazywa Chomskiego "samo-nienawidzacym sie Zydem" ,ktory wspolpracuje " z wrogiem"Smile
Skad oni to biora:)?
Oni naprawde sa przekonani ,ze caly swiat sprzysiagl sie aby ich zniszczyc.
Dyskutance zaproponowalem aby swoja mantre:"Caly swiat nas nienawidzi" zamienila na "Caly swiat nie musi nas kochac" i obsrwowala swoja reakcje:)
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:25, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polujac na wielka rybe uzywaj tylko sieci z wielkimi oczkami...Cala reszta ,o ktora nie dbasz ,przelezie i nawet nie zauwazy sieci..


Ktoregos dnia ,wtedy gdy zajdzie taka potrzeba, ta drobnica(w najlepszej wierze) bedzie przysiegac :"Slowo daje.Bylem tam wtedy i nie bylo zadnego polowania"!

Bylo,tylko nie na ciebie ,plotko....


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powiedzenie:'Zly to ptak ,ktory wlasne gniazdo kala ' nie odnosi sie wcale do tego ptaszora ,ktory napaskudzil do wspolnego gniazda ,ale ma nas uprzedzic do tego ptaka ,ktory mial odwage powiedziec: "Orly,sokoly..Stoimy w gownie po kolana.."

Kto nam sprzedaje takie pod-swiadomosciowe kity?
I po co? Smile

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 19 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



-On mowi ,ze to proste..My oddamy mu wszystkie nasze lupy,ktore on potem pozyczy nam na 8 % gdybysmy potrzebowali pieniedzy..Ale dzieki temu nie groza nam ekonomiczne depresje..."

Jerzy
_________________
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 24 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez kilka dni moja strona wisiala na wlosku:)Zmasowany atak "spam botow' rozwalal serwer ,ktory nas obsluguje:)
Z pomoca Boga ,ludzi i paru groszy udalo sie zrobic z tym porzadek .
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 25 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Obcy" ,na naszej stronie, podrzucil ciekawy material.Wyglada na to ,ze bedziemy miec polski odpowiednik biskupa Williamsona!!!
I czas najwyzszy ...

Jerzy Ulicki-Rek

"Szoah to żydowski wymysł"
http://m.onet.pl/_m/d583f837837c9164ec2c440b55cfc191,5,1.jpg[/img]
[img]
Fot. Tomasz Gzell
PAP
Biskup Tadeusz Pieronek powiedział w wywiadzie dla włoskiego internetowego portalu katolickiego, że Szoah to "żydowski wymysł". Jego zdaniem pamięć o Holokauście wykorzystywana jest jako "broń propagandowa".
W rozmowie z portalem Pontifex.Roma, jaki ukazał się w niedzielę, krakowski biskup pytany o to, skąd biorą się głosy o polskim antysemityzmie, odparł, że opinie te rozpowszechniają "osoby, które nie uczyły się historii".

- Niewątpliwie w obozach koncentracyjnych umierali w większości Żydzi, ale na liście są też Polacy, Cyganie, Włosi i katolicy. Nie wolno więc zawłaszczać tej tragedii, by uprawiać propagandę - oświadczył bp Pieronek.

I dodał: "Szoah jako taki to żydowski wymysł (w oryg. tekście: invenzione ebraica - PAP), można by równie dobrze mówić z taką samą mocą i ustanowić dzień pamięci także o licznych ofiarach komunizmu, prześladowanych katolikach i chrześcijanach".

- Ale oni, Żydzi, mają dobrą prasę, ponieważ dysponują potężnymi środkami finansowymi, ogromną władzą i bezwarunkowym poparciem Stanów Zjednoczonych i to sprzyja swego rodzaju arogancji, którą uważam za nie do zniesienia - powiedział biskup Pieronek.

Na pytanie, czy sądzi, że pamięć o Holokauście jest instrumentalnie wykorzystywana, odpowiedział: "Oczywiście, że tak. Wykorzystywana jest jako broń propagandowa i to w celu osiągnięcia nieuzasadnionych często korzyści".

- Powtarzam, z historycznego punktu widzenia nie jest prawdą, że w obozach zginęli wyłącznie Żydzi, prawda ta jednak jest dziś niemal ignorowana - stwierdził biskup Pieronek.

Biskup wyraził ponadto opinię, że Palestyńczycy padają ofiarami niesprawiedliwości ze strony Izraelczyków.

- Widząc zdjęcia muru nie sposób nie stwierdzić, że popełnia się kolosalną niesprawiedliwość wobec Palestyńczyków, którzy traktowani są jak zwierzęta a ich prawa są co najmniej gwałcone - ocenił.

- Ale o tym, przy wspólnictwie międzynarodowych lobbies, niewiele się mówi. Niech się ustanowi dzień pamięci także dla nich. Oczywiście to wszystko nie zaprzecza hańbie obozów koncentracyjnych i aberracjom nazizmu - zauważył bp Pieronek.


Dodaj swój komentarz »
29 komentarzy
oto oblicze katolikow [1] 25.01.2010 11:06
nie dziwie sie ,ze pieronek tak atakuje zydow. przeciez ... ~jacek
ZYDZI 25.01.2010 10:57
Pieronek brawo.Powiedzial co wszyscy wiedza ale kazdy sie ... ~kate
trzeźwy umysł trzeba powiedzieć.Myśle że 25.01.2010 10:49
tak samo potrafi ocenić pedofilię w KK/nie tylko polskim/. ... ~PW
wieksza debata i krytyka polityki izraela toczy sie w samym izraelu 25.01.2010 10:47
niz na zewnatrz, pewne organizacje zydowskie z poza ... whateverdude@one...
M [1] 25.01.2010 10:44
Pan Pieronek chyba nie wie co mowi...i jako przedstawiciel ... ~M
Popieram w 100 % . Najnowsza historia Izraela to nic jak stwirdzenie faktu , jak 25.01.2010 10:42
niedawne ofiary zmieniły się w katów i to z milczącą ... ~sylwa
Wstyd byc Polakiem [5] 25.01.2010 10:38
Wreszcie kosciokl katolickli powiedzial ,co mysli o ... ~kasia
Brawo! 25.01.2010 10:25
Brawo, powiedzial glosno co wiekszosc z nas mysli! ~senny
BRAWO!! BRAWO!! BRAWO!! b. rzadko zgadzam sie z naziemnym 25.01.2010 10:19
personelem Pana Boga, ale tym razem popieram te wypowiedz ... ~Marek
Po raz pierwszy... [1] 25.01.2010 10:16
Będzie to chyba pierwszy raz w moim życiu, kiedy zgadzam ... ~wojtek883
wielkie BRAWA dla Biskupa!!! prawda naszym orezem, a historii nie mamy 25.01.2010 10:15
sie co wstydzic; czekam na odzew "wielmoznych" rabinow ~prawda po oczach
holokaust to tez Polacy i powinnismy o tym pamietac [1] 25.01.2010 10:14
Pieronek ma racje, kto ogladal "Liste Shindlera" wie jak ... masslo@op.pl
Panie Pieronek... [2] 25.01.2010 10:12
..szacunek ateisty. ~medyk
Brawo! 25.01.2010 09:47
Jestem dumna z wypowiedzi biskupa! Miejmy odwage na ... ~Dorota
BRAWO!!!!!!! 25.01.2010 09:16
Jestem dumna, ze Pieronek mial odwage powiedziec glosno ... ~m
Dobrze powiedziena.Bishop stwierdzil FAKTY, ciekawe jak glosno zacznie 25.01.2010 08:54
wyc lokalny sanhedryn i jego zlewione szabes goje? Prawda ... ~SL
Zgadzam sie z tym calkowicie. 25.01.2010 08:31
Ale dlaczego tylko jedna osoba ma odwage powiedziec to. ... ~Aga
Nareszcie ktoś odważył się powiedzieć prawdę! Bravo!!!! 25.01.2010 07:52
Mam tylko nadzieję, że ten głos nie zostanie znowu ... ~Emigrant
zobacz wszystkie wypowiedzi »
Jeśli na Forum widzisz błąd, napisz do nas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:32, 25 Sty '10   Temat postu: Polska...Najwieksza czy najmniejsza? Odpowiedz z cytatem

Jak to jest wlasciwie:

Jesli ktos powie PRAWDE ,na przyklad,w Szczecinie ,to na drugi koniec Polski dociera ona dopiero po dwoch latach..


Ale jesli ktos SKLAMIE to juz nastepnego dnia wszyscy i wszedzie wiedza..?

Jerzy
_________________
Nie zgadzam sie z Twoimi pogladami ale do konca bede walczyl o Twoje prawo do ich gloszenia
_________________
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
anzuma




Dołączył: 07 Wrz 2009
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:17, 25 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Panie Jerzy, miałem już zaszczyt zainteresować Pana którymś z moich artykułów, który raczył Pan wkleić w Walczącej.
Zapraszam do mojego nowego Saloniku. Potrzeba tam ludzi o zdrowych poglądach do walki z ciemnogrodem spod znaku Tarczy Dawida.
http://spiritolibero.salon24.pl/
_________________
Jarek Ruszkiewicz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:57, 26 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za zaproszenie..i wzajemnie:
www.polskawalczaca.com

"Potrzeba tam ludzi o zdrowych poglądach do walki z ciemnogrodem spod znaku Tarczy Dawida. "Tam tez:)


Pozdrwiam serdecznie
Jerzy

*****

Coraz czesciej mam wrazenie ,ogladajc obrady sejmow lub parlamentow ,ze maja one bardzo duzo z rolnictwem a szczegolnie z metoda zwana kiedys:"trojpolowka".
jedna trzecia poslow cos robi,jedna trzecia odpoczywa a jedna trzecia lezy ugorem"

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:29, 26 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapamietajcie te twarz i to nazwisko Smile

Pan Przewoznik nie waha sie nazywac pewnych rzeczy po imieniu:)
Zapamietajcie:kradziez starego ,poniemieckiego napisu z bramy w bylym obozie w Oswiecimiu to " zbeszczeszczenie" Smile
Bramy czy obozu?Smile

Mozna sie sporo dowiedziec z tego co mowi apostol holokaustu:


"Kradzież ujawniła ogromny problem utrzymania i zabezpieczenia miejsc pamięci. Są to znaczne koszty, które pokrywać powinna społeczność międzynarodowa. "

To znaczy ,ze do tej pory pokrywaja je jedynie Polacy.Ciekaw jestem do kogo trafiaja te pieniadze za "utrzymanie i zbezpieczenie"?I ile to kosztuje polskiego podatnika?

"
Mam nadzieję, że dzisiejsze wydarzenie stanie się motorem dyskusji nad nowymi rozwiązaniami prawnymi, nad tym co można robić, a czego nie wolno za wszelką cenę."

Zaczyna mi to smierdziec drakonskimi karami za kazde "anty-holokastyczne dzialanie".Jeszcze troche to bedziemy mieli kare za :'"podzeganie do niewiary w holokaustyk"

"Obecne prawo kuleje – należy wprowadzić zmiany, które stworzą odpowiedni mechanizm obronny."
Najlepiej od razu kare smierci.Przez powieszenie na terenie obozu

"Wygląda na to, że w dzisiejszym, materialistycznym świecie nie ma już żadnych barier i wartości. '

Panie Przewoznik.Kogo jak kogo ale PANA nie powinno to dziwic.Przeciez nad tym wlasnie aby takich wartosci nie bylo Zydzi pracuja w pocie czola od tysiacleci.Co tu Pana tak zaskakuje?

"Ważne jest też by poznać motywację złodziei."

Naturalnie.A jeszcze lepiej gdyby okazalo sie ,ze promotorem kradziezy byl Bim Laden przebrany za Szweda

Jerzy Ulicki-Rek


Andrzej Przewoźnik

Przekroczono wszelkie granice


16:41
18.12.2009

Do tak bezczelnego posunięcia jeszcze nigdy nie doszło. Jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem, że ktoś dopuścił się takiego barbarzyństwa w miejscu, które jest symbolem.


[imghttp://s.v3.tvp.pl/images/9/4/5/uid_945bb3d059288d6874e38d62690f51171261151715637_width_100_play_0_pos_3_gs_0.jpg[/img]

Andrzej Przewoźnik (fot.arch.PAP/Radek Pietruszka)
(fot.arch.PAP/Radek Pietruszka)
Raport

* Auschwitz zbezczeszczony SmileSmileSmileSmile -komentarz moj-Jerzy

Mimo, że opiekuję się wieloma miejscami martyrologii i jestem świadkiem aktów wandalizmu to mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że do tak bezczelnego aktu nigdy jeszcze nie doszło.

Przekroczono wszelkie granice i zbezczeszczono miejsce śmierci tysięcy ludzi.

Kradzież ujawniła ogromny problem utrzymania i zabezpieczenia miejsc pamięci. Są to znaczne koszty, które pokrywać powinna społeczność międzynarodowa. Niestety, te symbole często są rozkradane i niszczone, a czas też nie jest dla nich łaskawy.

Mam nadzieję, że dzisiejsze wydarzenie stanie się motorem dyskusji nad nowymi rozwiązaniami prawnymi, nad tym co można robić, a czego nie wolno za wszelką cenę. Większości wandali niestety nie udaje się złapać, a nawet jeśli, to zwykle dochodzi do umorzenia sprawy ze względu na niską szkodliwość czynu. Obecne prawo kuleje – należy wprowadzić zmiany, które stworzą odpowiedni mechanizm obronny.

Nie mogę pojąć pobudek osób, które ukradły napis. Wygląda na to, że w dzisiejszym, materialistycznym świecie nie ma już żadnych barier i wartości. Każdy, nawet mało odpowiedzialny człowiek wie co to za miejsce. Mam nadzieję, że uda się złapać sprawców, a skradziony napis odzyskać. Ważne jest też by poznać motywację złodziei.


Andrzej Przewoźnik sekretarz generalny Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa i członek Rady Muzealnej Państwowego Muzeum KL Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu-Brzezince.
_________________
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 26 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wygląda na to, że w dzisiejszym, materialistycznym świecie nie ma już żadnych barier i wartości.

A są? Laughing
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:25, 04 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=6775

Swietny pomysl:wybierzemy sejmowi logo:)

De Te zamiescil super obrazki:

a ja napisalem pare slow do Rodaka:

Jak powstala jarmulka?Smile

Postby Jerzy Ulicki-Rek 04 Feb 2010 09:59 am

Polaku...Otworz oczy.
Jesli masz klopoty z czytaniem i zrozumieniem bo doprawadzili cie do poziomu gdzie tylko komiksy sa fascynujace-nie upadaj na duchu.
Specjalnie dla Ciebie DeTe podrzucil same obrazki!
Nie musisz sie meczyc!Nie trzeba czytac Smile

Jedno musze ci tylko wyjasnic:
Ci politycy z polskiego rzadu- ( nie,nie,rzad jest jak najbardziej polski bo znajduje sie w Polsce i o losach tego kraju decyduje.To politycy nie sa polscy) -nosza czasami na glowach takie male ...jakby berety...

Gdybys zapytal mnie o geneze tego specyficznego nakrycia glowy to moglbym ci pomoc.
Ta beretka ma znaczenie symboliczne.
W ten sposob rozpoznaja sie mezczyzni ,ktorzy przeszli pewien rytualny obrzadek,cos w rodzaju wtajemniczenia do klanu ,ktory uwaza sie za boskich wybrancow co daje im prawo do -w przenosni i doslownie -szlachtowania "zwierzat" ,bo tak wlasnie oni (i ich teologia), nas postrzegaja.
W dwoch slowach wyjasnie ci wymowe tego synbolu:

'TO CO CIE OBCIELI NA DOLE ,NACIAGNIJ SOBIE NA GLOWIE..."

A teraz juz nie nudze cie dluzej,szanowny Rodaku.
Obejrzyj sobie obrazkli podrzucone przez DeTe


Jerzy Ulicki-Rek
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:40, 04 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 8163
Skąd: prawda2.info
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 11:01 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

hehe - to jest możliwe tylko w polsce:
Cytat:
Janusz Palikot (PO) zrzekł się immunitetu w związku ze swoim zeszłorocznym happeningiem w Lublinie, który miał być odpowiedzią na informację o dużych zakupach "małpek" z alkoholem dla Kancelarii Prezydenta.
Sprawę Palikota prowadzi lubelska policja. Poseł w ramach happeningu przyniósł kosz małych buteleczek, sam pił, do picia zachęcił też dwóch przechodzących mężczyzn, a później zapłacił za nich mandat. Zdaniem funkcjonariuszy naruszył w ten sposób dwa artykuły kodeksu wykroczeń. Pierwszy dotyczy picia alkoholu w miejscu publicznym oraz nakłaniania do tego innych osób; drugi uiszczenia grzywny w zamian za osobę, która nie jest osobą najbliższą.

reszta (w tym film): http://wiadomosci.onet.pl/2123.....,item.html


Powrót do góry


Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 1433
Skąd: Australia
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 11:39 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

"(..)drugi uiszczenia grzywny w zamian za osobę, która nie jest osobą najbliższą.(..)

Zaraz ,zaraz..Czy ja to dobrze rozumiem?
To znaczy ,ze gdyby ktos nieznajomy,wzruszony po ludzku moja sytuacja - i chwilowo przy forsie- chcial zrobic dobry uczynek to mu nie wolno?
Malo tego:moga mu wlepic kare za ludzki gest?

Ciekawe pomysly rodza sie pod jarmulka tego ,ktory takie prawo wprowadzil w zycie.
Co bedzie dalej?
Podniosles kobiete ,ktora przewrocila sie na ulicy -grzywna!

Musze chyba naoliwic moje strzelawki.
Wyglada na to ,ze wktorce beda potrzebne.

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:00, 04 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Putin o Polsce 14.02.2008 (polskie napisy)

http://pl.youtube.com/watch?v=p4nHLmfbFQc

Obejrzalem film podrzucony przez Hubala z ciekawoscia ,uwaga i oczywiscie sceptycyzmem.
Po obejrzeniu musze stwierdzic jedno:gdyby 20 lat temu ktos powiedzial mi,ze kiedys w przyszlosci przynam racje bylemu szefowi KGB to moja reakcja bylby smiech.
Dzisiaj po obejrzeniu i wysluchaniu tego co mowi Putin ZGADZAM SIE Z NIM CO DO JOTY w sprawach ,ktore poruszyl odpowiadajac na pytanie polskiej dziennikarki.

Niech sobie michalkiewicze tego swiata pisza az do smierci o razwiedkach ale to nie zmienia stanu rzecz:ylko wrogom POLSKI i Polakow moze zalezec na pogoszeniu sie stosunkow z Rosja lub Ukraina.
Michalkiewicze robia co moga aby cos takiego nie mialo miejsca,aby przypadkiem dialog,SLOWIANSKI dialog pomiedzy naszymi krajami ,uniemozliwic ale to ich sprawa.Wiedza kto im placi i skrupulatnie wykonuja powierzone im zadanie.

Zadanie o tyle latwiejsze ,ze punktow zapalnych ile dusza zapragnie.
Manipulatorzy wiedza,jak zareaguje przecietny Polak gdy mu sie przyciska odpowiednie guziki.

Putin ma racje:amerykanskie rakiety na polskiej ziemii moga i powinny byc uznane przez kazdego polityka w Moskiwe jako potencjalne zagrozenie dla bezpieczenstwa Rosji.

Zydowskim wlascicielom USa takie umiejscowienie tych rakiet przynosi podwojny zysk: wzmaga anyrosyjska fobie ( a o to nie trudno po latach zaborow) ,powoduje pogorszenie sie stosunkow pomiedzy dwoma slowianskimi krajami i czyni nas obiektem zydowskiego szantazu.

Jesli uwierzymy w to,ze Rosja nam rzeczywiscie ciagle zagraza i tylko czyha na to aby nas z powrotem "wyzwolic" to pod wplywem tego starchu bedziemy ochoczo wykonywac to co bedzie na reke zydowskim klamcom zza oceanu.
"Jesli nie bedziecie grzeczni to wycofamy swoje rakiety a wtedy rosjanie was zjedza" -bedzie ich koronnym argumentem.

Nie jestem za wycofaniem tych rakiet.


Jestem jak najbardziej calym sercem i rozumem za tym ,zeby ich tam nie bylo na pierwszym miejscu.


Podobnie jak zydo-komunisci z Moskwy ,wtedy gdy okupowali nie tylko nas ale rowniez i Rosje od 1917 straszyli nas "odwetowcami' z RFN tak samo teraz zydo-globalisci z USraela strasza nas rosyjska agresja,ktora tylko obecnosc ich rakiet moze powstrzymac.

Nie dajcie sie na to nabrac.

Dopiero obecnosc tych rakiet spowoduje,ze Rosja w obawie o wlasne bezpiecznstwo zacznie nas traktowac jak potencjalne zagrozenie.
Gdyby do jakies konfliktu doszlo,to nie Goldmany i Goldbegri za oceanem ale Kowalski w Warszawie ,Pozaniu,Wroclawiu,Szczecinie dostanie po uchu atomowym obuchem.

Cala ta halastra,te wszystkie Kaczynskie,Tuski i ich komiltoni maja nadzieje,ze ich to nie dotknie bo przeciez "ich" nie zostawia na pozarcie.

Zostawia.bez litosci i bez zmruzenia oka.Tak samo jak nie zawahali sie poswiecic tysiecy swoich w czasie okupacji tylko pozwolili im zdychac w obozach na tyfus ,tak samo jak nie zawahali sie poswiecic 3,5 tysiaca niewinnych "swoich" podczas zbrodniczego ataku 9/11.Podobnie jak nie zawahali sie poswiecic setek milionow na calym swiecie po to tylko aby ich oblakana doktryna mogla uczynic nastepny krok do przodu.

Mam nadziej,ze pp.Kaczynski ,Tusk i im podobni odpowiedza sobie na to pytanie: jaka wartosc przedstawiacie panowie dla 'Tamtych" ,wartosc ,ktorej nie mialy setki milionow ofiar przed wami abyscie warci byli ocalenia przez tych ,ktorych sluzycie?

Coz takiego was odroznia od milionow tych ofiar?Cz jest w was,jako ludziach ,takiego wyjatkowego i specjalnego abyscie otrzymali zaproszenie do przeciwatomowego bunkra ,w ktorym ukryja sie ci ,ktorzy konflikt globalny chca sprowokowac?

Czy myslicie ,ze brakuje im sprzataczy w toaletach?Fagasow roznoszacych zimne napoje?Takich bedzie tam na peczki z najbogatszych amerykanskich rodzin.W takim razie jaka role -nawet -teoretyczie widzcie w takiej sytuacji dla siebie?

Odpowiedzcie mi prosze na to pytanie.

Jestcie dla nich tylko tak dlugo wazni dopoki zalezy wam na waszych stolkach i apanazach i jestescie gotowi zrobic wszystko aby te przywileje jak najdluzej utrzymac.

Nikt z waszych panow nie kiwnie nawet placem jesli jutro zostanie zastapieni przez inna koterie,inny gang.
Jestescie tak dlugo wazni dopoki jest z tego jakas korzysc dla waszych mocodawcow.
Przestaniecie sie liczyc wraz z upadkiem stolka na ktorym siedzice.

Dlatego naturalnie musicie obsypywac przywilejami tych,co do ktorych macie obawy ,ze was moga zastapic aby -na wszelki wypadek-zaskrabic sobie ich laski w "ciezkich czasach".
Ale z ta laska..Wiadomo na jakim koniu ona jezdzi.

Byliscie niczym,jestesci niczym i bedziecie niczym wtedy gdy skonczy sie wasz dyzur przy rzadowym korycie.
Za 50 lat nikt nie bedzie pamietal kim byl jakis Kaczynski,jakis Tusk.
Taka jest smutna-dla was-prawda.

Ale w naszym ,polskim interesie lezy to aby kierowali panstwem ludzie ,ktorym tylko i wylacznie dobro Polski I Polakow bedzie lezalo na sercu.
Ktorzy pochwal i uznania beda oczekiali od swojego narodu a nie koszerno-globalnej mafii,ktora was wyrzuci na smietnik gdy tylko stracicie swoja "date przydatnosci do spozycia".

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:57, 05 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

* Edit post
* Delete post
* Report this post
* Warn user
* Information
* Reply with quote

Zamordyzmów żydokomunistycznych ciąg dalszy

Postby DeTe » 05 Feb 2010 07:22 am
Jest powszechnie wiadome, w czyich rękach znajduje się ogromna większość mediów na świecie – prasy, radia, telewizji – a można by tu przecież zaliczyć także przemysł filmowy, publikacje książkowe, czy szeroko pojętą branżę rozrywkową (z nieodłączną pornografią na czele). Wszystkie te dziedziny mają bowiem duży wpływ na urabianie opinii tzw. mas.

Internet jest w pewnej mierze wyjątkiem. Choć i tak wiele znanych witryn lub portali usługowych jest opanowane przez tę samą nację, istnieją tu wszakże wysepki względnej wolności słowa, na które zaglądają m.in. osoby podejrzewające, iż oficjalne media kłamią lub przemilczają fakty i szukające alternatywnych źródeł informacji.

Żaden naród, żadne państwo nie lubi, gdy rozpowszechnia się o nim kłamstwa i oszczerstwa. Jest jednak takie państwo (obdarzone rozliczną diasporą), które jeszcze bardziej od kłamstw nienawidzi prawdy na swój temat. Prawda ta jest bowiem porażająca dla każdego, kto jeszcze posiada mózg. Dlatego w interesie tego państwa (i jego diaspory) jest tłumienie wolnego słowa przy użyciu wszelkich legalnych i nielegalnych, także kryminalnych środków.

Być może dni względnej swobody Internetu i pewnej anonimowości jego użytkowników zmierzają ku końcowi, w co wolimy chwilowo nie wierzyć.

Otóż jeden z menedżerów znanej firmy Microsoft, Craig Mundie, wystąpił do ONZ z propozycją, aby wszyscy użytkownicy Internetu musieli uprzednio otrzymać odpowiednie zezwolenie na jego użytkowanie. Innymi słowy: rząd będzie wydawał indywidualne zezwolenia na dostęp do Internetu. Powodem jest, jakże by inaczej, “walka z terroryzmem”, tym razem z “cyberterroryzmem”, który jest straszniejszy, niż to się przeciętnemu gojowi wydaje. Propozycja padła podczas ostatniej konferencji ekonomicznej w Davos.
http://rawstory.com/2010/01/agency-call ... web-users/
Przypominamy, że swego czasu w Rumunii trzeba było mieć zezwolenie na posiadanie i użytkowanie maszyny do pisania. Od tamtej pory zaznaczył się jednak postęp. Na Internecie każdy użytkownik (tzn. ten, którego się dopuści, po dokładnym zbadaniu jego poglądów i pochodzenia) będzie miał tzw. Web ID.

Niezastąpiony “Time Magazine” natychmiast entuzjastycznie poparł Craiga Mundiego ustami i ręcami pani Barbary Kiviat, która prowadzi w gazecie rubrykę pod tytułem “The Curious Capitalist” (Ciekawy kapitalista?). Liberalnej pani Kiviat nic a nic nie przeszkadza, że propozycja Mundiego bije na głowę wszystko, co do tej pory uczynił komunistyczny rząd chiński dla ocenzurowania Internetu.

Oczywiście p. Kiviat zdaje sobie sprawę z problemów, jakie mogą się pojawić przy zakładaniu nam, dla naszego dobra, kagańca. “Nawet tu, w górach Szwajcarii” – pisze nasza liberałka - “słyszę rozchodzące się po całym świecie krzyki: ‘Mamy prawo do anonimowości!’. Czy naprawdę macie? Dlaczego tak sądzicie?”. I dalej: “Osoby odpowiedzialne za Internet (nie bardzo wiadomo, kto jest za niego “odpowiedzialny”, ale na pewno kogoś się wyznaczy, gdy dojdzie co do czego) myślą już na ten temat”.

Typowe. W oczach pani Kiviat nie Konstytucja, ale jakieś cholera wie przez kogo mianowane “osoby odpowiedzialne” będą decydować, czy masz prawo podłączyć się do sieci, czy nie.

W Chinach padła swego czasu propozycja, aby osoby pisujące na blogach musiały się uprzednio zarejestrować – ale nawet komunistyczny rząd w Pekinie wycofał się z tego. Pani Kiviat mniema atoli i zapewne nie bez podstaw, znając poglądy pewnego Mulata “urodzonego na Hawajach”, iż to co było zbyt wielkim ograniczeniem wolności w Chinach, uda się przeforsowa w Ameryce.

Pocieszający w pewnym stopniu jest fakt, iż niemal żadna z osób komentujących artykuł Kiviat nie zgodziła się z nią.

Natychmiast po “Time Magazine” pałeczkę sztafety przejął osławiony i będący w rękach tej samej nacji “New York Times” artykułem “Prawo jazdy na Internet?”. Oczywiście istnieją dodatkowe powody, dla których żydowska prasa chce ograniczyć dostęp do Internetu: po prostu jej nakłady i dochody zaczynają maleć – m.in. skutkiem tego, iż coraz więcej osób sięga do internetowych, niezależnych źródeł informacji. Np. dochód z ogłoszeń “New York Timesa” zmalał w ostatnim roku o 28%.

A kiedy tak samo stanie się z “Gazetą Wyborczą”, jego polskojęzyczną wersją?

Materiał pochodzi ze strony marucha.wordpress.com - Dziennik gajowego Maruchy. Oryginalny tytuł artykułu: "Licencja na używanie internetu".
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam sporo ciekawych pomysłów związanych z wydawaniem licencji na inne dziedziny naszego życia.
Może zaczniemy koncesjonować i wydawać licencje na bycie prawdziwym Polakiem? Tylko certyfikowany Polak nabędzie prawo do pisywania po polsku na polskich forach i portalach internetowych. Widzę w tym dużo korzyści dla poziomu świadomości polskiego społeczeństwa. Rolling Eyes

Kwestionuj autorytety - myśl samodzielnie!
64,999,987 osób ,które posiadają broń, NIE ZABIŁY WCZORAJ NIKOGO!

***********



Re: Zamordyzmów żydokomunistycznych ciąg dalszy

Postby Jerzy Ulicki-Rek » 05 Feb 2010 09:46 am

Zastanawia mnie to czy osoby proponujace totalna cenzure internetu, takie jak wspomniany w artykule aparatczyk z zydowskiego przeciez Microsoft, wierza w to ,ze stado 'homo owiec" jest juz tak 'zneutralizowane ,ze przyjmie to bez buntu albo sa po prostu tak zaslepieni wiara we wlasna wszechwladze ,ze stracili kontakt z rzeczywistoscia?

Na pytanie:" “Nawet tu, w górach Szwajcarii” – pisze nasza liberałka - “słyszę rozchodzące się po całym świecie krzyki: ‘Mamy prawo do anonimowości!’. Czy naprawdę macie? Dlaczego tak sądzicie?”"

MAM TYLKO JEDNA ODPOWIEDZ: TU NIE CHODZI O ANONIMOWOSC.ANONIMOWOSC LUB JEJ BRAK TO WYBOR JAKIEGO KAZDY NAS DOKONUJE INDYWIDUALNIE.
Kiedys,zanim zdazyliscie zatruc humanizm swoim jadem i swoim anormalnym sposobem myslenia(zwracam sie tutaj do tzw.Zydow) BYCIE DUMNYM Z WLASNEGO NAZWISKA BYLO POWODEM DO CHWALY.
"Powiedzenie "Polegaj na mnie jak na ZAWISZY ' wzielo sie stad ,ze Zawisza Czarny z Grabowa swoimi czynami rozslawil swoje rodowe nazwisko.

Nie "nick' czy innny kawalek gnoju jaki dzisiaj przyczepia sie do naszych komentarzy.

Gdyby zalezalo to ode mnie to jako odtrutke na zydowska anonimowosc (teraz wiecie skad sie wziela ta moda na unikanie wlsnego nazwiska) wprowadzilbym jedno kryterium:Jestes pelnoletni?Piszesz cos ,mozesz to pisac tylko pod wlasnym nazwiskiem.

W ten sposob nauczysz sie odpowiedzialnosci za to co robisz a jednoczesnie bedziesz mogl przestawic innym swoje,nie XYZ,poglady.

Skutki tego beda dalekosiezne w kazda strone.

Naucza nas ODWAGI CYWILNEJ czyli tego co syjonistyczny moloch chce w nas zabic.
Zamiast -jak mowi stara piosenka-"cichym szeptem przy kolacji' bedziemy mowic pelnym glosem przy sniadaniu:)
POtega tzw.syjonizmu polega nie na tym co syjonzm moze zrobic ale- jak powiedzial kiedys byly super szpieg z KGB-na tym w co ludzie wierza ,ze syjonizm moze zrobic Smile
To kolos na glinianych nogach ,ktory-jak termity-osiaga sukcesy tylko w ciemnosciach.Wydobyty na swiatlo dzienne-szkoda slow:)
Stanislaw Moniuszko napisal kiedys piesn pt."PSTRAG".
Pozwolcie ,ze na zakonczenie zacytuje pointe z tej piesni:

"Dopoki woda czysta-bezpieczny bedzie pstrag..."
Dobranoc.Zycze powodzenia Smile
Good night.And good luck...

Jerzy Ulicki-Rek
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:00, 05 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J eszcze cos sprowokowane przez inny wpis DeTe.Zaczelo sie od:

"Postby
DeTe » 05 Feb 2010 07:50 am

Gorące zimowe życzenia dla naszych Czytelników na ten Nowy Rok! Oraz letnie – dla naszych Czytelników na półkuli południowej! Pomyśleliśmy sobie, że w tym miesiącu rozpoczniemy Łączenie Punktów od przywitania nowego roku i refleksji na temat starego: rok 2009 był naprawdę powalający i to na wiele różnych sposobów."... a skonczylo sie-dlaczego -nie wiem- na:

"Re: Przegląd wydarzeń 2009 roku

Postby Jerzy Ulicki-Rek » 05 Feb 2010 10:54 am

Doskonaly material.Prosto,jasno,bez dwuznacznikow:)
Czytajac to,nie wiem slad i dlaczego,przyszlo mi do glowy cos zupelnie -pozornie-nie zwiazanego z artykulem.

Jakimi drogami moje podswiadome myslenie zawiodlo mnie w tym momencie do "Ballady o panu-Twardowskim-nie pytajcie.Nie mam pojecia.

Poczytajcie...

Nie wiem ilu z was pamieta (bo o to ilu z was o tym slyszalo nie chce pytac aby nie pozbawiac sie reszty zludzen) te wlasnie ballade?
Tym ,ktorzy nie pamietaja przypomne:
Pan Twardowski podpisuje cyrograf z diablem.

Oczywiscie mie za darmo tylko za dusze z jednym warunkiem...

Takim warunkiem w tym przypadku,jaki musial spelnic p.Twardowski aby zrezygnowac ze wspaniale zycia jakie mu fundowal i oplacal diabel:) czyli innymi slowymi :zrezygnowac z zabawy po pachy po to tylko ,zeby dotrzymac "nobile verbum"?Slowa szlacheckiego honoru...
Ot dylemat...
Punkt trzeci mowil bowiem ,ze jedynym miejsce gdzie diabekl bedzie mogl odebrac swoj dlug jest RZYM...
(....) Ty kiedy lata przebiega miales pojechac do Rzymu ,by tam cie porawc jak swego../Juz i siedem lat ucieklo...Cyrograf nadal nie sluzy.../Ty-czarami dreczac pieklo,ani myslisz o podrozy..(...)

Ale-szukajac dziury w calym diabel znalazl sposob.
Ktoregos dnia p.Twradowski zawital do karczmy ,ktora nazywala sie .."RZYM"

(...) ale zemsta,choc leniwa,nagnala ciwe w nasze sieci/Ta karczma-"RZYM" sie nazywa,klade areszt na waszeci..(...)
W tym momencie p.Twardowski dal plame: zamiast wynajac adwokata,ktora bez problemu udowdnil by przed sadem ,ze umowa nie odnosi sie do niczego innego o nazwie "RZYM" -oprocza miasta samego, p.Twardowski ZAAKCEPTOWAL logike diabla..

Ale nawet wtedy!!!!!! ofiara ma mozliwosci obrony ZGODNIE Z PODPISANA UMOWA!!!!!!!
"Chcesz moja dusze-spelnij moje 3 zyczenia!!!"

(Cos jak w banku!Chcesz swoje pieniadze z powrotem?Spelnij moje 3 zyyczenia...Wolne zarty...)

Ale tak bylo:diabel musi sluchac swojego dluznika!!

Ten,w ramach umowy spelnia prosby swojego klienta:
(..) skrec mi przy tym biczyk z piasku,abymn mial czym konia chlostac
i wybuduj gmach w tym lasku
bym mial gdzie na popas zostac.."

Potem nastepuja architektoniczne detale tego gmachu od fundamentow i jego wysokosci, az po dach...

(...)wysoki na szczyt Krepaku..
Z BROD ZYDOWSKICH MA BYC STRZECHA
podbita nasieniem z maku..(...)

[b]Czytacie?Te "mowe nienawisci?" SmileSmileSmile
Przeciez to sie kwalifikuje pod podzeganie do zbrodni (chyba ,ze zdarli te brody zywych a to jeszcze gorzej) bo przeciez TYLE brod na dobra strzeche trzeba skad wziac!!
Pozwolcie ,ze korzystajac z doswiadczenia w branzy budowlanej policze...Wysokosc gmachu porownana z wysokscia szczytu zwanego Krepak...minimalna ilosc metrow kw w odniesieniu do budynku handlowo-rekreacyjnego...
Wychodzi mi....6 000 000 brod zydowskich..
Jaki budzet to wytrzyma...Nie mowiac juz o karach za podawanie "falszywych informacji o pobycie ofiar holokaustu"...

A co zlego z dachem?


Diabel zabezpieczajac swoj interes w tej umowie ( co tez jest ciekawe,bo logicznie i bajkowo- taka umowa byla jasna:"ty mnie dusze -a ja musze..." bez zadnych kruczkow prawnych dajacych szanse sprzedawcy duszy) .
Tutaj jednak okazuje sie ,ze i ofiara musi spelnic warunek ,ktory urwie jej glowe...no dusze...
(Pomyslcie; diabel tak bardzo wierzy w HONOR swojej ofiary ,ze nie protestuje przeciwko umieszczeniu takiej klauzuli w cyrografowej umowie!!!)


Wracajac do dylematu p.Twardowskiego...

Wszystko jest "cool' ,jak to sie teraz popularnie chrzaka , do momentu gdy trzeba placic..
Wyglada na to ,ze grzeszne uciechy i zbytki byly wazniejsze dla mosci Twardowskiego niz -od wiekow swiete-slowo honoru.


Co wybrac:balange czy honor?


Po raz pierwszy poeta pokazuje nam moment ,w ktorym stare ,odwieczne wartosci poszly do lamusa a "nowe' wygralo...

Ale -pomimo optymistycznej i dwuznaczenej wspolczesnie pointy ballady,gdzie widok p.Twardowskie przestraszyl nawet szatana:) prawda jest taka :diabel uciekl NIE OTRZYMAWSZY DUSZY KLIENTA...

Czyli -dobro wygralo...
Jakie dobro?Takie ,ze p.Twardowski TERAZ dopiero na zasadzie"hulaj dusza,piekla nie ma" bedzie mogl poszalec?
A co z tym dobrem,ktore nazywalo sie "slowo honoru"?
Czyzby bylo mniej wazne niz wesole orgie?
Bo taki wniosek odnosze po kolejnym przeczytaniu tej sympatycznej ballady..
Czyli---kto tu NAPRAWDE PRZEGRAL....?



Jerzy Ulicki-Rek
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:00, 06 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laureat „Pokojowej Nagrody Nobla” (pomimo, że był znany z haniebnych zbrodni i mordów Palestyńczyków), były premier Izraela Menachem Begin, precyzyjnie wyjaśnił stanowisko, cel Żydów i istnienia dzisiejszego Izraela, mówiąc: „Nasza rasa (mówiąc o żydach) jest Rasą Mistrzów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy”. - Menachem Begin. (za: Carter, Jimmy. Keeping Faith. Memoirs of a President. New York: Bantam, 1982. (Pamiętniki prezydenta Cartera).
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 06 Lut '10   Temat postu: WALESA w Stanach 29 stycznia 20101 ! Odpowiedz z cytatem

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=39&t=6793&p=19980#p19980


WALESA W USA ,29 styczen 2010 !

Postby
Jerzy Ulicki-Rek 06 Feb 2010 12:41 pm

Poczytajcie.Cos ciekawego:Walesa w Stanach 29 stycznia b.r. wyraza poparcie dla republikanina ,Adama Andrzejewskiego ,ktory kandyduje na stanowisko gubernatora stana Illinois.
Ciekawe skad Walesa wiedzial o takim stanie?
I co go tak nagle natchnelo?
A przy okazji wyglasza takie zlote mysli:

"Ameryka kroczy w kierunku socjalizmu".
A do tego ta propaganda budujaca ponownie mit Walesy ,ktory wlasnym srubokretem rozkrecil komunizm...
Dzisiaj wiemy juz ,ze to byl mit..

O co tu chodzi?

Zobaczcie sami:

http://www.rightpost.com/videos/lech-wa ... -socialism


" Lech Walesa: America Is Stepping Towards Socialism

On Jan 29, 2010 Lech Walesa, the former President of Poland, came to Chicago to support Republican Adam Adrzejewski for Illinois for governor in the primary election because he agrees with the candidate’s platform of exposing corruption. He believes the U.S. no longer leads the world morally or politically. When asked, he also stated that the U.S. is moving towards socialism.

Jerzy Ulicki-Rek
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:54, 06 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Putin o Polsce 14.02.2008 (polskie napisy)

http://pl.youtube.com/watch?v=p4nHLmfbFQc

Jerzy Ulicki-Rek


Ten film wideo został usunięty z powodu naruszenia warunków korzystania z serwisu. :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 07 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porfirij napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Putin o Polsce 14.02.2008 (polskie napisy)

http://pl.youtube.com/watch?v=p4nHLmfbFQc

Jerzy Ulicki-Rek


Ten film wideo został usunięty z powodu naruszenia warunków korzystania z serwisu. :/


Byla w okresie stalinowskich ,wtedt gdy rzeki plynely krwia. taka piosenka :
"Ja drugoj takoj strany nie znaju,gdie tak wolno dyszyt czelowiek".
Nie ma to jak wolnosc ..Slowa tez...
**********
"Pierwsza Dama Rzeczypospolitej Obojga Narodów, żydowska Matka Polskich Dzieci Sikorskiego"
W odróżnieniu od wszystkich dotychczasowych prezydentów RP Radek Sikorski nie będzie musiał ukrywać żydowskiego pochodzenia swojej żony, Anne Appelbaum która ma nawet nazwisko podobne do: Bona, co przyniosła z Ziemi Włoskiej do Polski nie tylko włoszczyznę ale i kulturę dworsko-żydowską. "

Male sprostowanie:jesli zona p.Sikorskiego jest Zydowka( a jest) wiec jego dzieci nie moga byc"polskie".

Zrodlo:sowa

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:17, 07 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:

Musze chyba naoliwic moje strzelawki.
Wyglada na to ,ze wktorce beda potrzebne.


Amunicja do karabinu snajperskiego SWD jest pakowana po 460 sztuk. Ale ja niczego nie sugeruję. Wink
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:08, 08 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta cena to z wysylka czy bez?Smile....


" Jerzy Ulicki-Rek »
26 Jan 2010 11:02 am

Zbliza sie rocznica wyzwolenia obozu w Oswiecimiu a wiec swietna okazja ,ktorzy w holokaustycznej kuchni pichca przez caly rok,zrobili nam HOLO- bigos swiateczny z tego co pod reka.Pan Weiss jest jednym z gorliwych kucharzy.ponizej kilka slow mojej oceny do tego co wypichcial p.Weiss.
Calosc "wypieku" -ponizej.
Dlaczego ,ze to wlasnie bedziecie mieli gdy przeczytacie do knca ten antypolski paszkwil.

Panie Weiss ,nawet tutaj,w w tej chwili wylazi z Pana ta brzydka morda ,ktora tak desperacko probuje ukryc.
Pisze Pan,:"(...)"Boże, nie wiem gdzie byłeś, powinieneś być i działać inaczej,(...)i w ten sposob sugeruje Pan ,ze Bog musi sie Panu tlumaczyc z tego gdzie byl i dlaczego nie zrobil tego co by Panu pasowalo...
To wlasnie nazywam 'MORDA"
Osoba, po prostu ,wierzaca i UFAJACA powie:
"Boze nie wiem gdzie byles i dlaczego pozwoliles tylu ludziom umrzec-ale wierze gleboko ,ze ty,moj Boze wiesz co zrobic nawet jesli ja ,nieswiadomy, nie rozumiem tego co robisz z mojego punktu widzenia.

To jest wiara,panie Weiss.
To w co pan wierzy to geszeft z Panem Bogiem.



Jerzy Ulicki-Rek




""To czarna otchłań ludzkiej-nieludzkiej historii"

Były ambasador Izraela prof. Szewach Weiss, fot. Adam Ciereszko
PAP
Auschwitz-Birkenau to symbol zła. Miejsce, które stało się czarną otchłanią nieludzkiej historii - uważa były ambasador Izraela w Polsce, prof. Szewach Weiss. Radził Polakom, by mówiąc o Auschwitz, nigdy nie używali nazwy Oświęcim. - Trzeba używać nazw, których używali Niemcy; nie Brzezinka, lecz Birkenau, nie Oświęcim, a Auschwitz. Zostawmy to im, w ich języku - apelował.
W środę 27 stycznia przypada 65. rocznica wyzwolenia niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau.

- Auschwitz to symbol zła, ale nie tylko symbol. Tam zamordowano więcej niż milion ludzi. Milion Żydów i jeszcze dziesiątki tysięcy innych! Auschwitz stał się czarną otchłanią ludzkiej-nieludzkiej historii, a polska ziemia, która dla Żydów przez ponad 800 lat była ziemią wspólnego życia i spokoju, stała się przez Niemców przeklętą ziemią. Auschwitz to symbol barbarzyństwa, nieludzkości, rasizmu i ksenofobii" - powiedział Weiss.

Jak przypomniał, według żydowskiej tradycji (m.in. Talmudu zawierającego komentarze do pierwszych pięciu ksiąg Starego Testamentu) każdy, kto ratuje jednego człowieka, ratuje cały świat. - Bo każdy człowiek jest całym światem, a w Auschwitz setki tysiące ludzi znalazło się w jednym dniu w nieludzkiej sytuacji - podkreślił. - To był inny świat, bez żadnych wartości, życie człowieka straciło wartość, człowiek stał się muchą, był niczym, upadł podstawowy honor ludzki, podstawowa kultura, podstawowe zwyczaje ludzkie, wszędzie tylko śmierć - mówił.

W opinii Weissa, Polacy w rozmowach o Auschwitz nie powinni używać słowa Oświęcim. - Nie używajcie tego słowa Oświęcim, ale Auschwitz-Birkenau, ponieważ Oświęcim był i jest polskim miasteczkiem, w którym przed wojną żyło razem w zgodzie mniej więcej 20 tys. mieszkańców, pół na pół, Żydzi i Polacy - przypomniał profesor. - Obozy zagłady to były nazistowskie, niemieckie, hitlerowskie wyspy na polskim oceanie. Trzeba używać nazw, których używali Niemcy; nie Brzezinka, lecz Birkenau, nie Oświęcim, a Auschwitz, zostawmy to im, w ich języku - apelował.

W jego opinii, dzień wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau można określić "jako początek próby odnowienia wartości ludzkich na świecie". - Czy się owo odnowienie udało, to tego jeszcze nie wiemy - zaznaczył.

- Kiedy 27 stycznia 1945 roku armia radziecka otworzyła bramę Auschwitz z tą cyniczną tablicą "Arbeit macht frei", to było jakby otwarcie bram na nasz raj, na naszą wolność - mówił profesor. Jak jednak zastrzegł, wolność ta dotyczyła tylko kilku tysięcy osób, gdyż większość pozostałych przy życiu więźniów została zamordowana na miejscu w ciągu kilku miesięcy przed wyzwoleniem lub zginęła w "marszach śmierci". - Tragedia trwała do ostatniego dnia, do 8 maja 1945 r. Faszyści, Niemcy, próbowali dalej wykonywać swoje przeklęte, barbarzyńskie wezwanie - akcentował Weiss.

Według niego, opisując Auschwitz nie wolno zapominać, że "to ludzie ludziom zgotowali ten los". - Czy Auschwitz to jest miejsce, gdzie szatan rządził? Nie. Czy to jest miejsce na innej planecie? Też nie. To było tu, to stworzyli ludzie, na tym miejscu pracowali dzień i noc ludzie. Każdy z nich miał matkę i mordował matki, większość z nich miała dzieci. Być może rano jedli śniadanie ze swoimi córeczkami, może rano ojciec grał im jeszcze na zrabowanym od Żydów fortepianie, może słuchali tam zrabowanych płyt, muzyki Beethovena. Zjedli sobie śniadanko, a potem szli do pracy, by palić, dusić, mielić kości innych córeczek! To jest właśnie Auschwitz - podkreślił.

Weiss wykluczył także możliwość przebaczenia Niemcom zbrodni Holokaustu. - Nie ma wybaczenia i nigdy nie będzie wybaczenia. Była sprawa odszkodowań, ale to, co nam oddali osobiście, ogólnie, kolektywnie narodowi żydowskiemu, to jest może 1 proc. zrabowanego mienia żydowskiego. Nigdy nie było odszkodowania za krew" - stwierdził.

Weiss wyraził żal, że po wojnie komunistyczne władze Polski zerwały stosunki z Izraelem. Za "sytuację absurdalną" uznał kilkupokoleniowy brak dialogu Żydów z Polakami. Zaznaczył jednak, że od czasu, gdy Polska odzyskała pełną suwerenność w 1989 r., sytuacja ta zaczęła się poprawiać. Jako przykład podał izraelską reakcję po kradzieży grudniowej kradzieży tablicy "Arbeit macht frei" znad bramy obozu Auschwitz-Birkenau.

- Jaka była reakcja w Izraelu? Byłem tam wtedy, ja żyję w Izraelu. Otóż nie oskarżano stereotypowo Polski, pierwszy raz nie czułem żadnego antypolonizmu między Żydami. Było nam smutno, było wam smutno, myśmy mieli nadzieję, że polskie służby bezpieczeństwa i policja ją znajdzie, i znaleźliście. Pierwszy raz czułem, że coś się zmieniło" - mówił Weiss. Jak podkreślił, kradzież napisu była dla niego "papierkiem lakmusowym" i "sejsmografem" nowych relacji między Żydami i Polakami. - Coś od nowa się zaczyna między nami, coś pozytywnego - dodał.

Zdaniem Weissa, Auschwitz wiąże się z powstaniem nowej, humanistycznej religii, której naczelnym hasłem jest "Nigdy więcej". Zaznaczył, że hasło to musi być realizowane w praktyce, co oznacza twardą i konsekwentną reakcję na antyrasistowskie wystąpienia. - To "Nigdy więcej" ma mieć znaczenie uniwersalne. Nie chodzi o to, żeby tak wygodnie sobie siedzieć w Europie po tym wszystkim, odprawiać uroczystości żałobne i pozwalać jednym ludziom mordować innych, tłumacząc to "wewnętrzną sprawą". Jeśli chodzi o morderstwo, nie ma "wewnętrznych spraw" - mówił.

Kolejna publikacja ws. "polskiego obozu" - czytaj więcej.

Weiss przypomniał też, że w Izraelu, którego tożsamość narodowa jest ściśle związana z religią, Holokaust wywołał wiele pytań o obecność Boga w czasach Zagłady. - Pytano się: "Boże, gdzie byłeś wtedy, czy byłeś głuchy? Czy nie słyszałeś?". Na ogół odpowiada się, że nie możemy zrozumieć Boga, ale są i tacy, którzy mówią, że Bóg był wszędzie, bo Bóg jest odpowiedzialny za dobro i za zło - mówił.

- Ale - jak zaznaczył na koniec Weiss - na pytanie o obecność Boga w czasach Zagłady mam osobistą odpowiedź i jedyną: "Boże, nie wiem gdzie byłeś, powinieneś być i działać inaczej, ale jednak byłeś w sercach Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata". To jest jedyna odpowiedź, którą ja mam. Nie mam lepszej i nie mam innej".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:54, 09 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?gl=PL&h.....re=related
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 11 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszyscy jeszcze daja soba manipulowac.
Zobaczcie co podrzucil Hubal w naszym forum:

" Hubal » 11 Feb 2010 08:13 pm

Szwedeom lata to kolo 4 liter Laughing

Policja nie przejęła się zbytnio wagą przestępstwa. Tuż po otrzymaniu przez szwedzką prokuraturę Europejskiego Nakazu Aresztowania szef sekcji ds. zwalczania przestępczości międzynarodowej Bertil Olofsson stwierdził, że "kradzież napisu z Auschwitz będzie w Szwecji traktowana jak drobne przewinienie" Laughing


Kradzież napisu z Auschwitz będzie w Szwecji traktowana jak drobne przewinienie. Nie będziemy wysyłać patrolu, aby go znaleźć. Postępujemy zgodnie ze szwedzkim prawem i podejmujemy środki proporcjonalne do skali przestępstwa
Bertil Olofsson, szwedzka policja Laughing

To jest najlepsze

To jak kradzież przez zagranicznego turystę znaku drogowego ostrzegającego przed łosiami
Bertil Olofsson Laughing Laughing Laughing Laughing
+++



Jak to sie dzieje ,ze Zydzi na dzwiek slowa "praca' dostaja amoku:)?
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:41, 12 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
"Boże, nie wiem gdzie byłeś, powinieneś być i działać inaczej


słaby to Bóg, skoro może go zwykły człowiek strofować i pouczać. No chyba że ten człowiek czuje się Bogu równy.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, ... 287, 288, 289   » 
Strona 2 z 289

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Moje pierdoly
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile