W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Moje pierdoly  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
70 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 313236
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 ... 287, 288, 289   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:32, 22 Lut '10   Temat postu: Szef twierdzi ,ze masoneria jest manipulowana przez Zydow... Odpowiedz z cytatem

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=4&t=6949

Przeciez nie bede sie klocil z ekspertem:)

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:33, 24 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Starajac sie utrwalic na wieki nazistowskie symbole ,ich ukryci zwolennicy nie proznuja!!
Nie dajcie sie zwiesc pozornej ciszy!!!
Korzystaja z kazdej nadarzajacej sie okazjii!!!
Zima..Snieg..
Wydawac by sie moglo ,ze to czas dla dzieci i sanek..
Nic bardziej mylnego!!!



Nazi snowman!!!!Manhunt Continues!!!!

Germany Holds It's Breath As Manhunt Continues

Stuttgart, Germany - German authorities are investigating into who built a snowman with an uncanny resemblance to Nazi dictator Adolf Hitler.

The snowman, which was found outside the Schorndorf pub, near the southern city of Stuttgart.



Przebiegly wrog wykorzystuje kazda okazje aby nas zaatakowac!!!



Gruppenfuhrer Zydow niemieckich Ch.KNOBLOCH przypomina ,ze propagaowanie nazistowskich symboli jest niezgodne z prawem Smile







Podobnie bylo z krasnalem -nazista.
Czujny Zyd -zwiedzajacy -zauwazyl ,ze wystawiane rzezby podnosza reke w zakazanym gescie.
Sledztwo w toku...Smile

"A German artist, Ottmar Hoerl, made 700 of the gnomes for an exhibition entitled "Dancing with the Devil" at a Nuremberg art gallery.

A Jewish visitor to the gallery objected and lodged a complaint that Hoerl had violated German laws prohibiting the reproduction of Nazi symbols or slogans. "


Szczegoly:
http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=31&t=6953

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 26 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie zwiazki jaka debata:)

Antypolska zydowska strona po polsku wymierzona w Polakow wyszla z nastepna inicjatywa:)
Tym razem celem akcji jest: " (...) będzie przeprowadzenie jak najszerszych konsultacji społecznych dotyczących oczekiwań Polek i Polaków w zakresie regulacji prawnej związków pozamałżeńskich, w tym związków jednopłciowych.".

Domyslam sie ,ze te "konsultacje" przeprowadzone w Bialymstoku udowodnia ,ze 79.24 % Polakow nie marzy o niczym innym tylko o tym ,zeby byc pederastami a przeszkadza im w tym polski antysemityzm i prowincjonalne myslenie:)


Jerzy Ulicki-Rek
-------------------


"Napisano Autor Tytuł

23-02-2010 23:49
Mariusz Agnosiewicz (moderator)


Jakie związki partnerskie?
Debata w Białymstoku, 28 lutego

W niedzielę 28 lutego o godzinie 14.00 zapraszamy do Białegostoku. W klubokawiarni KopiLuwak (kopiluwak.com.pl/), ul. Sienkiewicza 9, odbędzie się debata związana z postulatem wprowadzenia w Polsce związków partnerskich. Na spotkanie zapraszają Kampania Przeciw Homofobii Białystok, Zieloni 2004 oraz Grupa Inicjatywna ds. związków partnerskich.
W spotkaniu udział wezmą goście z Grupy Inicjatywnej:

Yga Kostrzewa (Lambda Warszawa)
Mariusz Kurc (Kampania Przeciw Homofobii)
Krystian Legierski (Zieloni 2004)
Tomasz Szypuła (Kampania Przeciw Homofobii).


Celem debaty będzie przeprowadzenie jak najszerszych konsultacji społecznych dotyczących oczekiwań Polek i Polaków w zakresie regulacji prawnej związków pozamałżeńskich, w tym związków jednopłciowych.Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
więcej info: http://www.zwiazkipartnerskie.info"

http://psr.racjonalista.pl/index.php/s,35/d,7122"


-----------------------

Jedno trzeba przyznac naszym zydowskim starszym braciom:oferuja pelny serwis.
Ta sama gadzinowka informuje potencjalnych klientow o tym jak wystapic -oficjalnie- z kosciola katolickiego:)
Czyli krok po kroku: najpierw odrzucasz swoja wiare a potem powiedza ci jak zostac pederasta:)
Nie jestem osoba religijna ale nie przypominam sobie ,zebym musial podpisywac cos wtedy gdy babcia zabierala mnie ze soba do kosciola.Babcia chyba tez nie musiala nic podpisywac:)
Skad w takim razie ta deklaracja ?Smile

Zobaczcie jak wyglada formulka"wystapienia" przygotowana przez "KORASZEWSKIEGO" "AGNOSIEWICZA" i spolke
Jerzy Ulicki-Rek

"Akt apostazji - PSR
PSR » Inicjatywy społeczne

Akt apostazji

wzór

Miejscowość, data dd, mm, rr.


Imię i nazwisko
Zameldowany(-a) w ...................
przy ul. ............., kod...................
Urodzony ..........................................
Syn/Córka (pierwszy rodzic) oraz (drugi rodzic) (z domu .....................)
Ochrzczony(-a) w ................…… dnia ..............................
w parafii ....................w ..............................
Obecnie należący do parafii .................................................

AKT APOSTAZJI

oświadczenie woli

Ja, Imię Nazwisko, syn/córka ............…… i ......................, urodzony(-a) ...........…… roku w ..................., w pełni świadom(a) swej decyzji oraz jej konsekwencji, z własnej nieprzymuszonej woli poprzez ten dokument zrzekam się członkostwa w Kościele rzymskokatolickim.

Jestem osobą niewierzącą, zarówno w boga osobowego, jak i każdego innego boga, bożka czy inną siłę sprawczą, nadprzyrodzoną, ingerującą w jakikolwiek sposób w świat. W związku z tym moja przynależność do jakiejkolwiek organizacji o charakterze religijnym jest sprzeczna zarówno z wyznawanym przeze mnie światopoglądem, jak i w przypadku Kościoła rzymskokatolickiego z jego doktryną i KPKan. Informuję, że od lat nie uczestniczę w życiu Kościoła, nie biorę udziału w świętach i praktykach religijnych, ponadto głosiłem i głoszę prawdy stojące w sprzeczności z nauką Kościoła.

Jako wolny człowiek, a także na podstawie prawa zagwarantowanego przez konstytucję RP oraz zgodnie z KPKan, zrzekam się i rezygnuję z wszelkich moich powiązań i związku z Kościołem rzymskokatolickim, takich jak przyjęte sakramenty, z których część została przeprowadzona bez mej świadomej woli.

Domagam się dokonania odpowiedniej adnotacji w księgach parafialnych oraz wykreślenia mnie z wszelkich kościelnych rejestrów i statystyk. Mam szczerą nadzieję, że w związku z podjętą decyzją moje prawa jako obywatela i członka społeczeństwa nie będą ograniczane ani teraz, ani w przyszłości.

Dokonuję aktu apostazji w obecności dwóch świadków i proszę o pisemne potwierdzenie dokonania stosownej adnotacji w księdze chrztu.



..............................................
Składający

.........................................……
Przyjmujący



..............................................
Świadek

................................................
Świadek

Pobierz wzór w formacie: doc, pdf, rtf, odt



Zobacz także te strony:
Apostazja czyli wystąpienie z Kościoła
Jak zostać ekskomunikowanym
Jestem odchrzczony
Watykan ułatwia apostazję
Kościół Katolicki a ochrona danych osobowych

Po przeczytaniu tego tekstu, czytelnicy często wybierają też:
Jak zostać ekskomunikowanym
Apostazja czyli wystąpienie z Kościoła""

-------
Od siebie moge dodac ,ze sa rowniez tacy ,ktorzy po przeczytaniu tego tekstu "czesto wybieraja tez" :


1Gdzie mozna tanio kupic "Kalasznikowa"
2.Czy kazda amunicja kal.7,62 bedzie pasowac do "Kalsznikowa?"
3.Jaka jest skutecznosc razenia AK47 ?

Polecamy .

Jerzy Ulicki-Rek

Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:24, 27 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czyli krok po kroku: najpierw odrzucasz swoja wiare a potem powiedza ci jak zostac pederasta:)


A na samym końcu wyśmieją wszystkich polskich idiotów którzy kupili żydowską propagandę jako przejaw tolerancji i bycia modnym. I tylko odbyt nie jednego rozboli na stare lata, bo głowa pozbawiona mózgu nie powinna... Laughing
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:29, 27 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zwiazku z tym trzeba teraz potraktowac sprawe powaznie:co mowi "polskie" prawo odnosnie posiadania broni ?
Czy mozna miec w domu Kalasznikowa?
Ja moge zalatawic chinskie "Kalachy" po 160 amerykanskich dolarow .
Sa chetni?

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:25, 27 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolenie na broń da się załatwić, więc i KBK-AK/MS chętnie zakupię. Z obsługą raczej nie będzie problemu, ponieważ Państwo Polskie zapewniło mi 2-letnie szkolenie. Musiałem być niezły, bo po każdym strzelaniu jechałem sobie na pięć dni urlopu. (Dochodziła do tego dobra znajomość córki szefa sztabu). Smile

Przysięga jaką składałem jest nadal aktualna, więc walka z wrogiem, obrona honoru i granic naszej Ojczyzny będzie raczej zgodna z obowiązującą i prawomocną jej (tej przysięgi) treścią. Nie uznaję Polski jako euroregionu, choćby stanowiły o tym dziesiątki traktatów lesbijskich. Uważam te wątpliwej jakości dokumenty za nieważne, bo podpisane bez referendum, więc wbrew woli Polaków.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:09, 27 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dark_tech
Wyslalem ci e-mail.

.............

Zagladnijcie tutaj ,zeby wylapac sens calosci bo wtedy moj koncowy wpis bedzie jasny.

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=6996

"DeTe wrote:
Wniosek?
Żeby zostać miss, trzeba popierać żydowskie lobby.


De Te
Oczywiscie.Przeciez to ich pomysl na zrobienie pieniedzy z jednej strony (reklama,lapowki,szantaz moralny) i oglupianie (poprzez zanizanie bariery intelektualnej) widza z drugiej,w tym samym czasie.
("Bedziesz ladna i chetna to nie musisz sie uczyc")

Oni tego nie moga,z woli Bozej byc moze -ukryc

Moja teoria mowi tak:
Dobry Bog ,gdy zobaczyl jakie numery wrabia jego prototyp, to sie przestarszyl.
Za pozno bylo aby proces odwrocic (to byl przeciez JEDNORAZOWY AKT STWORZENIA) ,z drugiej strony madrosc Boska przewidziala holocaust jaki jego dzielo mogloby by stworzyc na ziemii.
Jedynym wyjsciem bylo-boskim decretem- wprowadzenie malej poprawki:
"Widzac co robicie mialem ochote was zgladzic.Biorac jednak pod uwage ,ze to ja was stworzylem ,to ja ponosze za to wine.
Macie racje mowiac mi"Jakiego mnie panie Boze stworzyles takiego mnie masz".
Z drugiej strony przerazenie mnie ogarnia gdy pomysle do czego jestescier zdolni.
Moj szef byl bardzo niezadowolony z mojego dziela...
Oczywiscie ,ze moj szef..A wy myslicie ,ze ja sie z wami mecze na ochotnika?
Zniszczyc was nie moge ale moge wyposazyc kazdego z was w system ostrzegawczy ,ktorego -taka jest moja wola- ktorego nie bedziecie w stanie wylaczyc.We wszystkim co bedziecie robic bedziecie musieli mowic prawde o tym jacy jestescie.
Bedziecie na pewno w stanie maipulowac ta prawda.Zdaje sobie z tego sprawe.
Ale ci ,ktorzy mysla beda z daleka wiedzic swiatlo ostrzegawcze"

Tak to wlasnie bylo Very Happy
I tak zostalo... Very Happy
On moga te prawde mowic na tysiace roznych sposob ,po to aby ja ukryc.
Ale powiedziec ja MUSZA.
Szef tak zadecydowal.... Very Happy Very Happy

Jerzy Ulicki-Rek
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:16, 27 Lut '10   Temat postu: DLACZEGO MAM WYBIERAĆ MIĘDZY ZŁEM WIĘKSZYM A MNIEJSZYM Odpowiedz z cytatem

DLACZEGO MAM WYBIERAĆ MIĘDZY ZŁEM WIĘKSZYM A MNIEJSZYM
by Jerzy Ulicki-Rek » 27 Feb 2010 12:12 pm

Nareszcie ktos ma odwage zadac proste ,podstawowe pytanie!
Bo kiedys jak mowil moj pradziadek ludzie wybierali pomiedzy dobrem a zlem....

Jerzy Ulicki-Rek

.....
"DLACZEGO MAM WYBIERAĆ MIĘDZY ZŁEM WIĘKSZYM A MNIEJSZYM?


W prasie prawicowej (patriotycznej) pojawiły się nawoływonia do walki z gloryfikacją komuny. Od początku tzw. "transformacji ustrojowej" wnikliwie śledzę "głosy" z prasy i innych mediów i jakoś nie jestem w stanie zauważyć gdziekolwiek gloryfikacji komuny, nawet w postkomunie. U nich jest wręcz jak najdalsze omijanie tematu komuny, natomiast uwydatniane są "zasługi" postkomuny w tzw. "demontarzu" tego systemu. Bo też i głownie ich - do spółki z wyselekcjowanymi "Bolkami" - "zasługą" jest zawłaszczenie mafijnymi metodami praktycznie całego państwa pod pozorem "demokracji". Z kąd więc takie apele ? - Z niezrozumienia. Czym innym jest gloryfikacja a zupełnie czym innym porównanie. Gloryfikacją jest zamknięcie się na argumenty nawet najbardziej logiczne, porównanie zaś jest przeciwstawianie sobie argumentów.
A to że dzisiejsza Polska rzeczywistość nie wytrzymuje konkurencji na argumenty z np. przedostatnim okresem komuny nie znaczy że komunę się gloryfikuje, a jedynie że po 1989 roku stworzona została o wiele gotrsza rzeczywistość !!! - Niech to dotrze w końcu do "patriotów" bo inaczej zostaną bezmózgowcami podobnymi do części "transformatorów" !!!
A do poznania tej rzeczywistości nie trzeba sięgać nawet do lat 90-tych, jednych z najbardziej zbodniczych czasów w dziejach Rzeczypospolitej, zaraz po "staliniźmie". Wystarczy tylko prześledzić w dzisiejszych dniach zeznania przed komisjami szefów dwóch specsłużb CBA i ABW - zeznania o bardzo niewielkiej, ułamkowej procenta zawartości dopuszczonej do publicznej wiadomości. Już tylko z nich wyłania się obraz zbrodniczego, oplątanego pajęczą siatką mafijnych powiązań państwa stworzonego po 1989 roku a przygotowywanego do takiego w latach 80-tych.
Ze jest inaczej niech mi ktoś spróbuje udowodnić w merytorycznej dyskusji na argumenty, a nie na puste "okrągłosłowie" zalewane "słowotokiem" nie dopuszczającym innych jak to jest w mediach. Moje argumenty na poparcie powyższego widoczne są w codziennym życiu zwykłych ludzi (osobiście doświadczyłem) na każdym kroku nie sięgając do drastycznych sytuacji typu Państwa Olewników i tysięcy podobnych nie ujawnionych czy też nagłośnionych nie mówiąc już o "drobnych" typu prześladowań w tzw. "wolnym", "demokratycznym" państwie Grzegorza Brauna (Gazeta Polska Nr ,
działaczy ujawniających patologie i bezprawie w "Aferach i Bezprawiu" i dziesiątków tysięcy zwykłych obywateli walczących o normalny byt dla siebie i swoich rodzin.
W jakiejś z audycji radiowych opcji Polskiej, patriotycznej była mowa o kandydatach na "Prezydenta", m. inn. że nawet z zaciśniętymi zębami pójdziemy głosować na L. Kaczyńskiego, z braku innej alternatywy zmuszeni będziemy wybierać "mniejsze" zło. - NIE - DOŚĆ WYBIERANIA ZŁA !!! - NIE BĘDĘ WIĘCEJ WYBIERAŁ ŻADNEGO OBCEGO ZŁA !!! - JEŻELI BĘDĘ MUSIAŁ WYBIERAĆ JAKIEŚ ZŁO TO WYBIORĘ SWOJE - "kAŁASZNIKOWA" DO ZROBIENIA PORZĄDKU Z OBCYM ZŁEM !!!"

Marek Chrapan

........................
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Jerzy Ulicki-Rek


Joined: 06 Nov 2007 01:10 pm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:04, 28 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:

PostWysłany: 13:09, 27 Lut '10 Temat postu:
Dark_tech
Wyslalem ci e-mail.


Dawno? Bo sprawdziłem pocztę i nic nie dotarło. Question
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:38, 28 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkTech napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:

PostWysłany: 13:09, 27 Lut '10 Temat postu:
Dark_tech
Wyslalem ci e-mail.


Dawno? Bo sprawdziłem pocztę i nic nie dotarło. Question


Wczoraj po poludniu.
Poczekaj,jesli nie przyjdzie dzisiaj wysle raz jeszcze.
Jerzy

****************
"Radyklany ruch pro-pederastyczny jest zydowskim dzieckiem"
Ponizej znajdziecie dowod-raz na zawsze-ze radykalny ruch na rzecz pederastow i innych zboczencow jest zorganizowany i sterowany przez Zydow.

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=39&t=7014&p=20413#p20413

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:52, 01 Mar '10   Temat postu: "5 lat dla malolatow za anysemityzm ! ":) Odpowiedz z cytatem

"5 lat dla malolatow za anysemityzm ! "Smile

by Jerzy Ulicki-Rek » 01 Mar 2010 03:03 am

Hiszpania: Dzieci piszą listy do ambasadora Izraela. "Zabijacie dla pieniędzy"
tan, PAP2010-02-28, ostatnia aktualizacja 2010-02-28 23:20

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Izraela złożyło formalny protest na ręce ambasadora Hiszpanii w Tel Awiwie Alvaro Iranzo przeciwko rozpowszechnianiu antysemityzmu i antysyjonizmu w hiszpańskich szkołach.Ambasada Izraela w Madrycie otrzymała dziesiątki listów od dzieci w wieku od pięciu do sześciu lat, w których oskarżały one Izraelczyków o zabijanie dzieci.

Listy, skierowane do izraelskiego ambasadora Rafaela Schutza, zawierały takie sformułowania jak: "Żydzi zabijają dla pieniędzy", "trzeba ewakuować kraj (Izrael - przyp. red.) dla Palestyńczyków", "idźcie sobie tam, gdzie ktoś was przyjmie".

Izrael uznał sprawę za "bardzo poważną".


- Na razie nie wiadomo, o jakie dzieci ani o jakie szkoły chodzi - wyjaśnił pracownik Ambasady Hiszpanii Juan Barba. Nie wiadomo też, czy listy były pisane z "inicjatywy własnej", czy też za sprawą nauczycieli, co byłoby o wiele poważniejsze.

MSZ Izraela wyraziło przypuszczenie, ze kampania mogła zostać zorganizowana poza hiszpańskim systemem edukacyjnym, ale uzyskała zgodę szkół na jej przeprowadzenie.

Hiszpańskie źródła rządowe wyjaśniły, że "kampania jest prywatna i nie wpisuje się w politykę hiszpańskiego Ministerstwa Edukacji".

MSZ Izraela zwrócił się do rządu Hiszpanii o "podjęcie działań w celu ukrócenia kampanii".


http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... aela_.html

Jerzy Ulicki-Rek
Wolna Polska zaczyna sie tutaj

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=3&t=7027
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 01 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1 marca ,po odsiedzeniu 5 lat za brak wiary w jedyna i sluszna wersje historii,wyszedl na wolnosc Ernst Zundel.
W sumie siedzial 7 lat:2 lata w kanadyjskim wieziniu i 5 w Niemczech.
Zwolnilo sie miejsce..
Zobaczymy kogo teraz wsadza za holo-herezje?

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 01 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
1 marca ,po odsiedzeniu 5 lat za brak wiary w jedyna i sluszna wersje historii,wyszedl na wolnosc Ernst Zundel.


Wyszedł jako wierzący? Jeśli nie, to zmarnowane 7 lat więzienia jest kolejnym gwoździem do trumny żydokomuny która nie ma lepszych metod na zamknięcie ust człowiekowi żyjącemu w prawdzie. Jesteśmy lepsi od tych oszustów. Mamy dowody których im brakuje. Zamknięcie w więzieniu człowieka domagającego się wyjaśnienia prawdy, przypomina mi zachowanie dziecka które tupie nóżkami gdy uprze się aby kupić mu lizaka. Nie ma argumentów, tylko tępy upór.
Nie wierzysz w holokaust? - Do paki.
A powinno być tak:
Nie wierzysz w holokaust? Powiedz dlaczego. Wyjaśnimy tobie wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Podważasz którąkolwiek z naszych rewelacji? Mamy milion dowodów na to że twój punkt widzenia nie jest słuszny.
Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale ostatnio coraz częściej mówi się nie tylko o antysemityzmie, lecz także o antysyjonizmie jako zjawisku podlegającym ściganiu przez żydokomunistyczne szwadrony "prawdy objawionej".
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:45, 02 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co czytam to wiezienie nie zdolalo wplynac na poglady Ernsta Zundela:)
Mowi ,ze musi troche schudnac bo przytyl i poddac sie dokladnym badaniom lekarskim.
.....


Wtorek 2 marca. 10,30

Kilka minut temu rozmawialem z pracownica zydowskiej ambasady w Canberze.
Przestawilem sie jej oczywiscie pelnym imieniem i nawiskiem ,zaznaczylem ,ze jestem politycznym wrogiem ich panstwa i wszystkiego co ono reprezentuje iwyjasnilem ,ze mam zammiar pojechac do Izraela aby na miejscu zobaczyc co sie tam dzieje a potem zdac relacje z mojej wizyty -naszym Czytelnikom.
Zaznaczylem rowniez ,ze -biorac pod uwage grozby i pogrozki jakie regularnie otrzymuje zwiazane z moimi pogladami na holokaustyk--chcialbym miec jakas gwarancje ,ze wroce zywy:)
Pani zapytala mnie jakiego paszportu uzywam,powiedziala mi ,ze wize na 90 dni wbija mi PO przylocie do Izraela.

(A jesli zdecyduja ,ze mi nie dadza wizy to wroce?I cala wyprawa na nic?)

Troche gorzej bylo z odpowiedzia na moje pytanie odnosnie wizyty w GAZIE bo to-jak zaznaczylem jest jedym powodem mojej ewntualnej wizyty.
Do Gazy osoby prywatne i postronne nie maja wstepu powiedziala mi pracownica zydowskiej ambasady.
Tylko ciezrowki z pomoca humanitarna ( wynika z tego ,ze takowa jest potrzebna a to juz mowi samo za siebie) moga przekraczac posterunki kontrolne.
To znaczy ,stwierdzilem ,ze prawda jest to ,ze zamieniliscie Gaze w oboz koncentracyjny.
"Nie nie,ciezarowki z pomoca humanistarna moga wjezdzac.Nawet Egipt zamknal wstep do Gazy" uslyszalem w odpowiedzi.
Podziekowalem,do widzenia..
Powiedzenie mowi ,ze podroze ksztalca.Czasami gdy podroz jest niemozliwa mozna sie czegos nauczyc z jednego telefonu.

Jerzy Ulicki-Rek
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:16, 02 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Szpiegowanie swoich.
ONI nas obserwuja."

No i co z tego? Niech sie boja Smile

Jerzy




Spying on Americans has
become big business

Cryptome: They're watching

http://www.brasschecktv.com/page/814.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:46, 02 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Handel psami:)

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=39&t=7061

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=39&t=7063

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:29, 03 Mar '10   Temat postu: Co myslisz? Odpowiedz z cytatem

* Edit post
* Delete post
* Report this post
* Information
* Reply with quote

Co myslisz?

Postby Jerzy Ulicki-Rek » 02 Mar 2010 11:46 pm
Nie badz bierny,powiedz co myslisz.

Kim Twoim zdaniem jest Ernst Zundel?

Kryminalista?

Wariatem?

Czy bojownikiem o wolnosc slowa?

Wejdz tutaj i glosuj (po prawej stronie na dole)

http://revisionistreview.blogspot.com/

Jerzy
Wolna Polska zaczyna sie tutaj


...........................

Re: Co myslisz?

Postby jasiek z toronto
03 Mar 2010 01:12 am

Nie chce myslec na ten temat. Zundell nie jest moim obiektem zainteresowania i nie jestem w stanie okreslic "niuanse" w j. angielskim i j. niemieckim. Byc moze ma racje, byc moze nie. Nie wiem. Poprostu nie wiem i nawet nie chce wiedziec...
Koncetruje sie na "niuansach" w j. polskim i problemach wlasnego narodu, bo jest dla mnie najwazniejszy takim jakim jest w chwili obecnej...
===========================
jasiek z toronto
>>>>>>>>>>>>>>>>>


Re: Co myslisz?

Postby Jerzy Ulicki-Rek
03 Mar 2010 04:20 am

Jan
Uwazasz ,ze popelniasz w tym momencie blad.

To co robi Zundel to domaganie sie prawa do wolnosci slowa ,wypowiedzi i watpliwosci.
Naturalnie ,ze jako Polak i patriota nie zgadzam sie z nim jesli chodzi o chwalenie Hitlera:)
Z drugiej strony -jako czlowiek i humanista ,ktory poznal troche historie nie dziwie sie tym Niemcom ,ktory poczatkowy okres rzadu hitlerowskiego chwala.
Przywrocil im godnosc i nadal pracy sens.

Z ich punktu widzenia( i z tym sie absolutnie zgadzam) nalezy mu sie pochwala.
Co bylo potem to inna sprawa:)

Broniac swojego narodu przed oczernianiem Zundel ma ponownie racje.

Podkresla ,ze nie ma zadnych dowodow na to ,ze historie fantastyczne opowiadane przez swiadkow maja cos wspolnego z rzeczywistoscia.
Takich ludzi nie powinno sie pakowac do wiezienia.

A skoro sie to robi to automatycznie potwierdza sie fakt ,ze maja racje.

Bez upadku holo-mitu ,moim zdaniem, nie ma mowy o zadnych zmianach.
Trucizna zydowska ,ktorej tenze mit jest glownym i podstawowym skladnikiem jest zbyt silna.
Wyobraz sobie przez chwile co bedzie gdy holo-mit zostanie OFICJALNIE obalony?
Jak myslisz:jak bedzie wtedy wygladalo ludzkie myslenie i zaufanie do tego co pochodzi z zydowskich zrodel czyli 99% wszystkich mass mediow?
Nie rozwiazemy problemow naszego narodu bez wyjasnienia holo-sprawy do konca.

Jerzy

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=39&t=7068
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:54, 03 Mar '10   Temat postu: Stefan Michnik z wizyta w Polsce:) Odpowiedz z cytatem

Stefan Michnik z wizyta w Polsce:)

Az zal serce sciska ,ze to tylko swietny zart...Sznur by sie znalazl...latarni tez jeszcze nie sprzedali...Smile

Jerzy Ulicki-Rek

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
papabempa




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 03 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za kalaszem to ja w swojej wizji latałem juz 8lat temu,pisząc Miasto Zakazane.A jak tam u was z czerniakim?
Wczoraj jadę z targu rowerkiem,kupiłem jeszcze trochę ziarna dla ptaszków a tu na środku ulicy jakiś
czarniawy mnie przestępuje i coś bełkocze.Omal nie wpadłem pod auto żeby to ominąć.
Wchodźcie na fredroman.blogspot.com Swoją drogą to czasami nieźle nawijacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 03 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

papabempa napisał:
Za kalaszem to ja w swojej wizji latałem juz 8lat temu,pisząc Miasto Zakazane.A jak tam u was z czerniakim?
Wczoraj jadę z targu rowerkiem,kupiłem jeszcze trochę ziarna dla ptaszków a tu na środku ulicy jakiś
czarniawy mnie przestępuje i coś bełkocze.Omal nie wpadłem pod auto żeby to ominąć.
Wchodźcie na fredroman.blogspot.com Swoją drogą to czasami nieźle nawijacie.



Tu mnie zagial:)

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:06, 04 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Test holokaustyczny zdaje egzamin za kazdym razem:wylapalem jeszcze jedno zydowskie forum po polsku udajace forum historyczne Very Happy


"Lechu usunął/usunęła wątek, który śledzisz.

Pozdrowienia,
Załoga Historia - forum historyczne Histmag.org

Popatrzcie na te twarze:)Moze ich znacie?

http://histmag.org/?id=870

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:22, 04 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyslalem im jeszcze pare slow na "Do widzenia"Smile
Ciekaw jeste kiedy to zauwaza i usuna:)

"2010-03-04 02:21 | Gość: Jerzy Ulicki-Rek

Test "holokaustyczny' nigdy nie zawodzi:)
Witam nastepne zydowkie forum po polsku.
Uprzedzilem juz naszych czytelnikow .Mielismy ich prawie 9 milionow w ciagu dwoch lat wiec bedziecie mieli reklame na jaka zaslugujecie.
A tak swoja droga:dlaczego jeszcze siedzicie w Polsce?Przeciez macie swoj Izrael:)Smile"

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:10, 04 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usunęli ten komentarz szybciej niż myślisz. Very Happy

Spece od historii Polski.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:53, 04 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale co wiemy to wiemy:)
Chyba zaloze liste takich forum po polsku dla Polakow:)

1.Odkrywca
2.Racjonalista
3.Histmag.org
4. ?

Dopiszcie nastepne:)

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:57, 04 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkTech napisał:
Usunęli ten komentarz szybciej niż myślisz. Very Happy



Spece od historii Polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 ... 287, 288, 289   » 
Strona 4 z 289

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Moje pierdoly
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile