W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Moje pierdoly  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
70 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 314128
Strona:  «   1, 2, 3 ... 197, 198, 199 ... 287, 288, 289   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 24 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze na czasie
JUR

Wartość "Protokołów" leży nie w ich pochodzeniu, ale w ich treści!


"Protokoły Mędrców Syjonu"


czyli...

Protokoły Lucyfera



http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/pms.htm


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:47, 25 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Palestynie mowili to samo.: "Ziemia bez narodu dla narodu bez ziemi ". Skutki znamy...
JUR

Muzeum Polin naucza, że to Żydzi założyli Polskę_

POSTby krzysiek4 » 06 Apr 2019 10:36 am

Image

Program katolicki TVP dla dzieci pt. “Ziarno” indoktrynuje syjonistycznie polskie dzieci. Posłuchajcie w nagraniu dostępnym TUTAJ słów od czasu 2:30.

https://vod.tvp.pl/sess/player/video/23348930


Jak opowiedział dzieciom Piotr Kowalik, pracownik działu edukacji Muzeum Polin w Warszawie, gdy Żydzi przybyli na tereny, które nazywają się Polska, porośnięte były one gęstymi lasami. Według jego słów Żydzi pomodlili się do Boga, czy będą mogli się tutaj osiedlić, a z nieba rozległy się dwa słowa “po lin”, co oznacza “tutaj odpoczniesz” i Żydzi osiedlili się.

Opowiedziana legenda o tym, że Żydzi pierwsi zasiedlili tereny obecnej Polski, zakładając tutaj państwo, jest ewidentnym kłamstwem, gdyż w tamtych czasach Żydzi nie osiedlali się na naszych terenach, a jedynie pojawiali się jako żydowscy kupcy, którzy handlowali towarem i wywozili (a czasami porywali) niewolników, by sprzedać ich np. Arabom (o tym dzieci w muzeum pewnie się nie dowiedziały).

Ani słowem przewodnik po muzeum nie sprostował tej legendy i nie wspomniał o państwie polskim istniejącym na tym terenie, ani o istnieniu tubylczej ludności. Wygląda na to, że według Żydów były tu tylko gęste, bezludne lasy, które zostały przez nich skolonizowane.

Takich rzeczy naucza turystów z całego świata Muzeum Polin dotowane przez polskie państwo. I taką opowieść (a nie legendę o Lechu, Czechu i Rusie) wywożą z Polski. A teraz do syjonistycznej propagandy dołączyła Telewizja Polska indoktrynując polskie dzieci, by czuły się gośćmi w kraju Żydów.

Sprawą fałszowania historii powinna zająć się Reduta Dobrego Imienia, a sprawą propagandy “Ziarna” Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Ktoś powinien też skontrolować Muzeum Polin pod kątem szerzenia antypolskiej propagandy.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Na podstawie: TVP.pl, NEon24.pl
https://wolnemedia.net/muzeum-polin-nau ... li-polske/

-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.


https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=39&t=29867

...............................

Z poczty codziennej..Hitler musi sie teraz smiac cala geba..
JUR


Sz. P. Jerzy Ulicki-Rek,

Kiedy po raz pierwszy usłyszałem o tej sprawie byłem w szoku.
Oto brytyjski sąd nakazał aborcję 20 letniej kobiecie, która jest w 22 tygodniu ciąży, tylko dlatego, że ma zdiagnozowaną umiarkowaną niepełnosprawność umysłową.

Mimo że jej matka zaproponowała opiekę nad swoim wnukiem, gdy już się urodzi, to rozpatrująca sprawę sędzia Nathalie Lieven nie powstrzymała się przed wydaniem wyroku nakazującego dokonania aborcji wbrew woli kobiety.

Mamy prawdopodobnie bardzo niewiele czasu, by wywrzeć presję światowej opinii publicznej w sprawie tego skandalicznego wyroku i tym samym uratować kobietę i jej nienarodzone dziecko.

http://www.citizengo.org/pl/lf/171636-br.....w-jej-woli

Lekarze zajmujący się sprawą kobiety twierdzą, że aborcja leży w jej najlepszym interesie, całkowicie ignorując życie jej nienarodzonego dziecka oraz fakt, że wolą kobiety jest jego urodzenie.

Pracownik socjalny opiekujący się kobietą nie zgodził się z opinią lekarzy, a zespół reprezentujących ją prawników stwierdził, że „nie ma wystarczających dowodów” na twierdzenia lekarzy.

Matka kobiety w ciąży uważa, że lekarze „nie docenili umiejętności radzenia sobie w codziennym życiu oraz stopnia rozwoju intelektualnego ...” jej córki.

Rozpatrująca sprawę sędzia Nathalie Lieven oświadczyła natomiast, że jest przekonana, że babci byłoby zbyt trudno opiekować się zarówno córką, jak i wnukiem. Stwierdziła przy tym, że jest „w najwyższym stopniu świadoma, że dla państwa nakazanie kobiecie dokonania aborcji, gdy wydaje się, że ona sam jej nie chce, jest głęboką ingerencją”.

Nie powstrzymała ją to jednak przed wydaniem wyroku nakazującego dokonanie aborcji wbrew woli kobiety.

„Myślę, że doznałaby ona większego urazu spowodowanego odebraniem jej już urodzonego dziecka” - powiedziała sędzia Lieven - „ponieważ na tym etapie będzie to już prawdziwe dziecko”.

http://www.citizengo.org/pl/lf/171636-br.....w-jej-woli

Wydaje się, że twierdzenie sędzi Lieven, o wyroku podyktowanym najwyższą troską o dobro kobiety („muszę działać w jej najlepszym interesie, a niekoniecznie w zgodzie z opinią społeczną na temat przymusowej, w tym wypadku, aborcji”), jest po prostu nieszczere.

Proaborcyjne poglądy sędzi są znane, a jej dotychczasowy aktywizm proaborcyjny pozbawia ją bezstronności niezbędnej do orzekania w tej sprawie.

Sędzia Lieven w 2011 r. reprezentowała British Pregnancy Advisory Service, największą brytyjską organizację zajmującą się wykonywaniem aborcji, zaś w 2016 r. argumentowała w jednym z postępowań sądowych, że przepisy dotyczące aborcji w Irlandii Północnej stanowiły naruszenie brytyjskiej ustawy o prawach człowieka.
Podobnie też w 2017 r. wyraziła pogląd, że przepisy dotyczące aborcji w Irlandii Północnej są podobne do tortur i dyskryminują.

Fakt, że nie wyłączyła się z orzekania w sprawie 20 latki dowodzi, że najwyraźniej nie uważa, aby jej osobiste poglądy na temat aborcji miały jakikolwiek wpływ na jej bezstronność podczas orzekania.

http://www.citizengo.org/pl/lf/171636-br.....w-jej-woli

Nazwisko, miejsce zamieszkania i wszelkie inne dane identyfikujące kobietę nie są znane publicznie, dlatego petycja skierowana jest do Sekretarza Stanu ds. Zdrowia, Matta Hancocka.
Wzywamy go do natychmiastowej interwencji i dołożenia wszelkich starań, aby zapobiec mającemu miejsce przekroczeniu uprawnień przez państwo, które działa niczym totalitarny reżim. Ta całkowicie nikczemna decyzja sądu, wymaga zdecydowanego przeciwstawienia się opinii publicznej całego świata.

Konieczne jest Państwa poparcie dla petycji natychmiast, albowiem nie wiemy, ile czasu pozostało kobiecie i jej dziecku, zanim w majestacie prawa zostanie zmuszona do dokonania aborcji.


http://www.citizengo.org/pl/lf/171636-br.....w-jej-woli
Z wyrazami szacunku
Paweł Woliński razem z całym zespołem CitizenGO



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:11, 25 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie w 100 % z przedmowca..
JUR

Nie chcemy Wilfredo Leon`a w reprezentacji!



Opublikowano 24/06/2019 by emjot


Miejsca w polskich reprezentacjach sportowych są tylko dla Polaków. Polskę mogą reprezentować tylko Polacy. Wciskanie Wilfredo Leon do reprezentacji i pokazywanie go w już teraz koszulce reprezentacji, to forma manipulacji Polakami przez tę dziennikarską szumowinę TVP i posłusznych działaczy związkowych.

Leon masz zakazane wchodzić do polskiej reprezentacji! To jest forma narzędzia żydowskiej agresji, okupacji Polski! / Red. Gazeta Warszawska


***

Polskie wakacje Leona. „Byłem nad morzem i na Mazurach”

Wilfredo Leon był gościem specjalnym studia Polsatu Sport przed kolejnym meczem reprezentacji Polski w Lidze Narodów. Zawodnik, który już za kilka tygodni będzie mógł zadebiutować w biało-czerwonej koszulce opowiedział o swoich wakacjach, spędzonych w najbardziej turystycznych miejscach naszego kraju.

Leona po raz pierwszy od wielu lat czeka sezon reprezentacyjny, więc lato spędza zupełnie inaczej. Już 24 lipca będzie mógł zadebiutować w reprezentacji Polski po minięciu okresu karencji. Siatkarz, który związał z Polską także swoje życie osobiste, spędził minione tygodnie w naszych kurortach wypoczynkowych.

– Byłem nad morzem i na Mazurach. To było bardzo fajne, spędziłem ten czas z rodziną. Ten czas dał mi trochę oddechu, ale trenowałem też prywatnie. To była siłownia, bo fizycznie wyglądam tak, jak wcześniej. Trochę pobawiłem się z piłką, liczę na wypracowaną wcześniej kondycję

Krzysztof Wanio zapytał przyszłego reprezentanta Polski, czy ludzie w tych rejonach Polski zaczepiali go i chcieli odbić z nim piłkę.

– Kilka osób mnie widziało, jednak trochę się krępowali. To nie było pływanie łódką po wodzie, bardziej stacjonarne wakacje na lądzie. Chciałem, żeby ten czas był wyjątkowy dla mojej córki – przyznał rozbawiony siatkarz.

_____

Za; https://gazetawarszawska.com/index.php/o.....rezentacji

https://forumemjot.wordpress.com/2019/06.....ezentacji/

.....................................

Włoski policjant mówi, kim są imigranci przybywający do Europy
Autor: emjot



Imigranci przybywający do Włoch / Youtube/VICE News

Długoletni włoski policjant, Manuel Cantelli, który uczestniczył w wielu akcjach ratunkowych na Morzu Śródziemnym, napisał list do jednej z włoskich redakcji na temat, kim są imigranci przybywający do Europy. Przekrój społeczny tych ludzi budzi ogromne zdziwienie wielu osób.


Według Manuela Cantellego, z Tunezji na przykład przybyło do Włoch około 4 tysiące osób po otwarciu więzień z ułaskawieniem. Przeważnie są to „młodzi ludzie w wieku od 15 do 30 lat”, „z bardzo wyraźnymi informacjami o tym, co na nich tu czeka”. I „kto jak kto, ale ja, który mam z nimi do czynienia na co dzień, mogę zaświadczyć, że nawet nie są uprzejmi grzecznie prosić o rzeczy; są wulgarni i roszczeniowi, jeśli z jakiegoś powodu, na przykład, występują niewielkie opóźnienia w przydzielaniu towarów, które są dla nich przeznaczone”.

«Są zdeterminowani i zorganizowani»

Są to „zdeterminowani i zorganizowani” mężczyźni, którzy nawet stworzyli stronę na Facebooku, „na której wymieniają się swoimi doświadczeniami oraz zdjęciami i filmami wykonanymi podczas przejazdów”. Już po przyjeździe mają zapewnioną opiekę medyczną i po przejściu kontroli lekarskiej kierowani są do schronisk, w których otrzymują ubrania, papierosy, karty telefoniczne i telefony komórkowe. Warto zaznaczyć, że we Włoszech kartę telefoniczną można kupić tylko za okazaniem dowodu osobistego. „Odbieramy ich z Lampedusy na Sycylii, niektórzy są przewożeni na pokładzie samolotu, inni eskortowani przez innych kolegów na pokładzie promów, gdzie podróżują w zarezerwowanych kajutach, podczas gdy my policjanci jesteśmy zmuszeni siedzieć na barowych krzesłach na pokładzie statku, jak psy stróżujące”.

«Zamieniają się w duchy»

„Po przybyciu do Porto Empedocle, wysiadają ze statku” są „wolni w naszym kraju, aż trudno w to wszystko uwierzyć”. Są to „tunezyjscy skazańcy, którzy z pewnością nie przybywają tutaj, aby pracować. A my, we Włoszech, co robimy? Po prostu dajemy im kartkę papieru z wymogiem opuszczenia kraju w ciągu 7 dni, ale tak naprawdę nie robimy nic, tylko zapewniamy im prawdziwą przepustkę, która zamienia ich w duchy w ciągu kilku godzin”. „Stawiamy się w sytuacji, która, moim zdaniem, wkrótce stanie się nieodwracalna”, „Mam szczerą nadzieję, że wkrótce będziemy mogli zrobić coś konkretnego, aby powstrzymać tę inwazję”.

____________________
Autor: Mariusz Paszko

Źródło: SWP/secoloditalia.it

https://prawy.pl/102268-wloski-policjant.....do-europy/

https://forumemjot.wordpress.com/2019/06.....more-66598

Audycja PrisonPlanet.pl - Masowa Migracja.



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:49, 25 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Audycja PrisonPlanet.pl - Masowa Migracja.




Audycja PrisonPlanet.pl - Globalny system kontroli.




Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:59, 25 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Audycja PrisonPlanet.pl - Neokanibalizm.

W niniejszej audycji omawiamy globalny trend zmieniania człowieka w przemysłowy przedmiot, który jest obecnie przetwarzany na produkty medyczne, spożywcze czy medycyny estetycznej. Proces ten będzie się pogłębiał i będzie wytwarzał etyczną i materialną zmianę w której człowiek stanie się ostatecznie produktem tworzonym, zarządzanym i ostatecznie recyclingowanym przez system, coś co jeden z globalistów określił jako “kult przemysłowego kanibalizmu."



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:05, 25 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moon Hoax; "If We Can't Make It We'll Fake It!"



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:05, 25 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moon Hoax; "If We Can't Make It We'll Fake It!"



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:17, 25 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pedaly zdobyly ambasade amerykanska w Warszawie? I nic o tym w TVP? Smile

Flagi LGBT na ambasadzie USA w Warszawie



Miliony imigrantów w Polsce przed 2020? Grzegorz Braun



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:16, 26 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atak zydowski na calym froncie.
JUR


Jewish world

Online campaign urges Poles to unearth seized Jewish property in Poland

Project launched by Israel-based Holocaust research organization urges people to call hotline amid ongoing row between Jerusalem and Warsaw over the question of compensation for Jewish property confiscated or lost during the Holocaust after Polish PM says restitution is 'victory for Hitler'

An online campaign making news in Poland calls on Polish citizens help locate and return Jewish property.

An Israel-based organization, The Shem Olam Faith & the Holocaust Institute for Education Documentation and Research has released a Polish language film on social media, recounting the history of Jews in Poland and requesting the help of Polish citizens to find and return stolen Jewish property.

The online campaign claims it is now time for artifacts, personal effects and other property to be returned "home" to Israel.

The organization also set up a hotline for Polish citizens to report on Jewish property that is now in Polish hands. Laughing Laughing Laughing

The campaign had hundreds of anti-Semitic responses including some which claimed Israel was stealing Palestinian property and murdering Palestinians trying to defend themselves.

No Jewish property has been reported or returned thus far, as a result of the campaign.




The question of Polish restitution for Jewish property taken during the Holocaust, remains a point of contention between the Israeli and Polish governments with the latest crisis occurring last May when an official Israeli delegation was uninvited to visit Poland because it was believed to be looking into the matter.


Polish Prime Minister Mateusz Morawiecki said there will be no restitution because that would “violate international law and would also be a posthumous victory for Hitler".


Shem Olam is a non-profit dealing in Holocaust memory and education.
Very Happy Very Happy Very Happy

https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-5527587,00.html

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:59, 26 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopaki trenują przed wprowadzeniem stanu wojennego ... Palestyna bis wisi w powietrzu.
JUR


Niebywałe CHAMSTWO! Armia USA najechała wieś. Polacy uciekali w popłochu.
Opublikowano 25/06/2019



Żołnierze i pojazdy armii USA nagle otoczyły rolników w Drygałach (woj. warmińsko-mazurskie). We wsi wybuchła panika. Na pola wjechały czołgi i inny ciężki sprzęt, niszcząc zboża i słoneczniki. Mieszkańcy opowiadają, że uciekali przed ślepymi pociskami wystrzeliwanymi przez wojskowych.


Nagła inwazja armii USA przeraziła rolników. Właściciele gruntów relacjonowali, że na początku zobaczyli unoszący się nad polami dym. Byli przekonani, że wybuchł pożar. Widok czołgów bynajmniej ich nie uspokoił – rolnicy nie mieli pojęcia o tym, że w okolicy odbywają się ćwiczenia wojsk NATO.

Na miejsce została wezwana policja. Dopiero funkcjonariuszom udało się ustalić, że armia USA pomyliła współrzędne [sic!!! – admin]. Wojskowi zmierzali na północ, gdzie miały trwać manewry NATO “DRAGON-19”.

„Mieszkańcy Drygał nie wiedzieli, że to ćwiczenia NATO “DRAGON-19”. Ludzie spanikowali. Nie zostali powiadomieni przez żaden organ. Weszli między czołgi, ale ich nie zauważyli. Kontynuowali ćwiczenia. Policjanci również nie zostali powiadomieni o odbywających się ćwiczeniach” – mówił komendant Policji w Białej Piskiej podkom. Artur Modzelewski




Amerykańska armia usprawiedliwiła pomyłkę „niekorzystnymi warunkami pogodowymi”. Na razie nie wiadomo, jaka dokładnie jest skala zniszczeń poczynionych przez czołgi. Mieszkańcy utrzymują, że stracili co najmniej kilka hektarów upraw. Lokalne władze zaczęły już starania o odszkodowania dla rolników.

W 2018 roku żołnierzy USA zniszczyli posiewy ozime i pobili rolnika

Rolnik Marcin Dębowski z Kupowa podkreśla, że żołnierze przed rozpoczęciem działań nawet nie zapytali właścicieli gruntów o zgodę.

– Na pole przyjechały cztery opancerzone samochody. Później dojechało ich więcej. Pojazdy wjechały między drzewa, przy czym została złamana grusza i została uszkodzona śliwa. Gdy do nich podeszliśmy, żołnierze pokazali nam informację, że przyjechali w ramach ćwiczeń. Niestety rozmawiali wyłącznie po angielsku, a po polsku potrafili powiedzieć tylko „mam rozkaz”. Gdy zacząłem przeciwić się wyjazdowi pojazdów na pola, jeden z żołnierzy brutalnie odrzucił mnie w bok tak, że chorobliwie uderzyłem się w głowę o stojący niedaleko traktor.

Gospodarz opowiada, że wojsko krążyło po okolicy od kilku dni.

Po upływie tego terminu wydeptano wszystkie posiewy ozime. To oznacza, że moje gospodarstwo w następnym roku narażone jest na klęskę urodzaju i może zbankrutować! Ktoś musi odpowiedzieć za to przestepstwo i rekompensować mi uszczerbek! Z tego powodu zamierzam złożyć skargę do Ministerstwa Obrony Narodowej i do Sądu.

P.S.
Polacy są bezbronni wobec „amerykańskiej agresji”. Żołnierze USA nie podlegają Polskiemu prawu. W umowie o statusie sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych na terrytorium Rzeczpospolitej Poskiej jest zapis o odpowiedzialności prawnej amerykańskich żołnierzy. Zgodnie z nim Amerykanie podczas służby w bazie nie podlegają polskiemu wymiarowi sprawiedliwości.

Naprawdę istnieje podpunkt, zgodnie z którym w niezwykle ważnych sytuacjach dla państwa, Polska zachowuje pierwszeństwo jurysdykcji. Jednak nie określono kto, oraz w jakich przypadkach będzie to wyznaczać. Dlatego często przed wszczęciem postępowania sądowego Stany Zjednoczone wycofują swoich żołnierzy z kraju, ponieważ władze USA nie są oczywiście zainteresowani w tym, żeby pogorszyć reputację swoich sił zbrojnych.


Jan Radžiūnas


https://dziennik-polityczny.com
https://forumemjot.wordpress.com/2019/06.....more-66588

"Amerykanie chcą walczyć z Rosją w Polsce"



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8570
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:12, 26 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Jerzy ale wiesz że to nie miało miejsca w Polsce , to jest jakiś fake news . To miało miejsce w Rumunii .

Cytat:
Armia USA najechała wieś w Rumunii. Ludzie uciekali w popłochu
Żołnierze i pojazdy armii USA nagle otoczyły rolników w Rumunii. We wsi wybuchła panika. Na pola wjechały czołgi i inny ciężki sprzęt, niszcząc zboża i słoneczniki we wsi Stelnica nad Dunajem. Mieszkańcy rumuńskiej wsi opowiadają, że uciekali przed ślepymi pociskami wystrzeliwanymi przez wojskowych.
https://www.o2.pl/artykul/armia-usa-naje.....249872001a
Tak więc , lepiej sprawdzać takie info , a nie rozpowszechniać fake newsy Wink .



To jest lepsze :


Łączymy zagładę z przyszłością Laughing , jakie to jest dwuznaczne stwierdzenie Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:13, 26 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesujacy film..
JUR

Zagłada USA. Musisz to wiedzieć! Przepowiednia staje sie prawdą. Eden powraca.




Oni CHCĄ, abyśmy byli BIEDNI




Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:19, 26 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem calym sercem za Konfedracja ale..czasami mam wrazenie ,ze ta nowa grupa powstala po to aby zablkowac prawdziwym patriotom takim jak p.Braun szanse na sukces.
Pozwolcie ,ze wyjasnie: biorac pod uwage klase p.Grzegorza i porownanie jej z tym co wygaduje JKM wtedy nijak nie widze ich pod jednym dachem.
Powiem wiecej: uwazam ,ze POPiS to nic wiecej niz gowno psie ale nie chcialbym zyc w kraju, w ktorym decyzje o tym jak zyc i w ktora strone mialby decydować sympatyczny czasami blazen JKM.
Uwazam ,ze p.Braun powinien zalozyc wlasna partie gdzie bedzie wiadomo czarno na bialym kto i na kogo glosuje.
Zeby uniknac sytuacji gdzie potencjalny wyborca stanie przed dylematem : "Grzegorz Braun-tak ale JKM sie boje dlatego nie bede glosowal na konfederacje pomimo najlepszych checi " Moze o to wlasnie chodzi ?

Biorac pod uwage ,ze nazwa kazdej partii jest jednoczesnie propagandowym nosnikiem proponuje aby p.Grzegorz zalozyl partie pod nazwa -zgodnie z historyczna wymowa : WiN -"Wolnosc i Niepodleglosc"
Bedzie jasne na co glosujemy.



Konfederacja - nowe otwarcie. Grzegorz Braun



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:00, 27 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z codziennej poczty...Komentarz zbyteczny.

Sz. P. Jerzy Ulicki-Rek,

napisałem do Państwa w poniedziałek o bardzo pilnej sprawie.

Brytyjska sędzia orzekła niedawno, że 20-letnia kobieta z umiarkowanym upośledzeniem umysłowym, ma poddać się aborcji wbrew jej woli.

Kiedy dowiedziałem się o tej sytuacji od mojej brytyjskiej koleżanki Caroline Farrow (dyrektor CitizenGO Wielkiej Brytanii), trudno mi było sobie wyobrazić, że możemy być świadkami tak otwartego powrotu do najgorszych eugenicznych, hitlerowskich wzorców „eliminowania życia niewartego życia”.

Oczywiście, tak było w Niemczech, tak jest do dziś w Chinach, ale nigdy w ostoi wzorcowej demokracji i wolności za jaką chce uchodzić Wielka Brytania!

A jednak brytyjska sędzia Nathalie Lieven wydała taki wyrok. Wydała sądowy wyrok śmierci na dziecko.
Czym to się różni od zbrodni sądowej?

Przecież w myśl tego orzeczenia kobieta musiałaby wkrótce przejść przymusową aborcję, a jej 22 tygodniowe dziecko zostałoby pozbawione życia.

Jednak wtedy, na całym świecie, podniosły się głosy Państwa oburzenia.

W ciągu kilkudziesięciu godzin ponad 130.000 osób z wielu krajów (w tym ponad 20.000 z Polski) podpisało naszą petycję do brytyjskiego sekretarza stanu, aby powstrzymać tę szaleńczą procedurę.

I oto, w nadzwyczajnym postępowaniu, zainterweniował brytyjski sąd apelacyjny.
Unieważniono wcześniejsze orzeczenie zmuszające kobietę do usunięcia dziecka wbrew jej woli.

Dla mnie to jeszcze jedna przesłanka, by sądzić, że to Państwa podpisy pomogły upowszechnić świadomość absurdu całej sytuacji.
Chcę też wierzyć, że bardziej zachęciły one niż zmusiły brytyjski rząd do przyspieszenia uchylenia tego haniebnego wyroku.

Chciałbym zatem osobiście podziękować każdemu z Państwa, którzyście podpisali się pod naszą petycją.

Bardzo dziękuję! To jest Państwa zwycięstwo! Wspólnie ocaliliśmy jedno życie.

Z wyrazami szacunku

Paweł Woliński z całym zespołem CitizenGO


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:13, 27 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak działają obcy agenci w Polsce - Leszek Bubel Stronnictwo Narodowe




Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:12, 27 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto obejrzec...

WOJNA PSYCHOLOGICZNA SŁUŻB SPEC.- CZĘŚĆ 1- METODY I ZASADY ( I ZLOT KANAŁÓW ALTERNATYWNYCH)



Musisz to wiedzieć(504) Pomóżmy Żydom ustalić co "zabiorą do siebie"





Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:22, 27 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"O cześć wam czerwoni panowie"




Adam Mickiewicz Śmierć Pułkownika





Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 27 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzwonne wyk Edward Snopek



Ojczyzno Ma wyk Edward Snopek



Idą Pancry Na Wujek wyk Edward Snopek



Modlitwa Harcerska



Czerwona Zaraza - Józef Szczepański Ziutek - mel i wyk Edward Snopek



Miłuj Żyda - Gdybym Był Bogaty - tekst, melodia i wykonanie - Edward Snopek



Rota - Z Okresu Stanu Wojennego 1981 r. - wykonanie - Edward Snopek



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:43, 27 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zniewolenie Narodu Polskiego, Jego Przyczyny i Skutki - czyta - Edward Snopek

tekst - Karol Orkan
czyta - Edward Snopek
tekst pochodzi z roku 1997
Proces opisany w tekście przebiegal powoli - pokoleniowo - ale obecnie przyspieszyl - tak ze względu sytuacji ekonomiczno-spoleczno- kulturowej w samej Europie - jak i procesowi budzenia się, już oszukanych i zniewolonych Polaków, którzy to już od dawna stanowią glówny kąsek wiecznie nienasyconych.




....................................



Demaskator. skomentował wpis Czy żydzi przejęli już całkowitą władzę nad Polakami w Polsce?.

w odpowiedzi na Demaskator.:

Żydzi: „goje żyją po to, by nam usługiwać…”, Ups!!! „Nie-żydzi to zwierzęta pociągowe” – powiedział żyd z żyda do żydów w synagodze (w tajemnicy). Źródło: http://www.rp.pl/artykul/552823-Rabin.....Zydom.html http://www.sfora.pl Skandal w Izraelu, gdzie media ukrytymi mikrofonami nagrały wystąpienie rabina Owadia Josefa w synagodze. Choć znany jest on z kontrowersyjnych wypowiedzi, … Czytaj dalej Czy żydzi przejęli już całkowitą władzę nad Polakami w Polsce?

– Henryk Świątkowski, wuj Kaczyńskich, był ministrem sprawiedliwości w komunistycznym rządzie w całym okresie stalinowskiego terroru za Bieruta. – I to on z racji stanowiska podpisywał wszystkie wyroki śmierci na AK-owskich oficerów, w tym również na rotmistrza Pileckiego. – Przy okazji załatwił willę Kaczyńskim na Żoliborzu, odebraną prawdziwemu Patriocie. – Dodać wypada, że głównym zadaniem Świątkowskiego było fałszowanie historii mordu w Katyniu (szczegóły można podejrzeć na stronach archiwalnych Ministerstwa Sprawiedliwości). – Drugim „drogim” Wujkiem Rajmunda Kaczyńskiego był Naczelny Prezes Sądu Wojskowego w rządzie Bieruta, NKWD’zista, osobiście mianowany przez Stalina i kat narodu polskiego Wilhelm Świątkowski ur. w Granówce pod Odessą. – Wilhelm był absolwentem Charkowskiego Instytutu Prawa z 1940 roku, włączonego w wojskowy wymiar sprawiedliwości Armii Czerwonej (a co działo się z polskimi oficerami w Charkowie w 1940 roku dodawać chyba nie trzeba), potem po wojnie, jako zaufany Stalina i Berii, był Prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego w Polsce, w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954). – Dzięki temu właśnie Wilhelmowi pewne młode, bezdzietne wtedy jeszcze małżeństwo Rajmunda i Jadwigi Kaczyńskich otrzymało tylko dla siebie piękną trzypiętrową willę na Żoliborzu, gdy reszta Warszawiaków, którym jakimś cudem udało się przetrwać II Wojnę, gnieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruinach. – Żeby było ciekawiej – ta willa była wcześniej nadana przez J. Piłsudskiego rodzinie bohatera Wojny Polsko-Bolszewickiej z 1920 roku, majora Lisa-Kuli, za męstwo tego człowieka i oddanie życia w obronie Polski, Europy i Świata przed zalewem czerwonego terroru. – Henryk i Wilhelm Świątkowscy, wujowie Jarosława i Lecha Kaczyńskich zamordowali więcej polskich patriotów, niż całe NKWD w Polsce po wojnie !!! A teraz cuda: 1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława, to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK wieszano, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, zrywano paznokcie, torturowano, a w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasioną willę na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, a nawet szarego członka PZPR. 2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. 3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci AK-owskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci AK-owców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z łagrów, czy więzień, nasze Orły brylują w reżimowej TV i kręcą filmy. 4) Kolejny Cud ! Rajmund Kaczyński jako jedyny żołnierz AK w PRL posiada paszport uprawniający do wyjazdów do krajów kapitalistycznych, wyjeżdża na kontrakty i zarabia śmierdzące kapitalistyczne Dolary. 5) Cud piąty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji nie zostaje internowany w grudniu 1981 roku. (Stąd popularne hasło: ”13-go Grudnia spałeś do południa !” 6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński odmawia (jak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony bez konsekwencji do domu, co więcej, nikt go nie nęka do 1989r. 7) Cud siódmy, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji nie ujawnia swojej teczki (ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach prasy i społeczeństwa kilka lat później). Cool Znowu Cud ! Rajmund Kaczyński umiera 17 kwietnia 2005r. Synusiowie cichutko go chowają w tajemnicy, bez mediów, bez sztandarów i hymnów, bez przemówień o zasługach jakie włożył w utrwalanie władzy ludowej. O dacie i miejscu pogrzebu wie tylko kilka najbliższych, zaufanych osób. Rajmund Kaczyński spoczywa w odległym, zapomnianym rejonie cmentarza, bo za bardzo przeszkadzał w karierze synalkom. 9) Cud 9-ty. Całkowite umorzenie długu Porozumienia Centrum, dawnej partii braci Kaczyńskich wobec Skarbu Państwa w czwartym dniu sprawowania urzędu przez PiS-owskiego ministra zaraz po przejęciu władzy przez PiS w 2005 r. 10) Kolejny Cud – śledztwo IPN w sprawie rzekomo fałszywej lojalki podpisanej przez Jarosława zostaje umorzone w 2007r. z powodu przedawnienia. Inni obywatele przed Sądem musieli udowadniać swoją niewinność. 11) Cud jedenasty – były prezydent, zresztą dość kiepski, choć tragicznie zmarły, z praktycznie zerowym bagażem zasług dla Polski leży na Wawelu ! A w świetle prawa II Rzeczypospolitej powinien być skazany na śmierć za zdradę Stanu i Państwa! Na to ,,zasłużył” sobie składając podpis pod Traktatem Lizbońskim ,zrzekając się w imieniu milionów Polaków Suwerenności ! 12) Jeszcze raz Cud ! W IPN brak jakichkolwiek dokumentów z działalności opozycyjnej Jarosława z lat 1982 do 1989 – rzekomo zniszczyła je UB’ecja, to oczywiście bardzo logiczne – najpierw zbiera się na kogoś dokumenty, a potem, jak się uzbiera to się je niszczy..
http://thefad.pl/aktualnosci/przemyslaw-adamczyk-cudowne-przypadki/
W Powstaniu Warszawskim zadni „Kaczynscy” (Kalksteiny) nie walczyli. Za to folksdojcz i zapewne etniczny Zyd Kalkstein, krewny „Kaczynskich”, byl Agentem Gestapo, ktory wytropil i wydal Gestapo w Warszawie Gen. AK „Grota”-Roweckiego.


https://socjologiakrytyczna.wordpress.co.....54#respond

...................................


"Polska na tle innych krajów Europy..." - nie dajmy się oszukiwać

Zamiast komentarza:

"§ 7. Podniesienie płacy zarobkowej i podrożenie artykułów pierwszej potrzeby

Podniesiemy płacę zarobkową, co jednak nie przyniesie żadnej korzyści robotnikom, bowiem jednocześnie wywołamy drożyznę artykułów pierwszej potrzeby, spowodowaną rzekomo upadkiem rolnictwa i hodowli. Oprócz tego podkopiemy zręcznie i głęboko źródła wytwórczości, przyzwyczaiwszy robotników do anarchii i nadużywania napojów wyskokowych, jednocześnie zaś zarządzimy wszelkie środki do wyzucia z ziemi wszystkich gojów inteligentnych."


http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/pms.htm

podziemnaTV
Published on Sep 25, 2013







Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:39, 28 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętnik terrorysty



Dzień 1
Od miesiąca przygotowywaliśmy się do ataku na Polskę. Teraz jestem razem z wieloma innymi, którzy są gotowi oddać życie za wiarę na miejscu. Na lotnisku, co prawda zgubiła się część bagaży, ale dużo zostało. Pobili nas łysi panowie w spodniach z paskami. Wynajęliśmy pokój w hotelu.

Dzień 2
Razem z Al-Muzharedinem i Olazeherem podłożyliśmy bombę w samochodzie i poszliśmy oglądać wiadomości. Ponieważ nic nie mówili o samochodzie-pułapce, poszliśmy sprawdzić co się stało. Z samochodu zniknęły - radio, wycieraczki, pokrowce na fotele, lusterka, blokada na kierownice oraz bomba. Pobili nas łysi panowie w spodniach z paskami.

Dzień 3
Dzisiaj odpoczywamy po porażce. Pobili nas łysi panowie. Maja nam przysłać dodatkowy sprzęt z naszego kraju. Wieczorem posłaliśmy 5 naszych z najtwardszymi łbami do baru, mieli zapić Polaków na śmierć. Wszyscy polegli w boju, pomodliliśmy się za nich. Pobili nas łysi panowie.

Dzień 4
Ponieważ ukradli nam telewizor z hotelu, słuchamy radia. Chrześcijański, polski przywódca duchowy jest jeszcze gorszy niż nasz! Nienawidzi Żydów i Masonów, którzy chcą zniszczyć polski naród. Czyżby ktoś nas ubiegł? Mamy nadzieje, ze o. Rydzyk nie dowie się o nas, póki będziemy w tym kraju. Nie pobili nas łysi panowie, bo siedzimy w domu.

Dzień 5
Trwają przygotowania do zburzenia pałacu kultury. Miał przyjść dzisiaj sprzęt, ale wszystko zgubiło się na poczcie, doszła tylko paczka z instrukcjami, jak używać broni, która nie doszła. Oglądaliśmy "M jak Miłość", Alezhebar popłakał się.

Dzień 6
Wysłaliśmy kopertę z wąglikiem do Polskiego Prezydenta. Nie doszła. Pobili nas łysi panowie.

Dzień 7
To dzisiaj punkt kulminacyjny, burzymy Pałac Kultury. Z braku ładunków wybuchowych, kupiliśmy dobre niemieckie łopaty w supermarkecie i podkopujemy fundamenty. Łopaty połamały się. Pobili nas łysi panowie.

Dzień 8
Dzisiaj Al-Quaherezejuan podjął się samobójczej misji! Wbiegnie z bomba do supermarketu i zdetonuje ja. Wrócił po 6 godzinach. Najpierw ukradli mu bombę, potem pobili go łysi panowie.

Dzień 9
Polacy wybrali sobie nowego prezydenta. Wracamy do kraju. Polska sama świetnie sobie radzi bez naszych zamachów


https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.....wie#p33944

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:29, 28 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam swoje prywatne obiekcje wtedy gdy widze Tony'ego ,ktory maszeruje w koszulce z logo mossadu ale w tym filmie mowi o bardzo waznych rzeczach.Warto obejrzeć.
JUR

Tommy Robinson | Full Address | Oxford Union




Tommy Robinson - Reforming

[


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:07, 28 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demaskujemy przebierańców w służbie żydowskiej agentury

Film pod linkiem:

https://games-macdownload.com/mobile/vid.....qOhY1axXyQ


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:26, 28 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z codziennej poczty:Ataki zboczencow zataczają coraz większe kręgi
JUR

Szanowny Panie,

Sprawa, o której chcę dziś Panu opowiedzieć, wydaje się wprost nieprawdopodobna. Pan Tomasz, od lat sprzedający w IKEA kuchnie i meble, niedawno stracił pracę. Jego jedyną winą było przywołanie swej wiary i zacytowanie Biblii jako argumentu przeciwko zmuszaniu pracowników do udziału w akcjach promujących ruch LGBT.

W imieniu Pana Tomka złożyliśmy przeciwko IKEA pozew do Sądu Rejonowego dla Krakowa Nowej Huty w Krakowie.

Pan Tomasz, doświadczony pracownik IKEA, od dawna czuł się zaszczuty przez propagandę ruchu LGBT w miejscu pracy. Jednak czarę goryczy przelała akcja „Miesiąc Dumy LGBT” oraz udostępniony wszystkim pracownikom IKEA artykuł „Włączenie LGBT+ jest obowiązkiem każdego z nas”.

W komentarzu do tego tekstu Pan Tomasz wyraził swój sprzeciw, cytując fragmenty Starego i Nowego Testamentu potępiające czyny homoseksualne oraz sianie zgorszenia. Jego wypowiedź spotkała się z pozytywną reakcją wielu innych pracowników.

Kilka dni później Pan Tomasz został zwolniony z pracy, a innym pracownikom grożą nagany za wyrażenie aprobaty dla jego wpisu.

W uzasadnieniu wypowiedzenia IKEA powołała się na przepis wewnętrznego regulaminu nakazującego szacunek… także ze względu na religię i wyznanie. Najwyraźniej uszanowanie dla religii obejmuje w IKEA tylko wybrane przez kierownictwo firmy fragmenty Biblii. Reszta Pisma Świętego stała się zakazaną „mową nienawiści”.

Wyrzucenie z pracy za Pismo Święte

Choć trudno w to uwierzyć, polscy menadżerowie szwedzkiej sieci, która od dawna i na różne sposoby promuje ideologię LGBT, uznali cytat z Biblii za powód do zwolnienia mężczyzny! Nie miało żadnego znaczenia to, że Pan Tomasz jest od lat lojalnym pracownikiem sklepu, otrzymującym regularne podwyżki, a nawet specjalną pochwałę klientów na „Tablicy Chwały” sprzedawców IKEA.

„W ocenie Pracodawcy umieszczony przez Pana komentarz oraz Pana nastawienie i postawa naruszają zasady współżycia społecznego oraz stanowią przejaw braku szacunku oraz poszanowania odmienności osób o innej orientacji seksualnej” – napisała IKEA w wypowiedzeniu umowy o pracę.

Decyzja polskich menadżerów wobec jednego z ponad 150 tysięcy zatrudnionych przez globalną sieć pracowników godzi nie tylko w gwarantowaną konstytucją wolność słowa, ale przede wszystkim w wolność sumienia i wyznania, która obejmuje prawo do postępowania zgodnie z nakazami płynącymi z wyznawanej wiary.

Międzynarodowy koncern uderzył także w przysługujące Panu Tomaszowi międzynarodowe gwarancje praw człowieka i praw pracowniczych. Zgodnie z art. 10 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, każdy ma prawo do wyrażania opinii, a w tym do posiadania poglądów i ich nieskrępowanego głoszenia. Międzynarodowa Organizacja Pracy już 61 lat temu zakazywała dyskryminacji pracowników ze względu na ich wyznanie.

Mając niezwykle mocne argumenty prawne, natychmiast zdecydowaliśmy się reprezentować mężczyznę przed sądem pracy.

Wspieram działania Ordo Iuris

Represje za poglądy


Jednak nie ma wątpliwości, że ta sprawa to tylko początek ogromnej fali szykan, którym będą poddawani pracownicy wielkich koncernów coraz częściej stających się sojusznikami politycznego ruchu LGBT.

Pokazuje to choćby zaangażowanie znanych korporacji w tegoroczną Paradę Równości, która przeszła ulicami Warszawy. Kolumny przedstawicieli takich gigantów jak Google, Microsoft, IBM, a także Levi’s czy Johnson&Johnson maszerowały równolegle z kolumnami skrajnie lewicowych partii i organizacji promujących homoseksualizm, transpłciowość czy poliamorię, a także adopcję dzieci przez jednopłciowe konkubinaty.

Nie mam złudzeń, że kierunek polityki marketingowej wielkich firm zwiastuje gwałtowne wzmożenie ataków na pracowników wiernych swojej chrześcijańskiej tożsamości. Coraz więcej naszych rodaków będzie narażonych na konflikt sumienia, gdy pracodawcy pod groźbą zwolnienia zażądają od nich działań niezgodnych z ich systemem wartości.

Przywileje w pracy za homoseksualny styl życia

Co gorsza, skandaliczne zachowanie IKEA może niedługo stać się oficjalną polityką narzucaną pracodawcom przez kolejne samorządy. Najjaskrawszym przykładem jest oczywiście podpisana przez prezydenta Warszawy Deklaracja LGBT+, która poza seksuedukacją dzieci w szkołach i przedszkolach przewiduje preferencje dla „Tęczowych Sieci Pracowniczych”, pracodawców aktywnie indoktrynujących pracowników i uwzględniających ich preferencje seksualne np. w polityce awansów i szkoleń.

Krok stołecznego Ratusza trafnie podsumował dr Tymoteusz Zych w rozmowie z dziennikarzem Polskiego Radia, mówiąc, że „Warszawska Karta LGBT nie zwalcza dyskryminacji, ona dyskryminację sankcjonuje”.

Dlatego zrobię wszystko, aby szeroka kampania informacyjna w połączeniu z sukcesem w precedensowej sprawie Pana Tomasza powstrzymały tę lawinę. W Polsce pracownik nie będzie karany za cytowanie Biblii, noszenie krzyżyka czy modlitwę przed posiłkiem na pracowniczej stołówce!

„Pracodawca to nie wychowawca”

Zamierzamy nie tylko reprezentować przed sądem zwolnionego z IKEI sprzedawcę, ale planujemy również szeroką kampanię informacyjną pt. „Pracodawca to nie wychowawca” na temat podstawowych praw przysługujących wszystkim niezależnie od miejsca zatrudnienia.

Chcemy wyposażyć pracowników w konkretne środki służące egzekwowaniu tych praw. Jednym z takich narzędzi będzie przygotowane przez naszych ekspertów oświadczenie pracownicze stawiające jasne granice dla ingerencji pracodawcy w życie prywatne i religijne pracowników.

W oparciu o sprawę Pana Tomka oraz zgromadzone doświadczenie opublikujemy także poradnik dla pracowników spotykających się z niedopuszczalną indoktrynacją ruchu LGBT.

Oferujemy także pomoc prawną wszystkim, którzy są nakłaniani do działań niezgodnych z sumieniem w miejscu pracy.

Wspieram działania Ordo Iuris

Musimy działać już teraz

Kiedy trzy lata temu gościł u nas Paul Diamond, brytyjski adwokat reprezentujący stewardessę ukaraną za noszenie krzyżyka w miejscu pracy, nie sądziłem, że jego doświadczenia tak szybko staną się użyteczne w Polsce.

Wiemy, że po stronie IKEA są pieniądze, międzynarodowe firmy prawnicze oraz wielkie media. Proces przed sądem pracy to wiele rozpraw, konieczność opłacenia nie tylko prawników, ale także ekspertów i biegłych. Przeciwnik liczy na swoją przewagę i chce zastraszyć Pana Tomasza i wspierających go pracowników IKEA.

Jednak po stronie Pana Tomka, po stronie wolności do mówienia prawdy i kierowania się swoją wiarą mogą stanąć nie tylko prawnicy Ordo Iuris, ale również nasi Darczyńcy. W ten sposób powstrzymamy atak międzynarodowego koncernu zmuszającego swych pracowników do realizowania nakazów politycznego ruchu LGBT.

Nasze zamierzenia wiążą się z poważnymi wydatkami. Takie długotrwałe postępowania to znaczne obciążenie dla budżetu Instytutu, dlatego niezbędna jest pomoc naszych Darczyńców. Szacujemy, że koszty procesowe związane ze sprawą Pana Tomka przeciwko IKEA pochłoną około 30 000 zł. Z kolei koszty kampanii „Pracodawca to nie wychowawca”, w tym przygotowanie i upowszechnienie oświadczenia pracowniczego oraz poradnika, sięgną nawet 40 000 zł.

Dlatego bardzo proszę Pana o wsparcie naszych działań kwotą 40 zł, 70 zł, 120 zł lub dowolną inną, która umożliwi nam skuteczną walkę sądową oraz pokryje koszty przygotowania materiałów pomocnych dla pracowników i przeprowadzenia szerokiej kampanii społecznej.

Łączę wyrazy szacunku......



P.S. Sprawa sprzedawcy w sklepie sieci IKEA pokazuje, jaką siłą dysponują ideolodzy LGBT. Wszak te ostre represje nie spotkały osoby na kierowniczym stanowisku, która ma wpływ na kształtowanie wizerunku firmy, ale szeregowego pracownika z działu obsługi klienta. To jasne, że taka decyzja ma odstraszyć innych pracowników od wyrażania poglądów, które nie są zgodne z ideologicznym dyktatem, a w rezultacie ograniczyć ich prawa.

P.P.S. Dla bezpieczeństwa Pana Tomasza, który z naszym wsparciem rozpoczął nierówną walkę z indoktrynacją przez międzynarodowy koncern, na razie zmieniłem jego imię.

Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris jest fundacją i prowadzi działalność tylko dzięki hojności swoich Darczyńców.



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:11, 28 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Zgadzam sie w 100 % z przedmowca..
JUR

Nie chcemy Wilfredo Leon`a w reprezentacji!



Opublikowano 24/06/2019 by emjot


Miejsca w polskich reprezentacjach sportowych są tylko dla Polaków. Polskę mogą reprezentować tylko Polacy. Wciskanie Wilfredo Leon do reprezentacji i pokazywanie go w już teraz koszulce reprezentacji, to forma manipulacji Polakami przez tę dziennikarską szumowinę TVP i posłusznych działaczy związkowych.

Leon masz zakazane wchodzić do polskiej reprezentacji! To jest forma narzędzia żydowskiej agresji, okupacji Polski! / Red. Gazeta Warszawska


***


Ty Fircyk to jednak jesteś prymitywne i prostackie indywiduum, taki troglodyta pozujący na poważnego człowieka ale w głębi duszy mimo eleganckiego graniaka, prymitywny jak chłop z Podlasia z widłami w ręku, w gumniorach i drapiący się po spoconych od pracy w polu jajach. Niech se gość będzie nawet i niebieski, jeśli tylko miało by to podnieść poziom naszej reprezentacji tak jak ponad dekadę temu Emmanuel Olisadebe podnosił poziom reprezentacji piłkarskiej Polski, w czasach kiedy dostawaliśmy po dupie nawet od reprezentacji Rumunii, nieraz bywało że był on jedynym zawodnikiem który strzelał dla nas bramki w kilku meczach z rzędu.

I jeszcze te spekulacje że pewnie jest narzędziem zydowskiej agresji przeciw Polsce Laughing Laughing Laughing

Na prawdę jesteś aż takim idiotą, czy tylko grasz w kabarecie pod złamanym groszem?

To że nie rozumiesz idei sportu i głupi transfer zawodnik z klubu do klubu traktujesz w kategoriach geopolityki i międzynarodowego spisku, to efekt jedynie twojego umysłowego spierdolenia i tyle. A Maradona to pewnie był agent argentyński w Brazylii Laughing No idiota Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:42, 28 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy stoją za tym gudłaje – tego nie wiem, ale nie wykluczam. Wszak multikulti to od dawna ich konik, chociaż tutaj może chodzić jedynie o to samo, co zawsze: szekle, więcej szekli Greedy

Natomiast całkowicie zgadzam się z Jerzym, że to co się dzisiaj wyprawia w sportowych reprezentacjach, zwłaszcza na Zachodzie, ale nie tylko – woła o pomstę do nieba. Dawniej było tak (taki było założenie), że zamiast wyrzynać się w niepotrzebnych wojnach, ludy (narody) organizowały między sobą Olimpiadę czy inne mistrzostwa, po to by móc się ścierać na stopie pokojowej, w dziedzinach – że tak to ujmę z braku laku – non-lethal. Który szczep/lud/naród zwyciężył, ten był lepszy.
Dzisiaj w sytuacji, kiedy np. 90% reprezentacji Francji jest czarna, to wszystko traci sens.

Niech sobie czarni z nami rywalizują, owszem, ale w swoich narodowych reprezentacjach (reprezentacjach kraju pochodzenia).

Trzeba mieć łuski na oczach, by nie widzieć, że to całe wariactwo z multikulti jest grubymi nićmi szyte, to zwykły szwindel po prostu. I środek do misceginacji Europejczyków, którzy dla pewnej nacji zawsze uosabiają najgroźniejszego wroga.

To nie jest normalne:

_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 197, 198, 199 ... 287, 288, 289   » 
Strona 198 z 289

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Moje pierdoly
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile