W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Moje pierdoly  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
70 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 313357
Strona:  «   1, 2, 3 ... 190, 191, 192 ... 287, 288, 289   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:08, 22 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozmowa z wyznawcami Jarosława Kaczyńskiego jest po prostu... niemożliwa! - Stanisław Michalkiewicz


................

Burzliwa dyskusja o Żydach i dwużydzianach. Wzburzona dr Ewa Kurek, kompromitacja Płużańskiego

Opublikowano 21/05/2019 by emjot

“Moje własne państwo, moja telewizja, mój minister kultury nie daje mi głosu (…) w moim filmie dzieci żydowskie uratowane w klasztorach mówią, że ich rodzice byli gotowi wysłać je na śmierć, Kaśka Meloch uratowana przez zakonnice mówi, że złapał ją żydowski policjant, nie polski, i to jest objęte cenzurą, nie przez Żydów tylko przez polską władzę, polską telewizję, polskie media, polskich polityków, a jednocześnie pan Gross, pani Engelking dostają kupę forsy”.


Przy okazji III Targów Książki Prawicowej w Morawicy, Dr Ewa Kurek, Wojciech Sumliński, Paweł Lisicki i Tadeusz Płużański rozmawiali o stosunkach polsko – żydowskich i ekshumacji w Jedwabnem.

Paweł Lisicki dokonał oceny polityki kulturalnej, zagranicznej w odniesieniu do środowisk żydowskich i państwa Izrael nazywając ją „totalną porażką”.

Ewa Kurek: jak rozmawiałam z ministrem Glińskim prosiłam, aby Ministerstwo Kultury wydało pracę Żydówki Judith Ester Cohn Levi, która pokazuje jak od strony żydowskich źródeł wyglądała zdrada Żydów i udział Żydów w mordowaniu Żydów. Do dziś minister Gliński, który mi to obiecał, nie kiwnął palcem.

Tadeusz Płużański wyraził zadowolenie z faktu, że słowo antypolski zostało wreszcie wprowadzone do debaty publicznej przez rząd polski. Zripostowała Ewa Kurek, która powiedziała: o antypolonizmie piszę od 30 lat. Płużanski postulował powołanie komisji międzynarodowej ds. Jedwabnego (!), co wywołało dezaprobatę dr Kurek. Ewa Kurek zwróciła na skandaliczny fakt, że o badaniach historycznych (Jedwabne) decydują politycy.

Miś Jonny Daniels
(…) Filosemici /politycy PiS/ przygarnęli Żydka misia Danielsa, nie przygarnęli żydówek Anny Ciałowicz i Judith Ester Cohn Levi, bo one badają prawdę historycznej i nie mieszczą się w lansowanej bajce o holocauście. /Ewa Kurek/






https://forumemjot.wordpress.com/2019/05.....more-66145

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:48, 22 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matka wszystkich afer. Pisowski flirt z syjonistami

Opublikowano 22/05/2019

Serce Europy
Przywykłem do tego, że PiS bezpardonowo zawłaszcza intelektualne owoce mojej publicystyki i przestałem nawet o tym wspominać.
Tym jednak razem powrócę do wydarzeń sprzed ponad dwudziestu lat, by raz – na zawsze wyjaśnić ówczesne moje działania.
Obecna woja prowadzona przez żydów wobec Polski, nie jest zjawiskiem nowym, ale trwa – co najmniej – od obelżywej publikacji Grossa, a więc 19 lat.


Zanim do tego doszło czyniłem wiele starań dla dialogu polsko-żydowskiego.
W latach dziewięćdziesiątych miałem silne przeczucie, że bardzo ważny jest dialog młodych Polaków ze swoimi żydowskimi rówieśnikami, bo w przeciwnym wypadku coś złego się wydarzy.
Jednak wtedy sytuacja społeczna Żydów była nieporównywalna do obecnej.
Żyli jeszcze przyzwoici Żydzi – najczęściej wychowani przed wojną w Polsce, którzy byli autorytetami dla żydowskiej młodzieży.
To za ich pośrednictwem chciałem prowadzić ten dialog. (trochę mi się udało)
Wspomina o nich nieraz Ewa Kurek, że byli to ludzie przyzwoici, którzy nie dopuściliby do oszczerstw – jakie dziś mają miejsce po stronie żydowskiej.
W ramach idei takiej dyskusji zainicjowałem projekt „Serce Europy” i stronę internetową poświęconą Krakowskiemu Kazimierzowi.
Ostatnia jej aktualizacja miała miejsce w roku 2000 – gdy przeciętny komputer posiadał rozdzielczość 640×480 pikseli a typowe łącze internetowe 3kB na sekundę.
Więc dzisiaj jest to anachronizm, bo musiałem ją dostosować do ówczesnych warunków.

http://krakow.zaprasza.eu/fkz/

Kiedy Gross wydał swoją oszczerczą książkę zwątpiłem w szanse powodzenia mojej idei.
Jednak ostatecznie porzuciłem ją po zburzeniu WTC. Nie miałem wtedy wątpliwości: kto jest autorem tego pozorowanego zamachu.

Jeszcze kilka lat spierałem się z Rodakami, by nie wsadzać wszystkich Żydów „do jednego worka” i odróżniać tych przyzwoitych – od kanalii.
Na przełomie 2004/2005 roku prowadziłem bardzo długą dyskusję z Jaśkiem z Toronto – twardo odwołując się „przyzwoitych Żydów”.
I wtedy Jasiek zadał mi fundamentalne pytanie: „podaj mi ich nazwiska”.
Wtedy zrozumiałem, że ostatni – przyzwoici – powymierali, a pozostały same kanalie.


Bardzo nieliczne wyjątki osób przychylnych Polsce, nie zmieniają faktu, że światem żydowskim rządzą wyjątkowe kanalie i jest id procentowo dużo więcej – niż w jakimkolwiek innym narodzie.
Generalizując to zjawisko stwierdzę, że światem żydowskim zawładnęła rosyjska hołota. Najprawdopodobniej potomkowie tych – którzy mordowali Polaków za Stalina.
Dlatego jakiekolwiek próby „dialogu” z syjonistami świadczą albo o skrajnej głupocie polityków, albo świadomej zdradzie Narodu Polskiego.

Artur Łoboda

...........................


Matka wszystkich afer

Cytat z programu kabaretowego lat siedemdziesiątych:
„Człowiek dowcipny na pytanie: „Co słychać?”, odpowiada zawsze: „Zależy, gdzie ucho przyłożyć”.”

W dniu wczorajszym trafiłem na wywiad przeprowadzony przez jakiegoś jąkałę z psich mediów z bezkarnymi do dzisiaj twórcami Art-B i w pewnym momencie zrozumiałem: jaka była matka wszystkich afer trzeciej RP.

No więc „przyłożyłem ucho” – z zupełnie nowej strony, a wtedy zrozumiałem prawdziwy sens oszustwa Art-B nazywanego dla niepoznaki „oscylatorem”, chociaż nie ma żadnego podobieństwa do tego zjawiska fizycznego.

Na temat przestępczej działalności Leszka Balcerowicza pisałem wiele razy, ale ten temat pomijałem, bo nie rozumiałem jego istoty.

Truizmem jest w XXI wieku stwierdzenie, że Żydzi dorobili się wielkich fortun tylko i wyłącznie przez oszustwa.
Dlatego potwierdzę po raz kolejny, że polityka gospodarcza Rządu Tadeusza Mazowieckiego i jego następców to była zbrodnia wobec polskiej gospodarki.
Dla porządku przypomnieć należy, że prawdziwymi autorami tej antypolskiej polityki byli Jeffrey Sachs i George Soros.
Jaki więc był ich plan?

Chodziło im o przejęcie – w pierwszej kolejności władzy ekonomicznej nad Polską i za jej pośrednictwem wpływ na politykę Państwa Polskiego.
Na ile im się to udało?
Wystarczy przypomnieć współudział Państwa Polskiego w bandyckiej napaści na Irak!!!!!!!!!!!!
Komu się wtedy wysługiwali politycy i polscy żołdacy?

Prawdziwym celem przekrętu nazywanego „oscylatorem” było utworzenie w Polsce sieci żydowskich banków, które uzależnią od siebie Państwo Polskie!

Żeby jednak założyć bank – trzeba posiadać pieniądze.
Przed 11 września 2001 roku Żydzi tych pieniędzy nie mieli w nadmiarze.
Trzeba było więc te pieniądze „wykreować”.
I temu służyły najważniejsze regulacje prawne Rządu Tadeusza Mazowieckiego.
W tamtym czasie bank mógł założyć każdy – kto posiadał pieniądze.
A jak ich nie miał – to je wykreował przy pomocy Bagsika i Gąsiorowskiego.

Młodzieży przypomnieć muszę, że po wprowadzeniu „reform” Balcerowicza oprocentowanie kredytów wzrosło do 180 procent w skali roku.
I przez osiem lat utrzymywało się na poziomie 30 procent wyżej od realnej inflacji.

Polityka Balcerowicza napędzała wręcz wysoki poziom inflacji.

Przy współudziale „najważniejszych czynników państwowych” tamtych czasów Szefowie Art-B otrzymali z banku państwowego pożyczkę w wysokości ponad 400 milionów dolarów.
Pożyczka była w formie przyrzeczenia – kwitów zastawnych, a nie realnych pieniędzy.
Z kopiami tych kwitów obaj oszuści udawali się do nowo powstałych banków i zostawiali je jako depozyt.
Operację tą powtórzyli bardzo dużo razy.
Wprowadzona przez Balcerowicza – żydowska ustawa o bankowości pozwoliła te kwity traktować jak depozyt finansowy.
I na tej podstawie – te pseudo banki mogły udzielać „pożyczek” w postaci podobnych kwitów.
Nie wiem: ile udzielili kredytów w oparciu o te lewe podpisy, ale później ograniczono ich ilość do dziesięciokrotności – wartości takich pseudolokat. A dzisiaj jest to nawet dziewięciokrotność.

Nawet – jeżeli kwity Bagsika i Gąsiorowskiego nie były nic warte – to i tak bankierzy zarobili na udzielonych dzięki nim kredytach – kosztujących wtedy ponad trzydzieści procent powyżej realnej inflacji, bo poziom odsetek bankowych ustalał odgórnie Balcerowicz, albo raczej Soros!
Masa Żydów wniosła do polskiego systemu bankowego duże ilości pieniędzy i po czterech latach odbierali wielokrotność zainwestowanych pieniędzy.
Oczywiście – dzięki Balcerowiczowi doskonale wiedzieli : kiedy wycofać te pieniądze.

A na czym te banki naprawdę zarabiały?

Funkcjonujące od czasów PRL-u ustawodawstwo ustalało, że beneficjentem dochodów przedsiębiorstw państwowych jest Skarb Państwa.
I wszystkie dochody były odprowadzane do Skarbu Państwa.
Na bieżącą działalność przedsiębiorstwa państwowe musiały zaciągać kredyty w bankach.
Ponieważ za komuny oprocentowanie kredytów było stałe na poziomie 3 procent – to nikt się nie przejmował takim balastem.
Gdy jednak Soros-Sachs wprowadzili oprocentowanie 30 procent powyżej inflacji – to przy realnym dochodzie na poziomie 15 procent – każde przedsiębiorstwo skazane było na zagładę.
Dlaczego więc mimo wszystko dyrektorzy firm pobierali nieracjonalne kredyty?
Wiele osób – również ja myślałem, że ten absurd się niedługo skończy. Ale tak nie było.
Po trzech latach zacząłem zastanawiać się nad prawdziwymi celami polityki tak zwanych „postsolidarnościowych” Rządów.

Artur Łoboda

....................

Pisowski flirt z syjonistami

W dzieciństwie uczono mnie, by od bandytów trzymać się z daleka, bo albo stanę się ich ofiarą, albo zostanę jednym z nich.
Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że Państwo Izrael to bandycka organizacja, która ma na sumieniu życie milionów ludzi z krajów sąsiednich.
Izrael napuścił wiele Państw do ataku na Irak i Libię, a dziś chce napaść na Iran.

To, że atak na Irak niczym nie różnił się od napaści Hitlera na Polskę nie podlega najmniejszej dyskusji.
Jeszcze broniła się armia iracka – gdy specjalnie przygotowane grupy złodziejów grabiły dziedzictwo kulturowe byłej Mezopotamii i Babilonu.
Dokładnie tak samo – jak w wypadku hitlerowskiej napaści na Polskę.
Co w tym towarzystwie robili polscy żołdacy?

W jakim celu PiS zorganizował w styczniu – w Warszawie seans nienawiści wobec Iranu?
Co chce PiS tą drogą osiągnąć?

Gdyby Polacy mieli mentalność bandytów – to wiele bardziej opłacalne byłoby dla Nas paktowanie z Hitlerem i udział w jego łupach wojennych.
Pozbylibyśmy się też na zawsze Żydów i nikt by na nas nie rzucał kalumnii, bo „zwycięzców nikt nie pyta czy mieli rację”.
A dzisiaj – dzięki haniebnej polityce braci Kaczyńskich (vide ekshumacja w Jedwabnem), syjoniści poniżają Polaków na każdym kroku, a usłużni polskojęzyczni politycy mizdrzą się do tych bandytów przy każdej okazji.

Czy znowu jakiś zdradziecki – polskojęzyczny Rząd wyśle polskich żołdaków do napaści na bogu ducha winne Państwo?
Nauki płynące z historii niczego nie uczą większości Polaków.

Syjoniści od wielu lat mają gotowy scenariusz napaści na Iran.
Obecna polityka Trumpa wobec Iranu to przygotowanie do agresji.
Co w takiej sytuacji zrobi PiS


Artur Łoboda
Polskie Niezależne Media
Fundacja Promocji Kultury
www.fundacja.zaprasza.eu

Źródło: ZAPRASZA.net , 18 maja 2019.

Za; http://www.polishclub.org/2019/05/21/mat.....jonistami/



https://forumemjot.wordpress.com/2019/05.....more-66150

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:04, 23 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto posluchac i przemyslec..
Konkretnie do L.Bubla: 29' 14 sec



.............................

Teraz czekam na moment kiedy jakis 'odkrywca intelektualny" dojdzie do wniosku ,ze wrzucenie zwlok do smieci tez bedzie inna forma tejze 'utylizacji" bo przeciez w taki sposob zacne cialo tez "wroci do korzeni " Tylko jeszcze szybciej wiec zadne problem.. Obled sterowany postępuje..Z dugiej strony nic dziwnego bo ten pomysl pochodzi od osoby ,ktora nazywa sie "SPADE" czyli po polsku :"szpadel lub lopata " Smile. SmileSmile

JUR


Waszyngton zalegalizował kompostowanie ludzkich zwłok

Opublikowano 22/05/2019 by emjot

22 maja (07:13)

Taka metoda – w porównaniu do standardowych opcji pochówku – powoduje znacznie mniejszą emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Zwolennicy takiego rozwiązania wskazują również na dosłowny, pośmiertny „powrót człowieka do korzeni”.

Waszyngton został pierwszym stanem w USA, który zalegalizował kompostowanie ludzkich zwłok. Od nowego roku mieszkańcy stanu będą mogli wybrać czy po śmierci chcą zostać pogrzebani, skremowani czy poddani naturalnemu recyklingowi.


Jak pisze BBC, na wprowadzenie takiego prawa amerykańscy mocodawcy zdecydowali się z kilku powodów. Jednym z nich jest po prostu kurczący się zasób gruntów, które można przeznaczyć na stworzenie cmentarzy. Jest też kwestia ekologii.

Taka metoda – w porównaniu do standardowych opcji pochówku – powoduje znacznie mniejszą emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Zwolennicy takiego rozwiązania wskazują również na dosłowny, pośmiertny „powrót człowieka do korzeni”.


Katrina Spade, która w Waszyngtonie lobbowała za przyjęciem ustawy dotyczącej nowej metody pochówku, wskazywała w rozmowie z AFB, że kompostowanie „stanowi alternatywę dla balsamowania i pochówku lub kremacji, jest naturalne, bezpieczne, trwałe i przyniesie znaczne oszczędności w emisji dwutlenku węgla i użytkowaniu gruntów”. Kobieta założyła firmę, mającą się zajmować właśnie tym procesem.

Na czym polega kompostowanie ludzkich zwłok?
W firmie założonej przez Spade kompostowanie ma się zaczynać od umieszczenia ludzkich zwłok w stalowym, szczelnym, sześciokątnym kontenerze, do którego wkłada się również lucernę, zrębki drewna i słomę. Po zamknięciu kontenera, ciało w naturalnym procesie rozkłada się przez 30 dni. W efekcie uzyskuje się dwie taczki pełne kompostu. Otrzymuje je rodzina, która może wykorzystać je do uprawy kwiatków.

Na Zachodzie kompostowanie ludzkich ciał staje się coraz bardziej popularne. Przykładem na to był pogrzeb gwiazdy serialu „Beverly Hills 90210” Luke’a Perry’ego, który został pochowany w specjalnym, „grzybowym garniturze”, który miał za zadanie ograniczenie emisji toksycznych substancji w czasie, gdy jego ciało się rozkładało.

Kompostowanie zwłok jest legalne w Szwecji, z kolei w Wielkiej Brytanii możliwy jest naturalnych pochówek, czyli pogrzebanie zwłok bez trumny.


________________

Na podstawie: BBC

Za https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-wa.....gn=firefox

https://forumemjot.wordpress.com/2019/05.....more-66167

Jerzy


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:36, 23 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Warto posluchac i przemyslec..
Konkretnie do L.Bubla: 29' 14 sec



.............................

Teraz czekam na moment kiedy jakis 'odkrywca intelektualny" dojdzie do wniosku ,ze wrzucenie zwlok do smieci tez bedzie inna forma tejze 'utylizacji" bo przeciez w taki sposob zacne cialo tez "wroci do korzeni " Tylko jeszcze szybciej wiec zadne problem.. Obled sterowany postępuje..Z dugiej strony nic dziwnego bo ten pomysl pochodzi od osoby ,ktora nazywa sie "SPADE" czyli po polsku :"szpadel lub lopata " Smile. SmileSmile

JUR


Waszyngton zalegalizował kompostowanie ludzkich zwłok

Opublikowano 22/05/2019 by emjot

22 maja (07:13)

Taka metoda – w porównaniu do standardowych opcji pochówku – powoduje znacznie mniejszą emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Zwolennicy takiego rozwiązania wskazują również na dosłowny, pośmiertny „powrót człowieka do korzeni”.

Waszyngton został pierwszym stanem w USA, który zalegalizował kompostowanie ludzkich zwłok. Od nowego roku mieszkańcy stanu będą mogli wybrać czy po śmierci chcą zostać pogrzebani, skremowani czy poddani naturalnemu recyklingowi.


Jak pisze BBC, na wprowadzenie takiego prawa amerykańscy mocodawcy zdecydowali się z kilku powodów. Jednym z nich jest po prostu kurczący się zasób gruntów, które można przeznaczyć na stworzenie cmentarzy. Jest też kwestia ekologii.

Taka metoda – w porównaniu do standardowych opcji pochówku – powoduje znacznie mniejszą emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Zwolennicy takiego rozwiązania wskazują również na dosłowny, pośmiertny „powrót człowieka do korzeni”.


Katrina Spade, która w Waszyngtonie lobbowała za przyjęciem ustawy dotyczącej nowej metody pochówku, wskazywała w rozmowie z AFB, że kompostowanie „stanowi alternatywę dla balsamowania i pochówku lub kremacji, jest naturalne, bezpieczne, trwałe i przyniesie znaczne oszczędności w emisji dwutlenku węgla i użytkowaniu gruntów”. Kobieta założyła firmę, mającą się zajmować właśnie tym procesem.

Na czym polega kompostowanie ludzkich zwłok?
W firmie założonej przez Spade kompostowanie ma się zaczynać od umieszczenia ludzkich zwłok w stalowym, szczelnym, sześciokątnym kontenerze, do którego wkłada się również lucernę, zrębki drewna i słomę. Po zamknięciu kontenera, ciało w naturalnym procesie rozkłada się przez 30 dni. W efekcie uzyskuje się dwie taczki pełne kompostu. Otrzymuje je rodzina, która może wykorzystać je do uprawy kwiatków.

Na Zachodzie kompostowanie ludzkich ciał staje się coraz bardziej popularne. Przykładem na to był pogrzeb gwiazdy serialu „Beverly Hills 90210” Luke’a Perry’ego, który został pochowany w specjalnym, „grzybowym garniturze”, który miał za zadanie ograniczenie emisji toksycznych substancji w czasie, gdy jego ciało się rozkładało.

Kompostowanie zwłok jest legalne w Szwecji, z kolei w Wielkiej Brytanii możliwy jest naturalnych pochówek, czyli pogrzebanie zwłok bez trumny.


________________

Na podstawie: BBC

Za https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-wa.....gn=firefox

https://forumemjot.wordpress.com/2019/05.....more-66167
......................................

Dla rownowagi:

Naczelny antysemita RP Leszek Bubel rozstrzelał policjanta Lorantego! Cz. 1



Mistrzowskimi wypowiedziami Leszek Bubel rozjechał syjonistę Lorantego! Cz. 2





Jerzy


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:02, 23 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

„Jeszcze się nikt nie zawiódł, kto w polityce liczył na głupotę Polaków.”
Opublikowano 22/05/2019 by emjot

Józef Piłsudski miał się wyrazić, że Polacy to naród idiotów. Zareagował na to Adolf Nowaczyński artykułem pod tytułem “Największy w narodzie idiotów”. Mimo żem endek, to zaczynam przyznawać rację Piłsudskiemu. Z resztą mam w tym swój wkład powiedzeniem, że jeszcze się nikt nie zawiódł, kto w polityce liczył na głupotę Polaków.


Co do siebie mogę powtórzyć bodaj za Gałczyńskim, że jestem prawdopodobnie wariat, ale na pewno nie idiota. Pocieszam się dalej Gałczyńskim, według którego wariat, to jest proszę Państwa lepszy gość. Trzeba być wariatem, żeby patrzeć na to obecne polskie szaleństwo i nadal uważać, że bycie Polakiem to szczególny honor. Ja tak mam i mimo rujnujących psychikę frustracji nie chce mi to przejść.

Na czym polega obecne polskie szaleństwo? Przede wszystkim nie widzę sensu w robieniu z problemów Kościoła katolickiego problemu całego państwa. Żaden rząd, partia polityczna czy inna organizacja polityczna nie zlikwiduje problemów Kościoła. Nabieram przekonania, że swoich problemów nie zlikwiduje sam Kościół. Przyszedł czas, żeby jasno powiedzieć, że działalność Kościoła w żaden sposób nie warunkuje istnienia polskiego państwa i polskiego narodu. Trzeba równie dobitnie powiedzieć, że dotychczasowe sklejenie struktur państwa i Kościoła powoduje, że wraz z pogrążaniem się Kościoła, pogrąża się państwo. Mam z tym pewien problem, ponieważ staję przeciwko Romanowi Dmowskiemu i prymasowi Stefanowi Wyszyńskiemu. Obu uważam za najwybitniejszych polskich mężów stanu w XX wieku. Obaj utożsamiali katolicyzm, a co za tym idzie obecność Kościoła w życiu narodu za istotę polskości. Niestety obaj nie przewidzieli, że katolicyzm i Kościół ulegną tak daleko posuniętej erozji. Dziś coraz częściej nie wiadomo co jest katolickie, a co nie jest, a i Kościół się coraz głębiej dzieli. Muszę w tym miejscu przyznać rację posłowi Filipowi Libickiemu, który jako osoba głęboko wierząca i reprezentująca konserwatywne wartości polityczne, publicznie powiedział o potrzebie rozdzielenia katolicyzmu i polskości. Oczywiście, filozoficzne, kulturalne i w jakiejś mierze religijne dziedzictwo katolicyzmu nadal będzie definiować i kreować duchowe życie Polaków, ale paradoksalnie hierarchiczny Kościół będzie miał na to coraz mniejszy wpływ i dobrze.

Tymczasem trwająca dyskusja o pedofilii wśród kleru przeszła już w jakąś histerię. To szaleństwo sięga już takich rozmiarów, że atakujący kler i Kościół nie ukrywają, że bardziej niż na krytyce Kościoła zależy im na dokopaniu PiS-owi. Dobrze odczytuje te intencje Jarosław Kaczyński i jako obrońca Kościoła zdaje się krzyczeć “cięższą podajcie mi zbroję!”. Tylko ta cięższa zbroja potrzebna mu bardziej do obrony swoich interesów politycznych, a Kościół jest tu użytecznym partnerem politycznym, a nie “mistycznym ciałem Chrystusa”. Z bezradną irytacją przyglądam się jak dają się na to nabierać miliony rodaków. Od starych endeków słyszałem, że Żydzi mawiali, iż adwokat nie musi być mądry, ale adwokat nie może być głupi. Jak bardzo chciałbym, żeby Polacy skoro nie mogą być mądrzy chociaż nie byli głupi. Czy pozostanie to tylko marzeniem wariata?

A Państwo co o tym sądzicie?


Andrzej Szlęzak

https://forumemjot.wordpress.com/2019/05.....more-66160


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:13, 23 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Z "NIMI" MOZNA SIE DOGADAC..."

Z wielu powodow rzadko zabieram glos we wlasnym imieniu.

Najczesciej ograniczam sie do zamieszczania materialow ,ktore uwazam za wazne z takiego czy innego powodu.
Jednak to co mialo miejsce na terenie bylego obozu w Oswiecimiu zmusza mnie do reakcji.

POLACY WE WLASNYM KRAJU PODDANI PONIZAJACEJ,OBELZYWEJ REWIZJI ,ZMUSZENI DO ODDANIA DRZEWCOW POLSKICH FLAG I ODGRODZENI JAK DZIKIE ZWIERZETA OD PRZEDSTAWICIELI OBECNEHO CHAZARKIEGO (Z TALMUDYCZNYMI PRZYSTAWKAMI) OKUPANTA !!!!!!!!!!

Jesli ten obrazek nie obudzi narodu to juz chyba nic go nie obudzi.

W 1917 roku w momencie zydowskiego przewrotu w Rosji (bo nie bylo przeciez zadnej: "proletariackiej rewolucji) ponad 60% obywateli mialo ponizej 24 lat !!!

Wiekszosc z nich przezyla.

Wymordowano bezlitosnie MILIONY -bardzo czesto rekami tych mlodych i oglupionych -pokolenia starsze ,ktore nie dawaly zadnych szans na "resocjalizacje" i oporne na propagande.

W Katyniu mordowaly rosyjskie ciala ale wypelnione w calosci nowa ,zydowska dusza.

Podzial byl talmudycznie prosty: wszystko co nie "NASZE' musi byc unicestwione.

Tych,ktorzy wierza w to ,ze "z nimi mozna sie dogadac" chcialbym zapytac: jak czesto pytacie o zdanie konia..krowe..swinie ?

Nigdy?

A przeciez oni tak wlasnie nas pojmuja.
Dla nich jestemy bydlem,ktore ma ludzka postac.
Kazdy kto mi nie wierzy moze to latwo sprawdzic.

W internecie oprocz uczesanej i uszminkowanej wersji talmudu znajdziecie informacje o jego PRADZIWEJ ,rasistowskiej i anty-ludzkiej tresci.
Pomijam juz absurdalna idea nawizywania dialogu z kims kto przez cale zycie jest kierowany i programowany przez tenze talmud.
Dialogu z kim komy tenze talmud mowi np. ,ktora reka ma sie podcierac wtedy gdy zalatwi swoja potrzebe ..

Jak sobie wyobrazacie rozmowe z takim robotem?
Dialog?! Wolne zarty !!!

Pamietacie jak sie skonczyla proba dialogu dla 'zaproszonych " do Moskwy w 1945 roku reprezentatow polskiego podziemia niepodleglosciowego?
ONI NIE CHCA I NIE POTRZEBUJA DIALOGU Z NIKIM


ONI nie wiedza co to dialog .

Jedyna rzecza przed ,ktora ustepuja to brutalna sila.

Wtedy sa naszymi najlepszymi przyjaciolmi obserwujac kazdy nas gest..kazdy ruch ..czekajaca na najmnieszy nawet objaw slabosci po to tylko aby go go natychmiast wykorzystac do wlasncyh celow.

Pamietacie "gest Kozakiewicza" w czasie olimpiady w Moskwie w 1980?

To prawda ,ze wtedy gdy Kozakiewicz przygotowywal sie do skoku wyly i gwizdaly rosyjskie ciala ale dusza w tych cialach byla juz na wskros zydowska.
MY... MY... MY.... MY ...

Rosjanie musieli byc najlepsi zarowno w terazniejszosci jak i w przeszlosci.Doprowadzalo to do absurdow ,ktore natychmiast znajdowaly odbicie w dowcipach.

NP. "Jakie bylo prawadziwe nazwisko Pitagorasa?" ...Pietia Goras.. Smile

To zydowska pycha ,pogada i arogancja przemawiala przez tych wnukow owych 24-letnich,ktorzy "wprowadzali w 1917 " nowy porzadek swiata.

Zydzi nie mogli sie wowaczas ujawnic ale zyli sukcesami rosyjskiego organizmu na ktorym pasozytowali.

Sukcesy organizmu-zywiciela byly ich cichymi sukcesami,

Tylko oni (ta wlasnie rosyjska mlodziez) nie mieli o tym pojecia bo niewielu z nich slyszalo w ogole o talmudzie a tylko garstka o zydach .
Dlaczego mieli nawet przed chwile zakladac ,ze "jacys zydzi" sa ich wrogami skoro od przedszkola uczono ich ,ze zadnych zydow juz nie ma bo przciez "wszystkich Hitler wygazowal" .

Kochani

"ONI" nie znaja pojecia:dialog.

Wystarczy poptrzec na to co wyrabiaja w okupowanej przez siebie Palestynie.
Jesli nie staniemy w tej chwili murem,ramie przy ramieniu ,jesli nie odlozymy na bok wlasnych "ja wiem najlepiej" to zginiemy.
Bedziemy druga Palestyna.

Jesli wprowadza kare smierci za posiadanie broni lub korzystanie z interentu (zakladajac ,ze przez jakis czas bedziemy mieli jeszcze do niego dostep) to beda nas wieszac W IMIENIU PRAWA I LEGALNIE.

Podobnie jak robili to hitlerowcy mordujac w imie swojego prawa okupacyjnego.



To juz nawet nie "za piec dwunasta" ale piec po dwunastej.

Ale- nie ma rzeczy niemozliwych.
Jako narod mozemy w narodowym referendum UNIEWAZNIC WSZYSTKIE UMOWY zawarte bez pytania nas o zgode.
Mozemy zazadac aby wszystkie zaklady przemyslowe ,ich status prawny,wrocily do okresu sprzed zmowy w Magdalence.

Jesli staniemy milionowym tlumem to kto nas powstrzyma?
Taki czy inny zaplacil zlotowke za fabryke?
Dostanie zlotowke z powrotem a my ,narod ,przejmujemy z powrotem fabryke.
I TAK ZROBIMY NA KAZDYM polu.
POLAK ,KTORY BEDZIE MIAL OCHOTE BYC "SLUPEM" I FIRMOWAC PRZEJMOWANIE POLSKIEJ ZIEMI W OBCE RECE ZOSTANIE SKAZANY NA KARE SMIERCI.


Obwiescimy to na kazdym plocie aby ktos nie mogl sie zaslaniac niewiedza.

Poza tym: nieznajomosc prawa nie zwalnia z obowiazku przestrzegania tegoz prawa.

Juz czas.

Zanim nas nie wezma totalnie za morde i nie zaczna publicznie rozstrzeliwac tak jak to robili w Rosji po 1917 oraz w podbitej Polsce po 1939 i 1945.
Zadnego dialogu.

GRAMY W TE SAME KARTY:'KTO NIE Z NAMI TEN PRZECIW NAM"
BO MAMY TAKIE PRZYRODZONE PRAWO.
A TY ? (WPISZ SWOJE IMIE) JESTES Z NAMI CZY Z "NIMI"?

Historia na nas patrzy ale ona sie nigdy nie wtraca tylko rejestruje.


https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.....dac#p60149
...............................

Robert Majka shared a post.
5 hrs ·
@PAPinformacje Żądam od Premiera RP @MorawieckiM Rządowej GWARANCJI dla ruchomości i nieruchomości dla Polaków w sprawie realizacji -300 mld dolarów USA Ustawy S.447(dalej ustawa JUST Act). Pismo w załączeniu, jedna strona. Czekam na pisemną odpowiedź.

Konkluzja:

NASZ WYWIAD. Prof. Wróblewski: Ustawa 447 jest pierwszym krokiem, żeby wszcząć dalsze działania przeciwko Polsce opublikowano: 13 maja 2018

Źródło inf: https://wpolityce.pl/…/394046-nasz-wywiad-prof-wroblewski-u…

20.05.2019 r.,g.15.00

Robert Majka
Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Calosc tutaj:

https://www.facebook.com/robert.majka.58.....tion=group

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:39, 23 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vincent Lambert ma zostać zabity | dr W. Golonka



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:55, 23 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Engelgard: 447. Sprawa jest poważna
Opublikowano 22/05/2019 by emjot

Wielotysięczna manifestacja przeciwko roszczeniom wysuwanym pod adresem Polski przez organizacje żydowskie oraz przeciwko amerykańskiej ustawie 447 została praktycznie niezauważona przez media rządowe i opozycyjne.


TVP Info tak gorliwie zajmujące się wszystkim co narusza polskie interesy akurat w tej sprawie nabrało wody w usta. Tak samo zachowała się TVN – to bardzo symptomatyczna zbieżność stanowisk obu stacji. Jest pewne, że sprawa, którą podnieśli demonstrujący jest dla rządzącego PiS bardzo niewygodna.

Przez wiele miesięcy taktyka rządu była następująca – przemilczeć i ignorować. Kiedy jednak podczas trwającej kampanii wyborczej głosy domagające się wyjaśnień, płynące także z własnego obozu, stają się coraz bardziej natarczywe, a Konfederacja zyskuje coraz większe poparcie – politycy PiS postanowili przemówić.

Premier Mateusz Morawiecki zapewnia, że sprawa ta została już załatwiona. Powiedział to w lutym tego roku i powtórzył kilka dni temu na wiecu w Mławie. „Nie pozwolimy na płacenie komukolwiek odszkodowań, to nam należą się odszkodowania” – mówił. Jak dodał, sytuacja, w której potomkowie ofiar muszą „cokolwiek płacić”, to sytuacja, w której „świat staje na głowie”. Bardziej dosadny jest Joachim Brudziński: „O, figa z makiem. Dopóki jest rząd PiS, nie ma mowy, by jakakolwiek polska złotówka popłynęła do kogokolwiek, nawet jeśli ma siedzibę na prestiżowej ulicy Nowego Jorku” – powiedział na antenie TVP Info odnosząc się do żydowskich roszczeń wobec Polski.

Problem w tym, że wiara w takie nieprzejednane stanowisko jest coraz mniejsza. Wiadomo bowiem, że za coraz bardziej natarczywymi żądaniami różnych organizacji żydowskich stoi potęga Stanów Zjednoczonych, których przedstawiciele nie pozostawiają złudzeń co do tego, czyją stronę preferują.

Nasza obrona z pozycji formalno-prawnych, powołująca się na umowę między Polską a USA z roku 1960 jest odrzucana: World Jewish Restitution Organization (WJRO) uważa, że premier „błędnie odwołuje się do pochodzącego z czasów komunizmu układu między Polską a USA odnoszącego się do tej kwestii”. „Układ z 1960 roku odnosił się tylko do osób, które były obywatelami USA w momencie utraty własności w Polsce” – podkreśla WJRO. „W związku z tym układ nie obejmuje większości ocalałych z Holokaustu w Polsce” – dodają przedstawiciele WJRO powołując się na stanowisko Departamentu Stanu USA.

Nie miejmy złudzeń – takie stanowisko zajmuje także amerykańska administracja. Panuje przekonanie, że PiS będzie miało spokój do wyborów parlamentarnych na jesieni, ale potem agendy rządowe USA i sam prezydent Donald Trump wrócą do tematu z całą siłą. Co wtedy zrobi rząd, jakikolwiek by był?


Jan Engelgard
Myśl Polska, nr 21-22 (19-26.05.2019)

18 maja 2019 Redakcja Konserwatyzm.pl

https://forumemjot.wordpress.com/2019/05.....more-66164

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:11, 23 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wybory zostaną sfałszowane? Grzegorz Braun



............................

Aż wstyd powiedzieć ,że miałem nosa wtedy gdy ostrzegałem przed tym gównem psim Smile

[size=18][b]Hrabia Jan Zbigniew Potocki z wyrokiem 6 lat za defraudacje[/b][/size]

[b]ZBIGNIEW NOWAK·TUESDAY, 21 MAY 2019

W PRL hrabia Potocki, niedoszły prezydent Warszawy, “faktyczny” prezydent Polski został za spekulacje gospodarcze, defraudacje oraz naciągniecie na 800 tys zł ( rok 1982) jednostek gospodarki uspołecznianej wyrokiem sądu we Włocławku skazany na 6 lat wiezienia.

Sąd Najwyższy uznał, ze kara jest zbyt wysoka i zamienił przyszłemu hrabiemu wyrok na niecałe 4 lata odsiadki. Czy hrabia wyrok odsiedział, tego póki co nie wiadomo. Redakcja raportnowaka.pl nie ocenia zasadności wydanego wyroku bo nie zna całości akt, poza tym zawsze można uważać, ze PRL prześladował przedsiębiorców, którzy wyprzedzili o dekadę innych. Problem nie jest w samym wyroku, problem jest w tym, ze hrabia si tym wyrokiem nie pochwali poddanym
[/b]


https://scontent.fsyd8-1.fna.fbcdn.net/v.....e=5D5E5DFC

https://scontent.fsyd8-1.fna.fbcdn.net/v.....e=5D595C89

https://scontent.fsyd8-1.fna.fbcdn.net/v.....e=5D609C50

https://scontent.fsyd8-1.fna.fbcdn.net/v.....e=5D63A813

https://scontent.fsyd8-1.fna.fbcdn.net/v.....e=5D9C03D5

https://scontent.fsyd8-1.fna.fbcdn.net/v.....e=5D5D6398

https://scontent.fsyd8-1.fna.fbcdn.net/v.....e=5D69D15D

Drugą osobą skazaną był Seweryn B. B., takie “niemieckie”
cdn
© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
raportnowaka
Nie wymaga żadnych zgód dalszych rozpowszechnienie o ile zostanie podane źródło raportnowaka.pl oraz

https://www.facebook.com/zbigniew.nowak1


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:52, 23 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Instrukcja dla zydowskiego motlochu jak wyrypac Polakow tam gdzie chodzi o mienie bezspadkowe.
Zapomnieli dodac:"Albo zadzwon do Hajki.Ona ci zalatwi za 20 % " Smile

JUR


Property Restitution in Warsaw: A Guide for Holocaust Survivors and their Heirs


This database is designed to be used after reading the World Jewish Restitution Organization’s webpage on Property Restitution in Warsaw – Information for Holocaust Survivors and Their Heirs. Please review that webpage, which includes an explanation of what is included in the database.


The database is intended for information purposes only, as a service to Holocaust survivors and their heirs. The information in the database is not intended as legal advice, and WJRO cannot make any assurances regarding its accuracy.


How to start a search:

1. Use only Latin characters.
2. Enter as much information as you have – either in the box for surname or the box for the address of the Warsaw property in question.
3. To view a full list of all the names and addresses in the database, leave all the boxes empty and click search.
4. The database can yield results even if you put in only part of a name or address. It can also yield results for names or addresses that sound similar, but are spelled differently, to those you enter.
5. To view surnames alphabetically, click on the box for surname and click the search button. Then click the link for "Owner’s Surname/Entity Name." The same process applies for viewing street addresses alphabetically.
6. The Line Number column refers to the line number of the property in Appendix 2 of the June 2016 City of Warsaw White Book.


http://warsawproperty.org/?fbclid=IwAR2w.....ma2_JK6UQc

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:28, 23 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film o wartościach SZTOS #2 ?



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 23 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

„Polskie prawo jest dyktowane w obcych ambasadach, nowelizacje ustaw są pisane w tajnej siedzibie Mosadu”
Opublikowano 22/05/2019 by emjot

Poseł Jacek Wilk w rozmowie z A. Wielomskim

Czy Konfederacja jest projektem obliczonym na wybory do Parlamentu Europejskiego, gdzie wszystkich łączy euro-sceptycyzm, czy też będzie kontynuowany w wyborach do Sejmu?


– Zdecydowanie celem Konfederacji jest wprowadzenie na jesieni tego roku jak najliczniejszej reprezentacji do Sejmu RP. Kalendarz wyborczy oczywiście „wymusza” uprzednie startowanie w majowych wyborach do europarlamentu, ale dla Konfederacji to akurat bardzo dobry zbieg terminów, gdyż te najbliższe wybory stwarzają bardzo dobrą okazję do jak najlepszego „wybicia się” w sondażach oraz przebicia do szerokiej świadomości wyborców.

Ale tak właściwie, poza eurosceptycyzmem i sprzeciwem wobec establiszmentu, co łączy poszczególne człony Konfederacji, szczególnie dwa filary tej układanki, czyli wolnościowców i narodowców?

– Obecna polityka rządów PiSu spowodowała, że łączy nas teraz w pierwszej kolejności sprawa absolutnie fundamentalna – kwestia suwerenności Polski. PiS w sposób kroczący tejże suwerenności się zrzeka: zaczęło się w 2009 roku od podpisania przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego Traktatu Lizbońskiego, który uczynił z Polski jeden z landów euroRzeszy, a obecnie mamy wręcz jawne podporządkowywanie polskiej racji stanu interesom innych państw.

Polskie prawo jest dyktowane w obcych ambasadach, nowelizacje ustaw są pisane w tajnej siedzibie Mosadu, a w sprawie bezpodstawnych roszczeń przemysłu Holokaustu rząd w tajemnicy przed obywatelami negocjuje warunki rekompensat dla zagranicznych organizacji za mienie pozostawione bez spadkobierców przez polskich obywateli, zamordowanych przez niemieckiego okupanta.

Na szczytach międzynarodowych organizowanych w Warszawie, na zlecenie innych stolic, Polska i Polacy są jawnie obrażani i upokarzani, a PiS podchodzi do tego na kolanach, tłumacząc te ataki specyfiką kampanii wyborczej w Izraelu. Rząd abdykuje także w zakresie polityki energetycznej Brukseli, niszcząc konsekwentnie suwerenność energetyczną Polski i uzależniając nas coraz bardziej od zagranicznych nośników energii lub technologii do jej wytwarzania.

Nie jest przypadkiem, że to właśnie za rządów PiS sprowadza się do naszego kraju rekordowe ilości węgla – zamykając w tym samym czasie kolejne polskie kopalnie, mimo że mamy ogromne ilości węgla. Innymi słowy głównym spoiwem Konfederacji – wobec tak prowadzonej polityki obecnych rządów – stal się postulat przywrócenia polskiej suwerenności i podmiotowości i nie ma w tym postulacie żadnej przesady.


Czy wypracujecie wspólny program pozytywny, szczególnie ekonomiczny, gdzie różnice mogą być największe?

– Oczywiście. W ogromnej części jesteśmy w stanie się porozumieć. W zasadzie jedyna istotna różnica dotyczy oceny kapitału zagranicznego. Narodowcy twierdzą, że kapitał ma narodowość, my – wolnościowcy – że interesy.
Wobec powyższego narodowcy chcą dużego zakresu kontroli wobec obcego kapitału, my natomiast twierdzimy, że nie powinien on mieć po prostu żadnych przywilejów względem polskiego – na przykład w postaci dopłat rządu do inwestycji czynionych na obszarze Polski przez zagraniczne korporacje.
Ale jeśli już chodzi o kwestie wolności gospodarczej to oba obozy polityczne są raczej zgodne, że trzeba tworzyć jak najlepsze warunki do rozwoju polskiego biznesu, i że rząd i urzędnicy powinni jak najmniej przeszkadzać w bogaceniu się rodzimych przedsiębiorstw – zwłaszcza rodzinnych.


Polska ma w tej chwili kilka potencjalnych możliwości geopolitycznych: Trójmorze pod amerykańskim patronatem, sojusz z Berlinem i Paryżem za cenę pogłębienia integracji europejskiej lub spojrzenie na wschód, czyli odnowienie stosunków z Rosją i przyłączenie się do chińskiego Nowego Jedwabnego Szlaku. Jaka jest Pańska opinia? I czy to jest tylko Pańska czy całej Konfederacji?

– W całej Konfederacji panuje zgoda co do tego, że nie wolno dalej tkwić w śmiertelnej pułapce, w jaką wpędziły Polskę rzędy PiS całkowicie uzależniając się od jednego tylko „strategicznego” partnera zagranicznego przy jednoczesnym gwałtownym popsuciem stosunków z innymi państwami i grupami państw. Zgadzamy się również co do tego, że trzeba – na ile się da – dążyć do polityki wielowektorowej, w której Polska może elastycznie reagować ruchami na arenie międzynarodowej w miarę zmieniających się warunków i okoliczności zagranicznych.
Nie pracowaliśmy jeszcze nad wyrobieniem wspólnego stanowiska lub opinii co do kierunków ewentualnych nowych sojuszy, dlatego przedstawię tutaj swoją własną opinię. Nie jesteśmy skazani na wszelkiego rodzaju sojusze tylko i wyłącznie z jednym państwem lub grupą państw. Możemy i powinniśmy tworzyć tutaj różne konfiguracje w zależności od rodzaju sojuszu; z jednymi państwami możemy zawierać sojusze militarne, z innymi gospodarcze, a z jeszcze innymi polityczne.
Biorąc pod uwagę obecne uwarunkowania powinniśmy jak najbardziej zacieśniać stosunki polityczne z państwami Trójmorza. Pamiętajmy jednak, że nie będzie żadnej głębszej współpracy w tej grupie państw tak długo, jak długo koncepcji Trójmorza nie wypełni jakiś konkretny zespół projektów i przedsięwzięć przynoszących konkretne i wymierne korzyści wszystkim państwom tego aliansu. Powinny to być w pierwszej kolejności projekty i przedsięwzięcia dotyczące wspólnej infrastruktury komunikacyjnej, poszerzania handlu oraz szerokiej współpracy gospodarczej. Jest tu naprawdę wiele do zrobienia.
Na przykład Czesi są żywotnie zainteresowani jak najszybszym zbudowaniem kanału Dunaj-Odra, aby móc wozić swoje towary Odrą do portów bałtyckich. Właśnie takie konkretne projekty są dopiero w stanie przekształcić ideę Trójmorza w realnie działający we wspólnym interesie sojusz.
Taki też sojusz powinien pogłębić współpracę z Chinami umożliwiając im budowę Nowego Jedwabnego Szlaku w zamian za stanowczą deklarację Pekinu, że rynek chiński zostanie otworzony na towary z Polski, Czech, Węgier itd. Wreszcie – jeśli chodzi o sojusze militarne – nasza obecność w NATO jest obecnie najlepszym gwarantem naszego bezpieczeństwa, ale tylko pod warunkiem, że odbudujemy swój przemysł obronny.

Czym chciałby się Pan zająć jako europoseł: pytamy tak o aktywność na forum PE, jak i aktywność w kraju?

– Na forum UE z całą pewnością bardzo bliskie byłyby mi sprawy polskiego rolnictwa, gdyż w dalszym ciągu polski rolnik jest jawnie dyskryminowany względem swych zachodnich konkurentów, a całe branże polskiej produkcji i przetwórstwa rolnego są niszczone kolejnymi dyrektywami unijnymi. Trzeba z tym skończyć, gdyż polskie rolnictwo może i powinno być jednym z naszych produktów eksportowych – zwłaszcza w zakresie zdrowej żywności tworzonej w gospodarstwach rodzinnych. Jeśli chodzi o aktywność w Polsce chciałabym przede wszystkim bardzo starannie kontrolować to, w jaki sposób unijne dyrektywy są w naszym kraju implementowane – gdyż zdecydowanie zbyt często pod pretekstem ich wprowadzania rząd narzuca nam coraz większą ilość szkodliwej biurokracji i drastyczne przeregulowanie gospodarki.


Nikt dzisiaj nie wie jak będą wyglądały frakcje w przyszłym europarlamencie, bo to zależy kto do tego parlamentu wejdzie. Ale gdyby miał Pan do wyboru frakcje z kończącej się teraz kadencji, to do której najchętniej by się Pan zapisał?

– Wszystko wskazuje na to, że bardzo silną reprezentację wprowadzi Nigel Farage, którego partia Brexit ma już teraz w sondażach dotyczących wyborów do PE poparcie wyższe niż Partia Konserwatywna i Partia Pracy razem wzięte. To oznacza, że może on utworzyć bardzo silną frakcje uniorealistów i do takiej frakcji bardzo chętnie bym się przyłączył.

W ostatnich latach zaliczył Pan kilka małych wolt organizacyjnych pomiędzy strukturami Kongresu Nowej Prawicy, Kukiza i Wolności. Dla osób mało zainteresowanych przetasowaniami wewnętrznymi na prawicy nie były one czytelne. Czy mógłby nam Pan je opisać i wytłumaczyć?

Za każdym razem te „wolty” miały dokładnie ten sam charakter – próbowałem na różne sposoby łączyć środowiska reformatorskie. I tak odpowiednio: startując z list Kukiza gorąco namawiałem kolegów z KNP by czynnie włączyli się w ten projekt. Ówczesne kierownictwo tej partii pomysł ten odrzuciło i obecnie partia ta praktycznie już nie istnieje. Kiedy przystępowałem do „Wolności”, nie rezygnując z członkostwa w KNP, było podobnie – próbowałem połączyć dwie partie o praktycznie tym samym programie. I znów był opór szefostwa KNP, które tego połączenia nie chciało i wykluczyło mnie potem z szeregów partii choć do końca walczyłem o „dogadanie się”.

W tym czasie byłem jeszcze w Klubie poselskim Kukiz’15 i również – bardzo długo – starałem się o zbudowanie kolacji KORWiN-Kukiz, a moje wysiłki były bacznie śledzone w mediach społecznościowych przez tysiące sympatyków opowiadających się za takim szerokim ruchem antysystemowym. Znów się nie udało takie zbliżenie – tym razem za sprawą samego Pawła Kukiza, który niespodziewanie zerwał rozmowy wbrew wcześniejszym zapewnieniom. Ale udał się w końcu najważniejszy sojusz – z Ruchem Narodowym – o którym mówiłem od prawie roku. I ta koalicja pokazuje, że w swoich równych zjednoczeniowych koncepcjach i działaniach miałem rację – rośniemy w siłę, a wyborcy dają nam ewidentnie premię za zjednoczenie.


Jak się Pan czuje w sojuszu z nacjonalistami i strong katolikami. Czy jednak, rozumiejąc polityczny realizm, sojusz ten Pana nie uwiera?

– Od początku istnienia Konfederacji robimy zdroworozsądkowe założenie, że żadna z formacji ją tworzących nie zmienia i nie odchodzi od swego programu – na przykład na rzecz tworzenia całościowego programu wspólnego – ale po prostu uzgadnia wspólne stanowisko w niektórych tylko, istotnych ze względu na kontekst, kwestiach. To powoduje, że nie musimy obchodzić od swoich poglądów, a tym samym walczyć z dylematami moralnymi „odstępstwa od zasad”. Od początku szanujemy swoje odrębności i nikt nie robi nikomu zarzutu, że w sprawach nieuzgodnionych ten ktoś inny mówi swoim językiem. To zresztą istota każdej konfederacji i ten mechanizm działa w Konfederacji KLBN bardzo dobrze.

Ostatnie pytanie wynikło stąd, że mamy wielu wspólnych znajomych w mediach społecznościowych, w tym także rekrutujących się ze środowiska samo-określającego się mianem wolnościowego. Część z tych osób deklaruje, że nie zagłosuje na Konfederację, bo „Braun chce zamykać za homoseksualizm”, a „Winnicki to nacjonalista”, etc. Jak przekona Pan te osoby?

– Staram się je przekonywać w ten sposób, ze największym plusem Konfederacji jest właśnie wielki wybór. Nikt nie zmusza nikogo do lubienia wszystkich liderów Konfederacji, ale na każdej liście i w każdym okręgu wyborczym każdy z naszych wyborców znajdzie bez problemu kandydata, który jest mu bardzo bliski swoim światopoglądem. Wystarczy się rozejrzeć. Zwracam przy tym uwagę, że identyczna koncepcja legła u podstawa sukcesu Kukiza w ostatnich wyborach sejmowych. Problem Kukiza polega na tym, że on od koncepcji szerokiego ruchu Naprawy Rzeczypospolitej już odszedł, a my tę koncepcję właśnie pięknie i skutecznie realizujemy.


I ostatnie pytanie: czy czytuje Pan portal konserwatyzm.pl i nasz półrocznik „Pro Fide Rege et Lege”? Jeśli tak, to proszę powiedzieć na ile bliskie są Panu nasze poglądy, a z czym się Pan nie zgadza? Dodam, że nie wymagamy zgodności w 100 procentach

– Oczywiście – czytam z ogromną przyjemnością zarówno konserwatyzm.pl, jak i „Pro Fide Rege et Lege”. Bardzo bliskie są mi prezentowane w nich konserwatywne koncepcje ustroju życia politycznego i społecznego z bezkompromisowym monarchizmem na czele. Natomiast nie zgadzam się z frontalnym potępieniem liberalizmu. Uważam, że w zakresie działalności gospodarczej liberalizm – gospodarczy oczywiście – powinien być zawsze punktem wyjścia dla każdego Wolnościowca. Po prostu wierzę niezmiennie w ideę konserwatywnego liberalizmu – tradycji w życiu społecznym połączonej zarazem z wolnością gospodarowania własnym przemysłem, mieniem i owocami pracy. Jestem konserwatywnym liberałem na przekór tym, którzy twierdzą, że coś takiego nie istnieje.

Rozmawiał Adam Wielomski


Źródło: KONSERWATYZM.PL, 18maja 2019.
https://forumemjot.wordpress.com/2019/05.....more-66155

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:30, 24 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film pochodzi z lutego b.r. i do tej pory nie ma żadnych informacji o tym ,zr Soros został naprawde aresztowany..A szkoda..


Henryk Pająk: Idą po Polskę - nowa okupacja Polski będzie gorsza od niemieckiej



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:38, 24 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ACTA 3+ | TVP odwołuje debaty - Grzegorz Braun



UE jako eurokołchoz i dzieło szatana - Grzegorz Braun dla programu dra Stanisława Krajskiego



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:35, 24 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Braun: marzę by władza w Polsce była suwerenna (Trójka)

Polskie Radio
Published on Apr 23, 2015



W PUNKT (R. GROMADZKI) - GRZEGORZ BRAUN - NIE RÓBCIE ZE MNIE RUSKIEGO AGENTA!




Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 24 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzegorz BRAUN - Korona Królestwa Polskiego | cz.1



Grzegorz BRAUN - Korona Królestwa Polskiego | cz.2





Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:07, 25 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GRY TAJNYCH SŁUŻB – ODC. 6 – ZABÓJSTWO GEN. FONKOWICZA - CZŁOWIEKA Z CIENIA



GRY TAJNYCH SŁUŻB – ODC. 11/ cz. 1 – CZY KTOŚ STAŁ ZA SAMOBÓJSTWEM LEPPERA?




Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:43, 25 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GRY TAJNYCH SŁUŻB – ODC. 11/ cz. 2 – GADOWSKI: Lepper otrzymał od służb kompromitujące kwity.



GRY TAJNYCH SŁUŻB – ODC. 11/ cz. 3 – CO CHCIAŁ UJAWNIĆ ANDRZEJ LEPPER?



GRY TAJNYCH SŁUŻB – ODC. 12 – JAK I DLACZEGO UMARŁ IRENEUSZ SEKUŁA?



Ziemkiewicz mocno: Każdy głos oddany na KE, to głos przeciwko Polsce

Publicysta Rafał Ziemkiewicz jest przekonany, że Platforma Obywatelska i jej sojusznicy z Koalicji Europejskiej przegrają najbliższe wybory do Parlamentu Europejskiego. Ziemkiewicz nie ukrywa, że bardzo cieszy go ta perspektywa.

– Jeśli chodzi o kampanię Koalicji Europejskiej, to było to wprost odwrotne od metody Hitchcocka. Na początku mieli konkretny “fuck up”, a potem było coraz gorzej. KE przerżnie te wybory. To wiadomość radosna. Punktem odniesienia muszą być poprzednie wybory samorządowe. Być może otrzymają 21 mandatów, to jest maksimum. Mam jednak nadzieję, że będzie znacznie mniej.
Każdy głos oddany na KE to głos przeciwko Polsce, nie ukrywajmy tego. Oparcie całej kampanii wyborczej na zebraniu wszystkich, którzy nie są z PiS-u raczej nie daje wizji, strategii, rozwiązań. Trzeba przynajmniej udawać, że o coś chodzi – powiedział publicysta na antenie Telewizji Republika.

Dziennikarz ocenił również wiarygodność ostatnich sondaży wyborczych i zasadność ich publikowania w ostatnim tygodniu przed wyborami

– Albo w jakiś sposób to certyfikować. Każdy kretyn może założyć firmę “Krzak” i sporządzać rzekome sondaże, wzięte z buta. Dzień wczorajszy, mając zalew sondaży, jest na to najlepszym dowodem. Ostatnia rzecz, jaka w tym wszystkim występuje, to prawda – przekonywał Rafał Ziemkiewicz.

Publicysta zauważył, że oprócz samych wyników sondaży równie mało wiarygodne są dane o frekwencji. Ziemkiewicz powiedział, że sondażowe prognozy frekwencji są “wzięte z kosmosu”, a w wątpliwość poddaje, czy uda się osiągnąć frekwencję nawet na poziomie 30 proc
.

Źródło: stefczyk.info/ telewizja Republika Autor: pf
Fot.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:46, 25 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skad przyszlismy..dokad idziemy..

Przyszlismy z przeszlosci,ktore miala jakies wartosci..

Religijne ..swieckie.. rozne..

Ale miala .

Dawala ludziom system wierzen ,ktory im odpowiadal..System zachowan..

I dozylismy do momentu gdy przeklety po 100 kroc system,kiedy " ZYSK za wszelka cene "zdominowal nasz system myslenia.

Oczywiscie nie dotyczy to nas ,bo dla normalnych zjadaczy chleba "zysk za wszelka cene' znaczy dlugie godziny..zgadzanie sie na karygodne warunki placy i pracy..

Tyle tylko ,ze teraz jakos to nas nie prowokuje..nie zmusza do buntu a jedynie do biernej ,rabskiej rezygnacji.

Moze trzeba sobie zadac pytanie dlaczego nawet mniejsza niz ta ,ktora jest naszym udzialemn niesprawiedliwosc wyprowadzala ludzi na ulice w slusznym gniewie -stracila swoje odniesienie dzisiaj?

Przeciez to co nas spotyka: totalne niewolenie..cenzura o jakies nawet Stalin nie marzyl bo ta jest ogolno swiatowa ("nie mozesz ogladac tego filmu w twoim kraju " ..." to co zamiesciles nie zgadza sie z naszymi standartami .." ) jakos nas nie oburza?

Zydzi,ktorzy robia sobie swoja szope w POLSKIM Sejmie..KTORZY RABUJA NAS W BIALY DZIEN ... To wszystko nie budzi zadnej reakcji poza komentarzami w (zydowskim i cenzurowanym ) pejs- zbuku?

Nie wstyd wam?Zadnych refleksji jak do tego doszlo?
SKAD BIERZE SIE TA APARTIA?
Zero reakcji ?
Nic zupelnie?

W takim razie zycze wam ,Rodacy wszystkiego najlepszego.

I przez to :"WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO" zycze wam jakiegos poteznego szoku ,ktory was obudzi.

Bo jesli nic takiego sie nie stanie to zgineliscie ...
Wy, dumny kiedys narod.


https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.....4.facebook
.................................................


Do Pani Magdy (H)Umer -krotki list

Postby Jerzy Ulicki-Rek » 08 Nov 2007

Do Pani Magdy (H)Umer-krotki list
Moze da sie to wyspiewac?

Szanowna Pani

Ktos z moich znajomych zwrocil moja uwage na zydowska tematyke,ktora dolaczyla Pani do swojego repertuaru.
Pozwoli Pani,ze w ramach tej samej tematyki, podrzuce kilka tekstow.

Gdyby chciala je Pani wykorzystac-bardzo prosze.
Wystarczy ,ze poda Pani zrodlo i sprawa zalatwiona.
Pozdrawiam serdecznie

Jerzy Ulicki-Rek


Tekst nr.1

""Testament znaleziony w komorze GAZOWEJ"

"Wiem ,ze dzisiaj odejde
aby ujrzec wkrotce
Miliony tych ,ktorzy wczesniej
kroczyli ta droga...

Jestem jedna z ostatnich
i wkrotce na swiecie
Z istot mi najblizszych
nie bedzie nikogo...

W rocznice mej smierci
usiadzcie pospolu
Swiece zapalcie w oknie-
niech plonie do rana

Bede wtedy znowu
zyla w waszych myslach
Kochajaca Was zawsze ,
Wesz-
Zagazowana... "



Tekst nr.2


""Pamietnik malkontenta"
Pamietniki sa zawsze
w duzym powazniu
Ale nie wiem czy dzisiaj
czytelnik pamieta
moje wlasne dzielo :
"Z zycia malkontenta"

Prasa bije na alarm,
ze wszedzie rozkopy
Niejeden dziennikarz
na ekranie placze...
A mnie to nie rusza,
bo mnie ciagle malo..
Ja bym chcial w Jedwabnem
widziec te spychacze...

Bracia-stachanowcy
kopia wielkie doly
Pot oczy zalewa,
pod oczami since...
Bez snu i odpoczynku
od drzwi TEJ stodoly
Jedziemy spychaczem do pracy..
W Brzezince...

Potem snu pare godzin
by znow ,o poranku,
zerwac sie do czynu...
I kopac...
W Majdanku...

Po miesiacu pracy,
jak zawsze gotowy
Tym samym spychaczem
zepchnac za granice

Tych KTORYCH NIE ZNALAZLEM
na placu budowy...

A ilu znalazlem?
Poczekajcie...
Licze:
Jeden...jeden..jeden.. "

Tekst nr.3



"O ludzkich dolegliwosciach"

Sluchalem kilka dni temu nagran Mariana Zaluckiego i podkusilo mnie aby napisac cos w jego stylu..

Saturday, August 11, 2007

"O roznych dolegliwosciach"

Ludzi narzekaja ,ze w kosciach ich lamie,
ja tez czasem narzekam- na pamiec...

Slysze jak ktos zlorzeczy :"Skleroza przekleta"..
i ja tez zlorzecze..Bo wszystko pamietam..

W piosenkach ,w gazetach
wszedzie Nowa Huta..

A ja ciagle pamietam
Kto wydal Traugutta...

"Koncert Jankiela " czytalem
jako chlopak maly...

Ale ciagle pamietam
CZYJE to cymbaly..

Tak mi ta dolegliwosc,
choc checi mam szczere
Ruinuje zycie,prace i kariere

Pozytek z tej pamieci
zawsze raczej marny:
Raz mi grozi pieklo
a raz kodeks karny...

Wiec sie modle ,czasami,
przyjdz ,aniele ,do mnie
Otul mnie swym skrzydlem
i pozwol zapomniec..."


Klaniam sie
Jerzy

*********
Z kronikarskiego obowiazku odnotowuje odpowiedz Pani Umer :

"Panie Jurku!

Czy moglby pan wytlumaczyc dlaczego do mnie pan to wysłal?!nie da sie tego wyspiewac.niech pana otoczą anioły bez skrzydeł nienawiści.Zyczę zdrowia-MU




Jerzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:11, 25 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy sondaże mogą nie kłamać? Grzegorz Braun



Grzegorz Braun do żołnierzy i funkcjonariuszy



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:23, 25 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Kuba..?

-A jesli Kuba to kto mowi..?

-Kuba,powiedz temu co ci trzyma sluchawke przy uchu ,zeby ja troche przesunal….Wiem ,ze to sobota I coraz trudniej o dobrego szabes –goja ale przeciez za darmo tego nie robi…Co mowiles?...

-Powiedzialem…teraz lepiej?

-Calkiem dobrze ..-To kto mowi?...

-Kuba,poczekaj..teraz ten moj cos u wyrabia…Slyszysz mnie?

-Slysze ale o co chodzi?

-Kuba to ty?

-Moze ja a kto mowi?

-Beniek….Rappaport.. Trzymaj pan to jakos porzadnie…

-To Kuba… Co jest?

-Kuba…Ojczyzna w potrzebie !!!

-Ktora ojczyzna?...

-Kuba!!Jak to ,ktora!!!Ty ile ich masz !!!???
NASZA ojczyzna!!!

-Teraz jasne …I co ona potrzebuje?

-Kuba ona potrzebuje naszej pomocy!!!
Wrog w granicach!!!

-Egipt znowu zaatakowal...?

-Kuba!!! Nie w TYCh granicach!!! W tych nowych!!!

-Nic nie rozumie ale bylem zajety….Sam rozumiesz ten tartak ..Te weksle…

-Kuba!!! Ja dla ciebie chyba zgrzesze!!Daj pan te sluchawke!Sam podtrzymam …

Posluchaj :slyszales o wyborach ?-

-A co mialem nie slyszec?Oczywiscie ,ze slyszalem …Perez ma ciezko …

-Kuba…Nie o tych wyborach!!! Tamtymi sie nie martwimy.Rozumiesz?

-Co mam nie rozumiec? On sobie poradzi nawet bez naszej pomocy to w czym problem?...

-Kuba, w naszej ojczyznie ale w tych nowych granicach …nowych rozumiesz? To znaczy w starych ale one teraz znowu sa nowe..Jak mam ci to powiedziec …Ludzie sluchaja …wrog nie spi….

-Wiem ,ze nie spi …przez sen by nie mogl trzymac mi sluchawki…

-Kuba ,posluchaj spokojnie…

-Ja slucham tylko ty sie denerwujesz…

-Kuba…Slyszales nazwisko :” Braun" ?

-A mialem slyszec?

-Mogles slyszec …Moglo sie cos przedrzec przez kordon nawet do ciebie…Slyszales?

-Nie... a to zle dla nas?

-Kuba ,gorzej niz zle !!!TRAGICZNIE moze byc…

-Co on ma?

-Jeszcze nic ale ma coraz wiecej…

-Tego nic?

-Nie tego nic!!! Nic nie ma na razie ale to sie zmienia !!!
Jego akcje ida w gore!!!Blyskawicznie!!!

-To chcesz zeby ja ich tez troche kupil? A po ile chodza?

-Kuba!!!Jeszcze nie chodza !!!Chodzi o to ,zeby nawet nie wstaly!!!

-To po co mnie namawiasz na takie szmelc?

-Kuba!!!Ja cie nie namawiam!ja cie ostrzegam!!!Jesli jego akcje pojda w gore to nasze spadna na pysk…

-Chcesz zebym zadzwonil?

-Do kogo?...

-Do Lutmana….On sie tym zajmuje …Przeciez go znasz…To ten co mial weksel Shapira i zalatwil cala reszte…Przeciez byles na pogrzebie …

-Kuba!!!na jakim pogrzebie!!!

-Jak to na jakim?Rozenzwajgowej ….

-(Pan mi naleje troche tej….wody… Na dwa palce ..) Kuba…Wiesz jak ja do ciebie mowie?

-Wiem..

-No jak?

-Znienacka…

-Kuba,czy ja mowie do ciebie osobiscie?Oko w oko? Czy przez telefon?

-A czy ja am jakies pretensje?Mowisz jak chcesz…

-Wlasnie…A jak ja mowie do ciebie przez telefon to myslisz ,ze tylko ty I ja mozesz slyszec ?

-Oczywiscie ,ze nie…ten co trzyma sluchawke tez slucha I w razie czego mi powtorzy…Nie musisz sie obawiac…

-Chodzi o to ,zeby nie powtorzyl!!! Nikomu!!!

-To ty nie chcesz ,zebym ja to dobrze wiedzial?

-Kuba!!!Chce zebys tylko ty wiedzial !!!!

-Przeciez ja mu nie powiem po ile te akcje co mowiles…On u nas inwestuje…

-Kuba!!!! Jak akcje Brauna pojda w gore to nie bedzie co inwestowac…

-To czemu mi mowisz ,ze te akcje to szmelc jak tak grubo stoja?

-Kuba,to jest takie powiedzonko:”Czyjes akcje ida w gore” to znaczy ,ze mu sie dobrze powodzi…

-To on jest od ubezpieczen ?

-KTO!?

-No ten… Braun..

-Dlaczego od ubezpieczen!!!

-Sam mowisz ,ze jego akcje pojda w gore po powodzi….To on wie jak zrobic powodz?

-Kuba !!!! Powodzi !!!! Zadna woda!!!! Jego akcje to nie woda na nasz mlyn…!!!

-Mlyn tez moge kupic…

- Kuba!!!Po co ci mlyn?

-A po co mi byl tartak?

-Kuba!!! Zapomnij co ci powiedzialem !!!!Zaden mlyn !!!

-Chcesz ten interes dac komus innemu?

-Kuba…Szlag mnie zaraz trafi…Ten Braun to nowy kandydat na prezydenta !!!

-No to co?

-Jak to co?Moze nam popsuc interes!!!

-Jak?Sam mowisz ,ze mozna kupic jego akcje bo dzisiaj nic nie warte ale jutro …Bernie zrobil to samo ..

-Kuba!!!Jaki Bernie!?

-Madoff!!!...

-Kuba!!!Madoff siedzi a ja przez niego stracilem fortune!!!

-Bo sie nie sluchales…

-Kuba bede mial przez ciebie zawal…

-Ubezpieczony jestes u niego?

-U kogo ?

-U tego co wie jak zrobic powodz...Madry czlowiek musi byc…

-Bardzo madry!!! Jak on zostanie prezydentem to mozemy pakowac walizki!!!

-To on w turystyce tez robi? Duza firma…To te akcje po ile dzisiaj?Jak myslisz…Jakbym kupil ten mlyn,postawil z boku taki maly hotel dla turystow …a potem powodz …Palestynczykow sie splaci…w ratach…

-Kuba!!!To nie ta ojczyzna !!!!

-A masz inna?

-Kuba !!!! Czy slowo “POLSKA” cos ci mowi ?

-Nie…

-Polin?...

-No to czemu od razu nie mowisz?Teraz jestem w domu… To ten co mowisz to on jest w ojczyznie ?

-NIE!W domu!!!!W tym co jestes!!!!

-Poczekaj zapytam…

...Nie,on mowi ,ze sie nazywa sie Kaczynski....



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:45, 25 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielki sukces marszu #STOP447 - czas na obywatelską inicjatywę ustawodawczą

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości <r>


Szanowni Państwo,




marsz #STOP447 to wielki sukces Stowarzyszenia „Marsz Niepodległości”, które od roku stara się informować o sprawie bezprawnych roszczeń organizacji żydowskich. W Warszawie 11 maja maszerowało 20 tysięcy Polaków, którzy upomnieli się o sprawę, która przez polski rząd i media działające na terenie naszego kraju była bagatelizowana od wielu lat. Dziękuję każdemu z Państwa za wsparcie, reklamę i udostępnianie – to jest sukces każdego z nas, niemniej pamiętajmy, że wygraliśmy bitwę, ale wojna będzie trwała jeszcze długo.

https://ci3.googleusercontent.com/proxy/....._nr01.png[

Zaraz po marszu #STOP447 media TVP zachowały się w sposób niegodziwy. Wyemitowały obszerne fragmenty marszu, który organizowaliśmy, a chwilę później pokazały ujęcia przemawiającego ze sceny premiera Morawickiego. Nic nie wspomniano o organizatorach jakimi byliśmy. Wszystko wyglądało tak, jakby rząd zorganizował marsz w sprawie roszczeń organizacji żydowskich. Cztery dni po marszu rząd Prawa i Sprawiedliwości wycofał z posiedzenia Sejmu ustawę, która mogła zabezpieczyć interesy Polaków. Jak oceniać takie działania rządu Prawa i Sprawiedliwości posługującemu się słowami, za którymi nie idą czyny?

W związku z działaniami obecnego rządu zaprosiłem wszystkie chętne organizacje do organizacji obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej, a już w tym tygodniu spotkaliśmy się w tej sprawie z prawnikami z Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, prawnikami Zespołu Prawnego Stowarzyszenia „Marsz Niepodległości” oraz przedstawicielami Konfederacji i KUKIZ ’15. Wszystkim tym organizacjom dziękuję za chęć pracy w tym temacie.

OBRAZ

Obywatelska inicjatywa ustawodawcza da nam możliwość wprowadzenia do obrad Sejmu RP własnego projektu obywatelskiego, ale ma też niezwykle wielki potencjał informacyjny. Jest jednak niezwykle kosztowna. Koszt organizacji to około 150 tysięcy złotych. Niestety jesteśmy zmuszeni do podjęcia tego wyzwania. Sprawa próby wyłudzenia pieniędzy od Polaków jest zbyt ważna, a jej stawką jest Polska.

Między innymi w celu organizacji kampanii #NieDlaRoszczeń powołałem na marszu #STOP447 Roty Marszu Niepodległości. Będą one niezbędne w obywatelskiej inicjatywie ustawodawczej i pomogą nam zwyciężyć. Wszystkich Was zapraszam do zgłaszania się do Rot. W tym celu należy wysłać wiadomość ze swoim numerem telefonu na adres mobilizacja@stop447.pl. Poniżej przemówienie, w którym wyjaśniam, dlaczego musimy walczyć i organizować się w Rotach. Serdecznie zapraszam do obejrzenia. Zapraszam też na profil na portalu facebook Roty Marszu Niepodległości.

Dziękuję w imieniu wszystkich działaczy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.
Z narodowym pozdrowieniem,

Robert
Bąkiewicz -
podpis
ROBERT BĄKIEWICZ
PREZES ZARZĄDU

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:30, 26 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konstytucyjny szwindel Kwaśniewskiego, – czyli Polaków zdążymy wydoić, zanim się połapią, o co w tym wszystkim chodzi

Opublikowano 26/02/2015



Aleksander Kwaśniewski oskarżany jest przez różnych dziennikarzy o udział w aferach gospodarczych.

Nikt z nich nie mówi o jednym z największych przekrętów w historii Polski, którego ojcem i twórcą jest były prezydent Polski. — Za ten jeden występek powinien być doprowadzony na ławę oskarżonych.


Przypomnę, w jaki sposób Aleksander Kwaśniewski przyczynił się do bilionowego zadłużenia kraju.

Zakaz konstytucyjny Kwaśniewskiego

W 1997 roku Aleksander Kwaśniewski przy uchwalaniu Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej wprowadził następujący zapis:

„Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa” (rozdział 10, art. 220 ustęp 2).

Powyższy zapis mówi o zakazie finansowania deficytu budżetowego przez Narodowy Bank Polski (NBP). — Co w tym złego?

Deficyt budżetowy jest to dziura budżetowa, która pojawia się, gdy wydatki państwa przewyższają dochody. — Przewidywane dochody państwa polskiego na 2015 rok, to około 297 miliardów złotych, a wydatki – ponad 343 miliardy złotych.

Kwotę około 46 miliardów złotych musimy pożyczyć. — W przeciwnym wypadku zabraknie pieniędzy na dofinansowanie ZUS-u, służby zdrowia czy wojska.

Od kogo pożyczamy pieniądze? — Aby pokryć deficyt budżetowy, musimy wydać obligacje albo zaciągać kredyt w Banku Światowym/MFW.

Obecnie mamy otwartą linię kredytową — na kwotę 33,8 miliardów dolarów w MFW.

Koszt obsługi linii wynosi 114 mln dolarów rocznie!

I to jest jeden z największych problemów obecnej polityki i ekonomii.

Dlaczego polski rząd, nie może pożyczyć pieniędzy na pokrycie dziury budżetowej od banku polskiego, jakim jest Narodowy Bank Polski?
Jest to kompletnie niezrozumiałe.

W zdrowym i uczciwym systemie powinny być opracowane mechanizmy, które pozwalają pokryć deficyt budżetowy z NBP.

Czym różni się MFW od NBP?

— Niczym.

— Obie instytucje są bankami emisyjnymi.

MFW wytwarza SDR-y, a NBP złotówki.

Pytanie brzmi: — dlaczego politycy godzą się płacić odsetki od kredytów, zamiast zmienić prawo i pożyczać bezprocentowo z NBP?

Polski bank powinien udzielać bezprocentowej pożyczki rządowi polskiemu.

— Podkreślam – bezprocentowej.

— Ponieważ, to procenty-odsetkowość są istotnym elementem psującym polską i światową ekonomię.

Kim są kartele finansowe, czyli MFW i Bank światowy?

Po upadku komunizmu w 1989 roku, wyniszczona polska gospodarka potrzebowała pomocy finansowej od dobrego, uczciwego wujka.

Musieliśmy zasilić polską gospodarkę miliardami złotych, by powoli doprowadzać ją do stabilizacji ekonomicznej.

Niestety czekał na nas zły, — podstępny wujek w postaci karteli finansowych, które zaaplikowały nam potężne dawki kredytów.

— Były to te same organizacje, które przejmowały surowce w Ameryce Południowej.

O nich pisał główny ekonomista Chas. T. Main Inc, John Perkins, — który sam brał w tym udział — oraz Joseph Stiglitz, główny ekonomista w Banku światowym w latach 1997-2000.

„Jak skolonizowali kraje świata?”. — Co wynika z ich opisów?

MFW i Bank światowy w sposób zorganizowany wyniszczyli między innymi takie kraje jak:

Iran – 1953 rok
Gwatemala – 1954 rok
Ekwador – 1981 rok
Panama – 1981 rok
Polska – 1990 rok
kraje postkomunistyczne – od 1990 roku
Rosja – 1985 i 1992 rok
Wenezuela – 2002 rok
Irak – 1991 i 2003 rok
Grecja – 2008 rok
Islandia – 2008 rok
Irlandia – 2008 rok
Ukraina – 2014 rok.
Kto stoi za MFW i Bankiem światowym?

Instytucje te powstały po drugiej wojnie światowej. — Zostały powołane przez jedyne panujące mocarstwo jakim było i jest USA.

To ten kraj ma największy wpływ na Boba twory.

— Skoro taka jest ścieżka właścicielska, to znaczy, że USA stoi za zniszczeniem wielu gospodarek świata.

Idźmy dalej tym tokiem myślenia.

Kto ma największy wpływ na polityków i prezydenta w USA? — Ten, kto ma władzę nad dolarem.

Wiemy, że władzę nad dolarem i gospodarką przejęły w 1913 roku rodziny bankierskie. — To one są właścicielem centralnego banku w USA, jakim jest FED.
Tą drogą dedukcji osiągamy ścieżkę poznania prawdziwych decydentów w USA.

— Jest nim międzynarodowa finansjera, czyli głównie żydowskie rodziny bankowe, jak Rothschild czy Shiff.

Kim posługuje się finansjera w niszczeniu narodów?

Armią USA,
Bankiem światowym,
Międzynarodowym Funduszem Walutowym,
Unią Europejską,
Bankiem Rozrachunków Międzynarodowych (BIS) oraz
wieloma innych organizacjami i państwami.
Po 1990 roku wymienione organizacje „pomagały” Polsce wydostać się z zapaści ekonomicznej…

Dlaczego mamy deficyt budżetowy i kilkubilionowe zadłużenie kraju?

Plan zawsze jest ten sam.

— Najpierw kartele dają kredyty, kiedy gospodarka jest odpowiednio zadłużona przystępują do realizacji swojego planu.

Za kolejne kredyty Polska musiała oddać gospodarkę, sprzedając przedsiębiorstwa państwowe po minimalnej wartości.

Wcześniej dokonywano dewaluacji złotówki, aby dostać więcej dolarów przy wymianie za złotówki.

— To dlatego na przykład w Polsce ponad 80% banków jest w rękach zagranicznych.

Obecnie toczy się walka o kopalnie, odkrywki i lasy państwowe.

Dlaczego musimy brać kolejne kredyty?

To jest cel międzynarodowej finansjery.

— Doradzać w taki sposób, aby doprowadzić do nadmiernych wydatków.

— Po pewnym czasie dochodzi do sytuacji, w której bez kredytów nie można zrealizować budżetu.

Taka sytuacja nie występuje tylko w Polsce, ale na całym świecie.

Do tego dochodzą recesje, gdzie zawsze wpływy z podatków są mniejsze, a państwo musi utrzymać nie tylko budżetówkę.

Konsekwencje zapisu Kwaśniewskiego

Aleksander Kwaśniewski zapis o zakazie finansowania deficytu budżetowego, argumentował możliwością łatwego zadłużania się.

— Twierdził, że należy związać ręce politykom, by nie zaciągali łatwo kredytów.

Nic bardziej mylnego. — W czasie, kiedy ekonomia jest permanentnie niszczona, a Polska ma deficyt budżetowy, — to zapis ten jest korzystny tylko dla kartelu finansowego.

Polska już wtedy miała problemy budżetowe i potrzebowała dodatkowych pieniędzy.

Wprowadzając ten zapis, Kwaśniewski zakazał pożyczania z NBP.

Kolejne rządy nie miały innego wyjścia, jak zwrócić się do bankierów, w przeciwnym razie doszłoby do bankructwa.
To był zamach na gospodarkę, na Polskę, na Polaków!


CZYTAJ DALEJ:

https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=3&t=30160


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:44, 26 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Delegacja Izraela wyproszona z obrad Unii Międzyparlamentarnej w Rosji



Braun: "Niezależne media stworzyły wyłom w systemie"






Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:54, 26 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jews arrested for International Organ Trafficking Business. Stealing



Mordowano dzieci dla organów. Siedziba zbrodniczej organizacji w Izraelu

ndz., 04/07/2019 - 12:17 -- zzz

W ubiegłym roku liczba zabiegów przeszczepów narządów wzrosła o prawie 30%, ale liczba dobrowolnych dawców altruistycznych ze względu na uratowanie życia wzrosła nieznacznie.



A oto, co dzieje się w rzeczywistości. Rzekomo altruistyczni dawcy..



Drastyczny film z sali operacyjnej został usunięty z YouTube. Pokazywał dziewczynkę około trzech lat. Dziewczynka krzyczy z obawy, co się z nią stanie. Koszmar dziecka kończy się śmiercią. Dwóch mężczyzn, którzy są Turkami, niczym krwiożercze demony, rozcinają żyjące ciało dziecka i pobierają organy do przeszczepu. W sali, gdzie oprawcy dokonują rzezi, są liczne worki na śmieci z częściami organów z ciał innych dzieci zabitych w ten sam sposób.

Libańska gazeta ad-Diyar poinformowała, że władze tureckie transportują małe dzieci i rannych Syryjczyków, do szpitali tureckich w Antalya i Iskenderun. Transport ludzi z przeznaczeniem na organy kontrolowany jest przez turecką policję i służby specjalne.

Z rannych Syryjczyków, po znieczuleniu, chirurdzy pobierają zamówione wcześniej przez Żydów narządy, a następnie są zabijani i grzebani gdzieś przy tureckiej granicy.

Gazeta prowadząca śledztwo informuje, że wiele krajów europejskich zamawia organy przez żydowską organizację z siedzibą w Izraelu. Potwierdzili to syryjscy lekarze, którzy przybyli z Niemiec, Francji i Belgii, aby zadbać o rannych.

Gazeta ad-Diyar podkreśla, że Federalna Służba Bezpieczeństwa FSA, wie o całym procederze. Syryjczycy z regionu Aleppo przewożeni są do tureckich szpitali, gdzie czyha na nich śmiertelne niebezpieczeństwo.

FSA współpracuje z niektórymi syryjskimi karetkami, które transportują rannych do szpitali w Turcji, gdzie organy pacjentów są usuwane i sprzedawane. Wiele znalezionych ciał pozbawionych jest narządów, jak oczy i nerki itp.

H ad-Diyar, ujawniła, że niektórzy tureccy lekarze potwierdzili, że spośród 60.000 rannych cywilów i żołnierzy, których przewieziono do Turcji, organy zostały usunięte z 15,622. Ich ciała zostały wysłane z powrotem do Syrii, by je pochowano.





We wrześniu 2009 roku, policja New York rozbiła gang przestępców, który składał się z Żydów. Szef grupy przestępczej, nazywany „kosher nostra”, był rabinem Icchak Levi Rosenbaum z Brooklyn (Nowy Jork).

Dochodzenie wykazało, że algierskie dzieci były uprowadzone w zachodnich regionach Algierii. Następnie zostały one przetransportowane do Maroka, gdzie miejscowi „Chirurdzy” wycinali nerki i inne organy. Po zbrodniczym zabiegu, „materiał” został przemycony do Izraela, gdzie został sprzedany w cenie od 20 do 100 tysięcy dolarów za nerkę.

W efekcie pięć amerykańskich rabinów, trzech burmistrzów miast i dwóch członków Zgromadzenia Ustawodawczego New Jersey zostali aresztowani przez funkcjonariuszy FBI. Aresztowania były wynikiem dwuletniego międzynarodowego śledztwa Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii i Izraela. Śledztwo wykazało liczne przypadki korupcji, szantażu politycznego, pranie brudnych pieniędzy i handlem ludzkimi organami.






ŻYDZI I BLACK TRANSPLANTHOLOGY.

Ukraina: Transporty zasobów ludzkich z ciał „ukraińskiego gojów”?

Według agencji Bloomberg, Izrael sprowadzał transporty „gojów” z Azerbejdżanu, Białorusi, Brazylii, Mołdawii, Nikaragua, Peru, Rumunii, Turcji, Uzbekistanu, Ukrainy, Filipin, RPA, Ekwadoru.

W 2009 roku ukraiński pisarz Wiaczesław Goodin oskarżył Izrael o porwania 25.000 ukraińskich dzieci, a masowa demonstracja odbyła się w pobliżu izraelskiej ambasady w Kijowie pod hasłem: „Ukraina nie jest w Strefie Gazy, nie można nam porywać dzieci.” W 2015 roku szef gminy żydowskiej w Charkowie Eduard Khodos powiedział, że głównym efektem „rewolucji godności” jest to, że „306 deputowanych Rady Najwyższej Ukrainy ma prawo do izraelskiego obywatelstwa.

Ukraiński filozof i pisarz Wiaczesław Gudin na spotkaniu Akademii oskarżył Izrael, że przez dwa lata ponad 25.000 ukraińskich dzieci było ofiarami „polowania na organy”

Na poparcie swoich słów, Gudin opowiedział historię ukraińskiego obywatela, który wyjechał do Izraela w poszukiwaniu 15 ukraińskich dzieci, które rzekomo zostały przyjęte przez miejscowe rodziny zastępcze. Według tego źródła, dzieci nie odnaleziono, a ślady dochodzenia doprowadziły go do izraelskich szpitali chirurgicznych. Dzieci wyparowały i nigdzie nie można ich było znaleźć. Ślad po dzieciach urywa się w Szpitalach. Goodin powiedział, że tego rodzaju informacje powinny być dostępne dla wszystkich Ukraińców, tak aby dowiedzieć się prawdy, co stało się z ukraińskimi dziećmi.

Dochodzenie nie zostało przeprowadzone przez oficjalne organy izraelskie, a komunikat na izraelskich stronach internetowych został skasowany.

W 2007 roku wybuchł skandal na Ukrainie, sprawcą był obywatel izraelski Michael Zis, oskarżony o handel organami do przeszczepów. ZIS został zatrzymany w dniu 13 października 2007 w Doniecku na wniosek organów ścigania. Oskarżono go o rekrutację dawców do transplantacji organów ludzkich. Jednak żydowski „biznesmen” został przewieziony do Izraela po interwencji Julii Tymoszenko, a po przybyciu do Tel Awiwu, Zis został zwolniony.

Należy zauważyć, że żydowski proceder „czarnej transplantologii” był również ukierunkowany także na Serbów i Palestyńczyków.

1998-2008, Serbia, Kosowo.

W Izraelu już od kilku dziesięcioleci aktywnie działa „szeroko znana w wąskich kręgach” klinika transplantologii, gdzie za dobre pieniądze bez kolejki, można zmienić „zużyte ciało”. Rynek ten był szczególnie aktywny w latach 1998-99. Wysyłano wówczas ciała Serbów. W zbrodniczy proceder osobiście był zaangażowany „Lider Demokratycznej Partii Kosowa” Hashim Thaciego. Okrucieństwem, jakim się wykazał nadano mu przydomek „węża”. Potem został premierem Kosowa. Wprowadził tzw. „Prawo cara”. Wolno zabijać gojów i ich dzieci.


W swojej nowej książce, Ishak Shapiro, szef jesziwy „Yeshoef Khai” jesziwy, zadaje pytanie: „Kiedy Żydowi wolno zabijać gojów (nie-Żydów)?”

Odpowiedź IT: prawie zawsze. Nawet jeśli mówimy o bardzo małych dzieciach.

Książkę „Prawo cara” nie można znaleźć na półkach w zwykłych sklepach lub w katalogach produktów drukowanych, Pierwsza strona książki zawiera opinie rabinów Icchaka Dov Lior Ginzburg, Yaakov Yosef i innych.

Książka jest rozprowadzana za pośrednictwem Internetu, można ją również nabyć w jesziwie, kierowanej przez Icchaka Szapiro. 230-stronicowy „przewodnik zabijania gojów” (ta książka nazywa się w „Maarive”) kosztuje tylko 30 szekli.

Autor rozpoczyna od przypomnienia, że istnieje zakaz zabijania nie-Żydów, ale jest to dozwolone . Przypomina nam, że Żyd musi przestrzegać Siedem Przykazań synów Noego. „ Nie ma zakazu zabicia goja, który naruszył przykazanie". Autor pisze, a ponadto podkreśla, że morderstwo w tym przypadku możliwe jest dopiero po odpowiedniej decyzji sądowej.

Morderstwo nie-Żyda, według rabina, jest również możliwe, gdyby „stwarza zagrożenie dla ludzi z Izraela.”
Rabin mówi również, że nie-Żyd może być zabity, jeśli zostanie zabity przez Żyda.

Wreszcie, Icchak Shapiro analizuje sytuację, w której dopuszcza się zabijanie „dzieci złoczyńców”. Mówi, że można to zrobić, kiedy dorosną. Dopuszczalne jest zabicie dzieci nieżydowskich liderów w celu zwiększenia presji na rodziców.

Gazeta zauważa, że Icchak Ma'ariv Shapiro nigdy nie używa słowa „Arab” lub „Palestyńczyk” w swojej książce. Ale w gazecie znajduje się fraza: „Ten, kto jest w temacie, będzie w stanie zrozumieć.”


https://spoleczenstwo.plportal.pl/artyku.....YINJxvtXjA

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 190, 191, 192 ... 287, 288, 289   » 
Strona 191 z 289

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Moje pierdoly
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile