W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Moje pierdoly  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
70 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 314008
Strona:  «   1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 287, 288, 289   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:34, 03 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak rozwaliłem antypolski zespół monitorowania antysemityzmu - Historyjki Leszka Bubla - odcinek 7




Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:53, 03 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy chciałbym poznać Twoje zdanie nt. Kretynów Wśród Narodów Świata. Moje zdanie streszcza się właśnie w tym tytule. Dlaczego tak sądzę? Używając empatii można sobie wyobrazić presję tamtej rzeczywistości, a używając wiedzy historycznej można ustalić fakty. Jakie były fakty?
1. Mentalność żydowską znał każdy z autopsji (religijnie motywowany stosunek do gojów)
2. Historię Polsko-żydowską na poziomie ogólnym i szczególnym znali wszyscy w różnym stopniu jako historię żywą (powstania, współpraca z zaborcami)
3. Wiadomości z Sowietów z Operacji Polskiej były znane przynajmniej elitom wojskowym i politycznym. Jakaś wiedza musiała dotrzeć do społeczeństwa. Wydarzenia działy się przy granicach kraju.
4. Wiadomości z okresu 17.09.1939 do 22.06.1941 jak wyżej były znane Państwu Podziemnemu, a co za tym idzie Rządowi Londyńskiemu oraz społeczeństwu(bramy powitalne, denuncjowanie, grabież majątku, wstępowanie do formacji wroga)
5. Zachowanie żydów (mała litera, bo chodzi o wyznanie) wobec swoich w gettach nie zostawiało złudzeń, co do ich natury.
Teraz mając te dane oraz znając konsekwencje pomocy Żydom(śmierć rodziny) , do tego mając na uwadze trudności dnia codziennego (głód i niedostatek wszystkiego) spójrzmy na człowieka, który mimo to postanawia pomagać. Ja nie mam słów, żeby wyrazić swoje potępienie dla takiego człowieka. Mając dzieci, żonę, rodzeństwo, rodziców itd. kładzie ich wszystkich życie na szalę, a na drugą szalę kładzie człowieka, który:
a) nienawidzi go(żeby przeżyć udaje)
b) gardzi jako zwierzęciem w ludzkiej postaci
c) jego priorytetem jest przeżyć kosztem nawet własnych dzieci (tzw. Uświęcone Życie) były przypadki, że żyd wydał na gestapo ludzi, którzy go ukrywali.
d) w odwrotnej sytuacji zawlókł by mnie na pierwszy posterunek vide Operacja Polska i '39 - '41
e) po wejściu Sowietów będzie z nimi prawdopodobnie współpracował (były przypadki, że żyd denuncjował na NKWD ludzi, którzy go uratowali)
Jak to sobie człowiek uzmysłowi i pomyśli, to wzbiera w nim obrzydzenie do tych pożal się Boże sprawiedliwych. Człowiek od razu inaczej patrzy na wcześniej okrutną karę, jaką stosował okupant. Tak, takim durniom, którym do głowy przyszło ratowanie żyda kosztem swoich bliskich należy się czapa. Za współpracę z okupantem również, żeby nie było wątpliwości. Jakby obliczyć ile kanalii, zbrodniarzy, oszustów, antypolaków zostało uratowanych, to by się okazało ile zła zostało wyrządzone. Jestem sobie w stanie wyobrazić jak reagują Francuzi, Holendrzy etc. kiedy nasi durnie się chwalą ile to oni pomogli żydom. Pewnie pukają się w głowę, a teraz to dopiero mają ubaw jak tamci chcą nas ograbić i opluć przy okazji.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:29, 04 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Jerzy chciałbym poznać Twoje zdanie nt. Kretynów Wśród Narodów Świata. Moje zdanie streszcza się właśnie w tym tytule. Dlaczego tak sądzę? Używając empatii można sobie wyobrazić presję tamtej rzeczywistości, a używając wiedzy historycznej można ustalić fakty. Jakie były fakty?
1. Mentalność żydowską znał każdy z autopsji (religijnie motywowany stosunek do gojów)
2. Historię Polsko-żydowską na poziomie ogólnym i szczególnym znali wszyscy w różnym stopniu jako historię żywą (powstania, współpraca z zaborcami)
3. Wiadomości z Sowietów z Operacji Polskiej były znane przynajmniej elitom wojskowym i politycznym. Jakaś wiedza musiała dotrzeć do społeczeństwa. Wydarzenia działy się przy granicach kraju.
4. Wiadomości z okresu 17.09.1939 do 22.06.1941 jak wyżej były znane Państwu Podziemnemu, a co za tym idzie Rządowi Londyńskiemu oraz społeczeństwu(bramy powitalne, denuncjowanie, grabież majątku, wstępowanie do formacji wroga)
5. Zachowanie żydów (mała litera, bo chodzi o wyznanie) wobec swoich w gettach nie zostawiało złudzeń, co do ich natury.
Teraz mając te dane oraz znając konsekwencje pomocy Żydom(śmierć rodziny) , do tego mając na uwadze trudności dnia codziennego (głód i niedostatek wszystkiego) spójrzmy na człowieka, który mimo to postanawia pomagać. Ja nie mam słów, żeby wyrazić swoje potępienie dla takiego człowieka. Mając dzieci, żonę, rodzeństwo, rodziców itd. kładzie ich wszystkich życie na szalę, a na drugą szalę kładzie człowieka, który:
a) nienawidzi go(żeby przeżyć udaje)
b) gardzi jako zwierzęciem w ludzkiej postaci
c) jego priorytetem jest przeżyć kosztem nawet własnych dzieci (tzw. Uświęcone Życie) były przypadki, że żyd wydał na gestapo ludzi, którzy go ukrywali.
d) w odwrotnej sytuacji zawlókł by mnie na pierwszy posterunek vide Operacja Polska i '39 - '41
e) po wejściu Sowietów będzie z nimi prawdopodobnie współpracował (były przypadki, że żyd denuncjował na NKWD ludzi, którzy go uratowali)
Jak to sobie człowiek uzmysłowi i pomyśli, to wzbiera w nim obrzydzenie do tych pożal się Boże sprawiedliwych. Człowiek od razu inaczej patrzy na wcześniej okrutną karę, jaką stosował okupant. Tak, takim durniom, którym do głowy przyszło ratowanie żyda kosztem swoich bliskich należy się czapa. Za współpracę z okupantem również, żeby nie było wątpliwości. Jakby obliczyć ile kanalii, zbrodniarzy, oszustów, antypolaków zostało uratowanych, to by się okazało ile zła zostało wyrządzone. Jestem sobie w stanie wyobrazić jak reagują Francuzi, Holendrzy etc. kiedy nasi durnie się chwalą ile to oni pomogli żydom. Pewnie pukają się w głowę, a teraz to dopiero mają ubaw jak tamci chcą nas ograbić i opluć przy okazji.


Pytasz o moje zdanie na temat :"Kretynów Wśród Narodów Świata."...

Brutalne ale szczere okreslenie i chyba nie tylko jesli chodzi o slepote w stosunku do tego co robia zydzi ale rowniez w odniesieniu do wielu innych zachowan .
Czy jest to wypadkowa tego,ze odcieto nas po II wojnie swiatowej od dorobku umyslowego Polski,ktory to dorobek byl powstawal przeciez nawet pod zaborami?
Czy to po prostu kolejne pokolenia homo-sovieticus ,ktore maja zakodowane gdzies w genach:"nie zadawaj pytan..nie wychylaj sie.. jesli cos budzi twoje watpliwosci to znaczy nie masz racji..?
Pojecia nie mam.
Ja tez wychowalem sie w nienormalnym bo polskim tylko z nazwy domu. Zarowno moja matla jak i moj ojczym byli -jak ja to okreslam -ofiarami awansu spolecznego tak charakterystycznego dla tamtych czasow gdzie nowy okupant budowal od podstaw nowa ,pozal sie Boze "inteligencje" -czyli byli gorliwymi wyznawcami nowego porzadku a przeciez pomimo tego,sam nie wiem jak i skad zawsze mialem dystans naturalny do tego co nam wbijano do glow.

Ciekawostka smieszna bedzie tu fakt,ze byc moze moi koledzy potrafili wyczuc te cechy mojego charakteru bo nawet w szkole podstawowej nadali mi ksywke "Zorro" lub "Senior" a w latach pozniejszych bliscy kumple nazywali mnie "Jordan" (postac z "Komu bije dzwon")
Byc moze byli w stanie zaobserwowac cos z czego ja sam nie zdawalem sobie nawet sprawy .NIe wiem...

Po latach juz swiadomie musialem przyznac ,ze moj charakter rzeczywiscie odpowiada obu nadanym mi przezwisk Smile
Dlaczego o rtym mowie?
Ano dlatego ,ze nawet wyrastanie w zupelnie "homo sovieticus", w najszerszym znaczeniu , srodowisku nie zabilo we mnie ciekawosci poznawczej.

Dlatego nie jestem w stanie zrozumiec tych ,ktorych tak trafnie okresliles.
Majac dostep do informacji na kazdy praktycznie temat nasi Kretyni nie robia nic aby z tego daru skorzystac.

Prymitywny sposob manipulacji jakiej ulegaja swiadczy tylko o tym ,ze wyzsza forma manipulacji jest nawet niepotrzeba bo nasi wszystkowiedzacy padaja jak much na lep nawet na jej prymitywne formy.

Od 1945 roku udalo sie zydom ,bez watpienia, zaszczeoic na polskim pniu wiele cech zydowskich takich jak cwaniactwo,brak skrupolow,PAZERNOSC,skrajny egoizm ,brak poczucia przynaleznosci narodowej ...

A przeciez proces manipulacji i tresury trwa nieprzerwanie nadal ale jest bardziej perfidny i bardziej skuteczny.

Niedobitki polskich elit takich jak sp.prof.Wolniewicz nie byly w stanie dokonac znaczacego wylomu w tym nowym betonie.
Nowe pokolenia,ktorych nie nauczonoi myslec a jedynie reagowac no okreslone bodzce jak psy Pawlowa maja prawo glosu w "demokratycznych" wyborach i skutki tego widac przeciez golym okiem.
Zydzi wyczyniaja swoje poganskie gusla w polskim z nazwy sejmie i nikt na to nie reaguje !!!!
Zydzi 'pelniacy obowiazki Polakow" opluwaja codzienni i polakow i polske i wiare i tradycje i historie ...BEZ ZADNEJ REAKCJI !!!!
Czyli proces odmozdzenia posunal sie nadal miliowymi skokami
Nawet w tzw.komunie nie zabito w ludziach gniewu jako naturalnej reakcji na niesprawiedliwosc .
teraz sie to juz udalo.


Co dalej? Nie wiem ale jestem daleki od optymizmu.
Pozdrawiam serdecznie

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:19, 04 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im wiecej wiemy tym trudniej nami manipulowac.
"Jedynie prawda jest ciekawa"


Jak rozpoznać Żyda, cz. 2: agent SB, fałszywy prof. Jerzy R. Nowak - Leszek Bubel

- kim jest Moritz Neuman
- w jaki sposób współpracował z SB
- czy Jerzy Robert Nowak jest profesorem
- dlaczego niektóre tzw. "patriotyczne" portale internetowe go promują
- przeskoki z partii do partii
- co mówi Wikipedia na jego temat
- "Dobrych Żydów jest więcej niż złych" - JRN





Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:38, 04 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurski i Giertych też kiedyś nie chcieli oddać naszych kamienic Żydom - Historyjki Leszka Bubla - 12



Ilu Żydów jest w Sejmie - Historyjki Leszka Bubla - odcinek 13



.......................................

Musisz to wiedzieć (440) Kuchciński i afera o której mówią nieliczni



............................


Obejrzyjcie prosze ..

Jonny DANIELS nowym ministrem spraw wewnetrznych i administracji





Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:14, 04 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy film.Polecam.



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:28, 04 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jedno wzgórze za daleko. Wzgórza Golan. Pan Nikt - Tomasz Gryguć



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:38, 04 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz to wiedzieć!(430) US Army to najdroższa agencja ochrony na świecie?



Musisz to wiedzieć!(430)Biznesmenowi związanemu z politykami zarzucono zabójstwo dziennikarza



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:20, 04 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wycieczka do Izraela - Historyjki Leszka Bubla - odcinek 6



........................................


Warszawa i żydowskie Gestapo
Posted by Marucha w dniu 2013-09-06 (Piątek)

w samej Warszawie było ponad 5 tys. gestapowców żydowskich i ani jednego polskiego!

Za okres likwidacji czwartego rzutu „Żagwi” należy przyjąć czas od września 1942 r. do kwietnia 1943r. Niedobitki „Żagwi” trudniące się szmalcownictwem były likwidowane przez OW-KB nawet w czasie Powstania Warszawskiego. jak np. Bursztyn-Wiśniewski. dyrektor szopu Hoffmana.

Wypada dodać, że w tym okresie około 300 Żagwistów i agentów gestapo mieszkało stale na terenie budynku Gestapo w al. Szucha , skąd wychodzili „do pracy” w Warszawie, bądź na wyjazdy terenowe, gdzie pod szyldem prześladowanych Żydów wślizgiwali się do oddziałów partyzanckich dla ich rozpoznawania i wydawania; specjalizowali się oni w tropieniu Żydów w aryjskiej części Warszawy. Dostęp do nich i ich likwidacja były bardzo trudne. Spośród dzielnych wykonawców wyroków na żagwistach, wymienić należy: Zelwańskiego. który wraz z „Garbatym” brali udział w wykonaniu wyroku na Lejkinie, Ignacego Szmajerowica ps. „Plomba”, Stanisława Różewicza, Tadeusza Makowera, „Rudego” — Blum-Binsztoka, „Garbatego”, „Jadźkę”, Rotblita i Akermana. Wszyscy ci ludzie pracowali w wywiadzie ŻZW.

Wykonywanie wyroków odbywało się na podstawie materiału dowodowego. zebranego przez sekcję śledczą i dostarczanego sądów i ŻZW. Sąd ŻZW składał się z wybitnych prawników. był całkowicie niezawisły i samodzielny w ramach narodowej odrębności. W ten sposób Żydzi samodzielnie, we własnym zakresie walczyli o morale getta i usuwali zło. Jeśli zapadał wyrok śmierci, podlegał on jednak zatwierdzeniu przez komendanta ŻZW i dopiero wówczas mógł być wykonany. Autor uczestniczył w charakterze współorganizatora i obserwatora przy wykonywaniu kilku wyroków. Oto zapamiętane nazwiska zastrzelonych zdrajców:

Blumsztok — za zdradę Kosieradzkiego — czerwiec 1942r.

Brausztejn — na Elektoralnej — maj 1942r.

Chaia Blumberg — w czerwcu 1942r.

Na bazarze na Nowolipiu, ppor. policji żydowskiej z ul. Leszno 13. o nieustalonym nazwisku — czerwiec 1942r. — zabity na ul. Orlej, (niski, krępy),

Dwóch żagwistów — w czerwcu 1942r.

Jedenastu żagwistów, w tym trzy kobiety, schwytane latem 1942r. przy ul. Elektoralnej 6/8, przy rzekomym szmuglu żywności,

Blum, Cementowicz i Malewski — w sierpniu 1942r. — którzy przez Erlicha wydali Niemcom tunel przez ul. Okopową.

Voiksdeutsch o imieniu Stefan — w lutym 1943r. – przy ul. Leszno

Akcje ekspropriacyjne przeprowadzane w ostatnim półroczu istnienia getta, wymierzane były głównie przeciwko zdrajcom i kolaborantom, którym rekwirowano pieniądze na rzecz ŻZW i ŻOB. W getcie również nie każdego kolaboranta karano śmiercią, dlatego z tych ocenianych jako mniej szkodliwych. wyciskano tylko pieniądze. Kolaboranci i zdrajcy, którzy zajmowali kierownicze stanowiska w „szopach”, starali się niejednokrotnie robić sobie dobrą markę przez tworzenie pozorów pomocy niesionej wielu ludziom. Od nich Niemcy żądali przede wszystkim wyciskania resztek sil z Żydów, wydajności, węszenia i wydawania ludzi z ruchu oporu. To ostatnie starali się oni robić bardzo ostrożnie i bez rozgłosu, zaś akty rzekomego miłosierdzia, czy pomocy, miały zawsze odpowiednią reklamę robioną przez zgraję zauszników, walczących w ten sposób w upodleniu o własną głowę i byt. Akcje ekspropriacyjne poza doraźną korzyścią materialną, miały między innymi na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na poszczególnych zdrajców i na piętnowanie ich. Kładły one tamę kolaboracji, budziły sumienia i budziły do czynu. Często stosowana była też kara dotkliwej chłosty.

Chociaż akcje ŻZW i ŻOB mobilizowały ludzi zdrowych moralnie, to jednak nie przełamały otępienia i zastraszenia ogółu społeczności getta. Bazująca na takiej postawie Żydów „Żagiew”, nie została — niestety — rozbita doszczętnie. Wszelkiego rodzaju uderzenia ŻZW w tę organizację, miały szczególne nasilenie po akcji styczniowej 1943 r. i trwały aż do samego powstania w getcie. W czasie powstania udało się żołnierzom ŻZW i ŻOB dopaść i zlikwidować jeszcze kilku zdrajców, lecz dużo ich zostało, czego dowodem m.in. były wydane Niemcom bunkry bojowców, w tym i Anielewicza. co potwierdzili mi sami Żydzi. „Praca” ocalałych żagwistów nie zakończyła się z upadkiem powstania. Byli oni Niemcom nadal potrzebni. Tym razem do pomocy w wyłapywaniu Żydów ukrywających się nie tylko w Warszawie, ale i w całej Generalnej Guberni. Żagwiści byli też wykorzystywani przez gestapo. Jako prowokatorzy, wdzierający się podstępnie w szeregi polskich organizacji podziemnych. To właśnie m.in. żagwiści i inni żydowscy szmalcownicy i zdrajcy, byli winni większości śmierci ukrywających się Żydów, a tym samym winni byli śmierci ukrywających ich Polaków.

Dnia 21 lutego 1943 r.. wykonano na kilku żydowskich gestapowcach wyroki śmierci, na Leonie Skosowskim („Lolek” — został wtedy tylko ranny), Pawle Wlodowskim, Areku Weintraubie, Chaimie Mangelu i Lidii Radziejowskiej. Dnia 28 kwietnia 1943 r. na ul. Warmińskiej zlikwidowano Luftiga — Żyda, agenta gestapo, który pracował jako tłumacz w warsztatach kolejowych na Pradze.

Powszechnie znana afera Hotelu Polskiego (lipiec 1943 r.), też jest dziełem żydowskich zdrajców (główny agent — naganiacz Leon Skosowski i Adam Żurawin — żyje w USA). Wpajali oni w swych współwyznawców przekonanie o specjalnym propagandowym, wypuszczaniu ich do krajów neutralnych. Działali na polecenie gestapo — Hahna i Brandta — ściągnęli około 2000 bogatych Żydów mających za ogromne pieniądze kupić paszporty zagraniczne. Niemcy ich ograbili i pomordowali (część wysłali do obozów), nielicznych wypuścili, w tym kilkudziesięciu swoich agentów dla działań propagandowych na rzecz Niemiec —patrz C. Arch. sygn. 202/XV-2. tom 2. k. 158, przechodzili ci Żydzi przez luksusowy obóz w Bergcn Belsen i Vittel we Francji, oczekując na wymianę za towary z USA, byli internowani, ocaleli (a Rząd polski na emigracji posyłał im pomoc !!).

Ilość Żydów — agentów gestapo była tak duża, że działalność ich zaczęła obejmować nie tyłko dzielnicę aryjską Warszawy, ale i całą Generalną Gubernię. Stali się oni szczególnie niebezpieczni przez perfidne przybieranie maski ludzi prześladowanych i szukających pomocy u Polaków. Zdrajcy ci, szybko zaczęli zapełniać listy zdemaskowanych agentów gestapo, zestawiane przez Armię Krajową i inne organizacje polskie. Wyroki na nich zaczęły się sypać na terenie całej Generalnej Guberni. Wiadomo nam było o działaniu zdrajców we wszystkich skupiskach żydowskich. Np. w Krakowie działali dwaj znani agenci gestapo — Żydzi — Zeligncr i Forster. Forster zdołał nawet zmontować szeroko rozgałęzioną siatkę konfidentów. Po likwidacji getta krakowskiego (13 marca 1943 r.) pojawiły się jesienią 1943 r. w Krakowie, dwie zorganizowane grupy gestapo, rekrutujące się z Żydów. Specjalizowały się one w wykrywaniu ukrywającach się Żydów w tzw. aryjskiej części miasta. Pierwszą taką zbrodniczą grupę stanowili: Diamand, Julek Appel, Natan Weissman i Stefania Brandstatter-Poklewska, a drugą: Forster, Marta Purec-Porzecka, Rosen, Goldberg. Loffler. Kleinbcrger, Kerner, Pacanower, Rosen, Rotkopf, Taubman, Weininger i wielu innych. Większość z nich —jako w końcu bezużytecznych — zlikwidowało gestapo.

W Sosnowcu działał słynny agent gestapo. Żyd o nazwisku Meryn. Podobnie. jak w Warszawie. Żydzi — agenci gestapo działali również w getcie łódzkim. Słynni byli agenci lubelscy Hoflego, którzy jeździli z nim na akcje likwidacyjne w ramach akcji „Reinhard”. Wiele też słyszało się o żydowskim zdrajcy, SD-manie Jerzym Ryperze, który działał pod koniec 1943 r. na terenie Lidy. oraz wielu innych. Pamiętnikarze skupisk żydowskich, wzmiankują stale o ich haniebnej działalności, o roli Judenratów i policji żydowskiej (którym Niemcy zawdzięczają ułatwioną formę wywózki Żydów do obozów zagłady).

Wniosek nasuwa się przykry. Żydów — agentów gestapo, zdrajców, szmalcowników i kolaborantów, było dużo. Swoją ilością biją oni proporcje występujące w innych nacjach, okupowanej przez Niemców Europy. Było to następstwem najwyższego bestialstwa i niespotykanej w dziejach świata ekstermnacji, jaką wobec nich zastosowano. Pchał ich do lego instynkt samozachowawczy. Ale to ich nic usprawiedliwia. Czasem nieopatrznie zrobiony krok, czy złośliwy donos, odcinał ich od społeczeństwa i pchał na drogę zdrady, z której nie było powrotu. I jeśli mieli z tego powodu jakieś wyrzuty sumienia, to głuszyła je świadomość omalże absolutnej władzy nad ziomkami, władzy, która w dodatku miała dla nich arcyprzyjemne formy i ramy zewnętrzne. Cóż za buta i napuszenie biły z postawy eleganta Sternfelda czy Lejkina… To samo, tylko z dodatkiem wyjątkowej banalności obserwowało się u Szmerlinga i Brzezińskiego — zbirów z Umschlagplatzu. Rozsmakowali się w zdradzie oprawnej w luksusy i zbytek. Wiedzieli, że po ich łotrowskiej robocie, czekają na nich wymyślne rozrywki w Palais de Dance , Sztuce, Hotelu Brytania i restauracji ..Casanova” w towarzystwie prawdziwych, niemieckich gestapowców— Ubermenschów. Dawało im to poczucie zadowolenia, czasowego szczęścia i satysfakcji. Wiedzieli, że będą żyć raczej krótko, bo znali nienawiść do nich ich braci, ale w jakim luksusie.

Podaję nazwiska najbardziej znanych policjantów żydowskich i agentów gestapo: Komendantem był ppłk policji polskiej Szeryński, jego z-cami Michał Czapliński i adw. Jakub Lejkin — który w lipcu 1942r. został k-ntem z dodanym mu z-cą Józefem Erlichem. Marian Hendel był inspektorem policji, oficerowie Flirstenberg i First (zastrzeleni z wyroku podziemia w 1943 r.), dr Sierota syn znanego kantora zaufany Gancwcicha. kier. tzw. żydowskiego pogotowia ratunkowego przy ..13″, Sachsenhaus ojciec i syn, bracia Zachariasz. as agentów dr Alfred Nossig, Adier, Nuss, Orlean, Lesselbaum, Halber, Langier, Zelman, Bachrier, Anders, szef Umschlagplatzu krwawy Szmerling, Regina Just, Szpunt, Szajer, Hurwicz, Hcring, Beharier, Gurman, Milek Tine, Świeca, Estorowicz, Konerstein, Warszawiak, Blumsztajn, adw. Gleichweksler, adw. Bramerson, adw. Zajdłer, adw. Nowogródzki, adw. Palatyński, adw. Ćwiejko-Załęski i inni adwokaci, którzy mieli stopnie oficerskie w policji, kpt. Fleischman, Luftig, Chaim Mangel, Gumplowicz, Markowicz, Supp, Ulla Regina, Herc, Lutcnberg vel Laturski, Toffel Zofia, Turkas Doba, Żurawin, Skosowski, Wlodawski, Weinraub, Radziejowska i wielu innych. W końcu sami Niemcy mieli ich dosyć i 24 V 1942 r. urządzili nocną rzeź kierownictwu „13″. Szefowie Gancweich i Sternfeid uratowali się ucieczką, ale zabici zostali ich najbliżsi współpracownicy Lewin, Mendel, Gurwicz, kuzyn Gancweicha Szymonowicz. Po tym sprawa przycichła i policja żydowska nadal pełniła zdrajczą służbę. Dotarcie do takich z wyrokiem było b.trudne, dlatego przeważnie dożyli do 1943 r. Mniej ważni zdrajcy szybciej doczekiwali się kary. Np. b. bokserski mistrz Polski Rotholc — popularny „Szapsio” tak dokuczył ludziom swoją pałką policjanta, że na prośbę samych Żydów dostał karę ciężkiej chłosty, którą egzekwował na nim członek mojego oddziału Teodor Niewiadomski. W zestawieniu z nim, biedacy idący podczas akcji Hoflego dobrowolnie na śmierć, też dla mirażu chwilowego szczęścia, tylko w postaci bochenka chleba i kilograma marmolady, stanowili razem obraz z najkoszmarniejszych snów.

Zdrada i wydawanie Żydów przez samych Żydów miała nieraz akcent rozpaczy i złości za nieprzyjęcie ich do ukrywającej się grupy. Jako tego przykład podaję fakt wydania w samym lipcu 1944 r. około 20 Żydów ukrywających się na ul. Nowowiniarskiej 14 u Marczaka. Mieli oni luksusowe schowanie z łazienką, z telefonem, w piwnicy, pod mieszkaniem Marczaka. wejście do piwnicy było przez szafę. Jakaś Żydówka z 7-letnią dziewczynką przez zemstę za odmowę przyjęcia jej do wspólnoty wydala całą grupę. Niemcy wywieźli ich i pomordowali. Marczak dostał się w ich ręce następnego dnia i zginął. Powyższe dane potwierdziła mi po wojnie mieszkanka tego domu Danuta Wróblewska.

Pora na wstępne zbilansowanie ilości zdrajców z getta warszawskiego.

Było ich ca 10 000 osób. Z tego w policji było (rotacyjnie) ca 2 500. Specjalnych agentów Gestapo i „Żagwi” było ponad 1 000 osób. W kolaboracyjnej Gminie Żydowskiej było ponad 6 000 osób; z tego za szczególnie zdrajczych. biorących udział w specjalnym wyzysku i ekonomicznym wyniszczaniu narodu, w wyniszczaniu przesiedleńców i skazywaniu ich na śmierć głodową uważano co najmniej 2 500 osób. Te 10 000 stanowiło w 1941/42 r. ca 2% ogółu społeczności getta; zaś w skali krajowej dochodziło do tego dziesiątki tysięcy ludzi, gdyż byli oni w każdym getcie. Wywodzili się oni ze sfer zamożnych, plutokracji, inteligencji, dużo pracowników policji. Im mniejsze getto tym procent zdrajców był większy. Nie ma możności ustalenia ich liczby, skoro sami Żydzi i ŻIH ich ukrywają, skoro Kneset w 1950 r. uchwalił nie pociąganie ich do odpowiedzialności karnej. To jest niemoralne !

Im więcej lat upływa po wojnie, tym bardziej łagodnieją oceny przestępstw okupacyjnych i coraz mniej się o nich mówi. Ludzie odstępują stopniowo od ścigania nawet winnych przelewu bratniej krwi a nawet i krwi rodzinnej, znam takie wypadki. Wielu żydowskich zdrajców wojnę przeżyło. Wielu z nich zdołało szybko wyjechać z Polski wraz z nagrabionymi majątkami, jak np. dr Michał Weichert prezes Żydowskiej Samopomocy Społecznej z wyrokiem śmierci ŻOB, dziś żyjący w Izraelu; jak węgierski Żyd — dr Izrael Kastner. Nikt dziś już nie dochodzi ich przestępstw, bo zbyt mało pozostało świadków. Wielu sprawców w ogóle nie zostało do dziś zdemaskowanych, z uwagi na tajny charakter ich przestępczej służby. Jak trudno ich znaleźć, świadczą mozolne, długotrwale poszukiwania głównych inicjatorów przestępstw wojennych. Klasycznym tego przykładem była sprawa Eichmana. Niektórych zbrodniarzy i siewców nienawiści między ludźmi, ściga się jednak dalej dla celów wychowawczych, tak dla całych narodów, jak i dla niektórych polityków, którzy lubią wojenkę. Ale jak trudno to idzie, jak nikły ich procent staje przed tendencyjnie liberalnymi sądami w RFN czy Austrii, ilu wbrew obciążającym dowodom zwolniono od win i kary, bądź ograniczono im karę do fikcji. Tym niemniej trzeba o tym mówić i pisać, żeby złu zamykać drogę na przyszłość. Tu dużą rolę gra biuro Szymona Wiesenthala- choć żydowskich kolaboracjonistów chroni, nie ściga, będąc sam o to posądzony i oskarżony !

Odnośnie zasięgu kolaboracji wśród Żydów i akcji wykonywania wyroków na terenach południowych GG, przytoczę z wykazu zastrzelonych w okresie lipiec —październik 1943 r. wg danych „Drapacza”, następujące nazwiska o żydowskim brzmieniu:

Hirsch i Szapule — Częstochowa— 8 sierpnia: Nauman — rejon Piotrkowa — 23 sierpnia; Bother — Białobrzegi — 7 września; Józefa Kalan. Józef, Zygmunt i Władysław Geno, Józef Próchnik — Zemborzyce — 11 września; Sebze — Monesten — 10 sierpnia Krupę — Ciche k/Nowego Targu — 28 sierpnia; Sewinger — Błogie k/Sulejowa — 23 września; Fulner z rodziną —Chanowice koło Rozwadowa — 13 października; Piotr Hilger — Łęck — 18 września; Goldfield — Łososina Dolna— 17 września; Roman Hintz — Piotrków — 5 października.

Poza podaną już za Archiwum WIH — teczka Nr ill-43/6. listą osób likwidowanych za kolaborację w okresie VII-XII 1943 r. podaję drugą listę — dot. okręgu krakowskiego. Lista ta była w archiwum pik. Ludwika Muzyczki — Sulkowskiego. Szefa Oddziału VIII Sztabu Gl. K-ndy gł. AK. a obecnie będącej u jego córki dr Danuty Hoffman. Jest to sprawozdanie ..Stożka” z dnia 30.1.1944r.. podające drugą listę konfidentów (lub podejrzanych) Okręgu krakowskiego. Zaczyna się od uzupełnienia I listy konfidentów z dnia 28 XII 1943 r. dół. Okręgu krakowskiego, o 3 osoby:

Marta Panecka vel Puretz Marta, Ż.Kr.Taubman, Ignacy, Żyd Kr, Wiesner N.Ż.-N. Sącz. Na tych listach są podani Żydzi i to w znaczny cli ilościach, co wskazuje na wagę problemu i na ich ..zawodowy” charakter kolaboracji i szpiegostwa na rzecz Niemców, biorąc pod uwagę rok uchwycenia ich działalności 1943-44.

Oto druga lista: „Mieczysław Bielawski, Żyd, Kraków, Artek Bloch Żyd, Kr, Blodek. N., Żyd, Kr, Bochner L., Kr, Fertel N. Ż, Kr, były policjant gettowy, Filister. N.Ż.Kr, Forlig N.. Ż.. Kr, Aleksy Forster, Ż. Kr, Wilhelm Giemski, Ż.Kr., Grodman N. Ż. Kr, Anna Himlet, Ż.Kr, Immergluk N.Ż, Kr, Julian Korczyński vel Julek Appel, Ż, Kr, Herman Neigier. Ż, Kr, Obruch N.. Ż., Kr, działał na terenie fabryki obuwia „Sfinks”, Józef Pacanower, Ż, Kr, Peer, Ż, Kr, Pelcówna N, Lańcut, Romer vel Dobrowolski N, Ż, Kr, Schleifer N. Ż, Kr — Wola Duchacka, Seelingcr N., Ż, Kr, Szymon Spitz, Ż, Kr, Ludwik Stabryła, Ż, Kr, Ungeheuer N, Ż, Kr, Weininger N., Ż, Kr, Nie pisano Żyd tam, gdzie nie było 100% pewności, choć likwidowano Żyda.

Na zakończenic tej smutnej listy zdrajców i kolaborantów, szerzej poruszę dane życiorysowe wzmiankowanego już dr. Alfreda Nossiga. najstarszego wiekiem i stażem zdrady. Dane te czerpałem z „Judisches Lexicon” tom IV/1, szpalta 524. wydanie Berlińskie 1930 r., oraz z przedmowy Dawida Erdtrachta do książki Nossiga pt. „Polen und Juden”, Wydawnictwo „Renaissance” 1921 r.. Wiedeń-Berlin- -Warszawa-Londyn-N.York.

Alfred Nossig urodził się w 1864r. we Lwowie, mieszkał głównie w Berlinie. Napisał wiele dramatów, m.in. o Giordano Bruno (1885r.), o „Królu Syjonu” (1887. o Bar-Kochbie (l 901 r.). Był też malarzem i rzeźbiarzem figuralny m. cykl pt. Wieczny Żyd (Ewige Jude). król Salomon. Mechabeusze. Był również pisarzem naukowo-politycznym, zajmował się socjalizmem. Filozofował o „Rewizjonizmie socjalizmu” (1900r.) Zajmował się pisaniem o sprawach agrarnych, o światowym pokoju. Działalność publicystyczną na temat problemu żydowskiego rozpoczął w 1887r.. rozważając sprawy syjonizmu, realizmu polityki żydowskiej, sprawę Palestyny i jej kolonizacji, wiązały się z tym rozważania statystyczne. Założył w Berlinie w r. 1908/09 Żydowską Organizację Kolonizacvjną. Brał udział w ruchu syjonistycznym, i to dłuższy czas, choć stal w opozycji do Teodora Herzla. Po I wojnie św. poświęcił się propagowaniu światowego pokoju i w 1928r. założył Oddział „związku przyjaźni różnych religii”. Tyle „J.Lexicon”.

Dawid Erdtracht rozpływa się nad jego znawstwem problemu żydowskiego. nad znawstwem duszy polskiej i miłością ziemi polskiej. Uważa Nossiga za powołanego do przeprowadzenia porozumienia polsko-żydowskiego. Przy okazji podkreśla prześladowania Żydów w Polsce, podkreśla światowe protesty przeciw „pogromom Żydów” i organizowane z zewnątrz akty pomocy. Przy czym działalność taką Polaków uważa za pozbawioną sensu, gdyż Polska nie ma stanu kupieckiego poza żydowskim, istniejącym od wieków, i nie ma go kim zastąpić. A nowo powstałe państwo potrzebuje zdrowej gospodarki miejskiej i doświadczonego stanu kupieckiego. Dalej dywaguje Erdtracht. że „Polska powinna sobie brać za wzór Litwę, która pierwsza z państw nowo powstałych dała Żydom najrzetelnicj pełne prawa polityczne, za co żydówscy politycy w godzinie niebezpieczeństwa żadnej polityki nie prowadzili, jak tylko litewską, ba nawet stanęli na czele litewskiej polityki państwowej, a zagranicą szukali i znaleźli sympatię nie dla jakiejś specyficznie żydowskiej sprawy. a dla litewskiego państwa…” (Skoro było tak dobrze, to dlaczego w czasie II wojny św. Litwini wystąpili przeciw Żydom, ich wyzyskowi — uwaga T.B.).

No i oczywiście stąd wniosek, że gdyby Polacy po I wojnie św. zaczęli budować zgodę polsko-żydowską, to „mieliby sympatie całego kulturalnego świata, całego światowego żydostwa, a w pierwszej linii entuzjazm i zdolność ofiar dla polskich spraw wśród polskiego żydostwa…” (A tak — to musiało i było odwrotnie — T.B.). No. gdyby misja porozumiewawcza Nossiga udała się, wtedy obok naszych. napłynęłoby miliony Żydów do Polski, gdyż miałyby tu wg Erdtrachta „zabezpieczone, pewne i spokojne bytowanie na Wschodzie, Polacy pełną nadzieję, wspaniałą przyszłość, świat przedmurze porządku i kultury”! (No i powinszować!!). Ale tak ładnie i teatralnie akcje Nossigowi nie przebiegły. Jako płatny agent rządu niemieckiego, chciał spędzać Żydów z Niemiec (zatem oczyszczać z nich) na „Wschód” — do Polski. Szczęśliwie Polacy mieli na ten temat coś do powiedzenia i nie dali się uszczęśliwić tą masówką (choć dali obywatelstwo 600 000 Żydów rosyjskich). W tym duchu Nossig jeździł kilka razy do Turcji, pisał wywiady z wezyrami, z jednej strony jako agent germańskiego imperializmu, a z drugiej — jako agent syjonizmu i Herzla, by zdobyć Palestynę dla Żydów. Nikt nic nie wzmiankował o tego rodzaju jego roli, tajnego politycznego agenta, a także współpracownika policji, „przespali” to historycy żydowscy w PRL. W roli agenta policji niemieckiej błysnął w pełnym blasku gwiazdy pierwszej wielkości w czasie II wojny św. w Polsce i w Warszawie, budując pomnik swej niesławy.


http://infonurt3.com

https://marucha.wordpress.com/2013/09/06/warszawa-i-zydowskie-gestapo/

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 05 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokument o ucieczkach Polaków na Zachód w PRL



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:19, 06 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sumliński: "Kłamliwe ataki żydowskie na Polskę nie są elementem przypadkowym"



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:13, 06 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozywamy wiceprezydenta Warszawy Pawła Rabieja


Szanowny Panie,

trudno w to uwierzyć, ale żyjemy w czasach, w których za stanowczą obronę bezpieczeństwa dzieci można stać się ofiarą agresywnej nagonki. Przekonała się o tym małopolska kurator oświaty Barbara Nowak, która odważnie sprzeciwiła się seksualizacji uczniów w szkołach. Z wyjątkową nienawiścią odniósł się do niej m.in. wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej, który obrzucił obelgami urzędniczkę i jej męża.

Paweł Rabiej zniesławił Barbarę Nowak. Żądamy przeprosin!
Po ujawnieniu przez nas i inne organizacje niebezpiecznej treści warszawskiej Deklaracji LGBT+, wdrażającej do szkół edukację seksualną opartą na standardach WHO, w całym kraju rozgorzały protesty rodziców. To dzięki odważnemu stanowisku małopolskiej kurator, która jednoznacznie potwierdziła nasze oceny i odważnie przestrzegała przed pedofilskim charakterem proponowanych programów, siła sprzeciwu społecznego była naprawdę imponująca.

Zmasowany atak... za cytowanie WHO
Barbara Nowak określiła wdrażane Deklaracją LGBT+ standardy WHO jako dokument propedofilski. Spokojnie i rzeczowo odczytywała w mediach kuriozalne zalecenia organizacji, zgodnie z którymi 6-letnie dziecko ma zrozumieć pojęcie „akceptowalne współżycie, akceptowalny seks”, a uczeń w wieku 9-12 lat ma nauczyć się „skutecznego stosowania prezerwatyw i środków antykoncepcyjnych, podejmowania świadomych decyzji dotyczących uzyskiwania bądź nie doświadczeń seksualnych, brania odpowiedzialności za bezpieczne i przyjemne doświadczenia seksualne”.

Wypowiedź kurator oświaty przekonała osoby, które nie dowierzały informacjom o skandalicznych treściach zawartych w warszawskim dokumencie. To ostatecznie skompromitowało Deklarację LGBT+ firmowaną przez Rafała Trzaskowskiego oraz jego zastępcę Pawła Rabieja.

Nienawistne epitety zamiast dyskusji
Tak jednoznaczne opowiedzenie się po stronie bezpieczeństwa dzieci, choć zasługuje na najwyższą pochwałę, spotkało się z falą nienawistnych ataków.

W kampanię nienawiści włączył się również zastępca prezydenta Warszawy, który zaatakował Barbarę Nowak i jej rodzinę w swoim wpisie na Twitterze: „Jest bigotką, homofobką i antysemitką, podobnie jak jej mąż, zresztą ekspert @MEN”.

Chociaż wyśmiany przez internautów wpis Pawła Rabieja omyłkowo zawierał link do homoseksualnej witryny pornograficznej, to przede wszystkim stanowił bezpośredni atak na kobietę, która z troską ujęła się za naszymi dziećmi. Wiceprezydent szybko zresztą usunął kompromitującą pornograficzną treść wpisu, nie wycofał się jednak ze swych obraźliwych słów pod adresem Barbary Nowak i jej męża.

Na pewno również Pana oburza to, że te pełne nienawiści zniewagi są dziełem wiceprezydenta miasta, który jeszcze przed miesiącem zmuszał warszawskie szkoły do prowadzenia lekcji z tzw. mowy nienawiści. Przypomnę, że zgodnie z ich programem za homofobię uznawano niezgodę na polityczne postulaty lobby LGBT, za islamofobię odmowę publicznego finansowania budowy meczetu, a za seksizm przejawy troski i czci chłopców wobec dziewcząt.

Dziś ten sam polityk, postawiony w ogniu merytorycznej krytyki polegającej na cytowaniu przez kurator oświaty narzucanego szkołom programu, odpowiada nienawistnymi epitetami, szczując, piętnując i uderzając nie tylko w swojego adwersarza, ale i w rodzinę pani kurator. To niedopuszczalne przekroczenie kolejnych granic debaty publicznej.

Przeciwstawmy się kampanii nienawiści
Dlatego natychmiast postanowiliśmy działać! Obowiązujące prawo nakazuje, by nawet ostra krytyka szanowała drugiego człowieka i jego bliskich. Nieprawdziwe, pełne niechęci i pogardy ataki są niedopuszczalne, szczególnie że uderzają wprost w renomę zawodową i dobre imię kurator Barbary Nowak i jej męża, dyrektora małopolskiej szkoły.

Niezwłocznie zaproponowaliśmy pomoc prawną zaatakowanym małżonkom, pamiętając, że to właśnie dzięki zaangażowaniu urzędniczki kontrofensywa przeciwko Deklaracji LGBT+ mogła być tak skuteczna.

Ordo Iuris nie pozwoli na to, by nienawistne ataki na obrońców niewinności dzieci pozostawały bezkarne.

Wspieram działania Ordo Iuris

Pójdziemy do sądu
Na podstawie udzielonego mi przez małżonków pełnomocnictwa procesowego zażądałem od Pawła Rabieja publicznych przeprosin za obraźliwą wypowiedź oraz zapłaty finansowego zadośćuczynienia w kwocie 30 000 zł na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, finansującej stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin. Jeśli wiceprezydent nie zastosuje się do tych żądań, sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Podjęcie zdecydowanych kroków prawnych jest konieczne, by podważyć poczucie bezkarności polityków i lobbystów grup LGBT prowadzących swą ofensywę przeciwko niewinności dzieci.

Nasze wsparcie dla Barbary Nowak pomoże innym w okazaniu potrzebnej odwagi.

Dlatego bardzo proszę Pana o wsparcie naszych działań kwotą 40 zł, 70 zł, 120 zł lub dowolną inną, którą przeznaczymy na pomoc prawną zarówno dla Barbary Nowak, jak i wszystkich innych urzędników i nauczycieli, którzy przeciwstawią się indoktrynacji i deprawacji dzieci.

Wydatki, które musimy ponieść, związane są przede wszystkim z przygotowaniem opinii i ekspertyz prawnych, a także z podróżami po całej Polsce. Przygotowanie jednej rzetelnej opinii to wydatek rzędu ok. 3-4 tysięcy złotych. W wielu przypadkach musimy również opłacić wszystkie koszty sądowe.

Wesprzyjmy tych, których dotyka nienawiść za to, że sumiennie i z zaangażowaniem wypełniają swoje obowiązki zawodowe i bronią dzieci przed deprawacją!

Łączę wyrazy szacunku

adw. Jerzy Kwaśniewski - Prezes Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris

P.S. O naszym zaangażowaniu w pomoc małopolskiej kurator poinformuję Pana w naszym raporcie z podsumowaniem działań Instytutu. Dołożymy wszelkich starań, żeby przykład Pawła Rabieja zniechęcił każdego, kto chce bezkarnie obrażać i znieważać innych.

Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris jest fundacją i prowadzi działalność tylko dzięki hojności swoich Darczyńców.


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:05, 06 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ateista ale pomimo wszystko uwazam ,ze jest w tym filmie cala masa rzeczy , ktore warto wziac pod uwage ...

The Bible says this is exactly how it would look before the End (2017-2018)



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 06 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Lobby Yzraela w USA część odin



Dziekuje J>

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:08, 07 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bój ci w lufę - Bitwa na łuku kurskim. Historia Bez Cenzury



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:36, 07 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do niedawna też byłem dumny, mówiłem "hohoho, ale bohaterstwo, mamy drzewka w YadVaszem, pokazaliśmy wszystkim, niech się Francja wstydzi blablabla". W chwili zadumy patrząc na swoje dzieci i oglądając tych bydlaków jak na nas plują, uświadomiłem sobie, że przed wojną były jeszcze większe tarcia i dosłownie zbrodnie. Dlatego zacząłem się dziwić i doszedłem do takich wniosków jak w poprzednim poście. Oprócz tego jest jeszcze odpowiedzialność polityczna ówczesnych elit. Państwo Podziemne oraz Rząd Londyński miało pełny obraz sytuacji. Dlaczego nie wydano rozkazu "zaprzestać pomocy, skupić się na pomocy Polakom." To nie wyklucza kar za kolaborację.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:50, 08 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Do niedawna też byłem dumny, mówiłem "hohoho, ale bohaterstwo, mamy drzewka w YadVaszem, pokazaliśmy wszystkim, niech się Francja wstydzi blablabla". W chwili zadumy patrząc na swoje dzieci i oglądając tych bydlaków jak na nas plują, uświadomiłem sobie, że przed wojną były jeszcze większe tarcia i dosłownie zbrodnie. Dlatego zacząłem się dziwić i doszedłem do takich wniosków jak w poprzednim poście. Oprócz tego jest jeszcze odpowiedzialność polityczna ówczesnych elit. Państwo Podziemne oraz Rząd Londyński miało pełny obraz sytuacji. Dlaczego nie wydano rozkazu "zaprzestać pomocy, skupić się na pomocy Polakom." To nie wyklucza kar za kolaborację.


Jozef Mackiewicz podsumowal to tak:"Panowie robicie polityke nie polska ale angielska"

...........................

The Suffering Sweepstakes: Talmudic Mentality in the History of World War II

Hoffman analyzes the presentation of religion disguised as history in terms of its function as the expression of the Talmudic mentality, and the dual standards which this mentality imposes on the genocide debate, with certain prerogatives and immunities reserved solely for a privileged few. Hoffman's point of departure is a Zionist protest over the appearance of Dr. Norman Finkelstein at Rutgers University in November, 2010.

Hoffman is the author of "Judaism Discovered" and "The Great Holocaust Trial." He is a former reporter for the New York bureau of the Associated Press. He currently serves as the editor of "Revisionist History" newsletter.

Hoffman's Blogs:
http://talmudical.blogspot.com
http://revisionistreview.blogspot.com

Hoffman's Website:
www.RevisionistHistory.org




Judaism's Strange Gods ~ Michael A. Hoffman

Christians must understand that the religion of Judaism is anti-Biblical. The true religion of the God of Israel is Christianity not Judaism. Judaism is simply a perversion of God’s original revelation to the Hebrew nation–it is the very religion of nullification of the Old Testament.

The Talmud teaches that a Jew may *kill, **steal, and ***lie to non-Jews with impunity -yet all of these actions are in violation of the 6th, 7th, and 9th commandments of Moses. Here is but one example of the Oral Law making the Word of God “of none effect.” [*Tractates Sanhedrin 58b; **Baba Mezia 24a; **Sanhedrin 57a; ***Baba Kama 113a]

The main tenet of Judaism is Jewish self-worship. Judaism has as its “god,” not the God of Abraham, Isaac, and Jacob, but the worship of the Jewish people. For the Talmud teaches that the Gentile is a lower form of humanity. They all believe that they have this special-ness about them, believing the myth that they, not the Christians, are the “chosen people.”
Michael A. Hoffman.......





The Chabad and The Empire - Michael Hoffman




Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:19, 08 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żydokomuna w TVP, obrzezany Jacek Kurski - Leszek Bubel



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:57, 09 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz to wiedzieć! (434) Ila kosztuje prąd w Polsce? Czy to możliwe by 1 kWh = 90 zł?




...................................................

Nie żyje ś. † p. Albin Siwak.

Opublikowano Kwiecień 8, 2019 by emjot
4 kwietnia 2019, w Warszawie zmarł ś. † p. Albin Siwak.

Murarz Albin Siwak był jednym z nielicznych polskich historyków okresu powojennego.Tytuł magistra historii czy profesura nie daje laurów historyka.
Historia jest jednym z najgorszych wrogów żydostwa, dlatego polin żadnych historyków nie rodzi, a jeśli już, to umierają oni śmiercią nagłą – to najczęściej.

Nadmieniamy jeden fakt arcyważny: Albin Siwak miał oryginały czy kopie dokumentów dotyczące historii zbrodni żydowskich na Polsce. Teraz, po śmierci Albina Siwaka, dokumenty te będą przypuszczalnie zniszczone przez żydów.

Albin Siwak – Cześć Jego Pamięci!

Redakcja Gazeta Warszawska


+

Albin Siwak (ur. 27 stycznia 1933 w Wołominie, zm. 4 kwietnia 2019 w Warszawie) – polski robotnik, murarz, polityk i związkowiec komunistyczny. Członek Biura Politycznego KC PZPR w latach 1981–1986.

Spis treści
1Życiorys
1.1Wczesne lata
1.2Działalność społeczna i polityczna w PRL
1.3Działalność po 1989
2Życie prywatne
3Ordery i odznaczenia
4Publikacje
5Przypisy
6Bibliografia
Życiorys[edytuj | edytuj kod]

Wczesne lata[edytuj | edytuj kod]

Urodził się w Wołominie. W 1935 razem z rodziną przeprowadził się na warszawską Pragę. Jego ojciec był mistrzem budowlanym oraz członkiem Polskiej Partii Socjalistycznej, matka pracowała jako gospodyni domowa[1]. Okres okupacji niemieckiej spędził wraz z rodziną w Warszawie[2]. Po zakończeniu wojny wraz z ojcem wyjechał na Ziemie odzyskane, gdzie w wiosce Lutry jego ojciec otrzymał stanowisko wójta[1][3]. Ukończył siedem klas szkoły podstawowej. W 1950 wyjechał w poszukiwaniu pracy do Warszawy[4]. Został skierowany do brygady murarskiej na MDM-ie. Szybko stał się przodownikiem pracy i awansowano go na brygadzistę w Zakładzie Robót Montażowych Kombinatu Budownictwa Miejskiego „Warszawa-Wschód”. Należał do Powszechnej Organizacji „Służba Polsce”[2]. W jej szeregach pracował przy budowie Nowej Huty. Był wielokrotnie wyróżniany wysokimi odznaczeniami państwowymi także po zakończeniu innych większych budów, w których brał udział. Ogłoszono go także Człowiekiem roku w TVP (1979).

Działalność społeczna i polityczna w PRL[edytuj | edytuj kod]

Działacz związków zawodowych. W 1968 wstąpił do PZPR. Był delegatem na VIII, IX i X Zjazd[2]. W latach 1972–1981 pełnił funkcję I sekretarza POP w Zakładzie Robót Montażowych Kombinatu Budowlanego „Warszawa Wschód” (pracował tam od 1953)[2]. Był członkiem Komitetu Warszawskiego, a od 1978 należał do jego egzekutywy[2]. W latach 1980–1982 był wiceprzewodniczącym Zarządu Głównego Niezależnego Związku Zawodowego Budowlanych, Przemysłu Budowlanego i Spółdzielczości Mieszkaniowej. W 1979 Kongres Związków Zawodowych wybrał go na członka Światowej Federacji Związków Zawodowych.

6 października 1980 został zastępcą członka Komitetu Centralnego. Od lipca 1981 członek KC. W latach 1981–1986 członek Biura Politycznego. W latach tych jednocześnie pełnił funkcję przewodniczącego Komisji Skarg i Interwencji w KC PZPR[1]. W 1986 został wiceprezesem Budowlanego Klubu Sportowego SKRA. Był inicjatorem budowy pomnika „Poległym w Służbie i Obronie Władzy Ludowej” w Warszawie[2]. Od 1986 pełnił funkcję radcy ambasady PRL w Trypolisie. W 1987 został wybrany przewodniczącym komitetu ds. trwałego upamiętnienia Polaków poległych w II wojnie światowej w obronie Tobruku i okolicznych miejscach[1]. Odwołany ze stanowiska dyplomatycznego w 1990 przez szefa MSZ, Krzysztofa Skubiszewskiego.

Działalność po 1989[edytuj | edytuj kod]
Był członkiem SLD, z którego został usunięty po konflikcie z Leszkiem Millerem. Związał się także ze Stronnictwem Narodowym „Ojczyzna”. Będąc na emeryturze zajął się głównie działalnością pisarską. Mieszkał w Rembertowie. Był członkiem zarządu Społecznego Komitetu Obrony Symboli Pamięci Ofiar Wojen[5][6].

Życie prywatne[edytuj | edytuj kod]
Syn Józefa i Czesławy z domu Mielczarek[1]. Był żonaty, ojciec trójki dzieci[7].

Ordery i odznaczenia[edytuj | edytuj kod]
Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski (1984)[1]
Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski (1980)
Złotym Krzyż Zasługi (1974)[1]
Srebrny Krzyż Zasługi (1969)
Brązowy Krzyż Zasługi (1957)
Złota Syrenka za Odbudowę Stolicy (1971)
Złota Odznaka Honorowa „Za Zasługi dla Warszawy”
Złota Odznaka „Zasłużony dla Budownictwa i Przemysłu Materiałów Budowlanych”
Złota Odznaka „Zasłużony działacz związkowy”
Złota Odznaka „Zasłużony wychowawca młodzieży” (1980)
Złota Odznaka „Zasłużony dla KBM Warszawa Wschód”
Złoty Medal „Za Obronę Miejsc Pamięci Narodowej” (1987, przyznany przez Radę Ochrony Pomników Męczeństwa)
Medal 100 Rocznicy Urodzin Georgi Dymitrowa (Bułgaria, 1983)[8]
Medal 40-lecia Zwycięstwa w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej 1941–1945 (ZSRR, 1985)[9]
Publikacje[edytuj | edytuj kod]
Od łopaty do dyplomaty. Wydawnictwo Projekt, Warszawa 2000. ​ISBN 83-87168-21-1​
Rozdarte życie. Wydawnictwo Projekt, Warszawa 2000. ​ISBN 83-87168-23-8​
Trwałe ślady. Wydawnictwo Żywe Kamienie, Toruń 2002. ​ISBN 83-923800-2-5​
Historie niewiarygodnie prawdziwe z zakątka Warmii. Wydawnictwo Regionalista, Olsztyn 2009. ​ISBN 978-83-927282-3-8​[10]
Bez strachu tom I, Printed by Europa, 2008.
Bez strachu tom II, Warszawa 2009. ​ISBN 978-83-930071-2-7​.
Bez strachu tom III, Warszawa 2011. ​ISBN 978-83-930071-3-4​
Chciałbym dożyć takich dni, Warszawa 2013. ​ISBN 978-83-930071-4-1​
Syndrom gotowanej żaby, Warszawa 2015. ​ISBN 978-83-930071-1-0​
Utajniony wyrok, Warszawa 2018. ​ISBN 978-83-930071-6-5​
Przypisy[edytuj | edytuj kod]
↑ Skocz do:a b c d e f g ALBIN SIWAK o sobie. http://www.aferyprawa.eu. [dostęp 2018-12-22].
↑ Skocz do:a b c d e f Dane osoby z katalogu kierowniczych stanowisk partyjnych i państwowych PRL. katalog.bip.ipn.gov.pl. [dostęp 2018-12-19].
↑ Ochrzcili mnie betonem i ciemniakiem. gazetaolsztynska.pl. [dostęp 2019-02-28].
↑ Albin Siwak: To ja puściłem szczura o stanie wojennym, polskatimes.pl, 22 lipca 2011 [dostęp 2019-02-28].
↑ SPOŁECZNY KOMITET OBRONY SYMBOLI PAMIĘCI OFIAR WOJEN, rejestr.io [dostęp 2019-02-28].
↑ Społeczny Komitet Obrony Symboli Pamięci Ofiar Wojen, krs-pobierz.pl [dostęp 2019-02-28].
↑ Od łopaty do dyplomaty, fakty.interia.pl [dostęp 2019-02-28].
↑ Wojskowy Przegląd Historyczny, nr 1 (107), styczeń-marzec 1984, str. 116
↑ Wojskowy Przegląd Historyczny, nr 4 (114), październik-grudzień 1985, str. 265
↑ Historie niewiarygodnie prawdziwe z zakątka Warmii, Lubimyczytać.pl [dostęp 2019-01-04].
_________________-


https://pl.wikipedia.org/wiki/Albin_Siwak
Za; https://gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/3308-nie-zyje-s-p-albin-siwak

https://forumdlazycia.wordpress.com/2019.....more-58759


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 09 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robią nas w konia: KONFEDERACI rosną w siłę a część ich fanów kręci nosem! Niebywałe Smile #194



prof. Bogusław Wolniewicz o radiu Maryja ( 2002 rok w programie Pospieszalskiego )



Musisz to wiedzieć!(437) PiS twierdzi, że S 447 jest martwa. Jednak Żydzi biorą z Polski pieniądze!



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:04, 10 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Algorithmic Censorship Is the New Propaganda

Google is not just the most popular search engine on Earth, used by 70% of the world population, it has also been the most-visited website on the planet for over 15 years. Lately, Google has been focusing on the development of voice computing, which entails giving less search results or ideally providing just one answer to any given query, according to former CEO Eric Schmidt.

"One answer" implies herding people away from certain verboten lines of inquiry and keeping users penned within Google's all-encompassing censorship infrastructure known as the Goolag.

Online censorship is a growth industry. It's a form of disaster capitalism. A calamity of "white hate crimes" has been declared, in order to justify the creation of the Goolag, with the Anti-Defamation League (ADL) and the Southern Poverty Law Center (SPLC) at the helm.

ADL and SPLC are the main contractors in YouTube's Trusted Flagger program, with their hate specs programmed into Google-YouTube’s machine learning censor bots.

The late author Dr. John Coleman wrote of ADL in his 1991 book, The Conspirator’s Hierarchy: The Committee of 300, that:

"The Anti-Defamation League is an outright British intelligence operation run by all three branches of British intelligence, that is, MI6 and the JIO...Let nobody underestimate the power of the ADL, nor its long reach…The ADL has an open door to the State Department and makes good use of State’s impressive intelligence agency...

"The ADL is a British intelligence operation founded in the US by MI6 and run by Saul Steinberg and Eric Trist of Tavistock. Saul Steinberg is the US representative and business partner of the Jacob de Rothschild family of London...[ADL is] a joint FBI-British intelligence operation designed to single out right wing groups and their leaders and put them out of business before they grow too large and too influential."


The SPLC is a homegrown version of the ADL, founded by Good Ol' Boy, Morris Dees, whose decades of wantonly hypocritical fraud and abuse exploded publicly in recent weeks. These are the unscrupulous groups called to build this insidious architecture of censorship around us; to suppress, demonetize and to de-platform us in their hysterical bid to silence dissent.

As we see here, in side-by-side search queries with Duck Duck Go, Yahoo and Bing, Google's latest implementation of pro-active censorship is more like content curation, social engineering or straight-up propaganda. Google's search results are very different from the others, which yield similar results to each other.

Google claims the very idea of search engine bias is a "conspiracy theory", when it's been amply demonstrated that Google could (and probably already has) thrown major elections via the Search Engine Manipulation Effect (SEME).

TruthStream Media, once again is getting into the core of a vital issue in their latest piece.

Running Time: 21 mins

https://forbiddenknowledgetv.net/the-myth-of-the-unbiased-search-engine/

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:15, 10 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krótki kurs współczesnych globalnych stosunków gospodarczych – historia
Autor: Demaskator.

Kielczanin, dr nauk ekonomicznych - Zbigniew Dylewski, w czterech odcinkach prezentuje fakty o rządzie światowym, które powinien znać każdy Polak, bez względu na wykonywany zawód i wykształcenie, gdyż przyswojona wiedza socjologiczna przez każdego obywatela jest jedynym gwarantem demokracji, dobrobytu i sprawiedliwości.

Część I: Bretton Woods


Część II: Czyj jest pieniądz?


Część III: Kredyt, jako broń - banksterzy


Część IV: Cywilizacja pieniądza


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:53, 11 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magiczne Zakończenie Wakacji: Świętokrzyska Gala Kabaretowa - Andrzej Poniedzielski - Optymista







Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2992
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 11 Kwi '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Krótki kurs współczesnych globalnych stosunków gospodarczych – historia
Autor: Demaskator.

Kielczanin, dr nauk ekonomicznych - Zbigniew Dylewski, w czterech odcinkach prezentuje fakty o rządzie światowym, które powinien znać każdy Polak, bez względu na wykonywany zawód i wykształcenie, gdyż przyswojona wiedza socjologiczna przez każdego obywatela jest jedynym gwarantem demokracji, dobrobytu i sprawiedliwości.

Część I: Bretton Woods


Część II: Czyj jest pieniądz?


Część III: Kredyt, jako broń - banksterzy


Część IV: Cywilizacja pieniądza


Jerzy


Ciekawe, fajne, konkretne. Dziękuję.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 11 Kwi '19   Temat postu: hodowla ofiar dla pedofili Odpowiedz z cytatem

Jerzy,
Patrząc ze swojej perspektywy (z antypodów) postrzegasz globalnie problemy. Jednak problem nie tkwi w żydach/Żydach. tylko w mentalności, którą ludzie przesiąkli. A wszystkie problemy ludzkie zostały opisane w ST i NT.
Jak sam zauważyłeś, łatwo stać się "s uma sszedszym". - vide Marek Podlecki, czy Ewa Pawela.
Część osób uważa, że Marek Podlecki robi soibie "jaja", część poważnie traktuje jego teorie o reptylianach, homohologramach i działaniu "deparchatora" z muszelki ślimaka, puszki po coca coli. Trudno powiedzieć ile osób postrzega, że są to osoby, które mają problemy psychicznie.

Każdy cywilizowany człowiek zauważa, że życie w cywilizacji powoduje tzw. choroby cywilizacyjne.
Wina za powodowanie
chorób psychicznych, wzrost cukrzycy, otyłości, nowotwory, choroby serca zrzucana jest na:
zatrucie środowiska, chemię "spożywczą", GMO, pestycydy i tzw. "niezdrowy styl życia.

Tymczasem prawdziwe przyczyny "genetycznych" chorób biorą się z IGNOROWANIA BIOLOGII i roli informacji, która powoduje określone reakcje.
Życie człowieka zaczyna się od zapłodnionej komórki jajowej, jest kontynuowane w trakcie rozwoju prenatalnego, więc wszelkie zmiany tzw genetyczne od urodzenia są powodowane przez doznawane przez MATKĘ a także i płód szoki biologiczne.

Udało się wmówić ludziom, że jeśli będą się "zdrowo odżywiać" i przebywać w sterylnych warunkach, żaden mikrob "chorobotwórczy" się nie rzuci i nie "zarazi" człowieka. Jakże to żydowskie durnowate myślenie.

Nawiasem mówiąc "ojciec" witaminologii - żyd Kazimierz Funk wykoncypował swoją teorię o witaminach. Która NIGDY NIE ZOSTAŁA NAUKOWO POTWIERDZONA. Jego praca na temat witaminy B została wydrukowana dzięki znajomości z żydem z redakcji tego medycznego czasopisma. ( nie mam czasu na szukanie). Wszyscy UWIERZYLI w działanie witamin. Np. wierzą, że witamina C jest niezbędna w pożywianiu, a jej brak powoduje szkorbut.
Jako sztandarowe "potwierdzenie" niezbędności witaminy C podaje się problemy marynarzy na statkach transportujących niewolników. Kto zajrzy do MATERIAŁÓW źRÓDŁOWYCH (zeszyty historyczne), ten zobaczy, że STATYSTYCZNIE, chorowali i umierali częściej od szeregowych marynarzy... oficerowie i kadra. Mająca do dyspozycji nie tylko frykasy z wszelkimi witaminami ale i niewolnice do dupcenia...

Dopiero ukrócenie handlu niewolnikami zredukowało problem śmiertelności marynarzy. A ten postęp przypisano działaniu... kiszonej kapusty, w której jest nieco witaminy C.

Tymczasem plemię Himba, które CODZIENNIE ma monodietę ( mleko z kaszą kukurydzianą, najprawdopodobniej GMO) w której NIE MA WITAMINY C !, egzystuje bez tej rzekomo niezbędnej witaminy. Nie jedzą żadnych warzyw ani owoców, bo ich tam NIE MA. I nigdy się nie myją. A 300 obrazków tych pięknych zdrowych ludzi jest do obejrzenia w sieci.

Jak zwykle, kiedy kroi się jakiś Gescheft, wszystko jedno czy na witaminie, czy na przerabianiu wyabortowanych płodów na "substancje smakowe", żydowska mentalność świetnie prosperuje.
cytat:
"Korporacja PepsiCo nie jest jedyną firmą, wykorzystującą komórki abortowanych dzieci w celu poprawienia smaku swoich napojów. W ubiegłym roku portal PiotrSkarga.pl zwracał uwagę na szereg firm farmaceutycznych, a także spożywczych i kosmetycznych, wykorzystujących w swojej produkcji komórki zabitych dzieci poczętych.

Rebecca Taylor, specjalista w zakresie biologii molekularnej, w odpowiedzi na żądania polityków sporządziła listę firm, które korzystają z komórek i tkanek pochodzących od abortowanych dzieci. Znalazły się na niej: angielska firma ReNeuron, która ubiega się o prawo do prowadzenia badań klinicznych w Stanach Zjednoczonych, spółka Neuralstem, Neocutis, Merck, GlaxoSmithKline i Senomyx.

ReNeuron chce wykorzystywać komórki macierzyste pozyskane z poronionych płodów do leczenia osób po udarze. W rozmowie z Innovaro Pharmalicensing, dyrektor zarządzający ReNeuron zapytany o to, skąd firma ma komórki macierzyste, wyjaśnił: "Mamy dostęp do ludzkich płodów, konkretnie mózgów dzieci z aborcji w około 8-10 tygodniu ciąży".


"Jeszcze przed I wojną światową polski naukowiec opracował pierwszy koncentrat witaminowy z wątroby dorsza, który podawano osobom z niedoborem „życiodajnej substancji”.

cytat z
https://niezlomni.com/kazimierz-funk-pol.....h-istnien/


Mit zachowania zdrowia wg mentalności żydowskiej polega na stosowaniu się do reguły: "pić, jebać i się nie bać".
Czyli używać życia pełną paszczą.

Krasnoludkom umysłowym udało się wkleić do mózgów obraz nieśmiertelności polegający na permanentnej wymianie "zepsutych" narządów. Prezentując starego 90 letniego Rockefellera, który przyjmował gości "rześko czując się i zdrowo" rzekomo po 7 transplantacji serca. Tymczasem możliwości przyjęcia przeszczepu maleją wykładniczo z każdym następnym przeszczepem oraz z wiekiem. Zaś KAŻDA OBCA TKANKA JEST PO PEWNYM CZASIE ODRZUCANA, mimo cytostatycznie działających trucizn, osłabiających odrzucenie tych obcych biologicznie tkanek.
Bóg/Natura bowiem NIE PRZEWIDZIAŁ żadnej identyczności w świecie organicznym. Nawet bakterie, rozpatrując pod względem budowy atomowej, nie mogą być identyczne, a co dopiero organizmy wyższe.
No ale skoro edukacja na podstawowym poziomie umożliwia odbieranie idiotyzmów jako prawdy, to pretensji do głupków mieć nie można. Za to nauczyciele mają pełne dupy pretensji o kasę, a poziom nauczania stale spada.


Wracam do spraw bliskich codziennej egzystencji. Do e -dudkacji - propozycji squrwielców dotyczących niszczenia dzieci. Hodowania ofiar dla starych pedofilnych zboków.
Jestem zdania, że największy przewrót w historii ludzkości dokonałby się w momencie dojścia do UJAWNIENIA NOWEGO PARADYGMATU MEDYCZNEGO. Wtedy ludzie zrozumieliby, co naprawdę im szkodzi...
Na to szans nie widzę. Problem tkwi w niemożliwości uruchomienia LOGIKI w myśleniu. Czyli - ubezwłasnowolnienie myślenia dzięki e-dudkacji.

Takiego maila dostałam-

cytat:

"Do szkół na terenie całego kraju wkraczają "edukatorzy" seksualni i aktywiści LGBT, którzy masowo oswajają dzieci z treściami niszczącymi poczucie ich wstydu, będącego naturalną ochroną przed wykorzystywaniem seksualnym. Tego typu działania są wspierane przez władze kolejnych miast, m.in. Warszawy, Gdańska, Krakowa i Poznania.

Wobec agresywnej promocji homoseksualizmu wśród dzieci i młodzieży oraz forsowania "edukacji" seksualnej opartej o Standardy WHO w polskich szkołach, istnieje pilna potrzeba zwiększenia ochrony najmłodszych przed demoralizacją i przemocą seksualną.

Stop pedofilii

Dlatego rozpoczynamy inicjatywę ustawodawczą, której celem jest zablokowanie lobby LGBT dostępu do polskich dzieci. Już wkrótce w całym kraju rozpocznie się zbiórka podpisów pod projektem ustawy. Jego założenia są bardzo proste.

Za propagowanie podejmowania przez dzieci obcowania płciowego lub innych czynności seksualnych, będzie groziła kara więzienia do 2 lat. Wymiar kary zwiększy się do 3 lat, jeśli do tego typu wydarzenia dojdzie na terenie szkoły lub innej placówki oświatowej. Pełną treść projektu naszej ustawy wraz z uzasadnieniem może Pani znaleźć na naszej stronie stoppedofilii.pl.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że tego typu zapisów w ogóle nie ma obecnie w polskim kodeksie karnym. Dzięki temu "edukatorzy" seksualni i aktywiści LGBT mają swobodę w propagowaniu wśród dzieci treści o charakterze pedofilskim, takich jak nauka masturbacji czy wrażania zgody na seks. Całkowicie bezkarnie promują również wśród uczniów homoseksualizm.

W czwartek 28 marca złożyliśmy u marszałka Sejmu wniosek o rejestrację komitetu Stop Pedofilii. Gdy tylko to nastąpi, zaczynamy zbiórkę podpisów. Będziemy mieć trzy miesiące aby zebrać ich co najmniej sto tysięcy. Liczę jednak na o wiele większe poparcie.

Już teraz do naszej Fundacji zgłaszają się osoby z całej Polski, które chcą zbierać podpisy w swoim miejscu zamieszkania. Każdy może włączyć się w akcję za pomocą formularza na naszej stronie. Jak tylko marszałek Sejmu zarejestruje nasz komitet, wszystkim chętnym natychmiast wyślemy karty do zbierania podpisów.

Musimy działać gdyż inaczej szybko dojdzie do tragedii. Jeśli będziemy bierni, zdeprawowanie seksualne tysięcy polskich dzieci będzie jedynie kwestią czasu.

Nasi wolontariusze przyjrzeli się bliżej środowisku, które chce "edukować" seksualnie polskie dzieci. Szczególnie aktywne jest na tym polu stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza, należące do lobby LGBT. To właśnie jego członkowie są odpowiedzialni za tzw. warszawską kartę LGBT i plany seksedukacji dzieci w stołecznych szkołach.

Jeden z nich to Maciej Gośniowski, pseudonim Gąsiu. Swoją karierę w środowisku LGBT zaczynał jako student w gejowskim klubie go-go, gdzie rozbierał się za pieniądze. W jednym z wywiadów medialnych przyznał, ze niejednokrotnie był tam molestowany seksualnie. Obecnie jego "występy" można oglądać m.in. na Youtube, Facebooku i Instagramie.

„Nie jestem od gadania, tylko od pokazywania dupy.”

Podsumował swoją działalność Gośniowski na jednym z filmików. Stwierdził również, że nie ma nic do uprawiania prostytucji i że chciałby zawrzeć homoseksualne "małżeństwo" i mieć dzieci.

To właśnie Gośniowski i jego koledzy domagają się "edukacji" seksualnej warszawskich uczniów a wprowadzona przez nich w Warszawie tzw. karta LGBT inspiruje organizacje homoseksualistów z całej Polski.

W Opolu tamtejsi aktywiści LGBT przygotowali odezwę do prezydenta miasta, w której domagają się wprowadzenia rozwiązań podobnych do tych w Warszawie. Można było w niej przeczytać m.in. że:

"Dzieci od najmłodszych lat masturbują się, początkowo przejawia się to tym, że dotykają się w miejscach intymnych i jest motywowane ciekawością i przyjemnością. Nie wolno za to karać. Rolą opiekunów jest przekazanie im wiedzy, że jest to całkowicie normalne oraz ewentualnie poinstruować, że np. nie należy robić tego w miejscach gdzie przebywają inni ludzie np. przy stole."

Właśnie o to w praktyce chodzi aktywistom LGBT - celem jest jak najszybsze rozbudzenie seksualne dzieci i oswojenie ich z patologiami seksualnymi. Biorą przykład z zagranicy, gdzie stopniowo realizują się ich kolejne żądania.

Kilka dni temu w Wielkiej Brytanii przyjęto nową ustawę o "edukacji" seksualnej. Wszystkie dzieci już od 5 roku życia obowiązkowo będą uczyły się o homoseksualizmie i "małżeństwach" gejowskich. To jednak nie wszystko.

W ubiegłym roku największy wydawca podręczników szkolnych w Wielkiej Brytanii zapowiedział poważną zmianę w wydawanych książkach. Ma się w nich pojawiać więcej homoseksualistów i "małżeństw" homoseksualnych. Jako podręcznikowe postacie mają również występować biseksualiści i osoby, które dokonały zmiany płci. Ma to dotyczyć książek ze wszystkich przedmiotów, również takich jak matematyka i inne przedmioty ścisłe.

Wszystko po to aby przybliżyć się do głównego celu lobby LGBT jakim jest bezkarny, seksualny dostęp do dzieci i młodzieży. To się dzieje już teraz a liczne tego przykłady możemy oglądać na zachodzie.

42-letni dyrektor szkoły podstawowej w Walii został zwolniony za seks z dwoma 17-letnimi chłopcami. Sprawa wydarzyła się w 2015 roku, kiedy umówił się z nimi przez portal randkowy dla gejów, a następnie uprawiali grupowy seks. Policja szybko się o tym dowiedziała, ale nie stwierdzono złamania prawa. Jednak przełożeni dyrektora zwolnili go, ponieważ poważnie naruszył ich zaufanie. Oparli się także na opinii śledczego, że stanowi potencjalne zagrożenie dla dzieci. Nauczyciel uznał to za przejaw homofobii i udał się do sądu pracy.

Sąd zdecydował, że decyzja była błędna i przywrócił nauczyciela do pracy w szkole. W raporcie policjanta dopatrzył się natomiast…dyskryminacji ze względu na "orientację seksualną".

Na zachodzie już dzisiaj tak właśnie wygląda "modelowy" nauczyciel i "edukator". I tak samo ma być w Polsce. Nasze dzieci mają zostać poddane agresywnej propagandzie homoseksualnej, która ma rozbudzić je erotycznie i przygotować na seks z pedofilami.

W związku z tym, już teraz musimy dotrzeć z informacją o akcji Stop Pedofilii do jak największą liczby Polaków a wkrótce, w trzy miesiące, zebrać ponad sto tysięcy podpisów pod projektem naszej ustawy. To ogromne przedsięwzięcie.

W zbiórkę podpisów i kampanię informacyjną promującą inicjatywę Stop Pedofilii włączamy setki wolontariuszy. Mamy wielu doświadczonych działaczy, którzy brali udział w największych polskich inicjatywach ustawodawczych od 2011 roku i zebrali już łącznie ponad dwa miliony podpisów. Jednak kluczowe dla powodzenia całej akcji jest wsparcie i zaangażowanie naszych Darczyńców.

Jeżeli teraz nie powstrzymamy "edukatorów" seksualnych i aktywistów LGBT, to w Polsce stanie się to samo co w Niemczech. Tuż za naszą granicą "edukacja" seksualna oswajająca z homoseksualizmem jest obowiązkowa a rodzice trafiają do więzień za odmowę posyłania dzieci na tego typu lekcje.

Polskie media już kilka lat temu informowały o takich przypadkach. Tysiące euro grzywien i miesiące spędzone za kratami - to los niemieckich rodziców, którzy nie godzą się na udział ich dzieci w zajęciach z seksualnej deprawacji według standardów WHO. Dokładnie tak samo będzie u nas, jeśli się temu nie przeciwstawimy i nie zaangażujemy się w walkę o dzieci.

Zbiórka podpisów

Inicjatywa ustawodawcza Stop Pedofilii to akcja, która zmobilizuje do działania dziesiątki tysięcy polskich rodzin. Zbiórka podpisów potrwa trzy miesiące. Potem rozpocznie się batalia medialna i sejmowa o przyjęcie projektu. Dzięki temu nasz przekaz dotrze do kolejnych setek tysięcy Polaków. Musimy podjąć to wyzwanie i ratować nasze dzieci przed pedofilami!"


PS. Co do działaczy PIS to pedofile i męskie qurwy, cytuję:

"NIE" przytacza fragment zawiadomienia: „…w jednym z trzech podkarpackich domów publicznych (Dubiecko, Krasiczyn, Rzeszów) (…) została zarejestrowana wizyta jednego z najwyższych polityków PiS. Polityk ten miał dopuszczać się czynności seksualnych z nieletnią (prawdopodobnie poniżej 15. roku życia) prostytutką narodowości ukraińskiej o imieniu Rusłana, co wyczerpuje znamiona przestępstwa z art. 200 § 1 kk. Nagranie to (z domu publicznego) zostało przez OZI przekazane Wojciechowi J. na płycie CD. W trakcie prowadzonych czynności operacyjnych Wojciech J. uzyskał dodatkowo informację, iż nagrań tego typu jest dużo więcej, a zarejestrowani na nich są przede wszystkim politycy PiS oraz powiązani z nimi biznesmeni z Podkarpacia”.

pozdro

Marian
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 287, 288, 289   » 
Strona 183 z 289

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Moje pierdoly
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile