W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Moje pierdoly  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
70 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 313325
Strona:  «   1, 2, 3 ... 175, 176, 177 ... 287, 288, 289   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:29, 08 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




Ech zycie..
Pamietasz..napisalem ci kiedys taki wiersz:


Nic ci darowac nie moge
klejnotow..futer ni zbytku
Przyjmij ode mnie na droge
tobolek pelen zachwytu


Zagladnij do niego czasem
kiedys samotno i smutno
Niech bedzie ci wiernym kompanem
i gwiazda balamutna...

"Dobranoc" powiem ci kiedys
moze juz jutro? Nie wiem ...
Przyjmij ode mnie droge
tobolek zachwytu : dla ciebie...


1974



A ja chcialbym ,po prostu,moc cie oczarowac,
zebys zapomniala o tym jaka jestes
By to co nienazwana ,umiec ubrac w slowa,
zeby to co pisze umiec zmienic w dreszcze...

Zeby kazde slowo zamienic w tesknote
a kazda tesknote zamienic w pragnienie
I na skrzydlach poezji szybowac...szybowac...
i zapomniec ,ze kiedys wrocimy na ziemie...

Pytasz mnie o czym mysle,pytasz o czym marze
gdy po DrodzeMlecznej bladze zamyslony
A ja mysle o tym ,aby umiec wreszcie
moc dokonczyc ten obraz...ciagle nieskonczony....

Bo jak zamknac w ramach ,cos co nieuchwytne
co jest tylko marzeniem ,swiatlem i preczuciem
Kiedy wiem ,ze wystarczy twoj usmiech przekorny
zeby kpiny i drwine-zamienic w uczucie..."



.......

"Nie stracaj jeszcze z drzewa lisci,
w tych lisciach-najpiekniejsze slowa
marzenia nasze ,niespelnione
i co szuka sie od nowa

Nie stracaj lisci,niechaj wisza
bo kiedy spadna juz na ziemie
To cos sie skonczy bezpowrotnie
i Ty sie zmienisz i ja zmienie...
Niech kora dalej drzemie sennie
bo gdy sie zbudzi-liscie spadna
I mysli tajne w nicha zklaete
obcy i dziwni ludzie skradna..

I wierze swiecie ,ze w tych lisciach
tak dlugo poki niestracone
Bedziemy mieli swe marzenia;
malutkie,smieszne, niespelnione..."



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:43, 08 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PIEŚŃ WOLNOŚCI OD GŁUPOTY Vedamir - Cezary Stawski ( 655 )



Jerzy Ulicki - Rek PRZEŻYJEMY muz i wyk: Vedamir - Cezary Stawski ( 665 )



................................................................


George Carlin tez mowi o glupocie .
W inny ale genialny sposob..



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 08 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genialny skecz.
Jak zwykle ..


George Carlin - Top 20 Moments (Part 1 of 4)



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 08 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z archiwum ś.p Andrzej Lepper - Stefan ps.,, Fasolka +eeekspert Petru.

https://www.facebook.com/watch/?v=518715695256188

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 11 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kulisy Srebrengo Ekranu czyli "elita" III R.P
Postby Jerzy Ulicki-Rek » 11 Feb 2019 01:24 pm

Mamy wlasnie rzad takich..Dyzmow,ktorzy przez ostatnie 75 lat uczyli sie (od podobnych do siebie i paru ) sprzedajnych arystokratow) manier i "angielskiego..."Tanczace jastrzebie" z powiesci Kawalca...
Efekty widac ..Tragiczne efekty..

JUR
Kulisy Srebrengo Ekranu czyli "elita" III R.P

"- Milczeć - wrzasnął Ponimirski i jego blada twarzyczka chorowitego dziecka zrobiła się czerwona z wściekłości. - Milczeć! Sapristi! Z was się śmieję! Z was! Elita! Cha, cha, cha... Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu, wasz Cincinnatus, wasz wielki człowiek, wasz Nikodem Dyzma to zwykły oszust, co was za nos wodzi, to sprytny łajdak, fałszerz i jednocześnie kompletny kretyn! Idiota, nie mający zielonego pojęcia nie tylko o ekonomii, lecz o ortografii. To cham, bez cienia kindersztuby, bez najmniejszego okrzesania! Przyjrzyjcie się jego mużyckiej gębie i jego prostackim manierom! Skończony tuman, kompletne zero! Daję słowo honoru, że nie tylko w żadnym Oksfordzie nie był, lecz żadnego języka nie zna! Wulgarna figura spod ciemnej gwiazdy, o moralności rzezimieszka. Sapristi! Czy wy tego nie widzicie? Źle powiedziałem, że on was za nos wodzi! To wy sami wwindowaliście to bydlę na piedestał! Wy! Ludzie pozbawieni wszelkich rozumnych kryteriów. Z was się śmieję, głuptasy! Z was! Motłoch!..."

/Tadeusz Dołęga-Mostowicz Kariera Nikodema Dyzmy.




Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 11 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 11 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dom stan surowy zamknięty 70m2 ok 25 tys zł Dom bez Pozwoleń 35m2





......................................................

Syjonistyczny przekręt 1947 -2017

Opublikowano 06/02/2019 b

DOKUMENT CIA z 1947 r ws. restytucji mienia żydowskiego [PL]

czyli potajemnego zwrotu nieruchomości obywateli polskich [wtedy już rezydentów Palestyny], … w tym oddania nieruchomości obywateli polskich pochodzenia żydowskiego zmarłych bezpotomnie w Holokauście.


W 1947 roku, tajną umową ekonomiczną z [PRZYSZŁYM] Izraelem, polscy „towarzysze żydowscy” zdenacjonalizowali [oddali izraelskim Żydom] mienie polskich obywateli żydowskich , oraz ich polskich zmarłych, … na na zakup ziemi w Palestynie.

– wynika z odtajnionych informacji amerykańskiego CIA ! ! !

Dla Polski ta informacja jest warta „zaoszczędzone” miliardy. Nie musimy nic izraelskim Żydom spłacać. Trzeba aby odszukać w Polskich archiwach potwierdzające to dokumenty, … i rzucić im je w twarz!

<>

DENATIONALIZATION OF JEWISH-OWNED PROPERTY IN POLAND



Czytaj dalej:

https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=3&t=29642


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:34, 12 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




Boska..trucizna ? Smile
Postby Jerzy Ulicki-Rek » 04 Nov 2018 01:50 pm

PRZEPIEKNA !!!
PRZEPIEKNA !!!
PORYWAJACA !!!!
HIPNOTYZUJACA WRECZ !!!!
SLUCHALEM JEJ JUZ CHYBA 50 RAZY (I CIAGLE MI MALO) !!!!!

PIOSENKA ..

Tylko dlaczego jakos mi ..podswiadomie nieswojo gdy slysze :"Nie obawiajcie sie..Juz wkrotce wszystko wroci..A to oznacza zycie dla nas.."
Podswiadomie zgadzam sie z kazdym slowem !!Pieknie brzmi !!

[b]Ale ..kim beda ci szczesliwi do"ktorych to wszystko wroci i beda zyc ?"[/b] ?

I CZY JA TEZ BEDE POSROD NICH?BO JESLI NIE PODZIELAMY TEGO SAMEMGO SYSTEMU WARTOSCI SLOWA TEJ PIOSENKI MOGA BYC..DWUZNACZNE...
"...STRZELAC TO STRZELAC"..."LECIEC TO LECIEC.."
Czy ktos mnie tu robi w konia ? Smile

W 4"26 sec oni spiewaja cos jak :"Ja im pamaszuru GOY" Smile
I to sie powtarza az do konca piosenki Wink
"JA IM PAMASZURU GOY " Smile
Czort jaki ?? Smile

PS.
Sluchalem tej piosenki chyba ze 2-30 razy dzis wieczorem..Wiem ,ze to trucizna..Wiem ,ze moze obrocic sie przeciwko mnie..ale .."CHWILO JESTES PIEKNA-TRWAJ WIECZNIE - sygnal w moim lbie nie pozwala mi uciec od tej niesamowitej energi..Ktora chce mnie zniszczyc..Bo w danej
to co daje mi tego typu przeslanie jest prawie..niebianskie..Przeciwko mnie Smile

Moze tak wlasnie- i mowie to ja-ateista- na tym polega geniusz szatana?
Ze dla kazdego z nas znajdzie "narkotyk" ktory do nas trafi ?

Dla jednych takim narkotykiem moze byc heroina..
Ale dla innych ..muzyka..poezja.. moze byc tak samo uzalezniajaca jak "klasyczne" narkotyki..

ORAZ TO ,ZE ZE BEZPIECZENSTWO LEZY W UMIARZE..
Na kazdym polu...


Jerzy Alexander Ulicki

Beautiful beautiful beautiful ... song.

I love this song but being open minded I hear...:"Very soon ..everything will come back...and then it will mean life for us"
Can I ask: "what "will come back?
And who are those will be so happy to enjoy this "life" after "everything will be back "
??
ME or somebody else ??
Because..if we don't shares the same values meaning of this song could be very misleading

And ..why ..all of sudden I feel scared listening to this wonderful and heart hitting song?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:02, 12 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukalem troche o tym czarujaco trujacym aretyscie Smile
Znaczistsja..Jewrej Smile

Mikhail Shufutinsky
(Singer of Russian chanson music)


Photo Gallery Mikhail Shufutinsky (24)

Comments for Mikhail Shufutinsky
Biography Mikhail Shufutinsky
photo Mikhail Shufutinsky
Mikhail Zakharovich Shufutinsky (April 13, 1948, Moscow) is a Russian pop singer, now a citizen of the United States. He is the pre-eminent current singer of Russian chanson music.

Majoring in the accordion, Shufutinsky graduated from the music college named after Ippolitova-Ivanova with specialization coryphaeus.

He appeared with different bands in Moscow's and Magadan's restaurants (performing Alexander Vertinsky's and Petr Leschenko's songs), and later became leader of the instrumental band "Leisia Pesnia", which usually played Viacheslav Dobrynin's songs.

In 1981 he and his family immigrated to the USA. Over 10 years he had appeared with different bands in different restaurants, and created his own show - band "Ataman-band" (named after the restaurant Ataman). He also goes to Russia with tours regularly. In 1990, he accepted an invitation to visit Russia and sang at 75 packed stadium concerts.

In 1998 he wrote an autobiography called I vot stoiu ia na puti: ("And so, I'm standing on the way:")

His repertory contains songs by such songwriters as Viacheslav Dobrynin ("Dve svechi" - "Two candles"), Igor Krutoy ("3 sentiabria" - "The 3 of September"; "Palma de Maiorka" - "The Majorca palm"; "Moskovskoie taksi" - "Moscow taxi"; "Moskva slezam ne verit" - "Moscow doesn't believe in tears"), Oleg Mitiaev ("Nochnoi gost" - "Night guest"), Aleksandr Rozenbaum ("Khreschatik", "Zakhodite k nam na ogoniok", "Visit our place", "Gop-stop"), Oleg Gazmanov, Igor Zubkov, Vatslav Lisovskii, Olesia Atlanova, Karen Kavalerian, and many others.

https://persona.rin.ru/eng/view/f/0/37956/mikhail-shufutinsky


Biography

Shufutinsky was born on 13 April 1948 in Moscow by Zakhar Davidovich Shufutinksi, a Jewish Second World War doctor and veteran. When he was five years old, his mother died and he was then raised by his grandmother, Berta Davidovna, and his grandfather, David Yakovlevich.

(...)
In 2003, Shufutinsky returned to Russia as a permanent resident.

Czyli zyd z amerykanskim paszportem..

Ale spiewa czarujaco-trujaco Smile

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:35, 12 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Psia jego mać (Gdy na wojnę wyruszałem...)



Million de roses - Dominique MOISAN





Jerzy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:50, 12 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MYCKOJAD !!!
Postby Jerzy Ulicki-Rek » 12 Feb 2019 09:43 am

Udalo mi sie odkryc specjalne urzadzenie .ktore blyskawicznie usuwa niepozadane mycki na pewnych lbach.

MYCKOJAD !!!



Umieszczamy aparat w centralnym punkcie czaszki a nastepnie przyciskamy drewniana raczke w dol.
Guma zasysa mycke .ktora nastepnie wrzucamy do najblizszego kosza na odpadki.Smile



https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=68&t=29647&p=60326#p60326

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:14, 12 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Zięba o następnej śmierci dziecka po ...

https://www.facebook.com/ukryteterapie/v.....0MDYwMjY4/

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:54, 12 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIELKIE BRAWA DLA P.KOLODZIEJCZAKA !!!!
JESTEM PELEN PODZIWU ZA SPOKOJ , OPANOWANIE I OGROMNA -ROSNACA- DOJRZALOSC .





"To jest absolutna rewelacja! To jest absolutne MUST SEE! Wyprowadził z równowagi dziennikarza prowadzącego wywiad. Brawo"
https://forumemjot.wordpress.com/2019/02.....polpracowa

Michał Kołodziejczak: minister rolnictwa nas okłamał | OnetNews


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:00, 12 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mysterious Genius Who Patented the UFO





Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:53, 13 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Satanic Hollywood & Spirit Cooking


Jerzy Ulicki-Rek
1 second ago
Shocking and terrifying.
Those bastards (like Moore here) out of stupidity ,boredom or by order are doing enormous damage to the (not only American) society.
Where is the "LAW" in cases like that ?
And don't forget who own the "Holy"-wood (even the name sounds like a travesty ) and is using those "stars" to do the dirty work for them?
If i remember properly jewish talmud states that sexual intercourse with a child girl is permitted sos long as long she is YOUNGER THAN 3 YEARS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:59, 13 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

6 069 823 zł dla każdego Polaka z procesowania węgla!


krzysiek4 » 12 Feb 2019 04:26 pm




Ekspert do spraw węgla i energetyki Krzysztof Tytko przeprowadził dowód, iż eksploatacja węgla metodą procesowania (zgazowania) przyniesie przychód w kwocie 6 069 823 zł dla każdego Polaka, pod warunkiem, że obecny rząd nie odda eksploatacji polskich złóż węgla obcym korporacjom.





Za czasów rządów Platformy Obywatelskiej 95% powierzchni koncesyjnych zostało wydanych zagranicznemu kapitałowi. Eksperci szacują, że przez 30 lat od początków transformacji ustrojowej Polska oddała w obce ręce banki, kanały dystrybucji i strategicznie ważne firmy o wartości od 5 do 7 bilionów złotych.



PiS, który potrafi przegłosowywać pewne ustawy w ciągu jednego dnia, zapisy dotyczące powołania i zasad funkcjonowania Polskiej Agencji Geologicznej, która ma zajmować się badaniem i ochroną potencjału surowcowego Polski, opracowuje od 4 lat. A gdyby zwrócić uwagę na fakt od kiedy główny geolog kraju prof. Mariusz Orion Jędrysek jest najlepiej poinformowaną osobą w sprawie tych zasobów, to okaże się, że polska polityka surowcowa tak istotna dla przyszłości narodu jest tworzona od 13 lat.



W międzyczasie zamiast dbania o polski interes stwarzano przyjazne środowisko dla obcego kapitału. Jeśli oddamy kontrolę nad własnymi ogromnymi zasobami nieodnawialnymi, to już ich nigdy nie odzyskamy. I nie może być argumentem to, że tylko technologie i fundusze zagranicznych firm mogą spowodować, iż ten potencjał surowcowy zostanie w końcu odblokowany.



Niech rząd emituje własny pieniądz, a nie ogląda się na kapitał spoza Polski. Jako społeczeństwo musimy dopilnować, aby rząd pod żadnym pozorem nie tworzył prawa, które pozwala przejmować kontrolę nad naszymi zasobami.



Polska wydobywa węgiel za pomocą tradycyjnej technologii wydobycia. Do głębokości 1200 metrów mamy pod powierzchnią kraju 50 miliardów ton węgla. Poniżej granicy 1200 metrów, do głębokości około 5 kilometrów, mamy następne 450 miliardów ton węgla, czyli w sumie jest to 500 miliardów ton. Cały ten węgiel przy wydobyciu metodą tradycyjną jest praktycznie niedostępny. Z tych 500 miliardów ton możemy tą metodą wydobyć jedynie 4 miliardy ton.

Bilans wykorzystania tradycyjnej technologii wydobycia jest następujący:

Zasoby węgla w Polsce: 500 miliardów ton
Możliwe wydobycie tradycyjną technologią: 4 miliardy ton
Cena węgla: około 400 złotych za tonę
Wartość węgla w złożach dających się wydobyć tradycyjną technologią: 1,6 biliona złotych
Populacja Polaków (Kraj + Polonia): 58 milionów
Wartość węgla (gazu) w złożu na osobę: 27 586 złotych na osobę

Technologią, która pozwoli wydobyć 80% wszystkich złóż jest technika podziemnego zgazowania węgla. To ona może zrewolucjonizować sektor paliwowo-energetyczny w Polsce. Instytucjom takim jak: Główny Instytut Górnictwa, Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla, Akademie Górniczo-Hutnicza, Politechnika Śląska i Politechnika Częstochowska, przy pomocy Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, udało się z powodzeniem wykorzystać tę technikę już prawie 5 lat temu.



Dowodzący tym procesem prof. Krzysztof Stańczak mówi, że metoda ta polega na tym, iż węgiel, który znajduje się pod ziemią w złożu zamieniany jest na gaz. Częściowo węgiel trzeba spalić, żeby uzyskać odpowiednią temperaturę w tzw. „georeaktorze”, ale znakomita większość węgla, jakieś 80% zostaje przemieniona w gazy, które otrzymujemy na powierzchni i które możemy wykorzystywać do różnych celów.



Wyniki dotychczas przeprowadzonych eksperymentów według prof. Stańczaka są zadowalające. Proces okazał się możliwy do wykonania w skali przemysłowej, jest sterowalny i bezpieczny dla środowiska. Nad podobną technologią pracują Chiny, USA, Australia i RPA. Prace zespołu prof. Stańczaka zakończono w 2014 roku. Od tego czasu rząd nie robi w tej sprawie nic.



Pomimo raportów NIK, które zwracały uwagę na skalę korzyści wynikających z rozwoju tej metody. Instalacja do podziemnego zgazowania węgla na skalę przemysłową nie kosztuje więcej niż 100 milionów złotych. Dla porównania w 2010 roku powołano spółkę PGE Elektrownia Jądrowa i na jej funkcjonowanie (bez specjalnych rezultatów) wydano do dziś ponad miliard złotych. Powstała ona tylko po to, by opracować studium wykonalności pod budowę elektrowni jądrowej.

Przy zastosowaniu technologii podziemnego zgazowania mamy więc dostęp do 400 miliardów ton węgla

W tym wypadku kalkulacja korzyści będzie następująca:

Zasoby węgla w Polsce: 500 miliardów ton
Możliwe wydobycie: 400 miliardów ton (100 razy więcej niż technologią tradycyjną)
Ilość otrzymanego gazu z 1 tony węgla: 444 metry sześcienne
Cena gazu: 2 złote na metr sześcienny
Wartość gazu z 1 tony węgla: 888 złotych
Wartość węgla w złożu: 355,2 biliona złotych (222 razy więcej niż technologią tradycyjną)
Populacja Polaków (Kraj + Polonia): 58 milionów
Wartość węgla (gazu) w złożu na osobę: 6 069 823 złote

Kto jest właścicielem zasobów naturalnych? Skarb Państwa. Ale Skarb Państwa to przecież społeczeństwo! Co zrobili dobrego dla Polski przez te 30 lat wszyscy ministrowie skarbu? Cały majątek na powierzchni sprzedali obcemu kapitałowi za pół darmo, traktując go jako własny folwark.



Raz jeszcze należy to podkreślić: sama wartość sprzedanego majątku na powierzchni to 5-7 bilionów złotych, podczas gdy pod powierzchnią, w samym węglu mamy ponad 355 bilionów złotych! O to toczy się gra! A przecież oprócz węgla Polska ma swoich zasobach praktycznie całą tablicę Mendelejewa. Trzeba wymusić na władzach nasze własne uwłaszczenie, bo zasoby surowcowe Polski są dla Polaków i powinny być równo podzielone na całą populację naszego państwa. Inaczej władze oddadzą to bogactwo innym.

Za życia każdego Polaka, gdyby uwłaszczono polskie społeczeństwo na polskich zasobach naturalnych, każdy dostałby od 1 do 3 milionów złotych dywidendy.

Spójrzmy jeszcze na zasoby tytanu:

Zasoby tytanu w rudzie: 97,7 miliona ton
Cena tytanu: 8140 złotych za tonę (Giełda Londyńska)
Wartość tytanu w złożu: 7,95 biliona złotych
Populacja Polaków: 58 milionów
Wartość tytanu na osobę: 137 068 złotych

A co by było, gdybyśmy dodali do tego molibden, złoto, cynk, cynę, srebro, kobalt, itd.?

Kluczowe jest więc dotarcie z tymi informacjami i wyliczeniami do mediów głównego nurtu, gdyż tylko w ten sposób realna staje się możliwość jakiegokolwiek nacisku na władzę, która pod presją dobrze uświadomionego społeczeństwa będzie musiała spełniać jego postulaty. Jakkolwiek górnolotnie by to nie zabrzmiało, mamy do czynienia z batalią o przyszłość Polski i jej znaczenie w rozwoju cywilizacji.

Poniżej całość wystąpienia Krzysztofa Tytko:

https://youtu.be/UBqEhiaVgxI




https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/6-06 ... ania-wegla


-
Co­kol­wiek będzie, co­kol­wiek się sta­nie, Jed­no wiem tyl­ko: spra­wied­li­wość będzie, Jed­no wiem tyl­ko: Pol­ska zmartwychwstanie.


https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=3&t=29655



..............................


SEN NIESLYCHANY.MOSKOPOLIS.WARSZAWA ZZYDZIALA

JULIAN URSYN-NIEMCEWICZ


Czytaj dalej rodaku :

https://gloria.tv/text/GsAqE29JCLT81aqtSnM9NgZwQ


.........................


.U. Niemcewicz; “Rok 3333 czyli – sen nieslychany”
by Adm on 25/12/2012

SŁOWO WSTĘPNE.



Julian Ursyn Niemcewicz (ur. 1758 r. zm. 1841), mąż stanu, historyk i poeta, jeden z najznakomitszych pisarzy, jakich wydała Polska przed póltorasta laty wśród wielu poważnych rozmiarami i treścią pism swoich pozostawił maleńką ale wielce ucieszną i bardzo pouczającą powiastką w tej książeczce Właśnie zawartą.

You are here: Home > J.U. Niemcewicz; “Rok 3333 czyli – sen nieslychany”

J.U. Niemcewicz; “Rok 3333 czyli – sen nieslychany”
by Adm on 25/12/2012 in Judaizm i islam, Lechia
SŁOWO WSTĘPNE.



Julian Ursyn Niemcewicz (ur. 1758 r. zm. 1841), mąż stanu, historyk i poeta, jeden z najznakomitszych pisarzy, jakich wydała Polska przed póltorasta laty wśród wielu poważnych rozmiarami i treścią pism swoich pozostawił maleńką ale wielce ucieszną i bardzo pouczającą powiastką w tej książeczce Właśnie zawartą.



http://pl.wikipedia.org/wiki/Julian_Ursyn_Niemcewicz



Opisuje w niej autor swój „sen nie­słychany”, w którym widział się przenie­sionym do Warszawy i Polski takich, ja­kie mogą być w roku 3333-cim.

Nam, którzy żyjemy po Niemcewiczu ledwie w sto lat, gdy widzimy, jak panoszy się wszędy żydostwo, jak szyldy w żargo­nie wywiesza na ulicach miast polskich, jak zakłada swe żargonowe teatry, dzien­niki etc. — nam powtarzam, „sen niesły­chany” Niemcewicza musi wydać się, do­prawdy, mniej „niesłychanym”, owszem bardzo możliwym i to nie w r. 3333-cim, ale za jakie lat może sto lub mniej nawet.

I dlatego mimo ucieszności tej po­wiastki treść jej krotochwilna każdemu człowiekowi głębiej myślącemu nasunie niejedną myśl poważniejszą i pożyteczną. Przede wszystkim zaś wzbudzi ona w czy­telniku, niewątpliwie, najgorętsze pragnie­nie by ten „sen niesłychany’1 a dziś co­raz możliwszy nigdy przenigdy nie mógł się urzeczywistnić. Dlatego zaś trzeba, oczywiście, nawrócić do haseł, jakie gło­sił ten, którego pamięci Biblioteczka ni­niejsza jest poświęcona.


Szczepan Jeleński

Mośkopolis




Czytajcie Polacy :

http://gazetawarszawska.eu/2012/12/25/j-.....eslychany/


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:27, 13 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Henryk Pająk: Idą po Polskę - nowa okupacja Polski będzie gorsza od nazistowskiej




Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:05, 13 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Barbara Bush Fetus in a Jar




Kim byl szanowny tatus Barbary ?

Aleister Crowley was branded the "Wickedest Man in the World," but what was really going on inside the mind of one of the world's most famous occultists?

https://allthatsinteresting.com/aleister-crowley


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:10, 13 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
WIELKIE BRAWA DLA P.KOLODZIEJCZAKA !!!!
JESTEM PELEN PODZIWU ZA SPOKOJ , OPANOWANIE I OGROMNA -ROSNACA- DOJRZALOSC .





"To jest absolutna rewelacja! To jest absolutne MUST SEE! Wyprowadził z równowagi dziennikarza prowadzącego wywiad. Brawo"
https://forumemjot.wordpress.com/2019/02.....polpracowa

Michał Kołodziejczak: minister rolnictwa nas okłamał | OnetNews


Jerzy

..............
"Jerzy,

te żydowskie gnidy niszczą polskie rolnictwo WYMYśLAJĄC NIEISTNIEJĄCE CHOROBY !!!

Napisałam na forum Farmera, zeby rolnicy kazali SOBIE pobrać TEŻ prywatne próbki ze swoich świń do prywatnego wysłania celem weryfikacji, co w nich jest. Do NIEZALEZNEGO LABORATORIUM, np. w Niemczech. Zaraz mój wpis został "zmoderowany".

Kiedy w mediach urzędnicy po wizycie w Azji ogłosili, że polska wieprzowina znalazła odbiorców- umowy u azjatyckich kontrachentów, za chwilę już w 1 świni utopionej w Świsłoczy "znaleziono" wirusa ASF.

Tu Ci daję kopię strony, która się wyświetla po wpisaniu "pierwszy przypadek ASF w Polsce" (finanse WP I Forbes!)

Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.17-02-2014 (20:22)
MRiRW: pierwszy przypadek ASF u dzika w Polsce (komunikat)

cytat:
"17.02. Warszawa - MRiRW informuje:

17 lutego br. Główny Lekarz Weterynarii otrzymał oficjalne wyniki badania laboratoryjnego potwierdzające znalezienie w badanej próbce materiału genetycznego wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASF). Przypadek dotyczy padłego dzika, a nie świń w gospodarstwie. Wirus ASF nie jest groźny dla człowieka, choroba nie przenosi się na ludzi.

Próbki zostały pobrane 13 lutego br. od padłego dzika, który został znaleziony w gminie Szudziałowo, ok. 900 m od granicy z Białorusią w ramach prowadzonego Programu Monitorowania ASF."

17 lut 14 20:51
Główny Lekarz Weterynarii potwierdził, że u padłego dzika w gminie Szudziałowo (woj. podlaskie) znaleziono wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASF) - poinformował resort rolnictwa. Wirus ASF nie jest groźny dla człowieka, choroba nie przenosi się na ludzi
dzikFoto: Tomasz Waszczuk / PAP
dzik
0
Próbki zostały pobrane 13 lutego br. od padłego dzika, który został znaleziony w gminie Szudziałowo, ok. 900 m od granicy z Białorusią w ramach prowadzonego Programu Monitorowania ASF - poinformowało ministerstwo.

W Polsce nigdy dotąd nie zanotowano przypadku choroby ASF.

Zobacz: Wirus pomoru świń na Litwie przedostał się z Rosji?


Jak podano w komunikacie, bliższe informacje zostaną podane we wtorek przez ministra rolnictwa Stanisława Kalembę. Szef resortu w poniedziałek przebywa w Brukseli na spotkaniu ministrów ds. rolnictwa. "Na tym posiedzeniu również omawiana jest kwestia ASF, na wniosek Polski i Litwy z udziałem Komisarzy UE Daciana Ciolosa i Toniego Borga" - poinformowało Ministerstwo Rolnictwa.

Ogniska afrykańskiego pomoru świń wykryto w ubiegłym roku na Białorusi: w obwodzie grodzieńskim (zachód kraju), mińskim (centrum) i witebskim (północ). Z tego powodu wybito w zeszłym roku jedną trzecią populacji dzików w tym kraju oraz część świń w tych obwodach. W styczniu tego roku wirusa afrykańskiego pomoru świń wykryto na Litwie u padłych dzików na pograniczu białoruskim, na terenie rejonów solecznickiego i orańskiego.

W związku z wykryciem na Litwie przypadków afrykańskiego pomoru świń, Rosja pod koniec stycznia wstrzymała import wieprzowiny z całej Unii Europejskiej.

Chorobę afrykańskiego pomoru świń (ASF) pierwszy raz opisano w 1921 roku w Kenii. Do Europy, a konkretnie do Portugalii, wirus przywędrował w 1957 roku. W Europie Wschodniej choroba ta pojawiła się w 2007 roku. Jest ona trudna do zwalczania, bo nie ma na nią szczepionki. Choroba przenoszona jest przez dziki, które często przychodzą do zabudowań w poszukiwaniu pożywienia. ASF nie jest groźna dla ludzi, ale pociąga za sobą duże straty materialne.

Autor: kd/pap Źródło: PAP
Data utworzenia: 17 lutego 2014 20:26, data ostatniej zmiany: 17 lutego 2014 20:51
#GŁÓWNY LEKARZ WETERYNARII #MINISTERSTWO ROLNICTWA #PROGRAM MONITOROWANIA ASF #AFRYKAŃSKI POMÓR ŚWIŃ #DZIK
POLECAMY TAKŻE
Jeśli Rosja nie zniesie szybko embarga, w UE zacznie się wojna cenowa
wieprzowina świnieJeżeli embargo na wwóz do Rosji wieprzowiny z UE potrwa jeszcze dwa tygodnie, to zacznie się wojna cenowa, bo na unijnym rynku jest nadmiar mięsa, a to oznacza kłopoty polskich rolników i przetwórców - ostrzegają przedstawiciele dwu organizacji branżowych
Polska liczy straty spowodowane wstrzymaniem eksportu do Rosji
mięso rzeźniaPolska policzy straty spowodowane wstrzymaniem eksportu wieprzowiny do Rosji - powiedział minister rolnictwa Stanisław Kalemba. Dodał, że w 2013 r. polskie firmy wyeksportowały...Eksport wieprzowiny do Rosji został wstrzymany
Janusz ZwiązekPowiatowi lekarze weterynarii nie wystawiają już certyfikatów umożliwiających wywóz wieprzowiny do Rosji - powiedział Główny Lekarz Weterynarii Janusz Związek


Te gnidy - urzędnicy w ministerstwie, głąby i złodzieje, dostają kasę za uczestniczenie w niszczeniu polskich rolników. A unijni - za wykonywanie żydowskich poleceń.

A ostatnia hucpa z polską wołowiną, rozpętana przez szczujnię TVN -też należy do tej samej brudnej roboty.


A wszystko, dzięki "naukowym" kłamstwom z mendy cyny.

Nie ma żadnych wirusów, które miałyby powodować choroby !!!. To jest globalne oszustwo, na którym wisi cały przemysł bigfarmy.
Od szczepionek, przez przeszczepy, in vitro po "leczenie raka"

Mówi o tym wirusolog, Stefan Lanka.

https://vaccgenocide.wordpress.com/tag/dr-stefan-lanka/

cytat:
" Czym jest wirus?

– Cóż, czym jest wirus? Według definicji wirus to organizm bezkomórkowy, co oznacza że jest jednostką niezdolną do samodzielnego, niezależnego rozmnażania. Właściwie to materia nieożywiona, jest to tylko odcinek materiału genetycznego, otoczony przez białka i lipidy aby chronić materiał genetyczny i przenosić go do wnętrza innej komórki lub organizmu. Nie ma własnych mechanizmów biochemicznych. Potrzebuje żywej komórki aby ją zainfekować i przejmuje jej mechanizmy biochemiczne, aby produkować swoje własne białka, swój materiał genetyczny, a ostatecznie nową cząsteczkę wirusa, która zostaje uwolniona na zewnątrz, albo zwyczajnie opuszczając komórkę, bądź też niszcząc ją. To, według definicji, jest wirus, czyli materia nieożywiona, posiadająca tylko informację genetyczną, otoczona przez białka i lipidy, mająca określony rozmiar i kształt, co skutkuje określoną gęstością, która pozwala nam prostym sposobem wyizolować go od pozostałych cząstek, ponieważ w środku komórki są organelle wirusowe, które są ogólnie mniejsze i mają różne rozmiary. Istnieją łatwe, standardowe techniki, stosowane już na uczelniach, do izolowania wirusów.

– Jakie są dowody na istnienie wirusa?

– Cóż, dowód, opisany np. w mojej publikacji, czy też w innych publikacjach o istniejących wirusach jest taki, że przedstawiasz strukturę wirusa, który powinien zainfekować materiał próbny, czyli tkankę. Za pomocą mikroskopu elektronowego robisz mikrografy. Potem bierzesz zainfekowaną tkankę, niszczysz tkankę lub po prostu wyciągasz wirusy za pomocą różnych wdrożonych technik izolacji. Robisz oczywiście to samo z materiałem nie zainfekowanym, równolegle, takimi samymi metodami i oczywiście w takim samym czasie. Na koniec otrzymujesz taką próbówkę. W jednej próbówce, gdzie w danym przedziale gęstości znajdują się wirusy, co oznacza, że na jakimś lub określonym poziomie takiej próbówki znajdziesz coś, podczas gdy w próbie kontrolnej na pewno nie ma nic. Potem wyjmujesz ten materiał, próbówkę możesz przemyć i odkryjesz, że wygląda on dokładnie tak samo jak te cząsteczki w zarażonych komórkach, które zniszczyły strukturę komórki lub tkanki. Następnie fotografujesz to, zajmuje to tylko 10 minut, to bardzo prosta standardowa technika.



Oczywiście nie wygląda to tak jak takie rzeczy, o których mówi się, że są to cząstki wirusów, ponieważ muszą tkwić w czymś; muszą też zostać pocięte na małe kawałki, żeby mogły zostać sfotografowane. Podczas gdy wyizolowany wirus możemy po prostu umieścić we wnętrzu mikroskopu elektronowego i sfotografować. I oczywiście jak mówiłem powinny wyglądać dokładnie tak samo jak cząsteczki w naszej zainfekowanej tkance. Potem bierzesz cząsteczki, niszczysz te cząsteczki po to, aby odseparować białka według rozmiaru. To standardowa technika i skutkuje czymś co nazywane jest wzorem prążkowym.

wzór prążkowy

To jest graficzny obraz analizowanego żelu elektroforetycznego, oryginalnego żelu. Białka rozmieszczone są od góry do dołu i oczywiście najmniejsze są niżej, bo przechodzą przez ten żel szybciej bo są mniejsze, a większe molekuły pozostają na górze, masz wzór prążkowy i to są właśnie białka wirusa.

To na przykład są białka wirusa, który ja wyizolowałem. I to jest dowód bezpośredni na jego białka.

Robisz oczywiście to samo z materiałem genetycznym i to zaowocuje tylko jednym prążkiem (pasmem), ponieważ każdy wirus ma tylko jeden odcinek materiału genetycznego, zawsze tego samego rozmiaru. Oczywiście zawiera różne białka, różnych rozmiarów, co skutkuje różnymi wzorami prążków białek o różnych szerokościach molekuł, czyli rozmiarach i znajdziesz tylko jedno pasmo (prążek) materiału genetycznego. Więc jest to molekularna charakterystyka na poziomie podstawowym, co zrobiono ze wszystkimi istniejącymi wirusami. A potem można robić dalsze eksperymenty, klonujesz materiał genetyczny, czyli tniesz go na mniejsze kawałki. Potem go badasz, jego naturę, jego sekwencję. Możesz to rozwinąć sztucznie w laboratorium, w próbówce zawierającej bakterie. Możesz scharakteryzować jego białka. Możesz użyć tych odcinków genetycznych do nazwania ich, zbadania ich aktywności i zauważenia innych właściwości. Również mogą one posłużyć jako próbki do wykrycia czy coś podobnego jest w innym miejscu, a potem jeśli znalazłeś to w tkance

i może to wskazywać na obecność wirusa, oczywiście wtedy z takiej tkanki musisz wyizolować, nie tylko wykryć ten pojedynczy fragment poprzez wykorzystanie tych technik, ale musisz spróbować wyizolować cały wirus jako cząsteczkę z jego białkami i materiałem genetycznym i wtedy jesteś pewny, że znalazłeś taki sam wirus w innej tkance, czy w innym zainfekowanym materiale.

– Czy HIV został wyizolowany w ten sposób?

– Nie, to moja główna uwaga, nie został. Pytanie czy wirus HIV kiedykolwiek był wyizolowany?
To nie jest prawda, to co zostało wyizolowane zamiast…

Pytanie brzmi:
Czy HIV był kiedykolwiek wyizolowany?

Oczywista odpowiedź brzmi – nie."


G.
Dziekuje bardzo za te informacje>

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:52, 13 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Henryk Pająk: Idą po Polskę - nowa okupacja Polski będzie gorsza od nazistowskiej

Jerzy


...................

W ciagu ostatnich 30 minut sprawdzilem na tyle na ile to mozliwe informacje o aresztowaniu tej kanalii.

WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO ,ZE INFORMACJA O JEGO ARESZTOWANIU NIE JEST PRAWDZIWA.

..........................


Henryk Pająk: Idea Polin - to absolutny koniec Polski realizowany w sposób absolutnie perfidny



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:24, 13 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



I po ptokach Smile
"Padoch Placzkow na punkty .." Smile
Trzeba to powtorzyc ...Smile



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:58, 13 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dorota Goscinski
29 September 2018 ·

27 września 1939 roku powołana została pierwsza konspiracyjna organizacja niepodległościowa – Służba Zwycięstwu Polski. To wydarzenie zapoczątkowało budowę Polskiego Państwa Podziemnego – fenomenu w dziejach II wojny światowej i nie tylko.
Obok pionu wojskowego – Armii Krajowej – i współpracujących z nią innych formacji Polski Walczącej, istotną rolę odegrał podziemny parlament – Rada Jedności Narodowej, a zwłaszcza rozległa, obejmująca cały obszar Rzeczypospolitej i obie okupacje działalność Delegatury Rządu na Kraj. To ona stworzyła ogromny, nie mający odpowiednika nigdy i nigdzie aparat rzeczywiście Polskiego Państwa Podziemnego – od spraw wewnętrznych, poprzez tajną oświatę i kulturę, wymiar sprawiedliwości aż po komórki przygotowujące akty legislacyjne dla przyszłego niepodległego państwa.

Pamiętając o ich poświęceniu, walce i umiłowaniu Ojczyzny, Sejm RP ustanowił dzień 27 września Dniem Podziemnego Państwa Polskiego.

https://nck.pl/projekty-kulturalne/aktua.....-polskiego



https://scontent.fsyd7-1.fna.fbcdn.net/v.....e=5CDC8959

Re: Pejszbuk bez pejsa

https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=68&t=29299&p=60347#p60347
...........................................
A to Polska wlasnie..


[img]https://ci4.googleusercontent.com/proxy/P-yDLSzwhaBLwvnHLhTvQ-0Mv-nZxcbLPQqVoEeWaYrsNOeLelOsWUpBOaR_1_EFq8Xnl6xxbPwO6QCflR7wm5Nty42R7rlteUgVeLk1aCgVmMG3FCDbOfl2IAoazfXFdaMvgb1L6gn_25neMSg=s0-d-e1-ft#https://marszniepodleglosci.pl/wp-content/uploads/2018/10/marszniepodleglosci_logobiale.png[/img]
PRZEKAŻ SWÓJ 1% - KRS 0000406677
[img]https://ci4.googleusercontent.com/proxy/LQ09tj0vb3Czqwxp__qiqCfJzdIQt48jHJXcrA1f4CZA2ejuL-khitXFV7-5zHBDz29OfI8DNqzN1pJxD3rTzQMO_AflYf2EhFFe9wzPEwsM71Xx90Bo6Oof=s0-d-e1-ft#https://marszniepodleglosci.pl/wp-content/uploads/2018/11/wspomozv2.png[/img]

"Szanowni Państwo,

W zeszłym miesiącu zbieraliśmy środki na utrzymanie naszej siedziby, pokrycie kosztów licencji związanych z oprogramowaniem i serwerami na których działają nasze serwisy.

Udało się dzięki Państwa hojności zabezpieczyć 7% sumy potrzebnej na ten cel.

Za każdą przekazaną darowiznę serdecznie dziękuję w imieniu wszystkich działaczy jak i uczestników Marszu Niepodległości."



Podkreslenie moje.
https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=68&t=29662&p=60348#p60348
Wolna Polska zaczyna sie tutaj


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:44, 13 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonaly material .





The National Debt Explained by Richard D Wolff



Marxist Economic Theory Easily Explained w/Richard Wolff



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 13 Lut '19   Temat postu: Czy "Ruch Narodowy" był w Oświęcimiu 27 stycznia 2 Odpowiedz z cytatem





Czy "Ruch Narodowy" był w Oświęcimiu 27 stycznia 2019?


ADMINISTRATOR 11 FEBRUARY 2019


Czy „Ruch Narodowy” był w Oświęcimiu 27 stycznia 2019?
Z Biało-Czerwoną Chorągwią w ręku i antysemickimi hasłami?
Jeśli nie był, to nie jest polskim ruchem narodowym a kolejnym oszustwem żydowskim.

Tak łatwo opowiadać patriotyczne pierdoły, a tak trudno iść polską drogą, iść prosto.
Psy policyjne przeciwko Polakom!
Hańba wszystkim, którzy milczą.

Hańba...hańba!

Gnoje!



Red. Gazeta Warszawska

https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-.....SEARCH_BOX

https://gazetawarszawska.com/index.php/p.....cznia-2019



Zgadzam sie w 100%

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 13 Lut '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bartek Kalinowski - Michnikowszczyzna



Bartek Kalinowski - Dziadek z Wehrmachtu




Bartek Kalinowski - Milicyjny protokół (Wołodia Wysocki)



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 175, 176, 177 ... 287, 288, 289   » 
Strona 176 z 289

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Moje pierdoly
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile