W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Moje pierdoly  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
70 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 313614
Strona:  «   1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 287, 288, 289   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:27, 27 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
[b]NOWE ! OCENA HR. POTOCKIEGO PRZEZ S. MICHALKIEWICZA !!



Jerzy


Zastanawiam się, kim Ty jesteś, Jerzy Ulicki- Rek.

Mieszkasz na antypodach. Żyjesz z handlowanie produktami z Chin. Z ilości czasu jaki używasz na pisanie "swoje pierdoły" i obsmarowywanie Żydów /żydów wnioskuję, że interes prowadzi Twoja żona Chinka wraz ze synem.
Wyzywasz Polaków od bezmyślnych, bez wolnych. Nie można się zorientować jaki jest Twój stosunek do Pana Michalkiewcza. Raz wysyłasz go od "kurew". Z tego powodu, że nie poszedł pod sejm wywijać czymś i gardłować.

cytat: "TUESDAY, DECEMBER 18, 2007
Czym sie rozni pan M. od kurwy ?
Ta ostatnia nie udaje ,ze to co robi robi z milosci lub z patriotyzmu...

Posted: 18 Dec 2007 10:40 am Post subject: Zaslepienie szarlatana postepuje"

http://polskawalczaca.blogspot.com/2007/12/czym-sie-rozni-pan-m-od-kurwy.html

A teraz podajesz pana Michalkiewicza jako autorytet.

Ale co, moim zdaniem, jest najgorsze - szczujesz.
Czyli siejesz wiatr, który ma wywołać burzę.


Ja zaś WIEM, JAKIE SĄ KONSEKWENCJE WOJNY.

Konsekwencje wojen są zawsze takie same -PTSD.

Raz nazywane dżumą, raz żółtą febrą, raz grypą hiszpańską, gruźlicą, syndromem wojny w zatoce -
https://czajniczek-pana-russella.blogspo.....toce.html.

Konsekwencje chorób żołnierzy przenoszą się do rodzin, ich żon, dzieci (polio, aberracje seksualne, autyzm)
Mój dziadek, weteran l i pl wojny światowej cierpiał na PTSD. Mój ojciec jest dzieckiem DDA, mimo że ma prawie 90 lat. Ja i moja rodzina nadal jesteśmy ofiarami wojny. A przede wszystkim lucyferycznego systemu medycznego.


Powiem Ci, Jerzy, że nabrałam wielkiej nieufności co do Twojej osoby, roli jaką pełnisz na tym dziwnym forum. W którym jesteś jedynym 18 postowcem, który z tego korzysta. Forum straszliwie dołuje. Nawet żywe dyskusje w P-ni, do której przenieśli się 1postowcy, wymarło. Jeszcze Ordel czasem coś interesującego wstawi.
Takie są konsekwencje polityki zdziecinniałego admina.

Pozostałe osoby, które tu jeszcze piszą, mają poważne problemy osobowościowo, tożsamościowe - seksualne, psychiczne. I też takimi dziwnymi tekstami "z czapy" nikt zainteresowany nie jest i nie będzie. "Aktywność" forum sprowadza się do obserwacji strony głównej ( kto permanentnie śledzi stronę główną, na której jest stale prawie to samo?) i 3-4 czytających tematy.
Po prostu pogrzeb. W szczecinie.

A zwykły Polak i Polka, o świadomości ukształtowanej w cywilizacji łacińskiej, żyje teraz sprawą małego Alfiego.
Który został ofiarą lucyferycznego systemu medycznego i sądowego.

Nie można nawoływać do mordowania, wojny. Ofiarami swojej strasznej polityki są w pierwszym rzędzie sami Żydzi. Całkowicie nieświadomi tego, co czynią. Jako osoba z domu filosemitów, posiadająca dyplom SPRAWIEDLIWY WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA, jestem przerażona tym, co się dzieje.

Polska walcząca ? Z kim ? O co ?

To nie jest ta droga.

Walka, wojna prowadzi do zniszczenia. Wszystkich, którzy biorą w niej udział.

Z tego co piszesz wynika, że jesteś owładnięty idee-fixe "Polski walczącej". Co może doprowadzić do całkowitej biologicznej zagłady młodych ludzi w Polsce.
Zapewne to Ci do głowy nie przyszło, jako nawiedzonemu.
Jest jeszcze inna możliwość - jesteś kryptoagentem. W kontekście Twoich przyznanych 18 postów, to jest prawdopodobne.
A takie indywidua zawsze kończą marnie.

Normalni ludzie mają normalne rodziny i normalne problemy.
cytat:

"W oczekiwaniu na oficjalne wieści od rodziny, kilka fragmentów układanki:

Skandal z tkankami zmarłych i zabitych dzieci (jak brytyjskie szpitale handlują pacjentami)
https://prawdaoaborcji.wordpress.com/201.....ch-dzieci/

Sędzia skazujący Alfie’go na śmierć to działacz gejowski, autor poradnika prawniczego dla homoseksualnych rodziców
http://dzienniknarodowy.pl/sedzia-skazujacy/

Szczepionka przyczyną uszkodzenia mózgu Alfiego Evansa? Rodzina Alfiego oskarża szpital Alder Hey
http://sledczy24.pl/ck180...alfiego-evansa/

#AlfieEvans
#PrayForAlfieEvans
#SaveAlfieEvans
#FreeAlfieEvans
#ReleaseAlfieEvans
#AlfiesArmy

O CO CHODZI? WPROWADZENIE DLA NIEZORIENTOWANYCH
https://www.facebook.com/...?type=1&theater "
_________________


W jakiej cywilizacji takie sytuacje są możliwe ?
W sakralnej lucyferycznej.


Biologia człowieka

www.learninggnm.com




[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:43, 27 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Strasznie tanie te repliki.

https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=73&t=28231



Masz racje.
Bo dzieki temu ,ze działałem "trochę" w Chinach i dzieki temu ,ze mam chińska zone i nowe(do starych kontakty) możemy nie tylko zalatwic cala mase rzeczy tanio ale również sprawdzić jakość tego co nam oferują.
Ta cena jest tylko dla małych zamówień.Zamów więcej zobaczysz co znaczy :"strasznie tanio".
Chodzi o to ,żeby Polacy kupowali u Polaka.
I tyle.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:34, 27 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rysunek w holenderskiej gazecie wywołał furię ostruganych bandytówSmile
Ciekawe dlaczego?
Laughing Laughing Laughing

Za prawdę nie biją...Nie biją? Laughing Laughing Laughing




https://theuglytruth.wordpress.com/2018/.....ore-187163

..............................

Zastanawiam się, kim Ty jesteś, Jerzy Ulicki- Rek.

ZAWODOWO-KUPCEM..WYNALAZCA..

PRYWATNIE 'ANYSEMITA" ,KTORA POSIADA OGROMNA KONKRETNA WIEDZE O DIABELSKIM PLEMIENIU,JEGO CELACH I METODACH.


Mieszkasz na antypodach. Żyjesz z handlowanie produktami z Chin. Z ilości czasu jaki używasz na pisanie "swoje pierdoły" i obsmarowywanie Żydów /żydów wnioskuję, że interes prowadzi Twoja żona Chinka wraz ze synem.

MYLISZ SIĘ.Z ŻYDOWSKIEJ INICJATYWY ABY ZEMŚCIĆ SIĘ NA MNIE JESZCZE BARDZIEJ I ZRUJNOWAĆ NAM ŻYCIE, W 2016 ROKU W DWA MIESIĄCE PO MO9IM PO WYJŚCIU Z WIĘZIENIA ŻYDO-GESTAPO AUSTRALIJSKIE ARESZTOWAŁO MOJA ZONE I ZA TO TYLKO ,ZE BYLA MOJA SKAZAŁO JĄ ZA TO ,ZE BYLA "MOJA WSPÓLNICZKA' BO MIESZKALA ZE MNA POD JEDNYM DACHEM. MOJ PIES TEZ MIESZKAŁ ALE UDAŁO MU SIĘ UNIKNĄĆ UŚPIENIA..Smile
JAK WIDAĆ MOJA ŻONA NIE MOŻE PROWADZIĆ INTERESU NIE BĘDĄC TUTAJ A CO ROBI JEJ SYN..NIE MAM POJĘCIA..



Wyzywasz Polaków od bezmyślnych, bez wolnych.
NIE.NIE POLAKÓW ALE TYLKO BEZWOLNE ORGANIZMY MÓWIĄCE PO POLSKU.
POLAK DLA DLA TO NP.POSEŁ WINNICKI TEGO DARZE NAJWYŻSZYM SZACUNKIEM.
INNYCH JEMU PODOBNYCH POLAKOW-TEZ.



Nie można się zorientować jaki jest Twój stosunek do Pana Michalkiewicza. Raz wysyłasz go od "kurew".

POWAZNIE?


Z tego powodu, że nie poszedł pod sejm wywijać czymś i gardłować.

cytat: "TUESDAY, DECEMBER 18, 2007
Czym się różni pan M. od kurwy ?
Ta ostatnia nie udaje ,ze to co robi robi z miłości lub z patriotyzmu...

Posted: 18 Dec 2007 10:40 am Post subject: Zaślepienie szarlatana postępuje"

http://polskawalczaca.blogspot.com/2007/12/czym-sie-rozni-pan-m-od-kurwy.html

1O LAT TEMU W ZUPEŁNIE INNEJ SYTUACJI GEOPOLITYCZNEJ NAWET P.MICHALKIEWICZ NIE BARDZO WIEDZIAŁ W KTÓRĄ STRONĘ CHCE SIĘ UDAĆ I W JEGO FORUM ,W KTORYM PISALEM WTEDY JAKO GOŚĆ MOJ NAJBARDZIEJ POPULARNY ZE WSZYSTKICH TEMATÓW;"MIT HOLO- KAL -STYCZNY' ZOSTAŁ PO PROSTU USUNIĘTY BEZ SŁOWA.
STRACIŁEM MASĘ BEZCENNYCH MATERIAŁÓW.
POZA TYM ZIGNOROWAŁ ZUPEŁNIE PROŚBĘ O POMOC-MORALNA DLA ŻYJĄCEGO WTEDY JESZCZE DR.DARIUSZA RATAJCZAKA.

W CIĄGU OSTATNICH 10 LAT P.MICHALKIEWICZ NALEŻY DO TYCH ,KTÓRZY OPOWIEDZIELI SIĘ ZDECYDOWANIE PO POLSKIEJ STRONIE I BARDZO CZĘSTO ZGADZAM SIE Z TYM CO MÓWI DZISIAJ.
NIE MOGE? Laughing Laughing
A teraz podajesz pana Michalkiewicza jako autorytet.

NIE JAKO AUTORYTET ALE JAKO OSOBĘ,KTÓREJ WARTO WYSŁUCHAĆ

Ale co, moim zdaniem, jest najgorsze - szczujesz.
Czyli siejesz wiatr, który ma wywołać burzę.

MASZ RACJĘ.UŻYWAJĄC ŻYDOWSKICH POJĘĆ:SZCZUJE Smile

A PO POLSKU UJAWNIAM FAKTY MÓWIĄCE PRAWDĘ O WAS.BO JESLI DOBRZE PAMIETAM TO PISALS COS TUTAJ O SWOIM POCHODZENIU Z TEGO DIABELSKIEGO PLEMIENIA...

TAK,CHCE WYWOŁAĆ BURZĘ ALE DOPIERO WTEDY GDY WRÓCĘ DO KRAJU CZYLI JUŻ WKRÓTCE ,PO TO ABY RAZ NA ZAWSZE POZBYĆ SIĘ Z POLSKI ŻYDOWSKIEJ ZARAZY ABY NASTĘPNE POKOLENIA MOGŁY ŻYĆ SWOIM WŁASNYM ŻYCIEM .DLA SIEBIE I DLA KRAJU

O TYM MARZE OD 50 LAT.
MASZ RACJE W 100 %

WIĘCEJ PYTAŃ?



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 27 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Jerzy! Nie wiem czy masz w swojej bibliotece taką książkę jak "200 Years Together" Sołżenicyna? Na polski chyba nie została przetłumaczona, a angielskie tłumaczenie dostępne od niedawna.
Tu jest wersja audio - lektor trochę irytujący z początku, ale idzie się przyzwyczaić.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:57, 27 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sliczne dzieki.
Mam tylko fragmenty gdzieś z internetu i od dawna szukam wydania książkowego ale..jak na lekarstwo.
Wrzuce do USb i bede sie 'indoktrynował" lub "szczuł sam siebie' używając żydowskiej nowomowy.



............


A skoro o tej mowa to zanim nie pojde spac (bo znowu minęła północ a jutro zrywka świtem bladym) jeszcze pare slow komentarza to tego co napisala do mnie i o mnie "gea'.
Dopiero po wysłaniu poprzedniego wpisu zauważyłem ,ze również dalej nieco jej wpis zawiera jakieś apele do mnie i o mnie.

Może krok po kroku..


"Nie można nawoływać do mordowania, wojny. Ofiarami swojej strasznej polityki są w pierwszym rzędzie sami Żydzi. Całkowicie nieświadomi tego, co czynią. Jako osoba z domu filosemitów, posiadająca dyplom SPRAWIEDLIWY WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA, jestem przerażona tym, co się dzieje. "


NIE BARDZO WIDZĘ TUTAJ BIEDNYCH ŻYDÓW JAKO OFIAR SWOJEJ WŁASNEJ POLITYKI : WIDZĘ MILIONY OFIAR ICH POLITYKI -NIE SIĘGAJĄC DALEKO:IRAK,LIBIA..AFGHANISTAN ,SYRIA)
Z TEGO WYNIKA ,ZE ONI NAWET MORDUJĄ NIEŚWIADOMIE TO RACZEJ STAWIAŁOBY ICH W RZĘDZIE ZWIERZĄT ,KTÓRYM JAKAKOLWIEK REFLEKSJA NAD WŁASNYM DZIAŁANIEM JEST OBCA BO KIERUJĄ SIĘ TYLKO ODWIECZNYM INSTYNKTEM.

Z TYM AKURAT ZGADZAM SIE W 100%
NA WSKUTEK JAKIEGOŚ GENETYCZNEGO DRAMATU MAMY DO CZYNIENIA Z GRUPA LUDZI ,KTÓREJ UCZUCIA -MÓWIĘ O TYM CO POPULARNIE NAZYWA SIĘ LUDZKIMI UCZUCIAMI JEST OBCE.
DOPROWADZILI DO PERFEKCJI WYCHOWANIE WŁASNYCH MAŁYCH W NIENAWIŚCI ,TEGO NIE DA SIĘ ANI UKRYĆ ANI TEMU ZAPRZECZYĆ.

ALE TO ZNOWU NIE JEST CECHA LUDZKA A RACZEJ GENETYCZNIE DRAPIEŻNA I BLIŻSZA ZWIERZĘTOM NIŻ LUDZIOM.

WIEMY OD WIEKÓW ,ŻE ŻYDZI W SWOICH OBŁĄKANYCH Z PYCHY I NIENAWIŚCI DO WSZYSTKO CO SPOZA ICH STADA TEKSTACH FILOZOFICZNO -RELIGIJNYCH NAZYWAJĄ NAS,GOJÓW:ZWIERZĘTAMI.

WIEM ROWNIEZ ,ZE SA ONI ZNANI OD WIEKÓW Z TEGO ,ŻE ZARZUCAJĄ NAM,GOJOM,TE WSZYSTKIE NEGATYWNE CECHY,KTÓRE SAMI POSIADAJĄ I KTORE ZA WSZELKA CENE STARAJA SIE UKRYC.

STAD MOZE WLASNIE TO PRZENIESIENIE CECH ZWIERZĘCYCH NA NAS.
KIERUNEK TEN SAM ALE ZWROT PRZECIWNY Smile



"Polska walcząca ? Z kim ? O co ? "

TU MAM JUZ PROSTE ZADANIE:WALCZĄCA O PRAWO DO WOLNOŚCI ,NIEPODLEGŁOŚCI I GODNEGO BYTU.
Z KIM? GŁÓWNIE Z WASZYM PIEKIELNYM PLEMIENIEM ,KTÓRE OD STULECI MA ZAMIAR ZMIENIĆ POLSKĘ W TEN POTWÓR ,KTÓRY OBECNY REZYDENT NAZYWA Z TAKĄ CZUŁOŚCIĄ:"POLIN".

DZIĘKI UPOROWI PATRIOTÓW Z KRAJU UDAŁO MI SIĘ URATOWAĆ PONAD 200 KSIĄŻEK WYDANYCH W OKRESIE XX-TO LECIA MIĘDZYWOJENNEGO.
CAŁA MASA TYCH KSIĄŻEK ,NAPISANA PRZEZ NAJBARDZIEJ ŚWIATŁE POLSKIE UMYSLY TEGO OKRESY TAKIE JAK ROMAN DMOWSKI CHOCIAŻBY.

WE WSZYSTKICH TYCH PRACACH PROBLEM ŻYDOWSKI:ZAGROŻENIE NASZEJ KULTURY,NIEPODLEGŁOŚCI,PRZEMYSŁU,HANDLU I SZKOLNICTWA STAJE NA PIERWSZYM MIEJSCU.
PONIEWAZ TRUDNO PODEJRZEWAC WSZYSTKICH O JAKIS 'TELEPATYCZNY ANTYSEMITYZM" ( BO TERAZ TAKI PODOBNO JUŻ TEŻ ISTNIEJE JEŚLI WIERZYĆ NIEKTÓRYM MĘDRCOM ŻYDOWSKIM ) WIEC TRZEBA SOBIE ZADAC PYTANIE:MOZE TO RZECZYWISCIE BYL POWAZNY PROBLEM I ŚMIERTELNE ZAGROŻENIE DLA POLSKOŚCI.

PO PRZECZYTANIU DUŻEJ LICZBY Z TEGO SKARBCA WIEDZY WIDZE WYRAZNIE ,JAK BARDZO TEJŻE WIEDZY BRAKOWAŁO PÓŹNIEJSZYM POKOLENIOM PO 1945 .
BO BYLA TA WIEDZA ZBROJA ,KTÓRA CHRONIŁA NARÓD OD PODDANIA SIĘ ŻYDOWSKIEJ PERFIDNEJ PSYCHO-MANIPULACJI.

ODERWANI OD DNA POPŁYNĘLIŚMY Z PRĄDEM I ZACZĘLIŚMY DRYFOWAĆ

A PRZEDE WSZYSTKIM ZABRAKŁO NAM TEGO CO DAJE JASNOŚĆ WTEDY ,GDY USIŁUJEMY FORMOWAĆ SWOJE POGLĄDY: SKALI PORÓWNAWCZEJ I PUNKTU ODNIESIENIA.

ELITY WYMORDOWANE PLANOWO I ŚWIADOMIE NAJPIERW RĘKAMI HITLEROWCÓW A TO CO OCALO ZERŻNIĘTE PRZEZ UB PRZESTAŁY BYĆ TYM KOMPASEM=,KTÓRY PRZEZ WIEKI WYZNACZAŁ GŁÓWNY KURS NASZEGO NARODOWEGO BYTU.
BYŁY WARTOŚCI STALE,KTORYCH MOZNA BYLO SIE TRZYMAC .

POTEM TO ZNIKLO.

WTEDY GDY ŻYDZI ZORGANIZOWALI PRZEWRÓT W CARSKIEJ ROSJI ZA NIEMIECKIE PIENIĄDZE PONAD 60% LUDNOŚCI ROSJI BYŁY TO OSOBY PONIŻEJ 25 ROKU ŻYCIA .CALA MASA ANALFABETOW A JESLI KLASY ROBOTNICZEJ TO Z EDUKACJA BLISKA ZERU.
I Z TEGO BLOTA LUDZKIEGO ŻYDZI ZACZĘLI LEPIĆ NOWEGO HOMO-SOVIETICUS I WYPEŁNIĆ PUSTKĘ W JEGO LBIE SWOJA WLASNA TRESCIA,KTORA TEN NOWY POTWÓR FRANKENSTEINA UZNAL ZA SWOJA.
SWOIM SYSTEMEM WARTOŚCI I POJĘĆ.
NIE MAJĄC PUNKTU ODNIESIENIA UWIERZYŁA W TO CO JEJ MÓWIŁ ŻYDOWSKI LEPIGLINA.


Ale więcej na ten temat juz jutro bo dochodzi 1-sza w nocy:) a chce aby to co napisze miało POLSKIE ręce ,nogi i głowę.
Jutro rowniez troche wiecej o subtelnej manipulacji jaka pod pretekstem walki o pokój serwuje nam tutaj "gea"


CDN



..............................


WATCH – Israel Shoots to Kill as the Gaza Ghetto Resists Its Destruction

Video tutaj:

https://theuglytruth.wordpress.com/2018/.....n/#respond

All humans must rise and do anything and everything possible to end this terrible occupation.
do not listen to jewish/zionist propaganda aimed at our minds.
Open your eyes:
White is white
Black is black
2+2=4

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 27 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nikt w Polsce nie spodziewał się tak wściekłego i nienawistnego ataku ze strony zaprzyjaźnionych Żydów, którym nadskakują kolejne polskie rządy.. II wojna światowa to temat wielonurtowej rzeki, którą płyną hektolitry krwi i niezliczone ciała ofiar. Pochylając się nad tragedią ofiar holokaustu i nad własną tragedią sprzed pół wieku nie mieliśmy pojęcia jak bardzo Żydzi nas Polaków nienawidzą i jak bardzo nami gardzą. A cała ta żółć wypłynęła na wierzch przy pierwszej okazji, kiedy w nowelizacji o IPN zechcieliśmy zadbać o dobre imię Polski. Wnet okazało się, że jesteśmy wstrętnymi prymitywnymi nazistami gorszymi od Niemców z kulturalnego stowarzyszenia Gestapo, czy artystycznych grup Wehrmachtu.



Z pewnością niebawem genialny historyk na wychodźstwie Gross ogłosi, że Niemcy pod wodzą Hitlera nie mogąc już dłużej patrzeć na polski antysemityzm weszli w 1939 r. w granice II RP, aby położyć mu kres. Poprosili też o współpracę miłującego pokój komrada Stalina, gdyż nie mogli liczyć na pomoc Ligii Narodów z której w proteście wystąpili. Dlatego na zdjęciach szczególnie we wschodniej Polsce widać wdzięcznych polskich Żydów i bramy powitalne tak dla armii niemieckich, jak i sowieckich. Kto wie, może Hitler przyrzekł swojemu żydowskiemu dziadkowi, że będzie dbał o wspólny interes, kto wie… Może dlatego w armiach Hitlera wiernie służyło ok. 150,000 niemieckich Żydów (w tym 22 generałów)? Ale na to pewnie “nie ma rubryki” jak powiedział jeden rabin…

Bezmyślny i wściekły atak żydowskich rządowych i politycznych elit na Polskę wyleczył wielu Polaków z filosemityzmu. Wystarczyło poczytać artykuły i komentarze w “Jerusalem Post”, czy “Haaretz”. Polacy już dziś spoglądają inaczej na agresywne traktowanie Palestyńczyków przez uzbrojonych po zęby żydowskich żołnierzy.

Na naszych oczach rozsypuje się w proch mozolnie na piasku budowane partnerstwo i sojusz polsko-żydowski i cała ta “Rzeczpospolita Przyjaciół”. Dziś widać, że tylko Polacy naiwnie i poważnie traktowali to partnerstwo, Żydzi pokazali prawdziwą twarz przy pierwszej nadarzającej się okazji. Polaków traktują tylko przedmiotowo i z pogardą wypuszczając swoje wściekłe psy, swoich nacjonalistów święcie przekonanych o swojej wyjątkowości i wyższości. Natomiast nasz rząd pouczają (izraelski lobbysta Jonny Daniels) o konieczności delegalizacji stowarzyszeń polskich narodowców. Raptem okazuje się, że każdy liczący się polityk w Izraelu ma ustawowo po 5 babć, z czego przynajmniej jedna zginęła bądź w Polsce, bądź z rąk Polaków…

Jak zachowuje się zaskoczony tą awanturą polski rząd? Uroczo drepcze w kółko powtarzając mantrę o przyjaźni, ale i powoli wstaje z kolan, grzecznie broniąc się przed chamskim pozbawionym hamulców atakiem. Po oszczerstwach premiera Izraela i ichniego Palikota, lewaka Lapida, polski MSZ nie wezwał nawet izraelskiej ambasador, aby złożyła stosowne wyjaśnienia. Cicho, sza, poczekajmy, może to ostatni policzek? Polacy zaczynają rozumieć, że są w sytuacji zaskoczonego rozwojem sytuacji pożyczkobiorcy ze słynnego filmu “Dług”. Nieważne, że prawda jest po twojej stronie, nie o nią tu chodzi, ale o bezwzględne wydrenowanie twoich zasobów. Dla nich jesteśmy frajerami, których bezkarnie można przydusić…

Polacy tradycyjnie chorują na swoje przypadłości, chrześcijańskie współczucie i miłosierdzie, a Żydzi przewlekle chorują na swoją wyjątkowość narodu wybranego. Oskarżani w ramach zbiorowej odpowiedzialności za czyny polskich szmalcowników (kolaboranci stanowili ok.0,1% populacji) przypominamy Żydom o otwartej współpracy judenratów (Chaim Rumkowski, Adam Czerniaków) i żydowskiej policji w gettach, o Grupie 13 (żydowskie gestapo), o Abrahamie Gancwajchu, organizacji Żagiew. Wtedy oni mówią, że : ”nie ma takiej rubryki”… Poza tym, jeśli zadajesz takie pytania to pewnie jesteś antysemitą. Ale czy to nie antypolonizm? “Nie ma takiej rubryki”. I mówią to ludzie, którzy ostrzegają, że nowelizacja ustawy o IPN-ie zagraża wolności badań naukowych…

Polska była pierwszym krajem, który przeciwstawił się Niemcom Hitlera, teraz Polska zmuszona jest do przeciwstawienia się kłamliwej propagandzie żydowskich światowych organizacji pielęgnujących religię holokaustu, bezpardonowym atakom rządu Izraela i kontrolowanych przez Żydów części światowych mediów. Dla nas to nie pierwszyzna, nie w takich przyszło nam być opresjach (siła złego na jednego).

Naród polski podczas niemieckiej i sowieckiej okupacji miał swoją legalną reprezentację i nie byli nią szmalcownicy, był nią Rząd RP na wychodźstwie. Rząd z armią podziemną, która ścigała szmalcowników pozbawiając ich życia z wyroku władz podziemnych. Dla kontrastu Francuzi chwytali swoich Żydów na ulicach i odsyłali do niemieckich władz. Właśnie teraz nadszedł czas, abyśmy ukazali, zbadali i opisali tak polskich jak i żydowskich kolaborantów, zobaczymy kto będzie miał więcej powodów do wstydu…

Bezwstydną bezczelność żydowskich oskarżeń trzeba spokojnie zablokować pytaniem: ilu było sprawiedliwych Niemców, Francuzów, Holendrów i Belgów, którzy oddali swoje życie za ukrywanie Żydów? Wystarczy przypomnieć, że Hitlerowi służyło 350,000 żołnierzy Waffen SS z podbitych krajów, ale nie z Polski.

Tak się przyjęło, że każda małpa tańczy na swojej gałęzi, ale niektóre małpy są bardziej zabawne niż inne. W uroczej krainie szmaciarzy nie ma restrykcji na dożywianie małp przez sąsiadów, problem w tym, że je przekarmiają i inne małpy (czyli MY) muszą później sprzątać. PO razem ze swoją słynną polityką ciepłej wody w kranie, w ostatnich wyborach od Polaków odebrała lanie i lud wybrał PiS. Mamy zimę, ciepła woda zamarzła (w stosunkach polsko-żydowskich) dlatego, że zapomnieliśmy, że powinniśmy kochać się jak bracia, a rozliczać się jak Żydzi.

Rząd polski (mówią teraz o budowaniu muzeum getta!) musi zrozumieć jedną podstawową prawdę: jeśli nie szanujesz siebie samego, nikt nie będzie szanował ciebie! Gdzie jest muzeum Żołnierzy Wyklętych? Sam rtm. Pilecki winien mieć swoje własne muzeum pamięci. Polscy patrioci dostają tylko okruchy ze stołu, a pieniądze polskiego podatnika idą na uszanowanie pamięci o tych, których potomkowie nas szkalują i opluwają nasze dobre imię. Hadacz wśród historyków, J.T. Gross w pocie czoła oczerniający ojczyznę swojej matki i instalujący pola minowe w relacjach polsko-żydowskich w nagrodę od polskiego prezydenta otrzymał Orła Białego! Tę pomyłkę trzeba naprawić i dać mu w zamian kurę, albo gęś. Jeśli nie będziemy szanować swojej Ojczyzny, nikt nas nie będzie szanował!

Trzeba oczyścić ministerstwo kultury z antypolaków i pożytecznych idiotów. Na co dotychczas rozdawali pieniądze polskiego podatnika? Na wciskanie Narodowi polityki wstydu, na “Pokłosie”, “Idę”… Gdzie filmy o bohaterach, o Pileckim, Karskim, o Kolbe? Okazuje się, że w miejscu kaźni polskich bohaterów nie można wywiesić, zaprezentować polskiej flagi?! Nie ma pozwolenia, aby w miejscu męczeńskiej śmierci Ojca Kolbe stanął krzyż! Wcale nie jestem kosmitą, ale dziwię się, komu dajemy mandat, aby umacniał interesy Polski. Na rocznicy wyzwolenia KL Auschwitz znalazło się miejsce dla wnuka komendanta obozu Hoessa, ale już nie dla dzieci bohaterskiego ochotnika do Auschwitz, który w swoich raportach alarmował świat o tym co dzieje się w Auschwitz! Polacy te poczynania na polskiej ziemi akceptują, a rząd nawet je finansują z pieniędzy polskiego podatnika…

Kiedy próbowaliśmy głosić prawdę o czynach żołnierzy Armii Czerwonej, o Katyniu, nieludzkich antypolskich zsyłkach, nazywano to atakiem na ZSRR i antykomunizmem. Dziś próba przedstawienia prawdy i faktów z okresu II wojny światowej w aspekcie stosunków polsko-żydowskich jest okrzyknięta mianem antysemityzmu. Prawda przykryta zdradzieckim obrusem okrągłego stołu…

Ze słowników izraelskich wrogów wyparowały Niemcy, pojawili się naziści operujący jeszcze nie na księżycu, ale w Polsce, czyli Polacy. Niemcy to kulturalny naród, pewnie w głębi swojej oświeconej i rycerskiej duszy współczujący żydowskim ofiarom. Tylko ci perfidni, zbrodniczy, prymitywni i zdradzieccy Polacy nienawidzili i mordowali Żydów, właśnie w Polsce. Dziś Izrael przeciera ze zdumienia oczy. Okazuje się, że Polacy uwierzyli w inną wersję historii II W.Ś. niż ta wylansowana przez Grossa i Grabowskiego sfinansowana z pomocą przedsiębiorstwa holokaust.

Zagadnienie holokaustu ma swoją historię, najpierw twórcy Izraela chcieli zapomnieć o milionach biernych, potulnych Żydów idących na śmierć (nazywanych mydłem). Izrael potrzebował wojowników do zdobywania terytorium, dopiero po procesie Eichmanna, inkorporował holokaust i rozpoczął rokowania z Niemcami odnośnie zadośćuczynienia za wyrządzone Żydom krzywdy. W czasie zbrodni holokaustu na mapach Europy nie było Państwa Polskiego, zostało ono wchłonięte przez Niemcy i Rosję Sowiecką, z resztówki Hitler utworzył Generalną Gubernię.

To Niemcy pozbawiały Żydów (i Polaków) ich majątku (i życia), bombardując domy i biznesy, rabując sztukę i rzeczy drogocenne i właśnie od nich państwo Izrael na mocy traktatu z 1952 r. uzyskało ok. 3,5 mld marek w ramach odszkodowania. Do tego dochodziła roczna pomoc natury gospodarczej i finansowej (szacowane na ok. 60 mld marek). Z żydowskich protestów zniknęło słowo “Niemcy”, którzy dobrze zapłacili (jak powiedział śp. Prezydent Lech Kaczyński), a wcześniej otrzymali poważne dofinansowanie od Amerykanów z planu Marshalla, a my figę…

Ponad milion polskich Żydów zamieszkiwało tereny wschodniej Polski i oni dostali się pod okupację Rosji Sowieckiej. To Stalin znacjonalizował tam majątki i własność prywatną i państwową i logicznie ci Żydzi (i Polacy) powinni zwrócić się o odszkodowanie do wschodniego agresora, który siłą zmienił stosunki własności i granice we wschodniej Polsce. Przecież nie zrobili tego Polacy! Więc, kto zapłaci?

Również PRL przekazał na mocy umowy odszkodowawczej z 1960 r. na ręce USA $40 mln w celu “całkowitego uregulowania i zaspokojenia wszystkich roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych, zarówno osób fizycznych, jak prawnych, do Rządu Polskiego”. Dalej: „Po wejściu w życie tego układu Rząd Stanów Zjednoczonych nie będzie przedstawiał Rządowi Polskiemu ani nie będzie popierał roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych do Rządu Polskiego”.

W imieniu Polski podpisał premier Józef Cyrankiewicz, w imieniu USA prezydent J.F. Kennedy. Umowa ta była ratyfikowana przez polski Sejm i Kongres USA. W tym okresie czasu Polska przekazała rządom 14 państw ponad $250 mln, w przeliczeniu na dzisiaj to ok. $1,2 mld. Sprawa więc jest jasna, pokazać tak Żydom, jak i Amerykanom odnośne papiery i powiedzieć, że mamy ładną pogodę…

Sam pomysł organizacji żydowskich z USA dziś otwarcie już wspieranych przez rząd Izraela o wymuszeniu od Polski haraczu jest sprzeczny z duchem prawa rzymskiego stosowanym tak w Polsce jak i w USA. Spadek należy się potomkom polskich obywateli i tu nie ma żadnych trudności po dokonaniu koniecznych czynności. Nie ma znaczenia, czy spadkobiercą jest Żyd, czy katolik, ale spadkobiercą nie może zostać jakaś skrzyknięta organizacja, żądająca dziedziczenia na zasadzie plemiennej. Ktoś tu pomylił wieki i miejsce. Dziś ich buchalterzy podnieśli swoje apetyty żądając już nie $65 mld, ale całe $300 mld!

Wiadomo, że atak rządu izraelskiego na dobre imię Polaków i Polski związany jest też z negocjowaną ustawą reprywatyzacyjną, ale i z wewnętrzną polityką Izraela. Zbliżają się wybory do których chce stanąć obecny premier Bibi Netanyahu, który (podobnie jak jego żona) oskarżany jest o przekręty i korupcję, nawet mówią o konieczności aresztu. Stąd jego próba ucieczki do przodu i atak na Polskę. Ostatnio literalnie zaatakował też cele wojskowe na terenie sąsiedniego Państwa Syryjskiego, byleby tylko zaistnieć w mediach inaczej niż jako skorumpowany polityk. Wcześniej poleciał do Putina, aby rozpaczliwie spróbować rozluźnić sojusz rosyjsko-irański. Ze swoich baz w Syrii, Iraku i Libanu (Hamas) Izraelowi zagraża Iran, pętla się zaciska. Ostatnio dochodzi też do agresywnych wystąpień prezydenta Turcji Erdogana skierowanych przeciwko państwu Izrael. Pamiętamy “przepowiednie” dr H. Kissingera, że Izrael zniknie z mapy gdzieś ok. 2020 r. Może atakując Polskę Bibi wnosi kapitał do przetargów z Putinem? Polaków Netanyahu traktuje z buta, jako chłopców do bicia i ma nas za nic.

Żydzi w Tel Awiwie wdarli się na teren polskiej ambasady atakując i ubliżając Polakom i polskiemu państwu, spróbujcie wedrzeć się na teren izraelskiej ambasady. Następnie Żydzi w Rzymie przed polską ambasadą urządzili wrogą, agresywną demonstrację oskarżając Polaków o wszystkie zbrodnie II w. ś., Polacy siedzą cicho zupełnie jak kiedyś żydowskie ofiary Hitlera. Kto jest dzisiaj kim w tym nowym rozdaniu? Czy dzisiaj Żydzi spodziewają się od znieważanych Polaków w zamian czegoś pozytywnego, może przyjaźni i następnego muzeum?
W II w.ś. tak Polacy (przez sojuszników) jak i Żydzi zostali zdradzeni (ich ziomkowie w USA, rządy krajów sojuszniczych).

Gehenna Żydów skończyła się po zakończeniu wojny, Żydzi mogli emigrować do swojego tworzącego się państwa. Gdzie mogli emigrować Polacy? Do stalinowskiej PRL? Polaków czekała dalsza okupacja sowiecka, w której na pomocników do panowania nad polskim wolnościowym żywiołem powołał Stalin właśnie Żydów. W stosunkach polsko-żydowskich powstały nowe rany i blizny. Wszystko to starano się zagłaskać aranżując wajchę pełnego kantów, ale bez kantów okrągłego stołu, proponując Polakom ograniczoną suwerenność, ciągle pod kontrolowanym zarządem.

Najpierw przed wojną zdradzili nas zachodni sojusznicy (1939), następnie drugi raz zdradzono nas w Jałcie (luty 1945) rzucając jak wojenny łup pod nogi tyrana Stalina. Pod koniec lat 80-tych miała miejsce “miękka” Jałta, postanowiono Polskę skolonizować i wrzucić do koszyka państw Unii Europejskiej. Tak więc entuzjastycznie skończyliśmy w socjalistycznej Unii Europejskiej, u boku tradycyjnych przyjaciół Niemiec jako ich montownia. Niemiec zauroczonych Rosją, którzy dadzą nam popalić budowaną, już drugą wybuchową rurą gazową, “fajką” pokoju. Po co Polsce i Polakom suwerenność? Wystarczy nam jedno hasło “Za wolność naszą i waszą” z akcentem na drugi człon, będziemy przelewać krew na dalekich frontach wojny.

Jeśli już mówimy o Żydach, to bierzmy z nich przykład! Światowa lewica (w tym elity UE) atakują nas, że zbyt mało mamy mniejszości narodowych i religijnych. Popatrzmy jak postępuje Izrael, dbając o zachowanie etnicznej czystości (tu ma oczywiście kłopoty z autochtonami), bez ceregieli wydalając imigrantów, budując mury i głośno mówiąc o modelu państwa tylko dla Żydów. Dla nas problem w tym, że coraz mniej w Izraelu jest Żydów polskich, a coraz więcej rosyjskich, z sowieckim światopoglądem. Teraz oni budują pomniki właśnie Armii Czerwonej, nie mają zielonego pojęcia kim był gen. Władysław Anders, który jak Mojżesz doprowadził do żydowskiej Ziemi Świętej ponad 3,000 żydowskich żołnierzy. To oni wywalczyli, obok szkolonych w Polsce przed wojną żydowskich bojówek, państwo Izrael. To oni byli pierwszymi premierami i prezydentami Izraela, a w Knesecie kłócili się po polsku. Ten czas to już historia, rosyjskich Żydów (pomogliśmy 100,000 z nich przerzucić z upadającego ZSRR), teraz mamy tam rosyjskich Żydów…

Jakby w 1989 r. istotnie Polacy wybili się na niepodległość to nie wypłacali by UB-ckich emerytur dopóty, dopóki zasłużeni w mordowaniu polskich patriotów starsi panowie nie udzieliliby szczegółowych wyjaśnień gdzie, do których dołów wrzucili zmaltretowane ciała bohaterów. Gdzie leży ciało rtm. Witolda Pileckiego? A tak to mamy niepodległość ilustrowaną jak scena pogoni za króliczkiem…

Na dzień dzisiejszy klucze do rozwiązania polskich problemów leżą też w polityce prezydenta Trumpa, który kojarzony jest z sympatią dla państw narodowych i sam taki nurt na dzisiaj reprezentuje. Z sympatią odnosił się do bohaterskiej historii Polski przed pomnikiem Powstania Warszawskiego, ale przecież wiemy o jego sympatiach i rodzinnych powiązaniach z Żydami. Niedawno na pomoc Żydom w nacisku na Polskę przyszedł sekretarz stanu USA Rex Tillerson, “wyrażając zaniepokojenie” w przygotowanym mu oświadczeniu.

Prawdę mówiąc Trump jest nieobliczalny, w każdej chwili może zaskoczyć, ma w sobie taki błysk geniuszu. Powstaje jak Feniks, kiedy wszyscy myślą, że został już zniszczony. To dziś prezydent mocarstwa, mąż stanu, ale w głębi duszy biznesmen zdolny do niespodziewanych posunięć. Wydaje się, że w sytuacji wzrastania napięć i zagrożeń na kilku teatrach świata Trump zachowa się właśnie jak biznesmen. Przygotowując się do zablokowania niemiecko-rosyjskiego zbliżenia z pewnością widzi Polskę (i kraje Europy środkowej) jako asset, kapitał z którego zrezygnować byłoby głupotą. Nacisk Izraela i sił diaspory będzie przez jakiś czas jeszcze nabierał mocy, dopóki Polacy (polski rząd?) nie zademonstrują, że się nie ugną. Wtedy Trump będzie wiedział, że taka jest rzeczywistość i trzeba ją uwzględniać w swoich posunięciach. Wtedy może szybko uspokoić Izrael. Liczą się tylko wielkie interesy, sympatie mogą prowadzić do poważnych kłopotów…

Kaczyński jest dość dobrym strategiem, oczywiście pojawiają się jakieś wyzwania, które musi zręcznie kontrować, bądź nawet je prowokować, aby nie zagrażały nam w przyszłości w najmniej odpowiedniej chwili. Być może widząc zbierające się i konsolidujące roszczeniowe siły zdecydował się uprzedzić i rzucić granat najpierw zmieniając rząd, a następnie wrzucając nowelizację ustawy o IPN. Siły nieprzyjaciół i tak by ruszyły z atakiem, a w ten sposób o wybrał czas aby obudzić w Polakach patriotyzm w wyniku stworzonego zagrożenia. PiS w sondażach ociera się o 50% poparcia!

Wydaje się, że celem strategicznym Kaczyńskiego jest wykorzystanie zewnętrznych ataków i zagrożeń w celu uzyskania w społeczeństwie poparcia w celu zmiany konstytucji, a jak wiemy do tego potrzebna jest konstytucyjna większość w Sejmie. No cóż. pożyjemy, zobaczymy…

Jacek K. Matysiak
Kalifornia, 2018/02/15


Teraz pytanie co dalej, idę się z tym zgodzić i stwierdzam, że to jeszcze nie koniec, a już jest za wiele. Czy to małe kroczki do, moim zdaniem, całkiem realnego planu "przejęcia" ale takiego total, Polski wraz, ze zbliżającymi się kotłowaniami na zachodzie, nikt nie zwróci uwagi, że jacyś Polacy są wypierdalani z własnego kraju. Niemcy wykupują "swoje" byłe ziemie, nieruchomości i banki są i stają się własnością żydów. Furtka otwarta. A "zgniłym" zachodem zajmą się imigranci.

Ciekawe jak w tych moich "wizjach" wyglądała by sytuacja naszych historycznych sprzymierzeńców Rumunii czy Węgier, czy braci krwi z Bałkan i południa. Nie zastanawiałem się nad tym.

p.s. dodam że niemiaszki się też ostatnio pucowały, może nie bezpośrednio żydom, ale Polsce w sprawach historii IIWŚ. Że też zapłacą itd itp ,pokojowa nagroda nobla ma już laureata, zabecelują ziemią i każdy będzie zadowolony Smile.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:18, 28 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Od wtorku,czyli od momentu gdy zaproponowałem tu aby dla kpiny skierować do kongresu usraela petycje o nowe śledztwo w sprawie 9/11 chodzilo mi to po głowie ale czułem ,ze pierwsza idea to nie to co chcialbym osiagnac.
Dzisiaj po podświadomym maglowaniu tematu wiem chyba co musimy zrobić aby nie tylko pokazać cały absurd jakim jest mieszanie się usrala w nasze wewnętrzne sprawy polskie ale i cos co będzie doskonałym odbiciem tego co robią Amerykanie.

(Poprawka po paru minutach)

Senator POLAK zgłosi projekt takiej ustawy.która nakazuje rządowi usraela zwrot ziemi i nieruchomości bezspadkowych wszystkim żyjącym jeszcze potomkom szczepów indiańskich,które zostały wymordowane lub wyniszczone przez tychże Amerykanów podczas kolonizacji terenów obecnego USA.

I niechże senat poważnie nad taka ustawa debatuje..

Z politycznego -bo a taki tylko chodzi-punktu widzenia sprawa bedzie zbyt ponętna przez zachodnie media aby pominac ja milczeniem.

A wtedy możemy powiedzieć:skoro wolno im to wolno i nam..


Tak był to rozegrał aby ośmieszyć amerykański cyrk i poddać pod rozwagę jego zasadność.


Jerzy




..........................

Wyglada na to ,ze nie ja jeden wpadlem na ten pomysł Smile



Jerzy Ulicki-Rek 1 second ago
Uszi Smile
Nie wiem czy sam na to wpadłeś czy podchwycili ode mnie ale ja pisze o tym samym od kilku dni:

"27 Apr 2018 08:25 am

Od wtorku,czyli od momentu gdy zaproponowałem tu aby dla kpiny skierować do kongresu usraela petycje o nowe śledztwo w sprawie 9/11 chodzilo mi to po głowie ale czułem ,ze pierwsza idea to nie to co chcialbym osiagnac.
Dzisiaj po podświadomym maglowaniu tematu wiem chyba co musimy zrobić aby nie tylko pokazać cały absurd jakim jest mieszanie się usrala w nasze wewnętrzne sprawy polskie ale i cos co będzie doskonałym odbiciem tego co robią Amerykanie.

(Poprawka po paru minutach)

Senator POLAK zgłosi projekt takiej ustawy.która nakazuje rządowi usraela zwrot ziemi i nieruchomości bez spadkowych wszystkim żyjącym jeszcze potomkom szczepów indiańskich,które zostały wymordowane lub wyniszczone przez tychże Amerykanów podczas kolonizacji terenów obecnego USA.

I niechże senat poważnie nad taka ustawa debatuje..

Z politycznego -bo a taki tylko chodzi-punktu widzenia sprawa będzie zbyt ponętna przez zachodnie media aby pominac ja milczeniem.

A wtedy możemy powiedzieć:skoro wolno im to wolno i nam..

Tak był to rozegrał aby ośmieszyć amerykański cyrk i poddać pod rozwagę jego zasadność.


Jerzy""

Ale wszystko jedno co to uwazam ,ze pomysl jest warty grzechu.
To byłby doskonały polityczny numer

Jerzy


...................




Unique TOR-M2 Surface-to-Air Missile (SAM) System In Action





S-500 Prometheus - Overview





Russia’s S-400 Against US Tomahawk Cruise Missile Formation.






Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:41, 28 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Senator POLAK czy potomek "polskich żydów"? Są tam Ci pierwsi?
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 29 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:

NA WIEDZE O DIABELSKIM PLEMIENIU,JEGO CELACH I METODACH.

Mieszkasz na antypodach. Żyjesz z handlowanie produktami z Chin. Z ilości czasu jaki używasz na pisanie "swoje pierdoły" i obsmarowywanie Żydów /żydów wnioskuję, że interes prowadzi Twoja żona Chinka wraz ze synem.

MYLISZ SIĘ.Z ŻYDOWSKIEJ INICJATYWY ABY ZEMŚCIĆ SIĘ NA MNIE JESZCZE BARDZIEJ I ZRUJNOWAĆ NAM ŻYCIE, W 2016 ROKU W DWA MIESIĄCE PO MO9IM PO WYJŚCIU Z WIĘZIENIA ŻYDO-GESTAPO AUSTRALIJSKIE ARESZTOWAŁO MOJA ZONE I ZA TO TYLKO ,ZE BYLA MOJA SKAZAŁO JĄ ZA TO ,ZE BYLA "MOJA WSPÓLNICZKA' BO MIESZKALA ZE MNA POD JEDNYM DACHEM. MOJ PIES TEZ MIESZKAŁ ALE UDAŁO MU SIĘ UNIKNĄĆ UŚPIENIA..Smile
JAK WIDAĆ MOJA ŻONA NIE MOŻE PROWADZIĆ INTERESU NIE BĘDĄC TUTAJ A CO ROBI JEJ SYN..NIE MAM POJĘCIA..



Wyzywasz Polaków od bezmyślnych, bez wolnych.
NIE.NIE POLAKÓW ALE TYLKO BEZWOLNE ORGANIZMY MÓWIĄCE PO POLSKU.
POLAK DLA DLA TO NP.POSEŁ WINNICKI TEGO DARZE NAJWYŻSZYM SZACUNKIEM.
INNYCH JEMU PODOBNYCH POLAKOW-TEZ.



Nie można się zorientować jaki jest Twój stosunek do Pana Michalkiewicza. Raz wysyłasz go od "kurew".

POWAZNIE?


Z tego powodu, że nie poszedł pod sejm wywijać czymś i gardłować.

cytat: "TUESDAY, DECEMBER 18, 2007
Czym się różni pan M. od kurwy ?
Ta ostatnia nie udaje ,ze to co robi robi z miłości lub z patriotyzmu...

Posted: 18 Dec 2007 10:40 am Post subject: Zaślepienie szarlatana postępuje"

http://polskawalczaca.blogspot.com/2007/12/czym-sie-rozni-pan-m-od-kurwy.html

1O LAT TEMU W ZUPEŁNIE INNEJ SYTUACJI GEOPOLITYCZNEJ NAWET P.MICHALKIEWICZ NIE BARDZO WIEDZIAŁ W KTÓRĄ STRONĘ CHCE SIĘ UDAĆ I W JEGO FORUM ,W KTORYM PISALEM WTEDY JAKO GOŚĆ MOJ NAJBARDZIEJ POPULARNY ZE WSZYSTKICH TEMATÓW;"MIT HOLO- KAL -STYCZNY' ZOSTAŁ PO PROSTU USUNIĘTY BEZ SŁOWA.
STRACIŁEM MASĘ BEZCENNYCH MATERIAŁÓW.
POZA TYM ZIGNOROWAŁ ZUPEŁNIE PROŚBĘ O POMOC-MORALNA DLA ŻYJĄCEGO WTEDY JESZCZE DR.DARIUSZA RATAJCZAKA.


W CIĄGU OSTATNICH 10 LAT P.MICHALKIEWICZ NALEŻY DO TYCH ,KTÓRZY OPOWIEDZIELI SIĘ ZDECYDOWANIE PO POLSKIEJ STRONIE I BARDZO CZĘSTO ZGADZAM SIE Z TYM CO MÓWI DZISIAJ.
NIE MOGE? Laughing Laughing
A teraz podajesz pana Michalkiewicza jako autorytet.

NIE JAKO AUTORYTET ALE JAKO OSOBĘ,KTÓREJ WARTO WYSŁUCHAĆ

Ale co, moim zdaniem, jest najgorsze - szczujesz.
Czyli siejesz wiatr, który ma wywołać burzę.

MASZ RACJĘ.UŻYWAJĄC ŻYDOWSKICH POJĘĆ:SZCZUJE Smile

A PO POLSKU UJAWNIAM FAKTY MÓWIĄCE PRAWDĘ O WAS.BO JESLI DOBRZE PAMIETAM TO PISALS COS TUTAJ O SWOIM POCHODZENIU Z TEGO DIABELSKIEGO PLEMIENIA...

TAK,CHCE WYWOŁAĆ BURZĘ ALE DOPIERO WTEDY GDY WRÓCĘ DO KRAJU CZYLI JUŻ WKRÓTCE ,PO TO ABY RAZ NA ZAWSZE POZBYĆ SIĘ Z POLSKI ŻYDOWSKIEJ ZARAZY ABY NASTĘPNE POKOLENIA MOGŁY ŻYĆ SWOIM WŁASNYM ŻYCIEM .DLA SIEBIE I DLA KRAJU

O TYM MARZE OD 50 LAT.
MASZ RACJE W 100 %

WIĘCEJ PYTAŃ?

Jerzy



Piszę informację dla Ciebie, Jerzy Ulicki Rek.

Może zechcesz uporządkować sobie swoją wiedzę, którą masz niewątpliwie, dużą. Jednak NIE ROZUMIESZ (nie chcesz albo nie możesz), że
walka nic nie da. Nie rozumiesz biologicznych konsekwencji wynikających z historii Żydów/żydów.

Powinieneś zreformować swoją świadomość poprzez dokształcenie.

Świadomość przeciętnego człowieka, zwłaszcza młodego, jest efektem wieloletniego prania mózgu judeologiczną edukacją szkolną. Na każdym forum ja to zauważam. A na tym nieszczęsnym fp2, to bezmyślenie jest wręcz promowane.

Cytuję fragment opinii o kobietach, zawartej w podaniu, która zyskała akceptację- rejestrację:
"Młode kobiety nie myślą o przyszłości, bo to jest zbyt odległe, ale kiedyś zostaną bez grosza. Czy wtedy trzeba będzie im płacić za to, że siedziały w domu, bo tak podobało się Kaczyńskiemu? Należy wątpić, bo za kilkadziesiąt lat nikt już o nim nie będzie pamiętał."

Nie wiem, jak długo żyjesz w oderwaniu od polskich realiów.
Cytuję Ci (z forum Dobra Dieta tekst pana Witolda Jarmołowicza)twarde fakty - przyszłość Polski i nie tylko Polski - WYMIERANIE.

Ostatnio rozmawiałam z matką 2 synów, która "siedziała" w domu z dziećmi dopóki nie skończyły podstawówki. Jeden ma firmę (projektowanie, wynajem habitancji na Słowacji), drugi prowadzi szkolenia z programowania komputerowego w ... USA. Obydwaj mają szczęśliwe rodziny, dzieci. Teraz to ona współczuje znajomym kobietom, które się z niej podśmiewały, kiedy "siedziała" w domu, oszczędzając, bo była jedna, skromna pensja jej męża.
A teraz polecam wszystkim młodym frustratom na fp2 zastanowić się, czy będą mieć z czego żyć. Bo na emeryturę "ZUS" niech nie liczą. Raczej niech się pogodzą z rodzajem humanitarnej eutanazji - egzystencji na progu głodowym.
Tylko posiadanie DOBRZE WYCHOWANYCH DZIECI gwarantuje spokojną starość. Poczucie, że w razie potrzeby dzieci wesprą rodzica.

cytat:

"Przy obecnej dzietności polskich kobiet rzędu 1,3 dziecka,
a powinna wynosić chociaż 2,1 , nie potrzeba żadnych tajnych planów. Oznacza to, że co pokolenie czyli co trzydzieści lat liczba kobiet zdolnych do rozrodu będzie się zmniejszać o 1/3.
Nie potrzeba agencji BBA, DBA, BDB, BZDE albo innych debili, żeby policzyć, jak szybko Polacy będą wymierać.
Jeszcze za życia większości forumowiczów, po trzydziestu latach, w 2050 roku zostanie 66% kobiet zdolnych do rozrodu,
i kolejno dalej:
2080 r. 44%
2110 r. 29%
2140 r. 19%
2170 r. 13%
2200 r. 8%
2230 r. 5,4%
2250 r. 3,6%
2280 r. 2,4%
2310 r. 1,6%
2340 r. 1%
Z opóźnieniem kilkudziesięciu lat będzie wymierać reszta narodu. Z opóźnieniem, bo po okresie rozrodczym kobiety i mężczyźni żyją nadal przez pewien czas, wszakże już bezpłodnie. Nawet gdyby chcieli, to niczego nie spłodzą, mogą tylko bezsilnie obserwować wymieranie.
(...)
Natomiast, dlaczego tego tragicznego wymierania Polaków jeszcze nie widać i ludność Polski nawet wzrosła z 38,073 mln w 1990 r. do 38,434 mln. obecnie? Bo po upadku komuny oczekiwany czas życia wydłużył się o jakieś 7 lat. To maskuje problem i uspokaja rządzących.
Ale w końcu się załamie i to jeszcze za naszego życia.
To tak, jak z piramidą finansową Amber Gold lub, jeszcze trafniej, z piramidą zwaną ZUS.
Musi nadejść chwila prawdy, kiedy wszystkie rezerwy zostaną zużyte.
W przypadku demografii zmniejszy się w społeczeństwie odsetek kobiet zdolnych do rozrodu poniżej wartości granicznej zapewniającej prostą reprodukcję i nic już nie powstrzyma wymierania narodu. Bo dzieci potrzebują 20 lat na bezpłodny rozwój, a emeryci 30-tu lat na bezpłodne oczekiwanie na śmierć. Tylko młode kobiety mogą rodzić, a ich będzie za mało. Godzina prawdy nadchodzi.

JW "

Za kilkanaście lat nikt już nie będzie się ekscytował jakąkolwiek prawdą czy nieprawdą o holokauście. Za wyjątkiem historyków.
A Ty, Jerzy, marzysz o walczącej Polsce. Ta reszta czynnej biologicznie społecznej tkanki, NISZCZONA judeologiczną medycyną, opartą na łgarstwie i konfabulacji "ojców" medycyny, od Ludwika Pasteura zaczynając. Miałaby rzucać się do walki ?! Z kim !?

Taki bystrzejszy od reszty Ordel WIERZY, że jest można kogoś wyleczyć terapią genetyczną albo jednorazowym podaniem leku. Tak, Goldman Sachs, prawdę ci powie.
Cytat:
"W opublikowanym 10 kwietnia raporcie pt. „The Genome Revolution” analitycy banku Goldman Sachs wzięli pod lupę kwestię opłacalności leczenia ludzi za pomocą najnowszych terapii genetycznych i doszli do konkluzji, że nie jest to obiecujący model biznesowy. Zdaniem ekspertów, skuteczne wyleczenie pacjentów w dłuższym okresie redukuje bazę klientów i prowadzi firmy farmaceutyczne do bankructwa.

Nowoczesna terapia genetyczna budzi entuzjastyczne reakcje nie tylko dlatego, że jest skuteczna, ale również dzięki możliwości wyleczenia chorego za pomocą tzw. one shot cures, czyli lekarstw podawanych jednorazowo. Z ekonomicznego punktu widzenia nie jest już tak różowo. W przeciwieństwie do lekarstw na chroniczne przypadłości, tego typu specyfiki są nieopłacalne w produkcji, gdyż prowadzą do szybkiego wyzdrowienia pacjenta, naruszając w ten sposób „stabilność przepływów pieniężnych”. W efekcie tego cierpią zyski firm produkujących leki.

W ramach przykładu analitycy podali historię firmy Gilead Sciences, która opracowała lekarstwo na wirusowe zakażenie wątroby typu C. Skuteczność tego leku przekracza 90 procent. Po jego wprowadzeniu do użytku przychody firmy spadły z 12,5 miliarda dolarów w 2015 do 4 miliardów dolarów trzy lata później. Zdaniem analityków tworzenie lekarstw na choroby zakaźne jest nieopłacalne, gdyż ograniczanie puli nosicieli zagrozi przyszłym zyskom. W zamian za to proponował inwestycje w badania nad lekami na chroniczne schorzenia, jak nowotwory, depresja czy cukrzyca."
http://xportal.pl/?p=33607
_________________
A ten nieszczęsny Zibi, "leczący" bezskutecznie swój "wrodzony deficyt" środkami neuroaktywnymi, uparcie twierdzi o cudownym środku leczniczym - naltreksonie.
Rzeczywiście, zapisują go nawet zdesperowanym kobietom pragnącym mieć dziecko. Bez spektakularnych, jak wynika z forum, efektów.
https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-.....,3381.html

Sama jestem na siebie zła, że mimo zarzekania, jeszcze piszę cokolwiek na tym skurczonym, więdnącym fp2.
A to dlatego, że dowiedziałam się o "wykryciu" nowotworu macicy u dziewczyny w rodzinie. Była na badaniu "profilaktycznym".
Dowiedziała się, że ma niewielką zmianę. Kiedy poprosiła o koszt ew. operacji, bo jest ubezpieczona w Niemczech, stwierdzono, że jest to rak złośliwy i trzeba usunąć całą macicę. A ona tak bardzo chce mieć dziecko...
Tak wygląda obecny paradygmat medyczny, oparty na 5000 wykluczających się hipotez i jego lucyferyczny Gescheft.

O przyszłości korzystania z informacji wypowiadała się szefowa firmy INN Poland - Nino Dżikija. Ona twierdzi, że dla multiplikowania informacji nie jest nawet ważna (!!!) treść, tylko jej forma wizualna. Atrakcyjna na tyle, aby się nią dzielić ze znajomymi.
To już widać np. na FB. Gdzie taki gejzer informacji jak (missgorilla?) wyprodukował informację o 80 letniej kobiecie, matce kilkanaściorga dzieci, która właśnie urodziła dziecko z ... in vitro, bo jest...katoliczką i ... bardzo chciała. I nawet zdjęcie staruszki z niemowlaczkiem załączono.
Faktycznie, taki efekt zidiocenia widać.

Ludzie nie będą czytać gazet, książek, oglądać "wiadomości". Będą czerpać wiedzę, informację z SIECI.
Dlatego w pospiesznym tempie, pod pozorem zachowania jakiejś "prywatności" są wprowadzane jakieś "prawa". Które uniemożliwią korzystanie z niewygodnych dla NWO źródeł.

Najbardziej ponure jest to, że mimo tylu załączonych informacji na temat BIOLOGII CZŁOWIEKA, nawet nie próbowałeś, Jerzy, sprawdzić. Dlaczego dr Hamer napisał błagalny list do rabina wszystkich rabinów, Menachema Schneersona o udostępnienie wiedzy o PRAWACH NATURY.
Oraz dlaczego rabin zignorował ten apel.
List sobie znajdziesz:

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/dokto.....-r-2016-09

Nie będę wnikać czy jesteś kryptoagentem, czy nie. Uważam, że masz też "korzenie", choć możesz nawet nie wiedzieć o tym (?)
Ja takie sprawy wyczuwam "polem morfogenetycznym"😉
A tu masz link do protokołu z konferencji z 2008 roku.Który podpisał rabin Ivan Ezra Götz.

tm.php?p=336406

Teraz będę miała okazję się przekonać, czy Twoje, Jerzy, działania służą pompowaniu własnego ego, czy jest to rodzaj GESCHEFTU. Czyli choroba judeologiczna. Bo tak naprawdę, to masz Polskę i jej mieszkańców w dupie.

Bo mądry, szlachetny Polak, człowiek, wiedziałby, co zrobić.


[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:26, 30 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Izabela Tyrkin - żydowski reżim IIIRP zabronił Polce wjazdu do kraju



Żydowska nienawiść i próba zniesławienia Polaków
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018.....more-13165

i krótka wymiana zdań z żydowskim szowinistą:

dariusz raven2 tygodnie temu

DLACZEGO ŁOBUZIE DZIENNIKARZU UZYLES TAK PARSZYWEGO TYTULU ?? CZY PANI IZA SIE NA TO ZGODZILA ??DLACZEGO MIESZASZ W TO ZYDOW KTORYCH WYDALISCIE I WYMORDOWALISCIE W LICZBIE 200.000 ?? JESTES LAJDAKU Z JEDWABNEGO ?

Cezary Tarkowski
30 kwietnia 2018 o 01:04
Nie można puścić płazem chazarskiemu dzikusowi obrażania naszego wspaniałego Dziennikarza i Patrioty, którego serce bije w rytm Bogurodzicy I Roty. Jako Polak i dziennikarz niszczony od końca XX wieku przez syjonistyczne, chazarskie bydło, szczególnie prześladowany przez żydostwo po moim sławetnym przemówieniu pod pomnikiem Czerwca w 2006 r. w Ursusie odpowiadam: Parszywy żydzie, oskarżasz nas Polaków o zamordowanie 200 tys. parchów. Cyfra ta rośnie wraz z wysokością kasy, którą chcecie wyłudzić od Narodu Polskiego z prędkością astronomiczną. Jest nagranie z waszej zażydzonej telewizornii uwielbianego przez was bydlaka i zdrajcy niejakiego lisa, w którego programie zarzucaliście polskim rolnikom, że wytłukli was kijami 80 tysięcy. Jeszcze wcześniej 30 tysięcy. Ale za 2 lata będziecie szczekać, że Polacy wytłukli was 6 milionów. 6 to liczba waszego ojca, jak mawiał „antysemita” Jezus Chrystus.
Ja nie urodziłem się w Izraelu, czyli państwie które zrabowaliście prawdziwym Izraelitom zmuszonym przez Semitów wyznających islam do przejścia na mahometanizm pod groźbą odcięcia głowy. Ja urodziłem się w Ostrołęce na Kurpiach. Jedwabne jest ciut dalej na północny wschód.
Kiedy nawała bolszewicka pod waszym chazarskim nadzorem wbijała nam Polakom nóż w plecy, to wy kurwy wyszliście na drogi całować sowieckie czołgi. Później już jako najgorsze ścierwo pod słońcem w mundurach sowieckiej milicji i zbrodniczego NKWD, wysłaliście ponad 3 miliony Polaków do gułagów do najcięższych obozów koncentracyjnych na świecie po prostu na śmierć.
A dlaczego wasze bolszewickie, zbrodnicze zagony nie wlazły do Ostrołęki i Puszczy Kurpiowskiej? Bo tam zawsze każdy okupant się bał wejść. Tam od biednego, ale wolnego i bitnego Ludu Kurpiowskiego było zawsze ciężkie wpierdol. I teraz tak. Wy chazarskie bydło, jesteście tchórzliwymi bandziorami. Każdy bandzior jest tchórzem. Nie weszliście do Puszczy Kurpiowskiej, bo wasze chazarskie zbrodnicze dowództwo nie mające pojęcia o prowadzeniu wojny wiedziało, że każdy Kurp ma jakąś broń, albo potrafi ją zrobić z niczego. Na pewno każdy świetnie strzela. Wiedzieli to po roku 1920. Tak jak wy macie geny zbrodniarzy, tak my mamy w genach obronę Ojczyzny przed takimi chujami zbrodniczymi jak wy. Tak że chazarska gnido ja też nie jestem tchórzem. Potraficie jako przybłędy z Chazarii zabijać tylko dzieci i kobiety starożytnych Izraelitów nazywanych słusznie Palestyńczykami.
Oskarżacie nas o zbrodnię w Jedwabnem. Zresztą nie tylko, bo zwalacie na nas również tzw. holokaust. No cóż, kłamstwo, oszczerstwo, oszustwo, kurestwo, złodziejstwo, krzywoprzysięstwo – wszystkie atrybuty które wręczył wam wasz tatuś szatan, są waszą potężną bronią, ale nie najpotężniejszą. Nie będę ci mówił jaką my mamy broń. Powiem tylko, że w Jedwabnem ugięło się tylko pod groźbami Niemców 3 ludzi.
Przez wiele lat poznając najbardziej zbrodniczą książkę świata jaką jest talmud, żałuję, że się wcześniej nie urodziłem i to w Jedwabnem. Ja bym wziął udział w zabawie i przesłaniu na łono Abrahama tych ok 30 parchów, bo więcej was tam nie było. Reszta była w ZSSR, gdzie z lubością zajmowała się mordowaniem Słowian.
Napisałem wiele książek o chazarskim bydle. Na razie nikt nie chce pomóc mi ich wydać. Ale po mojej śmierci te książki będą w każdym domu żydowski zajebany prowokatorze. I Twoje pierdolenie ze jestem
antysemitą, wsadź sobie w obrzezaną dupę. Bo ja jeszcze antysemitą nie jestem. Nawet nie jestem antyżydem, ponieważ mam trochę znajomych Żydów Sefardyjskich. Jestem antychazarem i antytalmudystą. Więc wsadź sobie w dupę swój nazizm i antypolski szowinizm.
Na koniec. Szczekacie o polskich obozach kurwy, choć Polski nie było. Była Generalna Gubernia, a gubernatorem był parszywy, ale rasowy żyd Hans Frank. Ilu Polaków zamordował? O innych parchach z najwyższych władz III Rzeszy nie będę mówił. Bo po co ? Ale won od polskich dziennikarzy!"

Jerzy


pS.
"Nie będę wnikać czy jesteś krypto agentem, czy nie. Uważam, że masz też "korzenie", choć możesz nawet nie wiedzieć o tym (?)
Ja takie sprawy wyczuwam "polem morfogenetycznym"


Gdyby udało ci się opatentować ten talent to nie musialabys się martwić o rentę Smile
Czy używasz do tego różdżki czy wahadełka?


"Piszę informację dla Ciebie, Jerzy Ulicki Rek.

Może zechcesz uporządkować sobie swoją wiedzę, którą masz niewątpliwie, dużą. Jednak NIE ROZUMIESZ (nie chcesz albo nie możesz), że
walka nic nie da. Nie rozumiesz biologicznych konsekwencji wynikających z historii Żydów/żydów. "

Reszty nie komentuje bo z reguły staram sie mówić o tym o czym mam jakies pojecie.
Listy do rabinów,..od rabinów.. nie interesują mnie zupełnie bez względu na to jaka przynęta jest stosowana aby się z nimi zapoznać.
.
CDN

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:38, 30 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesujace...

Jim Caviezel - Mocne przesłanie do świata! (2018)




Janusz Tydda o marksizmie kulturowym w Australii





Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:14, 30 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leszek Żebrowski: Tadeusz Mazowiecki, dla jednych bohater, dla drugich sprzedawczyk



Wspaniały wykład i historia nieznana wiekszosci Polakow.
Temat agentury komunistycznej ,najpierw PAX-u potem ZNAK-u i "Tygodnika Powszechnego" omowil rowniez w prefekcyjny sposób Józef Mackiewicz w książce : "Zwycięstwo prowokacji".
Polecam gorąco jako uzupełnienie do tego co mówi p.Żebrowski


Leszek Żebrowski - pogrom polskiej nauki





https://capitalbook.com.pl/

Leszek Żebrowski – Prezydent Andrzej Duda w nieco innym świetle




Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:03, 30 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym,którzy jeszcze nie wiedza..





................

"Gea"
Nie mam zamiaru-bo wiem z gory ,ze to bezcelowe-wdawac sie w dyskusje z toba aczkolwiek przyznac musze ,ze doceniam subtelna manipulacje jaka próbujesz tutaj uskuteczniać . Smile
Nie trać czasu.
Nie uda ci się ani wbić klina między Jerzego ,"który jako jedyny ma prawo do 18 postow" w porównaniu z całą prześladowana przez Bimiego reszta forumowiczów ani sprowokowanie mnie do zabierania glosu w sprawach stawianych z żydowskiego punktu widzenia.

Jestem odporny na insynuacje i obelgi Smile Spływa to po mnie jak po gęsi woda.
Podobnie jak nie nie mam zamiaru dyskutować o tym czy mam"korzenie' czy nie Smile
Mam jeden i w przeszłości ten jeden przysporzył mi tyle kłopotów ,ze strach pomyśleć co by było gdybym miał ich kilka:)

Aczkolwiek przyznac musze ,ze doceniam subtelność tej insynuacji Smile
Pomimo swojej negatywnej opinii o forumowiczach jacy tu goszczą wykazali oni ogromna rozwagę nie podejmując tematu czyli twoja prowokacja spaliła na panewce.
I inne tez spala więc nie trać czasu.



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 30 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Modele roznych karabinow

"Zrób to sam"
Wielkość od 22 do 30 cm
Wykonane z metalu do samodzielnego składania

Cena : 50 złotych + koszt przesyłki










https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=73&t=28266

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:39, 30 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Petycja do D.Trumpa aby nie podpisywał haniebnej ustawy.
Podpisz i ty jeśli się zgadzasz z duchem petycji.
J.U.R.








POTUS Donald Trump: Please do not sign incoming 447 - Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017.


Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017 includes "article three" which states: the restitution of heirless property to assist needy Holocaust survivors. "Restitution of heirless property" based on tribe-ethnical background is unprecedented in the law history and will lead to havoc in many areas. In particular this act is aimed against Poland which gave shelter to so many polish citizens of jewish origin in the past. "Holocaust Organisations" claim from Poland at least sixty five billion $ of heirless property. It is unjust & unfair.



Help the petition reach its goal, share with others:

https://petitions.whitehouse.gov/petitio.....-just-act-


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 30 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

link nie działa.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:56, 01 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

glee314 napisał:
link nie działa.



Mea culpa:)

https://petitions.whitehouse.gov/petitio.....t-act-2017

Albo tedy gdybys mial nadal kłopoty:


https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.....cja#p58576

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:22, 01 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiS chce naprawdę oddać Polskę Żydom! Tajny dokument polskiego rządu potwierdza, że chcą oddawać 100




Kim jest tatuś pani Kamili Gasiuk-Pihowicz?



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 08:27, 01 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znałem kiedyś roma-blond włosy,niebieskie oczy -matka polka (podobna do syna),ojciec brunet,śniada cera czarne oczy. Ale syn został przechrzczony na roma bo tak sie dzieje gdy polka z romem ma syna. Równie dobrze móglby być polakiem gdyby taki zwyczaj przechrzcienia w takiej relacji nie zachodził. Ten sam mechanizm umownego przyporzadkowania do danej nacji obowiazuje wsrod zydów i inne. Źyd to nie wspólnota etniczna lecz ideologiczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:55, 01 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibimark napisał:
Znałem kiedyś roma-blond włosy,niebieskie oczy -matka polka (podobna do syna),ojciec brunet,śniada cera czarne oczy. Ale syn został przechrzczony na roma bo tak sie dzieje gdy polka z romem ma syna. Równie dobrze móglby być polakiem gdyby taki zwyczaj przechrzcienia w takiej relacji nie zachodził. Ten sam mechanizm umownego przyporzadkowania do danej nacji obowiazuje wsrod zydów i inne. Źyd to nie wspólnota etniczna lecz ideologiczna.


Masz racje.
Jako ciekawostka: bardzo dużo Palestyńczyków ma niebieskie oczy.

.............

Bardzo ciekawe filmy p.Radosława.Jedne z lepszych materiałów o hochsztaplerze Potockim .


X. Postacie współczesne: Jan Zbigniew Potocki cz.1




XXXV. Postacie współczesne: Jan Zbigniew Potocki cz. 2

XXXV. Postacie współczesne: Jan Zbigniew Potocki cz. 2



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:50, 01 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa Kurek znalazła sposób na żydów, mówi jak należy traktować żydów



Tutaj pelny material:

Dr Ewa Kurek - Spotkanie w FPPP oraz pokaz filmu: "Kto ratuje jedno życie..."

Film zaczyna się od 1:08:06


.............


Polsko - żydowska debata "Klincz" Seweryn Aszkenazy i Jan Żaryn



Panie Aszkenazy..
To co pan robi to nic innego tylko rozmywanie poprzez miło i sympatycznie brzmiące słowa prawdziwego problemu.
A ten problem żydowski,który istnieje na naszych ziemiach od wieków zamyka się w tym,ze bez względu na to ,czy mówimy o 'chasydach" czy 'syjonistach" sprawa się nie zmienia od wieków:zaborczy charakter żydowskiej religii,nienawiść -utrwalana non-stop -przez wychowanie w nienawisci do wszystkiego co nie żydowskie nie daje szans na żaden normalny dialog.
Tak dlugo dopoki bedzie istnial talmud i jego nauki wbijane do żydowskich glow od kolyski o jakim dialogu,o jakiej współpracy może tu być mowa?

Jak mozemy rozmawiac z kims kto głośno i otwrcie twierdzi ,ze my-nie zydzi-jestesmy jedynie zwierzetami wygladajaymi jak ludzie stworzonymi przez żydowskiego boga jedynie po to aby służyć rasie wybranej?

Mając unikalny ,bezcenny dostęp do książek o tematyce żydowskiej publikowanych w okresie XX-to lecia międzywojennego mam jednocześnie wspaniała odtrutkę na zydowska propagande.
Odtrutke,której pokolenie wychowane i urodzone po 1945 roku nie posiadają.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:22, 01 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spisane w 1897r. w Bazylei "Protokoły Mędrców Syjonu" to lektura obowiązkowa dla każdego Polaka



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1774
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 01 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Spisane w 1897r. w Bazylei "Protokoły Mędrców Syjonu" to lektura obowiązkowa dla każdego Polaka

Jerzy


Galopujesz w swoim galopie i nie dostrzegasz już tego, że lekturą obowiązkową do Polaków, ma być książka o historii Polski. Tak w skrócie.
Namawianie do studiowania innych książek, miałoby sens, gdyby wiedza o "sobie" byłaby w miarę kompletna. Jeśli tak taką nie jest, a nie jest, ponieważ została obrzezana przez tych, których książki tu zalecasz, to, do czego tak w zasadzie namawiasz ?
Twoja, granicząca już z pewnym rodzajem opętania nienawiść do wszystkiwgo co żydowskie, obraca się przeciwko tobie i tworzy z ciebie pacynkę robiącą darmową robotę na korzyść tych, których nienawidzisz.
Nie sądzę, byś się po tym zreflektował. Za daleko to poszło. Do racjonalnego działanie zdolny już nie jesteś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:24, 02 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Spisane w 1897r. w Bazylei "Protokoły Mędrców Syjonu" to lektura obowiązkowa dla każdego Polaka

Jerzy


Galopujesz w swoim galopie i nie dostrzegasz już tego, że lekturą obowiązkową do Polaków, ma być książka o historii Polski. Tak w skrócie.
Namawianie do studiowania innych książek, miałoby sens, gdyby wiedza o "sobie" byłaby w miarę kompletna. Jeśli tak taką nie jest, a nie jest, ponieważ została obrzezana przez tych, których książki tu zalecasz, to, do czego tak w zasadzie namawiasz ?
Twoja, granicząca już z pewnym rodzajem opętania nienawiść do wszystkiwgo co żydowskie, obraca się przeciwko tobie i tworzy z ciebie pacynkę robiącą darmową robotę na korzyść tych, których nienawidzisz.
Nie sądzę, byś się po tym zreflektował. Za daleko to poszło. Do racjonalnego działanie zdolny już nie jesteś.


"Galopujesz w swoim galopie i nie dostrzegasz już tego, że lekturą obowiązkową do Polaków, ma być książka o historii Polski. Tak w skrócie. "
Tylko to?Troche malo..
Ja na przykład czytam w tej chwili wspaniale ,odkrywcze dzieło F.Konecznego wydane w 1937 r o kształtowaniu sie cywilizacji.Pasjonująca lektura.
A tobie polecam:"OKO ZA OKO" (bez aluzji Smile John Sack

Cos na wesolo:

Jan Zbigniew hrabia Potocki odgraża się Putinowi
Laughing Laughing Laughing



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:03, 02 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XIV. Wielka Lechia



CZYTAM WŁAŚNIE WSPANIAŁE OPRACOWANIE P. FELIKSA KONECZNEGO WYDANE W 1937 ROKU NA TEMAT RÓŻNYCH HISTORYCZNYCH CYWILIZACJI.WSPANIAŁA LEKTURA I KOPALNIA WIEDZY.

I ani słowa o imperium lechickim
Smile

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 287, 288, 289   » 
Strona 154 z 289

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Moje pierdoly
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile