W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Moje pierdoly  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
70 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 313755
Strona:  «   1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 287, 288, 289   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:41, 20 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Autor filmu zauwazyl cos ciekawego.Zgadzam sie z tym ,ze to co zauwazyl jest co najmniej dziwne..

California Fires: Have you noticed this??



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 20 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbrodniarze i mordercy !!!!!
Tak wyglada zycie innych pod izraelska okupacja.
I tak -albo gorzej-bedzie wygladalo zycie POLAKOW w POLSCE jesli nie staniemy murem.
RODACY!!!!
Czy taka chcecie przyszlosc dla waszych dzieci?!
Bo tak to bedzie !!
Oni o tym marza od setek lat.!!!
Obejrzyjcie ten film tysiac razy i moze wtedy wreszcie cos dotrze.




https://www.facebook.com/usamaali.keerio/videos/918703151620906/


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:37, 22 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny film z naszej serii "ZROB TO SAM"
Dedykuje wszystkim amatorom majsterkowania.





Jerzy .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:05, 25 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Rodacy


Nie wierzyliscie mnie i podobnym do mnie "oszolomom" kilkanascie lat temu wtedy gdy mowilismy ,ze wpedzenie nas do euro-kolchozu bedzie nasza gospodaracza i polityczna zguba.


Uwierzcie mi prosze teraz:rok 2018 bedzie przelomowy w naszej historii na dlugie ,dlugie lata.

Okupant bedzie chcial wykorzystac rocznice ozdyskania niepodleglosci w 1918 po to aby nas ostatecznie upodlic.

Widac to zreszta wyraznie po tym co sie dzieje i po tym co belkocze ich (p)Rezydent ksywa polska "DUDA"
Posluchajcie prosze tych przepieknych polskich koled ,ktore maja specjalne znaczenie nawet dla zatwrdzialego ateisty takiego jak ja.
ALBO STANIEMY MUREM PONAD FIKCYJNYMI PODZIALAMI PODSYCANYMI PRZEZ ZYDOWSKA PROPAGANDE I JEJ NIBY -POLSKIE PSY LANCUCHOWE ALBO PRZESTANIEMY ISTNIEC JAKO PANSTWO I NAROD.
Buc moze pozwola(chociaz watpie) aby ze wzgledu na propagande zostala na mapie nazwa :"Polska" ale bedzie to wydmuszka na uzytek swiatowej gawiedzi.
Nas z nasza historia,kultura ,jezykiem i tradycja nie bedzie.
Przepisza nam podreczniki do historii i nowe pokolenia nie beda wiedzialy jedynie ,ze musza miec poczucie winy za mityczny holokaust i z pokora znosic kajdany w poczuciu wiecznej winy i "slusznej kary."
Niech garstaka prawdziwych patriotow ,ktora jest jeszcze w tym 'fejs-scieku" robi co moze w swoim srodowisku aby ta prosta prawda dotarla do ludzi.
Bo jesli zydowski plan sie powiedzie to za rok w 2018 nie bedzie juz Bozego Narodzenia.


Jerzy Ulicki-Rek
Jerzy Alexander Ulicki

https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=68&t=27076

Najpiękniejsze polskie kolędy | Polskie Boże Narodzenie 2017



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 25 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspanialy wywiad.Polecam goraco.

Grzegorz Braun: "Chanuka czy Boże Narodzenie - wybór należy do ciebie"



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:18, 27 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Feliks Koneczny - Polska między Wschodem a Zachodem






Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 27 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny doskonaly wywiad z K>Karoniem.Wiedza przez duze "W"

Krzysztof KAROŃ: Alternatywa wobec Socjalizmu i Liberalizmu




Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 27 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Kolejny doskonaly wywiad z K>Karoniem.Wiedza przez duze "W"

Krzysztof KAROŃ: Alternatywa wobec Socjalizmu i Liberalizmu




Jerzy


Krzysztof KAROŃ: Alternatywa wobec Socjalizmu i Liberalizmu
CEPowisle
Opublikowany 15 lis 2017
"Katolicka Nauka Społeczna wobec liberalizmu i socjalizmu" - Krzysztof Karoń - spotkanie w CEP - Centrum Edukacyjnym Powiśle 14.11.2017, Warszawa
Liczymy na wsparcie naszych działań - albo jednorazowe albo regularne np. 10 zł miesięcznie.
Prosimy o przelew z adnotacją: „darowizna na Centrum Edukacyjne” - nr konta: 14 1950 0001 2006 6484 3788 0002
lub darowiznę przez PayPal: https://www.paypal.me/CEPowisleWa
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=NHvlROnGhnY


Alternatywą dla tych powyższych (trzech) jest:
- współwłasność akcyjna (każdy ma jedną akcje od chwili urodzenia do śmierci, niepodzielną, niezbywalną i równą co do jednego głosu),
- akcja upoważnia do udziału w referendach dotyczących spraw własności (produkcji, inwestycji, spraw zatrudniania, podziału mocy produkcyjnych, ustalania sposobu zbierania zamówień i produkcji na zamówienie, ustalania zbiorczej hierarchii produkcji na podstawie sumy indywidualnych hierarchii zapotrzebowania).
_________________
Dzieje się krzywda dokonywana przez jednych na drugich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 27 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Feliks Koneczny - Polska między Wschodem a Zachodem






Jerzy


Wygląda z ta bródka jak ten od KFC Laughing Laughing Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 19:03, 27 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Kolejny doskonaly wywiad z K>Karoniem.Wiedza przez duze "W"

Krzysztof KAROŃ: Alternatywa wobec Socjalizmu i Liberalizmu




Jerzy


10 zasad katolickiej nauki społecznej:

Godność osoby ludzkiej

• Szacunek dla życia ludzkiego

• Jesteśmy społeczeństwem.

• Uczestnictwo

• Opcja na rzecz ubogich

• Solidarność

• Służebność

• Zasada pomocniczości

• Równość

• Wspólne Dobro

Czyli taki rebranding socjalizmu, tylko ze w katolickiej marynacie.


Karol Marks powiedział o teologu chrzescijanskim, Thomasie Muntzerze, jako o swojej inspiracji i prekursorze komunizmu, zaś Thomas Müntzer w swojej doktrynie religijno-społecznej (anabaptyzm) opierał się o dosłowne rozumienie części fragmentów Nowego Testamentu: św. Łukasz w Dziejach Apostolskich "Żaden nie nazywał swoim tego, co posiadał, ale wszystko mieli wspólne" (Dz 4,32).


Tak ze... chuj a nie alternatywa. Karon i każdy kto słucha tego przychlasta, to idioci, nieobeznani nawet z podstawami.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:45, 29 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonaly material.

Jerzy


Żydowska loża B'nai B'rith a sprawa polska



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 29 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Feliks Koneczny - Polska między Wschodem a Zachodem






Jerzy


Wygląda z ta bródka jak ten od KFC Laughing Laughing Laughing


Tak ze... chuj a nie alternatywa. Karon i każdy kto słucha tego przychlasta, to idioci, nieobeznani nawet z podstawami.




1/Feliks Koneczny - historiozof, który opracował Quincunx – pięciomian bytu, czynnik cywilizacjotwórczy, pojęcie z historiozofii Feliksa Konecznego. Łączy pięć kategorii: prawdę, dobro, zdrowie, dobrobyt, piękno.

Quincunx jest podstawą służącą do opisu cywilizacji.

PRAWDA w quincunx odnosi się do NAUKI.

Aspirujący do miana truthseekera Azyren, niczego nie przeczytał oprócz jakichś wypocin secondbrain.

2/ Krzysztof Karoń ma ogromną wiedzę z DZIEDZINY kulturoznawstwa i historii


Azyren każdą swoją wypowiedzią, ordynarną i niemerytoryczną, nieudolnie usiłującą dyskredytować osoby związane z nauką, ośmiesza się.




Ponieważ fp2 nie jest żadnym forum do szukania prawdy tylko do prawdy w drugim gatunku i z drugiej ręki, proponowałbym zmianę nazwy na "prawda second hand"

Aź dziw bierze, że Jerzy U.R. jeszcze nie został się jednopostowcem


Niepotrzebnie wpisuję tę uwagę, gdyż Azyren sam się określił:

"Jak sie nie ma kontrargumentow to u prymitywnych jednostek dominuje mechanizm zmieszania z błotem tego ktory obnazył bolesne dlań deficyty."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2991
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:12, 29 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:

10 zasad katolickiej nauki społecznej:

Godność osoby ludzkiej

• Szacunek dla życia ludzkiego

• Jesteśmy społeczeństwem.

• Uczestnictwo

• Opcja na rzecz ubogich

• Solidarność

• Służebność

• Zasada pomocniczości

• Równość

• Wspólne Dobro

Czyli taki rebranding socjalizmu, tylko ze w katolickiej marynacie.


Karol Marks powiedział o teologu chrzescijanskim, Thomasie Muntzerze, jako o swojej inspiracji i prekursorze komunizmu, zaś Thomas Müntzer w swojej doktrynie religijno-społecznej (anabaptyzm) opierał się o dosłowne rozumienie części fragmentów Nowego Testamentu: św. Łukasz w Dziejach Apostolskich "Żaden nie nazywał swoim tego, co posiadał, ale wszystko mieli wspólne" (Dz 4,32).


Tak ze... chuj a nie alternatywa. Karon i każdy kto słucha tego przychlasta, to idioci, nieobeznani nawet z podstawami.


Jak na kogoś, kto ma puste naczynie i je ciągle napełnia to strasznie ograniczony jesteś w swym uzupełnianiu i strasznie wypełniony jak na puste naczynie.

"Idiota" z greckiego to ten, który nie zna siebie.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 29 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
Azyren napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Feliks Koneczny - Polska między Wschodem a Zachodem






Jerzy


Wygląda z ta bródka jak ten od KFC Laughing Laughing Laughing


Tak ze... chuj a nie alternatywa. Karon i każdy kto słucha tego przychlasta, to idioci, nieobeznani nawet z podstawami.




1/Feliks Koneczny - historiozof, który opracował Quincunx – pięciomian bytu, czynnik cywilizacjotwórczy, pojęcie z historiozofii Feliksa Konecznego. Łączy pięć kategorii: prawdę, dobro, zdrowie, dobrobyt, piękno.


Ty tak na serio? Shocked Shocked Shocked

Przecież wiem kto to jest, ale ty widać masz problemy z odczytywaniem ironii i sarkazmu. Zapomniałaś jeszcze dodać dodać ze Konieczny był członkiem faszystowskiej endecji.

"Jesteśmy jednym z tych ruchów, które jak faszyzm we Włoszech, hitleryzm w Niemczech, obóz Solazara w Portugalii, karlizm i falanga w Hiszpanii obalają stary system masońsko – plutokratyczno – socjalistyczno – żydowski i budują porządek nowy, porządek narodowy.''
~Jędrzej Giertych, czołowy ideolog endecji w okresie międzywojennym.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 29 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
Azyren napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Feliks Koneczny - Polska między Wschodem a Zachodem






Jerzy


Wygląda z ta bródka jak ten od KFC Laughing Laughing Laughing


Tak ze... chuj a nie alternatywa. Karon i każdy kto słucha tego przychlasta, to idioci, nieobeznani nawet z podstawami.





Aspirujący do miana truthseekera Azyren, niczego nie przeczytał oprócz jakichś wypocin secondbrain.

2/ Krzysztof Karoń ma ogromną wiedzę z DZIEDZINY kulturoznawstwa i historii



Odnieś sie proszę merytorycznie do tego co pisze, zamiast jak zwykle pisać ze nie mam racji, bo nie mam racji. Czemu uważasz ze chrześcijańska nauka społeczna to nie jest li tylko katolicki rebranding socjalizmu, mającego nawiasem mówiąc, korzenie we wspólnotach pierwszych chrześcijan i proto-chrzescijan (Nazarejczycy, wspólnota z Kumran, Eboinici, Mandejczycy, wspólnoty chrześcijan z Damaszku, Antiochii i Cezarei, Paulicjanie itd.)? Nie mam racji bo sie mylę, a mylę sie dlatego bo nie mam racji, i tyle masz mi do powiedzenia?

Karon zna sie na historii jak Eskimos na wielbłądach, i z nauka ma niewiele wspólnego. Raczej z propaganda.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 29 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Azyren napisał:

10 zasad katolickiej nauki społecznej:

Godność osoby ludzkiej

• Szacunek dla życia ludzkiego

• Jesteśmy społeczeństwem.

• Uczestnictwo

• Opcja na rzecz ubogich

• Solidarność

• Służebność

• Zasada pomocniczości

• Równość

• Wspólne Dobro

Czyli taki rebranding socjalizmu, tylko ze w katolickiej marynacie.


Karol Marks powiedział o teologu chrzescijanskim, Thomasie Muntzerze, jako o swojej inspiracji i prekursorze komunizmu, zaś Thomas Müntzer w swojej doktrynie religijno-społecznej (anabaptyzm) opierał się o dosłowne rozumienie części fragmentów Nowego Testamentu: św. Łukasz w Dziejach Apostolskich "Żaden nie nazywał swoim tego, co posiadał, ale wszystko mieli wspólne" (Dz 4,32).


Tak ze... chuj a nie alternatywa. Karon i każdy kto słucha tego przychlasta, to idioci, nieobeznani nawet z podstawami.


Jak na kogoś, kto ma puste naczynie i je ciągle napełnia to strasznie ograniczony jesteś w swym uzupełnianiu i strasznie wypełniony jak na puste naczynie.

"Idiota" z greckiego to ten, który nie zna siebie.


Kolejny... Odnieś sie merytorycznie pajacu, zamiast pisać ze nie mam racji, dlatego ze nie mam racji. Chrzescijanska nauka społeczna nie jest rebrandingiem socjalizmu bo... czekam...


Cytat:
"Idiota" z greckiego to ten, który nie zna siebie.


Nie obchodzi mnie geneza twojego imienia/przezwiska.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 29 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gea
Podgatunek ,ktory zaszczycilas/zaszczyciles swoja uwaga na taka uwage nie zasluguje.

Ignoruj bo szkoda czasu a znizanie sie do poziomu jednokomorkowcow ..Po co?
Wiem ,ze sa i to mi wystarczy.


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 29 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Past, Present, Future

Video:

https://videos.files.wordpress.com/7pKz5Bps/ppf_dvd.mp4


Read the whole lot here:

https://larryhannigan.com/past-present-future/

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lolo




Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 29 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co Pan Jerzy powie na żydowskie korzenie Gejiiiiiszy ?

Cytat:
26 lis 2017 - gea napisał: Mimo źydowskich korzeni, nigdy nie byłam wojującą ateistką, jak zresztą pozostali członkowie rodziny ze strony matki. Mój nieszczęsny ojciec pochodzi z biednej, niewykształconej rodziny, pozornie katolickiej. Mam pytanie. Z jakiego powodu nazywasz siebie zydowka i mowisz o zydowskim ...


reszte Gejiiiiiisza sama musi dopisać bo odnalezć nie moge, ale jak mniemam fakt żydowskiego pochodzenia nie wpływa na dobra opinie Pana Jerzego odnośnie Geji ?
_________________
praca czyni wolnym,powiedział pan do niewolnika ,minutę przed śmiercią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 29 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lolo napisał:
a co Pan Jerzy powie na żydowskie korzenie Gejiiiiiszy ?

Cytat:
26 lis 2017 - gea napisał: Mimo źydowskich korzeni, nigdy nie byłam wojującą ateistką, jak zresztą pozostali członkowie rodziny ze strony matki. Mój nieszczęsny ojciec pochodzi z biednej, niewykształconej rodziny, pozornie katolickiej. Mam pytanie. Z jakiego powodu nazywasz siebie zydowka i mowisz o zydowskim ...


reszte Gejiiiiiisza sama musi dopisać bo odnalezć nie moge, ale jak mniemam fakt żydowskiego pochodzenia nie wpływa na dobra opinie Pana Jerzego odnośnie Geji ?


"Jesli Niemiec powie na krzeslo:"Krzeslo" to ja nie powiem "stol' tylko dlatego ,ze jest on Niemcem"

Jeden z bohaterow powiesci Jozefa Mackiewicza:"Nie trzeba glosno mowic"


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2991
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:42, 30 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:


Kolejny... Odnieś sie merytorycznie pajacu, zamiast pisać ze nie mam racji, dlatego ze nie mam racji. Chrzescijanska nauka społeczna nie jest rebrandingiem socjalizmu bo... czekam...


Ty to strasznie sfrustrowany i zakompleksiony jesteś. Tyle kompensacji w postach, chwalenia sie czego to nie trenujesz, kim tam podłogi nie wytrzesz - napinacz internetowy.

Chcesz merytorycznego odniesienia? Proszę. Dwie ideologie posługujące się tymi samymi hasła niekoniecznie muszą realizować te same cele. Bardzo rzadko realizują i dlatego NAZYWAJĄ SIĘ INACZEJ. No ale nie wielki nieomylny tego nie łapie i jedyne co umie to wyzwiskami rzucać. Kompleksy i frustracja.

Azyren napisał:

Nie obchodzi mnie geneza twojego imienia/przezwiska.


Nie przypisuj innym własnego pseudonimu. To, że sobie taki wybrałeś nie znaczy, że wszyscy robią tak samo. I jak nie znasz genezy i znaczenia słów, którymi się posługujesz wiesz na jakie miano zasługujesz? Nie wiesz bo nie znasz genezy.

Ot cały człek z rozbuchanym ego udający skromnego niby uczącego się, a będący ignorantem.

Przyszły rok będzie ciężki dla ciebie.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:27, 30 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Chcesz merytorycznego odniesienia? Proszę. Dwie ideologie posługujące się tymi samymi hasła niekoniecznie muszą realizować te same cele. Bardzo rzadko realizują i dlatego NAZYWAJĄ SIĘ INACZEJ.


Nie musza ale w tym przypadku realizują. Tymi celami jest socjalizacja i integracja społeczeństwa, solidarność grupy, uspołecznienie środków produkcji, redystrybucji i procesów zarządzania. Obie ideologie realizują ten sam cel tylko nieco innymi drogami i sposobami, i z różnymi skutkami.


de93ial napisał:
I jak nie znasz genezy i znaczenia słów, którymi się posługujesz wiesz na jakie miano zasługujesz? Nie wiesz bo nie znasz genezy.


Od tego de93... a przepraszam, idioto, jest słownik, by znać definicje słów. Rozumiesz pajacu? Słownik? Nawet jak nie znam definicji słowa, to zaglądam do słownika, bo po to on jest. Nie potrzeba mi twoich pseudo-ezoterycznych interpretacji, to co dane słowo oznacza jest napisane w słowniki lub (jeśli to słowo obcego pochodzenia lub latynizm) encyklopedii. Wszyscy sie z ciebie śmieją pajacu, z tych twoich prób wyjaśniana wszystkiego i interpretowania ezoteryka. Laughing Laughing Laughing

Śmiech z ciebie pajacu Laughing Laughing Laughing


de93ial napisał:
Przyszły rok będzie ciężki dla ciebie.


Wywróżyłeś to z fusów, wybadałeś z gwiazd, czy ci moze wróżka tak powiedziała? A może rzuciłeś na mnie klątwę i stad wiesz?

Przyszły rok bédzie dla mnie dobry, a ty deial opierdolisz mi rowa razem z rodzynami Wink


PS: Sram na Karonia i wszystykie pustynne Yahwizmy Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 30 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, naturalnie zgadzam się z Michała analizą postaci Azyrena, ale przy tym rzucaniu klątwy nie mogłem się nie uśmiechnąć Smile

Cytat:
Przyszły rok będzie ciężki dla ciebie.


Mnie też wieszczył, że dopadnie mnie otchłań Surprised I żyję Smile

@Azoren:

Cytat:
Przyszły rok bédzie dla mnie dobry, a ty deial opierdolisz mi rowa razem z rodzynami Wink

Oops, komuś się wymsknęło. Wink To nie Pierdolnia, zostanie dla potomnych jako posmak (no pun intended) ordynarnościowo-wulgarnościowym możliwości Azyrena, w przeciwieństwie do legendarnych (słynących z niebywałego poziomu chamstw wzmiankowanego ordynusa) już iście karczemnych burd z manhatanem. Surprised
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 30 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

good why napisał:
Cytat:
Przyszły rok bédzie dla mnie dobry, a ty deial opierdolisz mi rowa razem z rodzynami Wink

Oops, komuś się wymsknęło. Wink To nie Pierdolnia, zostanie dla potomnych jako posmak (no pun intended) ordynarnościowo-wulgarnościowym możliwości Azyrena, w przeciwieństwie do legendarnych (słynących z niebywałego poziomu chamstw wzmiankowanego ordynusa) już iście karczemnych burd z manhatanem. Surprised


Ja pisze tylko co wywróżyłem z ptasich jelit. Na tym forum wróżenie z fusów i ptasich jelit jest modne, to sobie pomyślałem, czemu nie ja Rolling Eyes

Gea mi wywróżyła ze mam problemy z alkoholem, mimo ze nie pije (moze okazjonalnie, ale to kilka razy do roku) i nawet niektórzy znajomi sobie drwią ze mnie, ze chyba jestem abstynentem albo śluby składałem. Nic z tych rzeczy, czasem wypije ale niewiele. Ale Gea na podstawie swojej pseudonauki wywróżyła mi KONFLIKT (sic!) alkoholowy Shocked Shocked Shocked Jeszcze jeden powód by nie ufać tej pseudonauce, skoro nawet wobec mnie spudłowała jak kula w plot.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:15, 31 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
good why napisał:
Cytat:
Przyszły rok bédzie dla mnie dobry, a ty deial opierdolisz mi rowa razem z rodzynami Wink

Oops, komuś się wymsknęło. Wink To nie Pierdolnia, zostanie dla potomnych jako posmak (no pun intended) ordynarnościowo-wulgarnościowym możliwości Azyrena, w przeciwieństwie do legendarnych (słynących z niebywałego poziomu chamstw wzmiankowanego ordynusa) już iście karczemnych burd z manhatanem. Surprised


Ja pisze tylko co wywróżyłem z ptasich jelit. Na tym forum wróżenie z fusów i ptasich jelit jest modne, to sobie pomyślałem, czemu nie ja Rolling Eyes

Gea mi wywróżyła ze mam problemy z alkoholem, mimo ze nie pije (moze okazjonalnie, ale to kilka razy do roku) i nawet niektórzy znajomi sobie drwią ze mnie, ze chyba jestem abstynentem albo śluby składałem. Nic z tych rzeczy, czasem wypije ale niewiele. Ale Gea na podstawie swojej pseudonauki wywróżyła mi KONFLIKT (sic!) alkoholowy Shocked Shocked Shocked Jeszcze jeden powód by nie ufać tej pseudonauce, skoro nawet wobec mnie spudłowała jak kula w plot.


Chłopcze, zaprawdę powiadam ci, nie wysilaj się, bo ci żyłka pęknie.

Notorycznie wcinasz się w tematy, o których NIE MASZ BLADEGO POJĘCIA. Z prostej przyczyny- nie przeczytałeś, nie wysłuchałeś.

Historiozof Feliks KONECZNY, nie Konieczny, jak piszesz.

To, źe robisz błędy językowe na poziomie szkoły podstawowej oznacza, że jesteś dyslektykiem (uszkodzenie neurologiczne). Jednak niezdolność do opanowania emocji, poziom agresji i kompulsywne stosowanie śeksualnych skojarzeń ze spektrum "homo" oznacza konstelację konfliktów.

Frustrację z pewnością rozładowujesz jak nie używkami to alkoholem czy seksem albo i wszystkim naraz.
Mnie to nie obchodzi.Więc nie musisz się tłumaczyć z problemów z hemoroidami, zgagą czy opryszczką narządów płciowych.
Ani z tego ile, kiedy i z kim pijesz.

Ostatnio słyszałam taką kwestię z ust aktora: "ja piję codziennie, a jednak nie wpadłem w alkoholizm".

Masz dziwne, moim zdaniem, hobby - liczenie jezusów.
Mógłbyś i dziś przejść z kwerendą po zakładach leczniczych i znalazłbyś nowych do swojej kolekcji. Przebiłbyś Józefa Flawiusza, zapewne.

Wyspecjalizowałeś się w tej aktywności i naprawdę NIE MUSISZ komentować wszystkich tematów, postów.
Zwłaszcza moich, dotyczących biologii, których NIE ROZUMIESZ.

Zwracam się do Ciebie z prośbą, abyś nie popadał w przesadę - przymus komentowania. Bo możesz dostać takiego opętania, jak WZBG.
Biedak teraz to nawet po nocach wkleja te swoje natręctwa ideologiczne.

Nie komentuj zamieszczanych poważnych treści i ich autorów załączaniem głupawych ikonek "lol" czy wpisywaniem tego rodzaju treści:

"ze... chuj a nie alternatywa. Karon i każdy kto słucha tego przychlasta, to idioci, nieobeznani nawet z podstawami. "

Kto przeczyta ten ordynarny bełkot, nie zajrzy na fp 2. I nie przeczyta sensacji o tym, jaki interes można zrobić inwestując w bitcoiny.
A tego z pewnością nie życzyłby sobie Panadministrator. Więc nie rób szkody w interesie.


Gwoli informacji dla podnieconego moim "korzennym" pochodzeniem : lol : a,

mój nick to gea, w dopełniaczu gei.

Krótki i wymowny.

"Grecy opowiadali, że nim powstali bogowie, ludzie i świat cały, nie istniało nic prócz chaosu. Z tego chaosu poczęły się z wolna wyłaniać rozmaite twory, między innymi Uranus { Niebo } i Gea { Ziemia }."



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 287, 288, 289   » 
Strona 139 z 289

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Moje pierdoly
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile