W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Moje pierdoly  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
70 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 313223
Strona:  «   1, 2, 3 ... 137, 138, 139 ... 287, 288, 289   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 03 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
Jerzy, czytałem gdzieś w internecie, że w Australii można kupić silnik Stirlinga do zasilania domu (u nas oferują same zabawkowe).
Słyszałeś coś o tym? A jak nie, to może znasz kogoś zorientowanego w temacie? Byłbym wdzięczny.


Sprawdze jutro bo dopiero wrocilem i padam na pysk.
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:19, 05 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antypolski paszkwil na deskach polskiego teatru (Marian Miszalski, Joanna Siedlecka)

|


Jerzy Kosiński w Dzienniku Telewizyjnym'89



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 03:38, 05 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Mirkas napisał:
Jerzy, czytałem gdzieś w internecie, że w Australii można kupić silnik Stirlinga do zasilania domu (u nas oferują same zabawkowe).
Słyszałeś coś o tym? A jak nie, to może znasz kogoś zorientowanego w temacie? Byłbym wdzięczny.


Sprawdze jutro bo dopiero wrocilem i padam na pysk.
Jerzy


Mirkas
jest sporo informacji na temat tego silnika.Przy okqazji i ja dowiedzialem sie czegos nowego:)
http://diystirlingengine.com/stirling-engine-generator/

Tyle tylko ,ze to co jest na sprzedaz to tak jak powiedziales-zabawki i modele
https://www.ebay.com.au/sch/i.html?_nkw=.....noapp=true


Tutaj jest cos ale to wyglada na normalny agregat pradotworczy :

Generator 3000 Watt Stirling Generator Stirling Engine Generator For Sale
https://www.alibaba.com/product-detail/G.....42986.html


Tutaj jest szwedzka firma,ktora je produkuje:

http://www.skargardarnasriksforbund.se/document/2015-05-12_14314317931.pdf


W Australii poza modelami nic nie znalazlem.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:13, 08 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy i kiedy zastopujemy proces likwidacji narodu i państwa Polaków?





(…) Jeśli naród i jego politycy chcą być skuteczni w walce o przetrwanie narodu i jego państwa – a w dzisiejszej Polsce musi to być cel główny walki o władzę, – nie mogą w procesie walki o władzę stosować metod łagodniejszych, słabszych, niż te, które stosuje przeciwnik. Do całkowitej abnegacji politycznej zachęca np. Kościół, ( pozostający pod kontrola syjonistów) zalecając katolikom zawierzenie Bogu i modlitwie losów narodu i państwa (?) (jego rolą jest ubezwłasnowolnienie dążeń wyzwolenia się z pod dominacji koszernej mniejszości). Przeciwnie, należy stosować metody co najmniej adekwatne do stosowanych przez przeciwnika i to z konsekwentną bezwzględnością.

Rzeczywista walka o władzę w Polsce trwa nieprzerwanie od 1918r. I bynajmniej nie jest to walka tylko z siłami zewnętrznymi, ani także między jakąś polską partią A i polska partią B, które interes narodu i państwa definiują podobnie, a różnią się jedynie drogami dochodzenia do tego samego celu. We współczesnej Polsce nie istnieją takie partie. A rzeczywista linia frontu przebiega między polskim, słowiańskim, narodem – w większości politycznie nieświadomym walki z nim samym -, a rządzącą w Polsce żydowską mniejszością narodową, która oprócz tego, że otrzymuje wsparcie polityczne, medialne, finansowe od swojej międzynarodowej diaspory, korzysta z niewolniczej pracy okupowanego polskiego narodu. Dramatyzm tej sytuacji pogłębia fakt, że ten rzeczywisty wróg, rzeczywista walka, walka dla naszego narodu i państwa śmiertelna, są dostrzegane przez niewielu Polaków. Mimo, że efekt walki Żydów z polskim narodem jest znakomicie udokumentowany oficjalnymi danymi statystycznymi i historycznymi, potwierdzającymi regres narodu i państwa polskiego w każdej sferze ich funkcjonowania poczynając od 1980r.



Eliminacja Polaków z kultury

Proces niszczenia polskiego narodu nie ogranicza się tylko do pauperyzacji społeczeństwa i do niszczenia możliwości reprodukcyjnych narodu, ma on charakter totalny. Z równą bezwzględnością niszczona jest polska kultura, z której eliminuje się polskich twórców. Jest to temat bardzo obszerny, dlatego ograniczę się tylko do kilku wymownych przykładów.

W latach rządów żydo-bolszewii, 1944-56. tylko jeden Polak ukończył szkołę filmową w Łodzi, był to śp. B.Poręba. Środowisko filmowe i aktorskie, w znakomitej większości żydowskie, które kształciło się na koszt polskiego społeczeństwa określało B. Porębę jednym słowem: „antysemita”.

J. Mackiewicz – prawa do spuścizny pisarza przejęła podstępnie Żydówka, N. Krasov-Szechter, żona stryja A.Michnika (Szechtera).

Spadkobierca Z. Beksińskiego chciał podarować miastu stołecznemu obrazy malarza. Żydowskie władze odrzuciły tę propozycję. Wolą finansować promocję ideologii gender, tęczę zboczeńców, palmę na rondzie de Gaulle’a – dar żydowskiej aktorki.

Wroga działalność Żydów w kulturze polskiej prowadzona jest w sposób przemyślany i konsekwentny. Eliminują oni Polaków także z wszelkich kontaktów z twórcami kultury innych państw, o czym sami informują (?). Cytuję za żydowską gadzinówką Michnika:

„(…) Bułat (Okudżawa) trafił do Polski w trudnym monecie historii, kiedymłodzi intelektualiści i w ogóle mądre chłopaki – Karol Modzelewski, Jacek Kuroń, Adam Michnik – szli do więzień. A Bułat zawsze był za wolnością i solidaryzował się z uwięzionymi. Zresztą poznał ich osobiście i rozumieli się w pół słowa. (…) A kiedy w 1989r. Polska odzyskała wolność, Bułat tez był blisko.”– Rozmowa z Olgą Arcymowicz-Okudżawą, GW 9-10.08.2014 – http://wyborcza.pl/magazyn/ (Warto przeczytać ten artykuł, zawiera pozytywne wzmianki n/t W.Putina – ?)



Rola Żydów w Polsce – A. Michnik

Michnik jest tu tylko przykładem Żyda, ale jakże wymownym dla antypolskiej działalności mniejszości żydowskiej w Polsce. A.Michnik jest synem Ozjasza Szechtera, antypolskiego bolszewika, Żyda z Ukrainy – współczesny kontekst ukraiński z żydowską rebelią na Majdanie i poparcie tej rebelii przez żydostwo w Polsce nie powinno więc zaskakiwać Polaków. Przyrodni brat A. Michnika, Stefan – to sądowy morderca Polaków w okresie żydo-bolszewickiej władzy w PRL 1944-56. To m.in. jego nazwisko pojawiło się na jednej z tablic, które w trakcie manifestacji nieśli założyciele Zjednoczenia Patriotycznego „Grunwald”. Jednym z założycieli ZP „Grunwald” był śp. B. Poręba. Manifestacja odbyła się 8 marca 1981r. w Warszawie, w reakcji na rocznicową sesję, zorganizowaną przez „Solidarność” na Uniwersytecie Warszawskim, w której uczestniczyli naukowcy żydowskiego pochodzenia – czyli żydo-bolszewiccy zbrodniarze – zmuszeni do emigracji po marcu ’68. Stąd nienawiść Żydów do B. Poręby i do ZP „Grunwald”, które już wtedy, w 1980r. sprzeciwiało się powrotowi Żydów do władzy w Polsce.

A.Michnik został usunięty z UW jako jeden z inicjatorów tzw. wypadków marcowych 1968r. Prawdziwym celem Żydów – organizatorów marca 1968r. było dążenie do obalenia rządów W. Gomułki i przywrócenie władzy żydo-bolszewickich zbrodniarzy. Dzisiaj rządzący pobratymcy A.Michnika uhonorowali go wieloma odznaczeniami państwowymi – tak, położył przecież niemałe zasługi dla przywrócenia zbrodniczego żydo-systemu władzy w Polsce po 1980/89r.



Tymczasowa przegrana

To, co nastąpiło w sierpniu 1980r., potem 1989r. i trwa do dzisiaj było konsekwencją politycznej krótkowzroczności ekipy W. Gomułki i E. Gierka wobec wrogich od zawsze względem Polski i Polaków elementów żydowskich.

Nie z własnej winy stoimy dzisiaj przed alternatywą: albo my, albo oni. Możemy natomiast być pewni jednego, że nigdy razem z nimi nie zbudujemy państwa polskiego i że oni zrobią wszystko, żeby Polacy w Polsce mieli status podobny do tego, jaki mają Palestyńczycy w Palestynie – i to już się dzieje od 1980 r.

Pytanie, czy i kiedy zastopujemy proces likwidacji narodu i państwa Polaków?

Jeśli ktoś nazwie ten tekst antyżydowskim, będzie miał rację. Tak, właśnie w politycznej działalności tej mniejszości upatruję większości naszych niepowodzeń.

Mniejszość żydowska jest naszym wrogiem, wrogiem podstępnym, który musi być przez nas wyeliminowany całkowicie i bezwzględnie z wszystkich wpływów na polityczny byt narodu i państwa polskiego.

Polacy, którzy takie stanowisko uznają za niedemokratyczne, błędne, nieprzystające do standardów europejskich, zachodnich lub za wręcz rasistowskie, dają tym samym świadectwo własnej ignorancji historycznej, braku politycznej świadomości lub jeszcze gorzej, są nosicielami zaszczepionego przez syjonistów kosmopolityzmu. Idea kosmopolityzmu propagowana jako nowoczesne patrzenie na ludzi i świat bez granic, w którym pielęgnowanie postaw narodowych, narodowych państw, jest szkodliwe i niebezpieczne, prowadzące do wojen, to w istocie podstępna indoktrynacja społeczeństw w interesie Międzynarodowego Żydostwa. I nie trudno to udowodnić w sytuacji, gdy potępiane są wszystkie nacjonalizmy, za wyjątkiem podstępnie powszechnie uprawomocnionego nacjonalizmu żydowskiego, który w istocie jest jego wynaturzeniem, jest nacjonalizmem zdegenerowanym, jest szowinizmem – jest zbrodniczym, rasistowskim syjonizmem.

Zatem, przegrana walka Polaków o władzę we własnym kraju, to zwycięstwo syjonizmu, zwycięstwo interesów Międzynarodowego Żydostwa.

(…)

Zaprezentowany, obszerny fragment artykułu Dariusza Kosiura p.t. „Rzeczywista walka o władzę to eliminacja przeciwnika” jest częścią tekstu opublikowanego na portalu Patriotyczny Ruch Polski.

Przeczytaj cały artykuł ....



Za: Polski Ruch Patriotyczny, 8 sierpnia 2017.



Zdjęcie tytułowe: Prezydent RP Andrzej Duda (P) oraz pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda podczas uroczystości wręczenia Orderu Orła Białego byłemu ambasadorowi Izraela w Polsce Szewachowi Weissowi. Jerozolima, 17.01.2017. Fot. PAP/R. Pietruszka -za: dzieje.pl / wybór zdjęcia wg.pco

http://www.polishclub.org/2017/08/08/zas.....a-polakow/


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:15, 08 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odcinają nas od korzeni od lat, pewnie w końcu spróbują dokończyć proces.

Ciekawe czy im się uda.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:27, 09 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Odcinają nas od korzeni od lat, pewnie w końcu spróbują dokończyć proces.

Ciekawe czy im się uda.


Robili to bez przerwy od 1945 .
Nawet wtedy gdy wydawalo nam sie ,ze ich wplywy oslably po 1956 i 1968 byly to niestety tylko pozory.
Najbardziej perfidna zagrywka , o ktorej nie mielismy pojecia bylo stworzenie KOR i dzialanie pod przykrywka ochrony robotnimkow przed komunizmem.
I niestety nie znajac prawdziwych "korzeni" tych"robotniczych obroncow" dalismy sie wpuscic w maliny jak dzieci we mgle.

Przekonani ,ze oni walcza z komunizmem popieralismy nieswiadomie ich walke z jego POLSKIM skrzydlem bo walka pomiedzy dwoma grupami:zydowska i polska trwala bez przerwy.
Popierajac nieswiadomie KOR w najlepszych intencjach po raz kolejny zostalismy zrobieni w gigantycznego wala ,ktorego uwienczeniem byla ich rola wtedy gdy podlaczyli sie do "Solidarnosci" i dla wlasnych ,zydowskich celow przejeli cala inicjatywe.

Czarno przed nami widze bo moim zdaniem w 2018 ,w rocznice odzyskania niepodleglosci zydzi beda probowali przystapic do frontalnego ataku po to aby -dodajac jeszcze oblege- wlasnie w stuletnia rocznice przejac kontrole nad panstwem w sposob jawny .

Jesli nie powstanie polski ruch odrodzenia narodowego,ktory bedzie temu w stanie przeszkodzic to przepadniemy.
Sytaucja jest tragiczna bo brakuje nam prawdziwych elit intelektualnych i moralnych a ta malutka grupa ,ktora jeszcze zostala po prostu wymiera.
Smierc prof.Wolniewicza byla tutaj ogromna strata.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:32, 09 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I Believe in 9/11 Miracles




Incontrovertible - New 9/11 Documentary by Tony Rooke



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:03, 09 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

In Jerzyk we trust!
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sz6sc




Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 73
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:18, 09 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy miałeś opisać warunki w jakich Cię trzymali w więzieniu, nie dotrzymałes obietnicy. Opowiedz o warunkach mieszkalnych, strażnikach i przede wszystkim jedzenie, jak tam karmili?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 09 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sz6sc napisał:
Jerzy miałeś opisać warunki w jakich Cię trzymali w więzieniu, nie dotrzymałes obietnicy. Opowiedz o warunkach mieszkalnych, strażnikach i przede wszystkim jedzenie, jak tam karmili?


Napisalem ci,ze opisywalem to wszystko na biezaco w :

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/patyki.....18-2015-01

Ale jesli chcesz troche wiecej to napisze po powrocie z pracy.

Jerzy


Re: Patykiem pisane - Jerzy blog from Australian prison – 72
Postby Jerzy Ulicki-Rek » 28 Sep 2016 07:57 am

Moje uszanowanie.

Wypadałoby dodać kilka słów aby zamknąć ten dział. W przenośni i dosłownie. Ale zanim to zrobię kilka słów wyjaśnienia o tym co miało miejsce przed moim aresztowaniem w listopadzie 2013.
Kilka miesięcy wcześniej miałem dwie niespodziewane wizyty.
Pierwsza to wizyta nieznajomego mi Wietnamczyka, który zaoferował sprzedaż pistoletów zabawek strzelających 6-cio mm plastikowym grochem. Wyglądały bardzo fajnie i przez myśl mi nie przyszło ,że coś takiego może być nie tylko nielegalne ale zaklasyfikowane jako "broń palną".!
Moją wina-powinienem sprawdzić : mrgreen: Teraz wiem ,że nawet proca fabrycznie zrobiona jest nielegalna Smile Poważnie.
Ponieważ nie czytałam codziennych szmatławców od wielu ,wielu lat podobnie jak co najmniej od 25 lat nie oglądam telavivzji pojęcia nie miałem o tym co mi grozi.
Druga wizyta -również niespodziewana -mogła mieć o wiele gorsze konsekwencje ale wtedy nie wiedziałem jeszcze czym to śmierdziało.
Zadzwonił do mnie facet i powiedział ,że ma mój telefon z otrzymanej od kogoś wizytówki. Niby nic dziwnego. Wpadł do mnie do domu z prośbą abym podczas następnej wizyty w Chinach kupił mu hormony wzrostu.
Sprzedał mi przy tym jakiś kit o ich błogosławionym działaniu w regenerowaniu całego organizmu etc.
Tak się złożyło ,że byłem w Chinach jakieś 3 tygodnie później, kupiłem mu to o co prosił i po powrocie do Sydney dałem mu znać.
Mało tego ,że nie zapłacił za to co kupiłem na jego zamówienie ale w jakieś dwa tygodnie później zaczął mnie bardzo mocno namawiać aby pomógł mu w imporcie 20 kilogramów heroiny do Australii.
Pomimo tego ,że posłałem go do wszystkich diabłów facet był wyjątkowo uparty. Przez ...kilka tygodni ,najczęściej w piątek meldował się u mnie z nowymi pokusami:"200 tysięcy za pomoc w zorganizowaniu przesyłki... etc."
Nic nie wskórał i któregoś dnia powiedział mu wyraźnie i krótko gdzie może sobie wsadzić swój pomysł .
Kilka dni później w czasie mojej motocyklowej podróży do lokalnego banku opadła mnie szarańcza ubrana od stop do głów na czarno i dostarczona w 4-ech ,również czarnych ,terenowych samochodach.
Pistolety maszynowe.. kominiarki.. kak w filmie Smile
Po kilku minutach zjawił się "normalny" policyjny samochód a w nim -tym razem już w mundurze-facet ,który poprzedniego dnie -ale w cywilu-odwiedził mój magazyn i udawał zainteresowanie kupnem jednej z naszych przyczep.
Gdy mu o tym przypomniałem powiedział mi ,że naturalnie chcę coś kupić. Powiedziałem mu wtedy ,że mając na uwadze koszty prawne jakie przede mną stoją nie będę mógł mu dać obiecanej poprzedniego dnia zniżki.
Czarni zrewidowali mnie jeszcze przed przyjazdem mundurowych zapominając zaglądnąć mi do wysokich butów.
A tam jak zawsze, w kieszeni z boku siedział piękny nóż.
Pojechaliśmy...
Kierowca, obok niego mój niedoszły klient a z tyłu ja-już bez kajdanek bo mi je zdjeli po krótkiej rozmowie i zapewnieniu z mojej strony ,że nic im nie grozi-z nożem w bucie.
Pomyślałem sobie wtedy ,że gdybym był prawdziwym bandyta to mógłbym ich zarżnąć jak wieprze przy pierwszym parku.
Potem miałem kłopot bo za każdym razem w czasie przesłuchania na posterunku za każdym razem gdy poruszyłem nogą nóż się odzywał Smile Tuż przed przewiezieniem mnie do więzienia wyszedłem do toalety, zawinąłem mój scyzoryk w papier toaletowy i wepchnąłem jak najgłębiej do kibla.
Mam nadzieję, że im się coś zatkało.
Dopiero w więzieniu zrozumiałem znaczenie dwóch wizyt ,które wspomniałem na początku.
W tym "wolnym kraju" istnieje "prawo" wypisz-wymaluj że stalinowskiego kodeksu "oskarżony o udział w konspiracji w celu...."
Ofiarą takiego zarzutu nie musi nic robić. NIC ABSOLUTNIE. Wystarczy wyrażona słownie ochota do działania aby trafić za kraty.
Gdybym powiedział facetowi ,który namawiał mnie do importu heroiny ,że ‘może warto by było pomyśleć..."Nie mówiąc już o jakiś konkretnych planach mieli by mnie na widelcu. Spotkałem w kiciu 3 ofiary tego paragrafu. Jeden z nich za "udział w konspiracji w celu importu do Australii 20 kg heroiny" .10 LAT !!!!
8 lat za 15-tą kilogramową konspiracje.
Żaden z nich niczego nie sprowadził. Skończyło się na gadaniu...I wyroku...
Takie buty chcieli mi uszyć ci ,którzy zgodnie z tym co mają wypisane na samochodach mają nas chronić i nam służyć.
Teraz -ponieważ pozory muszą być zachowane -więc mam y coś takiego jak "wolność dostępu do akt" -ja wezmę ich za mordę.
Złożyłem już aplikację żądając dostępu do wszystkich dokumentów ,które mówią o tym kto, kiedy i po co zorganizował całą prowokacje.
A potem ja wezmą ich do sądu i oskarżę " o konspirację w celu pozbawienia wolności"
Niech się wyginają.
Przegrali raz ,przegrają raz jeszcze.
Łyczakowska Madonna ,o której tak pięknie śpiewa Jerzy Michotek miała mnie chyba pod opieką Smile
W sumie zmarnowałem w kiciu 2 lata i 8 miesięcy.
Dowiedziałem się przy okazji ,że "rehabilitacja" ,której więzienie ma rzekomo służyć to kolejna fikcja.
Tam się po prostu i dosłownie tylko siedzi.
Albo gra w ping-ponga.
Uważając aby nie dostać nożem od jakiegoś psychopaty, któremu narkotyki wyżarły mózg i który powinien być leczony a nie zamknięty z innymi bardziej normalnymi.
Mentalność "klawiszy" odpowiada wiekowi więzienia:1880."Skoro jesteś w więzieniu to jesteś winny". Zapytałem go czy słyszał o ” niewinny zanim nie udowodni mu się winy ponad wszelką wątpliwość". Bydlę nie wiedziało o czym mówię.
Miałem również trochę zabawy: dzięki informacjom dotyczących traktowania więźniów (teoretycznie Smile )miałem legalną podstawę aby wytykać na piśmie wszystkie przypadki łamania prawa przez nich samych.
Dzięki temu zyskałem tyle ,że miałem wpisane w moje akta aby nigdy więcej nie być umieszczonym w Bathurst (kolonia karna z 1880) bo zamęczałem ich "konwencją genewską" Mr. Green
Życie idzie dalej .Australia coraz bardziej przypomina policyjne państwo. Kiedyś tego nie było.
Muszę bardzo uważać bo jestem na "warunkowym zwolnieniu" czyli łatwy cel.
Kilka osób ,które pisały do mnie: Piotr, Krzysztof, Jasiek z Toronto ,"Hubal", kilku nieznajomych podnosiły na duchu. To było tam szalenie ważne bo większość moich współwięźniów była raczej na poziomie kamienia łupanego.
O normalnej rozmowie nie było mowy
A rozmowy o tym co było lub będzie w telavivzji jakoś mnie nie interesowały.
Tyle na razie.
Już nie patykiem ale na klawiaturze.
Mamy dwa lata czasu -do 2018 -aby po raz drugi odzyskać niepodległość.

Do usłyszenia.

Jerzy

https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=59&t=25258
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 10 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmarnowalem pol godziny probujac z nimi porozmawiac i dowiedziec sie czegos wiecej o ich kulturze..
Dopoki barman nie powiedzial mi ,ze gadam do parasoli na tarasie..
.

https://larryhannigan.files.wordpress.co.....amp;crop=1


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:51, 10 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie chorego prawa. W Teksasie kilkanaście lat temu (był o tym reportaż w TV) pewien polak trafil do wiezienia za ze to ktoś widział jak kapie swoja jednoroczna córkę w baseniku. U nas to normalne ze rodzic bierze swoje dziecko na ręce i kapie je albo uczy pływania. W Teksasie podlega to już pod pedofilie. Tak ze trafił chłop na bodaj 8 lat do wiezienia za kąpiel dziecka.

Gdzie teraz jest normalnie? Nigdzie.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:14, 10 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdefiniuj "normalnie".
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 11 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziennikarskie Biuro Śledcze shared Piotr Moskwa's post.


5 December at 17:41 ·
#Alarm24: O planowanych przewrotach na świecie, a też na Ukrainie mówi Szejk Imran Nazar Hosein z Malezji - W tym samym kontekście mówi lider partii Zmiana przebywający w więzieniu !
Piotr Moskwa: To o czym mówi Szejk i między innymi mówi też Mateusz Piskorski ze Szczecina, jest odpowiedzią, że został „szpiegiem” !



https://www.facebook.com/PiotrMoskwaNews/videos/330451297424987/

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 11 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Zdefiniuj "normalnie".


Ja pier* drugi WZBG. Do słownika sobie zaglądnij jak nie znasz definicji.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:18, 12 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W Berlinie przed Bramą Brandenburską spalono kilkanaście flag Izraela, kilkadziesiąt metrów od Pomnika Pomordowanych Żydów Europy. Policja berlińska ogłosiła, że demonstracja przebiegła bez zakłóceń. A teraz wyobraźcie sobie to w Polsce - pisze korespondent TVP w Niemczech Cezary Gmyz

https://www.wykop.pl/link/4056037/przed-.....g-izraela/

I komentarze:
Cytat:
lyberumweto: w Polsce za spalenie kukły żyda idzie się siedzieć na 10 miesięcy, pewnie za kilkanaście flag pewnie dostałoby się dożywocie

StadIer: @lyberumweto: W Niemczech jest tak samo pod warunkiem, że dokonuje tego biały czlowiek. Kolorowym wolno więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 12 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moglibysmy zapytac dlaczego w Polsce nikt nie ponosi odpowiedzialnosci za profanowanie -bylo nie bylo- narodowego godla krzyzujac polskiego orla na zydowskiej gwiezdzie?

Jerzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 12 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
de93ial napisał:
Zdefiniuj "normalnie".


Ja pier* drugi WZBG. Do słownika sobie zaglądnij jak nie znasz definicji.


Ty naprawdę nie pojmujesz, że "normalny" to pojęcie rozmyte i w zależności od kręgu kulturowego, religijnego, etnicznego i jeszcze kilku innych oznacza coś innego? Więc jak już sięgasz po taki termin to sprecyzuj co masz na myśli, bo potem wychodzi, że gadasz głupoty i masz pretensje, że ktoś dopytuje.

Zamiast używać terminów rozmytych lepiej używać jasnych, przykładowo "zdrowy" jest dużo precyzyjniejszy, zwłaszcza w kontekście społecznym. Zdrowe społeczeństwo niezależnie od ww kręgów jest zawsze zdrowe i nie ma bata aby to jakoś nie tak zrozumieć. Zdrowy człowiek też zawsze jest zdrowy, niezależnie od rejonu.

Ciężko wyrażać się precyzyjnie? Tak się niby starasz w jednych sprawach a drugie olewasz.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1766
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:12, 12 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Moglibysmy zapytac dlaczego w Polsce nikt nie ponosi odpowiedzialnosci za profanowanie -bylo nie bylo- narodowego godla krzyzujac polskiego orla na zydowskiej gwiezdzie?

Jerzy.


Widać, że to Ty pytasz, Ty się dziwisz i Ty: nie pojmujesz ni chu chu z tego co się dzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:46, 13 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Moglibysmy zapytac dlaczego w Polsce nikt nie ponosi odpowiedzialnosci za profanowanie -bylo nie bylo- narodowego godla krzyzujac polskiego orla na zydowskiej gwiezdzie?

Jerzy.


Widać, że to Ty pytasz, Ty się dziwisz i Ty: nie pojmujesz ni chu chu z tego co się dzieje.


Oko..
I coz ja ci moge powiedziec..
Moze tak: gdybym nie pojmowal tego co sie dzieje to nie bylo by tego mojego pytania na pierwszym miejscu.

Zrozumiales?

Jerzy.
"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1766
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 13 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pierwszym, drugim, jakie ma znaczenie ?
Dziwisz się, a to znak, że nie pojmujesz.
Możesz wiedzieć ale nie pojmujesz.
Zrozumiałeś ?

Mój wpis dotyczył jednego zdania, które cytowałem. To zdanie jest zarazem pytaniem. Siłą rzeczy jest na miejscu pierwszym, bo nie ma innego zdania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:02, 14 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
na pierwszym, drugim, jakie ma znaczenie ?
Dziwisz się, a to znak, że nie pojmujesz.
Możesz wiedzieć ale nie pojmujesz.
Zrozumiałeś ?

Mój wpis dotyczył jednego zdania, które cytowałem. To zdanie jest zarazem pytaniem. Siłą rzeczy jest na miejscu pierwszym, bo nie ma innego zdania Smile


Widze tylko ,ze masz duzo wolnego czasu.
"NIepowazny stosunek do zycia figla ci w koncu wyplatal/Nadmiar kolorow,brak idei zawsze sie koncza wstydem i /sa wekselem bez pokrycia /moj ty ni przypial ni przylatal
K.I.Galczynski

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:04, 17 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W imieniu Polski Ludowej. Honorowy wyrok

Armia Krajowa oraz organizacja Wolność i Niezawisłość były śmiertelnymi wrogami Polski Ludowej. W tym odcinku szokujące relacje z przesłuchań, procesów i egzekucji członków zbrojnego podziemia. Ujawnione zostają także po raz pierwszy zdjęcia oprawców.






Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 18 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorac pod uwage istniejaca sytuacje w stosunkach polsko-zydowskich czego najlepszym odbiciem sa chociazby zydowskie swieczniki w Palacu Prezydenta i Sejmie doszedlem do wniosku ,ze w tak przyjacielskiej atmosferze mozna zrobic jeszcze wiecej dla stosunkow (sic) polsko-zydowskich.
Stad moj list do dyrekcji Muzeum w Oswiecimiu :



muzeum@auschwitz.org
W duchu wspolpracy i pokoju



Szanowni Panstwo


Obserwujac z daleka wydarzenia jakie zachodza w naszym kraju szalenie trudno jest pohamowac zaskoczenie.


Ci sami Polacy,Ktorzy "wyssysali anytysemityzm z mlekiem matki" ,(wedlug anytpolskiej propagandady,ktora jest -mam nadzieje-obca wszystkim,ktorym zalezy na wspopracy pomiedzy Polakami i ich zydowskimi sasiadami ) przyjmuja zydowkich gosci w Palacu polskiego Prezydenta..w polskim sejmie.


Nasza polska uprzejmosc i chec pojednania obrazuje sie m.in.zaproszeniem zydowskich swiat i symboli pod najwazniejsze polityczne dachy w kraju.


W zwiazku z tym biorac to wszystko pod uwage nadszedl chyba czas aby dokonac ostaecznego kroku,ktory temu nielatwemu pojednaniu moze jedynie dopomoc.


Mam nadzieje ,ze tym razem biorac pod uwage otwartosc w naszych polsko-zydowskich stosunkach moja prosba nie bedzie odrzucona.


Nadszedl czas aby raz na zawsze wyjasnic wszystkie niejasnosci i "ciemne plamy" jaki tak gesto zaznaczona jest historia tej czesci historii,ktora nasi zydowscy sasiedzi nazywaja "holokaustem".


Zwracam sie z prosba do Dyrekcji muzeum w Oswiecimiu o:


1.Dostep do wszystkich znajdujacych sie tam dokumentow


2.Pozwolenie aby niezalezni badacze z krajow "neutralnych" mogli pobrac probki ze scian komor gazowych i obozowych barakow i poddac je profesjonalnej analizie.


3.Pozwolenie na zlokalizowanie "dolow" paleniskowych i przeprowadzenie badan majacych ustali nawet przyblizona ilosc ofiar spalonych w tychze dolach.


4.Pozwolenie na pobraniu probek wody ze wszystkich naturalnych zbiornikow na terenei bylego obozu ,go ktorych byly wrzucane prochy pomordowanych ofiar.


Chcialbym podkreslic ,ze tylko ci ,ktorzy sa przeciwni porozumieniu polsko-zydowskiemu uniemozliwiali do tej pory podjecie takich -standartowych przeciez z naukowego punktu widzenia - badan .
Ukrywali to oni pod eufenizmem :"zaprzeczania zbrodniom hitlerowskim" .


A przeciez jest sprawa oczywista ,ze nikt przy zdrowych zmyslach nie zaprzecza udokumentowanym zbrodniom.



Chodzi jedynie o to aby falszerze historii nie mogli podsycac niecheci pomiedzy Polakami a ich zydowskimi sasiadami uzywajac fikcji historycznej,ktora takie pokojowe ,sasiedzkie porozumienie czyni praktycznie niemozliwym.


Majac na uwadze humanistyczne i dobro-sasiedzkie pobudki ,ktore mna kieruja pozostaje ,z nadzieja ,ze proces usuwania "bialych plam " zapoczatkowany tak pieknie przez p.Pipera ,ktory obalil wiele mitow w rozmowie z Dawidem Cole'em kilkanascie lat temu bedzie kontynuowany.


Prosze -majac na uwadze wazkosc tego problemu-na przychylne rozpatrzenie mojej prosby.


Z wyrazami...


Jerzy Ulicki-Rek
18.12.2017



https://www.facebook.com/jerzyalexander.ulicki.7
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:17, 18 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglaszam konkurs swiateczny pt."ZGADNIJ CO TO JEST"


OBEJRZYJCIE PROSZE BARDZO DOKLADNIE OBA ZDJECIA I ODPOWIEDZCIE NA PYTANIE POWYZEJ.


Rozwiazanie konkursu i nazwisko zwyciezcy oznajmie w Wigilie Bozego Narodzenia.
Nagroda w wysokosci $ 100 zostanie wplacona przeze mnie na konto osoby,ktora trafnie odpowie na pytania konkursowe.


Jerzy Alexander Ulicki

https://www.facebook.com/jerzyalexander.ulicki.7


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 137, 138, 139 ... 287, 288, 289   » 
Strona 138 z 289

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Moje pierdoly
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile