W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Moje pierdoly  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
70 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 313371
Strona:  «   1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 287, 288, 289   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:52, 17 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troche faktow aby dac nam troche odpoczynku od klamstw i propagandy.
9/11 jest ciagle waznym punktem zwrotnym w historii ludzkosci.
Nie pisze:jednego narodu bo skutki tej ogromnej prowokacji i zbrodni obeujmuja swoim zasiegiem caly swiat.


Jerzy

ARE PEOPLE REALLY THAT STUPID? II (Dancing Israelis)



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:38, 17 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Troche faktow aby dac nam troche odpoczynku od klamstw i propagandy.
9/11 jest ciagle waznym punktem zwrotnym w historii ludzkosci.
Nie pisze:jednego narodu bo skutki tej ogromnej prowokacji i zbrodni obeujmuja swoim zasiegiem caly swiat.


Jerzy

ARE PEOPLE REALLY THAT STUPID? II (Dancing Israelis)



Jerzy



45,23 sec
Zobaczcie co mowi byly szef wywiadu Niemiec o 9/11

To nie jest jakis domorosly medrek ale facet,ktory mial dostep do najtajniejszych informacji z tego pola.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:28, 17 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
9/11 jest ciagle waznym punktem zwrotnym w historii ludzkosci.

Jednym z najważniejszych. Powiedziałbym, że najważniejszym w najnowszej historii.

Jerzy Ulicki-Rek napisał:

45,23 sec
Zobaczcie co mowi byly szef wywiadu Niemiec o 9/11

W Polsce wyświetla się komunikat "ten film wideo jest niedostępny w twoim kraju", a przynajmniej u mnie na kompie.
Możesz streścić Jerzy co powiedział?
_________________
Gdy przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.100 mBTC

PostWysłany: 16:31, 17 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:

45,23 sec
Zobaczcie co mowi byly szef wywiadu Niemiec o 9/11

W Polsce wyświetla się komunikat "ten film wideo jest niedostępny w twoim kraju", a przynajmniej u mnie na kompie.
Możesz streścić Jerzy co powiedział?


Mirkas..
Coz moge ci powiedziec..

Wyciagnij sam wnioski.
Czasami zdarza sie to rowniez u mnie.
Ktos nie chce abysmy wiedzieli za duzo.
Baranami latwiej sie steruje.

Jerzy

Ogladam ten fragment raz jeszcze abym mogl ci odpowiedziec:

Cytuje:
" cala ta sprawa wyglada jak Hollywood production.
Przygotowanie tego musialo zajac kilka lat oraz udzialu " state inteligence" czyli panstwowego wywiadu
Wielu ludzi musialo byc w to zzangazowane .Cos co jest niemozliwe w przypadku odosobninych malych grup terorystow.
Rowniez brak jakichkolwiek "przeciekow" informacji swiadczy o tym ,ze cala sprawa byla "state organized action" czyli zorganizowana przez panstwo.

"This level o,the organization doing the planning ,such as MOSSAD, is primarily interested in affecting public opinion"
The architectual level planners use corrupt "guns for hire' such as Abu Nidal,Palestinian terrorist who was an instrument of MOSSAD"

W skrocie:
Cala operacja mila za zadania wplynac na opinie publiczna.
Na poziomie planowania operacji jej autorzy uzyli skorumpowanych "spluw do wynajecia" jak Abu Nidal,Palestynski terorysta ,ktory byl narzedziem Mossadu"

https://youtu.be/PCyWr5QxP5g

Jerzy


https://www.facebook.com/profile.php?id=100019395438257
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.100 mBTC

PostWysłany: 20:37, 17 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
TOP najlepszych i najostrzejszych wypowiedzi wybitnego Polaka Bogusława Wolniewicza (1927-2017)

Zacząłem to oglądać, ale doszedłem do 3' jak mówił, że muzułmanie są odpowiedzialni za cały terroryzm światowy, za 11 września i chyba sobie dalej daruję, mimo że nie jestem zwolennikiem islamizacji Europy i nie popieram budowania meczetów. "Wszyscy terroryści są muzułmanami" - a o Bushu, Kissingerze, Brzezińskim... się nie zająknął.
Może i wybitny Polak, ale nieświadomy zdaje się całej tej konspiracji (leming?). Poprawcie mnie jeśli się mylę. Ludzi świadomych nie zapraszają o mainstreamu.

Posłuchałem jeszcze do minuty 9'54'' gdzie mówi o szalupach pełnych emigrantów i że Zachód [rzekomo] "nie wie co robić". Profesora odpowiedź na problem, czy też rada, rozwiązanie - "zatapiać". Wolniewicz albo nie wie, albo nie chce wiedzieć, że to Zachód stoi za tą całą inwazją, która jest wielką zorganizowaną operacją socjotechniczną, false flage można by powiedzieć, gdyż nie jest tym, co nam się próbuje wmówić, że jest.

Dalej mówi, że szanuje Jarosława Kaczyńskiego (ciekawe za co?), chociaż ma do niego różne krytyczne uwagi. Robi się coraz ciekawiej, ale odechciało mi się słuchać.
_________________
Gdy przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:36, 18 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:
TOP najlepszych i najostrzejszych wypowiedzi wybitnego Polaka Bogusława Wolniewicza (1927-2017)

Zacząłem to oglądać, ale doszedłem do 3' jak mówił, że muzułmanie są odpowiedzialni za cały terroryzm światowy, za 11 września i chyba sobie dalej daruję, mimo że nie jestem zwolennikiem islamizacji Europy i nie popieram budowania meczetów. "Wszyscy terroryści są muzułmanami" - a o Bushu, Kissingerze, Brzezińskim... się nie zająknął.
Może i wybitny Polak, ale nieświadomy zdaje się całej tej konspiracji (leming?). Poprawcie mnie jeśli się mylę. Ludzi świadomych nie zapraszają o mainstreamu.

Posłuchałem jeszcze do minuty 9'54'' gdzie mówi o szalupach pełnych emigrantów i że Zachód [rzekomo] "nie wie co robić". Profesora odpowiedź na problem, czy też rada, rozwiązanie - "zatapiać". Wolniewicz albo nie wie, albo nie chce wiedzieć, że to Zachód stoi za tą całą inwazją, która jest wielką zorganizowaną operacją socjotechniczną, false flage można by powiedzieć, gdyż nie jest tym, co nam się próbuje wmówić, że jest.

Dalej mówi, że szanuje Jarosława Kaczyńskiego (ciekawe za co?), chociaż ma do niego różne krytyczne uwagi. Robi się coraz ciekawiej, ale odechciało mi się słuchać.


Profesor Wolniewicz nie ma pataentu na prawde i nigdy tego nie twierdzil.Dlatego mozna sie z jego pogladami politycznymi zgadzac lub nie.
Ja tez z kilkoma sie nie zgadzam co nie znaczy wcale ,zebym go od rzau z tego powodu skreslil z mojej prywatnej listy wielkich Polakow. Smile
"Zatapiac" naturalnie ,ze zatapiac.
Wtedy zaczna sie zastanawiac czy warto ryzykowac.
Napisales ,ze "Zachod" za tym stoi,

Niezupelnie. Stoi za tym zyd Soros z jego sanhedrynem a to przeciez nie zachod.

W kazdej ksiazce sa fragmenty ,ktore zachwycaja i nawet w tej najlepszej znajdzesz te ,ktore po prostu nudza i ,ktore przebiegasz oczami.

Podobnie jest w tych ,zebranych ad hoc ,przez kogos wypowiedziach prof.Wolniewicza.

A skoro o ksiazkach mowa: stala u mnie na polce ,przez lata, ksiazka Jozefa Ignacego Krasickiego :"Zloty Jasienko".
Pomimo tego ,ze znam przeciez powiedzenie o tym ,ze ksiazki nie ocenia sie po jej okladce ja ja jakos ocenialem po jej tytule i bylem pewien ,ze to cos w rodzaju "Tredowatej" Smile
Wczoraj zaczalem ja czytac bo to byla jedyna nieczytana jeszcze rzecz (a nie moge przecioez na okraglo cztac ksiazek J.Mackiewicza Smile ) i spotkala mnie niesamowita ,przemila niespodzianka.

Wbrew tytulowi jest to wspaniala ksiazka .Zaluje ,ze nie moge odlozyc wszystkiego na bok i czytac az do konca (chociaz jeszcze nic nie jest powiedzine do konca bo tam gdzie chodzi o dobra ksiazke ja jestem nieobliczalny)

Jest w niej jeszcze cos co mnie-staremu "antysemicie" nie moglo nie przypasc do serca: pokazany jest mechanizm w jaki zyd z forsa "hoduje " sobie prawnika,ktorego jako dziecko podniosl z rynsztoka i jak sam mowi :"stworzyl"
Poza tym doskonale opisana historia szlachty celowo i fachowo bankrutowanej przez zydow, ludzkiej chciwosci,proznosci i glupoty zrodzonej z tej chciwosci wlasnie.
Rzecz na miare Dostojewskiego ale osadzona w naszych polskich realiach.
Jest rowniez calkiem "polska" baronowa,ktora kiedys co prawda nazywala sie "Fishhous" ale teraz nazywa sie Zabicka Smile i ktora mowi tylko po francusku bo polskiego jakos nie nauczyla sie... Smile

Polecam goraca

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:38, 18 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mafia medyczna uśmierca ludzi! Medycyna to narzędzie do depopulacji - NWO





Jesteście przygotowywani do roli niewolników PL



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:33, 18 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Profesor Wolniewicz nie ma pataentu na prawde i nigdy tego nie twierdzil.Dlatego mozna sie z jego pogladami politycznymi zgadzac lub nie.
Ja tez z kilkoma sie nie zgadzam co nie znaczy wcale ,zebym go od rzau z tego powodu skreslil z mojej prywatnej listy wielkich Polakow. Smile
"Zatapiac" naturalnie ,ze zatapiac.
Wtedy zaczna sie zastanawiac czy warto ryzykowac.

Szczerze wątpię, by oni zaczęli się zastanawiać nad czymkolwiek, po prostu nie posądzałbym ich, czy też nie podejrzewałbym o myślenie. Tak samo jak żołnierzy, policjantów bym o to nie posądzał. Podobnie nachodźcy - to są wykonawcy rozkazów, tworzą zorganizowane komórki, uważam że są swego rodzaju zakonspirowaną armią biorącą udział w "świętej wojnie" (zwanej przez niektórych dzihad).

Kto miałby ich zatapiać? Ci co ich tu zaprosili, zorganizowali ten przemyt ludzi na ogromną skalę, ośrodki dla "uchodźców"? Nie musieliby zatapiać, wystarczyłoby, że przestaliby to finansować i organizować dla nich tu pobyt.

Nikt nie ma patentu na prawdę. Profesor Wolniewicz po prostu nie zna prawdy, bo skoro nie rozumie, nie wie kto stoi za WTC 11/09, to nie wie czym jest terroryzm tak naprawdę, kto wszczyna wojny na świecie, w jakim celu to robi, kto przeciw komu wojuje... Nawet Grzegorz Braun powiedział w którymś z wywiadów, że 11 września to była robota wewnętrzna. Może jestem zbyt wymagający. To proszę przytoczyć jakąś jego wypowiedź, cokolwiek świadczące o jego wybitności, bo ja nie zauważyłem nic takiego. Można przytoczyć wiele trafnych, ciekawych i odważnych wypowiedzi Cejrowskiego, Kolonko, czy nawet Korwina Mikke - ale żadnej z tych postaci nie uważam za wybitną.

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Niezupelnie. Stoi za tym zyd Soros z jego sanhedrynem a to przeciez nie zachod.

Jeden człowiek choćby nie wiem jak bogaty i wpływowy nie jest w stanie zorganizować operacji na tak wielką skalę. Stoi za tym Zachód, czyli USRael i UE. Wcześniej przygotowali grunt pod tę ogromną operację socjotechniczną, czyli stworzyli terroryzm, wysadzili WTC i Pentagon 11/09, najechali Afganistan, Irak, wywołali tak zwaną arabską wiosnę ludów, najechali/zdestabilizowali Syrię i Ukrainę, potem nagle w 2015 r., mimo że wojny tam trwały wiele lat, dali sygnał dla fal nachodźców. Jaki im cel przyświeca to dziś już wiemy z całą pewnością. Mają to wypisane nawet w prawach/traktatach Unii Europejskiej, tylko niewielu to czyta, a ci co czytają nie rozumieją, albo wiedzą, ale nic nie mogą z tym zrobić.
Mówił o tym we wklejonym tu wcześniej przez Ciebie filmiku:
K. Karoń: niebywała i przerażająca prawda o UE i paraliżujący brak świadomości

Cytat:
zwrócił jednak uwagę na fakt powstania unijnej grupy Spinellego, podczas otwarcia której mowę wygłosił Jerzy Buzek. Co ciekawe, dziś zasiada w niej trzech przedstawicieli Polski: Róża Thun i Danuta Hübner. – Jedynym celem tej grupy jest dążenie do całkowitej integracji europejskiej, czyli likwidacji państw narodowych.Te panie mają prawo należeć do czego chcą, ale biorąc udział w tej grupie działają w sprzeczności polską konstytucją. W niej jest wyraźnie napisane, co to jest suwerenność narodowa i co to jest państwo. Nikt na to nie reaguje, nikt o tym nie informuje – podkreślał.

http://arch.telewizjarepublika.pl/karon-.....33144.html

Chodzi o likwidację państw narodowych i tożsamości narodowych, czyli o kolejny etap [po państwowym] centralizacji władzy - prawo unijne nad państwowym już ma wyższość. Nikt nie jest w stanie kontrolować, ani odwołać władzy krajowej (rządy, parlamentu - o czym mówi Kukiz w materiale jaki wkleiłem poniżej), a co dopiero na poziomie europejskim. Jak jakiś naród jakimś cudem się dogada i zbuntuje - to ochrzczą ich rebeliantami i spacyfikują europejską armią.

Inwazja nachodźców będąca ostatnim etapem islamizacji Europy doskonale wpisuje się w ich plan - multi kulti, wewnętrzne spory i problemy będące również zasłoną dymną. Stwarzają problem - potem proponują "rozwiązanie". Wyobrażacie sobie taką mieszankę wybuchową ludzi z różnych kultur, gdzie jedni utrzymują drugich - co się będzie działo jak zabraknie pieniędzy, gdy przyjdzie kryzys [oczywiście sztucznie wywołany, jak większość kryzysów, jak nie wszystkie]? Albo wojna, bądź jakaś wielka klęska żywiołowa, np. wspominane w innym wątku tsunami?

"Kukiz: Jestem zakochany w Europie, ale widzę różnicę między miłością i partnerstwem a prostytucją "


Ja nie jestem zakochany w Europie w sensie w Unii Europejskiej i nie zgadzam się we wszystkim z Kukizem, ale powyższą wypowiedź uważam za b. dobrą - nie istnieje żaden mechanizm, by odwołać władzę, zmienić niekorzystne dla ludzi prawo.
_________________
Gdy przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:01, 18 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas pisze:
"Kto miałby ich zatapiać? "

http://whiteresister.com/index.php/11-re.....I.facebook

Sa ludzie ,ktorzy cos robia aby ich powstrzymac.

A propos prof.Wolniewicza.
Wejdz na ytube i zobacz ile jest filmow z jego wypowiedziami na przyklad na temat zydowskiej okupacji Polski..roli zydow w tej chwili itp.

Nikt inny poza nim nie mial odwagi nazwac rzeczy po imieniu i tak dobitnie.

I za to sp.pamieci profesora cenie niezwykle.

Jerzy
Ps.wypowiedz Kukiza bardzo trafna.
Tak to wyglada w praktyce dlatego utopia jest wiara w to ,ze uda sie cos zmienic "legalnie" bo prawo jest tak ustawione w tej chwili aby NIC NIE MOZNA BYLO ZMIENIC co Kukiz podkresli mowiac o 500 tysiacach podpisow,5-ciu tysiacach gornikow i 90% frekwencji w czasie referendum.

Prawo trzeba zmienic.Ordynacje wyborcza trzeba zmienic aby 20% pacholkow ,ktorzy poszli do urn nie wybieralo rzadu tym ,ktorzy "glosowali nogami">
J.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:39, 18 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej Lepper (Samoobrona) - Najlepsze wypowiedzi.



Andrzej Lepper Służby specjalne, politycy i mafia PEŁNA WERSJA



Andrzej Lepper nokautuje Unie Europejską FULL







Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:39, 18 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Azyren..


Pewien student poszedl na egzamin z biologii i jedynego czego sie nauczyl to wszystko o robakach.
Na egzaminie wyciagnal pytanie o sloniach.
Zaczal tak:
"Slon ma trabe w ksztalcie robaka..Robaki dziela sie na.... "



Czytajac wasze wpisy widze jak mozna rozmyc temat .



No to dokładnie podsumowałeś samego siebie. Masz hopla na punkcie żydów i wszystko w twoich poglądach i przekonaniach kręci się wokół żydów, i jakbyś zupełnie pomijał przy tym fakt, że spiskowanie i knucie nie jest domeną li tylko i wyłącznie Żydów. Już Sun Tzu i Sun Pin na długo przed Chrystusem opisywali fortele tak wyrafinowane w niszczeniu wrogów, że nawet dzisiejsi praktycy spisków z trudem im dorównują, a było to w starożytnych Chinach. Zacznijmy od tego, że Żydzi nie są jednym, jednolitym molochem, bo jest co najmniej kilka wzajemnie rywalizujących lub nawet zwalczających się frakcji Żydów, jak i podobne działania prowadzą wszyscy na świecie, również Chińczycy, Japończycy, Anglo-Sasi czy Niemcy. Żydzi nie są omnipotentni i nie mają monopolu na spisek. A ty dalej jak zdarta płyta... Żydy... lawaki... I nic tylko cały twój świat się wokół tego kręci.

Nad zarzucaniem UE socjalistycznych konotacji, to już nawet nie chce się rozwodzić, bo już nie mam siły po raz setny tłumaczyć podstawowych terminów. Socjalizm to masz kurwa w odizolowanych osadach Amiszów, czy w kopenhaskiej Christianii, a nie w jakimś PRYWACIARSKIM (zanotuj to sobie, że to koncept prywaciarski a nie socjalistyczny), biurokratycznym molochu, sięgającym ideologicznie KURWA ŚREDNIOWIECZA (patrz: papieski i cesarski uniwersalizm, postulat zjednoczenia Europy w jedno łacińsko-chrześcijańskie państwo, Liga Antyturecka, Zakon Smoka itp. koncepty). To nie jest kurwa tak, że jakiś włoski komunista pojawił się z znikąd jakieś 50 lat temu i z dupy stworzył sobie koncept Zjednoczonej Europy, i nagle wszyscy na hurra poszli za tym włoskim komuchem. Przed Spinellim było w chuj podobnych konceptów, ot choćby i projekt braci Strasserów. KAROŃ TO NIEDOUCZONY DEBIL, BŁAZEN, TANI PROPAGANDZISTA I ŚCIEMNIACZ.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Christiania_(dzielnica_Kopenhagi)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 18 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:

A propos prof.Wolniewicza.
Wejdz na ytube i zobacz ile jest filmow z jego wypowiedziami na przyklad na temat zydowskiej okupacji Polski..roli zydow w tej chwili itp.

Nikt inny poza nim nie mial odwagi nazwac rzeczy po imieniu i tak dobitnie.

I za to sp.pamieci profesora cenie niezwykle.

Ok, rozumiem, jak czas pozwoli i jak znajdę siłę i chęci to zapoznam się.

Azyren napisał:
Zacznijmy od tego, że Żydzi nie są jednym, jednolitym molochem, bo jest co najmniej kilka wzajemnie rywalizujących lub nawet zwalczających się frakcji Żydów, jak i podobne działania prowadzą wszyscy na świecie, również Chińczycy, Japończycy, Anglo-Sasi czy Niemcy. Żydzi nie są omnipotentni i nie mają monopolu na spisek.

Monopolu nie mają, ale siedzą w tym głęboko.
Może i nie są jednym, jednolitym molochem, jest wiele frakcji Żydów, dodatkowo prócz Żydów są jeszcze: masoneria, Watykan, jezuici, różne inne tajne bractwa... - ale WSZYSCY oni są w komitywie, ściśle współpracują i wzajemnie się uzupełniają, co widać po tym jak globalna propaganda, inżynieria społeczna jest skoordynowana.
Najprawdopodobniej wszystkie te grupy mają wspólnego szefa, który przydzielił im różne zadania. Na niższych szczeblach często rywalizują, ale tak naprawdę działają w sposób skoordynowany.
_________________
Gdy przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.100 mBTC

PostWysłany: 16:43, 18 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Już Sun Tzu i Sun Pin na długo przed Chrystusem opisywali fortele tak wyrafinowane w niszczeniu wrogów, że nawet dzisiejsi praktycy spisków z trudem im dorównują, a było to w starożytnych Chinach.
Czytales jego "Sztuke wojny"?
Bo ja czytalem.

Masz racje ,ze mnie sie wszystko co zle kojarzy z zydami.
ZF

Dlatego tylko ,ze wiem o nich bardzo duzo z wielu zrodel i uwazam iz za rak na ciele ludzkosci.
A bede wiedzial jeszcze wiecej bo moi "tajni agencji" wyszukuja dla mnie w kraju ksiazki z okresu XX lecia miedzywojennego i mlodsze dotyczace zydow wlasnie.
Czesc juz dotarla i jest czesciowo zeskanowana.

Bezcenna wiedza.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.100 mBTC

PostWysłany: 19:57, 19 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
"Już Sun Tzu i Sun Pin na długo przed Chrystusem opisywali fortele tak wyrafinowane w niszczeniu wrogów, że nawet dzisiejsi praktycy spisków z trudem im dorównują, a było to w starożytnych Chinach.
Czytales jego "Sztuke wojny"?
Bo ja czytalem.

Masz racje ,ze mnie sie wszystko co zle kojarzy z zydami.
ZF

Dlatego tylko ,ze wiem o nich bardzo duzo z wielu zrodel i uwazam iz za rak na ciele ludzkosci.
A bede wiedzial jeszcze wiecej bo moi "tajni agencji" wyszukuja dla mnie w kraju ksiazki z okresu XX lecia miedzywojennego i mlodsze dotyczace zydow wlasnie.
Czesc juz dotarla i jest czesciowo zeskanowana.

Bezcenna wiedza.

Jerzy


Czytałem Sztukę Wojny i właśnie dlatego wyraziłem taką opinie. Przy czym "Sztuka Wojny" to tylko ułamek chińskiej literatury wojenno-politycznej, bo kiedyś czytałem z przedruku od znajomego jedno takie dzieło - autora nie pamiętam, bo i nazwiska mają, jakie mają - które w mojej opinii biło na głowę Sun Tzu, Machiavellego i Protokoły razem wzięte.

Skąd masz pewność że te materiały są rzetelne i obiektywne? Protokoły to np daleka kopia polskiego (tak jest, polskiego!) dzieła o spisku Jezuitów, zwanego "Minuta Sekreta". MS podchwycił potem Joly, a od Jolyego zerżnęła Ohrana i tak w falsyfikacie Protokołów, spiskujących Jeuitów zamieniono na spiksujących Żydów. Skąd masz pewność, że materiałów z których korzystasz nie sfalsyfikowano chociaż w części w celu robienia czarnego PR?

I nie bronie tu wcale Żydów, bo to są skurwysyny jakich mało, i ja to wiem, ale czy emocjonalny antysemityzm aby na pewno nie przysłania ci obiektywizmu? Sam zadaj sobie to pytanie. [/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 19 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Skąd masz pewność że te materiały są rzetelne i obiektywne? Protokoły to np daleka kopia polskiego (tak jest, polskiego!) dzieła o spisku Jezuitów, zwanego "Minuta Sekreta". MS podchwycił potem Joly, a od Jolyego zerżnęła Ohrana"

Dziekuje,postoje...

Jesli cos sprawdza sie z otaczajaca mnie rzeczywistoscia to jest to prawdziwe.

jesli mozesz to poczytaj ksiazki Michaela Hoffmana II.
Amerykanski badacz przez duze "B"

https://www.revisionisthistory.org/

https://en.wikipedia.org/wiki/Michael_A._Hoffman_II

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 19 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji:

Category:American "Holocaust deniers":

https://en.wikipedia.org/wiki/Category:American_Holocaust_deniers

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:31, 20 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:

Skąd masz pewność że te materiały są rzetelne i obiektywne? Protokoły to np daleka kopia polskiego (tak jest, polskiego!) dzieła o spisku Jezuitów, zwanego "Minuta Sekreta". MS podchwycił potem Joly, a od Jolyego zerżnęła Ohrana i tak w falsyfikacie Protokołów, spiskujących Jeuitów zamieniono na spiksujących Żydów. Skąd masz pewność, że materiałów z których korzystasz nie sfalsyfikowano chociaż w części w celu robienia czarnego PR?

I nie bronie tu wcale Żydów, bo to są skurwysyny jakich mało, i ja to wiem, ale czy emocjonalny antysemityzm aby na pewno nie przysłania ci obiektywizmu? Sam zadaj sobie to pytanie. [/b]


O i tu ocieramy się o sedno. Tak naprawdę owi "żydzi", "jezuici" i całą reszta tej kliki wychylająca z za "zasłony" (powiedzmy) to tylko administracja systemu. Nic więcej. Właściciele wysługują się nimi w zamian za korzyści.

To jedna i ta sama klika, takie oddzielne oddziały, komórki - jak w CIA i innych tego typu strukturach, działające niezależnie od siebie i prowadzące wewnętrzne walki ("dziel i rządź" także u nich musi być, bo administracja, jakby się zjednoczyła, mogłaby dokonać przewrotu).

A my się kłócimy - znowu "dziel i rządź" - która z nich jest "najważniejsza".

Żadna. Wszystkie są kolejnymi warstwami dezinformacji, stworzonymi po to aby to wszystko się kręciło.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 20 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Zięba do Polaków o lepszej Polsce




PODPISUJE SIE OBURACZ POD WYPOWIEDZIA P.JERZEGO!!!!

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:54, 20 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecny rozkład władzy w Polsce i jego konsekwencje - Jan Zbigniew hrabia Potocki




Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:16, 20 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego Konstytucja 1935 nadal obowiązuje, część 2 - Jan Potocki i Bogdan Światopełk-Zawadzki



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:45, 21 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwużydzian Polaka, czyli czemu się tak Polacy skundlili?! - Liderzy



Ewa Kurek - Prawdziwa historia o Żydach. Zbrodniarze i ofiary.






Jerzy




MAM PYTANIE:
CZESC UNIKALNYCH KSIAZEK JAKIE UDALO SIE URATOWAC OD OCALENIA JEST JUZ ZESAKANOWA

MAM JE W MOICH ZDJECIACH W KOMPUTERZE

JAK JE WRZUCIC TUTAJ ?

JAK ZDJECIA Z KOMPUTERA ZAMIESCI TUTAJ- O TO PYTAM


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:07, 21 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JUR to ty żyjesz? Kiedy Cię wypuścili?
Przerób plik na PDF i zapodaj tutaj: http://docer.pl/
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:07, 21 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz zrozumiecie dlaczego islam w wielu krajach nakazuje kobietom zaslanianie twarzy.
Wyobrazcie sobie To stojace za wami w kolejce w sklepie na przyklad..


https://scontent-syd2-1.xx.fbcdn.net/v/t.....e=5A146FE4

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:12, 21 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr.lolek:) napisał:
JUR to ty żyjesz? Kiedy Cię wypuścili?
Przerób plik na PDF i zapodaj tutaj: http://docer.pl/


Naturalnie ,ze zyje Smile
I nie mam zamiaru trzymac mordy na klodke:)
Wyszedlem we wrzesniu ub roku.
Ale w dwa miesiace pozniej zamkneli mi zona jako moja "wspolniczke".

teraz ona ma wyjsc we wrzesniu tego roku.

Tyle tylko ,ze w miedzyczasie skasowali je wize stalego pobytu i grozi jej deportacja.

mnie nie mogli bo mam obywatelstwo tego policyjnego kraju ale utrudniaja mi zycie na inne sposoby.
Np. nie moglem wynajac magazyny pod wlasnym nazwiskiem bo jestem "kryminalaista" Smile

dzieki za info jak wrzucic zdjecia.
Jestem tuman do kwadratu w te rzeczy ale sprobuje

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:56, 21 Sie '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Godna uwagi inicjatywa:



https://1polska.pl/


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 287, 288, 289   » 
Strona 121 z 289

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Moje pierdoly
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile