W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Moje pierdoly  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
70 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 314532
Strona:  «   1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 287, 288, 289   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:18, 03 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzepiąca pieśń oporu, wytrwałości i nieustępliwości rosyjskich desantników (komandosi) Nikołaja Jemielina pt:”Rękawy”
3 Wrzesień 2011
Źródło: http://www.youtube.com/watch?v=hTe3B8SfYIs&feature=related

Przekład R.X.

0:00 Koncert Nikołaja Jemielina (30.10.2010- Moskwa)
Pieśń rosyjskich desantników (komandosów) – „Rękawy”
0:22 Za Sieriożę z Riazania i za Kolkę z Permu
0:31 naszą pamięć, nasze rany, słuchaj bratku, weź do serca!
038 Pod morodesantówką, podkoszulka, no pod nią jest śmiertelnik
0:45 a my w kole z flaszki pijem za batalion desantowy!
0:54 Zakasane rękawy nasze a pasy zaciągnięte!
1:01 Przetrzymamy razem bratku! Bywało gorzej!
1:20 Ulecimy jak ptak w niebo wysoko, że hen, hen
1:27 odsiejemy prawdę od fałszu, a pogoda żadna bieda!
1:36 w góry wejdziem, w morze wskoczym, jeśli trzeba to i wszędzie!
1:44 My wrogowi na pohybel, a pogoda żadna bieda!
1:51 Zakasane rękawy nasze a pasy zaciągnięte!
1:57 Przetrzymamy razem bratku! Bywało gorzej!
2:17 Za Sieriożę z Afganu i za Kolkę z Czeczenii
2:25 nasza pamięć, nasze rany, słuchaj bratku, jeszcze żyją!
2:32 Pod morodesantówką, podkoszulka, no a pod nią jest śmiertelnik
2:40 pij braciszku za nasz batalion desantowy!
2:49 Zakasane rękawy nasze a pasy zaciągnięte!
2:56 Przetrzymamy razem bratku! Bywało gorzej!
3:00 Zakasane rękawy nasze a pasy zaciągnęte!
3:06 Przetrzymamy razem bratku! Bywało gorzej!
3:17 Trzymaj się braciszku!
3:25 Trzymaj się braciszku!
3:32 Trzymaj się braciszku!
3:41 Trzymaj się braciszku!




http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/201.....more-13027
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 04 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NATO-bombing-on-civilians-Sirte- Libya



Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:28, 04 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko szlo tak dobrze..



A potem przyjechali ci od Polski Walczacej...

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:42, 04 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak powstrzymać Nowy Porządek Świata

Tłumaczenie: http://radtrap.wordpress.com/

How to Stop the NWO by Henry Makow, Ph.D.
http://www.henrymakow.com/how_to_stop_the_nwo.html

Voice: http://www.youtube.com/watch?v=acG5SGBPpbI

Video:
Acciona RE - http://www.vimeo.com/7398045



Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:43, 05 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Slowa:Jerzy 91976)
Muzyka:Janusz Laskowski
Wykonanie :Cezary Zbikowski

"Moja Polsko..."


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 05 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Syjonistyczny terroryzm w Norwegii - film ku czci zamordowanych

Jak syjoniści dzielą i rządzą!


Ta Zydowka jest wspaniala:):"Europa nie nauczyla sie jeszcze jak byc multi-kulturowa" :)Super!!
Europa powinna sie tego nauczyc od Izraela:)Smile
A tak nawiasem mowiac;kto powiedzial ,ze Europa MUSI byc wielo-kulturowa?
A gdyby chciala byc soba tak jak byla to co?Komu to przeszkadzalo?

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 05 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Legend of 9/11 — 10 Years On

Uploaded by alawson911 on Sep 2, 2011
The Legend of 9/11 — 10 Years On by Anthony Lawson

This video concentrates on the two major 9/11 issues: The Unidentified Planes and The Controlled Demolitions. Nothing else. It does not mention the NORAD stand--down; the don't-fly and don't-go-to-work warnings or the Dancing Israelis or any of the other anomalies and suspicious happenings. The alleged amateur suicide pilots are not mentioned, either, for obvious reasons, and I do not know what happened to the allegedly hijacked planes or their alleged passengers and crews.

It is my contention that the 9/11 Truth Movement has got to concentrate on the most blatant and provable lies in the official story, and stop trying to be an amateur Police Precinct or a citizen's District Attorney's Office. The Movement must bring pressure to bear in the authorities for a new enquiry, so that the police, the FBI, the NTSB and all of the other law enforcement and investigative agencies can do what should have been done 10 years ago: Find out who was responsible for the crime of the attacks on 9/11 and bring them to justice.

While I was thinking about a video for the 10th anniversary of 9/11, an English artist named David Borrington got in touch, and asked if I would write and record some voice commentaries to be included in a set of prints that he was making for the same occasion. When I saw his strangely haunting artwork, I decided to incorporate David's images into my video. So, my sincere thanks go to David Borrington, whose website is www.davidborrington.com

I would also like to recommend that anyone who is interested in the research done on the Murray Street engine take a look at Christopher King's excellent web page:
http://ckpi.typepad.com/christopher_king/2009/09/murray-street-engine.html

Music: Adagietto - 4th Movement from Gustav Mahler's Symphony No.5

The author would also like to point out that he is not associated in any way with VT: the Veterans Today website.




Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 06 Wrz '11   Temat postu: :):):) Odpowiedz z cytatem

Sony's new release - The Onion News Network


Jerzy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 06 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od anonimowego nadawcy dostalismy unikalne zdjecie.Przedstawia ono podobno zone jednego z naszych wielkich politykow w czasie szatanskich inicjacji...
Pomozcie ja rozpoznac.
Zdania w redakcji sa podzielone Very Happy Very Happy Very Happy



Jerzy Ulicki-Rek

[img]http://atheistdiscussion.com/content/attachments/309-eat-jpg/?cid=18[/img]
"Pozwolcie drodzy bracia ,ze bede kontynuowal temat rozpoczety w czasie naszego ostatniego spotkania.
2011.
Bylismy na...
A...
B...
C...
M...
P..Polska.
W 2011 Damy im Tuska i Kaczynskiego .Niech se glosuja..."
Jerzy Ulicki-Rek

ps.Drugie zdjecie sie nie pokazuje.Nie wiem dlaczego.
J.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:47, 06 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witryna "Niezalezna" oglosila konkurs na ulotke wyborcza.
Oto moja propozycja:


"Glosuj na mnie.
Ja tez nie mam jaj ale o tym wolno glosno mowic..."


Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:51, 07 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skuteczna metoda niszczenia Polski.
Profesor Andrzej Zybertowicz o skutecznej koncepcji działań niebezpośrednich zastosowanych skutecznie wobec Polski przez 20 lat.




Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:59, 07 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezydentowa Bronkowa



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 08 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Libia dla glupkow czyli "informacja" Very Happy

Libya: Over 800 killed in battle for Gaddafi's home town of Sirte
Libya's transitional leaders believe hundreds of their supporters have been gunned down in Colonel Gaddafi's home town of Sirte loyalists, even as they try to 'negotiate its surrender'.
The town is Gaddafi's biggest remaining Libya stronghold and rebel commanders know his forces are dug in for a bloody battle.
For now opposition forces have held their positions to the east and west as they wait for tribal elders to negotiate with Gaddafi fighters.
But Shamsiddin Ben-Ali, a spokesman in the rebel city of Benghazi, said 800 people had been killed in the past three days.
The death toll raises a bloody conundrum for the country's new leaders: rushing in could spell a military disaster but waiting is costing a very high price in civilian casualties.
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/africaandindianocean/libya/8739349/...




Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:11, 09 Wrz '11   Temat postu: Różne standardy wyborcze - Nowy Ekran Odpowiedz z cytatem

Przedstawiciele Nowego Ekranu udzielili nam specjalnego wywiadu po konferencji prasowej, dotyczącej zmian w zasadach prawa wyborczego jakich dopuściła się PKW. Może to doprowadzić do przesunięcia terminu wyborów, lub doprowadzenia do unieważnienia całej procedury wyborczej. Taki precedens narusza wszelkie procedury demokratyczne, o czym mówią także sami przedstawiciele KW OLW Nowego Ekranu. Rozmowę prowadzi red. Paweł Ziemiński.



Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:24, 09 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PEŁNOMOCNIK KWW OLW NE SPISYWANY PRZEZ POLICJĘ (06.09.11)

Uploaded by nowyekrantv on Sep 6, 2011
Po konferencji KWW OLW Nowego Ekranu w sprawie unieważnienia wyborów pełnomocnik Komitetu Paweł Pietkun został, w ramach "profilaktyki" spisany z dowodu.



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:24, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Relacja o absurdach wyborczych w kontekście decyzji PKW

To nie pierwszy raz, gdy dochodzi do precedensu w trakcie kampanii wyborczej w Polsce, jednak nigdy wcześniej nie było sytuacji, w której jeden z komitetów wyborczych dostał dodatkowy tydzień na zbieranie głosów i weryfikację list. O tym i innych absurdach wyborczych opowiadają red. Paweł Ziemiński i były kandydat na urząd prezydenta Polski - Dariusz Kosiur.




Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:38, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Gaddafi's money" ... "Gaddafi's billions" ... "Gaddafi's gold"...Where is money of Libyan people?
"Pieniądze Kadafiego" . . . "Miliardy Kadafiego" . . . "Złoto Kadafiego" . . . Gdzie są pieniądze libijskiego narodu?
http://libyasos.blogspot.com/



11.09.2011 skrót Ola Gordon



Centralny Bank Libii ogłosił sprzedaż 29 ton złota. Bank podjął ten krok w celu "zapewnienia wypłaty obywatelom". Nowy szef CBL, Ghassem Azzoz, powiedział również, że aktywa banku zostały zachowane podczas wojny, nic nie skradziono! Nic! I nic nie zabrano!



Uderzające jest to, że, jak się okazało, "skorumpowany tyran" (co "rewolucjoniści" musieli przyznać, a to jest wiele warte) nie skusił się nawet na gram złota należącego do narodu. Nawet jeden gram!

Ale, wiedząc o pułkowniku, to co my, przyjaciele Libii, dowiedzieliśmy się o nim w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, nie ma w tym nic dziwnego. Inna rzecz jest zaskakująca. Porozmawiajmy o tym.



Około tydzień temu, ci samozwańczy tzw. "przyjaciele Libii", spotkali się w Paryżu, żeby zdecydować o tym, że stolica Libii, Trypolis, została zdobyta, a przez kogo to już inna historia! pieniądze narodu libijskiego mogą zostać "rozmrożone" i przekazane "demokratom". Kim są ci "demokraci" i dlaczego dla dobra "demokracji" musieli zamordować tysiące Libjczyków, to już osobna historia!



Krótko mówiąc, w Paryżu zaczęli liczyć i . . .

Kiedy skończyli kalkulować, okazało się, że zamrożone aktywa libijskie to tylko 15 mld. Z 89 czy 130. . .



Stop, Zachód mówił również o 170 mld! I twierdzili, że "tyran" ("ale łobuz!" krzyczeli politycy i wszyscy na Zachodzie, by tylko zniesławić Lwa Pustyni!) ukradł pieniądze libijskiemu narodowi!

Zachodni politycy i Margelow, który do nich dołączył, zaczęli czuć się nieswojo, rozmawiali za zamkniętymi drzwiami i uroczyście ogłosili, że znaleźli następne 25 mld! Ze 170 mld, zamrożonych w marcu!

Ponadto, nawet tę kwotę dostarczono "nowym" władzom Libii, nie w walucie (konta były w dolarach, euro, funtach i, w teorii, miały być zwrócone w gotówce), ale przyszły w pudłach z nowo wydrukowanymi libijskimi dinarami. Z Londynu, aż 40 ton!

Oznacza to, że zamiast prawdziwych pieniędzy zdeponowanych w zachodnich bankach, przez legalny rząd libijski, i przeznaczonych na finansowanie projektów współpracy międzynarodowej w interesie libijskiego narodu, z błogosławieństwem demokracji zachodnich, naród otrzymał kolorowy papier ze znakami wodnymi!

I jak się okazało, pieniądze (i, niestety, Libia drukowała własną walutę w Londynie!) wydrukowano przed rebelią i "drukowanie" było już zapłacone przez libijską Jamahiriję!

Znowu naród libijski został okradziony! A 25 mld nawet nie zwrócono! W wyniku tego, pieniądze narodu w obcej walucie, znowu, to jest $170 mld! Pieniądze zostały po prostu skradzione Libii przez kraje zachodnie!

To dlatego libijski Bank Centralny musi sprzedać złoto. Trzymano to w tajemnicy, nie dotknięto, i nie sprzedano nawet w najtrudniejszych dla libijskiej Jamahirii chwilach, którą zaatakowali rebelianci i NATOwscy agresorzy,

Przywódca kraju nie dotknął tego, co należało do narodu! Bo to nie jest dobre!

A co zrobił tzw. "nowy rząd"? Od czego zaczął kiedy tylko rebelianci wkroczyli do stolicy? Od sprzedaży złota, żeby zapłacić obiecane pieniądze najemnikom i pozostałym zbirom, kotłującym się w Libii, a którzy zniszczyli to, czego nie zniszczyły bomby i rakiety NATO!

Co więcej, Zachód żąda zwrotu kosztów wojny, przykro mi, za "wyzwolenie libijskiego narodu od tyrana!"

Usiłuję znaleźć w historii co najmniej jeden prosty przypadek takiego niesamowitego rabunku. Hiszpańscy konkwistadorzy, którzy wymieniali szklane błyskotki za czyste złoto Rdzennych Amerykanów? nie, to nie to samo.

Libijczycy nie są głupcami. Ponadto, jeśli Rdzenni Amerykanie sami zgadzali się na to by dać się ogłupić, to inna sprawa. To jest czysty rabunek!

Wyparowało 170 mld! Fantastyczne!

Patrzę na tych "przyjaciół Libii" na spotkaniu w Paryżu, z zadowoleniem pozujących do zdjęć przed licznymi kamerami, i uważnie przyglądam się zadowolonemu z siebie biurokracie, który reprezentuje mój kraj, Rosję, w tej bandzie złodziei, i, proszę mi wybaczyć, zaciskam pięści.

Wiem, dobrze wiem o tym, że moi libijscy przyjaciele chowają się w ruinach tego, co kiedyś było ich komfortowymi domami, bez wody, bo rebelianci zniszczyli wodociągi, bez światła, bo NATO zbombardowała i zniszczyła wszystko, bez jedzenia i lekarstw, bez szkół, szpitali i. . . przepełnia mnie horror!

Co to jest? Czy ktoś może to wyjaśnić?
Nie, nie mnie, ja to doskonale rozumiem.

Widzę tego strasznego imperialistycznego drapieżnika, który zdecydował, że cały świat teraz do niego należy! Ale. . . obok mnie jest ta sama mała dziewczynka z portretem przywódcy, którą spotkałem w maju w Trypolisie, po zbombardowaniu Domu Sztuki Dziecięcej, i spokojnie, z pełnym winy uśmiechem, zapytała mnie po angielsku, w szkole uczono ją wspaniałego języka Szekspira – "dlaczego bomby?"

I pamiętam, nigdy nie zapomnę historii Kirsana Nikolajewicza Iljumżinowa, który, odważny rosyjski obywatel, przyjechał do Trypolisu w czasie bombardowań, i spotkał się z przywódcą. I zadał to samo pytanie: "dlaczego bomby?"



A teraz apeluję do wszystkich, którzy dzisiaj liczą i ciągle kalkulują, którzy nadal piszą źle o Libii i Libijczykach, i w głowach mają tylko "złoto narodu libijskiego" przewiezione (jak się okazało, nie przewiezione!) do odległego Nigru. Apeluję do tych, którzy w co drugim wierszu powtarzają "on uciekł", lub "kiedy w końcu go złapią i rozerwą na kawałki?". . .



Pytam was: "Czy macie sumienie?" Odpowiedzcie mi!



Powrócę do Trypolisu, libijskiej stolicy, wolnej od tych śmieci i brudu, miasta, o którym w końcu, po tych wszystkich zbrodniach i głupocie, mówi się w szlachetnych słowach zarówno na Zachodzie jak i w Rosji. I w wyzwolonym mieście, odszukam te dziewczynkę, żeby ją przytulić i powiedzieć:

"Żyjesz! Przeszłaś przez ten cały horror! Trzymaj się! Są ludzie i jest państwo, które zawsze było przy tobie! pomogę ci! I uwierz mi, twój rosyjski przyjaciel, który pewnego dnia również pójdzie do szkoły, odbudujemy ją z ruin, uwierz, że to zrobimy, wydrukujemy książki spalone przez tych islamskich łotrów, a co najważniejsze, obiecuję ci, że czarne ptaki nigdy znowu w nocy nie nadlecą od północy. One są na zawsze przykute do ziemi. Nad Europą będą latać tylko przyjazne ptaki. Przyrzekam ci. . ."



Myśl o mnie co chcesz. Że jestem kłamcą i że nigdy nie będzie pokoju na świecie. I kraj po kraju, naród po narodzie, zostaną wyeliminowane, usunięte z planety, tak samo jak zniszczono Libię i zrobiono z niej popiół i pył!



Ale wierzę, że pośród tych, którzy to czytają, i tych, którzy mnie słyszą, znajdą się tacy, którzy przyjdą ze mną do tej małej dziewczynki i ja ochronią!



Nicholas Sologubovsky

dziennikarz i publicysta, wice-przewodniczący Komitetu Solidarności z Narodami Libii i Syrii
http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=3&t=9329&p=32336#p32336


Walcz, Muammarze! – Max Levin



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:14, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"To Arabowie,glupku!!!"


http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=4&t=13210

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:19, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwazam ,ze jest w tym filmie sporo uproszczen historycznych takich ja to chociazby:"Niemcy chciały zwrotu niemieckich terenów zabranych im i danych Polsce w końcu I wojny światowej. Ale kiedy Niemcy, za rządów Hitlera, zaczęły odbierać te tereny, we wrześniu 1939 roku" ale warto zobaczyc bo jest sporo prawdy rowniez.

Jerzy
..........

Re: Tlumaczenia Oli Gordon
by Jerzy Ulicki-Rek » 12 Sep 2011 08:17 am



What Really Started World War Two?


Czy pamiętacie co wywołało II wojnę światową? Początkowo był to spór terytorialny między Niemcami i Polską. Niemcy chciały zwrotu niemieckich terenów zabranych im i danych Polsce w końcu I wojny światowej. Ale kiedy Niemcy, za rządów Hitlera, zaczęły odbierać te tereny, we wrześniu 1939 roku, Brytania i Francja wypowiedziały Niemcom wojnę, pod pretekstem ochrony wolności Polski. Niemcy nie zrobiły nic złego Brytanii i Francji, i bardzo chciały zachować pokój z tymi krajami, ale brytyjscy i francuscy politycy mieli inne pomysły.



Fakt, że Związek Sowiecki również zaatakował Polskę we wrześniu 1939 roku, nie stanowił problemu dla Brytanii i Francji. Nie zadeklarowały wojny ze Związkiem Sowieckim, gdyż kraj ten, dla wszystkich celów praktycznych, rządzony był przez Żydów. Wypowiedziały wojnę Niemcom, ponieważ Niemcy, pod rządami Hitlera, wyłamali się z uścisku Żydów, uwolnili niemieckie media, niemiecką edukację i finanse, niemiecką politykę i niemiecką kulturę spod żydowskiego wpływu, i byli w trakcie usuwania wszystkich Żydów z Niemiec. To było powodem II wojny światowej, a nie polska wolność i polska integralność terytorialna. To było powodem tego, że kiedy w kwietniu 1943 roku, wojska niemieckie odkryły masowe groby około 25.000 polskich oficerów i inteligencji, zamordowanych przez żydowskich komunistów, i zaprosiły Międzynarodowy Czerwony Krzyż i dziennikarzy z wielu krajów, aby zobaczyli dowody, to kontrolowane media brytyjskie i amerykańskie zignorowały te dowody i obwiniały za zbrodnię Niemcy. To było powodem tego, że pod koniec wojny, te kraje, które weszły w wojnę, rzekomo w celu zapewnienia wolności Polsce, zgodziły się na wydanie Polski, Łotwy i Węgier, oraz reszty Europy wschodniej, komunistycznym rzeźnikom, którzy przeprowadzili masakrę elity polskiego narodu.



Oczywiście, komuniści ekonomicznie wyczerpali i zrujnowali każdy z tych krajów. I ci komuniści byli Żydami. Można powiedzieć, że Żydzi stanowili główną siłę komunistycznych reżimów nałożonych na te kraje po wojnie, jak również byli głównymi beneficjentami tych reżimów. Przykłady: na Węgrzech był reżim komunistycznego Żyda, Matiasa Rakosi, potem innego komunistycznego Żyda, Erno Gero; w Rumunii komunistyczna Żydówka, Ana Pauker, rządziła krajem jako pierwszy sekretarz Komitetu Centralnego; w Polsce ministrem kontroli państwa był komunistyczny Żyd, Roman Zambrowski; w Czechosłowacji sekretarzem generalnym Komunistycznej Partii był komunistyczny Żyd, Rudolf Slansky; w Jugosławii, z Tito w reflektorach, komunistyczny Żyd, Mosze Pijade, był przewodniczącym Zgromadzenia Narodowego i prezydentem Serbii, itd. I to było w Europie, w której rzekomo wszystkich Żydów "sholokaustował" Hitler. Były dziesiątki milionów Węgrów i Polaków i Łotyszy i Serbów i innych wschodnich Europejczyków pod jarzmem komunizmu, którzy żałowali, że Hitler faktycznie nie "sholokaustował" Żydów. Ci komunistyczni Żydzi byli tak znienawidzeni przez wschodnich Europejczyków, którymi rządzili i których wykorzystywali, że panował tam ciągły niepokój, a po powstaniu węgierskim w 1956 roku, wielu z głównych komunistycznych Żydów zastąpiono Gojami w roli figurantów, podczas gdy Żydzi nadal wykorzystywali narody zza kuluarów.



Nawet kiedy komunistyczne reżimy wschodniej Europy zaczęły upadać w ostatnich mniej więcej 15 latach, a ich gospodarki "prywatyzowano', Żydzi kontynuowali grabież narodów wśród których żyli. Używając pieniędzy swoich pobratymców z zagranicy, mając skorumpowanych krewnych jeszcze w różnych rządach, mogli nabywać najcenniejsze fabryki, kopalnie i inne zasoby naturalne, po cenach 'wyprzedaży po pożarze', a następnie wycisnęły z nich wszystko co mogły.



Przepraszam za długą dygresję, ale chciałem wyjaśnić tylko, dlaczego tak wiele naszych młodych kobiet w Europie wschodniej żyje dzisiaj w biedzie, i są zdesperowane by polepszyć swoje życie, co czyni je łatwą ofiarą dla żydowskich handlarzy niewolników. To Żydzi, bardziej niż ktokolwiek inny, odpowiadają za zubożenie wschodniej Europy. Żydzi, począwszy od Karola Marksa, wymyślili komunizm, a następnie użyli go do wykorzystania Gojów pośród których żyli.



Mój drugi komentarz jest następujący: kobiety zwabione i więzione przez żydowskich handlarzy niewolników są podwójnie łatwymi ofiarami, gdyż nigdy nie ostrzegano ich przed Żydami. A powodem tego, że nigdy ich nie ostrzegano, jest to, że żydowscy komuniści w każdym reżimie w Europie wschodniej wprowadzili legislację, która zabrania to robić. Ostrzeganie młodych kobiet by nie wierzyły Żydom, powiedzenie młodej kobiecie, jacy są Żydzi i czym się zajmują, jest "mową nienawiści", a "mowa nienawiści" jest karalna w prawie każdym kraju Europy wschodniej. Żydów nie wlno krytykować. Nielegalne jest mówienie o nich prawdy.

I oczywiście, Żydzi wraz z kupionymi przez siebie politykami i swoimi sojusznikami, mniejszościami feministycznymi i homoseksualnymi, czynią usilne starania by wprowadzić te same prawa przeciwko tzw. "mowie nienawiści" w Stanach Zjednoczonych.

W Izraelu legalne są zakup i sprzedaż niewolników seksualnych, tak długo, jak nie są oni Żydami. Handel niewolnikami jest dużym biznesem w Izraelu, i jest legalny".

I te rosyjskie i łotewskie i węgierskie kobiety, zwabione do Izraela i zmuszone do życia w niewoli i degradacji, są nasze.



Wśród moralnych dwu procent mieszkańców Stanów Zjednoczonych są ludzie, którzy dbają tak jak ja o to, że ich rząd wysyła miliardy dolarów rocznie, aby podtrzymać system, który pozwala na to, by piękne, młode i białe dziewczyny były rozbierane, gwałcone, bite, wystawiane na aukcjach, i sprzedawane każdemu złośliwemu, śniademu, o haczykowatym nosie 'kike'owi'*, który zaoferuje najwyższą cenę. Toczymy wojny w celu ochrony tego reżimu przed ich arabskimi sąsiadami. Pozwalamy krewnym tych, którzy tworzą ten reżim, kontrolować nasze media informacyjne i rozrywkowe. Potępiamy Niemców za próby uwolnienia się od takiej kontroli.


Są Amerykanie, których interesują te rzeczy, tak bardzo jak mnie. I na Boga, zamierzamy zrobić coś w tych sprawach, nawet jeśli mamy to zrobić sposobem Timothy Mc Veighta**. Uważam, że nie dojdzie do tego, ale uwolnimy nasze społeczeństwo z uścisku tych Żydów i ich kolaborantów.



Przyp. tłum:

* [wym. kajk] obelżywe określenie Żyda z Europy wschodniej przez amerykańskiego Żyda: http://en.wikipedia.org/wiki/Kike

** wysadził w powietrze budynek federalny w 1995 r.: http://www.karasmierci.info.pl/ksusatmv.html
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=3&t=9329&p=32366#p32366
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:31, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To sa wiadomosci!!!
Rod Ryan Show Prego Bikini Contest 2011
Konkurs bikini dla ciezarnych kobiet!!




I am deeply moved..A the same time NATO is turning pregnant mother in Libya in corpses but let's not spoil the fun.

Jerzy Ulicki-Rek

Jestem gleboko poruszony...
W tym samym czasie NATO zamienia libijskie matki w trupy ale nie psujmy sobie zabawy...

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:03, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MATRONAT
Polonocentryzm



Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex Jones - Szczepionki które uczynią Cię posłusznym



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:32, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zydowskie dynastie w Usraelu:

Lauren Bush, granddaughter of the first President Bush and niece of the second, was married in a ceremony presided over by an ordained rabbi.
Lauren Bush,wnuczka pierwszego prezydenta Bush'a i siostrzenica drugiego zawrla zwiazek malzenski przed obliczem rabina.



Bush and David Lauren, son of designer Ralph Lauren, were married Sunday at a ranch in Colorado owned by the Lauren family in a ceremony conducted by Angela Buchdahl, the senior cantor at Manhattan’s Central Synagogue and also an ordained rabbi, the New York Post reported.
Szczesliwym wybrancem jest syn Ralph'a Lauren ,"dyktatora mody" etc...

Jakies pytania?
Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:15, 13 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod zydowska presja muzeum w kalifornii zamknelo wystawe rysnkow dzieci z Palestyny.na dwa tygodnie przez zapowiedzianym otwarciem muzeum zrezygnowalo z projektu.

A Child's View from Gaza
Gaza oczami dzieci

[img]http://theuglytruth.files.wordpress.com/2011/09/gaza.jpg?w=490&h=360[/img]

Video features Palestinian children's drawings depicting their
fears of the Palestinian Israeli conflicts.

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 13 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Libia przed i po "wzywoleniu"

BEFORE and AFTER the rebels "liberated" Tripoli



Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 287, 288, 289   » 
Strona 42 z 289

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Moje pierdoly
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile