W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polskie UFO  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1916
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 28 Gru '09   Temat postu: Polskie UFO Odpowiedz z cytatem





Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 28 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie.
ide nakapować do tvnu że na youtube jest ich program. Smile

niech se trzymają gówno pod kontrolą, coby wolnej sieci nie zasmradzało

nie do wiary - ja pierdole!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 28 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



(4:40 minuta ) (5:07 minuta ) Laughing obama to obcy ( czarny mesjasz )

nawet Steven Spielberg ( żyd ) wierzy w UFO

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 28 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ech paulinka, paulinka.
daj lepiej coś o iluminatach,
albo tegoroczny plebiscyt na najładniejszego młodzieńca białegostoku
albo choć o hipnozie - to mniej straszne niż steven spilberg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 28 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UFO to największa tajemnica rządu światowego , już niedługo dowiecie się prawdy o dezinformatorach ruchu oporu , D.Icke .M.Tsarionie J.Maxuwell'u i innych agentach , pracownikach rządu światowego , ujawnie niedługo nicki agentów forum prawda.2info , mam na forum 2 kretów, ja nie żartuje i dobrze się bawie . życie na ziemi powstało wskutek ingerencji obcych cywilizacji, corocznie ufole zabierają miliony ludzi na swoje statki i eksperymentują na nas , tak zrodzi się nowa rasa hybryd , która zamieni dzisiejszą rase bydła , Bóg = ufo .

Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 28 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzema swoimi postami w tym wątku zrobiłeś coś co niektórym zajmuje całe miesiące na tym forum Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 28 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty masz kreta ale chyba we własnym mózgu Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 28 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

życie pochodzi od kreta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZielonyStreet




Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 70
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 29 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
UFO to największa tajemnica rządu światowego , już niedługo dowiecie się prawdy o dezinformatorach ruchu oporu , D.Icke .M.Tsarionie J.Maxuwell'u i innych agentach , pracownikach rządu światowego , ujawnie niedługo nicki agentów forum prawda.2info , mam na forum 2 kretów, ja nie żartuje i dobrze się bawie . życie na ziemi powstało wskutek ingerencji obcych cywilizacji, corocznie ufole zabierają miliony ludzi na swoje statki i eksperymentują na nas , tak zrodzi się nowa rasa hybryd , która zamieni dzisiejszą rase bydła , Bóg = ufo .


Nie zartujesz: najpierw mozg musi wiedziec co to jest zart, zeby potem temu zaprzeczyc, czytajac tego posta, ciezko mi zaprzeczyc.
_________________
Jestem jestem wciaz pod obserwacja,jestem bledem spolecznosci, a ich system jest racja.
Bo nie wychodze na tego ktory mysli, bo nie przelykam tego co nasz system sobie wysni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:17, 29 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi napisał:
życie pochodzi od kreta


Od razu widać że nie masz pojęcia skąd pochodzi życie...Pozwól że ci to wyjaśnię. Wink

Cytat:
Na początku został stworzony Wszechświat. Było to przyczyną zdenerwowania wielu osób i ogólnie zostało uznane za kiepskie posunięcie. Wiele ras uważa, że stworzył go jakiś bóg.
Jatravartydzi z planety Viltwodl 6 uważają jednak, że kosmos wykichała istota o imieniu Wielki Zielony Spazm Arkelów.
Jatravartydzi, żyjący w ciągłym lęku przed momentem, który zwą "Przybycie Wielkiej Białej Chustki Do Nosa", to małe niebieskie stworzonka o ponad pięćdziesięciu rączkach.
Ich niezwykłość polega na tym, że jako jedyny naród w historii wynaleźli dezodorant przed kołem.


XTC88 napisał:
... corocznie ufole zabierają miliony ludzi na swoje statki i eksperymentują na nas , tak zrodzi się nowa rasa hybryd , która zamieni dzisiejszą rase bydła , Bóg = ufo .


Chciałbym napisać coś mądrego Cool i błyskotliwego, ale raczej nie potrafię... Chylę czoła.
Może więc zacytuję inny fragment z filmu "Autostopem przez Galaktykę"... mam nadzieję że to jest na temat, jakikolwiek by nie był...:

Cytat:
MAGRATHEAŃSKIE ARCHIWA PUBLICZNE
Miliony lat temu
rasa hiper inteligentnych, ponadwymiarowych istot
miała już dość ciągłego gadania o sensie życia
i poleciła dwóm najlepszym spośród siebie istotom zaprojektowanie i zbudowanie
niesamowitego superkomputera, który miał obliczyć odpowiedź na pytanie o życie, Wszechświat i całą resztę.

- "Głęboka myśli", chcemy, byś powiedziała nam, jaka jest Odpowiedź.
- Odpowiedź na co?
- Odpowiedź na życie, Wszechświat i całą resztę. Bardzo pragniemy Odpowiedzi. Czegoś prostego.
- Muszę się zastanowić. Wróćcie tu dokładnie za 7 i pół miliona lat.

I oni wracają.- 7 i pół miliona lat później.

- "Głęboka myśli",
- czy masz...- ...dla nas Odpowiedź?
- Tak, ale nie spodoba się wam.
- Nieważne, musimy ją znać.
- Dobrze...Odpowiedź na Zasadnicze Pytanie o życie, Wszechświat i całą resztę - brzmi:
...czterdzieści dwa.
- Czterdzieści dwa?!
- Dokładnie to przeanalizowałam. To czterdzieści dwa. Oczywiście byłoby łatwiej, gdybym znała pytanie.
- Ale to było Pytanie. Zasadnicze Pytanie. O wszystko!
- Jakie pytanie?


No na to pytanie potrafi opowiedzieć jedynie XTC88 Laughing

Przepraszam, ale raczej nie odezwę się więcej w tym temacie...czuję się jakiś taki - zagubiony ? Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 29 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
Norbi napisał:
życie pochodzi od kreta


Od razu widać że nie masz pojęcia skąd pochodzi życie...Pozwól że ci to wyjaśnię. Wink



Dziękuję za wyjaśnienia, teraz jest wszystko dla mnie jasne! W istocie ten kret jakoś mi nie pasował do teorii stworzenia.
Jestem świeżo po filmiku który wrzuciłeś "Jose Escamilla - UFO Interstellar". Czy masz jakieś informacje potwierdzające wiarygodność Johna Lenarda Walsona? Trochę mnie zdziwiło że tyle ludzi patrzy w niebo profesjonalnym sprzętem a tylko on coś zauważył Very Happy
Znalazłem kilka zdań na jego temat
http://aliencases.conforums.com/index.cg.....1202851535
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:34, 29 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi napisał:

Jestem świeżo po filmiku który wrzuciłeś "Jose Escamilla - UFO Interstellar". Czy masz jakieś informacje potwierdzające wiarygodność Johna Lenarda Walsona? Trochę mnie zdziwiło że tyle ludzi patrzy w niebo profesjonalnym sprzętem a tylko on coś zauważył Very Happy
Znalazłem kilka zdań na jego temat
http://aliencases.conforums.com/index.cg.....1202851535


Tak, przeczytałem te artykuły i zdaje się że trzeba pokopać trochę głębiej. Na razie nic nie znalazłem sensownego, oprócz tego samego artykułu powielanego wszędzie. Są dwie możliwości, chcą go zdyskredytować co jest dosyć zrozumiałe, albo że jest oszustem. Dwie strony medalu jak zwykle. Musimy przeanalizować jego zdjęcia. Faktem jest że od 8 miesięcy milczy całkowicie. Informacje będę podawał na bieżąco na swoim forum. Nie ma też żadnych informacji co do jego technologii filmowania. Wydaje się że stosuję jakąś astrokamerę CCD z mechanizmem zegarowym. To zależy gdzie się szuka, i wydaje mi się że ci z lepszym sprzętem też mogą coś widzieć. Na jego stronie są też filmy innych astronomów amatorów. Pytanie czy rzeczywiście istnieją lub czy są podrobione. Czy fluktuacja atmosfery umożliwia takie obserwacje ? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polskie UFO
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile