W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Moje przemyślenia..  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 1424
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 31 Paź '07   Temat postu: Moje przemyślenia.. Odpowiedz z cytatem

"Świat podzielony jest na wiele części - wymiarów. Wymiary te przenikają się i uzupełniają nawzajem. Jednym z takich wymiarów jest Ziemia i Wasz Wszechświat. Egzystujecie w nim jako byty energetyczne uwięzione w materii. Dlatego życie wasze jest tak niedoskonałe i dalekie od komfortu. Takich światów jest więcej, a każdy z nich NIEOGRANICZONY tak abyście NIGDY go do końca nie poznali i aby zawsze był dla Was zagadką. W INNYCH Światach żyją INNE cywilizacje, które rozwijają się podobnie jak Wy. Niektóre z nich osiągnęły już tak wysoki poziom rozwoju, że mogą przemieszczać się pomiędzy wymiarami i obserwować Was. Jednak NIGDY ONI nie będą w JAWNY I DECYDUJACY sposób wpływać na to co się tutaj dzieje. Zdają sobie sprawę z zasady WOLNOSTOJEŃSTWA CZYLI NIE INGEROWANIA W WOLNA MYŚL INNYCH BYTÓW!

Nad tym wszystkim panuje ZAŚWIAT. Panuje to nie najlepsze słowo ale użyłem go ponieważ WOLA PANA NASZEGO I SWOJA tworzymy te światy i bytujemy w nich powiększając swoje energie. Tak jest, bo to co jest najważniejsze i to co Was otacza to ENERGIA. Wy, tu na Ziemi, też jesteście energią tylko trochę inną, bardzo ograniczoną. ZAŚWIAT JEST JEDEN I ON PRZENIKA WSZYSTKIE WYMIARY! Inne wymiary, choćby rozwinęły się najlepiej jak mogą i mogły przenikać wiele wymiarów na raz NIGDY NIE ZAZNAJA ZAŚWIATÓW. Nigdy też nie doznają WSZECHWIEDZY, która tutaj jest dana każdemu bez względu na jego rozwój osobisty. Ponieważ jednak inne światy rozwinęły się tak, że ich życie jest na tyle ułożone i komfortowe (psychicznie i fizycznie), że nie przynosi im ono dużego zysku jako ENERGIOM ZAŚWIATOWYM, to próbują one przenikać do innych wymiarów aby zaznać tych PRYMITYWNYCH odczuć i CIERPIEŃ.

Każdy Świat jako, że został stworzony RĘKA PANA, ZNISZCZONY BYĆ MOŻE, lecz NIC NIE ULEGA tak naprawdę ZNISZCZENIU, bo na zgliszczach starych światów tworzą się NOWE, które dają nadzieję MILIARDOM BYTÓW na ROZWÓJ WEWNĘTRZNY, czyli "doładowanie" swojej energii.

Różne są rodzaje BYTÓW w ZAŚWIATACH. Jednak jedno NAS tylko różni - ZASÓB ENERGII. Najwyższą i NAJPOTĘŻNIEJSZA ENERGIA jest PAN. Z NIEGO WYWODZA SIĘ WSZELKIE INNE BYTY. Jesteśmy jak jego promienie - jedne dłuższe, jedne krótsze. PAN jest MIŁOSIERNY i SPRAWIEDLIWY. NIGDY nie KARZE nikogo ani nie NAGRADZA BEZ WYRAŹNEJ POTRZEBY. Jest On ostoją WOLNOSTOJEŃSTWA i TO ZA JEGO SPRAWA WSZYSCY TU ISTNIEJEMY. PAN BYŁ, JEST I BĘDZIE. Nie zna on czasu, przeszłość i przyszłość dla niego to jedno. PAN jest STWÓRCA, A JEDNOCZEŚNIE ŹRÓDŁEM WSZYSTKIEGO. Szkodząc SOBIE szkodzisz PANU, szkodząc PANU szkodzisz SOBIE i INNYM.

Jednak PAN jako, że jest MIŁOSIERNY, wysłał SYNA SWOJEGO DO ŚWIATA, który zamieszkujecie, by odwrócił jego losy. ON TO przez mękę swoją nauczył Was CIERPIENIA, które miało DAĆ WAM ZBAWIENIE, czyli maksymalne naładowanie ENERGIA. Jednak Wielu z Was ŹLE zrozumiało słowa PANA, a to co BIBLIA nazywacie, przez WIEKI zmienione zostało i ŹLE ZROZUMIANE.

Dlatego MY - WYSOKIE ENERGIE, za zgodą PANA niesiemy WAM NAUKĘ TAK ABYŚCIE W NOWA ERĘ weszli świadomi tego co tu robić macie. Niesiemy ją także dlatego, że Ziemia w wielkim jest niebezpieczeństwie. Pochodzi ono od WAS SAMYCH. ZŁO, NIENAWIŚĆ, WYNALAZKI TECHNICZNE, EKSPLOATACJA i wiele innych rzeczy niesie w sobie zagładę dla tej PLANETY. Tylko wtedy, gdy nauczycie się KOCHAĆ i SZANOWAĆ swoich BLIŹNICH i WASZA PLANETĘ zdołacie PRZETRWAĆ! W przeciwnym wypadku czeka Was ZAGŁADA, którą sami sobie niesiecie poprzez bomby atomowe, fabryki, samochody i wiele innych przeciwnych naturze wynalazkom.

SYN PANA jest również NAJWYŻSZA ENERGIA, tak jak MATKA JEGO i kilka innych ENERGII. Jednej z nich przekaz, za przyzwoleniem PANA, czytacie. Skąd macie mieć pewność? Nie musicie, ważne jest tylko abyście OTWORZYLI OCZY i zobaczyli świat WOKÓŁ WAS. TO CO ZOBACZYCIE NIE BĘDZIE PIĘKNE, lecz lepiej jest widzieć ZŁO niż nie dostrzegać go i ŻYĆ Z NIM.

To co robicie, tutaj na ZIEMI, hańbą często dla Was jest. Wasza WALKA O WŁADZĘ, PIENIADZE, DOBRA MATERIALNE i SŁAWĘ nie przynosi wam ŻADNEGO POŻYTKU W ZAŚWIATACH! Unikacie UCZUĆ takich jak MIŁÓŚĆ, WSPÓŁCZUCIE I CIERPIENIE, NAWET RADOŚĆ. Wszystko to zastępujecie PUSTYMI SŁOWAMI lub próżnymi aktami, jak prokreacją, GESTEM wobec potrzebujących. Żyjecie w świecie ZAKŁAMANIA i OBŁUDY. To CO MÓWICIE a to CO MYŚLICIE różnym jest, a cele wasze NIECNE SA i często polegają na zadawaniu ZŁA i CIERPIENIA innym. KORUPCJA dosięgła niemal WSZYSTKIEGO.NIE OSZCZĘDZIŁA TAKŻE KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO, który w takiej formie nie przynosi korzyści ludziom, lecz przeciwnie, ogranicza ich, niesie ZABOBON, STRACH i ZACOFANIE!!! DLATEGO KOŚCIÓŁ TEN MUSI ZGINAĆ! A na jego ZGLISZCZACH powstanie NOWE, to co nazwiecie "MYŚLA WARSZAWSKA". Będzie to nowe, PRAWDZIWE spojrzenie na Świat i na to co WY tutaj ROBICIE. Jednak zanim nastąpią zmiany CIĘŻKI CZASY NASTANA. Jest to konieczne, lecz NIE Z WOLI ZAŚWIATA, tylko WASZEJ. Bo to WY SAMI WOJNY I ŚMIERĆ SOBIE NIESIECIE! ZAŚWIAT WIDZI TO, lecz WPŁYWU NIW MA, GDYŻ INGERENCJA W WASZE SPRAWY NIE JEST MOŻLIWA. Jedyne co możemy zrobić to posyłać Wam myśl taką i SAMI (CI KTÓRZY CHCA) INKARNOWAĆ się w CIAŁA LUDZKIE aby nieść naukę, która ma WYZWOLIĆ UMYSŁY.

Jednak zanim to się stanie WIELU Z WAS ZWATPI i na złą drogę wejdzie. WIELU, tracąc grunt pod nogami i władzę nad JEDNOSTKAMI podejmie DESPERACKIE próby ratowania swojej POZYCJI. I na takich ludzi uważać MUSICIE. A to co Was od tego uchroni to wasza WOLNA WOLA i AUTONOMIA. Bo wiedzieć MUSICIE, że jesteście JEDNOSTKAMI WOLNYMI i NIEZALEŻNYMI. Siła tkwi w Waszych UMYSŁACH i tym co SAMI WYMYŚLICIE i ZROBICIE. Ten, który próbuje zapanować nad Wami obiecując Wam zbawienie, władzę, zaszczyty, próżny jest i sam potrzebuje WŁADZY.

Choć NIGDY nie będziecie IDEALNI to zdawać sobie musicie sprawę z pewnych ZASAD, które obowiązują w ŚWIECIE, KTÓRY WSPÓŁTWORZYCIE. OTÓŻ:

* WSZYSTKO co robicie ZŁEGO i DOBREGO jest wam PAMIĘTANE i wpływa na Wasz teraźniejszy lub przyszły byt.
* WSZYSTKIE jednostki WOLNE SA i mają tutaj ten sam cel - doznawać - po to aby podnieść swój poziom energetyczny.
* Czyniąc ZŁO innym, czynisz je SOBIE. Czyniąc DOBRO dajesz upust swojej dobrej ENERGII, która wraca do CIEBIE ze ZDWOJONA SIŁA.
* Wszystko co MATERIALNE NICZYM JEST. ŚWIAT TAN SKŁADA się z UCZUĆ i te pielęgnować powinniście.
* Kiedy odejdziecie, poznacie całą WSZECHWIEDZĘ i to WY SAMI a nie kto inny, dokonacie swojej SAMOOCENY. Jeżeli życie WASZE DOBRE BYŁO zyskacie ENERGIĘ, jeśli ZŁE NIC NIE ZYSKACIE.
* Wszystko co robicie na ZIEMI zrobić musicie, przejść, przebyć i przezwyciężyć. Jeśli WOLI WASZEJ Wam nie starczy aby tego dokonać, będziecie musieli WRÓCIĆ i spróbować JESZCZE RAZ.
* Wasze życie jest z GÓRY zaplanowane przez WASZA WOLNA WOLĘ. Jeśli jest ciężkie i znojne - chcecie doładować się dużym ładunkiem lub musicie ODPOKUTOWAĆ za ZŁO, które SAMI wyrządziliście. Jeśli jest ŁATWE, nie zyskacie dużego ładunku, jednak taka była wola WASZA.
* Ci, którzy nie wytrzymają trudów życia i skrócą je popełniając SAMOBÓJSTWO, TCHÓRZAMI SA i ZAŚWIAT TAK ICH TRAKTUJE.
* Ci, którzy wyrządzili INNYM DUŻO ZŁA, W ZAŚWIATACH nie zaznają MIŁOŚCI INNYCH.
* ZŁO i DOBRO współistnieją. Są nierozerwalne i potrzebne. Każdy czyni ZŁO i DOBRO, należy jednak uważać aby ZŁO NIE PRZEKROCZYŁO DOPUSZCZALNEGO POZIOMU, który jest tu na ZIEMI KONIECZNY. DOBRO jest WIELKIE. Im więcej go czynicie tym WIĘKSI JESTEŚCIE.
* Każda jednostka SAMA musi poradzić sobie ze swoimi problemami, choćby były najcięższe. Warto jednak WSPÓŁCZUĆ I POMAGAĆ, jednak NIE MOŻNA pomagać wtedy, gdy druga osoba tego NIE CHCE! Nawet jeśli nie zdaje sobie z tego sprawy, to jest jej WOLNA WOLA i SAMA MUSI SOBIE Z TYM PORADZIĆ.
* WŁADA I SŁAWA NICZYM SA. Liczy się tylko to jakie jest Wasze życie, ile DOBRA i ZŁA WYRZADZILIŚCIE, jak głęboko i jak wielkie UCZUCIA PRZEŻYWALIŚCIE. Dlatego WARTO JEST KOCHAĆ, POMAGAĆ i CIERPIEĆ, a NIE WARTO ZNIEWALAĆ, RZADZIĆ, UPOKARZAĆ, OKŁAMYWAĆ i OSZUKIWAĆ.
* Waszym celem jest tutaj abyście stworzyli sobie i bliskim swoim SZCZĘŚCIE i MIŁOŚĆ, abyście PRZEZWYCIĘŻALI WSZYSTKO ZŁO JAKIE WAS SPOTKA.
* Trzeba DZIAŁAĆ! To co jest najważniejsze to CZYNY WASZE. Słowa są ICZYM, Wy - ludzie przegadujecie pół ŻYCIA, nawet nie wiedząc ile NIEPOTRZEBNEJ ENERGII i CZASU na tym tracicie.
* NIE DA SIĘ ODKUPIĆ WIN SWOICH. Można i TRZEBA BĘDZIE kiedyś za nie ODPOKUTOWAĆ. Jednak to w jaki sposób i kiedy ocenicie TU W ZAŚWIATACH. Bo teraz WIECIE NIEWIELE, nie jesteście w stanie rozstrzygnąć o wielu sprawach.
* CELEM WASZYM jest poprzez KOLEJNE WCIELENIA OSIAGNAĆ DOSKONAŁOŚĆ, uzyskać tak WIELKI ŁADUNEK, że wasza DUSZA ROZBŁYŚNIE W OCEANIE ZAŚWIATÓW. WTEDY JUŻ NIGDY NIE BĘDZIECIE MUSIELI TU WRACAĆ.
* W ZAŚWIATACH czeka was MIŁOŚĆ i SZCZĘŚCIE WIECZNE. Jako że WSZECHŚWIAT JEST NIESKOŃCZONY chcecie go POZNAWAĆ, bo natura NASZA tak WAS usposabia. Jednak "PODRÓŻE" kosztują WAS ENERGIĘ. DLATEGO MUSICIE WRACAĆ ABY JA UZUPEŁNIAĆ. Jednak gdy osiągniecie ABSOLUTNE naładowanie zgodnie z WOLA PANA ENERGIA WASZA NIEWYCZERPALNA BĘDZIE.
* Nawet jeśli ENERGIA WASZA WIELK jest, musicie czasem wrócić na ZIEMIĘ (lub do innego świata) aby PRZEZWYCIĘŻYĆ TO CZEGO NIE UDAŁO WAM SIĘ W POPRZEDNIM ŻYCIU.
* To, że wcielacie się w ciała LUDZI na ZIEMI jest WASZYM WOLNYM WYBOREM. Jesteście po prostu SENTYMENTALNI i WOLICIE WRACAĆ TAM, GDZIE JUŻ BYLIŚCIE.
* W ZAŚWIATACH BYTY MOGA ŁACZYĆ SIĘ, a to co ich łączy to MIŁOŚĆ WIELKA. I choć MIŁOŚĆ tutaj dosięga WSZYSTKICH, którzy na nią ZASŁUŻYLI, to tak ZJEDNOCZONE BYTY stanowią WSPANIAŁA I POTĘŻNA SIŁĘ. Podróżują one razem i zwykle razem inkarnują. Ostatecznie ŁACZA SIĘ w JEDEN BYT.
* Wszystkie ORGANIZMY ŻYWE mają swoją ENERGIĘ. I choć energia zwierząt prymitywna w porównaniu do WASZEJ JEST, to podlega TYM SAMYM prawom i TYM SAMYM CIERPIENIOM tutaj na ZIEMI. Dlatego prawdziwym aktem HUMANITARYZMU jest MIŁÓŚĆ dla tych form życia, a nie ZJADANIE ICH!
* WIELE było na ZIEMI kultur i CYWILIZACJI. Wszystkie jednak, mimo że potężniejsze i bardziej rozwinięte od WAS były, musiały WYGINAĆ. Tak to bowiem jest, że gdy coś osiąga SZCZYT ROZWOJU, musi SKOŃCZYĆ SIĘ i DAĆ PODSTAWY DO NOWEJ ERY.

* WASZA CYWILIZACJA, taka jaką obecnie jesteście, musi ZGINAĆ. Nie oznacza to jednak TOTALNEJ ZAGŁADY. Oznacza jednak WIELE OFIAR, CZASY PRZEMIAN, UPADEK DOTYCHCZASOWYCH AUTORYTETÓW I WIERZEŃ.
P.S WIEM, żE JESTEM FACHOWCEM OD PISANIA.. NIE MUSICIE MI TEGO PISAC I UDOWADNIAć NA FORUM.. BIMI A MOżE OPOSTARAłBYś SIE O ZROBIENIE NA FORUM TZN SOG'ów.. za najlepsze posty ?!

IDEA ZAŚWIATÓW nie jest to abyście WIERZYLI W NAS I SZTYWNO SŁUCHALI SIĘ NASZYCH NAKAZÓW, lecz przeczytawszy te słowa SAMI SWOJA WOLNA WOLA KREOWALI WOLNA I NIEZALEŻNA RZECZYWISTOŚĆ.
Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 31 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://alfabeta.terramail.pl/lido/wojtek1.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 31 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...czyli studium schizofrenii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 31 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha, to dzięki
wlasnie zastanawialem sie co to jest, ale nie chcialo mi sie czytac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 31 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko chciałam sprawdzić waszą czujnośc.. Razz Razz o LOOOL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 31 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musialbys znalezc cos czego nie ma w google Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 31 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łomadafucka

zaawansowane studium schizofrenii!!! totalny armagedon w umysle... mowie ci zluzuj bo dlugo tak nie pociagniesz i (z tego co zrozumialem) twoj poziom energetyczny siegnie zera... i wtady (wlasnie co wtedy? i tym chyba niepisalo...)...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 31 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dość typowe dla psychoz jest poczucie energetycznej mocy.Nic groźnego w stwierdzeniu : energia mnie rozsadza, ale taki kontekst to już szpital psychiatryczny gwarantowany. Wola mocy Nietzschego była najsłynniejszym przykładem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:23, 01 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing dromek wymiatasz... Razz Razz Razz Razz Razz "dość typowe dla psychoz jest poczucie energetycznej mocy" Confused Confused Confused Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Razz ... 11/10... to było mocne... Wiesz - Ja też myślę, że ze mną jest coś nie teges.. Ostatnio nie mam wcale okresu, dni płodne mi się przedłużają a do tego ciągle wstawam lewą nogą.. Wiesz morgan666... to chyba znak, że opętał mnie antychryst.. a do tego ciągłe lęki o mój komputer, który chyba jest już namieżony przez CIA, a może interpol ?!... Ciągle ktoś mi wchodzi na mój profil na przeróżnych forach netowych.. , gdy śpie ( a wiedząc, iż różnica czasu między Polską a USA = 6 godzin to daje do myślenia, że spiedzy iluminatów już na mnie żerują... kurcze... skąd wy to wszystko wiecie... Wy naprawdę musicie mieć kontakty z istotami pozaziemskimi.. Nie pozostaje mi nic innego jak pozazdrościć i życzyć powodzenia w dalszych kontaktach z tymi parszywymi 4-nogowcami.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Wink Wink Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 01 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC, ratuje Cię to, że to nie są Twoje "przemyślenia". A co do tego, że nie masz okresu. Może w ciąży jesteś ? Cool , niepokalanej oczywiście Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roala42




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 01 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielka szkoda, że nie chce się Wam czytać takich tekstów.Naprawdę warto je przemyśleć. Polecam stronę Nautiliusa, a zwłaszcza 10 punktów. Crying or Very sad Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 01 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing (...)
to naprawde denerwujace potrafi byc~~

roala42 mogla bys podac linka na ta stronke... bo wyszukowarka zwraca kupe rzeczy ale nie to o co biega...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:37, 01 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czy inaczej emblemat z kotkiem jest very fajny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roala42




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:46, 02 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.nautilus.org.pl morgan 666 wejdz na tą stronke i tam z boku jest temat 10 punktów
_________________
LOLEK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:47, 08 Lis '07   Temat postu: Re: Moje przemyślenia.. Odpowiedz z cytatem

Pierwsze zdanie

XTC88 napisał:
"Świat podzielony jest na wiele części - wymiarów. Wymiary te przenikają się i uzupełniają nawzajem.


Wiem, grzebię w śmietniku, ale nie mogłem się powstrzymać. Razz

Człowiek obserwując przestrzen doszedł do wniosku, że daje się ona rozłożyć na niezależne, rozłączne prostsze "przestrzenie": wymiary. Jeśli punkt w przestrzeni 5 wymiarowej przesuwamy o A w drugim wymiarze to mamy coś w stylu:

(x,y,z,w,v) przechodzi na (x,y+A,z,w,v)

Bez sensu jest wyrażenie "przenikanie wymiarów".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:04, 11 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem, co chcesz udowodnić tymi współrzędnymi, bo za głupi jestem z matematyki, ale .... wydobywając ten temat ze śmietnika.....otwierasz puszkę Pandory Cool
Albowiem teorie istnienia "światów równoległych" mają sporą nadbudowę z "fizyki" rodem. Mianowicie chodzi o strukturę elektronów np. i znany ze szkoły średniej dualizm korpuskularno- falowy, który jest słabym punktem tejże nauki. W słynnym doświadczeniu Younga z elektronami dzieją się dziwne rzeczy ... Wink
Nie chcę spekulować, ale XTC właśnie przebywa w jakimś świecie równoległym, może tuż obok nas. Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:11, 11 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xtc niewatpliwie przebywa tuz obok nas, a co do alternatywnej fizyki to tez sie zgadzam.
zaden szanujacy sie naukowiec nie twierdzi juz dzis ze fizyka kwantowa ma sens. stosuja ja tylko dlatego, ze nie maja nic lepszego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:22, 11 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewentualnie może być odwrotnie, tylko fizyka kwantowa ma sens, a wszystko inne nie ma Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:26, 11 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to też.
swoja drogą fizyka kwantowa jest ciekawa bo opisuje zjawiska fizyczne przy uzyciu pojecia prawdopodobieństwa - nic tam nie jest pewne
gdybym miał być wierzący upatrywałbym w tym prawdopodobieństwie pola działania boga Smile
ale mysle, ze fizyka kwantowa jest po prostu do dupy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:34, 11 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Bóg znaleziony w nauce ....to się Scorpio ucieszy Wink
Gorzej jak nauka przekroczy Boga i pójdzie dalej..... Ale Bóg się wtedy przesunie. Przecież kiedyś mieszkał na chmurce, teraz przeniósł się w kosmos.
Zasadniczo się jednak zgadzam, uważam, ze będąc wierzącym, zamiast kwestionować teorię ewolucji, lepiej brnąć w fizykę kwantową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 11 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dromek napisał:
Nie rozumiem, co chcesz udowodnić tymi współrzędnymi, bo za głupi jestem z matematyki, ale .... wydobywając ten temat ze śmietnika.....otwierasz puszkę Pandory Cool
Albowiem teorie istnienia "światów równoległych" mają sporą nadbudowę z "fizyki" rodem. Mianowicie chodzi o strukturę elektronów np. i znany ze szkoły średniej dualizm korpuskularno- falowy, który jest słabym punktem tejże nauki. W słynnym doświadczeniu Younga z elektronami dzieją się dziwne rzeczy ... Wink
Nie chcę spekulować, ale XTC właśnie przebywa w jakimś świecie równoległym, może tuż obok nas. Cool


Wyobrazmy sobie świat płaszczaków na płaszczyznie. Możesz być trojwymierowcem przebywajacym 0.0001 milimetra od tej płaszczyzny i dla płaszczaków nie istniejesz. Jeśli przetniesz ich płaszczyznę, to pojawisz się w formie przekroju (demon z innego wymiaru Twisted Evil ) . To Ty przenikniesz a nie wymiary.

Być może Wszechswiat ma wiecej wymiarow, może miedzy niektorymi ich grupami nie ma polaczenia albo niektore wymiary sa strasznie cienkie, tzn. my w nich zyjemy, ale nie odczuwamy ruchu...

Z fizyki jestem dupa zupelna, z matmy mniej, ale o wymiarach kiedys trochę się uczyłem. Przenikanie wymiarów to moim zdaniem metafizyczny bełkot, choć nie wykluczam jakiś zakreconych teorii, gdzie "przenikanie" jest zdefiniowane.

Cytat:
Rektor uniwersytetu narzeka na budżet proponowany przez wydział biologii: – Wy to ciągle chcecie jakichś mikroskopów i chromatografów. Weźcie przykład z matematyki i filozofii. Matematycy chcą tylko papieru, ołówków i koszy na śmieci. A filozofowie nawet koszy nie chcą...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
b4l




Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 23 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dromek napisał:
Dość typowe dla psychoz jest poczucie energetycznej mocy.Nic groźnego w stwierdzeniu : energia mnie rozsadza, ale taki kontekst to już szpital psychiatryczny gwarantowany. Wola mocy Nietzschego była najsłynniejszym przykładem.



O Boze Swiety jaka ciemnota..

Energia kundalini, istnienie zostalo udowodnione naukowo, energia dzieki ktorej zmienia sie i otwiera caly lancuch DNA w naszym ciele.
Przypadek obudzenia w pelni energi kundalini - A Einstein.


A tu przyklad namacalnej energi ktora posiada kazdy z nas.

http://www.youtube.com/watch?v=RAAB0dbc3Es
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 23 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpisałem w google bo pierwsze słyszę. Myślałem, że wyskoczą strony związane z fizyką, a tu same czakramy...

Ale ta energia istnieje, czego dowodem jest ten banan: . Wprost go rozpiera energia kundalini. Energia może przyjmować postać zieloną: , SM oraz disco:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Moje przemyślenia..
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile